Постанова № 57119262, 12.04.2016, Шевченківський районний суд міста Харкова (до 25.04.2025 - Дзержинський районний суд м. Харкова)

Дата ухвалення
12.04.2016
Номер справи
638/21271/15-а
Номер документу
57119262
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

12.04.2016

Справа №638/21271/15-а

Провадження №2-а/638/89/16

ПОСТАНОВА

Іменем України

(вступна та резолютивна частина)

12 квітня 2016 року м. Харків

Дзержинський районний суд м. Харкова у складі:

головуючого - судді Задорожного М.І.

при секретарі Крупенко Л.С.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Харкові справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 Управління пенсійного фонду України в Харківській області, ОСОБА_3 обласного військового комісаріату про визнання бездіяльність протиправною та зобовязати вчинити певні дії,

Керуючись ст. 160 КАС України,

ПОСТАНОВИВ:

В адміністративному позові ОСОБА_1 до ОСОБА_2 Управління пенсійного фонду України в Харківській області, ОСОБА_3 обласного військового комісаріату про визнання бездіяльність протиправною та зобовязати вчинити певні дії відмовити в повному обсязі.

Постанова може бути оскаржена впродовж 10 днів до ОСОБА_3 апеляційного адміністративного суду через Дзержинський районний суд м. Харкова .

Суддя

Справа №638/21271/15-а

Провадження №2-а/638/89/16

ПОСТАНОВА

Іменем України

12 квітня 2016 року м. Харків

Дзержинський районний суд м. Харкова у складі:

головуючого - судді Задорожного М.І.

при секретарі Крупенко Л.С.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Харкові справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 Управління пенсійного фонду України в Харківській області, ОСОБА_3 обласного військового комісаріату про визнання бездіяльність протиправною та зобовязати вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

Позивач 28.12.2015р. звернувся до Дзержинського районного суду м.Харкова, як адміністративного суду, з позовом до ОСОБА_2 управління пенсійного фонду України в Харківській області, ОСОБА_3 обласного військового комісаріату про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії, в якому просив суд: 1) визнати бездіяльність ОСОБА_2 управління Пенсійного фонду України в Харківській області щодо перерахунку пенсії ОСОБА_1 протиправною та такою, що порушує права ОСОБА_1 як людини, які передбачені Протоколом № 1 к Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (ЕТ8 № 9);2) зобовязати Головне управління Пенсійного Фонду України в Харківській області надати список до ОСОБА_3 обласного військового комісаріату який містить ім'я ОСОБА_1 для складання останнім довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 для перерахунку пенсії з урахуванням введення щомісячної додаткової грошової винагороди згідно постанови Кабінету Міністрів України від 22.09.2010р. №889 з наступними змінами та грошової допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, індексації та одноразової грошової допомоги при звільненні; 3) зобовязати ОСОБА_3 обласний військовий комісаріат скласти довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 для перерахунку пенсії з урахуванням введення щомісячної додаткової грошової винагороди згідно постанови Кабінету Міністрів України від 22.09.2010 р. №889 з наступними змінами та грошової допомоги на оздоровлення, матеріальне допомоги для вирішення соціально-побутових питань, індексації та одноразове грошової допомоги при звільненні після отримання списку для перерахунку пенсії від ОСОБА_2 управління Пенсійного Фонду України в Харківській області; 4) зобовязати ОСОБА_3 обласний військовий комісаріат надати довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 для перерахунку пенсії до ОСОБА_2 управління Пенсійного Фонду України Харківській області; 5)Зобовязати Головне управління Пенсійного Фонду України Харківській області після отримання довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії провести перерахунок розміру пенсії ОСОБА_1 у встановленні законодавством строки з урахуванням щомісячної додаткової грошової винагороди згідно постанови Кабінету Міністрі України від 22.09.2010р. №889 з наступними змінами та грошової допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питані індексації та одноразової грошової допомоги при звільненні і здійснити виплат недоплаченої пенсії з урахуванням підвищення (перерахунку).

Свої вимоги позивач обґрунтовує тим, що він проходив військову службу у військовій частині А1451 на посаді начальника квартирно-експлуатаційної служби тилу військової частини А1451 з 03.02.1993 року по 25.06.2015 року.

Наказом Командувача Повітряних Сил Збройних Сил України №207 від 21.05.2015 року був звільнений з військової служби з правом носіння військової форми одягу у запас за пунктом „б (за станом здоровя ) відповідно до ч. 6 ст. 26 Закону України «Про військовий обовязок і військову службу».

Наказом №127 від 25.06.2015 року командира військової частини А1451 був виключений зі списків особового складу військової частини А1451 з 25 червня 2015 року.

З 26.06.2015р. отримує пенсію за вислугу років, призначену згідно з Закону України від 9 квітня 1992 року №2262-ХІІ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (пенсійна справа № НОМЕР_1).

Позивач вказує, що відповідно до Повідомлення про призначення пенсії №1561 від 23.07.2015р., отримую пенсію з розрахунку: посадовий оклад - 1060, 00 грн.; оклад за військове звання - 125,00 грн.; процентна надбавка за вислугу років 40% - 474,00 грн.; середньомісячна сума додаткових видів грошового забезпечення за 24 місяці в т.ч.: робота з таємними виробами, носіями, документами 10%; надбавка за кваліфікацію, військовослужбовців 2 класу 2,5 %; надбавка за особливо важливі завдання 50%; премія 90%.

Хоча, постановами КМУ від 22.09.2010 року №889 «Питання грошового забезпечення окремих категорій військовослужбовців Збройних Сил, Державної прикордонної служби, внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ та осіб начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту Міністерства надзвичайних ситуацій» із наступними змінами згідно постанови Кабінету Міністрів України від 13.03.2013 №161 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2010р. №889» збільшено грошове забезпечення відповідної категорії військовослужбовців з 01.04.2013 року на 20 %, з 01.09.2013 року на 40 %, з 01.01.2014 року на 60 %. Але ГУ ПФУ не перераховує позивачу розмір пенсії у зв'язку зі змінами розміру грошового забезпечення відповідної категорії військовослужбовців. А ОСОБА_3 обласний військовий комісаріат не надав довідки про розмір грошового забезпечення позивача для перерахунку пенсій до ГУ ПФУ у звязку із внесенням змін в Постанову № 889 які були внесені Постановою №161.Вважає бездіяльність ГУ ПФУ щодо перерахунку пенсії протиправною.

Позивач в судовому засіданні позов підтримав, просив суд його задовольнити в повному обсязі з підстав викладених в позовній заяві.

Представник відповідача ОСОБА_2 управління Пенсійного фонду України в Харківській області - ОСОБА_4, в судовому засіданні проти позовних вимог заперечувала, просила суд відмовити в задоволенні позову. Надала суду письмові заперечення, в яких вказано, що при виникнення підстав для перерахунку пенсій згідно ст. 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», уповноважені структурні підрозділи повідомляють органи Пенсійного фонду України про зміну розмірів та нові види грошового забезпечення. В свою чергу, органи Пенсійного фонду України після отримання даних про розмір грошового забезпечення здійснюють відповідний перерахунок пенсії. Так, необхідним документом для перерахунку пенсії є довідка про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії по формі згідно додатка 2 до Порядку, яка надається відповідним структурним підрозділом до головного управління Пенсійного фонду України (п. З Порядку). В пенсійній справі ОСОБА_1 відсутня така довідка, тому для проведення позивачу перерахунку пенсії на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 22.09.2010 р. №889, з наступними змінами, немає законних підстав. Перелік видів грошового забезпечення з урахуванням додаткових видів, звільнених військовослужбовців є вичерпним. Таким чином, при призначенні пенсії, на підставі довідки від 25.06.2015 року № 225/51/320 наданої ОСОБА_3 обласним військовим комісаріатом, головним управлінням ПФУ в Харківській області додержані вимоги ст.43 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» та п. 7 постанови КМУ №393 від 17.07.1992р. Також представник відповідача ГУ ПФУ в Харківській області зазначила, що грошова допомога на оздоровлення, матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань, індексація та одноразова грошова допомога при звільненні не включається до розрахунку пенсії, оскільки вказані види виплат не можуть вважатися тими складовими грошового забезпечення військовослужбовця при звільненні, з яких може обчислюватися сума пенсії, так як вони є тимчасові, нефіксовані, не щомісячні виплати, та мають несистематичний характер, а включення цих допомог в довідку про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії відповідно до вимог ст.63 Закон України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» N2262-ХІІ від 09.04,1992 року взагалі не передбачено жодним законодавчим актом.

Представник відповідача ОСОБА_3 обласного військового комісаріату ОСОБА_5, в судовому засіданні проти позовних вимог також заперечувала, просила суд відмовити в задоволенні позову. Надала суду письмові заперечення, де вказано, що Законом не передбачено включення до грошового забезпечення, з якого вираховується пенсія, винагород - як складової частини грошового забезпечення, та перерахунок пенсії не проводиться у зв'язку з введенням або зміною такої складової частини грошового забезпечення, як винагорода. А також винагорода, допомога та індексація не включаються до грошового забезпечення, з якого обчислюється пенсія і ке підлягає перерахунку.

Суд, вислухавши пояснення позивача та представників відповідачів, дослідивши матеріали справи, приходить до висновку про не обґрунтованість позовних вимог та необхідність відмовити в їх задоволенні, виходячи з наступного.

Згідно з ч.1ст.2 КАС Українизавданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій.

Відповідно до ст.6 КАС Україникожна особа має право в порядку, встановленому цим кодексом, звернутися до адміністративного суду, якщо вважає, що рішенням, дією чи бездіяльністю суб'єкта владних повноважень порушені її права, свободи або інтереси.

Частиною ч.2 ст17 КАС України визначено, що юрисдикція адміністративних судів поширюється на публічно-правові спори, зокрема, спори фізичних чи юридичних осіб із суб'єктом владних повноважень щодо оскарження його рішень (нормативно-правових актів чи правових актів індивідуальної дії), дій чи бездіяльності.

Так, в судовому засіданні було встановлено, що позивач проходив військову службу у військовій частині А1451 на посаді начальника квартирно-експлуатаційної служби тилу військової частини А1451 з 03.02.1993 року по 25.06.2015 року.

Наказом Командувача Повітряних Сил Збройних Сил України №207 від 21.05.2015 року був звільнений з військової служби з правом носіння військової форми одягу у запас за пунктом „б (за станом здоровя ) відповідно до ч. 6 ст. 26 Закону України «Про військовий обовязок і військову службу».

Наказом №127 від 25.06.2015 року командира військової частини А1451 був виключений зі списків особового складу військової частини А1451 з 25 червня 2015 року.

ОСОБА_1 перебуває на обліку в ОСОБА_2 управлінні Пенсійного фонду України в Харківській області та отримує з 26.06.2015р. пенсію за вислугу років, призначену відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (пенсійна справа № НОМЕР_1).

Вислуга років позивача становить 28 років.

Позивач в судовому засіданні вказав, що бездіяльність ГУ ПФУ в Харківській області щодо перерахунку його пенсії з урахування щомісячної додаткової грошової винагороди та бездіяльність ОСОБА_3 обласного військкомату щодо не надання довідки про розмір грошового забезпечення позивача для перерахунку пенсій до ГУ ПФУ у Харківській області у звязку із внесенням змін в Постанову №889, які були внесені Постановою №161 протиправні.

Проте, суд не погоджується з такими доводами позивача, та зазначає наступне.

Відповідно до ч.3 ст.43 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», пенсії особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей обчислюються з розміру грошового забезпечення, враховуючи відповідні оклади за посадою, військовим (спеціальним) званням, процентну надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, та у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Згідно із ч.3ст.63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, або у зв'язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством. Перерахунок пенсій здійснюється на момент виникнення права на перерахунок пенсій і провадиться у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, у строки, передбачені частиною другоюстатті 51 цього Закону. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсій, передбаченого цією частиною, розміри пенсій звільненим зі служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій.

На виконання зазначеної норми законупостановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 року № 45затверджено Порядок проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно доЗакону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Відповідно до п. п. 1, 2 зазначеного Порядку, перерахунок раніше призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (далі - Закон) пенсій проводиться у разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом (далі - особи), або у зв'язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством.

Постановою Кабінету Міністрів України від 07.11.2007 року №1294 «Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу» встановлено, що грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу складається з посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням, щомісячних (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премії) та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

Вказана Постанова Кабінету Міністрів України №1294, якою було запроваджено нові умови грошового забезпечення військовослужбовців та осіб рядового іначальницького складу, набрала чинності з 01 січня 2008 року. Отже, з цієї дати за рішенням Кабінету Міністрів України відбулися зміни розміру та введення нових видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу.

Постановою Кабінету Міністрів України від 13.03.2013 року №161 внесено зміни допостанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2010 р. N 889 «Питання грошового забезпечення окремих категорій військовослужбовців Збройних Сил, Державної прикордонної служби, внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ та осіб начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту Міністерства надзвичайних ситуацій», якими установлено щомісячну додаткову грошову винагороду військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової військової служби), які займають посади у Військово-Морських Силах Збройних Сил та Морській охороні Державної прикордонної служби, посади у військових частинах, підрозділах, закладах, установах та організаціях Збройних Сил (за переліком згідно з додатком), посади наземних авіаційних спеціалістів, що забезпечують безпеку польотів літаків та вертольотів, у військових частинах і підрозділах Повітряних Сил та Сухопутних військ Збройних Сил, посади у військових частинах і підрозділах високомобільних десантних військ та спеціального призначення Збройних Сил, і військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової військової служби) льотного складу Збройних Сил, внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ та Державної прикордонної служби - у розмірі, що не перевищує місячне грошове забезпечення (п.п.1 п.1).

Зазначеною постановою встановлено щомісячну додаткову грошову винагороду військовослужбовцям Збройних Сил (крім тих, що зазначені у підпункті 1 цього пункту, та військовослужбовців строкової військової служби): з 1 квітня 2013 року - у розмірі, що не перевищує 20 відсотків місячного грошового забезпечення; з 1 вересня 2013 року - у розмірі, що не перевищує 40 відсотків місячного грошового забезпечення; з 1 січня 2014 року - у розмірі, що не перевищує 60 відсотків місячного грошового забезпечення; з 1 квітня 2014 року - у розмірі, що не перевищує 80 відсотків місячного грошового забезпечення; з 1 липня 2014 року - у розмірі, що не перевищує місячне грошове забезпечення.

Відповідно до п.2 Постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2010 року № 889, із змінами, внесеними згідно зПостановами Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 р. № 393, від 29.05.2013 р. № 380, граничні розміри, порядок та умови виплати щомісячної додаткової грошової винагороди, передбаченої пунктом 1 цієїпостанови, визначаються Міністерством оборони, Міністерством внутрішніх справ, Адміністрацією Державної прикордонної служби за погодженням з Міністерством соціальної політики і Міністерством фінансів у межах затвердженого фонду грошового забезпечення.

Наказом Міністра оборони України від 15 листопада 2010 року №595 «Про затвердження Інструкції про розміри і порядок виплати військовослужбовцям, які займають посади плаваючого та льотного складу Збройних Сил України, щомісячної додаткової грошової винагороди» відповідно доПостанови Кабінету Міністрів України від 22.09.2010р. №889 «Питання грошового забезпечення окремих категорій військовослужбовців Збройних Сил, Державної прикордонної служби та внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ» та з метою визначення порядку та умов виплати військовослужбовцям щомісячної додаткової грошової винагороди затверджено Інструкцію про розміри і порядок виплати військовослужбовцям, які займають посади плаваючого та льотного складу Збройних Сил України, щомісячної додаткової грошової винагороди, яка застосовується з 1 жовтня 2010 року.

Наказом Міністра оборони України від 07.06.2013 р. за № 370 були внесенні зміни до вказаної Інструкції, згідно з якими заголовок викладено в такій редакції «Про затвердження Інструкції про розміри і порядок виплати щомісячної додаткової грошової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України».

Відповідно до п.5 зазначеної Інструкції, винагорода виплачується військовослужбовцям за місцем штатної служби за минулий місяць одночасно з виплатою грошового забезпечення за поточний місяць на підставі наказу командира (начальника) військової частини (установи, організації); командирам (начальникам) військових частин (установ, організацій) - на підставі наказів вищих командирів (начальників).

Відповідно до п.8,9 Інструкції винагорода не включається до складу грошового забезпечення, з якого здійснюється обчислення одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

Розміри винагороди встановлюються наказами Міністерства оборони України (начальника ОСОБА_2 управління розвідки Міністерства оборони України) з урахуванням конкретної військової частини, займаної посади та особливостей умов проходження служби у межах видатків на грошове забезпечення, передбачених для Міністерства оборони України (ОСОБА_2 управління розвідки Міністерства оборони України) у державному бюджеті України на відповідний рік.

Пунктом 10 Інструкції встановлено, що командир (начальник) військової частини (установи, організації) має право зменшувати розміри винагороди за: порушення статутних правил несення служби; особисті незадовільні показники командирської, бойової та мобілізаційної підготовки; уживання алкогольних напоїв (наркотичних речовин) у службовий час, прибуття на службу в нетверезому стані (у стані наркотичного сп'яніння); порушення вимог законів та інших нормативно-правових актів, які призвели до поломок військової (спеціальної) техніки й озброєння, пошкодження майна, інших матеріальних збитків, а також завдали шкоди здоров'ю військовослужбовців або інших осіб.

Аналізуючи вказані норми, суд приходить до висновку, що щомісячна додаткова грошова винагорода, яка передбаченаПостановою КМУ від 22.09.2010р. №889 із наступними змінами згідно зПостановою КМУ від 13.03.2013 р. за №161, не входить до складу грошового забезпечення, з якого обчислюється пенсія, оскільки має тимчасовий, несистемний характер, оскільки на її розмір впливає особиста поведінка військовослужбовця, який її отримує, виплата такої винагороди дозволена за наявності наказу командира (начальника) військової частини (установи, організації) або вищого командира (начальника), її розмір не є фіксованим, виплата здійснюється у межах видатків на грошове забезпечення, передбачених для Міністерства оборони України на відповідний рік, тому вона не може бути врахована при призначенні пенсії військовослужбовцям (така позиція викладена в постанові ВСУ від 04.11.2014 р. по справі № 21-473а14).

Згідно з ч.1ст.244-2 Кодексу адміністративного судочинства Українирішення Верховного Суду України, прийняте за результатами розгляду заяви про перегляд судового рішення з мотивів неоднакового застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права у подібних правовідносинах, є обов'язковим для всіх суб'єктів владних повноважень, які застосовують у своїй діяльності нормативно-правовий акт, що містить зазначені норми права, та для всіх судів України. Суди зобов'язані привести свою судову практику у відповідність з рішенням Верховного Суду України.

Суд також вважає за необхідне зауважити на те, що внесені зміни доПостанови КМ України від 22 вересня 2010 року №889відповідно доПостанови КМ України від 13 березня 2013 року №161стосуються лише розміру відсотків місячного грошового забезпечення, тоді як порядок виплати військовослужбовцям щомісячної додаткової грошової винагороди залишився незмінним.

Відповідно до ст.19 Конституції Україниоргани державної влади, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбаченіКонституцієюта законами України.

З вищевикладеного вбачається, що відповідачі діяли виключно на підставі та в межах повноважень, передбачених актами законодавства України, які діяли на момент виникнення правовідносин між сторонами.

Відповідно до норм ч.1 та ч.2 ст.71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Відтак, враховуючи викладене, суд приходить до висновку що у задоволенні позову слід відмовити в повному обсязі.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст.2, 4, 6, 8, 9, 11, 17-19, 71, 94, 99, 122, 159, 160-163 КАС України , ст.19 Конституції України,ст. 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», постановою КМУ від 13.02.2008 року №45 «Про затвердження Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2010р. № 889 «Питання грошового забезпечення окремих категорій військовослужбовців Збройних Сил, Державної прикордонної служби, внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ та осіб начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту Державної служби з надзвичайних ситуацій» (із змінами, внесеними згідно з Постановою КМУ № 393 від 13.04.2011; в редакції Постанов КМ У№ 620 від 27.06.2012, № 956 від 08.10.2012, № 161 від 13.03.2013), суд,-

ПОСТАНОВИВ:

В адміністративному позові ОСОБА_1 до ОСОБА_2 Управління пенсійного фонду України в Харківській області, ОСОБА_3 обласного військового комісаріату про визнання бездіяльність протиправною та зобовязати вчинити певні дії відмовити в повному обсязі.

Постанова може бути оскаржена впродовж 10 днів до ОСОБА_3 апеляційного адміністративного суду через Дзержинський районний суд м. Харкова .

Суддя