Справа № 461/1704/16-а
Категорія 3
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
11.04.2016 року м.Львів
Галицький районний суд м. Львова у складі:
головуючого судді Зубачик Н.Б.,
секретаря судових засідань Пелех О.А.,
за участю:
позивача ОСОБА_2,
представника позивача ОСОБА_3,
представника відповідача ОСОБА_4,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м.Львові у залі суду адміністративну справу за позовом ОСОБА_2 до Державної фіскальної служби України, Головного управління ДФС у Львівській області, Державної казначейської служби України, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Публічного акціонерного товариства «Страхова компанія «Брокбізнес» про визнання протиправними дії, зобов'язання вчинити певні дії та стягнення грошових коштів одноразової грошової допомоги по інвалідності -
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з адміністративним позовом до Державної фіскальної служби України (далі - ДФС України), Головного управління ДФС у Львівській області, Державної казначейської служби України, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Публічного акціонерного товариства «Страхова компанія «Брокбізнес», в якому просить:
- визнати протиправною відмову Державної фіскальної служби України від 11 січня 2016 року у виплаті ОСОБА_2 одноразову грошову допомогу по інвалідності;
- визнати протиправною відмову Державної фіскальної служби України від 18 січня 2016 року у надання довідок на пільги - про 50% знижку з оплати комунальних послуг, палива та електроенергії працівникам податкової міліції;
- зобов'язати Державну фіскальну служби України призначити ОСОБА_2 одноразову грошову допомогу по інвалідності у розмірі 70% чотирирічного грошового забезпечення старшому оперуповноваженому з особливо важливих справ міжрегіонального відділу оперативного документування оперативного управління Головного управління ДФС у Львівській області;
- зобов'язати Державну фіскальну служби України надати довідки ОСОБА_2 на пільги - 50% знижку з оплати комунальних послуг, палива та електроенергії працівникам податкової міліції;
- стягнути за рахунок бюджетних асигнувань з Державної фіскальної служби України (код СДРПОУ 39292197, місце знаходження: пл. Львівська, 8 м. Київ-53, 04655) на користь ОСОБА_2 (рнокпп - НОМЕР_1, місце реєстрації: АДРЕСА_1, 79008) одноразової грошової допомоги по інвалідності у розмірі 65869,44 (шістдесят п'ять тисяч вісімсот шістдесят дев'ять) грн. 44 коп.;
- зобов'язати Головне управління ДФС у Львівській області (код СДРПОУ 39462700, місце знаходження: вул. Стрийська, 35 м. Львів, 79003), провести виплату ОСОБА_2 (рнокпп - НОМЕР_1, місце реєстрації: АДРЕСА_1, 79008) одноразову грошову допомогу по інвалідності у розмірі 65869,44 (шістдесят п'ять тисяч вісімсот шістдесят дев'ять) грн. 44 коп.;
- зобов'язати Державну казначейську службу України забезпечити перерахування 65869,44 (шістдесят п'ять тисяч вісімсот шістдесят дев'ять) грн. 44 коп. ДФС України для подальшої виплатити страхових сум відшкодування шкоди внаслідок ушкодження здоров'я ОСОБА_2
Позивач в обґрунтування позовних вимог вказав, що ОСОБА_2 проходив службу у податковій міліції з 23.12.2003 року по 02.11.2015 року. Згодом був звільнений у відставку у зв'язку з хворобою. 01.12.2015 року Львівською обласною МСЕК №1 позивачу було встановлено другу групу інвалідності та зазначено, що захворювання пов'язане з проходженням служби. 11.12.2015 року позивач звернувся до відповідача ДФС України з заявою щодо виплати одноразової грошової допомоги у зв'язку з втратою працездатності та встановленням інвалідності. Однак листом від 11.01.2016 року ОСОБА_2 було відмовлено. Окрім того, 25.12.2015 року позивач звернувся до відповідача ДФС України з заявою щодо надання довідок на пільги про 50% знижку з оплати комунальних послуг, палива та електроенергії працівникам податкової міліції. Листом від 18.01.2016 року ОСОБА_2 відмовлено у задоволенні такої заяви. За таких підстав просить позов задоволити.
Позивач та його представник у судовому засіданні позовні вимоги підтримали, просили такий задоволити з підстав, зазначених у позовній заяві.
Представник відповідачів ДФС України та Головного управління ДФС України у Львівській області у судовому засіданні позовні вимоги не визнав та просив в їх задоволенні відмовити у зв'язку із безпідставністю. Згідно наданих до суду письмових заперечень пояснив, що відсутні правові підстави для виплати одноразової допомоги у зв'язку з втратою працездатності, встановленням інвалідності та надання довідки на 50 відсоткову знижку з оплати комунальних послуг, палива та електроенергії працівникам податкової міліції, звільненим зі служби, оскільки ЗУ «Про міліцію» 07.11.2015 року втратив чинність, яким регулювалися дані правовідносини, відтак позовні вимоги позивача є безпідставними та необґрунтованими.
Представники відповідача Державної казначейської служби України та третьої особи у судове засідання не з'явились, хоча належним чином були повідомлені про час та місце розгляду справи, що підтверджується матеріалами справи.
Вислухавши учасників процесу, розглянувши матеріали справи, дослідивши зібрані у справі докази в їх сукупності, проаналізувавши зміст норм матеріального і процесуального права, які врегульовують спірні правовідносини, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
Судом встановлено, що ОСОБА_2 проходив службу в податковій міліції з 23.12.2002 року по 02.11.2015 року, що підтверджується копією трудової книжки, яка знаходиться у матеріалах справи (а.с.18-19).
Наказом голови Державної фіскальної служби України від 30.10.2016 року №0041-о/д ОСОБА_2 02.11.2015 року був звільнений з посади старшого оперуповноваженого з особливо важливих справ міжрегіонального відділу оперативного документування оперативного управління Головного управління ДФС у Львівській області та з органів податкової міліції у відставку за п.п. "б" п.65 (через хворобу) Положення "Про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ України", затвердженогопостановою КМ УРСР від 29.07.1991 № 114 (далі - Положення №114) та п.7 Положення «Про Державну фіскальну службу України», затвердженого постановою КМУ від 21.05.2014 року №236. Зазначеним наказом передбачена виплата позивачу одноразова грошова допомога відповідно до ст. 9 Закону України "Про пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб" від 09.04.1992 р. № 2262-ХІІ у розмірі 50% місячного грошового забезпечення за кожний повний календарний рік служби. Крім того, наказом встановлено, що станом на 02.12.2015 року вислуга років ОСОБА_2 складає 16 років 00 місяців 17 днів. Вислуга для виплати грошової допомоги складає 16 років (а.с.8).
Підставою для звільнення послугувало свідоцтво про хворобу від 24.09.2015 року № 82, яким ОСОБА_2 визнано непридатним до військової служби зі зняттям з військового обліку (а.с.11).
Порядок проходження служби особами рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, їх права і обов'язки визначені у вищевказаному Положенні № 114.
Відповідно до п. п. "б" п. 65 Положення № 114, особи рядового і начальницького складу звільняються зі служби у відставку (із зняттям з військового обліку) через хворобу - у разі визнання їх непридатними до військової служби за рішенням військово-лікарської комісії.
Згідно п.7 свідоцтва про хворобу від 24.09.2015 року № 82 вбачається, що позивач перебував на стаціонарному лікуванні в ЛOKJI з 19.05.2015 року по 02.06.2015 року з діагнозом "Розсіяний склероз. Цереброспінальна форма", продовжив лікування амбулаторно за місцем проживання і стаціонарне лікування в JIOKЛ з 17.07.2015 року по 29.07.2015 року з тим же діагнозом (а.с.11).
Згідно п.8 свідоцтва про хворобу від 24.09.2015 року № 82 вбачається, що ОСОБА_2 перебував на стаціонарному обстеженні в лікарні ГУМВС України у Львівській області з 16.09.2015 року по 17.09.2015 року з діагнозом: "Розсіяний склероз. Цереброспінальна форма" (а.с.11).
Відповідно до п.11 свідоцтва про хворобу від 24.09.2015 року № 82 військово- лікарської комісії ГУМВСУ у Львівській області було встановлено діагноз і постанова військово-лікарської комісії про причинний зв'язок захворювання, яке пов'язане з проходженням служби в органах внутрішніх справ (а.с.11).
З даного свідоцтва вбачається, що захворювання виникло у період проходження служби до 02.11.2015 року: "Розсіяний склероз. Цереброспінальна форма, ремітивний тип". Даний факт дає підстави стверджувати, що зазначене захворювання - пов'язане з проходженням служби в органах податкової міліції (а.с.11).
Відповідно до п.1.3 Положення про діяльність військово-лікарської комісії в системі МВС України, затвердженого наказом МВС України від 06.02.2001 року №85, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.02.2001 року за №164/5355, основним завданням військово-лікарської комісії є проведення військово-лікарської експертизи з метою, зокрема, визначення причинного зв'язку захворювань, поранень, травм, контузій і каліцтв у осіб рядового й начальницького складу ОВС, що проходять службу, при їх звільненні та осіб рядового і начальницького складу, що звільнилися зі служби.
Крім того, пунктом 1.78.8 Порядку проведення військово-лікарської експертизи і медичного огляду військовослужбовців та осіб рядового і начальницького складу в системі МВС України визначено, що постанови військово-лікарської комісії про причинний зв'язок виносяться у таких формулюваннях, зокрема, «Захворювання, ТАК, пов'язане з проходженням служби в органах внутрішніх справ», якщо воно виникло в період проходження служби в органах внутрішніх справ або коли захворювання, яке виникло до служби, в період служби досягло такого розвитку, що обмежує придатність або призводить до непридатності (у тому числі й тимчасової) до військової служби».
Згідно п. 1.92 Порядку проведення військово-лікарської експертизи і медичного огляду військовослужбовців та осіб рядового і начальницького складу в системі МВС України, військово-лікарські комісії МВС виносять постанови про причинний зв'язок захворювань, поранень (травм, контузій, каліцтв) у колишніх осіб рядового й начальницького складу і військовослужбовців, якщо при медичному огляді в період проходження служби був установлений відповідний діагноз.
У відповідності до п. 1.91 Порядку проведення військово-лікарської експертизи і медичного огляду військовослужбовців та осіб рядового і начальницького складу в системі МВС України, установлювати причину інвалідності колишніх осіб рядового й начальницького складу і військовослужбовців правочинні тільки МСЕК Міністерства охорони здоров'я України, які при винесенні свого висновку керуються постановою військово-лікарської комісії про причинний зв'язок захворювань, поранень, травм, контузій, каліцтв.
Так, Львівською обласною МСЕК №1 від 01.12.2015 року позивачу було встановлено II групу інвалідності, що підтверджується довідкою до акту огляду серії 10ААВ №887082 від 01.12.2015 року та встановлено, що захворювання пов'язане з проходженням служби в ОВС, та визначено ступінь втрати професійної працездатності у відсотках - 70%, що підтверджується довідкою серії 12 ААА №001264 від 01.12.2015 року про результати визначення у застрахованої особи ступеня втрати професійної працездатності у відсотках (а.с. 12-13).
Відповідно до пункту 1 Порядку та умов виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності працівника міліції, податкової міліції, затвердженого постановою КМУ від 12.05.2007 року № 707 (далі - Порядок №707) одноразова грошова допомога виплачується у разі, зокрема, установлення інвалідності, яка настала в період проходження служби в органах внутрішніх справ, органах державної податкової служби або не пізніше ніж через три місяці після звільнення із служби чи після закінчення такого строку внаслідок захворювання або нещасного випадку, що сталися, зокрема, під час виконання службових обов'язків, пов'язаних з безпосередньою участю в охороні громадського порядку та боротьбі із злочинністю, у розмірі, зокрема, чотирирічного грошового забезпечення - інвалідам II групи, у період проходження служби, - у відсотках відповідного розміру грошового забезпечення згідно із ступенем втрати працездатності, який визначається медико-соціальною експертною комісією.
Відповідно до ч.6 ст.23 ЗУ «Про міліцію» від 20.12.1990 року, чинного станом на 02.11.2015 року, виплата одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або каліцтва працівника міліції та компенсація заподіяння шкоди його майну у разі поранення (контузії, травми або каліцтва), заподіяного працівнику міліції під час виконання ним службових обов'язків, яке призвело до встановлення йому інвалідності, а також інвалідності, що настала в період проходження служби в органах внутрішніх справ або не пізніше ніж через три місяці після звільнення зі служби чи після закінчення цього строку, але внаслідок захворювання або нещасного випадку, що мали місце в період проходження служби в органах внутрішніх справ, залежно від ступеня втрати працездатності йому виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 250-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб, - у разі встановлення інвалідності I групи, 200-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб, - у разі встановлення інвалідності II групи, 150-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб, - у разі встановлення інвалідності III групи в
порядку та на умовах, визначених Кабінетом Міністрів України. Визначення ступеня втрати працездатності працівником міліції у період проходження служби в органах внутрішніх справ у кожному випадку ушкодження здоров'я здійснюється в індивідуальному порядку відповідно до законодавства.
Враховуючи вищевикладене, захворювання ОСОБА_2 "Розсіяний склероз. Цереброспінальна форма, ремітивний тип" було діагностовано та підтверджено медичними документами саме у період проходження служби, тобто до 02.11.2015 року. Таким чином позивач має право на виплату одноразової грошової допомоги у зв'язку із установленням інвалідності, яка настала в період проходження служби в органах внутрішніх справ, в розмірі 70% чотирирічного грошового забезпечення, як це передбачено Порядком №707.
На підставі викладеного 11.12.2015 року позивач звернувся до голови Державної фіскальної служби України з рапортом щодо виплати одноразової грошової допомоги у зв'язку з втратою працездатності та встановленням інвалідності. До заяви долучив пакет документів, що передбачений Додатком 1 до наказу Міндоходів України від 29.11.2013 року №735.
Листом Державної фіскальної служби України №100/Ф/99-99-04-04-02-14 від 11.01.2016 року повідомлено, що підстав для проведення виплати одноразової грошової допомоги у зв'язку з встановленням інвалідності та втратою працездатності колишнім працівникам податкової міліції немає, оскільки Закон України "Про міліцію" втратив чинність 07.11.2015 року.
Суд зазначає, що у відповідності до пункту 5 Порядку №707 для виплати грошової допомоги в разі поранення (контузії, травми або каліцтва) чи установлення групи інвалідності працівник міліції, податкової міліції подає органу внутрішніх справ, органу державної податкової служби за місцем проходження служби: заяву (рапорт) про виплату грошової допомоги згідно з додатком; довідку медико-соціальної експертної комісії щодо визначення ступеня втрати працездатності внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва) та (або) установлення групи інвалідності; довідку про грошове забезпечення; копію сторінок паспорта з даними про прізвище, ім'я та по батькові, видачу документа та місце реєстрації (довідку органу реєстрації або відповідного житлово-експлуатаційного підприємства, організації чи органу місцевого самоврядування про місце реєстрації або місце перебування заявника); копію ідентифікаційного номера.
Як вбачається з матеріалів справи, позивачем була надана заява для призначення йому виплати одноразової грошової допомоги у зв'язку із настанням інвалідності, разом з довідкою серії 12 ААА № 001264 (форма № 158/о), де зазначено про втрату ним 70 % професійної працездатності (а.с.10, 13).
Згідно із Наказом Міністерства охорони здоров'я "Про затвердження форм медичної облікової документації, що використовується в медико-соціальних експертних комісіях" від 19.05.2003 року № 224 (чинним на момент спірних правовідносин) форма № 158/о - це довідка про результати визначення ступеня втрати професійної працездатності у відсотках застрахованого.
В поєднанні із вказаними положеннями Порядку №707, довідка форми № 158/о медико-соціальної експертної комісії визначає ступень втрати працездатності внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), а довідка форма № 158/о установлює групу інвалідності. При цьому, дане положення містить альтернативні умови, виражені законодавцем через словосполучення "або" "та", що надає право вибору заявникові подавати одну із вказаних довідок або їх дві (за наявності).
Виходячи з вищевикладеного суд дійшов висновку, що відповідачем ДФС України була допущена бездіяльність, щодо неприйняття рішення по призначенню позивачу виплати грошової допомоги у разі встановлення позивачу інвалідності.
Згідно з довідкою Головного управління ДФС у Львівській області від 11.12.2015 року грошове забезпечення за останньою посадою становить 1960,40 грн., відтак сума чотирьохрічного грошового забезпечення дорівнюватиме (1960,40 х 48 міс.)= 94099,20 грн. Втрата працездатності становить 70%, тому до виплати належить сума (94099,20 грн. х 70%) = 65869,44 грн. (а.с.9).
Отже, враховуючи вищевикладене, суд дійшов висновку, що з Державної фіскальної служби України необхідно стягнути 65869,44 грн. одноразової грошової допомоги по 2 групі інвалідності, яка настала не пізніше, ніж через три місяці після звільнення зі служби в наслідок захворювання, що сталося у період проходження служби, - у 70 відсотках відповідного розміру грошового забезпечення згідно із ступенем втрати працездатності, який визначено медико-соціальною експертною комісією довідкою серії 12 ААА №001264 від 01.12.2015 року.
Окрім того, суд вважає за необхідне зобов'язати Головне управління ДФС у Львівській області провести виплату позивачу вказаної допомоги та зобов'язати Державну казначейську службу України забезпечити перерахування даної грошової суми Державній фіскальній службі України для подальшої виплати страхових сум відшкодування шкоди внаслідок ушкодження здоров'я позивача.
Що ж стосується позовної вимоги щодо визнання протиправною відмову Державної фіскальної служби України від 18 січня 2016 року у надані довідок на пільги - про 50% знижку з оплати комунальних послуг, палива та електроенергії працівникам податкової міліції та зобов'язання Державної фіскальної служби України надати позивачу такі довідки, суд зазначає наступне.
Відповідно до ч.4 ст.22 Закону України «Про міліцію», чинного станом на 02.11.2015 року, працівникам міліції та членам їх сімей надається 50-відсоткова знижка плати за користування житлом та комунальними послугами, за паливо в межах норм, встановлених законодавством.
Відповідно до абзаців другого та третього ч.15 Прикінцевих та перехідних положень ЗУ «Про національну поліцію» №508-VIII від 02.07.2015 року за колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб. Право на отримання одноразової грошової допомоги, інших виплат, передбачених Законом України "Про міліцію", зберігається і здійснюється в порядку, що діяв до набрання чинності Законом України "Про Національну поліцію".
Закон України «Про національну поліцію» №508-VIII від 02.07.2015 року набрав законної сили 07.11.2015 року.
Таким чином, за позивачем зберігаються пільги відповідно до ЗУ «Про міліцію», а відтак відмова Державної фіскальної служби України у видачі ОСОБА_2 довідок на пільги - про 50% знижку з оплати комунальних послуг, палива та електроенергії працівникам податкової міліції, є неправомірною.
Враховуючи вищевикладене, суд дійшов висновку, що такі позовні вимоги підлягають до задоволення.
Статтею 19 Конституції України встановлено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до ст. 69 КАС України доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються судом на підставі пояснень сторін, третіх осіб та їхніх представників, показань свідків, письмових і речових доказів, висновків експертів. Докази суду надають особи, які беруть участь у справі.
Відповідно до ч. 1 ст. 71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.
Частиною 3 ст.159 КАС України встановлено, що обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин в адміністративній справі, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні.
Відповідно до ч.1 ст.161 КАС України під час прийняття постанови суд вирішує чи мали місце обставини, якими обґрунтовувалися вимоги та заперечення, та якими доказами вони підтверджуються.
Відповідно до ст.2 КАС України завданнями адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень. До адміністративних судів можуть бути оскаржені будь-які рішення, дії чи бездіяльність суб'єктів владних повноважень, крім випадків, коли щодо таких рішень, дій чи бездіяльності Конституцієючи законами України встановлено інший порядок судового провадження. У справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України: з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Враховуючи вищевикладене, суд дійшов висновку про необхідність задоволення позовних вимог у повному обсязі.
Відповідно до ст.94 КАС України судові витрати необхідно віднести за рахунок держави.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 2, 69, 71, 94, 159-163 КАС України, суд -
П О С Т А Н О В И В:
Адміністративний позов задоволити.
Визнати протиправною відмову Державної фіскальної служби України від 18 січня 2016 року у наданні довідок на пільги - про 50% знижку з оплати комунальних послуг, палива та електроенергії працівникам податкової міліції.
Зобов'язати Державну фіскальну служби України надати довідки ОСОБА_2 на пільги - 50% знижку з оплати комунальних послуг, палива та електроенергії працівникам податкової міліції.
Зобов'язати Державну фіскальну служби України призначити ОСОБА_2 одноразову грошову допомогу по інвалідності у розмірі 70% чотирирічного грошового забезпечення старшому оперуповноваженому з особливо важливих справ міжрегіонального відділу оперативного документування оперативного управління Головного управління ДФС у Львівській області.
Визнати протиправною відмову Державної фіскальної служби України від 11 січня 2016 року у виплаті ОСОБА_2 одноразової грошової допомоги по інвалідності.
Стягнути з Державної фіскальної служби України (код СДРПОУ 39292197, місце знаходження: пл. Львівська, 8 м. Київ-53, 04655) на користь ОСОБА_2 (рнокпп - НОМЕР_1, місце реєстрації: АДРЕСА_1, 79008) одноразову грошову допомогу по інвалідності у розмірі 65869,44 (шістдесят п'ять тисяч вісімсот шістдесят дев'ять)грн. 44 коп.
Зобов'язати Головне управління ДФС у Львівській області (код СДРПОУ 39462700, місце знаходження: вул. Стрийська, 35 м. Львів, 79003), провести виплату ОСОБА_2 (рнокпп - НОМЕР_1, місце реєстрації: АДРЕСА_1, 79008) одноразової грошової допомоги по інвалідності у розмірі 65869,44 (шістдесят п'ять тисяч вісімсот шістдесят дев'ять)грн. 44 коп.;
Зобов'язати Державну казначейську службу України забезпечити перерахування 65869,44 (шістдесят п'ять тисяч вісімсот шістдесят дев'ять)грн. 44 коп. ДФС України для подальшої виплатити страхових сум відшкодування шкоди внаслідок ушкодження здоров'я ОСОБА_2
Рішення постановлене в нарадчій кімнаті, у судовому засіданні 11.04.2016 року проголошено його вступну та резолютивну частини. Повний текст рішення суду буде виготовлений 15.04.2016 року.
Постанова може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду через Галицький районний суд м. Львова протягом десяти днів з дня її проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цієї постанови.
Суддя Зубачик Н.Б.