УХВАЛА
12 квітня 2016 р.Справа № 876/2582/16
Суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Улицький В.З., розглянувши клопотання Державної податкової інспекції у Галицькому районі м.Львова Головного управління Державної фіскальної служби України у Львівській області про звільнення від сплати судового збору за подання апеляційної скарги на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 17.03.2016р. по справі за позовом ФО-П ОСОБА_1 до Державної податкової інспекції у Галицькому районі м.Львова Головного управління Державної фіскальної служби України у Львівській області про скасування податкового повідомлення-рішення,-
В С Т А Н О В И В:
Постановою Львівського окружного адміністративного суду від 17.03.2016р. позов ФО-П ОСОБА_1 до Державної податкової інспекції у Галицькому районі м.Львова Головного управління Державної фіскальної служби України у Львівській області про скасування податкового повідомлення-рішення - задоволено.
Не погоджуючись із даною постановою, Державна податкова інспекція у Галицькому районі м.Львова Головного управління Державної фіскальної служби України у Львівській області подала апеляційну скаргу.
Однак, подана апеляційна скарга не відповідає вимогам ч.6 ст.187 Кодексу адміністративного судочинства України, а саме апелянт до поданої апеляційної скарги не долучив документ про сплату судового збору у розмірі встановленому законом.
Разом з тим апелянтом по справі заявлено клопотання про звільнення його від сплати судового збору.
Відповідно до ч.2 ст.87 Кодексу адміністративного судочинства України розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.
Згідно із ч.1 ст.98 Кодексу адміністративного судочинства України, суд вирішує питання щодо судових витрат у постанові суду або ухвалою.
Відповідно до ст.8 Закону України "Про судовий збір", враховуючи майновий стан сторони, суд може своєю ухвалою відстрочити або розстрочити сплату судового збору на певний строк, але не довше ніж до ухвалення судового рішення у справі. Суд може зменшити розмір судового збору або звільнити від його сплати на підставі, зазначеній у частині першій цієї статті.
На підтвердження незадовільного майнового стану та неможливості сплати судового збору апелянт не надав суду жодних належних та допустимих доказів.
Враховуючи вищенаведене, суд апеляційної інстанції приходить до переконання про відсутність підстав для задоволення клопотання про звільнення від сплати судового збору.
Керуючись ст.ст.87, 88, 98, 102, 158, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя -
У Х В А Л И В :
Відмовити в задоволенні клопотання Державної податкової інспекції у Галицькому районі м.Львова Головного управління Державної фіскальної служби України у Львівській області про звільнення від сплати судового збору за подання апеляційної скарги на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 17.03.2016р. по справі №813/757/15 за позовом ФО-П ОСОБА_1 до Державної податкової інспекції у Галицькому районі м.Львова Головного управління Державної фіскальної служби України у Львівській області про скасування податкового повідомлення-рішення.
Ухвала апеляційного суду набирає законної сили через п'ять днів після направлення її копії особам, які беруть участь у справі, та може бути оскаржена у касаційному порядку шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів з дня набрання ухвалою законної сили.
Суддя Улицький В.З.