Постанова № 57069284, 05.04.2016, Черкаський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
05.04.2016
Номер справи
823/4993/15
Номер документу
57069284
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05 квітня 2016 року справа № 823/4993/15

м. Черкаси

16 год. 37 хв.

Черкаський окружний адміністративний суд в складі:

головуючого судді Мишенка В.В.,

при секретарі Гордієнку Ю.П.,

за участю сторін:

представника позивача - ОСОБА_1.;

представника відповідача - Висоцької І.В.;

представника третьої особи - Прядки В.М.,

розгляднувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом фізичної особи-підприємця ОСОБА_4 до Черкаської районної державної адміністрації в особі конкурсного комітету районної державної адміністрації з підготовки та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району, третя особа - ТОВ "Сервіс Авто 2005" про визнання неправомірними дій та часткове скасування рішення,

ВСТАНОВИВ:

До Черкаського окружного адміністративного суду звернулася з позовом фізична особа-підприємець ОСОБА_4 до Черкаської районної державної адміністрації в особі конкурсного комітету районної державної адміністрації з підготовки та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району, в якому просить: визнати неправомірними дії відповідача щодо допущення до участі в конкурсі товариство з обмеженою відповідальністю "Сервіс-Авто 2005"; визнати незаконним та скасувати рішення відповідача від 16.09.2013, оформлене протоколом № 2 в частині допущення ТОВ "Сервіс Авто 2005" до участі в конкурсі.

Позовні вимоги вмотивовані тим, що 16.09.2013 відбулося засідання конкурсного комітету районної державної адміністрації з підготовки та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не входять за межі території району, на якому було прийнято рішення про допуск до участі у конкурсі обох претендентів, які виявили бажання обслуговувати об'єкт конкурсу № 8, що було оформлено протоколом № 2. Проте, перевізником претендентом TOB «Сервіс-Авто-2005» на вказаний конкурс було подано недостовірну інформацію. Зокрема в п. 2 «Анкети до заяви про участь у конкурсі» вказано середньооблікова кількість працівників за період протягом року до дати оголошення конкурсу 86 осіб. В свою чергу, відповідно до форми 1ДФ отриманої з ДПІ у м. Черкаси, вказано, що загальна кількість працівників склала 97 осіб. На даний факт подачі TOB «Сервіс-авто-2005» недостовірної інформації щодо середньооблікової кількості працівників вказував також конкурсному комітету під час проведення конкурсу 16.09.2013 представник робочого органу ОСОБА_5, що підтверджується аудіо записом. Крім того, TOB «Сервіс-авто 2005» було виставлено на конкурс автобуси, зокрема ПАЗ 4234 днз НОМЕР_11, який обслуговує маршрут Черкаси-Новомиргород. Також інші автобуси, які виставлені на конкурс TOB «Сервіс-Авто-2005» є задіяними на маршрутах Черкаси-Чигирин, Черкаси-Біла Церква та Черкаси-Канів. Вказані факти підтверджуються ПАТ «Черкаське обласне підприємство автобусних станцій».

Отже, зважаючи на ту обставину, що рішення конкурсного комітету , яке стосується обрання переможців та проведення конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на приміських автобусних маршрутах Черкаського району, відбулося із грубим порушенням чинного законодавства, а саме Закону України "Про автомобільний транспорт" та постанови Кабінету Міністрів України № 1081 від 03.12.2008 "Порядок проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування", не погоджуючись із незаконними діями відповідача, з метою захисту своїх прав та охоронюваних законом інтересів, ФОП ОСОБА_4 звернулася із адміністративним позовом до суду.

Представник позивача зазначені вимоги підтримав у повному обсязі, просив їх задовольнити.

Представник відповідача проти задоволення позову заперечував з підстав, викладених у письмових запереченнях.

Представник третьої особи підтримав позицію відповідача та просив у задоволенні позовних вимог відмовити.

Дослідивши наявні в матеріалах справи докази, оцінивши їх в сукупності, заслухавши пояснення представників сторін, третьої особи, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, судом встановлено.

Черкаською районною державною адміністрацією в газеті "Сільські обрії" від 16.08.2013 року № 32 (12362) розміщено оголошення про відкритий конкурс на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району. Кінцевий строк для подачі документів встановлено - 30 серпня 2013 року.

Товариством з обмеженою відповідальністю "Сервіс-Авто-2005" та ФОП ОСОБА_4 подало заяви на участь у конкурсі за об'єктом конкурсу № 8 ( № НОМЕР_16 "ІНФОРМАЦІЯ_1", № НОМЕР_17 "ІНФОРМАЦІЯ_2").

На засіданні конкурсного комітету районної державної адміністрації з підготовки та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району, оформленого п. 3.18 протоколу № 2 від 16.09.2013 прийнято рішення про допуск до участі в конкурсі двох претендентів: ТОВ "Сервіс-Авт-2005" та ФОП ОСОБА_4, які виявили бажання обслуговувати об'єкт конкурсу № 8. Також 16.09.2013 відбулося голосування щодо переможця і відповідно до протоколу № 2 за обох претендентів голосували: "ЗА" - 0, "ПРОТИ" - 0, "УТРИМАЛИСЬ" - одноголосно. Конкурсним комітетом прийняте рішення винести об'єкт № 8 на новий конкурс.

У листопаді 2013 року товариство з обмеженою відповідальністю "Сервіс-Авто-2005" звернулось до суду з позовом до Черкаської районної державної адміністрації в особі Конкурсного комітету районної державної адміністрації з підготовки та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району про визнання неправомірними дій, скасування рішень, зобов'язання вчинити дії.

Постановою Черкаського окружного адміністративного суду від 26.12.2013 по справі № 823/3629/13-а визнано дії Черкаської районної державної адміністрації в особі конкурсного комітету районної державної адміністрації з підготовки та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району, щодо допущення до участі в конкурсі фізичної особи-підприємця ОСОБА_4, неправомірними, визнано незаконним та скасовано рішення Черкаської районної державної адміністрації в особі конкурсного комітету районної державної адміністрації з підготовки та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району, від 16.09.2013, оформлене протоколом засідання № 2 в частині допущення фізичної особи-підприємця ОСОБА_4 до участі в конкурсі, визнано незаконним та скасовано рішення Черкаської районної державної адміністрації в особі конкурсного комітету районної державної адміністрації з підготовки та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району, від 16.09.2013, оформлене протоколом засідання № 2, в частині винесення об'єкту № 8 приміський автобусний маршрут № НОМЕР_16 "ІНФОРМАЦІЯ_1" (ІНФОРМАЦІЯ_1) та приміський автобусний маршрут № НОМЕР_17 "ІНФОРМАЦІЯ_2", на новий конкурс.

Крім того, постановою Вищого адміністративного суду від 13.08.2015 у справі № 823/72/14 ухвалено рішення щодо визнання протиправним і скасування розпорядження Черкаської районної державної адміністрації від 4 жовтня 2013 року № 294 щодо винесення на новий конкурс об'єкта № 8 по приміських автобусних маршрутах № НОМЕР_17 і № НОМЕР_16. При цьому суд висловив позицію, що в рішеннях Конкурсного комітету від 16.09.2013 № 2, від 25.09.2013 № 3 та в розпорядженні Черкаської РДА від 04.10.2013 № 294 про винесення на новий конкурс об'єкта № 8: автобусні маршрути № НОМЕР_17 і № НОМЕР_16 не вказано причин не визначення переможця конкурсу, що відбувся, які були б пов'язані саме з цим об'єктом, та підстави проведення нового конкурсу за незакінченого попереднього. У зв'язку з цим суд першої інстанції з урахуванням преюдиціального значення постанови Черкаського окружного адміністративного суду від 26.12.2013 у справі № 823/3629/13-а обґрунтовано визнав протиправними дії і скасував рішення Конкурсного комітету, розпорядження Черкаської РДА, пов'язані з проведенням нового конкурсу за оголошенням від 18 жовтня 2013 року, результати якого визначені 9 і 10 січня 2014 року, та на законних підставах зобов'язав відповідача визначити переможця конкурсу на об'єкті № 8 по автобусних маршрутах № НОМЕР_17 і № НОМЕР_16 на підставі оцінки пропозицій претендентів і поданих ними документів станом на 30 серпня 2013 року.

Статтею 19 Конституції України встановлено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти на підставах, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно з ч. 1 ст. 2 КАС України завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.

Оцінюючи правомірність дій та рішень органу владних повноважень, суд керується критеріями, закріпленими у ст. 2 КАС України, які певною мірою відображають принципи адміністративної процедури, які повинен він дотримуватися при реалізації дискреційних повноважень владного суб'єкта, встановлюючи чи прийняті (вчинені) ним рішення (дії) : 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5)добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Засади організації та діяльності автомобільного транспорту визначені в Законі України "Про автомобільний транспорт" від 05.04.2001 року № 2344-III (далі - Закон № 2344).

Статтею 46 Закону № 2344 встановлено перелік документів для участі в конкурсі на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, які автомобільний перевізник подає конкурсному комітету такі документи: заяву претендента встановленого зразка із зазначенням автобусного маршруту загального користування, на якому має намір працювати претендент; нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів та копії ліцензійних карток на автобуси, які будуть використовуватися на автобусному маршруті; відомості про додаткові умови обслуговування маршруту; документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі; довідку про відповідність технічного стану автобусів претендента умовам перевезень, видану відповідним підрозділом Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України; висновок Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України про відповідність претендента вимогам нормативно-правових актів у сфері безпеки дорожнього руху, який складається та видається в порядку, встановленому Міністерством внутрішніх справ України.

Постановою Кабінету Міністрів України № 1081 від 03.12.2008 затверджений порядок проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автомобільному маршруті загального користування (далі Порядок № 1081), яким визначена процедура підготовки та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування (далі - конкурс). Зазначений порядок є обов'язковим для виконання органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами (організаціями), залученими на договірних умовах для організації забезпечення проведення конкурсів, конкурсними комітетами та автомобільними перевізниками (п.1).

Пунктом 12 Порядку № 1081 конкурсний комітет приймає рішення про недопущення до участі в конкурсі автомобільного перевізника, який подав до участі в конкурсі неналежним чином оформлені документи чи не в повному обсязі, а також такі, що містять недостовірну інформацію; визнаний банкрутом або щодо якого порушено провадження у справі про банкрутство (за винятком того, стосовно якого проводиться процедура санації), або який перебуває у стадії ліквідації; не відповідає вимогам статті 34 Закону України "Про автомобільний транспорт"; не має достатньої кількості транспортних засобів для виконання перевезень, затвердженої обов'язковими умовами конкурсу, та перевезень, які повинні виконуватися відповідно до чинних договорів (дозволів). Достатня кількість транспортних засобів визначається як кількість автобусів, необхідних для виконання перевезень, та кількість резервних транспортних засобів, яка становить 10 відсотків для міського, приміського сполучення та 20 відсотків для міжміського сполучення; має несплачені штрафні санкції, накладені Укртрансінспекцією, або водії якого мають несплачені штрафи, накладені відповідно до статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, неоскаржені у судовому порядку (що були накладені не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення конкурсу); подав конкурсну пропозицію, що не відповідає обов'язковим та додатковим умовам конкурсу, крім випадків, передбачених частиною третьою статті 44 Закону України "Про автомобільний транспорт".

Пунктом 29 Порядку №1081 для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об'єкт конкурсу окремо заяву за формою, визначеною згідно з додатками 1 або 2, і такі документи: 2) нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні); 3) перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою "з місцем водія/без місця водія"), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;4) копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті; 5) документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі, із зазначенням дати проведення конкурсу; 6) копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті; 7) копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації); 8) перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність; 9) анкету відповідно до пункту 32 цього Порядку; 10) копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) за останні повні два квартали.

Із наданих суду документів, які подавалися на конкурс третьою особою - ТОВ "Сервіс Авто 2005", вбачається, що нею подана довідка форми -1-ДФ за два останні квартали 2013 року та анкета до заяви про участь у конкурсі, оголошеному в газеті "Сільські обрії" № 32 від 16.08.2013, у пункті № 2 якої зазначені відомості щодо середньооблікової кількості працівників за період протягом року до дати оголошення конкурсу з окладом за штатним розписом із заробітною платою не менше встановленого законодавством мінімуму, що працюють на повну ставку, осіб. Зокрема ТОВ "Сервіс Авто 2005" зазначено 86 осіб.

В свою чергу, відповідно до форми 1ДФ отриманої з ДПІ у м. Черкаси, вказано, що загальна кількість працівників склала 97 осіб.

Крім того, TOB «Сервіс-авто» було виставлено на конкурс автобуси, зокрема ПАЗ 4234 днз НОМЕР_11, який обслуговує маршрут Черкаси-Новомиргород. Також інші автобуси, які виставлені на конкурс TOB «Сервіс-Авто-2005» є задіяними на маршрутах Черкаси-Чигирин, Черкаси-Біла Церква та Черкаси-Канів, що вбачається з відповіді ПАТ «Черкаське обласне підприємство автобусних станцій» на адвокатський запит представника позивача.

Так, ПАТ «Черкаське обласне підприємство автобусних станцій» повідомило, що станом на 16.08.2013 ТОВ «Сервіс-авто-2005» використовувало:

1) Богдан А09214, державний номер НОМЕР_1 на маршруті «Черкаси-Чигирин»;

2) БАЗ А07923, державний номер НОМЕР_2 на маршруті «Черкаси-Чигирин»;

3)Богдан А09214, державний номер НОМЕР_3 на маршрутах «Черкаси-Біла Церква» та «Черкаси-Канів»;

4) Богдан А09214, державний номер НОМЕР_12 на маршруті «Черкаси-Умань»;

5) БАЗ А07924, державний номер НОМЕР_13 на маршрутах «Черкаси-Канів» та «Черкаси-Чигирин»;

6) Богдан А09214, державний номер НОМЕР_4 на маршруті «Черкаси-Канів» та «Черкаси-Чигирин»;

7) Neoplan N4416, державний номер НОМЕР_5 не задіяний;

8)Богдан А09312, державний номер НОМЕР_6 на маршрутах «Черкаси-Новомиргород» та «Черкаси-Умань»;

9)Ataman А09312, державний номер НОМЕР_7 на маршрутах «Черкаси-Канів», «Черкаси-Біла Церква»;

10) Ataman A09314, державний номер НОМЕР_8 на маршруті «Черкаси-Чигирин»;

11)ПАЗ 4234, державний номер НОМЕР_9 на маршруті «Черкаси-Новомиргород».

Крім того, ПАТ «Черкаське ОПАС» на підтвердження використання згаданих автобусів на вказаних маршрутах надало копії договорів та дозволів замовників перевезень.

Також, згідно долученого переліку транспортних засобів TOB «Сервіс-Авто-2005» в яких мається частка власності або видавались згідно договору оренди тимчасові реєстраційні талони на право користування станом на 16.08.2013, вбачається, що згідно договорів оренди тимчасові реєстраційні талони на право користування ТЗ були видані станом на 16.08.2013 в кількості 50 ТЗ. Натомість в анкеті до заяви про участь у конкурсі, оголошеному в газеті «Сільські обрії» в п. 1 TOB «Сервіс-Авто-2005» зазначило наявність орендованих ТЗ в кількості 51.

Судом також з'ясовано, що два автобуси Neoplan НОМЕР_14 та НОМЕР_15, які зазначені в анкеті до заяви про участь у конкурсі взагалі відсутні серед переліку транспортних засобів TOB «Сервіс-Авто-2005» в яких мається частка власності або видавались згідно договору оренди тимчасові реєстраційні талони на право користування станом на 16.08.2013.

Крім того, згідно інформації територіального сервісного центру № 7141 РСЦ МВС в Черкаській області (реєстраційних карток транспортних засобів), співвласником, яких станом на 29.08.2013 являлось TOB «Сервіс-Авто-2005». або мало інше право користування, вбачається, що станом на 29.08.2013 TOB «Сервіс-Авто-2005» орендувалось ТЗ в кількості 40 шт.

Таким чином, з вищевикладеного вбачається, що третя особа TOB «Сервіс-Авто-2005» подала на конкурс недостовірну інформацію, як щодо середньооблікової кількості працівників так і щодо кількості автобусів для перевезення.

Відповідно до п. 67 порядку проведення конкурсу з перевезенння пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 передбачено, що інформація, що міститься в документах, поданих перевізниками-претендентами для участі у конкурсі, повинна бути достовірною за станом на момент подання документів для участі в конкурсі.

Пунктом 37 порядку № 1081 передбачено, що достовірність інформації, викладеної у заяві та документах, визначених пунктом 29 цього Порядку, перевіряється організатором та/або робочим органом не пізніше ніж за два дні до дати проведення конкурсу.

З спірного протоколу № 2 вбачається, що комісією не здійснювалося жодних заходів щодо перевірки достовірності зазначеної інформації в анкеті учасником - претиндентом TOB «Сервіс-Авто-2005». Інших доказів суду щодо проведення перевірки надано не було.

За таких обставин, суд прийшов до висновку, що відповідач в частині допуску TOB «Сервіс-Авто-2005» до участі в конкурсі діяв всупереч вимогам порядку № 1081, а тому позовні вимоги щодо визнання неправомірними дій та визнання незаконним та скасування рішення відповідача, оформлене протоколом № 2, в частині допущення TOB «Сервіс-Авто-2005» до участі в конкурсі, підлягають задоволенню.

Також враховуючи положення ч. 2 ст. 11 КАС України, суд розглядає адміністративні справи не інакше як за позовною заявою, поданою відповідно до цього Кодексу, і не може виходити за межі позовних вимог. Суд може вийти за межі позовних вимог тільки в разі, якщо це необхідно для повного захисту прав, свобод та інтересів сторін чи третіх осіб, про захист яких вони просять.

У п. 42 Порядку № 1081 вказано, що у разі участі в конкурсі двох або більше перевізників-претендентів конкурсний комітет визначає кращого з використанням бальної системи оцінки пропозицій перевізників-претендентів відповідно до цього Порядку та Закону України "Про автомобільний транспорт". Сумарна кількість балів, одержаних кожним перевізником-претендентом згідно з додатком 4, є підставою для визначення переможця конкурсу.

Відповідно до п. 46 Порядку №1081 переможцем конкурсу визнається перевізник-претендент, який за результатами розгляду набрав найбільшу кількість балів відповідно до системи оцінки пропозицій перевізників-претендентів. Претендентом, який посів друге місце, визнається перевізник-претендент, який за результатами розгляду набрав найбільшу кількість балів відповідно до системи оцінки пропозицій перевізників-претендентів без урахування показника переможця конкурсу.

Таким чином, оскільки жодного претендента - учасника по об'єкту № 8 ( № НОМЕР_16 "ІНФОРМАЦІЯ_1", № НОМЕР_17 "ІНФОРМАЦІЯ_2") з урахуванням рішення суду, не має, тому суд вважає за необхідне зобов'язати Черкаську районну державну адміністрацію в особі конкурсного комітету районної державної адміністрації з підготовки та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району провести новий конкурс по приміському автобусному маршруту НОМЕР_16 "ІНФОРМАЦІЯ_1" (ІНФОРМАЦІЯ_1) та приміському автобусному маршруту № НОМЕР_17 "ІНФОРМАЦІЯ_2" (ІНФОРМАЦІЯ_3).

Частиною 1 ст. 9 КАС України встановлено, що суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їхні посадові і службові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до п. 2. ст. 71 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Таким чином, виходячи з меж заявлених позовних вимог, системного аналізу положень чинного законодавства України та матеріалів справи, суд дійшов висновку, що викладені в позовній заяві доводи позивача є обґрунтованими та такими, що підлягають до задоволенню.

Керуючись ст.ст.11,14,70,71,89,94, 159 - 163 КАС України, суд,

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов задовольнити повністю.

Визнати неправомірними дії Черкаської районної державної адміністрації в особі конкурсного комітету районної державної адміністрації з підготовки та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району, щодо допущення до участі в конкурсі товариство з обмеженою відповідальністю "Сервіс-Авто-2005".

Визнати незаконним та скасувати рішення Черкаської районної державної адміністрації в особі конкурсного комітету районної державної адміністрації з підготовки та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району від 16.09.2013, оформлене протоколом № 2 в частині допущення ТОВ "Сервіс-Авто-2005" до участі в конкурсі.

Зобов'язати Черкаську районну державну адміністрацію в особі конкурсного комітету районної державної адміністрації з підготовки та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району провести новий конкурс по приміському автобусному маршруту НОМЕР_16 "ІНФОРМАЦІЯ_1" (ІНФОРМАЦІЯ_1) та приміському автобусному маршруту № НОМЕР_17 "ІНФОРМАЦІЯ_2" (ІНФОРМАЦІЯ_3).

Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду через Черкаський окружний адміністративний суд в порядку, передбаченому ст. ст. 185-187 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя В.В. Мишенко

Повний текст постанови виготовлено 11.04.2016