Україна КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
05 квітня 2016 року Справа №П/811/3277/15
Кіровоградський окружний адміністративний суд у складі головуючого - судді Момонт Г.М., розглянув у порядку письмового провадження в м. Кіровограді адміністративну справу
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю «Ва Грейн Експресс»
до відповідача: Управління Укртрансінспекції у Кіровоградській області
про визнання незаконними та скасування постанов.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Ва Грейн Експресс» звернулося з позовом до Управління Укртрансінспекції у Кіровоградській області про визнання незаконними та скасування постанов за номерами 027606, 027627, 027628, 027629, 027630, 027631, 027632, 027633 від 16 вересня 2015 року та від 28 вересня 2015 року.
В обґрунтування позовних вимог позивач вказує, що належні йому транспортні засоби за договорами найму від 02.01.2014 р. знаходяться в оренді у ТОВ «Олександрійська зернова компанія». Окрім того, водії, зазначені в актах проведення перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом, перебувають у трудових відносинах з ТОВ «Олександрійська зернова компанія».
Представником відповідача подано заперечення на позовну заяву відповідно до змісту якого, позов ним не визнається у повному обсязі, оскільки посадовими особами Управління Укртрансінспекції у Херсонській та Донецькій областях в період 2015 року виявлені факти перевезення вантажу із перевищенням вагових обмежень, без дозволу, який надає право на рух автомобільними дорогами України виданий компетентними уповноваженими особами, або документ про внесення плати за проїзд великоваговими транспортними засобами встановлених Правилами дорожнього руху України. Представник відповідача зазначає, що твердження представника позивача щодо неправомірного винесення постанов на ТОВ «Ва Грейн Експресс» є сумнівним. так як згідно договорів фінансового лізингу транспортні засоби були передані у тимчасове володіння та користування за плату на підставі акту приймання-передачі лізингоодержувачу ТОВ «Ва Грейн Експресс».
У судовому засіданні представник позивача підтримав заявлені позовні вимоги та заявив клопотання про подальший розгляд справи у порядку письмового провадження.
Представник відповідача у судове засідання не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення (а.с.102, Т.2).
На підставі усної ухвали, прийнятої в судовому засіданні 30.03.2016 р. та занесеної до журналу судового засідання (а.с.147, Т.2), подальший розгляд справи проведено в порядку письмового провадження у відповідності до ч.4 ст.122 КАС України.
Дослідивши подані позивачем та відповідачами документи і матеріали, заслухавши пояснення представника позивача, з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, адміністративний суд,
ВСТАНОВИВ:
16 липня 2015 року посадовими особами Управління Укртрансінспекції у Донецькій області відповідно до завдання на перевірку від 13.07.2015 р. №011106 (а.с.105, Т.1) у м. Маріуполі проведено перевірку транспортного засобу КТС, номерний знак НОМЕР_1, належного ТОВ «Райффайзенг лізинг аваль», водій ОСОБА_2 Перевіркою встановлено факт відсутності дозволу, який дає право на рух автодорогами України виданий компетентними уповноваженими особами, або документу про внесення плати за проїзд великоваговими транспортними засобами, про що складено акт №063128 від 16.07.2015 р., який підписано водієм (а.с.104, Т.1).
За результатами розгляду справи про порушення законодавства про автомобільний транспорт начальником Управління Укртрансінспекції в Кіровоградській області Кукуленко О.В. винесено постанову про застосування адміністративно-господарського штрафу №027606 від 16.09.2015 р., якою відносно ТОВ «Ва Грейн Експресс» застосовано адміністративно-господарський штраф у розмірі 1 700,00 грн. відповідно до абз.3 ч.1 ст.60 Закону України «Про автомобільний транспорт» (а.с.17).
30 липня 2015 року посадовими особами Управління Укртрансінспекції у Донецькій області відповідно до завдання на перевірку від 17.07.2015 р. №011116 у м. Маріуполі, вул. Гагаріна проведено перевірку транспортного засобу КТС, номерний знак НОМЕР_1, належного ТОВ «Райффайзенг лізинг аваль», водій ОСОБА_4 Перевіркою встановлено факт відсутності дозволу, який дає право на рух автодорогами України виданий компетентними уповноваженими особами, або документу про внесення плати за проїзд великоваговими транспортними засобами, про що складено акт №063141 від 30.07.2015 р., який підписано водієм (а.с.99, Т.1).
За результатами розгляду справи про порушення законодавства про автомобільний транспорт начальником Управління Укртрансінспекції в Кіровоградській області Кукуленко О.В. винесено постанову про застосування адміністративно-господарського штрафу №027631 від 28.09.2015 р., якою відносно ТОВ «Ва Грейн Експресс» застосовано адміністративно-господарський штраф у розмірі 1 700,00 грн. відповідно до абз.3 ч.1 ст.60 Закону України «Про автомобільний транспорт» (а.с.22, Т.1).
07 серпня 2015 року посадовими особами Управління Укртрансінспекції у Херсонській області відповідно до завдання на перевірку від 03.08.2015 р. №002883 (а.с.114, Т.1) на посту ДАІ «Консул» у Херсонській області проведено перевірку транспортного засобу SCANIA, номерний знак НОМЕР_2, належного ТОВ «Райффайзенг лізинг аваль». Перевіркою встановлено факт відсутності дозволу, який дає право на рух автодорогами України виданий компетентними уповноваженими особами, або документу про внесення плати за проїзд великоваговими транспортними засобами, про що складено акт №033497 від 07.08.2015 р. (а.с.100, Т.1).
За результатами розгляду справи про порушення законодавства про автомобільний транспорт начальником Управління Укртрансінспекції в Кіровоградській області Кукуленко О.В. винесено постанову про застосування адміністративно-господарського штрафу №027630 від 28.09.2015 р., якою відносно ТОВ «Ва Грейн Експресс» застосовано адміністративно-господарський штраф у розмірі 1 700,00 грн. відповідно до абз.3 ч.1 ст.60 Закону України «Про автомобільний транспорт» (а.с.21, Т.1).
Окрім того, 07 серпня 2015 року посадовими особами Управління Укртрансінспекції у Херсонській області відповідно до завдання на перевірку від 03.08.2015 р. №002883 (а.с.114, Т.1) на посту ДАІ «Консул» у Херсонській області проведено перевірку транспортного засобу МАЗ, номерний знак НОМЕР_3, належного ТОВ «Райффайзенг лізинг аваль». Перевіркою встановлено факт відсутності дозволу, який дає право на рух автодорогами України виданий компетентними уповноваженими особами, або документу про внесення плати за проїзд великоваговими транспортними засобами, про що складено акт №033499 від 07.08.2015 р. (а.с.102, Т.1).
За результатами розгляду справи про порушення законодавства про автомобільний транспорт начальником Управління Укртрансінспекції в Кіровоградській області Кукуленко О.В. винесено постанову про застосування адміністративно-господарського штрафу №027628 від 28.09.2015 р., якою відносно ТОВ «Ва Грейн Експресс» застосовано адміністративно-господарський штраф у розмірі 1 700,00 грн. відповідно до абз.3 ч.1 ст.60 Закону України «Про автомобільний транспорт» (а.с.19, Т.1).
12 серпня 2015 року посадовими особами Управління Укртрансінспекції у Херсонській області відповідно до завдання на перевірку від 10.08.2015 р. №002887 (а.с.112, Т.1) на посту ДАІ «Шилова Балка» у Херсонській області проведено перевірку транспортного засобу КТС, номерний знак НОМЕР_4, належного ТОВ «Райффайзенг лізинг аваль», водій ОСОБА_5 Перевіркою встановлено факт відсутності дозволу, який дає право на рух автодорогами України виданий компетентними уповноваженими особами, або документу про внесення плати за проїзд великоваговими транспортними засобами, про що складено акт №033543 від 12.08.2015 р. (а.с.103, Т.1).
За результатами розгляду справи про порушення законодавства про автомобільний транспорт начальником Управління Укртрансінспекції в Кіровоградській області Кукуленко О.В. винесено постанову про застосування адміністративно-господарського штрафу №027627 від 28.09.2015 р., якою відносно ТОВ «Ва Грейн Експресс» застосовано адміністративно-господарський штраф у розмірі 1 700,00 грн. відповідно до абз.3 ч.1 ст.60 Закону України «Про автомобільний транспорт» (а.с.18, Т.1).
Також 12 серпня 2015 року посадовими особами Управління Укртрансінспекції у Донецькій області відповідно до завдання на перевірку від 03.08.2015 р. №011133 (а.с.106, Т.1) на посту ДАІ «Мангум» у Донецькій області проведено перевірку транспортного засобу КАМАЗ, номерний знак НОМЕР_5, належного ТОВ «Райффайзенг лізинг аваль», водій ОСОБА_6 Перевіркою встановлено факт відсутності дозволу, який дає право на рух автодорогами України виданий компетентними уповноваженими особами, або документу про внесення плати за проїзд великоваговими транспортними засобами, про що складено акт №063778 від 12.08.2015 р., який підписано водієм (а.с.101, Т.1).
За результатами розгляду справи про порушення законодавства про автомобільний транспорт начальником Управління Укртрансінспекції в Кіровоградській області Кукуленко О.В. винесено постанову про застосування адміністративно-господарського штрафу №027629 від 28.09.2015 р., якою відносно ТОВ «Ва Грейн Експресс» застосовано адміністративно-господарський штраф у розмірі 1 700,00 грн. відповідно до абз.3 ч.1 ст.60 Закону України «Про автомобільний транспорт» (а.с.20, Т.1).
28 серпня 2015 року посадовими особами Управління Укртрансінспекції у Херсонській області відповідно до завдання на перевірку від 25.08.2015 р. №002894 на автодорозі Одеса - Мелітопіль - Новозаводськ 203 км. + 500 м. проведено перевірку транспортного засобу КТС, номерний знак НОМЕР_6, належного ТОВ «Райффайзенг лізинг аваль», водій ОСОБА_7 Перевіркою встановлено факт відсутності дозволу, який дає право на рух автодорогами України виданий компетентними уповноваженими особами, або документу про внесення плати за проїзд великоваговими транспортними засобами, про що складено акт №033570 від 28.08.2015 р. (а.с.97, Т.1).
За результатами розгляду справи про порушення законодавства про автомобільний транспорт начальником Управління Укртрансінспекції в Кіровоградській області Кукуленко О.В. винесено постанову про застосування адміністративно-господарського штрафу №027633 від 28.09.2015 р., якою відносно ТОВ «Ва Грейн Експресс» застосовано адміністративно-господарський штраф у розмірі 1 700,00 грн. відповідно до абз.3 ч.1 ст.60 Закону України «Про автомобільний транспорт» (а.с.24, Т.1).
02 вересня 2015 року посадовими особами Управління Укртрансінспекції у Херсонській області відповідно до завдання на перевірку від 31.08.2015 р. №002896 (а.с.115, Т.1) на посту ДАІ «Шилова Балка» у Херсонській області проведено перевірку транспортного засобу SCANIA, номерний знак НОМЕР_7, належного ТОВ «Райффайзенг лізинг аваль», водій ОСОБА_8 Перевіркою встановлено факт відсутності дозволу, який дає право на рух автодорогами України виданий компетентними уповноваженими особами, або документу про внесення плати за проїзд великоваговими транспортними засобами, про що складено акт №033577 від 02.09.2015 р. (а.с.98, Т.1).
За результатами розгляду справи про порушення законодавства про автомобільний транспорт начальником Управління Укртрансінспекції в Кіровоградській області Кукуленко О.В. винесено постанову про застосування адміністративно-господарського штрафу №027632 від 28.09.2015 р., якою відносно ТОВ «Ва Грейн Експресс» застосовано адміністративно-господарський штраф у розмірі 1 700,00 грн. відповідно до абз.3 ч.1 ст.60 Закону України «Про автомобільний транспорт» (а.с.23, Т.1).
Згідно зі ст.3 Закону України «Про автомобільний транспорт» від 05.04.2001 р. №2344-III (далі за текстом також - Закон) цей Закон регулює відносини між автомобільними перевізниками, замовниками транспортних послуг, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, пасажирами, власниками транспортних засобів, а також їх відносини з юридичними та фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності, які забезпечують діяльність автомобільного транспорту та безпеку перевезень.
Відповідно до абз.1 ч.7 ст.6 Закону Центральний орган виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики з питань безпеки на наземному транспорті, здійснює державний нагляд і контроль за дотриманням автомобільними перевізниками вимог законодавства, норм та стандартів на автомобільному транспорті.
На підставі ч.12 ст.6 Закону державному контролю підлягають усі транспортні засоби українських та іноземних перевізників, що здійснюють автомобільні перевезення пасажирів і вантажів на території України.
Відповідно до ч.14, 17 ст.6 Закону державний контроль автомобільних перевізників на території України здійснюється шляхом проведення планових, позапланових і рейдових перевірок (перевірок на дорозі). Рейдові перевірки дотримання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом здійснюються шляхом зупинки транспортного засобу або без такої зупинки посадовими особами центрального органу виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики з питань безпеки на наземному транспорті, та його територіальних органів, які мають право зупиняти транспортний засіб у форменому одязі за допомогою сигнального диска (жезла) відповідно до порядку, затвердженого Кабінетом Міністрів України.
З огляду на абз.2, 7, 10 ч.1 ст.34 Закону автомобільний перевізник повинен виконувати вимоги цього Закону та інших законодавчих і нормативно-правових актів України у сфері перевезення пасажирів та/чи вантажів; забезпечувати умови праці та відпочинку водіїв згідно з вимогами законодавства; забезпечувати водіїв відповідною документацією на перевезення пасажирів.
Згідно з ч.1, 2 ст.48 Закону автомобільні перевізники, водії повинні мати і пред'являти особам, які уповноважені здійснювати контроль на автомобільному транспорті та у сфері безпеки дорожнього руху, документи, на підставі яких виконують вантажні перевезення. Документами для здійснення внутрішніх перевезень вантажів для водія є - посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційні документи на транспортний засіб, товарно-транспортна накладна або інший визначений законодавством документ на вантаж, інші документи, передбачені законодавством.
У разі перевезення вантажів з перевищенням габаритних або вагових обмежень обов'язковим документом також є дозвіл, який дає право на рух автомобільними дорогами України, виданий компетентними уповноваженими органами, або документ про внесення плати за проїзд великовагових (великогабаритних) транспортних засобів, якщо перевищення вагових або габаритних обмежень над визначеними законодавством становить менше семи відсотків.
Відповідно до п.3 Правил проїзду великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.01.2001 р. №30 (далі за текстом - Правила), транспортний засіб чи автопоїзд з вантажем або без вантажу вважається великоваговим, якщо максимальна маса або осьова маса перевищує хоча б один з параметрів, зазначених у пункті 22.5 Правил дорожнього руху
Пунктом 22.5 Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2001 р. №306 визначено, що рух транспортних засобів та їх составів фактична маса яких більше 36 т здійснюється за спеціальними правилами.
Згідно з п.4 Правил дорожнього руху, рух великовагових та великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами здійснюється на підставі виданого перевізникові Державтоінспекцією за наявності погодження з дорожніми, комунальними, залізничними та іншими підприємствами і організаціями дозволу, в якому визначаються умови і режим проїзду зазначених транспортних засобів, або документа про внесення плати за проїзд великовагових транспортних засобів.
Відповідно до абз.3 ч.1 ст.60 Закону за порушення законодавства про автомобільний транспорт до автомобільних перевізників застосовуються санкції за надання послуг з перевезень пасажирів та вантажів без оформлення документів, перелік яких визначений статтями 39 та 48 цього Закону, - штраф у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Отже, відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» відповідальності за порушення законодавства про автомобільний транспорт підлягають автомобільні перевізники.
З огляду на абз.18 ст.1 Закону автомобільний перевізник - фізична або юридична особа, яка здійснює на комерційній основі чи за власний кошт перевезення пасажирів чи (та) вантажів транспортними засобами.
Таким чином, адміністративно-господарські штрафи за порушення законодавства про автомобільний транспорт застосовуються відносно автомобільних перевізників, якими є фізичні або юридичні особи, що здійснюють на комерційній основі чи за власний кошт перевезення пасажирів чи (та) вантажів транспортними засобами. При цьому законодавець не пов'язує настання відповідної адміністративно-господарської відповідальності із фактом перебування транспортного засобу у власності відповідної фізичної чи юридичної особи.
Як встановлено судом, за договором найму (оренди) транспортного засобу №3-АТС від 02.01.2014 р. ТОВ «Ва Грейн Експресс» передано в оренду ТОВ «Олександрійська зернова компанія» автомобіль КТС KTSK65, номерний знак НОМЕР_1 (а.с.60-69, Т.2), що підтверджується актом прийому передачі транспортного засобу від 02.01.2016 р. (а.с.70-71, Т.2).
Згідно з договором найму (оренди) транспортного засобу №4-АТС від 02.01.2014 р. ТОВ «Ва Грейн Експресс» передано в оренду ТОВ «Олександрійська зернова компанія» автомобілі КТС KTSK62, номерний знак НОМЕР_4 та КТС KTSK62, номерний знак НОМЕР_6 (а.с.53-56, Т.2), що підтверджується актом прийому передачі транспортного засобу від 02.01.2016 р. (а.с.57-59, Т.2).
Відповідно до договору найму (оренди) транспортного засобу №6-АТС від 02.01.2014 р. ТОВ «Ва Грейн Експресс» передано в оренду ТОВ «Олександрійська зернова компанія» автомобіль КАМАЗ 53212, номерний знак НОМЕР_5 (а.с.36-41, Т.2), що підтверджується актом прийому передачі транспортного засобу від 02.01.2016 р. (а.с.42-45, Т.2).
Судом також встановлено, що особи, які під час порушення керували відповідними транспортними засобами: ОСОБА_2, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7 та ОСОБА_8 працюють водіями у ТОВ «Олександрійська зернова компанія», що підтверджується копіями наказів (розпоряджень) (а.с.138-142, Т.1, а.с.105-109, Т.2) та податковим розрахунком сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку ТОВ «Олександрійська зернова компанія» за ІІІ квартал 2015 року (Форма №1ДФ) (а.с.111-116, 123-139, Т.2).
Окрім того, з огляду на податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку ТОВ «Ва Грейн Експресс» за ІІІ квартал 2015 року (Форма №1ДФ) (а.с.117-121, Т.2) ОСОБА_2, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7 та ОСОБА_8 не були працівниками ТОВ «Ва Грейн Експресс» у ІІІ кварталі 2015 року.
Таким чином, під час здійснення перевезення вантажів транспортними засобами КТС KTSK65, номерний знак НОМЕР_1, КТС KTSK62, номерний знак НОМЕР_4, КТС KTSK62, номерний знак НОМЕР_6, КАМАЗ 53212, номерний знак НОМЕР_5 та SCANIA, номерний знак НОМЕР_7 ТОВ «Ва Грейн Експресс» не було автомобільним перевізником в розумінні абз.18 ст.1 Закону України «Про автомобільний транспорт», а тому до нього не можуть бути застосовані адміністративно-господарські санкції визначені статтею 60 цього Закону.
За таких умов суд дійшов висновку, що постанови №027606 від 16 вересня 2015 року, №027627, №027629, №027631, №027632, №027633 від 28 вересня 2015 року. якими до ТОВ «Ва Грейн Експресс» застосовано штраф на підставі абз.3 ч.1 ст.60 Закону України «Про автомобільний транспорт» винесені необґрунтовано та безпідставно, а тому підлягають визнанню протиправними та скасуванню.
Натомість позивачем не надано доказів передачі в оренду іншим особам автомобілів SCANIA, номерний знак НОМЕР_2 та МАЗ, номерний знак НОМЕР_3.
Окрім того, акти проведення перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом №033497 від 07.08.2015 р. та №033499 від 07.08.2015 р. не містять інформації про водіїв транспортного засобу (водії не представилися), що унеможливлює встановити чи є такі особи працівниками позивача.
Також позивач вказує на порушення відповідачем Порядку здійснення габаритно-вагового контролю та справляння плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 р. №879 (далі за текстом - Порядок), оскільки висновок про перевищення вагового обмеження здійснено лише на підставі товарно-транспортних накладних без проведення габаритно-вагового контролю.
Суд враховує, що відповідно до п.16 Порядку габаритно-ваговий контроль на стаціонарних пунктах включає документальний, попередній та/або точний контроль, на пересувних - документальний, точний контроль.
Згідно з п.20 Порядку за результатами точного та/або документального габаритно-вагового контролю посадові особи та/або працівники Укртрансбезпеки або її територіальних органів визначають належність транспортного засобу до великовагових та/або великогабаритних.
При цьому на підставі п.51 Порядку документальний габаритно-ваговий контроль - визначення загальної маси транспортного засобу шляхом додавання власної маси транспортного засобу та маси вантажу
Таким чином, посадовими особами Укртрансінспекції проведено документальний габаритно-ваговий контроль за висновками якого визначено належність транспортних засобів позивача до великовагових, що відповідає вимогам п.20 Порядку.
Зважаючи на викладене, а також враховуючи те, що матеріалами справи не спростовано того, що ТОВ «Ва Грейн Експресс» було автомобільним перевізником під час здійснення перевезень вантажів транспортними засобами SCANIA, номерний знак НОМЕР_2 та МАЗ, номерний знак НОМЕР_3, суд дійшов висновку, що позовні вимоги в частині визнання незаконними та скасування постанов №027628 та №027630 від 28.09.2015 р. задоволенню не підлягають.
Згідно з ч.3 ст.94 КАС України, якщо адміністративний позов задоволено частково, судові витрати, здійснені позивачем, присуджуються йому відповідно до задоволених вимог, а відповідачу - відповідно до тієї частини вимог, у задоволенні яких позивачеві відмовлено.
Позивачем заявлено позовні вимоги про визнання протиправними та скасування рішення і податкових повідомлень-рішень на суму 13 600 грн., з яких судом задоволено вимоги в частині суми 10 200,00 грн., що становить 75% від суми заявлених позовних вимог (10 200,00 грн. х 100 : 13 600 грн.), натомість у задоволенні 25% позовних вимог відмовлено.
Отже, підлягає присудженню Товариству з обмеженою відповідальністю «Ва Грейн Експресс» за рахунок бюджетних асигнувань Управління Укртрансінспекції у Кіровоградській області сплачений позивачем судовий збір пропорційно до задоволених позовних вимог у розмірі 913,50 грн.
Керуючись ст. ст. 86, 94, 159 - 163, 167 КАС України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
1. Адміністративний позов задовольнити частково.
2. Визнати протиправною та скасувати постанову №027606 від 16 вересня 2015 року, винесену Управлінням Укртрансінспекції у Кіровоградській області, якою до Товариства з обмеженою відповідальністю «Ва Грейн Експресс» застосовано адміністративно-господарський штраф у сумі 1 700,00 грн. за порушення законодавства про автомобільний транспорт.
3. Визнати протиправною та скасувати постанову №027627 від 28 вересня 2015 року, винесену Управлінням Укртрансінспекції у Кіровоградській області, якою до Товариства з обмеженою відповідальністю «Ва Грейн Експресс» застосовано адміністративно-господарський штраф у сумі 1 700,00 грн. за порушення законодавства про автомобільний транспорт.
4. Визнати протиправною та скасувати постанову №027629 від 28 вересня 2015 року, винесену Управлінням Укртрансінспекції у Кіровоградській області, якою до Товариства з обмеженою відповідальністю «Ва Грейн Експресс» застосовано адміністративно-господарський штраф у сумі 1 700,00 грн. за порушення законодавства про автомобільний транспорт.
5. Визнати протиправною та скасувати постанову №027631 від 28 вересня 2015 року, винесену Управлінням Укртрансінспекції у Кіровоградській області, якою до Товариства з обмеженою відповідальністю «Ва Грейн Експресс» застосовано адміністративно-господарський штраф у сумі 1 700,00 грн. за порушення законодавства про автомобільний транспорт.
6. Визнати протиправною та скасувати постанову №027632 від 28 вересня 2015 року, винесену Управлінням Укртрансінспекції у Кіровоградській області, якою до Товариства з обмеженою відповідальністю «Ва Грейн Експресс» застосовано адміністративно-господарський штраф у сумі 1 700,00 грн. за порушення законодавства про автомобільний транспорт.
7. Визнати протиправною та скасувати постанову №027633 від 28 вересня 2015 року, винесену Управлінням Укртрансінспекції у Кіровоградській області, якою до Товариства з обмеженою відповідальністю «Ва Грейн Експресс» застосовано адміністративно-господарський штраф у сумі 1 700,00 грн. за порушення законодавства про автомобільний транспорт.
8. У задоволенні інших позовних вимог відмовити.
Присудити Товариству з обмеженою відповідальністю «Ва Грейн Експресс», код ЄДРПОУ 37583626 (28008, м. Олександрія Кіровоградської області, вул. Свердлова, 43/2) судовий збір у розмірі 913,50 грн. (дев'ятсот тринадцять грн. 50 коп.) за рахунок бюджетних асигнувань Управління Укртрансінспекції у Кіровоградській області.
Постанова суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.
Постанова суду може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Кіровоградський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги в 10-денний строк з дня отримання копії постанови.
Суддя Кіровоградського окружного
адміністративного суду Г.М. Момонт