Ухвала суду № 56915451, 05.04.2016, Господарський суд Кіровоградської області

Дата ухвалення
05.04.2016
Номер справи
912/2312/14
Номер документу
56915451
Форма судочинства
Господарське
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

05 квітня 2016 року № 912/2312/14

Господарський суд Кіровоградської області в складі судді Коваленко Н.М., розглянувши справу № 912/2312/14 від 29.07.2014 року

про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ЮКОН-БУД" (далі ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ЮКОН-БУД"), 25009, АДРЕСА_1,

ПРЕДСТАВНИКИ:

від кредитора - участі не брали;

від банкрута - участі не брав.

ВСТАНОВИВ:

Постановою від 12.08.2014 року господарський суд визнав ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ЮКОН-БУД" банкрутом, відкрив ліквідаційну процедуру щодо банкрута ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ЮКОН-БУД", призначив ліквідатором банкрута - голову ліквідаційної комісії гр. ОСОБА_1 Зобов'язав ліквідатора гр. ОСОБА_1, зокрема, після завершення всіх розрахунків з кредиторами подати господарському суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута, що відповідають вимогам ст. 46 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі Закон).

Постановив оприлюднити на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури банкрута.

14.08.2014 року (номер публікації: 7644, дата публікації на сайті ВГСУ: 14.08.2014 12:13) на веб-сайті Вищого господарського суду України офіційно оприлюднене повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ЮКОН-БУД". Визначено, що кредитори мають право заявити свої вимоги до боржника, який ліквідується, у місячний строк з дня офіційного оприлюднення повідомлення про визнання боржника, який ліквідується, банкрутом, на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет.

Ліквідатор подав до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута.

Відповідно до ч. 1 ст. 46 Закону звіт ліквідатора має бути схвалений комітетом кредиторів, власником майна (органом, уповноваженим управляти майном) боржника (для державних підприємств або підприємств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує 50 відсотків).

Про час і місце судового засідання, у якому має розглядатися звіт і ліквідаційний баланс, господарський суд повідомляє ліквідатора та членів комітету кредиторів.

Господарський суд після заслуховування звіту ліквідатора та думки членів комітету кредиторів або окремих кредиторів виносить ухвалу про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.

Ухвалою від 21.03.2016 року господарський суд розгляд звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута призначив у судове засідання.

Відповідно до ч. 3 ст. 95 Закон кредитори мають право заявити свої вимоги до боржника, який ліквідується, у місячний строк з дня офіційного оприлюднення повідомлення про визнання боржника, який ліквідується, банкрутом, на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет.

Зазначений строк є граничним і поновленню не підлягає.

Особи, вимоги яких заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, або не заявлені взагалі, не є конкурсними кредиторами, а їх вимоги погашаються в шосту чергу.

Згідно п. 36.7. Інформаційного листа Вищого господарського суду України № 01-06/606/2013 від 28.03.2013 року "Про Закон України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (у редакції Закону України від 22.12.2011 року № 4212-VI)" заяви кредиторів про грошові вимоги до боржника, що ліквідується власником, подаються безпосередньо до господарського суду та оплачуються судовим збором. Розгляд грошових вимог кредиторів в ліквідаційній процедурі здійснюється господарським судом в тому ж порядку, що і грошових вимог, заявлених на підставі статті 23 Закону. За результатами розгляду грошових вимог кредиторів господарським судом затверджується реєстр вимог кредиторів.

Залежно від кількості кредиторів та/або значних майнових активів боржника, що ліквідується власником, у справі про банкрутство можуть бути створені представницькі органи кредиторів за рішення господарського суду.

Ліквідатором банкрута гр. ОСОБА_1 до господарського суду 25.12.2015 року подано на затвердження реєстр вимог кредиторів ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ЮКОН-БУД" до якого включені вимоги кредитора - Державної податкової інспекції у Голосіївському районі ГУ Міндоходів у м. Києві до банкрута в сумах та черговості зазначених у відповідних ухвалах суду за результатами розгляду таких вимог, які не оскаржені та набрали законної сили.

Ухвалою від 26.01.2016 року господарський суд затвердив реєстр вимог кредиторів банкрута.

Зі змісту звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу, доданих до них документів вбачається, що при здійсненні ліквідаційних заходів щодо ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ЮКОН-БУД", майна, яке можна включити до ліквідаційної маси банкрута, не виявлено.

Вказані обставини підтверджуються наявними матеріалами справи, в тому числі:

- Листом № 15-24/1 від 21.01.2015 року Державної інспекції сільського господарства в Кіровоградській області;

- Листом № 01-а/135 від 23.01.2015 року Державної інспекції сільського господарства в м. Києві;

- Листом № 05-09/119 від 22.01.2015 року Державної інспекції сільського господарства в Київській області;

- Листом № 05-14/11/199 від 28.01.2015 року Державної інспекції сільського господарства в Одеській області;

- Листом № 05-11/115/105 від 23.01.2015 року Державної інспекції сільського господарства в Херсонській області;

- Листом № 186 від 26.01.2015 року Державної інспекції сільського господарства в Сумській області;

- Листом № 06-07/89 від 21.01.2015 року Державної інспекції сільського господарства в Тернопільській області;

- Листом № 10-11/85 від 26.01.2015 року Державної інспекції сільського господарства в Чернівецькій області;

- Листом № 01-14/101 від 20.01.2015 року Державної інспекції сільського господарства в Полтавській області;

- Листом № 01-09/125 від 21.01.2015 року Державної інспекції сільського господарства в Запорізькій області;

- Листом № 05.01-26/188 від 23.01.2015 року Державної інспекції сільського господарства в Харківській області;

- Листом № 10-02/154/15 від 22.01.2015 року Державної інспекції сільського господарства у Вінницькій області;

- Листом № 7-118 від 21.01.2015 року Державної інспекції сільського господарства в Хмельницькій області;

- Листом № 137 від 26.01.2015 року Державної інспекції сільського господарства в Черкаській області;

- Листом № 07.2/07.1-06/408 від 26.01.2015 року Державної інспекції сільського господарства в Дніпропетровській області;

- Листом № 520/4-7-8 від 16.02.2015 року Державної інспекції сільського господарства в Львівській області;

- Листом № 05/123 від 02.02.2015 року Державної інспекції сільського господарства в Закарпатській області;

- Листом № 05.01-06/26-ЕП від 22.01.2015 року Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області;

- Листом № 8545/6/99-99-11-02-03-15 від 11.12.2014 року Державної фіскальної служби України;

- Листом № 01-22-05/1009 від 23.07.2014 року Територіального управління Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України у Кіровоградській області;

- Листом № 10/1394 від 09.07.2014 року управління Державної автомобільної інспекції УМВС України в Кіровоградській області;

- Листом № 10-24-10803 від 14.08.2014 року Фонду державного майна України;

- Листом № 09/04/10109/нк від 02.06.2014 року Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку;

- Листом № 2075-05/1/1/-14 від 04.11.2014 року управління надання адміністративних послуг Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті;

- Листом № 20.01.19-7713 від 11.07.2014 року Департаменту льотної придатності Державної авіаційної служби України.

Крім того, відсутність активів, які підлягають включенню до ліквідаційної маси банкрута, підтверджується ліквідаційним балансом банкрута та інвентаризаційними описами. (т. 3 а.с. 18-29, 71)

Ліквідатором було вжито заходів по закриттю розрахункових рахунків банкрута, залишок коштів на рахунках на момент закриття складав 0, 00 грн. Вказані відомості підтверджуються, зокрема:

- Довідкою № 0831-6192 від 25.12.2014 року ПАТ Банк "Контракт";

- Довідкою № 47/135-62-10/188 від 24.09.2015 року ПАТ "КБ "ХРЕЩАТИК";

- Довідкою № 16/02-148 від 16.02.2016 року ПАТ "КБ "СТАНДАРТ";

- Довідкою № 18025/55.2-50.2/2 від 17.12.2015 року ПАТ "ДІАМАНТБАНК".

Працюючі робітники на підприємстві відсутні.

На момент визнання підприємства банкрутом фінансово-господарська діяльність не здійснювалась.

Аудит фінансово-господарської діяльності банкрута не проводився.

Документи банкрута, які відповідно до нормативно-правових актів підлягають обовязковому зберіганню відсутні.

Майнові активи та грошові кошти для подальшого ведення фінансово-господарської діяльності у підприємства-банкрута відсутні.

З вказаних причин визнані судом в ході ліквідаційної процедури кредиторські вимоги: Державної податкової інспекції у Голосіївському районі ГУ Міндоходів у м. Києві в сумі 411 967, 85 грн. не можуть бути сплачені за рахунок майна банкрута і відповідно до ч. 5 ст. 45 Закону вважаються погашеними за відсутністю майна банкрута.

Крім того, за вказаних обставин, вважаються погашеними вимоги ТОВ "Іст Юропіан Ентерпрайз Україна" в сумі 21 500, 00 грн., який не є конкурсним кредитором, а його вимоги підлягали погашенню в шосту чергу в ліквідаційній процедурі.

Вимоги конкурсних кредиторів, які не були заявлені в установлений цим Законом строк або відхилені господарським судом, вважаються погашеними, а виконавчі документи за відповідними вимогами визнаються такими, що не підлягають виконанню.

Інші кредитори банкрута з вимогами до банкрута не зверталися.

Заперечення з приводу затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута від кредиторів до господарського суду не надходили.

На підставі статей 45, 46 Закону звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута підлягають затвердженню господарським судом, підприємство-банкрут має бути ліквідоване, а провадження у даній справі підлягає припиненню.

Керуючись ст. 2, 46, 45, 95 Закон України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 4-1, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

УХВАЛИВ:

1. Звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута товариства з обмеженою відповідальністю "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ЮКОН-БУД" (ідент. код ЄДРПОУ - 32822024) затвердити.

2. Ліквідувати юридичну особу - банкрута товариство з обмеженою відповідальністю "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ЮКОН-БУД" (ідент. код ЄДРПОУ- 32822024).

3. Провадження у справі припинити.

Ухвала набирає законної сили з моменту її винесення

Ухвала може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного господарського суду в порядку, встановленому Господарським процесуальним кодексом України.

Примірники ухвали надіслати банкруту, ліквідатору гр. ОСОБА_1 (за адресами: вул. Солом'янська, 1, к. 710, м. Київ, 03035), кредитору: ДПІ у Голосіївському районі ГУ Міндоходів у м. Києві (01033,м. Київ, вул. Жилянська, 23), реєстраційній службі Кіровоградського міського управління юстиції, Головному управлінню статистики у Кіровоградській області, сектору з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області.

Суддя Н.М. Коваленко