Постанова № 56872317, 01.04.2016, Ніжинський міськрайонний суд Чернігівської області

Дата ухвалення
01.04.2016
Номер справи
740/1058/16-а
Номер документу
56872317
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Справа № 740/1058/16-а

Провадження № 2-а/740/31/16

П О С Т А Н О В А

Іменем України

01 квітня 2016 року м.Ніжин

Ніжинський міськрайонний суд Чернігівської області в складі:

головуючого - судді Марченка М.М.

Розглянувши в порядку скороченого провадження справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Ніжинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Чернігівської області про визнання неправомірними дій щодо відмови включити інші суми для нарахування пенсії державного службовця та зобов'язання вчинити певні дії , -

в с т а н о в и в :

21.03.2016 року за вх. № 3370 ОСОБА_1 звернулась в суд з адміністративним позовом до Ніжинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Чернігівської області, у якому зазначає, що вона ОСОБА_1, з 10.03.2010 року перебуває на обліку в Ніжинському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Чернігівської області та отримує пенсію за віком (85 відсотків від суми заробітної плати) призначену відповідно до Закону України «Про державну службу» (пенсійне посвідчення Серія НОМЕР_2 видане 25.05.2010 p.). Пенсія обчислювалася з 10.03.2010 року на підставі довідки про складові заробітної плати без включення сум матеріальної допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань та індексації заробітної плати у графі «Інші виплати», що призвело до зменшення її розміру. Дізнавшись про порушення свого права на отримання пенсії більшого розміру, 14.03.2016 року вона звернулася до Відповідача з заявою про перерахунок пенсії за віком, призначеної відповідно до Закону України «Про державну службу» та надала при цьому довідку, видану Управлінням праці та соціального захисту населення Ніжинської міської ради Чернігівської області № 01-17/05/962 від 11.03.2016 р., у якій до графи «інші виплати» включені суми індексації заробітної плати, матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань та матеріальної допомоги на оздоровлення в таких розмірах: з 01.03.2008 р. по 31.12.2008 р. - 2372,45 грн., за 2009 рік - 5895,13 грн. та січень - лютий 2010 року - 5042,48 грн., загальна сума становить 13310,06 грн. На всі зазначені виплати, внесені в довідку, нараховувалися та були сплачені страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування. Відповідачем було відмовлено в перерахунку пенсії державного службовця, про що 17.03.2016 р. вона отримала листа №1386/03-12 від 17.03.2016 р., котрим повідомляється про відмову врахувати матеріальну допомогу на оздоровлення, матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань та індексацію при проведенні перерахунку пенсії. З таким рішенням Відповідача не погоджується, його дії вважає неправомірними з таких підстав. Статтею 46 Конституції України закріплено норму про право громадян на соціальний захист. Так, пенсії, що є основним джерелом існування, повинні забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом. Це право гарантується загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням за рахунок страхових внесків громадян, підприємств, установ і організацій а також бюджетних та інших джерел соціального страхування. Пунктом першим частини першої статті 92 Конституції України передбачено, що права і свободи людини і громадянина, гарантії цих прав і свобод визначаються виключно законами України. Орган державної влади та їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі в межах повноважень та у спосіб, що

передбачені Конституцією та Законами України (ч. 2 ст. 19 Конституції). Її позовні вимоги щодо включення до складових заробітку матеріальної допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань та індексації в сумі 13310,06 грн. грунтуються виключно на чинному законодавстві. Так, відповідно до ч. 1 ст. 37 ЗУ «Про державну службу» (у редакції, чинній на час призначення пенсії за віком з 10.03.2010 року) їй призначено пенсію за віком відповідно до ЗУ «Про державну службу» в розмірі 85% від суми заробітної плати, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 01.01.2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування. Заробітна плата державних службовців складається з посадових окладів, премій, доплати за ранги, надбавки за вислугу років на державній службі та інших надбавок (ч. 2 ст. 33 Закону України «Про державну службу»). Відповідно до ч. 2 ст. 35 вказаного Закону встановлено, що державним службовцям виплачується допомога на оздоровлення під час надання щорічної основної відпустки. Умови оплати праці державних службовців, розміри їх посадових окладів, надбавок, доплат і матеріальної допомоги визначаються Кабінетом Міністрів України. Джерелом формування фонду оплати праці державних службовців є Державний бюджет України та інші джерела, визначені для цієї мети положення про органи державної влади, затверджені Указами Президента України та Постановами Кабінету Міністрів України (ч. 8 ст. 33 ЗУ «Про державну службу»). Так, умови оплати праці державних службовців, розміри їх посадових окладів, надбавок, доплат і матеріальної допомоги визначає Постанова КМУ від 09.03.2006 р. № 268. Саме ця постанова й передбачає виплату матеріальної допомоги для вирішення соціально - побутових питань та допомоги для оздоровлення в розмірі середньомісячної плати при наданні щорічної відпустки за рахунок фонду оплати праці. Враховуючи той факт, що джерелом виплати допомоги на оздоровлення та вирішення соціально-побутових питань та індексації є фонд заробітної плати, а з сум цієї допомоги сплачувалися страхові внески до соціальних фондів, а з 01.01.2011 року - єдиний соціальний внесок, можна дійти висновку, що допомоги на оздоровлення, вирішення соціально-побутових питань та індексація входять до системи оплати праці державних службовців, є складовою частиною фонду заробітної плати, а тому мають враховуватися до складових заробітку для призначення та перерахунку пенсії державного службовця. Доказом того факту, що суми допомоги на оздоровлення та соціально-побутових питань та індексації входять до складових заробітної плати, є довідка, видана Управлінням праці та соціального захисту населення Ніжинської міської ради № 01-17/05/962 від 11.03.2016 р., в котрій зазначено, що на всі виплати, включені в довідку, нараховано страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, а з 01.01.2011 року - єдиний соціальний внесок загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Види оплати праці, які враховуються при обчисленні пенсії, регулює ст. 66 ЗУ «Про пенсійне забезпечення». Відповідно до ч. 1 ст. 66 Закону до заробітку для обчислення пенсії включаються всі види оплати праці (виплат, доходу), на які відповідно до Закону України «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування» нараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, в межах максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, оподатковуваного доходу (прибутку), сукупного оподатковуваного доходу (граничної суми заробітної плати (доходу), з яких справляються страхові внески (збори) до соціальних фондів, що діяла на день одержання зазначеного заробітку (виплат, доходу). Стаття 41 ЗУ «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» також визначає виплати (доходи), що враховуються в заробітну плату (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії. Зокрема, до заробітної плати враховуються: суми виплат, отримуваних застрахованою особою після набрання чинності цим Законом, з яких згідно з цим Законом були фактично нараховані (обчислені) та сплачені страхові внески; суми виплат, отримуваних застрахованою особою після набрання чинності цим Законом, з яких відповідно до норм вказаного Закону були фактично нараховані (обчислені) та сплачені страхові внески; суми виплат, отримуваних застрахованою особою до набрання чинності цим Законом, у межах сум, на які відповідно до законодавства, що діяло раніше,

нараховувалися внески на державне соціальне страхування або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування. Крім того, пунктом 1 постанови Кабінету Міністрів України «Про деякі питання вдосконалення визначення розмірів заробітку для обчислення пенсії» від 31 травня 2000 року № 865 встановлено, що розмір виплат (крім посадових окладів, надбавок за ранг або кваліфікаційні класи, класний чин або спеціальні звання, вислугу років), що включаються в заробіток для обчислення пенсії відповідно до Закону України «Про державну службу», визначається за вибором того, хто звернувся за пенсією, за останні 24 календарні місяці роботи, яка дає право на даний вид пенсії, підряд перед зверненням за пенсією або за будь-які 60 календарних місяців такої роботи підряд перед зверненням за пенсією незалежно від наявності перерв протягом цього періоду на даній роботі. Позивачем до Ніжинського об'єднаного управління Пенсійного Фонду України Чернігівської області подано довідку № 01-17/05/962 від 11.03.2016 p., видану Управлінням праці та соціального захисту населення Ніжинської міської ради Чернігівської області, яка містить відомості щодо заробітної плати для призначення пенсії, визначеної форми, в ній містяться відомості про нараховану їй допомоги на оздоровлення, яка виплачується при наданні щорічної відпустки, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та суми індексації заробітної плати. За змістом наведених норм отримувані нею, як застрахованою особою, суми допомои на оздоровлення та вирішення соціально-побутових питань та індексація, з яких був фактично нарахований та сплачений єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до 01.01.2011 року - страхові внески до соціальних фондів, повинні враховуватися в заробіток (дохід) для призначення (перерахунку пенсії), незалежно від того, чи входять вони до структури заробітної плати у розумінні статті 33 Закону України «Про державну службу». Правова позиція Верховного суду України з аналогічного спірного питання викладена у Постанові від 28.05.2013 року (справа 21 -97а13). Таким чином, вважає, що відповідачем порушено її право на отримування пенсії більшого розміру. Просить визнати неправомірними дії Ніжинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Чернігівської області щодо відмови включити до заробітної плати для перерахунку пенсії державного службовця, відповідно до Закону України «Про державну службу» суми індексації заробітної плати, матеріальної допомоги на оздоровлення та матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань, на підставі заяви від 14.03.2016 року. Зобов'язати Ніжинське об'єднане управління Пенсійного фонду України Чернігівської області провести нарахування з 01.09.2015 р., виходячи з розміру 85% сум заробітної плати з урахуванням матеріальної допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань та сум індексації, що зазначені в графі «Інші виплати» довідки «Про складові заробітної плати (надбавки та премії за останні 24 календарні місяці роботи або за будь-які 60 календарних місяців роботи підряд перед зверненням за пенсією), що подаються для призначення пенсії відповідно до Закону України «Про державну службу» № 01- 17/05/962 від 11.03.2016 р. Зобов'язати Ніжинське об'єднане управління Пенсійного фонду України Чернігівської області нарахувати та виплатити суму заборгованості, що виникла як різниця між належними та такими, що підлягали виплаті, сумами пенсії з 01.09.2015 р. Оскільки ст. 99 КАС України встановлено 6-ти місячний строк для звернення до адміністративного суду, задовольнити адміністративний позов з 01.09.2015 р. до дати проведення перерахунку. Справу розглянути в порядку скороченого провадження, без її участі в судовому засіданні та звернути постанову суду до негайного виконання. А також стягнути на її користь судові витрати із сплати судового збору.

Так як по справі 22 березня 2016 року відкрите скорочене провадження, судове засідання по справі не проводиться, а справа розглядається суддею одноособово.

29.03.2016 року за вх. № 3748 відповідач Ніжинське об'єднане управління Пенсійного фонду України Чернігівської області надав до суду заперечення на адміністративний позов, у якому просить відмовити ОСОБА_1 у його задоволенні з тих підстав, що відповідно до ст. 33 Закону України «Про державну службу» заробітна

плата державних службовців складається з посадових окладів, премій, доплати за ранг, надбавки за вислугу років на державній службі та інших надбавок. Матеріальна допомога є одноразовою виплатою та не є складовою заробітної плати передбаченою частиною 2 ст. 33 Закону України «Про державну службу», що унеможливлює її врахування при здійсненні перерахунку пенсії. Факт утримання з суми такої допомоги збору на обов'язкове державне пенсійне страхування не є підставою для включення її до складу заробітної плати державного службовця та врахування при обчисленні, перерахуванні пенсії. Матеріальна допомога не зараховується до інших надбавок, передбачених ст. 33 Закону України «Про державну службу», тому зазначена виплата не включається до заробітку, що враховується при обчисленні пенсії державним службовцям. Відповідно до ст. 1 Закону України «Про індексацію грошових доходів населення», індексація грошових доходів населення це встановлений законами та іншими нормативно - правовими актами України механізм підвищення грошових доходів населення, що дає можливість частково або повністю відшкодувати подорожчання споживчих товарів і послуг. Зазначене підвищення не передбачене статтею 33 Закону України «Про державну службу» як складова заробітної плати державного службовця, тому індексація грошових доходів населення не враховується під час обчислення пенсії по інвалідності відповідно до Закону України «Про державну службу». Позивач перебуває на обліку в управлінні Пенсійного фонду України в м. Ніжині та Ніжинському районі та отримує пенсію за віком відповідно до Закону України «Про державну службу». Пенсія державного службовця призначена в розмірі 85% від суми заробітної плати. За документами пенсійної справи пенсія призначена та виплачується відповідно до діючого законодавства. Враховуючи вищезазначене, провести перерахунок пенсії згідно Закону України «Про державну службу» з урахуванням суми матеріальної допомоги на оздоровлення, вирішення соціально-побутових питань та індексації заробітної плати немає законних підстав.

Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку про те, що позовні вимоги підлягають частковому задоволенню з наступних підстав.

З матеріалів справи встановлено, що позивач ОСОБА_1 з 10.03.2010 року перебуває на обліку в Ніжинському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України та отримує пенсію за віком в розмірі 85 відсотків від суми заробітної плати за останні два роки перед виходом на пенсію, на яку нараховувався єдиний соціальний внесок, призначену відповідно до ст. 37 Закону України «Про державну службу».

14.03.2016 року ОСОБА_1 звернулась до відповідача з заявою про перерахунок пенсії за віком, призначеної відповідно до Закону України «Про державну службу» та надавши при цьому відповідну довідку.

В копії довідки про складові заробітної плати (за останні 24 календарні місяці роботи або за будь - які 60 календарних місяців роботи підряд перед зверненням за пенсією) № 01-17//05/962 від 11.03.2016 р., виданої управлінням праці та соціального захисту населення Ніжинської міської ради, Чернігівської області зазначено: за період з 01.03.2008 року до 31.12.2008 року інші виплати матеріальна допомога на оздоровлення (1938, 98 грн.), індексація (433,47 грн.); за період з 01.01.2009 р. до 31.12.2009 р. інші виплати матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань (2029,59 грн.), матеріальна допомога на оздоровлення (2049,55 грн.), індексація (1815,99 грн.); за період з 01.01.2010р. до 28.02.2010р. інші виплати матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань (2306,97 грн.), матеріальна допомога на оздоровлення (2306,97 грн.), індексація (428,54 грн.). При цьому вказано, що на всі виплати, включені в довідку, нараховано страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, а з 01.01.2011 р. - єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

З листа відповідача Ніжинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України від 17.03.2016 р. № 1386/03-12 вбачається, що позивачці ОСОБА_1 відмовлено включити індексацію заробітної плати, матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань та матеріальну допомогу на оздоровлення для обчислення пенсії, оскільки відповідно до ст. 33 Закону України «Про державну службу» не має законних підстав для зарахування вищезазначених виплат в заробітну плату для розрахунку пенсії.

Відповідно до ст. 37 Закону України «Про державну службу» у редакції, що діяла на час призначення позивачу пенсії в 2010 році, пенсія державним службовцям призначається у розмірі 80%-90% від сум їх заробітної плати, на які нараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування.

Згідно ст. 2 Закону України «Про оплату праці», до структури заробітної плати входять основна та додаткова заробітна плата, а також заохочувальні та компенсаційні виплати.

Відповідно до ст. 33 Закону України «Про державну службу» заробітна плата державних службовців складається з посадових окладів, премій, доплати за ранги, надбавки за вислугу років на державній службі та інших надбавок.

Аналіз наведених положень дає підстави для висновку про те, що матеріальна допомога на оздоровлення, матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань, а також індексація заробітної плати входили до системи оплати праці державного службовця.

Відповідно до ч.1 ст. 66 вказаного Закону, до заробітку про обчислення пенсії включаються всі види оплати праці /виплат, доходу/, на які відповідно до Закону України «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування» нараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, в межах максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, оподаткованого доходу, сукупного оподаткованого доходу, з яких справляються страхові внески до соціальних фондів.

Згідно до ст. 41 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» до виплат /доходів/, що враховуються у заробітну плату застрахованої особи для обчислення пенсії належать, зокрема: суми виплат, отримуваних застрахованою особою після набрання чинності цим Законом, з яких згідно з цим Законом були фактично нараховані /обчислені/ та сплачені страхові внески; суми виплат, отримуваних застрахованою особою до набрання чинності цим Законом, у межах сум, на які відповідно до законодавства, що діяло раніше, нараховувались внески на державне соціальне страхування або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування.

За змістом наведених норм отримувані застрахованою особою суми виплат, з яких були фактично нараховані та сплачені страхові внески або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, враховуються в заробіток застрахованої особи для обчислення пенсії незалежно від того, чи входять вони до структури заробітної плати.

Таким чином, суми виплат, з яких були фактично нараховані та сплачені страхові внески або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, зокрема матеріальна допомога на оздоровлення, матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань, індексація заробітної плати включаються до складу заробітної плати державного службовця та враховуються при обчисленні розміру його пенсії.

Саме така правова позиція викладена Верховним Судом України, зокрема, у постановах від 20.02.2012 по справі № 21-430а11, від 14.05.2013 р. по справі 21-125а13, від 28.05.2013 р. по справі № 21-97а13, від 03.06.2014 р. по справі № 21-134а/14.

Згідно з ч. 1 ст. 244-2 КАС України рішення Верховного Суду України, прийняте за результатами розгляду заяви про перегляд судового рішення з мотивів неоднакового застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права у подібних правовідносинах, є обов'язковим для всіх суб'єктів владних повноважень, які застосовують у своїй діяльності нормативно-правовий акт, що містить зазначені норми права, та для всіх судів України. Суди зобов'язані привести свою судову практику у відповідність з рішенням Верховного Суду України.

Враховуючи наведене, суд прийшов до висновку про те, що позовні вимоги мають бути задоволені частково і позивачу при обчисленні пенсії відповідно до спеціальних норм, встановлених ст. 41 Закону України «Про загальнообов»язкове державне пенсійне страхування» та ст. 66 Закону України «Про пенсійне забезпечення» у редакції, що діяла на час призначення позивачу пенсії в 2010 році, щодо спірних правовідносин, які визначають виплати для обчислення пенсії за наведених обставин, мають бути зараховані отримані нею індексація заробітної плати, матеріальна допомога на

вирішення соціально-побутових питань та матеріальна допомога на оздоровлення, на які нараховані страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.

При цьому, оскільки відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» пенсія перераховується зі строків, передбачених ч. 4 ст. 45 Закону, а саме з першого числа місяця, в якому пенсіонер звернувся за перерахунком пенсії, якщо відповідну заяву з усіма потрібними документами подано ним до 15 числа включно, і з першого числа наступного місяця, якщо заяву з такими документами подано після 15 числа, суд вважає, що обчислення пенсії у розмірі 85% з урахуванням у складі заробітної плати для обчислення пенсії сум матеріальної допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань та сум індексації заробітної плати, на які нараховувались страхові внески та єдиний соціальний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, позивачу ОСОБА_1 має розраховуватись не з моменту виходу її на пенсію, а з моменту її звернення за цим перерахунком до Ніжинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України 14.03.2016 року, оскільки суду не надано даних про те, що позивач зверталась до Ніжинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України з питання такого перерахунку раніше, а отже підстав для проведення нарахування з 01.09.2015 р., виходячи з розміру 85% сум заробітної плати з урахуванням матеріальної допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань та індексації, що зазначені як інші виплати в довідці «Про складові заробітної плати (надбавки та премії за останні 24 календарні місяці роботи або за будь-які 60 календарних місяців роботи підряд перед зверненням за пенсією), що подається для призначення пенсії відповідно до Закону України «Про державну службу» № 01-17/05/962 від 11.03.2016 р. та зобов'язання Ніжинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України нарахувати та виплатити суму заборгованості, що виникла як різниця між належними та такими, що підлягали виплаті, сумами пенсії з 01.09.2015 р. до дати проведення перерахунку не вбачається, тому в цій частині позовних вимог необхідно відмовити.

Крім того, відповідно до положень ст. 256 КАС України, не вбачається достатніх підстав допускати негайне виконання даної постанови.

При цьому, відповідно до ст.ст. 87, 94 КАС України суд вважає за необхідне стягнути за рахунок бюджетних асигнувань з Ніжинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України, код ЄДРПОУ 37716087 на користь ОСОБА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1 - 551 (п'ятсот п'ятдесят одну) грн. 20 коп. в рахунок відшкодування сплаченого судового збору за подачу адміністративного позову до суду.

Керуючись ст. ст. 2, 6, 11, 17, 71, 86, 183-2 КАС України, ст.ст. 33, 37 Закону України «Про державну службу», ст. 66 Закону України «Про пенсійне забезпечення», ст.ст. 41, 45 Закону України «Про загальнообов»язкове державне пенсійне страхування», суд, -

п о с т а н о в и в:

Позовні вимоги ОСОБА_1 задовольнити частково.

Визнати неправомірними дії Ніжинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Чернігівської області про відмову включити в розрахунок пенсії ОСОБА_1 сум індексації заробітної плати, матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань та матеріальної допомоги на оздоровлення, на які нараховані страхові внески на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування на підставі довідки № 01-17/05/962 від 11.03.2016 року.

Зобов`язати Ніжинське об'єднане управління Пенсійного фонду України, код

ЄДРПОУ 37716087 здійснити ОСОБА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, перерахунок та виплату пенсії державного службовця з 14 березня 2016 року, призначеної відповідно ст. 37 Закону України «Про державну службу» ( в редакції чинній на час призначення пенсії 10.03.2010 року) в розмірі 85 відсотків від суми заробітної плати державного службовця, з урахуванням у складі заробітної плати сум індексації заробітної плати в розмірі 2678 (дві тисячі шістсот сімдесят вісім) грн. 00 коп., матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань в розмірі 4336 (чотири тисячі триста тридцять шість) грн. 56 коп. та матеріальної допомоги на оздоровлення в розмірі 6295 (шість тисяч двісті дев'яносто п'ять) грн. 50 коп., згідно довідки про складові заробітної плати, що подається для призначення пенсії відповідно до Закону України «Про державну службу» № 01-17/05/962 від 11.03.2016 року.

Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань з Ніжинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України, код ЄДРПОУ 37716087 на користь ОСОБА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1 - 551 (п'ятсот п'ятдесят одну) грн. 20 коп. в рахунок відшкодування сплаченого судового збору за подачу адміністративного позову до суду.

В іншій частині позовних вимог - відмовити.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Київського апеляційного адміністративного суду через Ніжинський міськрайонний суд Чернігівської області шляхом подання апеляційної скарги в 10-ти денний строк з дня отримання копії постанови.

Суддя