Постанова № 56617678, 09.03.2016, Харківський апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
09.03.2016
Номер справи
820/18557/14
Номер документу
56617678
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

09 березня 2016 р. Справа № 820/18557/14Колегія суддів Харківського апеляційного адміністративного суду у складі

Головуючого судді: Бартош Н.С.

Суддів: Мельнікової Л.В. , Філатова Ю.М.

за участю секретаря судового засідання Дорошенко Д.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні Харківського апеляційного адміністративного суду адміністративну справу за апеляційною скаргою Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників податків у місті Харкові Міжрегіонального головного управління Міндоходів на постанову Харківського окружного адміністративного суду від 08.12.2015р. по справі № 820/18557/14

за позовом Публічного акціонерного товариства "Харківміськгаз"

до Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників податків у місті Харкові Міжрегіонального головного управління Міндоходів

про скасування податкових повідомлень-рішень,

ВСТАНОВИЛА:

Позивач, Публічне акціонерне товариство «Харківміськгаз», звернулося до суду з позовом до Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Харкові Міжрегіонального головного управління Міндоходів, в якому просить суд скасувати податкове повідомлення-рішення № 0000204801 від 05.11.2014 року, яким збільшено суму грошового зобов'язання з податку на прибуток на 1 408 622,34 грн. (у тому числі: за основним платежем - 939 081,56 грн., за штрафними санкціями - 469 540 грн.).

Постановою Харківського окружного адміністративного суду від 18.12.2015 р. позовні вимоги задоволено.

Спеціалізована державна податкова інспекція з обслуговування великих платників податків у місті Харкові Міжрегіонального головного управління Міндоходів, не погоджуючись з вказаним рішенням суду, в апеляційній скарзі вказує, що рішення є необґрунтованим та незаконним, прийнято з порушенням норм матеріального та процесуального права, просить суд апеляційної інстанції скасувати постанову Харківського окружного адміністративного суду від 18.12.2015 р. та прийняти нову, якою відмовити в задоволенні позовних вимог.

В порядку, визначеному ч. 1 ст. 41 КАС України фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.

Згідно ч. 1 ст. 195 КАС України оскаржувана постанова переглянута в межах апеляційної скарги.

Дослідивши матеріали справи колегія суддів дійшла висновку, що апеляційна скарга частково підлягає задоволенню з огляду на таке.

Судом першої інстанції встановлено та підтверджено судом апеляційної інстанції, що Публічне акціонерне товариство «Харківміськгаз» 24.02.1995 року взято на податковий облік ДПІ у Червонозаводському районі м. Харкова за № 122 і станом на даний час перебуває на обліку в Спеціалізованій Державній податковій інспекції з обслуговування великих платників податків у місті Харкові Межрегіонального Головного Управління Міндоходів.

Відповідачем проведена документальна планова виїзна перевірка ПАТ «Харківміськгаз» з питань дотримання податкового та валютного законодавства за період з 01 січня 2013 року по 31 грудня 2013 року, за результатами якої складено акт №208/28-09-48-01-03/03359552 перевірки 27 червня 2014 року.

У зв'язку з поданням позивачем заперечень на акт перевірки 11 липня 2014 року відповідач повідомив платника про проведення позапланової виїзної перевірки з питань дотримання податкового та валютного законодавства за період з 01 січня 2013 року по 31 грудня 2013 року.

За результатами такої перевірки 07 серпня 2014 року складено акт № 240/28-09-48-01-03/03359552, яким зафіксовано порушення ПАТ «Харківміськгаз»: пункту 135.1, підпункту 135.4.1 пункту 135.4 статті 135, пункту 137.1 статті 137, підпункту 138.1.1 пункту 138.1, пунктів 138.2, 138.8, підпункту 138.10.2 пункту 138.10 статті 138, пункту 144.1 статті 144, підпунктів 145.1.5, 145.1.6 пункту 145.1 статті 145, пунктів 146.1, 146.2, 146.3, 146.5 статті 146, пункту 154.8 статті 154 Податкового кодексу України, в результаті чого занижено податок на прибуток за 2013 рік на загальну суму 3177182,00 грн.; пункту 185.1 статті 185, пунктів 187.1, 187.10 статті 187, пункту 188.1 статті 188, пунктів 198.1, 198.2, 198.3, 198.6 статті 198, пунктів 201.1, 201.4, 201.6, 201.7, 201.8, 201.10 статті 201 Податкового кодексу України, в результаті чого заниженого податок на додану вартість на загальну суму 21552224,00 грн.; підпункту 168.1.5 пункту 168.1 статті 168 Податкового кодексу України, яке полягало у неперерахуванні до бюджету нарахованого податку на доходи фізичних осіб у сумі 197453,97 грн. у строки встановлені Податковим кодексом України для місячного податкового періоду; пунктів 2.6, 2.8, 2.11 глави 2 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15 грудня 2004 року № 637, в результаті чого сума неоприбуткованої готівки складає 109073,87 грн.; виявлено понадлімітні залишки готівки в касі підприємства на суму 28247,16 грн.; встановлено видачу готівкових коштів на загальну суму 14100,00 під звіт без повного звітування щодо раніше виданих коштів.

На підставі вказаного акту перевірки 21 серпня 2014 року СДПІ винесені податкові повідомлення - рішення: №0000134801, яким позивачу визначено суму грошового зобов'язання з податку на прибуток приватних підприємств у розмірі 4765773,00 грн., в тому числі за основним платежем - 3177182,00 грн. та за штрафними (фінансовими) санкціями - 1588591,00 грн.; №0000144801, яким позивачу визначено суму грошового зобов'язання з податку на додану вартість у розмірі 32328336,00 у тому числі за основним платежем 21552224,00 грн. та за штрафними (фінансовими) санкціями 10776112,00 грн.; № 000154801, яким позивачу визначено суму грошового зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб у розмірі 49363,49 грн., у тому числі за штрафних (фінансових) санкцій - 49363,49 грн., № 0000164801, яким позивачу визначено штрафні санкції за порушення Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Нацбанку України від 15 грудня 2004 року №637 в сумі 605388,67грн.

За результатами оскарження зазначених рішень в адміністративному порядку 05 листопада 2014 року відповідачем прийняті податкові повідомлення - рішення: № 0000214801, яким позивачу збільшено суму грошового зобов'язання з податку на додану вартість на 37053911,00 грн., у тому числі за основним платежем - 20035941грн., за штрафними санкціями - 10017970 грн.; № 0000204801, яким позивачу збільшено суму грошового зобов'язання з податку на прибуток приватних підприємств на 1408622,34 грн., у тому числі за основним платежем - 939081,56 грн., за штрафними санкціями 469540,78 грн. Крім того, залишено без змін податкове повідомлення - рішення №0000164801 від 21 серпня 2014 року.

Не погодившись з рішенням Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників податків у місті Харкові Міжрегіонального головного управління Міндоходів позивач звернувся до суду за захистом своїх прав.

Постановою Харківського окружного адміністративного суду від 07.04.2015 року, яка залишена без змін ухвалою Харківського апеляційного адміністративного суду від 19.05.2015 року, оскаржувані податкові повідомлення-рішення скасовано.

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 30.09.2015 року постанову Харківського окружного адміністративного суду від 07 квітня 2015 року та ухвалу Харківського апеляційного адміністративного суду від 19 травня 2015 у цій справі скасовано в частині скасування податкового повідомлення - рішення Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у місті Харкові Державної податкової служби від 05 листопада 2014 року №0000204801 щодо визначення Публічному акціонерному товариству «Харківміськгаз» грошового зобов'язання з податку на прибуток приватних підприємств у сумі 1057900,50 грн., у тому числі за основним платежем - 705267,00 грн., за штрафними санкціями 352633,50 грн. Справу у відповідній частині направлено на новий судовий розгляд до суду першої інстанції. В решті постанову Харківського окружного адміністративного суду від 07 квітня 2015 року та ухвалу Харківського апеляційного адміністративного суду від 19 травня 2015 у справі №820/18557/14 залишено в силі.

Приймаючи рішення про задоволення позовних вимог, суд першої інстанції виходив з того, що позовні вимоги є обґрунтованими та доведеними, Публічне акціонерне товариство «Харківміськгаз» правомірно скористався пільгою на суму 6093250,00, а тому оскаржуване податкове повідомлення - рішення № 0000204801 від 05.11.2014 року є протиправним і підлягає скасуванню.

Колегія суддів частково погоджується з такими висновками суду з наступних підстав.

Вищим адміністративним судом України в ухвалі від 30.09.2015 року вирішено питання про часткове скасування податкового повідомлення - рішення №0000204801 від 05.11.2014 року та залишено його в силі на суму 350721,84 грн.

Відповідно ст. 255 КАС України постанова або ухвала суду, яка набрала законної сили, є обов'язковою для осіб, які беруть участь у справі, для їхніх правонаступників, а також для всіх органів, підприємств, установ та організацій, посадових чи службових осіб, інших фізичних осіб і підлягає виконанню на всій території України.

Враховуючи наведене, колегія суддів дійшла висновку, що суд першої інстанціїї скасовуючи податкове - повідомлення рішення №0000204801 від 05.11.2014 року на суму на 1408622,34 грн., у тому числі за основним платежем - 939081,56 грн., за штрафними санкціями 469540,78 грн., повторно скасував уже скасоване постановою Харківського окружного адміністративного суду від 07 квітня 2015 року, залишеною в силі ухвалами Харківського апеляційного адміністративного суду від 19 травня 2015 року та Вищого адміністративного суду України від 30.09.2015 року зазначене податкове - повідомлення рішення на суму 350721,84 грн., в тому числі за основним платежем на суму 233814,56 грн та штрафними санкціями на суму 116907, 28 грн.

А тому , в цій частині задоволення позовним вимог постанова суду першої інстанції від 08 грудня 2015 року підлягає скасуванню.

Судова колегія погоджується з висновком суду першої інстанції про скасування податкового - повідомлення рішення №0000204801 в частині збільшення грошового зобов"язання з податку на прибуток у розмірі 705267,00 грн у зв"язку з неправомірним користуванням пільгою з податку на прибуток у період з 01січня 2013 року до 31 грудня 2013 року, а саме всупереч умовам її надання згідно з пункту 154.8 статті 154 ПК України, з урахуванням наступного.

ПАТ " Харківміськгаз" відповідно до вимог Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" з метою запровадження повного комерційного ( приладового) обліку газу та контролю за використанням ресурсів природного газу, здійснює забезпечення всіх ктегорій споживачів вузлами обліку природного газу. Для виконання монтажних робіт по встановленню вузлів обліку природного газу (лічильників) ПАТ " Харківміськгаз" уклало договори з субпідрядними організаціями.

В 2013 році позивачем на встановлення 11934 шт. побутових лічильників для населення фактично понесено витрат на суму 10 595 863, 72 грн.

Відповідно до п. 154.8 ст. 154 Податкового кодексу України звільняється від оподаткування прибуток підприємств паливно-енергетичного комплексу в межах фактичних витрат, що не перевищують загальну річну суму: передбачених інвестиційними програмами, схваленими органом, що здійснює державне регулювання у сфері електроенергетики і на ринку природного газу, на капітальні вкладення з будівництва (реконструкції, модернізації) міждержавних, магістральних та розподільчих (локальних) електричних мереж, електричних станцій, теплоелектроцентралей, магістральних газопроводів, газорозподільних мереж, підземних сховищ газу та встановлення лічильників газу населенню, у тому числі сум, спрямованих на повернення кредитів, які використані для фінансування вищезазначених цілей; передбачених проектами, фінансування яких здійснюється за рахунок суб'єктів природних монополій, виробників електричної та/або теплової енергії відповідно до рішень Кабінету Міністрів України; витрат у межах інвестиційної складової, затвердженої органом, що здійснює державне регулювання у сфері електроенергетики і на ринку природного газу, необхідної для повернення кредитів, інвестицій, погашення облігацій (боргових цінних паперів), випущених (отриманих) енергогенеруючими компаніями, з метою фінансування капітальних вкладень з будівництва (реконструкції, модернізації) обладнання електричних станцій і теплоелектроцентралей, відповідно до плану будівництва (реконструкції, модернізації), затвердженого Кабінетом Міністрів України або уповноваженим ним органом.

Відповідно до п. 30.1. ст. 30 Податкового кодексу України податкова пільга - передбачене податковим та митним законодавством звільнення платника податків від обов'язку щодо нарахування та сплати податку та збору, сплата ним податку та збору в меншому розмірі за наявності підстав, визначених пунктом 30.2 цієї статті.

Згідно з п. 30.6 ПК України суми податку та збору, не сплачені суб'єктом господарювання до бюджету у зв'язку з отриманням податкових пільг, обліковуються таким суб'єктом - платником податків. Облік зазначених коштів ведеться в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Порядок обліку сум податків та зборів, не сплачених суб'єктом господарювання до бюджету у зв'язку з отриманням податкових пільг, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року № 1233, що є обов'язковим для виконання суб'єктами господарювання, які відповідно до Кодексу не сплачують податки та збори до бюджету у зв'язку з отриманням податкових пільг.

Як вбачається з матеріалів справи, вказана пільга застосована позивачем для розрахунку у 2013 році суми прибутку, звільненого від оподаткування, в межах фактичних витрат, що не перевищують загальну річну суму, передбачену затвердженою інвестиційною програмою газорозподільного підприємства ПАТ "Харківміськгаз" на 2013 рік на встановлення лічильників газу населенню.

Пунктом 154.9 статті 154 Кодексу, звільняється від оподаткування прибуток суб'єктів господарювання водо-, теплопостачання та водовідведення в межах витрат, передбачених інвестиційними програмами, погодженими органом місцевого самоврядування (в межах його компетенції) та схваленими національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг (для суб'єктів, регулювання діяльності яких здійснює така комісія), на капітальні інвестиції в будівництво (реконструкцію, модернізацію) об'єктів водо-, теплопостачання та водовідведення, та/або сум, спрямованих на повернення кредитів, які використані для фінансування зазначених цілей.

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики від 13 грудня 2012 року №1623 з наступними змінами та доповненнями «Про схвалення інвестиційних програм ПАТ «Харківміськгаз» на 2013 рік» затверджено Інвестиційну програму газорозподільного підприємства ПАТ «Харківміськгаз» на 2013 рік у сумі 43090,52 тис. грн. (з урахуванням ПДВ).

Згідно з додатком 2 до зазначеної постанови, у розділі IV Інвестиційної програми, як зазначено в акті перевірки, на 2013 рік планом передбачено встановити лічильники природного газу у абонентів-фізичних осіб у загальній кількості 12810 шт., обсяг фінансування такого встановлення, виходячи з усередненої вартості, згідно калькуляції, складає 17293,06 тис. грн. (з ПДВ). Джерелами фінансування зазначених робіт є: за рахунок інших джерел - 17293,06 тис. грн.

Відповідно до пояснювальної записки щодо виконання Інвестиційної програми газорозподільного підприємства ПАТ «Харківміськгаз» за 12 місяців 2013 року за рахунок коштів, передбачених тарифом на транспортування природного газу 2013, позивачем профінансовано встановлення 12810 шт.

За податковою декларацією з податку на прибуток підприємства за звітний період 2013 року ПАТ «Харківміськгаз» по рядку 09 ПЗ "Прибуток, звільнений від оподаткування, або збиток від діяльності..." задекларувало суму 6093250 грн.

Згідно Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики № 168 від 28.12.2011 р. "Про встановлення тарифів на транспортування природного газу розподільними трубопроводами та постачання природного газу за регульованим тарифом для ПАТ "Харківгаз" у періоді з 01.01.2012 р. по 30.04.2012 р. тариф на транспортування природного газу розподільними трубопроводами ПАТ "Харківгаз" складав 100,80 грн. за 1000 мЗ (без податку на додану вартість).

Постановою №459 від 19 квітня 2012 року до названої постанови внесено зміни та визначено, що тариф на транспортування природного газу розподільними трубопроводами з 1 квітня 2012 року складав 100,80 грн. (без ПДВ) за 1000 м3, в тому числі: витрати на встановлення лічильників газу для населення 7,36 грн.

За результатами прийняття постанови №324 від 28 березня 2013 року, з 01 квітня 2013 року тариф на транспортування газу визначений у розмірі 103,80 грн. (без ПДВ) за 1000 м3, в тому числі: витрати на встановлення лічильників газу для населення 7,57 грн.

З 1 липня 2013 року постановою №795 від 27 червня 2013 року тариф на транспортування газу визначений у розмірі 106,70 грн. (без ПДВ) за 1000 м3, в тому числі: витрати на встановлення лічильників газу для населення 7,82 грн.

З 1 серпня 2013 року постановою №959 від 18 липня 2013 року тариф на транспортування газу визначений у розмірі 105,60 грн. (без ПДВ) за 1000 м3, в тому числі: витрати на встановлення лічильників газу для населення 7,82 грн.

Фактичні витрати на встановлення лічильників газу населенню, на підставі яких ПАТ «Харківміськгаз» розраховано суму прибутку звільненого від оподаткування згідно п. 154.8 ст.154 Податкового Кодексу України, складають 6093250 грн. та обраховані з урахуванням тарифів, визначених вищезазначеними постановами.

Відповідачем всупереч вимог п.154.8 ст.154 ПК України, при розрахунку суми пільги, визнано прибуток, звільнений від оподаткування, як різницю між доходами, які не підлягають оподаткуванню, та витратами (собівартістю придбаних та реалізованих товарів), пов'язаними з одержанням таких доходів. Тобто, розрахунок прибутку, звільненого від оподаткування, зроблено з урахуванням вимог ст.152 ПК України.

Положення пункту 152.11 статті 152 Податкового кодексу України не поширюється на платників податку, визначених пунктами 154.8 і 154.9 статті 154 цього Кодексу.

У даному випадку поняття "фактичні витрати, що не перевищують загальну річну суму, передбачених інвестиційними програмами" покладене в основу п. 154.8 ст. 154 Податкового кодексу України слід тлумачити, виходячи із загального поняття "витрати", визначеного пп. 14.1.27 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України, згідно якого витрати - сума будь-яких витрат платника податку у грошовій, матеріальній або нематеріальній формах, здійснюваних для провадження господарської діяльності платника податку, в результаті яких відбувається зменшення економічних вигод у вигляді вибуття активів або збільшення зобов'язань, внаслідок чого відбувається зменшення власного капіталу (крім змін капіталу за рахунок його вилучення або розподілу власником).

Суд першої інстанції вірно вказував на те, що виходячи з розуміння норми п. 154.8 ст. 154 Податкового кодексу України ПАТ "Харківміськгаз" правомірно застосовано пільгу з податку на прибуток у 2013 року, у зв'язку з чим у рядку 09ПЗ податкової декларації з податку на прибуток за 2013 рік позивач задекларував 6093250,00 грн., що дорівнює фактичним витратам на встановлення лічильників газу населенню.

Зі змісту Податкового кодексу України слідує, що словосполучення "фактичні витрати" у тексті самого Кодексу не є тотожними поняттю витрат, які враховуються при обчисленні об'єкта оподаткування податку на прибуток підприємств та складаються з: витрат операційної діяльності, які визначаються згідно з пунктами 138.4, 138.6 - 138.9, підпунктами 138.10.2 - 138.10.4 пункту 138.10, пунктом 138.11 цієї статті; інших витрат, визначених згідно з пунктом 138.5, підпунктами 138.10.5, 138.10.6 пункту 138.10, пунктами 138.11, 138.12 цієї статті, пунктом 140.1 статті 140 і статтею 141 цього Кодексу; крім витрат, визначених у пунктах 138.3 цієї статті та у статті 139 цього Кодексу.

Тобто, під фактичними витратами у розумінні п. 154.8 ст. 154 Податкового кодексу України, потрібно розуміти дійсні витрати, які на противагу витрат, що враховуються при обчисленні об'єкта оподаткування податку на прибуток підприємств, передбачених п. 138.1 ст. 138 Податкового кодексу України, не слід обраховувати із собівартості придбаних та реалізованих товарів, яка складається з витрат, прямо пов'язаних з виробництвом таких товарів.

Підставою для підтвердження фактичних витрат, понесених в рамках інвестиційної програми на капітальні вкладення по будівництву (реконструкції, модернізації) міждержавних, магістральних і розподільчих (локальних) електричних мереж, електричних станцій, теплоелектроцентралей, магістральних газопроводів, газорозподільних мереж, підземних сховищ газу і установку лічильників газу населенню, в тому числі сум, направлених на повернення кредитів, які використані для фінансування вищезгаданих цілей, є первинні документи, що підтверджують здійснення платником податку витрат відповідно до п. 138.2 ст. 138 Кодексу (акти виконаних робіт, банківські виписки тощо).

ПАТ «Харківміськгаз» надано первинні документи, які підтверджують витрати по придбанню послуг по встановленню лічильників субпідрядними організаціями: помісячні акти здачі-приймання виконаних робіт по договорам субпідряду з додаванням реєстру встановлених вузлів обліку природного газу, згідно з помісячними реєстрами встановлених вузлів обліку акти приймання виконаних підрядних робіт та акти прийняття до експлуатації вузла обліку природного газу, по кожному вузлу обліку, засвідчені підписами керівника субпідрядної організації, представника ПАТ «Харківміськгаз» та власника помешкання, в якому встановлювався лічильник.

Вказані документи підтверджують здійснення втрат по встановленню лічильників на підставі яких встановлено, що позивачем правильно обраховано фактичні витрати на одиницю встановленого лічильника, також розмір прибутку, на який поширюється пільга, визначена у п. 154.8 ст. 154 Податкового кодексу України.

На підставі вищевикладеного колегія судів зазначає, що висновок СДПІ з обслуговування великих платників податків у місті Харкові Міжрегіонального головного управління Міндоходів щодо порядку обчислення пільги платників, прибуток яких звільняється відповідно до п. 154.8 ст. 154 Податкового кодексу України, є не правомірним та недоведеним.

Враховуючи вищевикладене, колегія суддів вказує на те, що висновок відповідача про порушення позивачем п. 154.9 ст. 154 ПК України у перевіряємий період спростовується наявними в матеріалах справи доказами, та, як наслідок, погоджується з висновком суду першої інстанції про протиправність винесення податкового повідомлення-рішення №0000204801 від 05.11.2014 року, за яким визначено частину суми грошового зобов'язання по податку на прибуток підприємств за основним платежем в сумі 1057900,50 грн., у тому числі за основним платежем 705267,00 грн., за штрафними санкціями в сумі 352633,50 грн.

З урахуванням вищевикладених обставин, колегія суддів вважає, що вимоги позивача частково обґрунтовані і підлягають частковому задоволенню.

Відповідно до положень п. 4 ч. 1 ст. 202 КАС України, підставою для скасування постанови або ухвали суду першої інстанції та ухвалення нового рішення є порушення норм матеріального або процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи або питання.

Отже, колегія суддів дійшла висновку, що рішення суду першої інстанції через порушення ним норм матеріального права, які призвели до ухвалення частково неправильного рішення, підлягає частковому скасуванню в частині задоволення позовних вимог про скасування податкового повідомлення - рішення №0000204801 від 05.11.2014 року на суму 350721,84 грн. В іншій частині постанову суду від 08.12.2015 р. слід залишити без змін.

Керуючись ст.ст. 160, 167, 195, 196, п. 3 ст. 198, п. 4 ч.1 ст. 202, 205, 207, 209, 254 Кодексу адміністративного судочинства, колегія суддів, -

П О С Т А Н О В И Л А:

Апеляційну скаргу Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників податків у місті Харкові Міжрегіонального головного управління Міндоходів задовольнити частково.

Постанову Харківського окружного адміністративного суду від 08.12.2015р. по справі № 820/18557/14 скасувати в частині задоволення позовних вимог про скасування податкового повідомлення - рішення №0000204801 від 05.11.2014 року на суму 350721,84 грн.

В іншій частині постанову Харківського окружного адміністративного суду від 08.12.2015 р. залишити без змін.

Стягнути з Державного бюджету України за рахунок бюджетних асигнувань за зобов'язаннями Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників податків у місті Харкові Міжрегіонального головного управління Міндоходів на рахунок УДКСУ у Червонозаводському районі м. Харкова (банківські реквізити - отримувач УДКСУ у Червонозаводському районі м. Харкова, МФО 851011, код ЄДРПОУ 37999628, банк: ГУДКУ в Харківській області, рахунок - 31210206781011, код класифікації доходів бюджету - 22030001, код ЄДРПОУ Харківського апеляційного адміністративного суду 34331173) судовий збір за подання апеляційної скарги у розмірі 1829 (одна тисяча вісімсот двадцять дев'ять) грн. 44 (сорок чотири) коп.

Постанова набирає законної сили з моменту її проголошення та може бути оскаржена у касаційному порядку протягом двадцяти днів з дня складання постанови у повному обсязі шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Головуючий суддя Бартош Н.С.Судді Мельнікова Л.В. Філатов Ю.М. Повний текст постанови виготовлений 14.03.2016 р.