ЖИТОМИРСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
(про залишення без руху позовної заяви)
02 грудня 2015 року Житомир Справа № 806/5228/15
Категорія 5.1.2
Суддя Житомирського окружного адміністративного суду Чернова Г.В. , розглянувши позовну заяву Управління Держпраці у Житомирській області до Публічного акціонерного товариства "Біо мед скло" про застосування заходів реагування,-
в с т а н о в и в :
Управління Держпраці у Житомирській області звернулось до суду із вказаним позовом та просить вжити заходи реагування до Публічного акціонерного товариства "Біо мед скло".
Перевіряючи адміністративний позов на його відповідність вимогам ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України), суд вважає, що він не відповідає вимогам даної норми з наступних підстав.
Відповідно до ч.3 ст.106 КАС України, до позовної заяви додається також документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.
Зі змісту позовної заяви, зокрема її прохальної частини, видно, що позивач пред'являє три вимоги немайнового характеру, а саме:
- застосувати заходи реагування у сфері державного нагляду до ПАТ "Біо мед скло", а саме припинити експлуатацію електроустановок на напругу 0,4 кВт, мереж живлення штепсельних розеток, кулера для води, прожекторів, зварювального трансформатора, пересуваних газозварювальних постів в кількості 3 од., автонавантажувачів в кількості 4 од., електронавантажувачів в кількості 2 од., трансформаторних підстанцій № 1-6, посудини що працюють під тиском в кількості 6 од., вантажозахоплюючі пристрої в кількості 2 од., вантажного ліфта, пасажирського ліфта, до усунення порушень, зазначених в акті перевірки від 14.11.2015 № 003/10/0018;
- застосувати заходи реагування у сфері державного нагляду до ПАТ "Біо мед скло", а саме припинити виконання робіт на висоті, до усунення порушень, зазначених в акті перевірки від 14.11.2015 № 003/10/0018;
- застосувати заходи реагування у сфері державного нагляду до ПАТ "Біо мед скло", а саме припинити роботи посадових осіб та працівників: бухгалтерії від робіт на персональних комп'ютерах, ліфтерів від управління ліфтами, до усунення порушень, зазначених в акті перевірки від 14.11.2015 № 003/10/0018.
Пунктом 1 частини 3 статті 4 Закону України "Про судовий збір" № 3674-VI (далі - Закон), встановлено, що за подання до адміністративного суду адміністративного позову немайнового характеру суб’єктом владних повноважень, юридичною особою судовий збір складає 1 розмір мінімальної заробітної плати.
Згідно з положеннями абз. 2 ч. 3 ст. 6 Закону, у разі коли в позовній заяві об’єднано дві і більше вимог немайнового характеру, судовий збір сплачується за кожну вимогу немайнового характеру.
Як вбачається із доданої до матеріалів позову квитанції про сплату судового збору, позивачем сплачено суму в розмірі 1218 грн, тобто за одну вимогу немайнового характеру.
Відповідно до частини 1 статті 4 Закону, судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
Законом України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" передбачено, що розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2015 року становить 1218,00 грн.
Враховуючи викладене, позивачу необхідно доплатити судовий збір в сумі 2436 грн (1218 грн х 2 вимоги) за такими реквізитами: отримувач коштів - Управління Державного казначейства у м. Житомирі (м. Житомир), 22030001, код отримувача - 38035726, банк отримувача - УДКСУ у м. Житомирі, код банку отримувача (МФО) - 811039, рахунок отримувача - 31213206784002, код класифікації доходів бюджету - 22030001, призначення платежу - судовий збір, за позовом __(ПІБ, ідентифікаційний код; чи назва установи, організації позивача, код ЄДРПОУ), Житомирський окружний адміністративний суд, код ЄДРПОУ 34854954.
Відповідно до ч.1 ст. 108 КАС України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків. Копія ухвали про залишення позовної заяви без руху невідкладно надсилається особі, що звернулася із позовною заявою.
За таких обставин позовна заява підлягає залишенню без руху.
Керуючись ч.1 ст.108 КАС України, суддя, -
у х в а л и в :
Залишити позовну заяву Управління Держпраці у Житомирській області без руху.
Надати строк для усунення недоліків до 16 грудня 2015 року
Якщо в даний строк недоліки, які зазначені в ухвалі, не будуть усунуті, позовна заява буде повернута позивачу .
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Житомирського апеляційного адміністративного суду через Житомирський окружний адміністративний суд протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Г.В. Чернова