УХВАЛА
про залишення апеляційної скарги без руху
14 січня 2016 року№ 876/303/16
Суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Костів М.В., перевіривши апеляційну скаргу ДПІ у Кам"янка-Бузькому районі ГУ ДФС у Львівській області на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 17.12.2015р. у справі за адміністративним позовом ТзОВ "Агро ЛВ Лімітед" до ДПІ у Кам"янка-Бузькому районі ГУ ДФС у Львівській області про скасування податкових повідомлень-рішень, -
В С Т А Н О В И В:
Постановою Львівського окружного адміністративного суду від 17.12.2015р. задоволено повністю адміністративний позов.
Не погоджуючись із даною Постановою, апелянт подав апеляційну скаргу.
Однак, подана апеляційна скарга не відповідає вимогам ч.6 ст. 187 КАС України, а саме апелянт до поданої апеляційної скарги не долучив документ про сплату судового збору у розмірі, встановленому законом. .
Відповідно до ч.1 ст.4 Закону України "Про судовий збір" судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
З 01 вересня 2015 року набули чинності зміни внесені до Закону України "Про судовий збір" Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сплати судового збору" від 22 травня 2015 року № 484-VIII.
З урахуванням цих змін, ч. 2 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" передбачає, що за подання до адміністративного суду апеляційної скарги на рішення суду, ставка судового збору становить 110 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви і скарги.
Отже, базою визначення ставки судового збору за подання до адміністративного суду апеляційної скарги на судове рішення, є ставка, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви.
Відповідно до ч. 2 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" (у редакції чинній на час подання позовної заяви у цій справі), за подання до адміністративного суду адміністративного позову немайнового характеру, ставка судового збору становить 0,06 розміру мінімальної заробітної плати, а за подання позову майнового характеру - 2 відсотки розміру майнових вимог, але не менше 1,5 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 4 розмірів мінімальної заробітної плати.
Відповідно до ст. 8 Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" станом на 1 січня цього року мінімальна заробітна плата становить 1218 грн.
Із матеріалів справи вбачається, що предметом спору є визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, що свідчить про майновий характер спору у розмірі 10 476 762, 61 грн., а тому розмір судового збору, який підлягав сплаті при поданні позовної заяви становив 4872 грн (1218х4 = 4872 грн.)
Таким чином, розмір судового збору, що підлягає сплаті за подання до адміністративного суду цієї апеляційної скарги становить 5359,20 грн (4872 х 1,1).
Відповідно до ч.3 ст. 189 КАС України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 187 цього Кодексу, застосовуються правила статті 108 цього Кодексу.
Зазначені недоліки мають бути усунені шляхом надіслання на адресу Львівського апеляційного адміністративного суду оригіналу документа про сплату апелянтом судового збору за подання до адміністративного суду апеляційної скарги, у розмірі 5359 грн. 20 коп. за реквізитами: отримувач коштів - УДКСУ у Галицькому районі м.Львова, код отримувача (код за ЄДРПОУ) - 38007573, банк отримувача - ГУДКСУ у Львівській області, код банку отримувача (МФО) - 825014, рахунок отримувача - 31219206781004, код класифікації доходів бюджету - 22030001, призначення платежу - судовий збір за подання апеляційної скарги ______ (ПІБ чи назва установи, організації позивача), Львівський апеляційний адміністративний суд.
Керуючись ст.ст. 87, 108, 187, 189 КАС України, суддя -
У Х В А Л И В:
апеляційну скаргу ДПІ у Кам"янка-Бузькому районі ГУ ДФС у Львівській області на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 17.12.2015р. у справі за адміністративним позовом ТзОВ "Агро ЛВ Лімітед" до ДПІ у Кам"янка-Бузькому районі ГУ ДФС у Львівській області про скасування податкових повідомлень-рішень -залишити без руху.
Зазначені в ухвалі недоліки апелянту слід усунути в 10-денний строк з моменту отримання копії цієї ухвали.
Роз'яснити особі яка подала апеляційну скаргу, що у разі не усунення зазначених недоліків, відповідно до ч. 3 ст. 108 КАС України апеляційна скарга буде повернута.
Копію ухвали направити апелянту.
На ухвалу протягом двадцяти днів з моменту набрання нею законної сили може бути подана касаційна скарга безпосередньо до Вищого адміністративного суду.
Суддя Костів М.В.
ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
79005, м. Львів, вул. Саксаганського,13 телефон /факс (032) 261-45-14
14 січня 2016 року № 876/303/16ДПІ у Кам"янка-Бузькому районі ГУ ДФС у Львівській області Незалежності,18, м.Кам'янка-Бузька,Кам''Янка-Бузький район, Львівська область,80400
Направляємо Вам копію ухвали Львівського апеляційного адміністративного суду від 14 січня 2016 року про залишення апеляційної скарги без руху, - для виконання.
Суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Костів Михайло Васильович