Постанова № 56454150, 16.02.2016, Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
16.02.2016
Номер справи
804/10744/15
Номер документу
56454150
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

П О С Т А Н О В А

і м е н е м У к р а ї н и

16 лютого 2016 рокусправа № 804/10744/15

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого судді: Дурасової Ю.В.

суддів: Коршуна А.О. Туркіної Л.П.

за участю секретаря судового засідання: Комар Н.В.

представника позивача: Комлик Дарї Сергіївни,

представника відповідача: Петренко Дарї Олексіївни

розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління ДФС у Дніпропетровській області

на постанову Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 29 вересня 2015 року

у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "НАФТАХІМТРЕЙД" до Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління ДФС у Дніпропетровській області, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору: Товариство з обмеженою відповідальністю "ТРЕЙД КОММОДІТІ", Державне підприємство "Гайсинський спиртовий завод" про визнання протиправним та скасування рішення,-

ВСТАНОВИВ:

Позивач Товариство з обмеженою відповідальністю "НАФТАХІМТРЕЙД" звернувся до Дніпропетровського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до відповідача Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління ДФС у Дніпропетровській області, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору: Товариство з обмеженою відповідальністю "ТРЕЙД КОММОДІТІ", Державне підприємство "Гайсинський спиртовий завод" про визнання протиправним та скасування рішення.

Позовні вимоги обґрунтовані посиланням на безпідставність та необґрунтованість висновків акту № 564/210/38935371 від 24.07.2015 року фактичної перевірки Товариства з обмеженою відповідальністю "НАФТАХІМТРЕЙД" з питань дотримання суб'єктами господарювання вимог, встановлених законодавством України, які є обов'язковими до виконання при здійсненні оптової і роздрібної торгівлі алкогольними напоями та/або тютюновими виробами за період січень-травень 2015 року, на підставі якого прийнято спірне рішення про застосування фінансових санкцій, яке винесено без урахування фактичних обставин справи та в порушення приписів податкового законодавства.

Постановою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 29 вересня 2015 року позов задоволено.

Визнано протиправним та скасовано рішення Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління ДФС у Дніпропетровській області № 99/201 від 07.08.2015 року про застосування до Товариства з обмеженою відповідальністю "НАФТАХІМТРЕЙД" фінансових санкцій у вигляді штрафу в розмірі 929 238 грн. 90 коп.

Постанова суду першої інстанції обґрунтована тим, що компонент моторного палива альтернативного не є підакцизним товаром, отже умови його зберігання не мають бути розглянуті у відповідності до вимог Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", а місце зберігання такого товару (продукції) не потребує внесення до Єдиного реєстру.

Не погодившись з постановою суду першої інстанції податковим органом подано апеляційну скаргу, згідно якої відповідач просить скасувати оскаржувану постанову суду першої інстанції та прийняти нову постанову, якою відмовити у задоволенні позовних вимог в повному обсязі. Вважає, що оскаржувана постанова прийнята з порушенням норм матеріального та процесуального права. Посилається на те, що перевіркою встановлено придбання позивачем в квітні 2015 року компоненту моторного палива альтернативного в кількості 61,539 тон на суму 929238,90грн., який за змістом спирту становить 97.8%. Згідно Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" передбачена обов'язковість внесення відомостей про місцеи зберігання до Єдиного реєстру. В ході перевірки встановлено, що в порушення ч.5 ст. 2 цього Закону, позивач зберігав на складі готової продукції у кількості 61,539 тон (спиртовмістний продукт) у місці зберігання не внесеному до Єдиного реєстру. В силу ч. 11.ч.2 ст. 17 Закону до суб'єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів - 100% вартості товару, який знаходився в такому місці зберігання.

У судовому засіданні представник відповідача підтримав доводи апеляційної скарги, просив апеляційну скаргу задовольнити, а рішення суду першої інстанції скасувати та в задоволенні позову відмовити. Надав пояснення аналогічні викладеним в апеляційній скарзі. Також суду пояснив, що експертним дослідженням визначено, що в продукті - компонент моторного палива альтернативного - вміст етилового спирту становить 97.8%.

Представник позивача у судовому засіданні проти апеляційної скарги заперечив, вважає рішення суду першої інстанції законним та обґрунтованим, просив залишити апеляційну скаргу без задоволення, а постанову суду - без змін.

Перевіривши законність та обґрунтованість постанови суду першої інстанції, дослідивши матеріали справи, колегія суддів апеляційної інстанції вважає, що апеляційна скарга підлягає задоволенню з наступних підстав.

Судом першої інстанції встановлено, що 21.07.2015р. податковим органом проведена фактична перевірка ТОВ "НАФТАХІМТРЕЙД" з питань дотримання суб'єктами господарювання вимог, встановлених законодавством України, які є обов'язковими до виконання при здійсненні оптової і роздрібної торгівлі алкогольними напоями та/або тютюновими виробами, за результатом якої складено Акт, що зареєстрований за № 564/210/38935371 від 24.07.2015 року. Перевіркою встановлено факт зберігання компонента моторного палива альтернативного в кількості 61,539 т., вартість якого становить 929 238,90 грн., без наявності довідки про внесення місця зберігання в ЄДР, чим порушено абз.11 ст.17 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" - застосування штрафних санкцій до суб'єктів господарювання у разі зберігання спирту у місцях зберігання, не внесених до Єдиного реєстру.

На підставі акта перевірки за № 564/210/38935371 від 24.07.2015 року ДПІ у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська прийняте рішення про застосування фінансових санкцій № 99/201 від 07.08.2015 року, яким до Товариства з обмеженою відповідальністю "НАФТАХІМТРЕЙД" застосовано фінансові санкції у вигляді штрафу в розмірі 929 238 грн. 90 коп.

Суд першої інстанції задовольняючи позовні вимоги, скасував рішення податкового органу про застосування фінансових санкцій № 99/201 від 07.08.2015 року, яким до Товариства з обмеженою відповідальністю "НАФТАХІМТРЕЙД" застосовано фінансові санкції у вигляді штрафу в розмірі 929 238 грн. 90 коп. Суд першої інстанції дійшов висновку, що компонент моторного палива альтернативного не є підакцизним товаром, отже умови його зберігання не мають бути розглянуті у відповідності до вимог Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", а місце зберігання такого товару (продукції) не потребує внесення до Єдиного реєстру.

Однак, з даним висновком колегія суддів апеляційної інстанції погодитися не може, виходячи з наступного.

Судом апеляційної інстанції встановлено, що перелік підакцизних товарів визначено пунктом 215.1 ст. 215 Податкового кодексу України.

Зокрема, до підакцизних товарів належать:

- спирт етиловий та інші спиртові дистиляти, алкогольні напої, пиво;

- тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну;

- нафтопродукти, скраплений газ;

- автомобілі легкові, кузови до них, причепи та напівпричепи, мотоцикли.

При цьому, слід розглянути ст. 1 ЗУ «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.1995 року N 481/95-ВР.

В зазначеній статті вказано, що у цьому Законі наведені нижче терміни вживаються в такому значенні:

- спирт етиловий - спирт етиловий-сирець,

- спирт етиловий ректифікований технічний,

- спирт етиловий денатурований (спирт технічний),

- спирт етиловий технічний,

- спирт етиловий ректифікований, що відповідають кодам 2207 і 2208 згідно з УКТЗЕД та виготовлені з крохмале- і цукровмісної сировини або з нехарчових видів сировини за спеціальними технологіями;

Слід зазначити, що за кодам 2207 і 2208 згідно УКТЗЕД визначені спирт та спиртовмісні продукти, а саме:

Спирт етиловий неденатурований, з концентрацією спирту не менш як 80 об. %, класифікується згідно з УКТЗЕД у товарний позиції 2207.

До цієї товарної позиції також включається спирт етиловий, спиртовий дистилят та інші спиртні напої, денатуровані, будь-якої концентрації. (У Поясненнях до товарної позиції 2207 зазначено, що етиловий спирт та інші спиртні напої, денатуровані, є спиртами, змішаними з іншими речовинами, що роблять їх непридатними для питва, але не перешкоджають їхньому використанню для промислових цілей).

Колегія суддів апеляційної інстанції також не може погодитися з віднесенням компоненту моторного палива альтернативного до товарної позиції 3811 УКТЗЕД, до якої віднесені зокрема: антидетонатори, антиоксиданти, інгібітори смолоутворення, загусники, антикорозійні препарати та інші готові присадки, добавки для нафтопродуктів (включаючи бензин) або для інших рідин, які використовують з тією самою метою, що і нафтопродукти. Колегія суддів апеляційної інстанції вважає за необхідне зазначити, що висновок експерта у кримінальній справі не може бути доказом у даній справі.

Щодо кодування товару "компонент моторного палива альтернативний", колегія суддів апеляційної інстанції дійшла висновку, що товар компонент моторного палива альтернативний, призначений для використання у виробництві біопалива, що містить у своєму складі спирт етиловий (98,3%), ефір метил-трет-бутиловий або ефір етил-трет бутиловий (0,1-0,5%) та в якості денатуруючих добавок - бензин (1%) та масло сивушне.

Отже, відповідає коду УКТЗЕД 2207200000:

Спирт етиловий, неденатурований, з концентрацією спирту 80 об.% або більше; спирт етиловий та інші спиртові дистиляти та спиртні напої, одержані шляхом перегонки, денатуровані, будь-якої концентрації:

- спирт етиловий та інші спиртові дистиляти та спиртні напої, одержані шляхом перегонки, денатуровані, будь-якої концентрації.

Згідно матеріалів справи основним видом діяльності позивача за січень-травень 2015 року була оптова торгівля твердим, рідким, газоподібними паливом і подібними продуктами.

Даними бухгалтерського обліку підтверджено, що станом за період січень-травень 2015 року продаж компоненту палива моторного альтернативного не здійснювався. Станом на 31.05.2015 року залишок продукту склав 61,539тн на суму 929238,90 грн. (в квітні 2015 року позивачем придбано компонент моторного палива альтернативного в кількості 61,539 тон на суму 929238,90 грн.).

При цьому, згідно наданих документів (в т.ч. оборотно-сальдової відомості по рахунку 281 за квітень-травень 2015р.) та Єдиного реєстру податкових накладних на 01.06.2015р. реалізації товару не відбувалось та залишок компоненту моторного палива альтернативного склав 61,539 тн на суму 929238,90 грн.

Матеріалами справи підтверджено, що позивач орендує складські приміщення у TOB „Нафтакапіталгруп" згідно договору від 01.08.2014р. №01/141. Однак, Довідка про внесення місця зберігання в ЄДР під час перевірки, не надана.

Відповідно до посвідчення про якість компонента моторного палива альтернативного (КМПА) від 23.10.2014 р. №55/208 - об'ємна частка спирту етилового становить 97,8%; посвідчення про якість компонента моторного палива альтернативного (КМПА) від 10.02.2015 р. №77 - об'ємна частка спирту етилового становить 97,8%.

В Україні для цілей митного оформлення товарів використовують Українську класифікацію товарів зовнішньоекономічної діяльності (далі - УКТ ЗЕД), що є товарною номенклатурою Митного тарифу України. Чинна УКТ ЗЕД затверджена Законом України від 19.09.2013 №584-VII «Про Митний тариф України».

В той же час, за приписами п. 12 ч. 2 ст. 544 Митного кодексу України (далі - МК України), саме органи доходів і зборів забезпечують ведення УКТ ЗЕД.

При цьому, пунктами 3 та 5 ч. 2 ст. 68 МК України встановлено, що ведення УКТ ЗЕД передбачає деталізацію УКТ ЗЕД на національному рівні та введення додаткових одиниць виміру, а також прийняття рішень щодо класифікації та кодування товарів в УКТ ЗЕД.

Згідно зі ст. 69 Митного кодексу України, рішення органів доходів і зборів щодо класифікації товарів є обов'язковими. Висновки інших органів, установ та організацій щодо визначення кодів товарів згідно з УКТ ЗЕД мають інформаційний або довідковий характер.

З метою забезпечення єдиного тлумачення і застосування УКТ ЗЕД в Україні запроваджено Пояснення до УКТ ЗЕД, побудовані на основі Пояснень до ГС версії 2012 року і затверджені наказом Міндоходів України від 14.01.2014 №15. Також у частині, що не протирічить чинній УКТ ЗЕД на основі версії ГС 2012 року, додатково використовуються Пояснення до УКТ ЗЕД на основі версії ГС 2007 року, затверджені наказом Держмитслужби України від 30.12.2010 №15611561.

Постановою Кабінету Міністрів України від 29.08.2002 №1266 „Про затвердження Порядку визначення виробників і покупців спирту та здійснення контролю за його обігом" (далі Постанова №1266) визначено перелік денатуруючих, добавок до спирту етилового денатурованого (спирту технічного) та барвників, що додаються у суміші з добавками . У примітці І до переліку зазначено, що для денатурації обов 'язково використовується не менш як дві денатуруючі добавки (згідно з переліком). Відповідно до примітки 2 до переліку інші дозволені МОЗ денатуруючі добавки, не зазначені у переліку, використовуються згідно з умовами контрактів поставки спирту на експорт.

Згідно з ТУ У 24.6-30219014-009:2007 „Компонент моторного палива альтернативний (КМПА) (далі - ТУ) компонент моторного палива альтернативний являє собою суміш флегмового компонента ректифікації зневодненого денатурованого з спеціальними добавками, використовується у виробництві біопалива.

Колегія суддів апеляційної інстанції бере до уваги, що з метою визначення хімічного складу та відповідності вимогам ТУ зразки продукту КМПА досліджувались у Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень Міндоходів. Результати досліджень представлені у листі Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень Міндоходів від 19.12.2014 №7378/94-94-58-02 (далі - лист).

Етилацетат, циклогексан, газ, бензин, згідно з Порядком включені до переліку денатуруючих добавок, вміст яких має бути не менше 0,5 мас.% (етилацетат, циклогексан), не менше 1% (газ, бензин). Виходячи з вище зазначеної інформації, згідно з ТУ до складу КМПА входить дві денатуруючи добавки, барвник не додається, що не відповідає вимогам Порядку щодо денатурації етилового спирту.

Застосованими методами у складі зразків №№ 3, 4 КМПА виявлено спирт етиловий (більше 80 об.%), пропанол, ізобутапол, 2-метил-1-бутанол, ациклічні та аліциклічні вуглеводні С6-С10 (в т.ч. циклогексан), метил-терет-бутиловий ефір (МТБЕ), ізоаміловий спирт (зразок №3), пентанол, ароматичні вуглеводні С6-С9 (зразок №4) та інші неідентифіковаиі добавки/домішки. Виявлені „компоненти бензину".

З урахуванням показників об'ємної частки етилового спирту в продукті КМПА в залежності від марки 97,3 об.%, 97,8 об.%, 98,3 об.%, 93, 5 об.% з ТУ (див. вище), результатів лабораторних досліджень зразків, продукт КМПА розглядається як суміш на ослоні неденатурованого етилового спирту.

Згідно з УКТ ЗЕД спирт етиловий, неденатуронаний, з концентрацією спирту 80 об.% або більше; спирт етиловий та інші спиртові дистиляти та спиртні напої, одержані шляхом перегонки, денатуровані, будь-якої концентрації, включаються до товарної позиції 2207. Спирт етиловий недоіатуроваинй з концентрацією спирту менш як 80 об.%; спиртові дистиляти та спиртні напої, одержані шляхом переготікк, лікери та інші напої, що містять спирт, включаються до товарної позиції 2208.

Відповідно до Правила 2(6) Основних правил інтерпретації класифікації товарів (УКТ ЗЕД) будь-яке посилання у найменуванні товарної позиції на будь-який матеріал чи речовину стосується також сумішей або сполучень цього матеріалу чи речовини з іншими матеріалами чи речовинами. Будь-яке посилання на товар з певного матеріалу чи речовини розглядається як посилання на товари, які повністю або частково складаються з цього матеріалу чи речовини.

Крім того, у відповідності до Правила 1) «... Для юридичних цілей класифікація товарів проводиться виходячи з найменувань товарних позицій і відповідних приміток до розділів чи груп... ». Назви товарних позицій 2207 та 2208 описані наступно: «Спирт етиловий, неденатурований, з концентрацією спирту 80 об.% або більше; спирт етиловий та інші спиртові дистиляти та спиртні напої, одержані шляхом перегонки денатуровані, будь-якої концентрації» та «Спирт етиловий, неденатурований, з концентрацією спирту менш як 80 об.% а; спиртова дистиляти та спиртні напої, одержані шляхом перегонки, лікери та інші напої, що містять спирт».

Виходячи з назв товарних позицій до цих товарних позицій включається спирт етиловий, денатурований чи не денатурований з різною концентрацією спирту не залежно від призначення.

Проте, продукти на основі спиртів класифікуються у своїх товарних позиціях. Наприклад, нафтопродукти з вмістом 70 мас.% або більше нафти чи нафтопродуктів з вмістом спирту до 30% класифікуються у 27 групі, ліки на основі спирту класифікуються у 30 групі, фарби - 32 група, парфумерія - 33 група, мийні засоби - 34 група, омивач для скла упакований для роздрібкової.

Виходячи з назви товарної категорії 3824 97 в ній класифікується тільки «паливо моторне альтернативне, в іншому місці не зазначене» (Правила 1,6 Основних правил інтерпретації класифікації товарів), (готовий продукт, а не компонент).

Компонент (суміш спиртів та нафтопродуктів), може класифікуватись у 38 групі у відповідності до Правила 2А) Основних правил інтерпретації класифікації товарів, за умови, коли концентрація спирту в продукті складатиме менше ніж 50%.

Таким чином, компонент палива моторного альтернативного (КМПА) з концентрацією спирту більш ніж 98% класифікується у 22 групі.

У відповідності з вимогами УКТЗЕД (Пояснення до товарної позиції 2207) денатуруючі засоби та їх концентрація визначається національним законодавством. В Україні визначення денатуруючих засобів визначена Постановою Кабінету Міністрів України від 29.08.02 № 1266 «Про затвердження Порядку визначення виробників і покупців спирту та здійснення контролю за його, обігом». У відповідності до вимог Постанови денатуруючим спиртом буде вважатись спирт, в якому є не менш як дві денатуруючи добавки та барвник. Масова частка денатуруючих добавок наведена у таблиці додатку 1 до Постанови. Бензин є денатуруючою добавкою з масовою часткою не менш як 1%. Верхня межа частки денатуруючих добавок в Постанові відсутня.

Враховуючи, що в продукті компонент палива моторного альтернативного (КМПА) з концентрацією спирту не менш як 90 об.% в наявності є одна денатуюча добавка (бензин) з масовою часткою менше 3% (об'ємна частка спирту етилового), такий товар класифікуються у товарній позиції 2207, за кодом 2207 10 00 90 згідно з УКІЗЕД.

Згідно з абзацом 20 частини 1 Закону "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", місце зберігання - місце, яке використовується для зберігання спирту, або приміщення, яке використовується для зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів, відомості про місцезнаходження якого внесені до Єдиного державного реєстру місць зберігання (далі - Єдиний реєстр).

Відповідно до частини 5 статті 2 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", виробництво спирту етилового, коньячного і плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового, спирту-сирцю виноградного, спирту-сирцю плодового та алкогольних напоїв здійснюється за наявності внесених до Єдиного реєстру місць зберігання спирту.

Таким чином, зазначеним Законом передбачено обов'язковість внесення відомостей про місце зберігання до Єдиного реєстру.

В ході проведення перевірки встановлено, що в порушення ч. 5 ст. 2 Закону "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", Позивач зберігав на складі готової продукції у кількості 61.539т. у місці зберігання не внесеному до Єдиного реєстру.

Порядок ведення Єдиного реєстру затверджений наказом Державної податкової адміністрації України від 28.05.2002 № 251, який зареєстрований у Міністерстві юстиції України від 15.08.2002 № 670/6958 (далі - Порядок № 251).

Абзацом другим пункту 1.1. Порядку № 251 передбачено перелік відомостей, які вносяться до Єдиного реєстру, серед яких, зокрема є відомості, що стосуються місця зберігання - місцезнаходження (поштовий індекс, область, район, місто, вулиця, номер будинку), площа місця зберігання (місткість місця зберігання спирту), вид продукції, що зберігається.

Таким чином, позивачем порушено частину 5 ст. 2 Закону "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", що підтверджується актом перевірки від 04.11.2014 № 3/24-13-21/371996, а отже є встановленим та документально підтвердженим. Отже, твердження Позивача про те. що результатами перевірки не зафіксовано конкретних порушень законодавства в сфері обігу спирту є хибним та не відповідає матеріалам справи.

Суб'єкти господарювання, які здійснюють виробництво та торгівлю алкогольними напоями, повинні дотримуватися законодавчо встановлених правил здійснення зазначеної діяльності, а у разі порушення, нести відповідальність, передбачену Законом "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів",

Абзацом 11 частини 2 статті 17 Закону "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", передбачено, що до суб'єктів господарювання застосовуються фінансові санкції v вигляді штрафів у разі зберігання спирту, або алкогольних напоїв, або тютюнових виробів v місцях зберігання, не внесених до Єдиного реєстру, - 100 відсотків вартості товару, який знаходиться в такому місці зберігання, але не менше 17000 гривень.

Отже, суд першої інстанції не в повному обсязі дослідив матеріали та обставини справи, що призвело до порушення норм матеріального та процесуального права, тому постанова суду першої інстанції підлягає скасуванню.

Керуючись п. 3 ч.1. ст. 198, ст. 202, 205, 207 КАС України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Апеляційну скаргу Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління ДФС у Дніпропетровській області - задовольнити.

Постанову Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 29 вересня 2015 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "НАФТАХІМТРЕЙД" до Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління ДФС у Дніпропетровській області, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору: Товариство з обмеженою відповідальністю "ТРЕЙД КОММОДІТІ", Державне підприємство "Гайсинський спиртовий завод" про визнання протиправним та скасування рішення - скасувати.

В задоволенні позову відмовити.

Постанова суду набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена в касаційному порядку до Вищого адміністративного суду України протягом 20 днів відповідно до ст. 212 та ч. 5 ст. 254 КАС України.

Головуючий: Ю.В. Дурасова

Суддя: А.О. Коршун

Суддя: Л.П. Туркіна