Постанова № 56396317, 10.03.2016, Київський апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
10.03.2016
Номер справи
810/7041/14
Номер документу
56396317
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа: № 810/7041/14 Головуючий у 1-й інстанції: Щавінський В.Р.

Суддя-доповідач: Ганечко О.М.

ПОСТАНОВА

Іменем України

10 березня 2016 року м. Київ

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:

Головуючого судді: Ганечко О.М.,

суддів: Коротких А.Ю., Хрімлі О.Г.,

при секретарі Біднячук Ю.С.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Києві справу за апеляційними скаргами Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області та представника позивача ОСОБА_3 - ОСОБА_4 на постанову Київського окружного адміністративного суду від 04.12.2015 року у справі за позовом ОСОБА_3 до Головного управління Міндоходів в Автономній республіці Крим, Міністерства доходів і зборів України, Державної фіскальна служба України, Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області, третя особа: Державне казначейська служба України про стягнення заборгованості з заробітної плати, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся з позовом до Головного управління Міндоходів в Автономній республіці Крим, Міністерства доходів і зборів України, Державної фіскальна служба України, Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області, третя особа: Державне казначейська служба України про стягнення заборгованості з заробітної плати.

Постановою Київського окружного адміністративного суду від 04.12.2015 року позов задоволено .

Стягнуто з Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області на користь ОСОБА_3 заборгованість по заробітній платі за період роботи березня 2014 року по серпень 2014 рік у сумі 31382 (тридцять одна тисяча триста вісімдесят дві) грн. 88 коп.

Постанова суду в частині стягнення з Державної фіскальної служби у Херсонській області заробітної плати у межах стягнення за один місяць у сумі 5230 (п'ять тисяч двісті тридцять) грн. 48 коп. - підлягає негайному виконанню.

Не погоджуючись із зазначеним рішенням суду, відповідач Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову суду першої інстанції та прийняти нову, якою відмовити в задоволені позову в повному обсязі, посилаючись на незаконність, необ'єктивність, необґрунтованість рішення, порушення судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права.

В свою чергу, позивач також подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову суду першої інстанції в частині стягнення заробітної плати з Державної фіскальної служби у Херсонській області та прийняти нову в цій частині, якою задовольнити позовні вимоги та стягнути заборгованість по заробітній платі з Міністерства доходів і зборів України, посилаючись на незаконність, необ'єктивність, необґрунтованість рішення, порушення судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права

Представник позивача, підтримав свою апеляційну скаргу, просив її задовольнити в повному обсязі. Проти задоволення апеляційної скарги Головне управління Державної фіскальної служби у Херсонській області заперечував.

Представники відповідачів Міністерства доходів і зборів України, Державної фіскальна служба України заперечували проти задоволення апеляційних скарг, просили залишити постанову суду першої інстанції без змін.

Представники Головного управління Міндоходів в Автономній республіці Крим, Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області та Державної казначейської служби України не з'явилися, будучи належним чином повідомленими, що не перешкоджає слуханню спірного питання відповідно до вимог ч. 4 ст. 196 КАС України.

Заслухавши суддю-доповідача, учасників процесу, дослідивши матеріали справи та доводи апеляційних скарг, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга ОСОБА_3 - ОСОБА_4 підлягає задоволенню, а апеляційна скарга Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області задоволенню частково, з наступних підстав.

Згідно ст. ст. 198 ч. 1 п. 3, 202 ч. 1 п. 4 КАС України, за наслідками розгляду апеляційної скарги на постанову суду першої інстанції, суд апеляційної інстанції скасовує її та ухвалює нове рішення, якщо визнає, що судом першої інстанції порушено норми матеріального або процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи.

Як вбачається з матеріалів справи, починаючи з 15.03.2005 р. ОСОБА_3 проходив державну службу в підрозділах органів Державної податкової служби України (Міністерства доходів та зборів України).

Наказом ГУ Міндоходів в Автономній Республіці Крим від 06.11.2013 р. №267-о ОСОБА_3 переведений на посаду начальника управління ІТ на обліку платників ГУ Міндоходів в АР Крим.

В період перебування ОСОБА_3 на публічній службі в органах Головного управління Міністерства доходів та зборів в АР Крим територію Кримського півострову було окуповано Російською Федерацією, у зв'язку з чим у роботі всіх державних органів АР Крим, у тому числі і територіальних органів Міндоходів у відповідному регіоні відбувся збій (зазначені обставини є загальновідомими, а тому не потребують доказування).

З огляду на вказані обставини, 24 березня 2014 року, на підставі розпорядження Міністрерства доходів і зборів України від 24.03.2014 № 55-р «Про створення робочої групи» та Додатку до нього, ОСОБА_3 відряджений до м. Києва та зарахований до робочої групи з координації роботи органів ГУ Міндоходів в АР Крим та м. Севастополі.

Крім того, позивач продовжував займати посаду начальника управління ІТ та обліку платників ГУ Міндоходів в АР Крим, оскільки він не був звільнений з державної служби або переведений на іншу посаду.

Між позивачем та Міністерством доходів і зборів України в особі першого заступника Міністра доходів і зборів України Білоуса І.О. укладено Договір - направлення на навчання за денною формою до Національної академії державного управління при Президентові України від 30.05.2014р. №21, згідно якого Позивач здобуває підготовку магістра за спеціальністю «електронне урядування» галузі знань «державне управління», а на період навчання у Академії зараховується до кадрового резерву на посаду начальника управління ІТ та обліку платників ГУ Міндоходів в АР Крим.

У результаті успішної здачі вступних іспитів та проходження конкурсного відбору, Рішенням приймальної комісії (Наказ від « 08» липня 2014р. №396-к) Позивач зарахований слухачем першого року навчання денної форми Інституту державної служби та місцевого самоврядування Національної академії державного управління при Президентові України за державним замовленням.

Порядок прийому до Академії, організації навчання, умови проходження навчання та фінансування регулюються відповідними Договорами, укладеними між Сторонами та Положенням про прийом слухачів до Національної академії державного управління при Президентові України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2013 р. №255 (надалі - «Положення»).

Так, згідно п. 21. Положення, у разі зарахування на навчання за денною формою працівник органу, установи звільняється із займаної посади згідно із статтею 38 Кодексу законів про працю України, у зв'язку із вступом до Національної академії. На час навчання державного службовця, посадової особи місцевого самоврядування за денною формою за державним замовленням у Національній академії посада, яку вони займали до навчання (крім виборних посад), може займатися іншою особою лише на умовах строкового трудового договору та не є вакантною.

П. 24 Положення, встановлено, що слухачам, які на момент зарахування на навчання до Національної академії за денною формою за державним замовленням перебували на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування, виплачується стипендія у розмірі середньої заробітної плати за останнім місцем роботи, але не більш як 1,5 максимального посадового окладу провідного спеціаліста міністерства, встановленого законодавством. Стипендія перераховується одночасно із зміною в установленому порядку умов оплати праці відповідних категорій працівників.

У зв'язку з відсутністю відповідної довідки про розмір середньої заробітної плати за останнім місцем роботи позивач не має змоги отримувати стипендію.

Позивач задля вирішення цього питання звернувся разом з іншими працівниками до начальника ГУ Міндоходів в АР Крим Кондрашова О.М., який, у свою чергу, неодноразово звертався до Державної фіскальної служби України з приводу цього. Водночас, питання щодо виплати заробітної плати вирішено не було.

Задовольняючи позовні вимоги, суд першої інстанції виходив з того, що Постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 року №311 "Про утворення територіальних органів Державної фіскальної служби та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України" утворено як юридичні особи публічного права територіальні органи Державної фіскальної служби, реорганізовано територіальні органи Міністерства доходів і зборів шляхом їх приєднання до відповідних територіальних органів Державної фіскальної служби.

Згідно з додатком 2 до Постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 р. №311 "Про утворення територіальних органів Державної фіскальної служби та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України", Головне управління Міндоходів в Автономній Республіці Крим реорганізується шляхом приєднання в Головне управління ДФС у Херсонській області.

Згідно зі ст. 81 Цивільного кодексу України, порядок утворення та правовий статус юридичних осіб публічного права встановлюються Конституцією України та законом.

Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування.

Порядок припинення юридичної особи шляхом злиття, приєднання, поділу та перетворення врегульовано ст. 107 ЦКУ, а саме:

Після закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами та задоволення чи відхилення цих вимог комісія з припинення юридичної особи складає передавальний акт (у разі злиття, приєднання або перетворення) або розподільчий баланс (у разі поділу), які мають містити положення про правонаступництво щодо всіх зобов'язань юридичної особи. що припиняється, стосовно всіх її кредиторів та боржників, включаючи зобов'язання, які оспорюються сторонами.

Передавальний акт та розподільчий баланс затверджуються учасниками юридичної особи або органом, який прийняв рішення про її припинення, крім випадків, встановлених законом.

Підписані головою і членами комісії з припинення юридичної особи та затверджені учасниками юридичної особи або органом, який прийняв рішення про припинення юридичної особи, примірники передавального акта та розподільчого балансу передаються в орган, який здійснює державну реєстрацію юридичної особи, що припиняється, за місцем її державної реєстрації, а також в орган, який здійснює державну реєстрацію юридичної особи - правонаступника, за місцем її державної реєстрації.

Відповідно до ст. 33 Закону України від 15,05.2003 №755 «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» (далі - Закон №755). юридична особа припиняється в результаті передання всього свого майна, прав та обов'язків іншим юридичним особам правонаступникам у результаті, в тому числі, приєднання.

Юридична особа є такою, що припинилася, з дати внесення до Єдиного державного реєстру запису про державну реєстрацію припинення юридичної особи.

Порядком здійснення заходів, пов'язаних з утворенням, реорганізацією або ліквідацією міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.10.2011 № 1074 (далі - Порядок № 1074) визначається механізм здійснення заходів, пов'язаних з утворенням, реорганізацією або ліквідацією міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів.

Згідно із пунктом 17 Порядку № 1074, у разі функціонування в органі виконавчої влади територіальних органів голова комісії з припинення органу виконавчої влади після прийняття Кабінетом Міністрів України рішення про припинення територіальних органів утворює відповідні комісії, затверджує їх голів та визначає строк проведення реорганізації або ліквідації. Головою комісії з припинення територіального органу призначається керівник або заступник керівника такого органу, який затверджує її персональний склад.

Відповідно до п. 7 Порядку № 1074, майнові права та обов'язки органів виконавчої влади у разі їх злиття, приєднання або перетворення переходять правонаступникові на підставі передавального акта.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 №311 «Про утворення територіальних органів Державної фіскальної служби та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України» та наказу Міністерства доходів і зборів України від 04.03.2015 №23 «Про реорганізацію головних управлінь Міндоходів в АР Крим та м. Севастополі», наказом Головного управління Міндоходів а АР Крим віл 05.03.2015 №1 розпочато реорганізацію Головного управління Міндоходів в Автономній республіці Крим шляхом приєднання до Головного управління ДФС у Херсонській області. Зазначеним наказом затверджено склад комісії з реорганізації Головного управління Міндоходів в АР Крим.

Відповідно до п.п. 2 п. 21 Порядку №1074, голова комісії з реорганізації утворює комісію з інвентаризації майна органу виконавчої влади або територіального органу.

Згідно з пунктом 8 Положення про інвентаризацію активів та зобов'язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 №879 (із змінами) підприємства, що знаходяться на тимчасово окупованій території та/або на території проведення антитерористичної операції (або їх структурні підрозділи (відокремлене майно) перебувають на зазначених територіях), проводять інвентаризацію у випадках, обов'язкових для її проведення, тоді, коли стане можливим забезпечити безпечний та безперешкодний доступ уповноважених осіб до активів, первинних документів і регістрів бухгалтерського обліку, в яких відображені зобов'язання та власний капітал цих підприємств.

Враховуючи неможливість безперешкодного доступу для проведення інвентаризації, станом на 02.12.2015, комісія з інвентаризації не створювалась.

Фінансування Головного управління ДФС у Херсонській області здійснюється відповідно до затвердженого кошторису за КПКВ 330/010 «Керівництво та управління у сфері фіскальної політики». Кошторисні призначення на оплату праці доведені із розрахунку штатної чисельності Головного управління ДФС у Херсонській області на 2015 рік у кількості 317 одиниць. Кошти для виплати заборгованості із заробітної плати працівникам ГУ Міндоходів АР Крим та м. Севастополя Державною фіскальною службою України не передбачені у кошторисі Головного управління ДФС у Херсонській області.

Разом з цим, судом першої інстанції встановлено, що відповідних виплат позивачу ГУ ДФС у Херсонській області проведено не було. Тому суд першої інстанції прийшов до висновку про протиправну бездіяльність державного органу та про відновлення порушеного права позивача шляхом стягнення з ГУ ДФС у Херсонській області на користь ОСОБА_3 суми заборгованості по заробітній платі у розмірі 31382,88 грн. (відповідно до розрахунку №5173/8/21-22-05-51 від 30.09.2015) за період з березня 2014 р. по серпень 2015 р.

Однак, колегія суддів не може погодитись з таким висновком суду першої інстанції в частині того, з кого необхідно стягувати заборгованість по заробітній платі, виходячи з наступного.

Статтею 43 Конституції України, гарантовано, що кожен мас право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом. Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом.

У статті 1 Закону України "Про оплату праці", визначено, що заробітною платою є винагорода, обчислена, як правило, у грошовому виразі, яку за трудовим договором роботодавець виплачує працівникові за виконану ним роботу.

Відповідно до частини другої статті 4 і статті 13 цього Закону, джерелом коштів на оплату праці працівників установ і організацій, що фінансуються з бюджету, є кошти, які виділяються з відповідних бюджетів, а також частина доходу, одержаного внаслідок господарської діяльності та з інших джерел. Обсяги витрат на оплату праці працівників установ і організацій, що фінансуються з бюджету, затверджуються одночасно з бюджетом.

Строки виплати заробітної плати врегульовані статтею 115 Кодексу законів про працю України, згідно з якою заробітна плата виплачується працівникам не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.

За приписами пунктів 1 і 5 Положення про Міністерство доходів і зборів України, затвердженого Указом Президента України від 18.03.2013 р. № 141/2013. Міністерство доходів і зборів України (Міндоходів України) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України. Міндоходів України організовує роботу Міністерства, його територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери його управління; надає територіальним органам Міндоходів України методичну і практичну допомогу в організації роботи, проводить перевірку стану такої роботи: координує діяльність своїх територіальних органів та організовує їх взаємодію з державними органами та органами місцевого самоврядування тощо.

У пункті 1 Положення про Головне управління Міндоходів в Автономній Республіці Крим, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 17.04.2013 р. № 43 визначено, що Головне управління Міндоходів в Автономній Республіці Крим є територіальним органом Міндоходів України який підпорядковується Міндоходів.

Відповідно до пунктів 13 і 1 5 цього Положення, Головне управління Міндоходів в АР Крим утримується за рахунок державного бюджету, є юридичною особою публічного права, мас самостійний баланс, печатку із зображенням Державного Герба України, коду СДРІІОУ і свого найменування, інші печатки і штампи, власні бланки, реєстраційні рахунки в органах Державної казначейської служби України.

За змістом статті 22 Бюджетного кодексу України, для здійснення програм та заходів, які реалізуються за рахунок коштів бюджету, бюджетні асигнування надаються розпорядникам бюджетних коштів. За обсягом наданих прав розпорядники бюджетних коштів поділяються на головних розпорядників бюджетних коштів та розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня. Головними розпорядниками бюджетних коштів за бюджетними призначеннями, визначеними законом про Державний бюджет України, є. зокрема, міністерства в особі їх керівників. Головний розпорядник бюджетних коштів отримує бюджетні призначення шляхом їх затвердження у законі про Державний бюджет України (рішенні про місцевий бюджет); приймає рішення щодо делегування повноважень на виконання бюджетної програми розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня та/або одержувачами бюджетних коштів, розподіляє та доводить до них у встановленому порядку обсяги бюджетних асигнувань; затверджує кошториси розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня (плани використання бюджетних коштів одержувачів бюджетних коштів), якщо інше не передбачено законодавством, тощо.

Тобто, на Міндоходів України покладено обов'язок, як головного розпорядника бюджетних коштів забезпеченя організації діяльності та фінансування Головного управління Міндоходів в АР Крим, в тому числі щодо фінансування видатків на оплату праці працівників цього територіального органу Міндоходів.

Водночас Законом України від 15.04.2014 р. № 1207-V11 "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" сухопутну територію Автономної Республіки Крим та міста Севастополя визнано тимчасово окупованою територією.

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.05.2014 р. № 160 "Про утворення Державної фіскальної служби України" створено Державну фіскальну службу як центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України, реорганізувавши Міністерство доходів і зборів шляхом перетворення.

Постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 р. № 311 "Про утворення територіальних органів Державної фіскальної служби та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України" утворено як юридичні особи публічного права територіальні органи Державної фіскальної служби за переліком згідно з додатком 1 та реорганізовано територіальні органи Міністерства доходів і зборів шляхом їх приєднання до відповідних територіальних органів Державної фіскальної служби за переліком згідно з додатком 2.

Згідно з додатком 2 до цієї постанови Головне управління Міндоходів в АР Крим і Головне управління Міндоходів у м. Севастополі реорганізовано в Головне управління ДФС у Херсонській області, яке створено на території Херсонської області, згідно з додатком 1.

Міністерством доходів і зборів України видано наказ від 04.03.2015 р. № 23 "Про реорганізацію головних управлінь Міндоходів в АР Крим та м. Севастополі", яким розпочато реорганізацію головних управлінь Міндоходів в АР Крим та м. Севастополі та утворено комісію з реорганізації головних управлінь Міндоходів в АР Крим та м. Севастополі; визначено строк для проведення реорганізації - шість місяців з дня опублікування повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи; встановлено двомісячний строк заявлення кредиторами своїх вимог з дня опублікування повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи; голову комісії з реорганізації у дводенний термін зобов'язано затвердити персональний склад комісії з реорганізації та план заходів, пов'язаних з реорганізацією.

Наказом Г оловного управління Міндоходів в АР Крим від 05.03.2015 р. № 1 "Про реорганізацію Головного управління Міндоходів в Автономній Республіці Крим" розпочато реорганізацію Головного управління Міндоходів в АР Крим шляхом приєднання до Головного управління ДФС у Херсонській області.

Згідно з додатком 2 до цього наказу, заплановано проведення таких дій: проведення розрахунків з кредиторами у межах бюджетних програм, затверджених на 2015 рік по ГУ ДФС у Херсонській області, утворення комісії з проведення інвентаризації майна ГУ Міндоходів в АР Крим, проведення інвентаризації майна ГУ Міндоходів в АР Крим, складання передавального акта щодо всіх майнових та немайнових зобов'язань ГУ Міндоходів в АР Крим, закриття номенклатури справ ГУ Міндоходів в АР Крим, організація передачі документів постійного та довготривалого терміну зберігання до архіву, забезпечення в установленому порядку знищення печаток, штампів, бланків, вивісок тощо. При цьому, визначаючи термін виконання вищевказаних заходів, зазначено про неможливість їх проведення у зв'язку з тимчасовою окупацією території.

Як встановлено колегією суддів, фінансування Головного управління ДФС у Херсонській області здійснюється, відповідно до затвердженого кошторису за КПКВ 330/010 "Керівництво та управління у сфері фіскальної політики". Кошторисні призначення на оплату праці доведені із розрахунку штатної чисельності Головного управління ДФС у Херсонській області на 2015 рік у кількості 317 одиниць. Кошти для виплати заборгованості із заробітної плати працівникам Головного управління Міндоходів в АР Крим ні Міністерством доходів і зборів України, ні його правонаступником - Державною фіскальною службою України не передбачені у кошторисі Головного управління ДФС у Херсонській області.

Враховуючи викладене вище, колегія суддів приходить до висновку, що підстави для стягнення на користь позивача заборгованості із заробітної плати з Головного управління ДФС у Херсонській області відсутні, оскільки до нього не перейшли права та обов'язки Головного управління Міндоходів в АР Крим, а також не виділено бюджетні кошти на оплату праці працівників Головного управління Міндоходів в АР Крим.

Враховуючи викладене вище, колегія суддів приходить до висновку,що відповідальною особою за виплату позивачу заборгованості із заробітної плати є Міністерство доходів і зборів України, оскільки воно, є головним розпорядником бюджетних коштів забезпеченя організації діяльності та фінансування Головного управління Міндоходів в АР Крим, в тому числі щодо фінансування видатків на оплату праці працівників цього територіального органу Міндоходів.

Що стосується Головного управління Міндоходів в АР Крим, то колегія суддів зазначає, що вказаний державний орган знаходиться у стані припинення, бюджетні призначення для нього зняті, фінансування припинено, місцезнаходження на тимчасово окупованій території України не змінено, умов для діяльності на материковій частині України не створено.

А тому, стягнення заборгованості із заробітної плати з Головного управління Міндоходів в АР Крим неможливе.

За правилами пункту 2 частини першої статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України, негайно виконуються постанови суду про присудження виплати заробітної плати, іншого грошового утримання у відносинах публічної служби - у межах суми стягнення за один місяць.

Таким чином, висновок суду першої інстанції про задоволення позову в частині стягнення заборгованості по заробітній платі з Головного управління ДФС у Херсонській області здійснено з неповним з'ясуванням обставин, що мають значення для розгляду справи, у зв'язку з чим є підстави для скасування постанови суду в частині з постановленням нової постанови.

Керуючись ст. ст. 160, 167, 195,196,197,198,202,205,207,212,254 КАС України, суд-

П О С Т А Н О В И В :

Апеляційну скаргу Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області - задовольнити частково.

Апеляційну скаргу представника позивача ОСОБА_3 - ОСОБА_4 - задовольнити.

Постанову Київського окружного адміністративного суду від 04.12.2015 року - скасувати та постановити нову, якою позов ОСОБА_3 до Головного управління Міндоходів в Автономній республіці Крим, Міністерства доходів і зборів України, Державної фіскальна служба України, Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області, третя особа: Державне казначейська служба України про стягнення заборгованості з заробітної плати - задовольнити частково.

Стягнути з Міністерства доходів і зборів України на користь ОСОБА_3 заборгованість по заробітній платі за період роботи березня 2014 року по серпень 2014 рік у сумі 31382 (тридцять одна тисяча триста вісімдесят дві) грн. 88 коп.

Постанова суду в частині стягнення з Міністерства доходів і зборів України заробітної плати у межах стягнення за один місяць у сумі 5230 (пять тисяч двісті тридцять) грн. 48 коп. - підлягає негайному виконанню.

В решті позову відмовити.

Постанова набирає законної сили з моменту проголошення, але може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України в порядок і строки, визначені ст. 212 КАС України.

Головуючий суддя: О.М.Ганечко

Судді: А.Ю.Коротких

О.Г. Хрімлі

Повний текст постанови виготовлений 10.03.2016 року.

Головуючий суддя Ганечко О.М.

Судді: Хрімлі О.Г.

Коротких А. Ю.