ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
79010, м.Львів, вул.Личаківська,81
____________________
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"29" лютого 2016 р. Справа № 909/998/15
Львівський апеляційний господарський суд в складі колегії:
головуючого - суддіЗварич О.В.
суддівДавид Л.Л.
ОСОБА_1,
розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради б/н від 01.12.2015р. (вх.№01-05/5833/15 від 11.12.2015р.)
на рішення господарського суду Івано-Франківської області від 17.11.2015р.
у справі № 909/998/15
за позовом: Фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Містбуд» (надалі ТзОВ «Містбуд»)
за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача: Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради
про спонукання до укладання договору,
за участю:
від позивача: ОСОБА_2 представник (довіреність № 2-15/1 від 05.01.2016р.);
від відповідача: ОСОБА_3 представник (довіреність № 04/09 від 14.09.2015р.);
від третьої особи: не зявився,
ВСТАНОВИВ:
Рішенням господарського суду Івано-Франківської області від 17.11.2015р. у справі №909/998/15 (суддя Матуляк П.Я.) відмовлено в позові Фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради до ТзОВ "Містбуд" про спонукання до укладання договору про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська та додатку до нього (розрахунок пайового внеску) в редакції, запропонованій позивачем.
Суд першої інстанції прийшов до висновку про те, що на момент звернення позивача з даним позовом його право не було порушене, оскільки не сплив термін, наданий відповідачу для внесення зауважень та уточнень до проекту договору.
Позивач подав апеляційну скаргу, в якій вважає, що суд першої інстанції порушив норми матеріального та процесуального права. Звертає увагу на те, що після спливу 10 денного терміну відповідач жодних зауважень та уточнень до проекту договору не подавав, в судових засіданнях відмовлявся від укладення договору, який повинен бути укладеним в силу приписів Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Імперативними нормами названого Закону визначено обовязок замовника будівництва (відповідача) щодо укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури відповідного населеного пункту. Стверджує, що 09.02.2015р. Відповідачу видано декларацію про початок будівельних робіт № ІФ 082150400277, на момент заявлення даного позову будівництво не завершено, обєкт не прийнято в експлуатацію. Просить скасувати рішення господарського суду Івано-Франківської області від 17.11.2015р. у справі № 909/998/15, прийняти нове рішення, яким задоволити позовні вимоги Фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.
Відповідач та третя особа не надавали письмових відзивів на апеляційну скаргу.
В судовому засіданні представник відповідача заперечив проти вимог і доводів апеляційної скарги, просив залишити без змін оскаржуване рішення місцевого господарського суду.
Третя особа Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради не забезпечив явки в судове засідання уповноваженого представника. Про час, дату і місце розгляду апеляційної скарги представник ОСОБА_4 (довіреність №160/01-20/14в) повідомлений під розписку в судовому засіданні 01.02.2016р. (а.с.100).
Апеляційний господарський суд, дослідивши наявні матеріали справи, обговоривши доводи апеляційної скарги, заслухавши пояснення представників сторін, перевіривши юридичну оцінку обставин справи, правильність застосування судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, дійшов висновку про наявність підстав для скасування рішення господарського суду Івано-Франківської області від 17.11.2015р. у справі № 909/998/15.
Як вбачається з матеріалів справи, 09.02.2015р. Управлінням державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області видано ТзОВ «Містбуд» Декларацію про початок виконання будівельних робіт за № ІФ 082150400277 по будівництву виробничої будівлі з адміністративно-побутовими приміщеннями за адресою: м. Івано-Франківськ, вул.Максимовича, 14 (а.с.101-104).
Відповідно до даної Декларації земельна ділянка використовується для будівництва на підставі договору оренди земельної ділянки № 1373-43 від 21.03.2014р., витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права, індексний номер 27620635 від 03.10.2014р.
В матеріалах справи відсутні докази про завершення ТзОВ «Містбуд» будівництва та прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом обєкта виробничої будівлі з адміністративно-побутовими приміщеннями за адресою: м. Івано-Франківськ, вул.Максимовича, 14.
27.08.2015р. Фінансове управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради надіслало відповідачу лист № 2-15/283 від 20.08.2015р. з пропозицією (офертою) укласти в 10-ти денний термін договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська, надавши проект договору з додатком (розрахунку розміру пайової участі), складеного відповідно до типового договору, передбаченого Положенням "Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста" від 18.10.2013р. (а.с.13-15).
У вказаному листі позивач повідомляв, що підписання даного договору зумовлено Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Положенням про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста. Враховуючи те, що відповідач здійснює будівництво виробничої будівлі з адміністративно-побутовими приміщеннями за адресою: м. Івано-Франківськ, вул.Максимовича, 14, тому за ним закріплений виключний обовязок взяти участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста на підставі укладених з виконавчим комітетом та фінансовим управлінням договорів про пайову участь.
Відповідач у своїх письмових поясненнях від 13.10.2015 р. (вх. № 15793/15 від 15.10.15), зазначив, що «позивач» не отримував листа і проекту договору, які долучені позивачем до позовної заяви, а надана суду копія квитанції адресована «Містобуд», незважаючи на те, що відповідачем по справі є ТОВ «Містбуд» (а.с.42)
Із приєднаної до листа копії поштового чека від 27.08.2015р., наданого позивачем як доказ його надсилання відповідачу, вбачається, що рекомендований лист №7601835051411 відправлено: 76002, м.Івано-Франківськ, Містобуд.
Згідно витягу із офіційного веб-сайту «Укрпошта» від 17.10.2015 відправлення за номером 7601835051411 вручене за довіреністю 28.08.2015р. обєктом по м.Івано-Франківськ, 18 з індексом 76018 (а.с.56).
Підставою звернення позивача до місцевого господарського суду з даним позовом слугувало те, що відповідач не виконав свого обовязку щодо укладення договору про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.
При винесенні постанови колегія суддів враховує наступне.
Згідно частини 2 статті 11 Цивільного кодексу України підставами виникнення цивільних прав та обовязків, зокрема, є договори та інші правочини.
В частині 7 статті 179 Господарського кодексу України зазначено, що господарські договори укладаються за правилами, встановленими Цивільним кодексом України з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом, іншими нормативно-правовими актами щодо окремих видів договорів.
Статтею 627 Цивільного кодексу України унормовано, що сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору, з врахуванням вимог цього кодексу, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості.
Відповідно до матеріалів справи предметом спору в даній справі є спонукання відповідача до укладення договору про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська, в редакції, запропонованій позивачем, та визнання договору укладеним.
Згідно частини 1 статті 187 Господарського кодексу України спори, що виникають при укладанні господарських договорів за державним замовленням, або договорів, укладення яких є обов'язковим на підставі закону та в інших випадках, встановлених законом, розглядаються судом. Інші переддоговірні спори можуть бути предметом розгляду суду у разі якщо це передбачено угодою сторін або якщо сторони зобов'язані укласти певний господарський договір на підставі укладеного між ними попереднього договору.
Відповідно до ст. 19 Конституції України органи держаної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Частиною 2 статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» встановлено, що замовник, який має намір щодо забудови земельної ділянки у відповідному населеному пункті, зобов'язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту, крім випадків, передбачених частиною четвертою цієї статті.
Договір про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту укладається не пізніше, ніж через 15 робочих днів з дня реєстрації звернення замовника про його укладення, але до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію (ч.9 ст. 40 Закону України Про регулювання містобудівної діяльності).
Відповідно до абз.2 ч.9 ст.40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» істотними умовами договору є: розмір пайової участі; строк (графік) сплати пайової участі; відповідальність сторін. Невідємною частиною договору є розрахунок величини пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту.
У відповідності до п. 7.2-7.3 Положення про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, затвердженого в новій редакції Рішенням Івано-Франківської міської ради № 1231-38 від 18.10.2013р., договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста укладається між Виконавчим комітетом міської ради в особі першого заступника міського голови, фінансового управління виконавчого комітету міської ради в особі начальника та замовником будівництва, який скріплюється печатками трьох сторін. Договір укладається за умови прийняття позитивного рішення виконкому, не пізніше пятнадцяти робочих днів з дня реєстрації звернення замовника про його укладення, але до прийняття обєкта в експлуатацію (а.с. 21-36).
Дослідивши наявні у справі докази, суд встановив, що 09.02.2015р. Управлінням державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області видано ТзОВ «Містбуд» Декларацію про початок виконання будівельних робіт за № ІФ 082150400277 по будівництву виробничої будівлі з адміністративно-побутовими приміщеннями за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Максимовича, 14, яка згідно повідомлення Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Івано-Франківській області №341/1009/1.12/2016 від 23.02.2016р. є чинною на час виникнення спірних правовідносин.
27.08.2015р. позивач звернувся до відповідача з пропозицією (офертою) укласти договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська, надіславши йому проект договору з додатком (розрахунком розміру пайової участі), складеним відповідно до типового договору, передбаченого Положенням "Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста".
Як видно з витягу із офіційного веб-сайту «Укрпошта» від 17.10.2015, відправлення за номером 7601835051411 вручене за довіреністю 28.08.2015р. обєктом по м.Івано-Франківськ, 18 з індексом 76018.
Запропонований позивачем проект договору містить всі істотні умови договору.
Так, згідно п. 1.1 проекту договору замовник, що здійснює будівництво виробничої будівлі з адміністративно-побутовими приміщеннями на вул. Максимовича, 14, в порядку та на умовах, визначених Договором, бере участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Івано-Франківська.
В розділі 3 проекту договору вказано, що розрахунок попереднього розміру пайового внеску здійснюється відповідно до додатку 1 до Договору. Площа обєкта будівництва 4820,38 кв.м. Відсоток, передбачений п.6.2.1 Положення "Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста" від 18.10.2013 року (нежитло) 7. Попередній розмір пайового внеску складає 1875531,77 грн., з них 1312872,24 грн. розмір пайової участі на соціальну інфраструктуру міста та 562659,53 грн. розмір пайової участі на інженерно-транспортну інфраструктуру міста.
Відповідно до п.3.2 проекту величина пайового внеску визначена на підставі нормативів для одиниці створеної потужності (функціональної одиниці виміру), затвердженої Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у сумі 5558,34 грн. (без ПДВ).
Обовязки та відповідальність сторін визначені розділами 2, 5 проекту договору.
Договір набуває чинності з моменту його реєстрації і діє до моменту повного виконання умов договору (п. 4.1 проекту договору).
З аналізу матеріалів справи апеляційний господарський суд констатує відсутність доказів про завершення відповідачем будівництва та прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом обєкта виробничої будівлі з адміністративно-побутовими приміщеннями за адресою: м. Івано-Франківськ, вул.Максимовича, 14.
Позивач до прийняття спірного об'єкта в експлуатацію звернувся в господарський суд Івано-Франківської області з позовною заявою про спонукання ТзОВ «Містбуд» укласти договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста. Його вимога є правомірною в силу положень ст.28 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно якої до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать залучення на договірних засадах коштів підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, розташованих на відповідній території, та коштів населення, а також бюджетних коштів на будівництво, розширення, ремонт і утримання на пайових засадах обєктів соціальної і виробничої інфраструктури та на заходи щодо охорони навколишнього природного середовища.
Будівництво виробничих будівель з адміністративно-побутовими приміщеннями, задеклароване замовником в Декларації про початок виконання будівельних робіт за № ІФ 082150400277, не відноситься до випадків, передбачених частиною четвертою статті 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності".
Відповідач не надав суду жодних доказів про вжиття ним заходів з метою виконання обовязку щодо укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури відповідного населеного пункту.
Таким чином, висновок місцевого господарського суду щодо відмови в задоволенні позову є помилковим, оскільки вищеописані норми Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» є імперативними та визначають обовязок замовника будівництва (відповідача) укласти договір про пайову участь у розвитку інфраструктури відповідного населеного пункту.
На думку колегії суддів, місцевий господарський суд, відмовляючи в задоволенні позовних вимог, безпідставно прийняв до уваги доводи відповідача про те, що позивач, не дочекавшись встановленого 10-ти денного терміну розгляду та підписання спірного договору, звернувся до суду з даним позовом.
Згідно з рішенням Конституційного Суду України від 09.07.2002р. №15-рп-2002 (справа №1-2/2002 про досудове врегулювання спорів) право особи (громадянина України, іноземця, особи без громадянства, юридичної особи) на звернення до суду за вирішенням спору не може бути обмежене законом, іншими нормативно-правовими актами. Встановлення законом або договором досудового врегулювання спору за волевиявленням субєктів правовідносин не є обмеженням юрисдикції судів і права на судовий захист.
Верховний Суд України у постанові від 20.11.2012р. (справа №28/5005/640/2012) наголошує, що обрання певного засобу правового захисту, у тому числі і досудового врегулювання спору, є правом, а не обовязком особи, яка добровільно, виходячи з власних інтересів, його використовує. Отже, надсилання відповідачу пропозиції про укладення спірного договору є виключно правом, а не обовязком позивача, що не позбавляє його права звернутися до суду з позовом про спонукання до укладенння договору.
З огляду на вищевказане, апеляційний господарський суд вважає, що висновки, наведені в оскаржуваному рішенні місцевого господарського суду, не у повній мірі відповідають обставинам справи, судом неправильно застосовано норми матеріального права, тому його необхідно скасувати та прийняти нове рішення, яким позовні вимоги задоволити, визнати укладеним договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, в редакції, запропонованій позивачем.
У відповідності із статтею 49, пунктом 10 статті 105 ГПК України апеляційний господарський суд здійснює новий розподіл судових витрат у справі.
Керуючись, ст. ст. 43, 99, 101, 103, 104, 105 Господарського процесуального кодексу України, Львівський апеляційний господарський суд -
ПОСТАНОВИВ:
Апеляційну скаргу Фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради задоволити.
Рішення господарського суду Івано-Франківської області від 17.11.2015р. у справі №909/998/15 скасувати.
Прийняти нове рішення. Позов задоволити повністю.
Визнати укладеним договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська між виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради, Фінансовим управлінням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та Товариством з обмеженою відповідальністю «Містбуд», в редакції, запропонованій Фінансовим управлінням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, а саме:
«ДОГОВІР №____
про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста
м. Івано-Франківськ «___» ___201__р.
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради (далі - Виконком) в особі____, що діє на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста» (сторона 1), фінансове управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (далі - Фінансове управління) в особі__, що діє на підставі Положення «Про фінансове управління виконавчого комітету міської ради» (сторона 2) з однієї сторони, та товариство з обмеженою відповідальністю «Містбуд» в особі __, що діє на підставі Статуту, (далі - Замовник), (сторона 3), з іншої сторони, а разом надалі - Сторони, у відповідності до Положення «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста», а також беручи до уваги те, що Замовник у відповідності до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" зобов'язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Івано-Франківська, констатуючи, що правовідносини, які виникають за цим Договором, є майново-господарськими зобов'язаннями і обов'язковими до виконання, уклали цей договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста (далі - Договір) про наступне:
1.Предмет Договору
1.1. За цим Договором Замовник, що здійснює будівництво виробничої будівлі з адміністративно-побутовими приміщеннями на вул. Максимовича, 14, в порядку та на умовах, визначених Договором, бере участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Івано-Франківська.
2.Обов'язки сторін
2.1.Замовник зобов'язується сплатити пайовий внесок у розмірі та у терміни, визначені Договором.
2.2.Виконком зобов'язується використати кошти отримані від Замовника на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.
3. Розмір і порядок сплати пайового внеску
3.1.Розрахунок попереднього розміру пайового внеску здійснюється відповідно до додатку 1 до Договору.
Попередній розмір пайового внеску складає 1 875 531,77 грн.
3.2. Величина пайового внеску визначена на підставі нормативів для одиниці створеної потужності (функціональної одиниці виміру) затвердженої Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у сумі 5558,34 грн. (без ПДВ).
3.3.Замовник сплачує 20 % попереднього розміру пайового внеску у сумі 375106,36 грн., протягом 30-ти робочих днів з моменту реєстрації Договору.
3.4.Розрахунок остаточного розміру пайового внеску здійснюється відповідно до остаточного Договору, який оформлюється після затвердженого в установленому порядку архітектурно-технічного/технічного паспорту та загальної вартості будівництва.
3.5. Суму остаточного розміру пайового внеску замовник сплачує до прийняття об'єкта, в експлуатацію.
4. Строк дії Договору
4.1. Договір набуває чинності з моменту його реєстрації і діє до моменту повного виконання умов Договору.
5. Відповідальність сторін
5.1.При простроченні платежу, визначеного пунктом 3.3, 3.5, Договору, Замовник сплачує до міського бюджету суму боргу з урахуванням встановленого індексу: інфляції за весь час прострочення, три проценти річних від простроченої суми та пеню у розмірі 120 % річних облікової ставки НБУ, що діє у період, за який нараховується пеня, від суми заборгованості за кожний прострочений день.
5.2. Спори, пов'язані з пайовою участю (внеском) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, вирішуються комісією з питань визначення пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, в іншому випадку в судовому порядку, згідно чинного законодавства.
6. Інші умови
6.1.Тлумачення термінів Договору здійснюється згідно Положення «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста».
6.2. Зміни до Договору можуть бути внесені за взаємною згодою сторін, що оформляється додатковою угодою до цього Договору, у разі невиконання пункту 3.3, 3.5, з урахуванням пункту 5.1, Виконком та/або Фінансове управління здійснює перерахування пайового внеску в односторонньому порядку, про що повідомляє Замовника.
6.3. Зміни до Договору оформляються додатком, який є його невід'ємною частиною і мають однакову юридичну силу, якщо вони викладені в письмовій формі та підписані уповноваженими на те представниками сторін. В разі невиконання пункту 3.3, 3.5, з урахуванням пункту 5.1 Договору, Виконком та/або Фінансове управління здійснює перерахування пайового внеску в односторонньому порядку, оформляючи додатком, про що повідомляє замовника.
6.4. Усі правовідносини, що виникають у зв'язку з виконанням умов Договору та не врегульовані ним, регламентуються нормами чинного в Україні законодавства.
6.5. Договір складений на 3-х сторінках у 2-х примірниках, кожний із яких має однакову юридичну сили.
Місцезнаходження та реквізити сторін
Виконавчий комітет Івано-ФранківськоїТзОВ «Містбуд»
міської ради
м. Івано-Франківськ м. Івано-Франківськ,
вул. Грушевського, 21,вул. Гаркуші, 24
тел.556515
Одержувач платежу:
міський бюджет м. Івано-Франківська Ідентифікаційний код 35765043
24170000 код: 37952250 р/р: 31511921700002 МФО: 836014
УДКСУ в м. Івано-Франківську
Призначення платежу:
на інженерно-транспортну та соціальну інфраструктуру міста
Виконком___ Замовник____
МП МП
Фінансове управління виконавчого комітету
Івано-Франківської міської ради
м. Івано-Франківськ
вул. Дністровська, 28
тел. 785005
Фінансове управління ______
МП
Додаток
до Договору №___від "___"____201_р.
про пайову участь замовників будівництва у
створенні і розвитку інженерно-транспортної
та соціальної інфраструктури міста
Розрахунок розміру пайової участі
(попередній)
Об'єкт: виробнича будівля з адміністративно-побутовими приміщеннями на вул. Максимовича, 14
Показник опосередкованої вартості спорудження 1 м.кв. об'єкту
будівництва в Івано-Франківській обл.,(без ПДВ), грн. 5 558,34
Площа об'єкта будівництва, м.кв. (нежитло) 4 820,38
Відсоток, передбачений п.6.2.1
Положення "Про пайову участь замовників
будівництва у створенні і розвитку
інженерно-транспортної
та соціальної інфраструктури міста"
від 18.10.2013 року (нежитло)7
Розмір пайової участі всього, грн., з них:1 875 531,77
Розмір пайової участі на соціальну 1 312 872,24
інфраструктуру міста, грн.
Розмір пайової участі на інженерно-транспортну
інфраструктуру міста, грн.562 659,53
Одержувач платежу:
МБ м.Івано-Франківськ
24170000
код: 37952250
р/р: 31511921700002
МФО: 836014
УДКСУ в м. Івано-Франківську
Призначення платежу:
на інженерно-транспортну та соціальну інфраструктуру міста.
Виконком___Замовник____
МП МП
Фінансове управління ______»
МП
Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Містбуд» (76018, м. Івано-Франківськ, вул. Гаркуші, 24, код ЄДРПОУ 35765043) в дохід Державного бюджету України (отримувач коштів Управління Державної казначейської служби України у м.Івано-Франківську Івано-Франківської обл., код отримувача 37952250, банк отримувача Головне управління Державної казначейської служби України в Івано-Франківської обл., код банку отримувача 836014, рахунок отримувача 31219206783002, код класифікації доходів бюджету 22030001, призначення платежу: судовий збір, господарський суд Івано-Франківської області) 1218,00 грн. судового збору за розгляд позовної заяви в суді першої інстанції.
Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Містбуд» (76018, м. Івано-Франківськ, вул. Гаркуші, 24, код ЄДРПОУ 35765043) на користь Фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (76015, м. Івано-Франківськ, вул.Дністровська, 28, код ЄДРПОУ 02314062) 1339,80 грн. судового збору за розгляд апеляційної скарги.
Місцевому господарському суду видати відповідні накази.
Справу повернути в господарський суд Івано-Франківської області.
Постанова набирає законної сили з дня її прийняття і може бути оскаржена в касаційному порядку згідно з Розділом ХІІ-1 ГПК України.
Головуючий суддяЗварич О.В.
судді Давид Л.Л.
ОСОБА_1