Постанова № 56060549, 23.02.2016, Окружний адміністративний суд міста Києва

Дата ухвалення
23.02.2016
Номер справи
826/13599/15
Номер документу
56060549
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА

01601, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

м. Київ

23 лютого 2016 року № 826/13599/15

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Іщука І.О. в порядку письмового провадження розглянув адміністративну справу

за позовом

Приватного акціонерного товариства «Український інститут із проектування і розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури «Діпрозв’язок»

до

Державної податкової інспекції у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві

про

визнання бездіяльності протиправною, зобов’язання вчинити дії,

В С Т А Н О В И В:

Приватне акціонерне товариство «Український інститут із проектування і розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури «Діпрозв’язок» звернулось до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом до Державної податкової інспекції у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві, в якому просить:

1. Визнати бездіяльність Державної податкової інспекції у Солом'янському районі Головного управління Державної фіскальної служби у місті Києві (код за ЄДРПОУ 39471390), вчинену шляхом неповернення (неперерахування) коштів за помилково/надміру сплаченими Приватним акціонерним товариством "Український інститут із проектування і розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури "Діпрозв'язок" (код за ЄДРПОУ 01168185) платежами із податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, в частині об'єктів нежитлової нерухомості, в період з 01.01.2015 року до 07.07.2015 року (протягом 1095 днів від дня виникнення помилково та/або надміру сплаченої суми) в розмірі 73 336,69 грн. (сімдесят три тисячі триста тридцять шість гривень шістдесят дев'ять копійок) шляхом погашення грошового зобов'язання (податкового боргу) ПрАТ "Діпрозв'язок" із податку на додану вартість на вказану суму, протиправною.

2. Зобов'язати Державну податкову інспекцію у Солом'янському районі Головного управління Державної фіскальної служби у місті Києві (код за ЄДРПОУ 39471390) повернути (перерахувати) кошти за помилково/надміру сплаченими Приватним акціонерним товариством "Український інститут із проектування і розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури "Діпрозв'язок" (код за ЄДРПОУ 01168185) платежами із податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, в частині об'єктів нежитлової нерухомості в період з 01.01.2015 року до 07.07.2015 року (протягом 1095 днів від дня виникнення помилково та/або надміру сплаченої суми) в розмірі 73 336,69 грн. (сімдесят три тисячі триста тридцять шість гривень шістдесят дев'ять копійок) шляхом погашення грошового зобов'язання (податкового боргу) ПрАТ "Діпрозв'язок" із податку на додану вартість на вказану суму відповідно до положень статей 14, 17, 43, 87 Податкового кодексу України.

3. Зобов'язати Державну податкову інспекцію у Солом'янському районі Головного управління Державної фіскальної служби у місті Києві (код за ЄДРПОУ 39471390) підготувати висновок про повернення відповідних сум коштів з відповідного бюджету та подати його для виконання відповідному органові, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, за результатами (в порядку) опрацювання заяви Приватного акціонерного товариства "Український інститут із проектування і розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури "Діпрозв'язок" (код за ЄДРПОУ 01168185) № 451/03 від 28.05.2015 року про повернення (перерахування) коштів за помилково/надміру сплаченими Приватним акціонерним товариством "Український інститут із проектування і розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури "Діпрозв'язок" (код за ЄДРПОУ: 01168185) платежами із податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, в частині об'єктів нежитлової нерухомості в період з 01.01.2015 року до 07.07.2015 року (протягом 1095 днів від дня виникнення помилково та/або надміру сплаченої суми) в розмірі 73 336,69 грн. (сімдесят три тисячі триста тридцять шість гривень шістдесят дев'ять копійок) шляхом погашення грошового зобов'язання (податкового боргу) ПрАТ "Діпрозв'язок" із податку на додану вартість на вказану суму відповідно до положень статей 14, 17, 43, 87 Податкового кодексу України.

4. Зобов'язати Державну податкову інспекцію у Солом'янському районі Головного управління Державної фіскальної служби у місті Києві (код за ЄДРПОУ: 39471390) подати звіт про виконання постанови суду у 30-денний строк з дня набрання нею законної сили або інший встановлений судом строк.

Позовні вимоги мотивовані тим, що позивач не є платником податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в частині об’єктів нежитлової нерухомості у 2015 році. Оскільки позивачем помилково було сплачено податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на суму 73 336,69 грн. за 1 квартал 2015 р., відповідно останні можуть бути, за завою платника, перераховані в рахунок погашення податкового боргу з податку на додану вартість. Разом з тим, позивачу протиправно було відмовлено відповідачем у поверненні зазначених коштів шляхом погашення грошового зобов’язання з інших платежів.

Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав та просив суд їх задовольнити.

Представник відповідача в судовому засіданні проти позовних вимог заперечував та просив суд відмовити в їх задоволенні, оскільки на час звернення позивача по ПрАТ «Діпрозв’язок» переплата з податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості по ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві не значиться.

Відповідно до ч. 4 ст. 122 Кодексу адміністративного судочинства України, у судовому засіданні 01.10.2015 р. за згодою сторін, суд дійшов висновку про можливість розгляду справи у письмовому провадженні.

Розглянувши подані сторонами документи, всебічно і повно з’ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об’єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд встановив наступне.

Приватне акціонерне товариство «Діпрозв’язок» зареєстрований у ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві як платник податків.

Згідно із наказом Адміністрації Держспецзв'язку № 465 від 23.08.2012 р. «Про перейменування та затвердження в новій редакції статуту Приватного акціонерного товариства «Український інститут із проектування і розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури «Діпрозв’язок», Відрите акціонерне товариство «Український інститут по проектуванню засобів та споруд зв’язку «Діпрозв’язок» перейменовано в Приватне акціонерне товариство «Український інститут із проектування і розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури «Діпрозв’язок».

Отже, ПрАТ «Діпрозв’язок» є суб’єктом господарювання державного сектору економіки, 100 % акцій якого належать державі в особі Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

ПрАТ «Діпрозв’язок» є власником будівлі за адресою: м. Київ, вул. Солом’янська, 3, що підтверджується Свідоцтвом про право власності серії ЯЯЯ № 099655 від 02.02.2005 р.

Вказана будівля є нерухомим майном, відмінним від земельної ділянки, та належить до об’єктів нежитлової нерухомості.

Як вбачається з матеріалів справи, в період з 01.01.2015 р. до 07.07.2015 р. позивач помилково здійснив платежі із податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (для об’єктів нежитлової нерухомості щодо юридичних осіб) на суму 73 336,69 грн. за 1 квартал 2015 р.

28.05.2015 р. ПрАТ «Діпрозв’язок» звернулось до ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві із заявою про повернення помилково/надміру сплачених грошових зобов’язань (податкового боргу) з інших платежів.

Листом від 28.05.2015 р. № 15462/10/26-58-20-02-11 ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві відмовлено позивачу у поверненні коштів у зв’язку із тим, що станом на 12.06.2015 р. по ПрАТ «Діпрозв’язок» переплата з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості, не значиться.

Позивач, не погоджуючись із відмовою відповідача, звернувся до суду із позовом за захистом своїх порушених прав.

Досліджуючи надані сторонами докази, аналізуючи наведені міркування та заперечення, оцінюючи їх в сукупності, суд бере до уваги наступне.

Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» 28 грудня 2014 року N 71-VIII до Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., NN 13 - 17, ст. 112) внесено зміни, зокрема, в частині сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Відповідно до п. 10.3 ст. 10 Податкового кодексу України місцеві ради в межах повноважень, визначених цим Кодексом, вирішують питання відповідно до вимог цього Кодексу щодо встановлення податку на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) та встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів, туристичного збору.

В межах м. Києва податок на об’єкти нежитлової нерухомості як складову податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, було введено із прийняттям Рішення Київської міської ради № 58/923 від 28.01.2015 р. «Про внесення змін до рішення Київської міської ради № 242/5629 від 23.06.2011» (пп. 1.1.1 Рішення Київської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві та акцизного податку.)

В силу положення п. 12.5 ст. 12 Податкового кодексу України офіційно оприлюднене рішення про встановлення місцевих податків та зборів є нормативно-правовим актом з питань оподаткування місцевими податками та зборами, який набирає чинності з урахуванням строків, передбачених підпунктом 12.3.4 цієї статті.

Рішення про встановлення місцевих податків та зборів офіційно оприлюднюється відповідним органом місцевого самоврядування до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосовування встановлюваних місцевих податків та зборів або змін (плановий період). В іншому разі норми відповідних рішень застосовуються не раніше початку бюджетного періоду, що настає за плановим періодом (пп. 12.3.4 п. 12.3 ст. 12 Податкового кодексу України).

Згідно п. 12.4 ст. 12 Податкового кодексу України до повноважень сільських, селищних, міських рад та рад об'єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, щодо податків та зборів належать встановлення ставок місцевих податків та зборів в межах ставок, визначених цим Кодексом.

До початку наступного бюджетного періоду прийняття рішення про встановлення місцевих податків та зборів, зміну розміру їх ставок, об'єкта оподаткування, порядку справляння чи надання податкових пільг, яке тягне за собою зміну податкових зобов'язань платників податків та яке набирає чинності з початку бюджетного періоду (пп. 12.4.3 цієї ж статті).

Таким чином, оскільки рішення про встановлення в м. Києві податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, в частині об’єктів нежитлової нерухомості, було прийнято Київською міською радою 28.01.2015 р., відповідно в силу п. 12.5 ст. 12 першим податковим періодом повинен бути бюджетний період, що настає за плановим, тобто 1 квартал 2016 року.

Таким чином, ПрАТ «Діпрозв’язок» не є платником податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в частині об’єктів нежитлової нерухомості у 2015 році.

Разом з тим, ПрАТ «Діпрозв’язок» в період з 01.01.2015 р. до 07.07.2015 р. було помилково здійснено платіж зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (для об’єктів нежитлової нерухомості щодо юридичних осіб) на суму 73 336,69 грн. за 1 квартал 2015 року.

Відповідно до п. 1 ст. 87 Податкового кодексу України джерелами самостійної сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу платника податків є будь-які власні кошти, у тому числі ті, що отримані від продажу товарів (робіт, послуг), майна, випуску цінних паперів, зокрема корпоративних прав, отримані як позика (кредит), та з інших джерел, з урахуванням особливостей, визначених цією статтею, а також суми надміру сплачених платежів до відповідних бюджетів.

Джерелом самостійної сплати грошових зобов'язань з податку на додану вартість є суми коштів, що обліковуються в системі електронного адміністрування податку на додану вартість, та джерела, зазначені в абзаці першому цього пункту.

Сплату грошових зобов'язань або погашення податкового боргу платника податків з відповідного платежу може бути здійснено також:

а) за рахунок надміру сплачених сум такого платежу (без заяви платника);

б) за рахунок помилково та/або надміру сплачених сум з інших платежів (на підставі відповідної заяви платника) до відповідних бюджетів;

в) за рахунок суми бюджетного відшкодування з податку на додану вартість (на підставі відповідної заяви платника) до Державного бюджету України.

Підпунктом 17.1.10 п. 17.1 ст. 17 Податкового кодексу України визначено, що платник податків має право на залік чи повернення надміру сплачених, а також надміру стягнутих сум податків та зборів, пені, штрафів у порядку, встановленому цим Кодексом.

Підпунктом 14.1.115 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України визначено, що надміру сплачені грошові зобов'язання - суми коштів, які на певну дату зараховані до відповідного бюджету понад нараховані суми грошових зобов'язань, граничний строк сплати яких настав на таку дату.

Помилково сплачені грошові зобов'язання - суми коштів, які на певну дату надійшли до відповідного бюджету від юридичних осіб (їх філій, відділень, інших відокремлених підрозділів, що не мають статусу юридичної особи) або фізичних осіб (які мають статус суб'єктів підприємницької діяльності або не мають такого статусу), що не є платниками таких грошових зобов'язань (пп. 14.1.182 цієї є статті).

Статтею 43 Податкового кодексу України визначено умови повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань.

Так, помилково та/або надміру сплачені суми грошового зобов'язання підлягають поверненню платнику відповідно до цієї статті та статті 301 Митного кодексу України, крім випадків наявності у такого платника податкового боргу.

У разі наявності у платника податків податкового боргу, повернення помилково та/або надміру сплаченої суми грошового зобов'язання на поточний рахунок такого платника податків в установі банку або шляхом повернення готівковими коштами за чеком, у разі відсутності у платника податків рахунку в банку, проводиться лише після повного погашення такого податкового боргу платником податків.

Обов'язковою умовою для здійснення повернення сум грошового зобов'язання є подання платником податків заяви про таке повернення (крім повернення надміру утриманих (сплачених) сум податку з доходів фізичних осіб, які розраховуються контролюючим органом на підставі поданої платником податків податкової декларації за звітний календарний рік шляхом проведення перерахунку за загальним річним оподатковуваним доходом платника податку) протягом 1095 днів від дня виникнення помилково та/або надміру сплаченої суми.

Платник податків подає заяву на повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань у довільній формі, в якій зазначає напрям перерахування коштів: на поточний рахунок платника податків в установі банку; на погашення грошового зобов'язання (податкового боргу) з інших платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, незалежно від виду бюджету; повернення готівковими коштами за чеком у разі відсутності у платника податків рахунку в банку. У разі повернення надміру сплачених грошових зобов'язань з податку на додану вартість такі кошти підлягають поверненню виключно на рахунок платника в системі електронного адміністрування податку на додану вартість.

Контролюючий орган не пізніше ніж за п'ять робочих днів до закінчення двадцятиденного строку з дня подання платником податків заяви готує висновок про повернення відповідних сум коштів з відповідного бюджету та подає його для виконання відповідному органові, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів.

На підставі отриманого висновку орган, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, протягом п'яти робочих днів здійснює повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань платникам податків у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.

Контролюючий орган несе відповідальність згідно із законом за несвоєчасність передачі органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, для виконання висновку про повернення відповідних сум коштів з відповідного бюджету.

Повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань платникам податків здійснюється з бюджету, у який такі кошти були зараховані.

Як встановлено судом ПрАТ «Діпрозв’язок» звернулося до ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві із заявою № 451/03 від 28.05.2015 р. про повернення помилково/надмірно сплачених грошових зобов’язань шляхом погашення грошового зобов’язання (податкового боргу) з інших платежів, в якій просило повернути (перерахувати) кошти за помилково/надміру сплаченими ПрАТ «Діпрозв’язок» платежами з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в частині об’єктів нежитлової нерухомості за 1 квартал 2015 року (01.01.2015 р. по 31.03.2015 р.) в розмірі 73 336,69 грн. шляхом погашення грошового зобов’язання (податкового боргу) ПрАТ «Діпрозв’язок» із податку на додану вартість на вказану суму в порядку ст.ст. 14, 17, 43, 87 Податкового кодексу України та підготувати висновок про повернення відповідних сум коштів з відповідного бюджету та подати його для виконання відповідному органові, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів.

Однак, в порушення ст. 43 Податкового кодексу України відповідачем не було підготовлено висновок про повернення відповідних сум коштів з відповідного бюджету та не подано його для виконання відповідному органові, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, що суд визначає протиправною бездіяльністю.

З урахуванням встановлених судом обставин суд приходить до висновку про обґрунтованість позовних вимог в частині визнання бездіяльності Державної податкової інспекції у Солом'янському районі Головного управління Державної фіскальної служби у місті Києві щодо неповернення (неперерахування) коштів за помилково/надміру сплаченими Приватним акціонерним товариством "Український інститут із проектування і розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури "Діпрозв'язок" платежами із податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, в частині об'єктів нежитлової нерухомості, в період з 01.01.2015 року до 07.07.2015 року (протягом 1095 днів від дня виникнення помилково та/або надміру сплаченої суми) в розмірі 73 336,69 грн. шляхом погашення грошового зобов'язання (податкового боргу) ПрАТ "Діпрозв'язок" із податку на додану вартість на вказану суму, протиправною.

З огляду на наведене вище, суд приходить до переконання про необхідність зобов'язати Державну податкову інспекцію у Солом'янському районі Головного управління Державної фіскальної служби у місті Києві підготувати висновок про повернення відповідних сум коштів з відповідного бюджету та подати його для виконання відповідному органові, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, за результатами (в порядку) опрацювання заяви Приватного акціонерного товариства "Український інститут із проектування і розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури "Діпрозв'язок" (код за ЄДРПОУ 01168185) № 451/03 від 28.05.2015 року про повернення (перерахування) коштів за помилково/надміру сплаченими Приватним акціонерним товариством "Український інститут із проектування і розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури "Діпрозв'язок" (код за ЄДРПОУ: 01168185) платежами із податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, в частині об'єктів нежитлової нерухомості в період з 01.01.2015 року до 07.07.2015 року (протягом 1095 днів від дня виникнення помилково та/або надміру сплаченої суми) в розмірі 73 336,69 грн. (сімдесят три тисячі триста тридцять шість гривень шістдесят дев'ять копійок) шляхом погашення грошового зобов'язання (податкового боргу) ПрАТ "Діпрозв'язок" із податку на додану вартість на вказану суму відповідно до положень статей 14, 17, 43, 87 Податкового кодексу України.

Разом з тим, суд відмовляє в задоволенні позовних вимог в частині зобов'язати Державну податкову інспекцію у Солом'янському районі Головного управління Державної фіскальної служби у місті Києві повернути (перерахувати) кошти за помилково/надміру сплаченими Приватним акціонерним товариством "Український інститут із проектування і розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури "Діпрозв'язок" платежами із податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, в частині об'єктів нежитлової нерухомості в період з 01.01.2015 року до 07.07.2015 року (протягом 1095 днів від дня виникнення помилково та/або надміру сплаченої суми) в розмірі 73 336,69 грн. (сімдесят три тисячі триста тридцять шість гривень шістдесят дев'ять копійок) шляхом погашення грошового зобов'язання (податкового боргу) ПрАТ "Діпрозв'язок" із податку на додану вартість на вказану суму відповідно до положень статей 14, 17, 43, 87 Податкового кодексу України, оскільки вважає їх передчасними та такими, що передують виготовленню висновку контролюючого органу про наявність переплати у відповідній сумі.

Також суд, враховуючи, що встановлення судового контролю, передбаченого ст. 267 Кодексу адміністративного судочинства України є правом суду, а також, беручи до уваги те, що у суду відсутні підстави вважати, що рішення не буде виконано відповідачем, суд відмовляє позивачу у встановленні судового контролю за виконанням судового рішення.

Відповідно до ч. 1 ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України судові витрати підлягають відшкодуванню пропорційно задоволеним позовним вимогам.

Керуючись ст.ст. 69- 71, 94, 160-163, 167, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд м. Києва, -

П О С Т А Н О В И В:

1. Позов Приватного акціонерного товариства «Український інститут із проектування і розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури «Діпрозв’язок» задовольнити частково.

2. Визнати бездіяльність Державної податкової інспекції у Солом'янському районі Головного управління Державної фіскальної служби у місті Києві (код за ЄДРПОУ 39471390), вчинену шляхом неповернення (неперерахування) коштів за помилково/надміру сплаченими Приватним акціонерним товариством "Український інститут із проектування і розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури "Діпрозв'язок" (код за ЄДРПОУ 01168185) платежами із податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, в частині об'єктів нежитлової нерухомості, в період з 01.01.2015 року до 07.07.2015 року (протягом 1095 днів від дня виникнення помилково та/або надміру сплаченої суми) в розмірі 73 336,69 грн. (сімдесят три тисячі триста тридцять шість гривень шістдесят дев'ять копійок) шляхом погашення грошового зобов'язання (податкового боргу) ПрАТ "Діпрозв'язок" із податку на додану вартість на вказану суму, протиправною.

3. Зобов'язати Державну податкову інспекцію у Солом'янському районі Головного управління Державної фіскальної служби у місті Києві (код за ЄДРПОУ 39471390) підготувати висновок про повернення відповідних сум коштів з відповідного бюджету та подати його для виконання відповідному органові, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, за результатами (в порядку) опрацювання заяви Приватного акціонерного товариства "Український інститут із проектування і розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури "Діпрозв'язок" (код за ЄДРПОУ 01168185) № 451/03 від 28.05.2015 року про повернення (перерахування) коштів за помилково/надміру сплаченими Приватним акціонерним товариством "Український інститут із проектування і розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури "Діпрозв'язок" (код за ЄДРПОУ: 01168185) платежами із податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, в частині об'єктів нежитлової нерухомості в період з 01.01.2015 року до 07.07.2015 року (протягом 1095 днів від дня виникнення помилково та/або надміру сплаченої суми) в розмірі 73 336,69 грн. (сімдесят три тисячі триста тридцять шість гривень шістдесят дев'ять копійок) шляхом погашення грошового зобов'язання (податкового боргу) ПрАТ "Діпрозв'язок" із податку на додану вартість на вказану суму відповідно до положень статей 14, 17, 43, 87 Податкового кодексу України.

4. В іншій частині позовних вимог відмовити.

5. Судові витрати в сумі 146,16 грн. присудити на користь Приватного акціонерного товариства «Український інститут із проектування і розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури «Діпрозв’язок» за рахунок асигнувань Державної податкової інспекції у Солом'янському районі Головного управління Державної фіскальної служби у місті Києві.

6. Стягнути з ПрАТ "Діпрозв'язок" решту суми судового збору у сумі 1 498,14 грн. до Державного бюджету України.

7. Стягнення решти суми судового збору доручити ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві.

Постанова відповідно до ч. 1 ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого цим Кодексом.

Постанова може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції протягом десяти днів з дня її отримання особою, яка оскаржує постанову, за правилами, встановленими ст. ст. 185-187 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя І.О. Іщук