Постанова № 55747552, 09.02.2016, Гощанський районний суд Рівненської області

Дата ухвалення
09.02.2016
Номер справи
557/1347/15-а
Номер документу
55747552
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Справа № 557/1347/15-а

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

09 лютого 2016 року

Гощанський районний суд Рівненської області в складі:

головуючого судді Пацка Д.В.

при секретарі Буркальцю В.Ю.

за участю позивача ОСОБА_1

представника відповідача ОСОБА_2,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт. Гоща адміністративну справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Гощанському районі про визнання протиправним і скасування рішення суб'єкта владних повноважень та зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до суду із адміністративним позовом до Управління Пенсійного фонду України в Гощанському районі про визнання протиправним і скасування рішення суб'єкта владних повноважень та зобов'язання вчинити дії.

Позивач посилається на те, що 15.11.2010 року йому було призначено пенсію за віком відповідно до Закону України «Про державну службу». Для обчислення і призначення пенсії ним до управління Пенсійного фонду України в Гощанському районі Рівненської області було надано довідку про складові заробітної плати за останні 24 календарні місяці роботи підряд перед зверненням за пенсією, видану Головним управлінням юстиції у Рівненській області від 15 листопада 2010 року № 281, після чого, враховуючи стаж державної служби, пенсія була встановлена у розмірі 90% від зарплати.

Однак, як йому стало відомо лише в кінці жовтня 2015 року, у згаданій вище довідці до загальної суми, що впливає на розмір пенсії, не були включені всі види грошових нарахувань, а саме - матеріальна допомога на оздоровлення - 2768.00 грн., матеріальна допомога на вирішення соціально-

побутових питань - 2768.00 грн., індексація заробітної плати - 1081.32 грн., а всього - 6617.32 грн.

12 листопада 2015 року він звернувся із заявою до управління Пенсійного фонду в Гощанському районі з проханням про перерахунок пенсії з 15 листопада 2010 року із урахуванням усіх виплат, надавши відповідачу нову довідку, видану Головним територіальним управлінням юстиції від 02 листопада 2015 року № 547 про складові заробітної плати за останні 24 календарні місяці роботи підряд перед зверненням за пенсією, до якої уже включені суми матеріальної допомоги на оздоровлення в розмірі 2768.00 грн., матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань в розмірі 2768.00 грн. та індексації заробітної плати в розмірі 1081.32 грн., на що він отримав письмову відмову відповідача за №3318/03 від 19 листопада 2015 року. Відповідач навіть не взяв до уваги те, що на всі суми, які включені у довідку, нараховано страхові внески на загальнообовязкове державне пенсійне страхування, а з 01.01.2011 р. - єдиний внесок на загальнообовязкове державне соціальне страхування, повідомивши лише, що згадані виплати не входять до складу заробітної плати державного службовця і тому не враховані при обчисленні розміру його пенсії.

Вважає, що таке рішення Відповідача суперечить чинному законодавству України, оскільки згадані суми матеріальної допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань та індексації заробітної плати входять до системи оплати праці державного службовця, посилаючись на Закон України «Про держану службу», ст. 66 Закону України «Про пенсійне забезпечення», Закон України «Про збір на обовязкове державне пенсійне страхування», ст. 41 Закону України «Про збір на обовязкове державне пенсійне страхування», пункт 1 Постанови Кабінету Міністрів України від 31.05.2000 р. № 865 «Про деякі питання вдосконалення визначення розмірів заробітку для обчислення пенсії», тому просить суд визнати дії (бездіяльність) управління Пенсійного фонду України в Гощанському районі Рівненської області протиправними щодо неврахування суми індексації заробітної плати у розмірі 1081.00 грн., матеріальної допомоги на оздоровлення в сумі 2768.00 грн. та матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань в сумі 2768.00 грн. при призначенні позивачу пенсії як державному службовцю з 15 листопада 2010 року; - зобовязати управління Пенсійного фонду України в Гощанському районі Рівненської області здійснити перерахунок пенсії з 15.11.2010 р. , врахувавши при перерахунку суми індексації заробітної плати у розмірі 1081.00 грн., матеріальної допомоги на оздоровлення в сумі 2768.00 грн. та матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань в сумі 2768.00 грн., відповідно до довідки від 02.11.2015 р. № 547 виданої Головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області, нараховувати і виплачувати в подальшому девяностовідсоткову від зарплати пенсію з урахуванням сум індексації заробітної плати і згаданих матеріальних допомог; - зобовязати відповідача виплатити різницю (заборгованість) між фактично отриманим та належним до сплати девяностовідсотковим від зарплати розміром пенсії за період з 15.11.2010 р.

В запереченні проти позову начальник управління ПФ України в Гощанському районі вказує на те, що пенсія для позивача була нарахована правомірно, відповідно до закону, підстав для задоволення позову немає, просить відмовити у задоволенні позову.

В судовому засіданні позивач позов підтримав з підстав, викладених у позовній заяві, просить його задовольнити.

В судовому засіданні представник відповідача заперечував щодо задоволення позову, просив відмовити у його задоволенні з підстав, викладених у запереченні.

Суд, заслухавши учасників судового розгляду, дослідивши докази по справі та оцінивши їх в сукупності,вважає, що позовпідлягає до задоволення частково з наступних підстав.

Судом встановлено,що ОСОБА_1 з 15.11.2010 року вийшов на пенсію та йому призначено пенсію як державному службовцю.

12.11.2015 року ОСОБА_1 звернувся до Управління Пенсійного фонду в Гощанському районі із заявою про перерахунок пенсії з врахуванням суми індексації заробітної плати, матеріальної допомоги та інших виплат.

З листа Управління Пенсійного фонду в Гощанському районі від 19.11.2015 року № 3318/03 вбачається, що ОСОБА_1 було відмовлено в його вимогах.

У відповідності до Закону України „Про державну службу встановлені загальні засади діяльності, статус державних службовців, які працюють в державних органах та їх апараті, а також особливості правовідносин щодо призначення та перерахунку пенсії державним службовцям.

Постановою правління Пенсійного фонду України „Про затвердження форм довідок про заробітну плату, що подається для призначення (перерахунку) пенсії відповідно до Закону України „Про державну службу від 30.10.2008 року №19-11, зареєстрованої в Міністерствіюстиції України 04.12.2008 року за №1161/15852, передбачено форми довідок про заробітну плату, в тому числі встановлено складові заробітної плати, які зазначаються під час призначення (перерахунку) пенсії.

У частині 1 ст.1 Закону України „Про оплату праці від 24.03.1995 рокувстановлено, що заробітна плата - це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому виразі, яку за трудовим договором власник або уповноважений ним орган виплачує працівникові за виконану ним роботу.

Згідност.2 Закону України „Про оплату праці структура заробітної плати складається з основної, додаткової та інших заохочувальних та компенсаційних виплат, до яких належать виплати у формі винагород за підсумки роботи за рік, премії за спеціальними системами і положеннями, компенсаційні та інші грошові і матеріальні виплати, які не передбачені актами чинного законодавства або які проводяться понад встановлені зазначеними актами норми.

Суд вважає, що наведені положення дають підстави для висновку, що матеріальна допомогана оздоровлення, допомога для вирішення соціально-побутових питань входила до системи оплати праці державного службовця.

Крім того, ст. 66 Закону України «Про пенсійне забезпечення» від 05.11.1991року, врегульовано види оплати праці, що враховуються при обчисленні пенсій.

Відповідно до частини 1 ст.66 цього Закону до заробітку для обчислення пенсії включаються всі види оплати праці (виплат, доходу), на які відповідно до Закону України „Про збір на обовязкове державне пенсійне страхуваннянараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, в межах максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, оподатковуваного доходу (прибутку), сукупного оподатковуваного доходу (граничної суми заробітної плати (доходу), з яких справляються страхові внески (збори) до соціальних фондів, що діяла на день одержання зазначеного заробітку (виплат, доходу).

Стаття 41 Закону України „Про збір на обовязкове державне пенсійне страхування визначає виплати (доходи), що враховуються в заробітну плату (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії. Так, зокрема до такого доходу (заробітної плати) враховуються: суми виплат, отримуваних застрахованою особою після набрання чинності цимЗаконом, з яких згідно з цимЗакономбули фактично нараховані (обчислені) та сплачені страхові внески; суми виплат, отримуваних застрахованою особою до набрання чинності цимЗаконом, у межах сум, на які відповідно до законодавства, що діяло раніше, нараховувалися внески на державне соціальне страхування або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування.

За змістом наведених норм, отримувані застрахованою особою суми виплат, з яких були фактично нараховані та сплачені страхові внески або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, враховуються в заробіток (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії, незалежно від того, чи входять вони до структури заробітної плати.

Відповідно дост. 37 Закону України „Про державну службу,пенсія державним службовцям призначається, виходячи із сум їх заробітної плати, на які нараховуються страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.

Згідно з п.1 ст.41 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» № 1058-ІУ від 09.07.2003 до заробітної плати"(доходу) для обчислення пенсії враховуються суми виплат(доходу), отримуваних застрахованою особою після набрання чинності цим Законом, з яких згідно з цим Законом були фактично нараховані (обчислені) та сплачені страхові внески в межах встановленої законодавством максимальної величини заробітної плати (доходу), з якої сплачуються страхові внески, а після набрання чинності Законом України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» - максимальної величини бази нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, визначено відповідно до закону.

Статтею 2 Закону України «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування» № 400/97 ВР від 26.06.1997 (в редакції чинній до 01.01.2011) та статтею 7 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» № 2464-IV від 08.07.2010 базою для нарахування збору на загальнообов'язкове державне соціальне страхування є фактичні витрати на оплату праці працівників, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону України «Про оплату праці».

Відповідно до вимог ст. 33 Закону України «Про державну службу» заробітна плата державних службовців складається з посадових окладів, премій, доплати за ранги, надбавки за вислугу років на державній службі та інших надбавок, також можуть установлюватись надбавки за високі досягнення у праці і виконання особливо важливої роботи, доплати за виконання обов'язків тимчасово відсутніх працівників та інші надбавки і доплати та надаватися матеріальна допомога для вирішення соціально - побутових питань.

Згідно з ст. 2 Закону України «Про оплату праці» № 108/95 ВР від 24.03.1995р. заробітна плата складається з основної заробітної плати, додаткової заробітної плати та інших заохочувальних і компенсаційних виплат.

Додаткова заробітна плата включає доплати, надбавки, гарантійні і компенсаційні виплати, передбачені чинним законодавством; премії, пов'язані з виконанням виробничих завдань і функцій.

До інших заохочувальних та компенсаційних виплат належать виплати у формі винагород за підсумками роботи за рік, премії за спеціальними системами і положеннями, компенсаційні та інші грошові і матеріальні виплати, які не передбачені актами чинного законодавства або які провадяться понад встановлені зазначеними актами норми.

Статтею 1 Закону України «Про індексацію грошових доходів населення» від 03.07.1991 № 1282-ХП індексація грошових доходів населення - встановлений законами та іншими нормативно-правовими актами України механізм підвищення грошових доходів населення, що дає можливість частково або повністю відшкодувати подорожчання споживчих товарів і послуг.

Відповідно до п. п. 2.2.7 та п.п.2.3.3 Інструкції зі статистики заробітної плати, затвердженої наказом Державного комітету статистики України № 5 від 13.01.2004 (далі - Інструкція № 5) суми виплат, пов'язаних з індексацією заробітної плати працівників входять-до складу фонду додаткової заробітної плати, а матеріальна допомога, що має систематичний характер, надана всім або більшості працівників, включається до складу інших заохочувальних і компенсаційних виплат.

Відповідно суми індексації заробітної плати, матеріальна допомога та компенсація за відпустку є об'єктом збору внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.

Таким чином, враховуючи вищевикладене, суми індексації заробітної плати, матеріальної допомоги та компенсації за відпустку відповідно до п.п.2.2.7 та п.п.2.3.3 Інструкції № 5 входять до складу фонду додаткової заробітної плати та інших заохочувальних і компенсаційних виплат, а відтак, згідно ст. 2 Закону України «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування» № 400/97 ВР від 26.06.1997 (в редакції чинній до 01.01.2011) та ст.. 7 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» є базою для нарахування збору на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Оскільки на суми індексації заробітної плати, матеріальної допомоги та компенсації за відпустку були нараховані внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, вони відповідно до п. 1 ст. 41 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» та ст. 37 Закону України «Про державну службу» повинні враховуватись відповідачем в складі заробітної плати для обчислення пенсії.

Суд при вирішенні справи також враховує правовий висновок Верховного Суду України у справі №524/3517/14-а, викладений у постанові від 13.10.2015, в якій зазначено: - частиною 1 ст.1 закону від 24.03.95 №108/95-ВР «Про оплату праці» (у редакції, чинній на час виникнення спірних відносин) встановлено, що заробітна плата це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому еквіваленті, яку за трудовим договором власник або уповноважений ним орган виплачує працівникові за виконану ним роботу.

Статтею 2 цього закону визначено структуру заробітної плати, до якої входять: - основна заробітна плата; - додаткова заробітна плата; - заохочувальні та компенсаційні виплати.

Частиною 2 ст.33 закону «Про державну службу» від 16.12.93 №3723-XII (у редакції, чинній на час виникнення спірних відносин) передбачено, що заробітна плата державних службовців складається з: - посадових окладів; - премій; - доплати за ранги; - надбавки за вислугу років на державній службі, та інших надбавок.

Аналіз наведених положень дає підстави для висновку, що матеріальна допомога для вирішення соціально побутових питань входить до системи оплати праці державного службовця.

Таким чином, колегія суддів Судової палати в адміністративних справах ВС дійшла висновку, що матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань є частиною заробітної плати, а тому звернення до суду з вимогами про зобовязання її виплатити не обмежується будь-яким строком.

Суд враховує і правовий висновок, викладений у рішенні Верховного Суду України, прийнятому у справі № 21-430а11, яке відповідно до ст. 244-2 КАС України є обовязковим для всіх субєктів владних повноважень, які застосовують у своїй діяльності нормативно-правовий акт, що містить зазначені норми права, та для всіх судів України.

Згідно частини 6 ст.33 Закону України „Про державну службудержавним службовцям можуть встановлюватись надбавки за високі досягнення у праці і виконання особливо важливої роботи, доплати за виконання обовязків тимчасово відсутніх працівників та інші надбавки і доплати, а також надаватися матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань.

Частиною 7 ст.33 цього Закону встановлено, що умови оплати праці державних службовців, розміри їх посадових окладів, надбавок, доплат і матеріальної допомоги визначаються КМУкраїни.

У пункті 1 Постанови КМ України „Про деякі питання вдосконалення визначення розмірів заробітку для обчислення пенсії №865 від 31.05.2000 рокузазначено, що розмір виплат (крім посадових окладів, надбавок за ранг або кваліфікаційні класи, класний чин або спеціальні звання, вислугу років), що включаються в заробіток для обчислення пенсії відповідно доЗакону України „ Про державну службу, визначається за вибором того, хто звернувся за пенсією, за останні 24 календарні місяці роботи, яка дає право на даний вид пенсії, підряд перед зверненням за пенсією або за будь-які 60 календарних місяців такої роботи підряд перед зверненням за пенсією незалежно від наявності перерв протягом цього періоду на даній роботі.

Згідно довідки № 547 від 02.11.2015 року "Про складові заробітної плати (за останні 24 календарні місяці роботи або за будь-які 60 календарних місяців роботи підряд перед зверненням за пенсією), що подається для призначення пенсії відповідно до Закону України "Про державну службу" вбачається, що на індексацію в сумі 1081,32 грн. та матеріальні допомоги в сумі 2768 грн., 2768 грн. відповідно - нараховано страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.

Відповідно до частини 1 ст.71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, що підтверджують її вимоги та заперечення, крім випадків, встановленихст.72 цього Кодексу.

Згідночастини 2 ст.71 КАС України, в адміністративних справах пропротиправність рішень, дій чи бездіяльності субєкта владних повноважень обовязок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти задоволення позову.

Відповідно до ст. 99 КАС України, адміністративний позов може бути подано в межах строку звернення до адміністративного суду, встановленого цим Кодексом або іншими законами. Для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк, який, якщо не встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.

Відповідно до п. 9 ч.1 ст. 155 КАС України, суд залишає позовну заяву без розгляду, якщо позовну заяву подано з пропущенням встановленого законом строку звернення до адміністративного суду і суд не знайшов підстав для визнання причин пропуску строку звернення до адміністративного суду поважними.

Разом з тим, визначаючи дату, з якої слід здійснити перерахунок пенсії, суд прийшов до наступного висновку.

Відповідно до ст.ст.83,84,87 Закону України "Про пенсійне забезпечення", ст.ст.43,44,45,46 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", призначення чи перерахунок пенсії проводиться виключно на підставі звернення (заяви) особи до відповідного територіального органу Пенсійного фонду або до уповноваженого ним органу чи уповноваженій особі. Пенсія призначається чи перераховується з дня звернення, крім окремих випадків, передбачених згаданими Законами.

Частиною 4ст.45 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"визначено, щоперерахунок призначеної пенсії, крім випадків, передбачених частиною першою статті35, частиною другою статті38, частиною третьою статті42і частиною п'ятою статті48цьогоЗакону, провадиться в такі строки: у разі виникнення права на підвищення пенсії - з першого числа місяця, в якому пенсіонер звернувся за перерахунком пенсії, якщо відповідну заяву з усіма необхідними документами подано ним до 15 числа включно, і з першого числа наступного місяця, якщо заяву з усіма необхідними документами подано ним після 15 числа.

Зматеріалів справи вбачається, що позивач звернулась із заявою про перерахунок пенсії 12.11.2015 року, про що він зазначає і в позовній заяві. Довідка про складові заробітної плати, подана позивачем при зверненні за призначенням пенсії у 2010 році, зазначених у довідці "інших виплат" не містила.

Отже, з урахуванням норм вказаногоЗаконута обставин справи, позивач має право на перерахунок пенсії з 12.11.2015 р.

Позивач в позові вказує, що строк звернення до суду пропустив через те, що дізнався про дані порушення лише в жовтні 2015 року. На думку суду, такі обставини не є поважними причинами пропуску строку звернення до суду. На інші причини поважності строку позивач не вказує. Оскільки строк звернення пропущено без поважних причин, позивач не надав суду інших, крім вказаних в позові, причин поважності пропуску строку на звернення до суду в частині позовних вимог перерахування та призначення пенсії з 15.11.2010 року, суд прийшов до висновку, що позов в частині перерахування та призначення пенсії за період 15.11.2010 року по 11.11.2015 року, необхідно залишити без розгляду.

Не підлягають задоволенню і позовні вимоги про зобов'язання відповідача здійснюватиу майбутньому пенсійні виплати з урахуваннямзазначених складових зарплати, оскільки відповідно до частини 1статті 2 Кодексу адміністративного судочинства Українизавданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень, шляхом справедливого, неупередженого та своєчасного розгляду адміністративних справ. Тобто неможливо зобов'язати відповідача на майбутнє вчиняти певні дії, оскільки відсутні факти порушення прав позивача в майбутньому. Тому в цій частині позовні вимоги задоволенню не підлягають.

Суд вважає, що за таких обставин слід задовольнити позовні вимоги в частині перерахування та призначення пенсії за період з 12.11.2015 року, визнати дії Управління Пенсійного фонду в Гощанському районі протиправними, зобовязавши відповідача здійснити перерахунок пенсіїОСОБА_1 з 12.11.2015 року в розмірі 90% суми заробітної плати, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообовязкове державне соціальне страхування та врахувати при перерахунку пенсії з 12.11.2015 року суми індексації заробітної плати у розмірі 1081, 32 грн. та матеріальну допомогу на оздоровлення в сумі 2768 грн. та матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань в сумі 2768 грн. відповідно до довідки № 547 від 02.11.2015 року, виданих Головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області, виплатити заборгованість з виплати пенсії з 12.11.2015 року, що виникла внаслідок протиправного неврахування відповідачем при призначенні пенсії як державному службовцю суми індексації заробітної плати і матеріальної допомоги.

На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 19, 71, 94, 159-163 КАС України, в силу ч.2 ст. 33, ч.6 ст.33, ч.7 ст.33, 37 Закону України „Про державну службу, ст.2 Закону України „Про оплату праці, ст.ст.40, 41 Закону України „Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування, ст.66 Закону України „Про пенсійне забезпечення, п.1 Постанови КМ України „Про деякі питання вдосконалення визначення розмірів заробітку для обчислення пенсії № 865 від 31.05.2000 року, суд

ПОСТАНОВИВ :

Адміністративний позов ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Гощанському районі про визнання протиправним і скасування рішення суб'єкта владних повноважень та зобов'язання вчинити дії, - задовольнити частково.

Визнати протиправною бездіяльність Управління Пенсійного фонду України в Гощанськомурайоні, яка полягає у неврахуванні суми індексації заробітної плати в розмірі 1081, 32 грн., матеріальної допомоги на оздоровлення в розмірі 2768,00 грн. та матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань в розмірі 2768, 00 грн. при призначенні пенсії ОСОБА_1.

Зобов'язатиУправління Пенсійного фонду України в Гощанському районі здійснити перерахунок пенсії ОСОБА_1 з 12.11.2015 року в розмірі 90% суми заробітної плати, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообовязкове державне соціальне страхування.

Врахувати Управлінню Пенсійного фонду України в Гощанському районі при перерахунку пенсії з 12.11.2015 року суми індексації заробітної плати у розмірі 1081,32 грн., матеріальної допомоги на оздоровлення в розмірі 2768,00 грн. та матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань в розмірі 2768, 00 грн. відповідно до довідки №547 від 02.11.2015 року, виданої Головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області, та виплатити заборгованість з виплати пенсії з 12.11.2015 року, що виникла внаслідок протиправного неврахування відповідачем при перерахунку пенсіїяк державному службовцю суми індексації заробітної плати і матеріальної допомоги.

Адміністративний позов ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Гощанському районі про визнання протиправним і скасування рішення суб'єкта владних повноважень та зобов'язання вчинити дії, в частині позовних вимог щодо перерахунку призначеної пенсії з 15.11.2010 року по 11.11.2015 року - залишити без розгляду.

Постанова може бути оскаржена до Житомирського апеляційного адміністративного суду через Гощанський районний суд Рівненської області протягом десяти днів з отримання її копії особами, які брали участь у справі.

Постанова суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Суддя Д.В. Пацко

Повний текст постанови суду виготовлено 15.02.2016 року.