Провадження № 3/522/455/16
Справа № 522/24786/15-п
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 січня 2016 року м. Одеса
Суддя Приморського районного суду м. Одеси Домусчі Л.В., розглянувши матеріали, що надійшли з Державної Податкової інспекції у Приморському районі м. Одеси ГУ ДФС в Одеській області про притягнення до адміністративної відповідальності бухгалтера ПП « ОПТОН» (код ЄДРПОУ 36231314) ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, ідентифікаційний податковий номер: НОМЕР_1, за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 163-4 КпАП України, -
ВСТАНОВИВ:
Відповідно до адміністративних матеріалів, які 10.12.2015 року надійшли до Приморського районного суду м. Одеси, суддя отримав 11.12.2015 року, головним державним ревізором інспектором Музиченком А.В. було складено акт № 8645/17- - 02/36231314/552 від 26.11.2015 року про результати камеральної перевірки податкової звітності щодо неподання (несвоєчасного подання) розрахункових сум доходу нарахованого і сплаченого на користь платників податку і сум утриманого від них податку по підприємству ПП « ОПТОН» (код ЄДРПОУ 36231314) , яким було встановлено, що організацією було порушено порядок подання розрахунку про суми доходів нарахованих (сплачених) на користь платників податків та суми утриманого з них податку за 4 кв. 2015 року, чим було порушено вимоги пп. 49.18.2 п. 49.18 ст. 49, п. 51.1 ст. 51 Розділу 2 п.п. 70.16.1. п. 70.16 ст. 70 глави 6 Розділу 2 абзац Б,Г, п. 176.2 ст. 176 Розділу 4 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року № 2755-VI (із змінами та доповненнями).
За цим фактом головним державним ревізором інспектором відносно бухгалтера підприємства ПП « ОПТОН» (код ЄДРПОУ 36231314) ОСОБА_1, складений протокол про адміністративне правопорушення № 258159 серії АА №1490 від 08.12.2015 року за ч.1 ст. 163-4 КпАП України, який правопорушник підписав.
В судове засідання 15.01.2016 року правопорушниця ОСОБА_1 не зявилася , хоча належним чином була повідомлена про дату, місце і час судового засідання. Причини неявки суду не повідомила
Відповідно до ч.1 ст. 163-4 КпАП України неутримання або неперарухування до бюджету сум податку на доходи фізичних осіб при виплаті фізичній особі доходів, перерахування податку на доходи фізичних осіб за рахунок коштів підприємств, установ і організацій (крім випадків, коли таке перерахування дозволено законодавством), неповідомлення або несвоєчасне повідомлення державним податковим інспекціям за встановленою формою відомостей про доходи громадян,- тягне за собою попередження або накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій, а також на громадян субєктів підприємницької діяльності у розмірі від двох до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Згідно ст. 251 КУпАП доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.
Обставини правопорушення та вина правопорушниці ОСОБА_1 підтверджується зібраними по справі доказами, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення серії АА № 258159 від 08.12.2015 року; актом № 8645/17 - 02/36231314/552 від 26.11. 2015 року.
Суд, з урахуванням викладеного, при визначенні виду адміністративного стягнення, що підлягає накладенню на правопорушника, враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступень його вини, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність вважає за необхідне накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді - штрафу.
Згідно ст. 252 КпАП України орган (посадова особа) оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю.
Згідно п.5 ч.2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» від 06.10.2011 року № 3828-VI (із змінами та доповненнями, які набрали чинності з 01.09.2015.) у разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення з правопорушника підлягає також стягнення судового збору у розмірі 0,2 розміру мінімальної заробітної плати, яка станом на 01.01.2016 року становить 1378 грн..
Керуючись ст.ст.. 9, 24, 27, 33, 38, 173, 251, 283, 284 КпАП України та п.5 ч.2 ст.4 Закону України «Про судовий збір» від 06.10.2011 року № 3828-VI (із змінами та доповненнями, які набрали чинності з01.09.2015.),
ПОСТАНОВИВ:
Визнати ОСОБА_1 (ІНФОРМАЦІЯ_3, І.П.Н. НОМЕР_1) винною за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 163-4 КпАП України.
та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 34 (тридцять чотири) гривні.
Стягнути з ОСОБА_1 (ІНФОРМАЦІЯ_3, І.П.Н. НОМЕР_1) на користь держави судовий збір у розмірі 275 (двісті сімдесят пять) гривень 60 копійок. Постанова по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови шляхом подання апеляційної скарги до Апеляційного суду Одеської області через Приморський районний суд м. Одеси.
Суддя: Домусчі Л.В.
15.01.2016