Справа № 3-22/16 (760/18404/15-п)
П О С Т А Н О В А
22 січня 2016 року суддя Солом'янський районний суд м. Києва Кізюн Л.І., при секретарі Рахімовій Н.В., за участю представника Київської міської митниці ДФС України Лича С.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Київської міської митниці ДФС України про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця Полтавської обл., зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 директор ТОВ «ТРАФ КОМПАНІ» (код ЄДРПОУ 39334687, 08200, Київська область, м. Ірпінь, вул. Воїнів - інтернаціоналістів, буд. 2 А, частина кабінету № 1), ідентифікаційний номер НОМЕР_1, за ознаками порушення митних правил, передбаченого ч. 1 ст. 483 МК України, -
в с т а н о в и в:
05.12.2014 року на митну територію України з Туреччини через п/п «Іллічівський морський торговельний порт» м/п «Іллічівськ» Одеської митниці ДФС в автомобілі д/н CE7809BC/CE4438XT на адресу ТОВ «ТРАФ КОМПАНІ» (код ЄДРПОУ 39334687, 01030, м. Київ, вул. Ярославів Вал/Івана Франка, буд. 11/1) ввезено товар «пряжа, виробник: Gurteks Pazarlama A.S. (Турецька Республіка)» загальною вагою брутто 16358,40 кг, вагою нетто - 15696,60 кг, кількістю - 537 вантажних місць.
Підставою для переміщення вказаного товару через митний кордон України були: попередня митна декларація одержувача ТОВ «ТРАФ КОМПАНІ» від 05.12.2014 року № 100000000/2014/871211, а також товаросупровідні документи: CMR від 27.11.2014 року № 342138, книжка МДП (Carnet TIR) від 28.11.2014 року № PX.75930575, інвойс від 27.11.2014 року № CS-TC-07, виставлений компанією «CHILSIDE SOLUTIONS LLP» (Cornwall Buildings 45 Newhall street, suite 211 Birmingham B3 3QR, Великобританія) в адресу ТОВ «ТРАФ КОМПАНІ» з зазначенням вартості товару - 29 823,54 дол. США.
Зазначені товари переміщено на виконання умов контракту від 16.09.2014 року № 1609-2014/9, укладеного між компаніями «CHILSIDE SOLUTIONS LLP» (Великобританія) та ТОВ «ТРАФ КОМПАНІ» в особі директора громадянина ОСОБА_3.
Після прибуття у зону діяльності Київської міської митниці ДФС, зазначені товари були заявлені ТОВ «ТРАФ КОМПАНІ» на митному посту «Столичний» та випущено для вільного обігу на митній території України за МД № 100270001/2014/223256 шляхом подання електронної митної декларації.
Разом із вказаною митною декларацією до митниці були надані наступні документи: контракт від 16.09.2014 року № 1609-2014/9, CMR від 27.11.2014 року № 342138, книжка МДП (Carnet TIR) від 28.11.2014 року № PX.75930575, пакувальний лист від 27.11.2014 року № CS-TC-07, інвойс від 27.11.2014 року № CS-TC-07 та інші необхідні для здійснення митного контролю та митного оформлення документи, зазначені в графі 44 вказаної митної декларації.
Відповідно до даних, зазначених в інвойсі від 27.11.2014 року № CS-TC-07, виставленого в рамках контракту від 16.09.2014 року № 1609-2014/9 компанією «CHILSIDE SOLUTIONS LLP» (Великобританія) до ТОВ «ТРАФ КОМПАНІ», загальна вартість товару «пряжа, країна виробництва - Турецька Республіка)» вагою нетто - 15696,60 кг становить 23 443,67 дол. США (на умовах поставки - CPT Іллічівськ).
В пакувальному листі від 27.11.2014 року № CS-TC-07 зазначені наступні характеристики даного товару: виробник - Gurteks Pazarlama A.S., загальна вага брутто - 16358,40 кг, вага нетто - 15696,60 кг, кількість - 537 вантажних місця. Відповідно до CMR від 27.11.2014 року № 342138 місцем завантаження товару є Турецька Республіка.
28.08.2015 року Київською міською митницею ДФС отримано відповідь митних органів Турецької Республіки (лист Департаменту аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням Державної фіскальної служби України від 21.08.2015 року № 31228/7/99-99-26-03-03-17), якою надіслано копію митної декларації № 14270100ЕХ081711, на підставі якої зазначений товар було оформлено митними органами Туреччини при експорті його з Туреччини в Україну.
Згідно даних зазначених в надісланій копії експортної декларації №14270100ЕХ081711 компанія-виробник товару «Gurteks Pazarlama A.S.» (Турецька Республіка) відправила на адресу ТОВ «ТРАФ КОМПАНІ» (01030, М. Київ, вул. Ярославів Вал/Івана Франка, буд. 11/1) товар «пряжа» загальною вагою брутто 16358,40 кг, вагою нетто - 15696,60 кг, кількістю - 537 вантажних місця. Вартість відправленого товару згідно гр. 22 митної декларації № 14270100ЕХ081711 становить - 113 879,72 дол. США (на умовах поставки - СІР Харків).
Таким чином дані щодо одержувача, найменування, загальної ваги брутто/нетто, кількості товару в надісланих митними органами Туреччини матеріалах відповідають даним, зазначеним в митній декларації № 100270001/2014/223256 та в документах, поданих ТОВ «ТРАФ КОМПАНІ» для митного оформлення даного товару в Україні.
При цьому, відмінність полягає в даних щодо вартості та умов поставки товару, а саме: вартість товарів, вказана в гр. 22 митної декларації № 14270100ЕХ081711, наданій митними органами Туреччини, становить 113 879,72 дол. США (на умовах поставки - СІР Харків), що значно вище за вартість - 29 823,54 дол. США (на умовах поставки - CРТ Іллічівськ), яка зазначена в інвойсі від 27.11.2014 року № CS-TC-07, поданому ТОВ «ТРАФ КОМПАНІ» для митного оформлення даних товарів в Київській міській митниці ДФС.
Отже, товари «пряжа, виробник: Gurteks Pazarlama A.S. (Турецька Республіка)» загальною вагою брутто 16358,40 кг, вагою нетто - 15696,60 кг, кількістю - 537 вантажних місця, вартість яких становить - 113879,72 дол. США, що згідно курсу НБУ станом на дату переміщення вантажу через митний кордон України (05.12.2014 року) складає - 1 741 979,02 грн., були переміщені через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, шляхом подання митному органу, як підстави для переміщення, документів (інвойс від 27.11.2014 року № CS-TC-07), що містять неправдиві відомості, необхідні для визначення митної вартості товару.
Відповідно до ч. 2 ст. 459 МК України суб'єктами адміністративної відповідальності за порушення митних правил можуть бути громадяни, які на момент вчинення такого правопорушення досягли 16-річного віку, а при вчиненні порушень митних правил підприємствами - посадові особи цих підприємств.
Посадова особа підприємства - керівник та інші працівники підприємства (резиденти та нерезиденти), які в силу постійно або тимчасово виконуваних ними трудових (службових) обов'язків відповідають за виконання вимог, встановлених законами та іншими нормативно-правовими актами України, а також міжнародними договорами України з питань митної справи.
Згідно картки обліку особи, яка здійснює операції з товарами № 125/2015/0000046 керівником ТОВ «ТРАФ КОМПАНІ» та особою, уповноваженою на роботу з митними органами є ОСОБА_3.
Крім того, контракт від 16.09.2014 року № 1609-2014/9 укладений в особі директора ТОВ «ТРАФ КОМПАНІ» громадянина ОСОБА_3.
Таким чином, дії громадянина ОСОБА_3, директора ТОВ «ТРАФ КОМПАНІ» на момент їх вчинення, містять ознаки порушення митних правил, а саме: переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю з поданням митному органу як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві відомості, необхідні для визначення митної вартості товарів.
По даному факту 09 вересня 2015 року працівниками Київської міської митниці ДФС України відносно громадянина ОСОБА_3 складено протокол про порушення митних правил №0697/10000/15, за ознаками вчинення правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України.
Особа, яка притягується до адміністративної відповідальності, в судове засідання не з'явилася, будучи належним чином повідомлений про день, час та місце судового засідання. Крім того, оголошення про час розгляду справи було розміщено на офіційному веб-сайті Солом'янського районного суду м. Києва.
Представник Київської міської митниці ДФС України ОСОБА_2 вважав обставини викладені в протоколі №0697/10000/15 від 09.09.2015 року доведеними та просив притягнути ОСОБА_3 до адміністративної відповідальності за порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 МК України, посилаючись на те, що матеріали адміністративної справи містять достатньо доказів на підтвердження порушення митних правил з боку останнього.
Суддя, заслухавши пояснення представника митних органів, дослідивши та оцінивши письмові докази, приходить до наступного висновку.
За змістом ст. 458 МК України, порушення митних правил є адміністративним правопорушенням, яке являє собою протиправні, винні (умисні або з необережності) дії чи бездіяльність, що посягають на встановлений цим Кодексом та іншими актами законодавства України порядок переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України, пред'явлення їх органам доходів і зборів для проведення митного контролю та митного оформлення, а також здійснення операцій з товарами, що перебувають під митним контролем або контроль за якими покладено на органи доходів і зборів цим Кодексом чи іншими законами України, і за які цим Кодексом передбачена адміністративна відповідальність.
Згідно ст. 9 КУпАП, адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.
Підставою притягнення особи до адміністративної відповідальності є наявність в її діях складу адміністративного правопорушення - сукупності юридичних ознак (об'єктивних і суб'єктивних), що визначаються вчинене протиправне діяння як конкретне адміністративне правопорушення.
Порушення митних правил передбачене диспозицією ч. 1 ст. 483 МК, полягає у переміщенні або діях, спрямованих на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників) та інших засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів, або шляхом надання одним товарам вигляду інших, або з поданням органу доходів і зборів як підстави для переміщення товарів підроблених документів чи документів, одержаних незаконним шляхом, або таких, що містять неправдиві відомості щодо найменування товарів, їх ваги (з урахуванням допустимих втрат за належних умов зберігання і транспортування) або кількості, країни походження, відправника та/або одержувача, кількості вантажних місць, їх маркування та номерів, неправдиві відомості, необхідні для визначення коду товару згідно з УКТ ЗЕД та його митної вартості.
При цьому відповідно до пункту 6 постанови Пленуму Верховного Суду України «Про судову практику у справах про контрабанду та порушення митних правил» від 03.06.2005 року № 8, судам необхідно враховувати, що підставою для переміщення товарів через митний кордон є визначені нормативними актами документи, без яких неможливо одержати дозвіл митного органу на пропуск товарів через митний кордон. Це, зокрема, можуть бути митна декларація, контракт, коносамент, ліцензія, квота, товаросупровідні документи, дозвіл відповідних державних органів. Документами, що містять неправдиві дані, є, зокрема, такі, в яких відомості щодо суті угоди, найменування, асортименту, ваги, кількості чи вартості товарів, а також їх відправника чи одержувача, держави, з якої вони вивезені чи в яку переміщуються, не відповідають дійсності.
Згідно ст. 495 МК України, доказами у справі про порушення митних правил є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку встановлюються наявність або відсутність порушення митних правил, винність особи у його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
У відповідності до ст. 252 КУпАП, орган (посадова особа) оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю.
Судом встановлено, що 05.12.2014 року на митну територію України з Туреччини через п/п «Іллічівський морський торговельний порт» м/п «Іллічівськ» Одеської митниці ДФС в автомобілі д/н CE7809BC/CE4438XT на адресу ТОВ «ТРАФ КОМПАНІ» (код ЄДРПОУ 39334687, 01030, м. Київ, вул. Ярославів Вал/Івана Франка, буд. 11/1) ввезено товар «пряжа, виробник: Gurteks Pazarlama A.S. (Турецька Республіка)» загальною вагою брутто 16358,40 кг, вагою нетто - 15696,60 кг, кількістю - 537 вантажних місць.
Підставою для переміщення вказаного товару через митний кордон України були: попередня митна декларація одержувача ТОВ «ТРАФ КОМПАНІ» від 05.12.2014 року № 100000000/2014/871211, а також товаросупровідні документи: CMR від 27.11.2014 року № 342138, книжка МДП (Carnet TIR) від 28.11.2014 року № PX.75930575, інвойс від 27.11.2014 року № CS-TC-07, виставлений компанією «CHILSIDE SOLUTIONS LLP» (Cornwall Buildings 45 Newhall street, suite 211 Birmingham B3 3QR, Великобританія) в адресу ТОВ «ТРАФ КОМПАНІ» з зазначенням вартості товару - 29 823,54 дол. США.
Зазначені товари переміщено на виконання умов контракту від 16.09.2014 року № 1609-2014/9, укладеного між компаніями «CHILSIDE SOLUTIONS LLP» (Великобританія) та ТОВ «ТРАФ КОМПАНІ» в особі директора громадянина ОСОБА_3.
Після прибуття у зону діяльності Київської міської митниці ДФС, зазначені товари були заявлені ТОВ «ТРАФ КОМПАНІ» на митному посту «Столичний» та випущено для вільного обігу на митній території України за МД № 100270001/2014/223256 шляхом подання електронної митної декларації.
Разом із вказаною митною декларацією до митниці були надані наступні документи: контракт від 16.09.2014 року № 1609-2014/9, CMR від 27.11.2014 року № 342138, книжка МДП (Carnet TIR) від 28.11.2014 року № PX.75930575, пакувальний лист від 27.11.2014 року № CS-TC-07, інвойс від 27.11.2014 року № CS-TC-07 та інші необхідні для здійснення митного контролю та митного оформлення документи, зазначені в графі 44 вказаної митної декларації.
Відповідно до даних, зазначених в інвойсі від 27.11.2014 року № CS-TC-07, виставленого в рамках контракту від 16.09.2014 року № 1609-2014/9 компанією «CHILSIDE SOLUTIONS LLP» (Великобританія) до ТОВ «ТРАФ КОМПАНІ», загальна вартість товару «пряжа, країна виробництва - Турецька Республіка)» вагою нетто - 15696,60 кг становить 23 443,67 дол. США (на умовах поставки - CPT Іллічівськ).
В пакувальному листі від 27.11.2014 року № CS-TC-07 зазначені наступні характеристики даного товару: виробник - Gurteks Pazarlama A.S., загальна вага брутто - 16358,40 кг, вага нетто - 15696,60 кг, кількість - 537 вантажних місця. Відповідно до CMR від 27.11.2014 року № 342138 місцем завантаження товару є Турецька Республіка.
28.08.2015 року Київською міською митницею ДФС отримано відповідь митних органів Турецької Республіки (лист Департаменту аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням Державної фіскальної служби України від 21.08.2015 року № 31228/7/99-99-26-03-03-17), якою надіслано копію митної декларації № 14270100ЕХ081711, на підставі якої зазначений товар було оформлено митними органами Туреччини при експорті його з Туреччини в Україну.
Згідно даних зазначених в надісланій копії експортної декларації №14270100ЕХ081711 компанія-виробник товару «Gurteks Pazarlama A.S.» (Турецька Республіка) відправила на адресу ТОВ «ТРАФ КОМПАНІ» (01030, М. Київ, вул. Ярославів Вал/Івана Франка, буд. 11/1) товар «пряжа» загальною вагою брутто 16358,40 кг, вагою нетто - 15696,60 кг, кількістю - 537 вантажних місця. Вартість відправленого товару згідно гр. 22 митної декларації № 14270100ЕХ081711 становить - 113 879,72 дол. США (на умовах поставки - СІР Харків).
Таким чином дані щодо одержувача, найменування, загальної ваги брутто/нетто, кількості товару в надісланих митними органами Туреччини матеріалах відповідають даним, зазначеним в митній декларації № 100270001/2014/223256 та в документах, поданих ТОВ «ТРАФ КОМПАНІ» для митного оформлення даного товару в Україні.
При цьому, відмінність полягає в даних щодо вартості та умов поставки товару, а саме: вартість товарів, вказана в гр. 22 митної декларації № 14270100ЕХ081711, наданій митними органами Туреччини, становить 113 879,72 дол. США (на умовах поставки - СІР Харків), що значно вище за вартість - 29 823,54 дол. США (на умовах поставки - CРТ Іллічівськ), яка зазначена в інвойсі від 27.11.2014 року № CS-TC-07, поданому ТОВ «ТРАФ КОМПАНІ» для митного оформлення даних товарів в Київській міській митниці ДФС.
Отже, товари «пряжа, виробник: Gurteks Pazarlama A.S. (Турецька Республіка)» загальною вагою брутто 16358,40 кг, вагою нетто - 15696,60 кг, кількістю - 537 вантажних місця, вартість яких становить - 113879,72 дол. США, що згідно курсу НБУ станом на дату переміщення вантажу через митний кордон України (05.12.2014 року) складає - 1 741 979,02 грн., були переміщені через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, шляхом подання митному органу, як підстави для переміщення, документів (інвойс від 27.11.2014 року № CS-TC-07), що містять неправдиві відомості, необхідні для визначення митної вартості товару.
Також, встановлено, що підставою для складання 09 вересня 2015 року протоколу про порушення митних правил №0697/10000/15 відносно керівника ТОВ «ТРАФ КОМПАНІ» ОСОБА_3 стало отримання офіційної відповіді митних органів Турецької Республіки, відповідно до якої було встановлено, що документи, подані до митного контролю при перетині митного кордону та при проведенні митного оформлення товарів в Київській міській митниці ДФС містять неправдиві відомості необхідні для визначення його митної вартості, що відповідає положенню п. 3 ст. 491 Митного кодексу України (підстави для порушення справи про порушення митних правил).
Направлення запиту відбувалось на підставі Угоди між Урядом України і Урядом Турецької Республіки щодо взаємної допомоги у митних питаннях від 27 листопада 1996 року.
Тому, відповідь, надана митними органами Турецької Республіки є офіційною інформацією державного органу. Митні органи Турецької Республіки несуть відповідальність за достовірність інформації, наданої в рамках міжнародної Угоди.
Оцінюючи в сукупності надані докази, суддя знаходить їх належними та допустимими, у зв'язку з чим приходить до висновку, що факт вчинення порушення митних правил передбаченого ч. 1 ст. 483 МК України повністю підтверджений в ході розгляду справи.
У відповідності до ст. 459 МК України, суб'єктами адміністративної відповідальності за порушення митних правил можуть бути громадяни, які на момент вчинення такого правопорушення досягли 16-річного віку, а при вчиненні порушень митних правил підприємствами - посадові особи цих підприємств.
Згідно п. 43 ч. 1 ст. 4 МК України, посадові особи підприємств - керівники та інші працівники підприємств (резиденти та нерезиденти), які в силу постійно або тимчасово виконуваних ними трудових (службових) обов'язків відповідають за додержання вимог, встановлених цим Кодексом, законами та іншими нормативно-правовими актами України, а також міжнародними договорами України, укладеними у встановленому законом порядку.
В силу ст. 65 ГК України, управління підприємством здійснюється відповідно до його установчих документів на основі поєднання прав власника щодо господарського використання свого майна і участі в управлінні трудового колективу. Керівник підприємства без доручення діє від імені підприємства, представляє його інтереси в органах державної влади і органах місцевого самоврядування, інших організаціях, у відносинах з юридичними особами та громадянами, формує адміністрацію підприємства і вирішує питання діяльності підприємства в межах та порядку, визначених установчими документами.
Як встановлено судом, контракт від 16 вересня 2014 року № 1609-2014/9, укладений між ТОВ «ТРАФ КОМПАНІ» та компанією «CHILSIDE SOLUTIONS LLP» (Великобританія), підписаний директором ТОВ «ТРАФ КОМПАНІ» громадянина ОСОБА_3.
Згідно картки обліку особи, яка здійснює операції з товарами № 125/2015/0000046 керівником ТОВ «ТРАФ КОМПАНІ» та особою, уповноваженою на роботу з митними органами є ОСОБА_3.
Таким чином, ОСОБА_3 є посадовою особою ТОВ «ТРАФ КОМПАНІ», який в силу своїх службових обов'язків несе відповідальність за порушення митних правил цим підприємством.
З урахуванням викладеного суддя вважає, що за фактичних обставин справи наведених вище саме ОСОБА_3 є суб'єктом правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 483 МК України, у зв'язку з чим останній підлягає притягненню до адміністративної відповідальності.
Частиною 1 ст. 487 МК України передбачено, що провадження у справах про порушення митних правил здійснюється відповідно до цього Кодексу, а в частині, що не регулюється ним, - відповідно до законодавства України про адміністративні правопорушення.
Стаття 33 КУпАП визначає, що стягнення за адміністративне правопорушення накладається у межах, установлених цим Кодексом та іншими законами України. При накладенні стягнення враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.
Згідно санкції ч. 1 ст. 483 МК України, вчинення правопорушення передбаченого диспозицією даної норми, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів, а також товарів, транспортних засобів із спеціально виготовленими сховищами (тайниками), що використовувалися для переміщення товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил через митний кордон України.
Як встановлено вище вартість безпосередніх предметів порушення митних правил складає 1 741 979,02 грн.
Згідно п. 14 постанови Пленуму Верховного Суду України «Про судову практику у справах про контрабанду та порушення митних правил» від 03.06.2005 року №8, якщо особу визнано винною у вчиненні правопорушення, але зазначені товари чи транспортні засоби відсутні, суддя вправі вирішити у постанові питання про стягнення їхньої вартості.
З матеріалів справи вбачається, що безпосередні предмети порушення митних правил не вилучались та були випущені у вільний обіг.
Таким чином, з урахуванням обставин справи, суддя приходить до висновку про накладення на ОСОБА_3 адміністративного стягнення у виді штрафу в розмірі 1 741 979,02 грн. та стягненню з нього на користь держави вартості безпосередніх предметів порушення митних правил у розмірі 1 741 979,02 грн.
Відповідно до ст. 40-1 КУпАП судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення.
Керуючись ст. 467, ч. 1 ст. 483, 486, 489, 495, 522, 527, 531, 541 МК України, ст.ст. 40-1, 251, 252, 280, 283, 287, 294 КУпАП України, суддя, -
п о с т а н о в и в:
ОСОБА_3 визнати винним у вчинені правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 483 МК України та піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 1 741 979 (один мільйон сімсот сорок одна тисяча дев'ятсот сімдесят дев'ять) грн. 02 коп., який підлягає сплаті за наступними реквізитами: отримувач - УДКСУ у Солом'янському районі; код ЄДРПОУ - 38050812; МФО 820019; банк отримувача - ГУ ДКСУ у м. Києві; р/р 31113106705010; призначення платежу - *; 121; 38716451; 21081100; 01; с.106; код 095 від (ПІП платника), згідно ст. №__МКУ та постанови суду від __.__.20__ № __.
Стягнути з ОСОБА_3 на користь держави вартість безпосередніх предметів порушення митних правил у розмірі 1 741 979 (один мільйон сімсот сорок одна тисяча дев'ятсот сімдесят дев'ять) грн. 02 коп.
Стягнути з ОСОБА_3 на користь держави судовий збір у розмірі 275 (двісті сімдесят п'ять) грн. 60 коп., які підлягають сплаті на наступні реквізити: УДК СУ Солом'янського району м. Києва, код отримувача /код за ЄДРПОУ/: 38050812, рахунок отримувача: 31212206700010, банк отримувача: ГУ ДКУ у м. Києві, код банку отримувача /МФО/: 820019, код класифікації доходів бюджету: 220300 01.
Постанова суду (судді) у справі про порушення митних правил може бути оскаржена особою, стосовно якої вона винесена, представником такої особи, прокурором або митним органом, який здійснював провадження у цій справі до Апеляційного суду м. Києва через Солом'янський районний суд м. Києва протягом десяти днів з дня її проголошення.
Постанова пред'являється до виконання протягом трьох місяців.
Суддя Л.І.Кізюн