ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
79018, м. Львів, вул. Чоловського, 2; e-mail: inbox@adm.lv.court.gov.ua; тел.: (0322)-61-58-10
У Х В А Л А
про повернення позовної заяви
01 лютого 2016 року
813/91/16
Суддя Львівського окружного адміністративного суду Гулкевич І.З., перевіривши матеріали адміністративного позову Державної податкової інспекції у м.Червонограді Головного управління ДФС у Львівській області до Товаритсва з обмеженою відповідальністю «Овекс-Захід» про надання дозволу на проведення виїзної позапланової перевірки,-
в с т а н о в и в:
позивач звернувся до Львівського окружного адміністративного суду з вищезазначеним позовом.
Ухвалою суду від 16.01.2016 року позовну заяву Державної податкової інспекції у м.Червонограді Головного управління ДФС у Львівській області до Товаритсва з обмеженою відповідальністю «Овекс-Захід» про надання дозволу на проведення виїзної позапланової перевірки залишено без руху. Позивачу необхідно було надати до суду оригінал квитанції щодо сплати судового збору у належному розмірі у строк до 01 лютого 2016 року.
Позивач вимог вищенаведеної ухвали не виконав, подав до суду клопотання в якому просить відстрочити сплату судового збору до постановлення рішення по справі.
При цьому, позивач посилається на відсутність кошторисних призначень по КПКВ 3301010 КЕКВ 2800 “Інші видатки”, а тому сплата судового збору є неможливою.
Однак, як передбачено п.2 Перехідних положень Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сплати судового збору” від 22.05.2015 року за № 484-VIII, Кабінету Міністрів України доручено забезпечити відповідне фінансування державних органів, які позбавляються пільг щодо сплати судового збору.
З огляду на викладене, клопотання позивача про відстрочення сплати судового збору не може вважатись належним чином обґрунтованим, оскільки законодавцем передбачено вирішення питання щодо забезпечення відповідного фінансування державних органів з приводу сплати судового збору.
Таким чином, невиконання вимог закону іншими органами державної виконавчої влади, не може бути належним обґрунтуванням обставин відсутності коштів на сплату судового збору у позивача.
Отже, позивачем у визначений судом строк вимоги ухвали від 16.01.2016 не виконано, недоліки позовної заяви не усунуто.
Відповідно до пункту 1 частини 3 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позивачем не усунуто недоліків позовної заяви, яку залишено без руху, постановляє ухвалу про повернення позовної заяви позивачеві.
Керуючись п. 1 ч. 3 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя
у х в а л и в :
позовну заяву Державної податкової інспекції у м.Червонограді Головного управління ДФС у Львівській області до Товаритсва з обмеженою відповідальністю «Овекс-Захід» про надання дозволу на проведення виїзної позапланової перевірки - повернути позивачу разом з усіма доданими до неї матеріалами.
Повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Львівського апеляційного адміністративного суду через Львівський окружний адміністративний суд протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подала, до суду апеляційної інстанції.
У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала суду, якщо інше не встановлено Кодексом адміністративного судочинства України, набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого цим Кодексом, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя Гулкевич І.З.