Справа № 3 – 223/09
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
09 квітня 2009 року Суддя Широківського районного суду Дніпропетровської області Ліснецький І.В. розглянув у відсутність особи, яка притягається до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 матеріали справи, які надійшли в суд від Криворізької міжрайонної державної податкової інспекції Дніпропетровської області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_3, ідентифікаційний код НОМЕР_1 займає посаду директора закритого акціонерного товариства “Агропромбуд”, українець, гр-н України, у здійсненні правопорушення передбаченого ст. 163-4 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
В С Т А Н О В И В :
03 березня 2009 року плановою виїзною перевіркою щодо повноти обчислення та своєчасності внесення до бюджету сум податку з доходів фізичних осіб та податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин та механізмів за період з 01 січня 2006 по 31 грудня 2008 р.р. закритого акціонерного товариства “Агропромбуд”, зареєстрованого згідно розпорядження голови Широківської районної державної адміністрації Дніпропетровської області за № 101-Р від 09.03.1998 року, свідоцтво про державну реєстрацію серія АОО № 427269, код суб'єкта господарювання за ЄДРПОУ 03583384, юридична адреса: смт. Широке Широківського району Дніпропетровської області, вул. Леніна, 195 в приміщенні закритого акціонерного товариства “Агропромбуд” за вище зазначеною адресою допущено порушення п.п. 6.3.2 п. 6.3 ст. 6 та п.п. 4.2.9 п. 4.2 ст. 4 Закону України № 889-ІУ від 22.05.2003 р. “Про податок з доходів фізичних осіб” /із змінами та доповненнями/ що призвело до неутримання податку з доходів фізичних осіб при виплаті фізичній особі доходів на загальну суму 590 грн, у тому числі за квітень місяць 2006 року на суму 7 грн. 22 коп., за червень місяць 2006 року на суму 7 грн. 72 коп., за серпень місяць 2006 року на суму 17 грн. 84 коп., за вересень місяць 2006 року на суму 33 грн. 14 коп., за грудень місяць 2006 року на суму 34 грн. 12 коп., за квітень місяць 2007 року на суму 77 грн. 52 коп., за червень місяць 2007 року на суму 11 грн. 25 коп., за липень місяць 2007 року на суму 67 грн. 18 коп., за серпень місяць 2007 року на суму 29 грн. 30 коп., за жовтень місяць 2007 року на суму 142 грн. 53 коп., за лютий місяць 2008 року на суму 37 грн. 49 коп., за квітень місяць 2008 року на суму 10 грн. 50 коп., за вересень місяць 2008 року на суму 36 грн. 94 коп., за листопад місяць 2008 року на суму 77 грн. 26 коп.
Правопорушник належним чином сповіщений про дату, час та місце слухання справи в судове засідання не з’явився і причину неявки не повідомив. Клопотань про відкладення слухання справи до суду не надходило.
Відповідальність за неутримання або неперерахування до бюджету сум податку на доходи фізичних осіб при виплаті фізичній особі доходів, перерахування податку на доходи фізичних осіб за рахунок коштів підприємств, установ і організацій (крім випадків, коли таке перерахування дозволено законодавством), неповідомлення або несвоєчасне повідомлення державним податковим інспекціям за встановленою формою відомостей про доходи громадян передбачено частиною 1 статті 163-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Таким чином, оцінюючи в сукупності добуті в судовому засіданні докази, вважаю, що вина ОСОБА_1 доведена повністю та знайшла своє підтвердження в матеріалах справи: протокол про адміністративне правопорушення Серія КК № 292716 складений 03 березня 2009 р. /а.с. 1/, копія довідки № 000240/171-03583384 від 03.03.2009 р /а.с.3-5/, пояснення /а.с. 2/ та інш.
Відповідно до ст. 245 КпАП України завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є своєчасне, всебічне, повне і об”єктивне з”ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності.
За ст. 23 КпАП України адміністративне стягнення є мірою відповідальності і застосовується з метою виховання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, в дусі додержання законів України, поваги до правил співжиття, а також запобігання вчиненню нових правопорушень як самим правопорушником, так і іншими особами.
З урахуванням скоєного, ступеня вини, особи правопорушника, сімейного і майнового стану, ст. ст. 34, 35 КпАП України обрати адміністративне стягнення, відповідно до ч. 1 ст. 163-4 КпАП України, у вигляді штрафу.
Керуючись ст. ст. 163-4 ч. 1, 284 п. 1 ч. 1 КУпАП України, суддя,-
П О С Т А Н О В И В :
Визнати гр. ОСОБА_1 винним у скоєнні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 163-4 ч. 1 КпАП України та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 51 /п'ятдесят одна/ гривня в рахунок держави.
Постанова може бути оскаржена в 10-ти денний строк.
Суддя