Ухвала суду № 54764542, 29.12.2015, Комсомольський районний суд м.Херсона

Дата ухвалення
29.12.2015
Номер справи
667/10157/15-к
Номер документу
54764542
Форма судочинства
Кримінальне
Державний герб України

Справа № 667/10157/15-к

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29 грудня 2015 року м. Херсон

Слідчий суддя Комсомольського районного суду м. Херсона Скорик С.А., розглянувши клопотання слідчого в ОВС слідчого відділу прокуратури Херсонської області молодшого радника юстиції ОСОБА_1 про надання дозволу на проведення позапланової ревізії в рамках досудового розслідування внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42015230000000353 від 16.11.2015р., за ознаками злочину, передбаченого ст. 191 ч.3 КК України,

ВСТАНОВИВ:

З вищевказаного клопотання вбачається, що СВпрокуратури Херсонської області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42015230000000353 за фактом розтрати бюджетних коштів службовими особами аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України в Херсонській області, вчиненого неодноразово, за попередньою змовою групою осіб шляхом внесення до документів недостовірних відомостей, за ознаками злочину передбаченого ч.3 ст. 191 КК України. З матеріалів досудового розслідування вбачається, що в Головному управлінні ДСНС України в Херсонській області 25.08.2015р. створено комісію для проведення службового розслідування щодо законності використання службового автотранспорту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України в Херсонській області та інших фактів порушення нормативно-правових актів посадовими особами АРЗ СП.

Проведеним службовим розслідуванням встановлено ряд фактів порушення вимог чинного законодавства. Так встановлено, що після скоєння ОСОБА_2 ДТП 17.07.2015 року на службовому автомобілі Chrysler Stratus н/з 49-90 42 вказаний автомобіль, який знаходився на ремонті, відповідно до Окремих доручень від 04.08.2015 року № 40 та від 18.08.2015 року № 45 «Про направлення транспортного засобу та співробітників для обслуговування АПС», ще чотири рази виїжджав до районів області для перевезення особового складу АРЗ СП з метою обслуговування АПС» (з 05.08 по 07.08 2015 року та 20.08 2015 року). Кількість незаконно списаного пального становить: газ - 113,80 л., бензин марки А-92 - 21,52 л.

Комісією встановлено, що ОСОБА_2 як начальником АРЗ СП були видані завідомо протиправні накази щодо оформлення звітних документів для списання ПММ на автомобіль, який ним же було розбито в результаті дорожньо- транспортної пригоди, яку він раніше приховав.

Вказаними діями було порушено пункт 4.3. «Особливості обліку пально- мастильних матеріалів, технічних засобів та іншого майна органу матеріально- технічного забезпечення» Посібника з обліку речового, продовольчого майна та пально-мастильних матеріалів в органах і підрозділах цивільного захисту

Із викладеного вбачається порушення вимог зазначеного Посібника під час списання ПММ матеріально-відповідальними особами, а саме:

- підполковником служби цивільного захисту ОСОБА_3;

- майором служби цивільного захисту ОСОБА_4;

- старшим лейтенантом служби цивільного захисту ОСОБА_5

Також вбачається порушення вимог пункту 6.2 Статуту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області та чинного законодавства з боку начальника АРЗ СП ОСОБА_2, який ознайомлений із своїми обов'язками під особистий підпис.

В ході службового розслідування був виявлений факт порушення вимог Інструкції з організації та проведення робіт з розмінування місцевості на території України підрозділами та спеціалізованими підприємствами МНС затвердженої наказом МНС України від 20.09.2010 року № 791 Та наказів АРЗ СП ГУ ДСНС України у Херсонській області, а саме при виконання робіт з розмінування місцевості, виявлення, знешкодження та знищення вибухонебезпечних предметів, виявлених на території Херсонської області, у більшості випадків залучався один автомобіль, який одночасно використовувався як для перевезення особового складу групи піротехнічних робіт, так і для перевезення небезпечного вантажу. Вказані факти підтверджуються поясненнями всього особового складу групи піротехнічних робіт АРЗ СП ГУ ДСНС України у Херсонській області, водіями підрозділів АРЗ СП, а також посадовими особами ДПРЧ, районних секторів та відділів Головного управління, які були представниками при виконанні робіт з розмінування місцевості.

Підпунктом 9.22 Інструкції з організації та проведення робіт з розмінування місцевості на території України підрозділами та спеціалізованими підприємствами МНС, затвердженої наказом МНС України від 20.09.2010 року № 791, забороняється транспортування небезпечного вантажу при наявності у кузові автомобіля сторонніх предметів або людей.

Також, відповідно пункту 1.8 вищевказаної інструкції протягом усього періоду виконання завдання начальник піротехнічного підрозділу повинен знаходитись на ділянці виконання робіт підпорядкованого підрозділу, безпосередньо керувати діями підлеглих, контролювати суворе дотримання ними заходів безпеки. Тобто В ГПР є керівник, який приймає рішення та ніхто не має права йому наказувати.

Із викладеного вбачається порушення вимог зазначеної Інструкції, а саме порядку перевезення вибухових речовин та засобів підриву і транспортування вибухонебезпечних предметів з боку ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, які особисто, одноосібно приймали рішення щодо групи та техніки, необхідної для виїзду (згідно наказу), та у той же час використовували пальне на другий автомобіль для особистих цілей, а підпорядкований особовий склад (водіїв, саперів та інших) свідомо піддавали смертельній небезпеці, при цьому жодного разу не надали рапорти про вказані дії керівництву Загону.

Також вбачається недотримання вимог Посібника з обліку речового, продовольчого майна та пально-мастильних матеріалів в органах і підрозділах цивільного захисту в частини списанні ПММ відповідно п. 4.3. з боку підполковника служби цивільного захисту ОСОБА_3, підполковника служби цивільного захисту ОСОБА_9В, майора служби цивільного захисту ОСОБА_8, так як щомісячний сформований звіт щодо списання ПММ підписувався ними особисто, як на два автомобіля.

За вказаним фактом комісією запропоновано стягнути солідарно з ОСОБА_3, ОСОБА_6 ОСОБА_7 ОСОБА_8 нанесений матеріальний збиток (безпідставно списане пальне - Бензин марки А-92 - 2117,37 літрів та ОСОБА_3 - 2753,53 літрів) за порушення вимог Посібника з обліку речового, продовольчого майна та пально-мастильних матеріалів в органах і підрозділах цивільного захисту в частини списанні ПММ, а саме використання одного автомобіля ГПР, а списання ПММ на два автомобіля, що підтверджується документально та з пояснень посадових осіб ГПР АРЗ СП,

Комісією в ході розслідування встановлено факт порушення Кодексу законів про працю України та Правил внутрішнього розпорядку для особового складу і працівників апарату ГУ ДСНС України у Херсонській області та підпорядкованих підрозділів затверджених наказом ГУ ДСНС України у Херсонській області від 05.06.2015 року № 133 «Про затвердження правил внутрішнього розпорядку».

Згідно наказу начальника АРЗ СП ОСОБА_2 від 11.07.2012 року № 8 «Про призначення працівників» з липня 2012 року по липень 2013 року та згідно наказу начальника АРЗ СП ОСОБА_2 від 21.07.2014 року № 144 «Про укладення трудового договору та призначення ОСОБА_10В.», з липня 2014 року і по теперішній час на посаді маляра відділення спеціальних робіт групи ремонту та обслуговування автомобільної техніки частини забезпечення АРЗ СП працює громадянин ОСОБА_10. Але комісією на підставі пояснень посадових осіб АРЗ СП встановлений факт відсутності вказаного співробітника на робочому місці, а саме на території АРЗ СП, у зв'язку із перебуванням останнього в м. Цюрупинськ, де зі слів посадових осіб АРЗ СП займався рихтуванням та фарбуванням службових автомобілів. При цьому керівництво АРЗ СП не надало жодного документального підтвердження виконання будь-яких робіт за посадою вказаного співробітника.

Вказаний факт відсутності ОСОБА_10 на робочому місті також підтверджується поясненнями співробітниками частини забезпечення АРЗ СП, які вказують на те, що або зовсім не знають та ніколи його не бачили, або бачили кілька разів за весь період роботи, починаючи з 2012 року.

Також, згідно інформації наданої Державною прикордонною службою, громадянин ОСОБА_10 в періоди:

- з 12.10.2012 року по 19.10.2012 року;

- з 12.11.2012 року по 16.11.2012 року;

- з 20.06.2013 року по 27.06.2013 року;

- з 04.08.2014 року по 08.08.2014 року;

- з 18.09.2014 року по 30.09.2014 року;

- з 29.01.2015 року по 06.02.2015 року;

- з 07.07.2015 року по 14.07.2015 року перебував за кордом, але не зважаючи на це, керівництвом частини забезпечення проводилось його табелювання виходячи з 40 часового робочого тижня.

Таким чином, вказаними діями допущено порушення пункту 1.9 Умов оплати праці працівників бюджетних установ, закладів та організацій ДСНС України, затверджених наказом МНС України від 10.07.2006 №431, де передбачено, що оплата праці працівників здійснюється пропорційно до відпрацьованого часу, виходячи з посадового окладу з урахуванням підвищень, доплат, надбавок, премій та інших заохочувальних виплат, передбачених чинним законодавством.

Поряд із цим, ОСОБА_11, ОСОБА_12, ОСОБА_3, ОСОБА_4 не здійснювалось належне табелювання обліку робочого часу за формою, затвердженою Наказом Державного комітету статистики України від 05.12.2008 року № 489 «Про затвердження типових форм первинної облікової документації зі статистики праці», який виданий з метою вдосконалення обліку особового складу, використання робочого часу та розрахунків з працівниками із заробітної плати.

Також, вищевказаними посадовими особами до табелів обліку робочого часу ОСОБА_10 вносились неправдиві відомості в періоди, коли він перебував за кордоном, а також в інші періоди з пояснень особового складу частини забезпечення АРЗ СП.

За вказаним фактом комісією запропоновано стягнути з ОСОБА_12, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_11 пропорційно до періоду їх діяльності безпідставно виплачену заробітну плату ОСОБА_10 (загальний розмір нанесеної шкоди 80860,04 грн.)за внесення неправдивих відомостей до табелів обліку робочого часу ОСОБА_10 в періоди, коли він перебував за кордоном, а також в інші періоди - з пояснень особового складу частини забезпечення АРЗ СП.

Розслідуванням встановлено факт порушення вимог Кодексу законів про працю України та Правил внутрішнього розпорядку для особового складу і працівників апарату ГУ ДСНС України у Херсонській області та підпорядкованих підрозділів затверджених наказом ГУ ДСНС України у Херсонській області від 05.06.2015 року № 133 «Про затвердження правил внутрішнього розпорядку», а саме компенсація надурочних робіт шляхом надання відгулів водію частини забезпечення ОСОБА_13 Вказані відгули надавались відповідно до його заяв начальником 43 АРЗ СП майором служби цивільного захисту ОСОБА_4 за погодженням з начальником АРЗ СП. При цьому керівництвом частини, незважаючи на відсутність ОСОБА_13 проводилось його табелювання. В матеріалах службового розслідування в наявності копії заяв ОСОБА_13 від 20.06.2015 року про надання йому відгулів на 2 дні, від 07.07.2015 року - на 1 день, від 27.07.2015 року - на 2 дні, від 03.08.2015 року - на 2 дні, завізовані начальником частини ОСОБА_4 та начальником АРЗ СП ОСОБА_2

Із зазначеного вбачається, що ОСОБА_4 та ОСОБА_2 порушено вимоги статті 106 КЗПП України, де частиною 4 передбачено, що компенсація надурочних робіт шляхом надання відгулу не допускається.

Таким чином, вказаними діями також допущено порушення пункту 1.9 Умов оплати праці працівників бюджетних установ, закладів та організацій ДСНС України, затверджених наказом МНС України від 10.0.2006 №431, де передбачено, що оплата праці працівників здійснюється пропорційно до відпрацьованого часу, виходячи з посадового окладу з урахуванням підвищень, доплат, надбавок, премій та інших заохочувальних виплат, передбачених чинним законодавством.

Поряд із цим, ОСОБА_4, ОСОБА_12 вносились неправдиві відомості до табелів обліку робочого часу ОСОБА_13 та здійснювалось неналежне табелювання обліку робочого часу за формою, затвердженою Наказом Державного комітету статистики України від 05.12.2008 року № 489 «Про затвердження типових форм первинної облікової документації зі статистики праці», який виданий з метою вдосконалення обліку особового складу, використання робочого часу та розрахунків з працівниками із заробітної плати.

За вказаним фактом комісією запропоновано стягнути з ОСОБА_12, ОСОБА_4 пропорційно до періоду їх діяльності безпідставно виплачену заробітну плату ОСОБА_13 за внесення неправдивих відомостей до табелів обліку робочого часу ОСОБА_13, що призвело до зайво виплаченої йому заробітної плати в розмірі 1052,24 грн. в періоди, коли він перебував у відгулах.

Комісією перевірено виконання вимог договору від 14.05.2015 року № 22 «На постійне та обов'язкове аварійно-рятувальне обслуговування державною аварійно-рятувальною службою об'єктів з високою потенційною небезпекою» щодо організації та здійснення аварійно-рятувального обслуговування на об'єктах МКП «Гарантія» аварійно-рятувальним загоном. В ході перевірки встановлено, що на виконання вказаного договору АРЗ СП видано наказ від 27.05.2015 року № 91 «Про профілактику виникнення HC та забезпечення рятувального посту». Відповідно до додатку № 1 вказаного наказу був затверджений список особового складу АРЗ СП у кількості 8 чоловік, який залучається до проведення профілактичних заходів на «Гідропарк-південний», починаючи з 01.06.2015року та закінчуючи 31 серпня 2015 року.

При опитуванні особового складу, який був залучений до проведення вказаних профілактичних заходів з'ясовано, що чергування фактично виконували не вісім, а чотири співробітники. Крім цього, старший групи ОСОБА_14 заповнював журнал інструктажів та вахтові журнали, в які він вносив неправдиві дані, відповідно до яких чергування проводилось по встановленому графіку всім особовим складом. Але відповідно до пояснень особового складу групи три співробітники не приймали участь у чергуванні в «Гідропарк-південний», а підписи за них в журналах ставили особи, які безпосередньо перебували на чергуванні. Вказані співробітники підтвердили свою відсутність на чергуванні за попередньою домовленістю із старшим групи ОСОБА_14

Вказаними діями було порушено:

- вимоги наказу МВС України від 23.04.2015 року № 475 «Про затвердження Інструкції про виплату грошового забезпечення та одноразової грошової допомоги при звільненні особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту», де пунктом 8 Інструкції передбачено, що за час відсутності особи рядового чи начальницького складу на службі без поважних причин (прогул) грошове забезпечення не виплачується;

- розпорядок дня та використання робочого часу для осіб рядового і начальницького складу та працівників АРЗ СП, затверджений наказом АРЗ СП ГУ ДСНС України у Херсонській області від 05.01.2015 року № 1;

- наказу АРЗ СП від 27.05.2015 року № 91 «Про профілактику виникнення HC та забезпечення рятувального посту».

Таким чином, у зв'язку із перевищенням своїх повноважень ОСОБА_14 та через безконтрольність за роботою підлеглих з боку ОСОБА_15, ОСОБА_16, ОСОБА_2 допущена безпідставна виплата грошового забезпечення трьом особам (ОСОБА_17, ОСОБА_18 та ОСОБА_19), які фактично були відсутні протягом вищевказаного терміну за місцем несення служби.

За вказаним фактом комісією запропоновано за перевищення своїх повноважень, що полягало у відпуску підлеглих без складання відповідних документів ОСОБА_14, через безконтрольність за роботою підлеглих з боку ОСОБА_15, ОСОБА_16, ОСОБА_2 та у зв'язку із безпідставним отриманням грошового забезпечення ОСОБА_17, ОСОБА_18 та ОСОБА_19 стягнути солідарно з вищевказаних посадових осіб нанесений матеріальний збиток

Також в ході розслідування з'ясоване що в червні - липні 2015 року за рахунок коштів, отриманих як плата за послуги, що надає АРЗ СП, була погашена кредиторська заборгованість за спеціальним фондом державного бюджету КЕКВ 2250 «Видатки на відрядження» перед підзвітними особами (раніше звільненими), а саме ОСОБА_20 в сумі 990,00 грн., ОСОБА_21 в сумі 504,27 грн. та ОСОБА_22 в сумі 353,84 грн.

Згідно інформації, наданої Державною прикордонною службою громадянка ОСОБА_22 з 11 травня 2015 року перебуває за кордоном та до сьогодні не повернулась. В супереч вказаному факту, довіреність, якою ОСОБА_22 доручає начальнику АРЗ СП ОСОБА_2 отримати її заборгованість у розмірі 353, 84 грн., було нібито підписано нею 15.06.2015 року. Та крім цього, відповідно розрахунково-платіжній відомості на видачу коштів ОСОБА_22 отримала кошти та розписалась за вказане нібито в липні 2015 року, в час перебування за кордоном.

Відповідно в ході досудового слідства для перевірки зазначеної інформації, а також з метою підтвердження або спростування фактів протиправного привласнення, заволодіння та розтрачання бюджетних коштів службовими особами ГУ ДСНС України в Херсонській області виникла необхідність у проведенні ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності АРЗ СП ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ (код 08588990), яка являється державним закладом, відповідно підконтрольною Держфінінспекції в Херсонській області установою.

На підставі вищевикладеного, слідчий просить надати дозвіл на проведення позапланової виїзної ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області (код 08588990), зареєстрованого ІНФОРМАЦІЯ_1, з питань законності та правильності збереження, використання грошових коштів та товарно-матеріальних цінностей за період з 01.10.2012 року по 01.01.2016 року, в ході ревізії зясувати наступні питання: А) Чи мале місце факти внесення недостовірної інформації упродовж 01.10.2012 року по 01.01.2016 року до регістрів бухгалтерського обліку та фінансової звітності АРЗ СП ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ в частині використання службового автотранспорту та списання товарно-матеріальних цінностей, обліку робочого часу, нарахування та виплати заробітної плати, обліку та використання грошових коштів та товарно-матеріальних цінностей? Б) Дослідити питання відповідності записів в регістрах бухгалтерського обліку а також законності та правильності списання товарно-матеріальних цінностей? В) Провести суцільну інвентаризацію товарно-матеріальних цінностей на момент проведення ревізії? Г) Перевірити законність та правильність здійснення використання та списання товарно-матеріальних цінностей АРЗ СП ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ, в тому числі паливно-мастильних матеріалів за період з 01.01.2013 року по 01.01.2016 року? Д) Здійснити ревізію достовірності та правильності обліку робочого часу, нарахування та виплати заробітної плати, грошових коштів під звіт, видатків на відрядження інших грошових коштів за період з 01.10.2012 року по 01.01.2016 року? Е) Здійснити ревізію законності та правильності відображення операцій з виплати заробітної плати, грошових коштів на відрядження, під звіт гр. ОСОБА_20, ОСОБА_21, ОСОБА_22, ОСОБА_10 а також на підставі довіреностей зазначених осіб? Є) Дослідити інші питання в яких виникне необхідність в ході проведення ревізії. Ж) У разі виявлення порушень, встановити розмір завданих збитків, кому їх спричинено а також особу, що допустила вказані порушення? Надати дозвіл ревізорам проводити необхідні зустрічні звірки, витребувати та отримувати від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, службових та фізичних осіб документи, відомості, витяги із інформаційних баз, висновки експертів, висновки ревізій та матеріали перевірок, використовувати матеріали кримінального провадження № 42015230000000353 від 16.11.2015р. Проведення ревізії доручити спеціалістам Державної фінансової інспекції України в Херсонській області терміном 10 робочих днів починаючи з 11.01.2016.

Дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя приходить до висновку, що клопотання сторони кримінального провадження, слідчого в ОВС слідчого відділу прокуратури Херсонської області молодшого радника юстиції ОСОБА_1 про надання дозволу на проведення позапланової ревізії, підлягає частковому задоволенню.

Відповідно до ч. 2 ст. 93 КПК України, сторона обвинувачення здійснює збирання доказів шляхом проведення слідчих (розшукових) дій та негласних слідчих (розшукових) дій, витребування та отримання від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, службових та фізичних осіб речей, документів, відомостей, висновків експертів, висновків ревізій та актів перевірок, проведення інших процесуальних дій, передбачених цим Кодексом.

У статті 11 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» від 26.01.1993р. № 2939-XII, передбачено, що позапланова виїзна ревізія може здійснюватися лише за наявності підстав для її проведення на підставі рішення суду. Позапланова ревізія підконтрольної установи не може проводитися частіше одного разу на квартал. Позапланові виїзні ревізії суб'єктів господарської діяльності незалежно від форми власності, які не віднесені цим Законом до підконтрольних установ, проводяться органами державного фінансового контролю за судовим рішенням, ухваленим у кримінальному провадженні. Орган або особа, що ініціює проведення позапланової виїзної ревізії, подає до суду письмове обґрунтування підстав такої ревізії та дати її початку і закінчення, документи, які відповідно до частин п'ятої і сьомої цієї статті свідчать про виникнення підстав для проведення такої ревізії, а також на вимогу суду - інші відомості. Тривалість позапланової виїзної ревізії не повинна перевищувати 15 робочих днів.

Частина 17 ст.11 вказаного Закону, визначає, що зустрічні звірки, які проводяться органами державного фінансового контролю, не є контрольними заходами і проводяться у разі виникнення потреби у їх проведенні на підставі направлення, виписаного керівником органу державного фінансового контролю.

Таким чином, зважаючи на вимоги вищезазначених норм вважаю, що з метою підтвердження або спростування фактів протиправного привласнення, заволодіння та розтрачання бюджетних коштів службовими особами, а також задля проведення повного, всебічного досудового розслідування з встановленням усіх фактичних обставин справи, клопотання може бути задоволено частково, оскільки фактично проведення необхідних зустрічних звірок, з огляду на положення ст.11 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», проводяться тільки у разі виникнення потреби у їх проведенні та на підставі направлення, виписаного керівником органу державного фінансового контролю.

Керуючисьст.11 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» від 26.01.1993р. № 2939-XII, ст. 110 КПК України, суд -

УХВАЛИВ:

1.Надати дозвіл на проведення позапланової виїзної ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області (АРЗ СП ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ) (код 08588990), зареєстрованого ІНФОРМАЦІЯ_2, з питань законності та правильності збереження, використання грошових коштів та товарно-матеріальних цінностей за період з 01.10.2012 року по 01.01.2016 року.

2.Проведення ревізії доручити спеціалістам Державної фінансової інспекції України в Херсонській області.

3.3. У ході проведення позапланової виїзної ревізії, на вирішення інспекторів Державної фінансової інспекції України в Херсонській області, поставити наступні питання:

А) Чи мале місце факти внесення недостовірної інформації упродовж 01.10.2012 року по 01.01.2016 року до регістрів бухгалтерського обліку та фінансової звітності АРЗ СП ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ в частині використання службового автотранспорту та списання товарно-матеріальних цінностей, обліку робочого часу, нарахування та виплати заробітної плати, обліку та використання грошових коштів та товарно-матеріальних цінностей?

Б) Дослідити питання відповідності записів в регістрах бухгалтерського обліку а також законності та правильності списання товарно-матеріальних цінностей?

В) Провести суцільну інвентаризацію товарно-матеріальних цінностей на момент проведення ревізії?

Г) Перевірити законність та правильність здійснення використання та списання товарно-матеріальних цінностей АРЗ СП ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ, в тому числі паливно-мастильних матеріалів за період з 01.01.2013 року по 01.01.2016 року?

Д) Здійснити ревізію достовірності та правильності обліку робочого часу, нарахування та виплати заробітної плати, грошових коштів під звіт, видатків на відрядження інших грошових коштів за період з 01.10.2012 року по 01.01.2016 року?

Е) Здійснити ревізію законності та правильності відображення операцій з виплати заробітної плати, грошових коштів на відрядження, під звіт гр. ОСОБА_20, ОСОБА_21, ОСОБА_22, ОСОБА_10 а також на підставі довіреностей зазначених осіб?

Є) Дослідити інші питання в яких виникне необхідність в ході проведення ревізії.

Ж) У разі виявлення порушень, встановити розмір завданих збитків, кому їх спричинено а також особу, що допустила вказані порушення?

4. В частині надання дозволу на проведення ревізорами зустрічних звірок, витребування та отримання від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, службових та фізичних осіб документів, відомостей, витягів із інформаційних баз, висновків експертів, висновків ревізій та матеріалів перевірок, - відмовити за необґрунтованістю.

5. Визначити термін проведення позапланової виїзної ревізії з 11.01.2016р., терміном 10 робочих днів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

СуддяОСОБА_23