ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29 жовтня 2015 року 12:00Справа № 808/842/15 м.ЗапоріжжяЗапорізький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Нестеренко Л.О., при секретарі Бабаченко В.С.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу
за заявою Пологівської обєднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Запорізькій області
до Оріхівської міської ради
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - Комунальне підприємство Оріхівський комунальник Оріхівської міської ради Запорізької області
про стягнення коштів за податковим боргом,
ВСТАНОВИВ:
09.02.2015 до Запорізького окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Пологівської обєднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Запорізькій області (далі позивач) до Оріхівської міської ради (далі відповідач, Міськрада), третя особа - Комунальне підприємство Оріхівський комунальник Оріхівської міської ради Запорізької області (далі третя особа, КП «Оріхівський комунальник») про стягнення податкового боргу у розмірі 248 224,63 грн.
Ухвалою суду від 11.02.2015 відкрито провадження в адміністративній справі №808/842/15, закінчено підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду.
Представник позивача у судове засідання не зявився, направив суду клопотання про розгляд справи без його участі. Згідно з позовною заявою просить стягнути з відповідача податковий борг у розмірі 248 224 грн. 63 коп., у тому числі:
-надходження збору за спеціальне водокористування від підприємств житлово-комунального господарства 206 390,77 грн.;
-плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення 33 126,77 грн.;
-надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти 7 458,96 грн.;
-надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах 20 184,91 грн.;
-податок на додану вартість по вітчизняних товарах (роботах,послугах) - 164831,86 грн.;
-земельний податок з юридичних осіб (Новоданилівка) 1 982,36 грн.
Позовні вимоги обґрунтовує Податковим кодексом України. Зазначає, що заборгованість виникла внаслідок несплати відповідачем податкових зобовязань, самостійно визначених відповідачем та нарахованих контролюючим органом відповідно до податкових повідомлень - рішень. Просить позов задовольнити.
Представник відповідача та третьої особи у судове засідання не зявився, направив суду клопотання про розгляд справи без його участі. Проти позовних вимог заперечує у повному обсязі з підстав, викладених у наданих письмових запереченнях. Зазначає, що Бюджет міста на 2015 рік сформований виходячи з принципу збалансованості бюджету та на підставі показників фактично отриманих у минулі роки надходжень доходів на базі прийнятого реформованого податкового та бюджетного законодавства. Видаткова частина передбачає утримання п'яти Оріхівських комунальних навчальних дошкільних закладів міста як за рахунок коштів районного бюджету (інша субвенція) так за рахунок коштів міського бюджету. Також, передбачено проведення видатків для оплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги людям похилого віку, інвалідам різних нозологій захворювань та особам які за показанням лікарів їх потребують. Заплановано фінансування міських програм, в тому числі програму щодо розвитку житлово-комунального господарства та інші видатки які забезпечують життєдіяльність міста. Враховуючи вимоги Бюджетного кодексу України та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» на підставі роз'яснення Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон України) передбачається фінансування коштів на відшкодування різниці між розміром ціни (тарифу) на житлово - комунальні послуги що затверджувалися або погоджувалися та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво (надання). Фінансування таких видатків передбачається за умови прийняття відповідної програми за рахунок перевиконання дохідної частини міського бюджету за І півріччя 2015 року. На засіданнях ради розглядалося питання щодо погашення податкового боргу, та створено робочу групу по вивченню питання по реформуванню КП «Оріхівський комунальник» Оріхівської міської ради Запорізької області. Виконавчим комітетом також розглянуте питання про намір зміни діючих тарифів на послуги централізованого водопостачання в місті Оріхів, які надає КП «Оріхівський комунальник». Враховуючи вище викладене, після затвердження тарифів фінансовий стан КП «Оріхівський комунальник» покращиться, що дасть змогу сплачувати податки минулих та поточних років. На підставі викладеного просить у задоволенні позову відмовити.
Третя особа у запереченнях на позов зазначає, що відповідно до п.96.1 ст.96 Податкового кодексу України, у разі якщо сума коштів, отримана від продажу внесеного в податкову заставу майна комунального підприємства, не покриває суму його податкового боргу і витрат, пов'язаних з організацією та проведенням публічних торгів, або у разі відсутності у такого боржника власного майна, що відповідно до законодавства України може бути внесено в податкову заставу та відчужено, орган державної податкової служби зобов'язаний звернутися до органу місцевого самоврядування чи органу виконавчої влади, до сфери управління якого належить майно такого платника податків, з поданням щодо прийняття рішення про: виділення коштів місцевого бюджету на сплату податкового боргу такого платника податків. Рішення про фінансування таких витрат розглядається на найближчій сесії відповідної ради (пункт 96.1.1). Податковим органом не виконані всі приписи Податкового кодексу України щодо процедури погашення податкового боргу в примусовому порядку.
Відповідно до ч.4 ст.122 КАС України особа, яка бере участь у справі, має право заявити клопотання про розгляд справи за її відсутності. Якщо таке клопотання заявили всі особи, які беруть участь у справі, судовий розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.
На підставі викладеного, суд вважає за необхідне розглянути справу в порядку письмового провадження.
Згідно з ч.1 ст.41 КАС України фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Оцінивши представлені докази у їх сукупності, суд вважає, що позовні вимоги позивача підлягають задоволенню, виходячи з наступного:
Як вбачається з матеріалів справи, Оріхівська міська Рада зареєстрована як юридична особа 21.05.1997, включена до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців України за ідентифікаційним кодом 20519891, що підтверджується витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.
Комунальне підприємство «Оріхівський комунальник» Оріхівської міської Запорізької області зареєстровано 03.03.2005 державним реєстратором Оріхівської районної державної адміністрації за юридичною адресою: Запорізька область, м. Оріхів вул.Запорізька, буд.9, про що державний реєстратор зробив запис в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців за №1091 102 0000 000118 та взято на облік платників податків у ДПІ у Оріхівському районі 05.04.2005 за №20, є платником податків і зборів, передбачених Податковим кодексом України в бюджет.
Згідно ч. 1, ч. 3, ч. 7 ст. 78 Господарського кодексу України комунальне підприємство утворюється компетентним органом місцевого самоврядування в розпорядчому порядку на базі відокремленої частини комунальної власності і входить до сфери його управління. Майно комунального підприємства перебуває у комунальній власності і закріплюється за таким підприємством на праві господарського відання (комунальне комерційне підприємство) або на праві оперативного управління (комунальне некомерційне підприємство). Комунальне підприємство очолює керівник підприємства, що призначається органом, до сфери управління якого входить підприємство, і є підзвітним цьому органові.
В силу ч. 1,ч.3, ч.7 ст.78 Господарського кодексу України КП «Оріхівський комунальник» утворене Міськрадою на базі відокремленої частини комунальної власності і входить до сфери його управління. Міськрада є представником власника - відповідної територіальної громади і виконує його функції у межах, визначених цим Кодексом та іншими законодавчими актами. Майно КП «Оріхівський комунальник» перебуває у комунальній власності і закріплюється за таким підприємством на праві господарського відання (комунальне комерційне підприємство) або на праві оперативного управління (комунальне некомерційне підприємство). КП «Оріхівський комунальник» очолює керівник, що призначається Міськрадою і є підзвітним Міськраді.
Згідно п.1.1 Статуту КП «Оріхівський комунальник» - підприємство засноване згідно рішення №02 від 23.06.2004 тридцятої сесії Оріхівської міської ради двадцять четвертого скликання. Підприємство підпорядковане, підзвітне та підконтрольне Оріхівській міській раді і належить до сфери її управління, як представника власника - Оріхівської територіальної громади.
Підпунктом 16.1.4 п. 16.1 ст. 16 Податкового кодексу України передбачено обов'язок платників податків сплачувати податки та збори у строки та в розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.
Згідно облікової картки, яка ведеться позивачем, станом на 16.06.2014 КП «Оріхівський комунальник» має узгоджений податковий борг перед бюджетом у сумі 248224,63 грн., який виник на підставі наступного.
1.Заборгованість по податковим зобов'язанням по надходженням від скидів забруднюючих речовин у розмірі 7458,96 грн. виникла на підставі поданих КП «Оріхівський комунальник» податкових декларацій екологічного податку:
- податкової декларації екологічного податку №9090200939 від 10.02.2014, якою самостійно визначено податкове зобов'язання за скиди забруднюючих речовин (п.1.1.3) у сумі 4437,95 грн.;
- податкової декларації екологічного податку №9019050890 від 10.04.2014, якою самостійно визначено податкове зобов'язання за скиди забруднюючих речовин (п.1.1.3) у сумі 3021,01 грн.
2. Заборгованість по податковим зобов'язанням з платежу "Надходження збору за спеціальне водокористування від підприємств житлово-комунального господарства" у розмірі 20639,77 грн. виникла на підставі поданих КП «Оріхівський комунальник» податкових розрахунків, донарахування фінансових санкцій та нарахування пені:
- розрахунок збору за спеціальне водокористування в частині використання води №9086996538 від 14.01.2014 у сумі 3683,52 грн.;
- донарахування фінансових санкцій згідно з податковим повідомленням - рішенням №0000301500 від 22.04.2014 у сумі 1185,58грн.;
- розрахунок збору за спеціальне водокористування в частині використання води №9020160862 від 15.04.2014 у сумі 15437,63грн.;
- пеня з платежу "Надходження збору за спеціальне водокористування від підприємств житлово- комунального господарства" у сумі 333,04 грн.;
3. Заборгованість по податковим зобов'язанням з платежу "Плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення у розмірі 33126,77грн. виникла на підставі поданих КП «Оріхівський комунальник» податкових розрахунків, донарахування фінансових санкцій та нарахування пені:
- розрахунок податкового зобовязання з плати за користування надрами для видобування корисних копалин (у частині корисних копалин, для яких затверджено ставки в абсолютних значеннях), додаток 1 №9019899241 від 14.04.2014 у сумі 9136,97грн.;
- донараховано фінансових санкцій по податковому повідомленню - рішенню №0000291500 від 22.04.2014 у сумі 8207,58 грн.;
- розрахунок податкового зобовязання з плати за користування надрами для видобування корисних копалин (у частині корисних копалин, для яких затверджено ставки в абсолютних значеннях), додаток 1 №9086916195 від 14.01.2014 у сумі 10142,14 грн.;
- пеня з платежу "Плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення" у сумі 5640,08грн.
4. Заборгованість по податковим зобов'язанням з платежу "Земельний податок з юридичних осіб (Новоданилівка)" у розмірі 1982,36грн., виникла на підставі нарахованих КП «Оріхівський комунальник» фінансових санкцій та пені:
- донарахування фінансових санкцій по податковому повідомленню - рішенню №0002271500 від 26.11.2013 у сумі 713,20 грн.;
- донарахування фінансових санкцій ППР №0000311500 від 22.04.2014 у сумі 942,39 грн.
- пеня з платежу "Земельний податок з юридичних осіб (НОВОДАНИЛІВКА)" у сумі 326,77грн.
5. Заборгованість по податковим зобов'язанням з платежу "Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях ..." у розмірі 20184,91грн. виникла на підставі поданих КП «Оріхівський комунальник» податкових декларацій екологічного податку:
- податкова декларація екологічного податку №9090200939 від 10.02.2014р. у сумі 20184,91 грн.
6. Заборгованість по податковим зобов'язанням по податку на додану вартість у розмірі 164831,86 грн. виникла на підставі поданих КП «Оріхівський комунальник» податкових декларацій по податку на додану вартість:
- податкова декларація з податку на додану вартість №9082108042 від 19.12.2013 у сумі 77437.00 грн.
- податкова декларація з податку на додану вартість № НОМЕР_1 від 17.01.2014 у сумі 14183.00грн.
- податкова декларація з податку на додану вартість № НОМЕР_2 від 18.02.2014 у сумі 9,00 грн.
- податкова декларація з податку на додану вартість № НОМЕР_3 від 17.03.2014 у сумі 8 455 грн.
- донараховано фінансові санкції ППР № НОМЕР_4 від 07.04.2014 у сумі 6948.86грн.
- податкова декларація з податку на додану вартість № НОМЕР_5 від 20.05.2014 у сумі 57 799 грн.
Податкова звітність надається КП «Оріхівський комунальник» до Пологівської ОДПІ в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису засобами телекомунікаційного зв'язку.
Підпунктом 16.1.4 п.16.1 ст.16 Податкового кодексу України передбачено обов'язок платників податків сплачувати податки та збори у строки та в розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.
Пунктом 46.1 ст. 46 Податкового кодексу України визначено, що податкова декларація, розрахунок (далі - податкова декларація) - документ, що подається платником податків (у тому числі відокремленим підрозділом у випадках, визначених цим Кодексом) контролюючому органу у строки, встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податкового зобов'язання, чи документ, що свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, суми утриманого та/або сплаченого податку. Податкова декларація подається за звітний період в установлені цим Кодексом строки органу державної податкової служби, в якому перебуває на обліку платник податків (п. 49.1 ст. 49 Податкового кодексу).
Відповідно до п. 57.1 ст. 57 Податкового кодексу України, платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Згідно п.п. 14.1.175 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу, податковий борг - сума грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання.
Згідно пп. 14.1.39. п.14.1 ст14 Податкового Кодексу України - грошове зобов'язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов'язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності.
Згідно п.п. 14.1.265 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України штрафна санкція (фінансова санкція, штраф) - плата у вигляді фіксованої суми та/або відсотків, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, а також/штрафні санкції за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності.
Відповідно до п. 95.1 ст. 95 Податкового кодексу, орган державної податкової служби здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.
У даному випадку, податкові вимоги було направлено боржнику на підставі Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21.12.2000-ІІІ, яким регулювався порядок адміністрування податків, зборів (обов'язкових платежів) на час виникнення податкового боргу у КП «Оріхівський комунальник».
05.02.2009. було вручено під підпис представнику КП «Оріхівський комунальник» першу податкову вимогу за №1 /25.
10.03.2009 було вручено під підпис представнику КП «Оріхівський комунальник» другу податкову вимогу за № 2/66 другу податкову вимогу.
Підпунктом 6.2.3 п. 6.2ст. 6 цього Закону встановлено, що податкові вимоги надсилаються:
а)перша податкова вимога - не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання.
б)друга податкова вимога - не раніше тридцятого календарного дня від дня направлення (вручення) першої податкової вимоги, у разі непогашення платником податків суми податкового боргу у встановлені строки.
Пунктом 59.3 ст. 59 Податкового кодексу встановлено, що податкова вимога надсилається не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати суми грошового зобов'язання.
Вищенаведеними нормативними актами не передбачено направлення податкових вимог в інших випадках.
Оскільки податкові вимоги не були відкликані у встановленому Законом №2181-ІІІ порядку, ДПІ в Оріхівському районі не має підстав для надіслання податкової вимоги у порядку, передбаченому Податковим кодексом України.
Пунктом 59.3 ст.59 Податкового кодексу України встановлено, що податкова вимога надсилається не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати суми грошового зобов'язання.
Згідно з п.59.4 ст.59 Податкового кодексу України, податкова вимога надсилається також платникам податків, які самостійно подали податкові декларації, але не погасили суми податкових зобов'язань у встановлені цим Кодексом строки, без попереднього надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.
Відповідно до п.59.5 ст.59 Податкового кодексу України, у разі коли у платника податків, якому надіслано (вручено) податкову вимогу, сума податкового боргу збільшується, погашенню підлягає вся сума податкового боргу такого платника податку, що виник після надіслання (вручення) податкової вимоги.
Відповідно витягу про реєстрацію в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна від 10.02.2009 №22541765 активи платника податків, згідно акту опису від 05.02.2009 №4/10/24-011, знаходяться в податковій заставі. ДПІ також приймалось рішення за № 10 від 13.04.2009 про стягнення коштів та продаж інших активів в рахунок погашення податкового боргу.
Згідно п.п. 20.1.19 п. 20.1 ст. 20 Податкового кодексу України органи державної податкової служби мають право застосовувати до платників податків фінансові (штрафні) санкції, стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми грошових зобов'язань та/або податкового боргу у випадках, порядку та розмірі, встановлених цим Кодексом, стягувати суми простроченої заборгованості суб'єкта господарювання перед державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) за кредитом (позикою), залученим державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) або під державну (місцеву) гарантію, а також за кредитом з бюджету в порядку, визначеному цим Кодексом.
Згідно п.1 ст.96 Податкового Кодексу України, у разі якщо сума коштів, отримана від продажу внесеного в податкову заставу майна комунального підприємства, не покриває суму його податкового боргу і витрат, пов'язаних з організацією та проведенням публічних торгів, або у разі відсутності у такого боржника власного майна, що відповідно до законодавства України може бути внесено в податкову заставу та відчужено, орган державної податкової служби зобов'язаний звернутися до органу місцевого самоврядування чи органу виконавчої влади, до сфери управління якого належить майно такого платника податків, з поданням щодо прийняття рішення про:
-виділення коштів місцевого бюджету на сплату податкового боргу такого платника податків. Рішення про фінансування таких витрат розглядається на найближчій сесії відповідної ради (пп. 1 п. 1 ст.96);
-затвердження плану досудової санації такого платника податків, який передбачає погашення його податкового боргу (пп.2 п.1 ст.96);
-ліквідацію такого платника податків та призначення ліквідаційної комісії (пп.З п. 1 ст.96);
-прийняття сесією відповідної ради рішення щодо порушення справи про банкрутство платника податків (пп.4 п.1 ст.96).
Відповідно до п.3 ст.96 Податкового Кодексу України, відповідь щодо прийняття одного із зазначених рішень надсилається органу державної податкової служби протягом 30 календарних днів з дня направлення звернення.
У разі неотримання зазначеної відповіді у визначений цим пунктом строк або отримання відповіді про відмову у задоволенні його вимог орган державної податкової служби зобов'язаний звернутися до суду із позовною заявою про звернення стягнення податкового боргу на кошти державного органу чи органу місцевого самоврядування, в управлінні якого перебуває таке державне (комунальне) підприємство або його майно.
На підставі п.96.1 ст. 96 Податкового кодексу України Пологівська ОДПІ звернулася до Міськради з поданнями щодо виділення місцевого бюджету на сплату податкового боргу КП «Оріхівський комунальник» або прийняття іншого рішення відповідно до п.1 ст.96 Податкового кодексу України (подання №136/10/19-212 від 08.02.2013, отримано уповноваженою особою 13.02.2013.).
Станом на 15.03.2013 Оріхівська міська рада, згідно ст. 96 Податкового кодексу України відомості щодо прийняття одного з рішень щодо виділення коштів місцевого бюджету на сплату податкового боргу КП «Оріхівський комунальник», затвердження плану досудової санації КП «Оріхівський комунальник», який передбачає погашення його податкового боргу, ліквідації КП «Оріхівський комунальник» та призначення ліквідаційної комісії, прийняття сесією Оріхівської міської Ради рішення щодо порушення справи про банкрутство КП «Оріхівський комунальник» не надала.
Згідно ч. 5 ст. 24 Господарського кодексу органи місцевого самоврядування несуть відповідальність за наслідки діяльності суб'єктів господарювання, що належать до комунального сектора економіки, на підставах, у межах і порядку, визначених законом.
В силу ч.5 ст.24 Господарського кодексу Міськрада несе відповідальність за наслідки діяльності КП «Оріхівський комунальник».
Податковий борг КП «Оріхівський комунальник», який підлягає стягненню за рахунок коштів Оріхівської міської Ради станом на 16.06.2014, складає 248 224,63 грн., що підтверджується розрахунком суми заборгованості перед бюджетом КП «Оріхівський комунальник» та копією зворотного боку картки платника податків КП «Оріхівський комунальник», та станом на 16.01.2015 податковий борг не погашено.
За правилами ч.ч. 1, 6 ст.71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, а в разі якщо особа, яка бере участь у справі, без поважних причин не надасть докази на пропозицію суду для підтвердження обставин, на які вона посилається, суд вирішує справу на основі наявних доказів.
На підставі викладеного, заперечення відповідача спростовуються наведеним вище, а позовні вимоги є обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню.
Згідно ч.4 ст.94 КАС України у справах, в яких позивачем є субєкт владних повноважень, а відповідачем - фізична чи юридична особа, судові витрати, здійснені позивачем, з відповідача не стягуються.
Керуючись ст.ст. 94, 158 - 163, 164, 167 КАС України, суд
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративний позов задовольнити у повному обсязі.
Стягнути з Оріхівської міської ради Запорізької області (код ЄДРПОУ 20519891, 70500, Запорізька область м. Оріхів, вул. Шевченка, буд.11) суму податкової заборгованості з податку:
Надходження збору за спеціальне водокористування від підприємств житлово-комунального господарства 206 390,77 грн. (двісті шість тисяч триста дев'яносто гривень 77 копійок), код платежу 13020401 на р/р 33111359700211, ГУДКСУ в Оріхівському районі Запорізької області, МФО: 813015, ОКПО- 38025629, отримувач: державний бюджет Оріхівського району Запорізької області;
Плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення 33126,77 грн. (тридцять три тисячі сто двадцять шість гривень 77 копійок), код платежу 13030100 на р/р 33115366700211, ГУДКСУ в Оріхівському районі Запорізької області, МФО: 813015, ОКПО- 38025629, отримувач: державний бюджет Оріхівського району Запорізької області;
Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти - 7458,96 грн. (сім тисяч чотириста пятдесят вісім гривень 96 копійок), код платежу 19010201 на р/р 33117363700212, ГУДКСУ в Оріхівському районі Запорізької області, МФО: 813015, ОКПО- 38025629, отримувач: державний бюджет Оріхівської міської ради Оріхівського району Запорізької області;
Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах 20184,91 грн. (двадцять тисяч сто вісімдесят чотири гривні 91 копійок), код платежу 19010301 на р/р 33116364700212, ГУДКСУ в Оріхівському районі Запорізької області, МФО: 813015, ОКПО 38025629, отримувач: державний бюджет Оріхівської міської ради Оріхівського району Запорізької області
Податок на додану вартість по вітчизняних товарах (роботах,послугах) 164 831,86 грн. (сто шістдесят чотири тисячі сімсот тридцять одна гривня 86 копійок), код платежу 14010100 на р/р 31119029700211, ГУДКСУ в Оріхівському районі Запорізької області МФО: 813015, ОКПО 38025629, одержувач: Державний бюджет Оріхівського району Запорізької області;
Земельний податок з юридичних осіб (Новоданилівка) - 1982,36 грн. (одна тисяча девятсот вісімдесят дві гривні 36 копійок), код платежу 13050100 на 33214811700225, ГУДКСУ в Оріхівському районі Запорізької області, МФО: 813015, ОКПО- 38025629, одержувач: місцевий бюджет Новоданилівської сільської ради Оріхівського району Запорізької області.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Запорізький окружний адміністративний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 КАС України, або прийняття постанови у письмовому провадженні - з дня отримання копії постанови, апеляційної скарги, з подачею її копії відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.
Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Суддя Л.О. Нестеренко