3-3151/14
760/9352/14-п
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29 травня 2014 року суддя Соломянського районного суду м. Києва Педенко А.М. розглянувши матеріали, що надійшли з Територіальної державної інспекції з питань праці у м. Києві, про притягнення до адміністративної відповідальності головного лікаря Дитячої клінічної лікарні №3 Солом'янського району м. Києва - ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1), ІНФОРМАЦІЯ_1, проживає за адресою: АДРЕСА_1,
за ч. 1 ст. 41 КпАП України, суддя, -
ВСТАНОВИВ:
На час здійснення перевірки 25.04.2014 о 15-00 год. державним інспектором праці Канючкою Н.М. за місцезнаходженням дитячої клінічної лікарні №3 Солом'янського району м. Києва - 03151, м. Київ, вул. Волинська, 21, було встановлено адміністративне правопорушення головним лікарем Дитячої клінічної лікарні №3 Солом'янського району м. Києва - ОСОБА_1
Так, відповідно до п. 3.4.7 наказу Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства охорони здоров'я України від 05.10.2005 за №308/519, працівникам (у т.ч. молодшим медичним сестрам), які використовують у роботі дезинфікуючи засоби, а також працівникам, які зайняті прибиранням туалетів, установлюється доплата в розмірі 10 відсотків посадового окладу (тарифної ставки).
Однак, в порушення вимог ст. 98 КЗпПУ, оплата праці працівників Дитячої клінічної лікарні №3, не здійснюється на підставі п. 3.4.7 наказу Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства охорони здоров'я України від 05.10.2005 за №308/519. Так, наприклад, працівникам Дитячої клінічної лікарні №3 ОСОБА_3, ОСОБА_4 та ОСОБА_5, які відповідно до посадових інструкцій використовують у роботі дезинфікуючи засоби та замаються прибиранням туалетів, протягом листопада, грудня 2013 року та січня, лютого, березня 2014 року доплата в розмірі 10% від посадового окладу не нараховувалась, що також підтверджується наказом від 07.11.2013 за № 153 про припинення виплати доплати в розмірі 10% від посадового окладу з 31.10.2013.
В судовому засіданні ОСОБА_1 визнала, що дійсно був факт порушення, проте воно було вчинене з об'єктивних причин, а саме через відсутність фінансування на виплату доплати в розмірі 10% від посадового окладу працівникам Дитячої клінічної лікарні №3, які відповідно до посадових інструкцій використовують у роботі дезинфікуючи засоби та замаються прибиранням туалетів. Також ОСОБА_1 зазначила, що працівники даної категорії були письмово попереджені про відсутність такого фінансування.
Вина ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, актом перевірки №26-09-12/516, довідкою з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій, випискою з наказу, наказом, розрахунковими листами, посадовими інструкціями, свідоцтвом про державну реєстрацію юридичної особи.
Таким чином гр. ОСОБА_1 винна у вчиненні правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 41 КпАП України.
Згідно ст. 9 КпАП України адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, вина (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.
Враховуючи особу правопорушника, характер вчиненого адміністративного правопорушення, останнього слід притягнути до адміністративної відповідальності, виходячи з вимог ст. ст. 41 ч. 1, 33 КпАП України, піддати ОСОБА_1 адміністративному стягненню у виді штрафу в розмірі 30 (тридцяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на користь держави.
Відповідно до ст. 40-1 КУпАП та ЗУ «Про судовий збір» з ОСОБА_1 підлягає стягненню судовий збір в розмірі 0,03 розміру мінімальної заробітної плати.
На підставі викладеного, та керуючись ст. ст. 40-1, ч. 1 ст. 41 КпАП України та ЗУ «Про судовий збір», -
ПОСТАНОВИВ:
Піддати ОСОБА_1 адміністративному стягненню у виді штрафу в розмірі 30 (тридцяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на користь держави, що становить 510 (п'ятсот десять) грн. та підлягає сплаті: реквізити рахунків по КБКД 21081100 «Адімінстративні штрафи та інші санкції», отримувач коштів: УДКСУ; у Солом'янському районі, код отримувача (код за ЄДРПОУ) 38050812, рахунок отримувача: 31118106700010, Банк отримувача: ГУ ДКУ у м. Києві, Код банку отримувача (МФО): 820019, код класифікації доходів бюджету: 22030001.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір у розмірі 0,03 розміру мінімальної заробітної плати, що становить 36 грн. 54 коп. (тридцять шість грн. 54 коп.) та підлягає сплаті на: Рахунок отримувача: 312 122 067 000 10 Отримувач коштів: УДКСУ Солом'янського району Код отримувача (код за ЄДРПОУ): 38 050 812 Банк отримувача: ГУ ДКУ м. Києві Код банку отримувача (МФО): 82 00 19 Код класифікації доходів бюджету: 220 300 01 Призначення платежу: 22030001; 050, «Судовий збір», Солом'янський р/с, 02896762, за (вид звернення, пункт з таблиці ставок судового збору).
Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з моменту винесення до Апеляційного суду міста Києва через районний суд.
Постанова пред'являється до виконання протягом трьох місяців.
Суддя: