Рішення № 54355509, 11.12.2015, Господарський суд Кіровоградської області

Дата ухвалення
11.12.2015
Номер справи
912/3143/15
Номер документу
54355509
Форма судочинства
Господарське
Державний герб України

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

Кіровоградської області

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11 грудня 2015 рокуСправа № 912/3143/15 Господарський суд Кіровоградської області колегією у складі: головуючого судді Шевчук О.Б., суддів Змеула О.А. та Колодій С.Б. розглянув у відкритому судовому засіданні справу №912/3143/15

за позовом Публічного акціонерного товариства "Кіровоградобленерго", м. Кіровоград

до Державного підприємства "Дирекція Криворізького гірничо - збагачувального комбінату окислених руд", м. Долинська

про зобов'язання вчинити певні дії,

за участю представників сторін:

від позивача - заступник директора комерційного ОСОБА_1, довіреність №48/07 від 29.01.2015, юрисконсульт першої категорії ОСОБА_2, довіреність № 60/07 від 26.03.2015;

від відповідача - начальник юридичного відділу ОСОБА_3, довіреність № 02-18/1314 від 01.12.2015.

Публічне акціонерне товариство "Кіровоградобленерго" звернулося до господарського суду з позовною заявою, яка містить вимоги:

- зобов'язати Державне підприємство "Дирекція Криворізького гірничо - збагачувального комбінату окислених руд" обмежити власне споживання електричної енергії шляхом відключення усіх розподільчих пристроїв, встановлених у п/ст. "Будіндустрія" (м. Долинська), окрім тих, від яких підключені електроустановки, що забезпечують водопотстачання та водовідведення м. Долинська та Долинського району;

- зобов'язати Державне підприємство "Дирекція Криворізького гірничо - збагачувального комбінату окислених руд" надати доступ уповноваженим представникам Публічного акціонерного товариства "Кіровоградобленерго" для здійснення опломбування усіх розподільчих пристроїв, що встановлені у п/ст. "Будіндустрія" (м. Долинська), у відключеному стані.

Вимоги позивача ґрунтуються, зокрема, на тому, що відповідач в порушення умов договору про постачання електричної енергії за №2, укладеного 22.09.2010 між Публічним акціонерним товариством "Кіровоградобленерго" та Державним підприємством "Дирекція Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд", не сплатив заборгованість за фактично спожиту активну електроенергію у жовтні 2014, грудні 2014 та січні-червні 2015, та у зв'язку з неповною оплатою за спожиту електричну енергію в порушення умов, зокрема, частини 9 статті 26 Закону України "Про електроенергетику" не обмежив власне електроспоживання.

Ухвалою господарського від 14.08.2015 позовну заяву прийнято до розгляду, порушено провадження у даній справі, справу призначено до розгляду в судове засідання на 15:30 08.09.2015.

У судовому засіданні 08.09.2015 оголошувалась перерва до 08.10.2015 на підставі статті 77 Господарського процесуального кодексу України.

Однак, розгляд справи у судовому засіданні 08.10.2015 не відбувся у зв'язку з тим, що суддя Шевчук О.Б. згідно наказу голови господарського суду № 23 від 18.09.2015 направлена до Дніпропетровського регіонального відділення Національної школи суддів України на підготовку суддів місцевих господарських судів, призначених на посаду судді вперше та обраних на посаду судді безстроково, строком на 12 календарних днів, з 28 вересня по 09 жовтня 2015 року включно, а тому не могла здійснювати правосуддя в зазначений період.

Ухвалою господарського суду від 12.10.2015 розгляд даної справи продовжено колегіально у складі трьох суддів під головуванням судді О.Б. Шевчук.

12.10.2015 автоматизованою системою призначена судова колегія у складі трьох суддів, а саме: головуючий суддя Шевчук О.Б., судді Змеул О.А. та Колодій С.Б.

Ухвалою від 12.10.2015 господарський суд у складі головуючого судді Шевчук О.Б., суддів Змеула О.А. та Колодій С.Б. призначив справу до розгляду в судовому засіданні на 10.11.2015 та витребував від сторін необхідні для розгляду справи по суті докази.

У судовому засіданні 10.11.2015 та 02.12.2015 оголошувалась перерва відповідно до 02.12.2015 та до 11.12.2015 на підставі статті 77 Господарського процесуального кодексу України.

У судовому засіданні 11.12.2015 представники позивача позовні вимоги підтримали в повному обсязі

Відповідач позов не визнав, просить в його задоволенні відмовити. У своєму відзиві відповідач зазначив, зокрема, про те, що він є підприємством з державною формою власності, яке фінансується з Державного бюджету України. Заборгованість Державного підприємства "Дирекція Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд" перед Публічним акціонерним товариством "Кіровоградобленерго" утворилась внаслідок недостатнього фінансування відповідача з Державного бюджету України. Відповідач стверджує, що він є єдиним виробником послуг питного водопостачання та водовідведення для міста Долинська Кіровоградської області. А виробництво питної води та очистка біостоків потребує неперервної роботи обладнання та механізмів, на що в значній мірі використовується електроенергія. Крім того, за твердженням відповідача енергосиловим цехом Державного підприємства "Дирекція Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд" здійснюються роботи з відкачки ґрунтових вод з хвостосховища магнітного та флотаційного збагачення, на що також в значній мірі використовується електроенергія. Невиконання вказаних робіт може призвести до руйнування греблі хвостосховища, що може призвести до техногенної катастрофи, внаслідок чого будуть затоплені населенні пункти, що розташовані по балці Криничуватська (5 населених пунктів).

Згідно доводів відповідача відключення всіх електроустановок, крім тих, які задіяні в водопостачанні та водовідведенні для населення міста Долинська, як того вимагає позивач, неможливе, оскільки структурні підрозділи Державного підприємства "Дирекція Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд" повністю задіяні в обслуговуванні та ремонті обладнання енергосилового цеху, яким здійснюється водопостачання та водовідведення; закупівлі хімічних реагентів (хлору, сірчанокислого алюмінію тощо), проведення профілактичних та аварійних ремонтів, перевезення обслуговуючого персоналу - адже саме по собі електрообладнання не може працювати.

У судовому засіданні 11.12.2015 представник відповідача підтримав позицію Державного підприємства "Дирекція Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд", викладену у відзиві та у послідуючих поясненнях, та просить в задоволенні позову відмовити.

Розглянувши наявні матеріали справи, заслухавши пояснення представників сторін, господарський суд

ВСТАНОВИВ:

22.09.2010 між Відкритим акціонерним товариством "Кіровоградобленерго", правонаступником - якого є Публічне акціонерне товариство "Кіровоградобленерго" (надалі -позивач, постачальник, або ПАТ Кіровоградобленерго") та Державним підприємством "Дирекція Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд" (надалі - відповідач, споживач або ДП "Дирекція КГЗКОР") було укладено договір про постачання електричної енергії за №2 (надалі - Договір №2).

Відповідно до пункту 1 вказаного Договору постачальник продає електричну енергію споживачу для забезпечення потреб електроустановок споживача в межах дозволеної потужності, величини якої по площадках вимірювання та точках продажу визначені в пункті 6 додатку "Графік зняття показів засобів обліку електричної енергії", а споживач оплачує постачальнику вартість використаної (купленої) електричної енергії та здійснює інші платежі згідно з умовами цього Договору.

Пунктом 2.1. Договору №2 передбачено, що під час виконання умов цього Договору , а також вирішення всіх питань, що не обумовлені цим Договором, сторони зобов'язуються керуватися чинним законодавством України та Правилами користування електричною енергією.

Цей договір набирає чинності з дня його підписання і укладається на строк до 31.12.2010 року. Договір вважається продовженим на наступний календарний рік, якщо за місяць до закінчення терміну дії договору жодною із сторін не буде заявлено про припинення його дії чи перегляд його умов (пункт 9.4 Договору №2).

Станом на день звернення позивача до господарського суду з даним позовом Договір №2 не припинив свою дію.

Також, Законом України "Про здійснення державних закупівель" (зі змінами) встановлено правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти.

ОСОБА_4 застосовується до всіх замовників на закупівлю товарів, робіт і послуг які повністю або частково здійснюються за рахунок державних коштів, за умови що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 100 тисяч гривень, а робіт - 300 тисяч гривень (частина 1 статті 2 Закону).

Відповідно до статутних документів відповідач є державним підприємством. А також є споживачем електричної енергії, обсяги якого перевищують 100 тисяч гривень. Тому на виконання вказаного вище Закону між позивачем та відповідачем укладено договір про закупівлю товарів за державні кошти №07/158 від 13.12.2013 та договір про закупівлю енергії електричної №07/120 від 29.12.2014, згідно яких постачальник зобов'язався протягом 2014 (2015) років поставити споживачу товари, зазначені в пункті 1.2. цих договорів (електричну енергію - код 35.11.1 за ДКПП 016-2010), а споживач, в свою чергу, зобов'язався прийняти і оплати такий товар, в обсягах визначених пунктом 1.3. договорів про закупівлю.

Розрахунки за договорами про закупівлю товарів за державні кошти проводяться шляхом оплати споживачем після пред'явлення постачальником рахунка на оплату товару (пункт 4.1. Договорів №07/120 від 29.12.2014 та №07/158 від 12.12.2013 ).

Пунктом 6.1.3. вказаних договорів про закупівлю товарів за державні кошти передбачено обов'язок споживача щодо дотримання вимог Правил користування електричною енергією, затверджених постановою НКРЕ від 31.07.1996 р. №28 (у редакції постанови НКРЕ від 17.10.2005 р. №910).

За змістом пункту 6.1., затверджених постановою Національної комісії з питань регулювання електроенергетики від 31.07.1996 № 28 (у редакції постанови №910 від 17.10.2005), Правил користування електричною енергією (надалі - ПКЕЕ) розрахунки споживача за використану електричну енергію здійснюються відповідно до умов договору.

Умовами Договору №2, а саме пунктом 2.3.3., визначено, що споживач зобов'язаний оплачувати постачальнику вартість електричної енергії згідно з умовами додатків "Порядок розрахунків" та "Графік зняття показів засобів обліку електричної енергії".

Згідно з пунктом 1 Додатку №1 "Порядок розрахунків" до Договору №2 розрахунковим вважається період з 01 числа місяця до такого ж числа наступного місяця, розрахунках за фактично спожиту електроенергію поняття "розрахунковий період" та "календарний місяць" вважається "вирівняним.

Обсяг фактично спожитої за розрахунковий період електричної енергії, з урахуванням розрахункової величини втрат на дільниці мережі від місця встановлення засобів обліку до межі балансової належності електромереж, визначається за "Актом про використану електричну енергію" за показниками розрахункових засобів обліку в точках обліку, перелік яких наведено в п. 7 додатку до договору "Графік зняття показів засобів обліку електричної енергії" (п.3 Додатку №1 до Договору №2).

Пунктом 8 Додатку №1 "Порядок розрахунків" до Договору №2 також визначено, що споживач на протязі 5 операційних днів після отримання рахунку здійснює оплату за спожиту активну та реактивну електроенергію.

Згідно підпункту 1 пункту 8.1. ПКЕЕ постачальник електроенергії за регульованим тарифом має право на отримання від споживача своєчасної оплати за електроенергію та інших платежів відповідно до умов договору та законодавства України.

Згідно зі статтями 525, 526 Цивільного кодексу України зобов'язання має виконуватись належним чином, відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту та інших вимог, що звичайно ставляться, одностороння відмова від виконання зобов'язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом.

Приписами статті 530 цього кодексу встановлено, що якщо у зобов'язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк термін).

Однак, відповідач не сплатив в повному обсязі виставлені рахунки за спожиту активну електроенергію у жовтні 2014, грудні 2014, січні-червні 2015, що спричинило виникнення заборгованості в сумі 5229380,38 грн. Факт даної заборгованості підтверджується підписаним сторонами 02.07.2015 актом звірки розрахунків за договором №2 від 22.09.2010.

Не сплачена в повному обсязі заборгованість за зазначений період і станом на дату вирішення спору.

Відповідно до частини 9 статті 26 Закону України "Про електроенергетику" за умови неповної оплати за спожиту електричну енергію споживач зобов'язаний обмежити власне електроспоживання до рівня екологічної броні або повністю його припинити в разі вісутності такої.

Як вбачається зі змісту пункту 2.4. Актів екологічної, аварійної та технологічної броні електропостачання споживача від 26.09.2013, які є додатками №12 до Договору №2, у відповідача відсутня величина навантаження екологічної броні.

Відповідно до пункту 6.1.3. Договору №2 у разі не виконання умов договору в частині несплати споживачем відповідних платежів, встановлених додатком "Порядок розрахунків", постачальник має право обмежити або припинити електропостачання на об'єкти споживача з повідомленням останнього не пізніше ніж за три робочих дні.

Дана умова Договору №2 кореспондується з приписами підпункту 3 пункту 7.5. ПКЕЕ.

Водночас, послідовність дій енергопостачальників, підприємств, що здійснюють передачу електричної енергії магістральними та місцевими (локальними) електричними мережами, органу, що здійснює державний енергетичний нагляд за режимами споживання електричної і теплової енергії, та споживачів (крім населення) у разі запровадження обмеження електроспоживання споживачів до рівня екологічної броні електропостачання або повного припинення їм електропостачання у разі порушення ними дисципліни платежів за спожиту електроенергію, перевищення граничних рівнів споживання електричної енергії та електричної потужності, незадовільного технічного стану та недотримання умов безпечної експлуатації електроустановок встановлено Порядком обмеження електроспоживання споживачів до рівня екологічної броні електропостачання або повного припинення їм електропостачання (надалі - Порядок), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України №93 від 28.01.2004 (з подальшими змінами).

Згідно пункту 2 цього Порядку енергопостачальники, електропередавальні організації або Держенергонагляд не пізніше ніж за 3 робочих дні до дати обмеження або припинення електропостачання відповідно до своїх функціональних обов'язків надсилають споживачам письмове попередження, в якому зазначаються підстава, дата і час, з якого буде запроваджено обмеження або припинення електропостачання.

В той же час, пунктом 7.7. ПКЕЕ передбачено, що відключення електричних установок споживача здійснюється персоналом власника електричних мереж, до яких приєднані ці електроустановки, у разі виявлення порушень, зазначених у пунктах 7.5 та 7.6 цих Правил, та/або виконання вимоги постачальника електричної енергії чи на виконання припису відповідного центрального органу виконавчої влади, на який покладено відповідні обов'язки згідно із законодавством України. Відключення здійснюється в зазначений у вимозі або приписі термін із дотриманням процедури, передбаченої цими Правилами.

Відповідно до умов Договору №2 межу балансової належності встановлено по стороні 150 кВ на п/ст. "Кварцит" 330/154 кВ, від якої заживлена п/ст. "Будіндустрія" 150/35/10 кВ, що належить відповідачу та знаходиться на території проммайданчика (м. Долинська).

Тому, у зв'язку з порушенням строків оплати виставлених рахунків за спожиту активну електроенергію станом на 08.07.2015, керуючись умовами Договору №2 та вказаними вище нормами ПКЕЕ, позивач листом №4469/43 від 08.07.2015 звернувся до відповідача з вимогою 15.07.2015 о 10 год. ранку надати уповноваженим представникам постачальника електроенергії доступ до п/ст. "Будіндустрія" для спільного вибіркового відключення струмоприймачів з наступним пломбуванням пристроїв їх підключення. Попередження отримано відповідачем 08.07.2015.

Такі дії позивача відповідають положенням пунктів 7.3., 7.7. ПКЕЕ, де зазначено про те, що обмеження в споживанні електричної енергії внаслідок відключення споживача має проводитися за умови одночасного забезпечення збереження необхідних рівнів надійності та якості електропостачання інших споживачів та субспоживачів. У разі відсутності технічної можливості виконання умови одночасного забезпечення збереження необхідних рівнів надійності і якості електропостачання інших споживачів та субспоживачів (унаслідок застосування відповідної схеми електропостачання) споживач, електропостачання якого має бути обмежене або припинене, зобов'язаний надати доступ до власних електроустановок уповноваженим представникам електропередавальної організації або постачальника електричної енергії для вибіркового відключення струмоприймачів з наступним пломбуванням пристроїв її підключення. Відключення електроустановок в своїх електричних мережах має здійснювати саме персонал споживача.

При цьому, господарський суд вважає обґрунтованими доводи позивача про те, що від п/ст. "Будіндустрія" здійснюється електропостачання об'єктів, які забезпечують надання послуг з водопостачання та водовідведення населенню, організаціям та установам м. Долинська та Долинського району, тому саме для недопущення екологічної катастрофи у Долинському районі ПАТ "Кіровоградобленерго" у попередженні про відключення ставилась вимога про відключення усіх електроустановок окрім тих, що забезпечують водовідведення та водопостачання міста та району.

Проте, як вбачається із матеріалів справи, станом на 15.07.2015 відповідач борг, вказаний у попередженні про відключення, не сплатив, доступ представників позивача для здійснення опломбування електроустановок у відключеному стані не забезпечив.

Так, 15.07.2015 сторонами було складено акт про недопуск уповноважених осіб ПАТ "Кіровоградобленерго" до власних мереж споживача, зі змісту якого вбачається, що уповноваженій особі ПАТ Кіровоградобленерго" старшому інспектору Долинського РЕМ ОСОБА_5 було відмовлено у проведенні спільного вибіркового відключення електроустановок відповідача з наступним пломбуванням пристроїв їх відключення.

Із змісту цього акту вбачається, що причиною недопуску стала непідготовленість об'єктів комбінату до повного припинення електропостачання з причин їх ремонтно-технічної та адміністративної взаємодії з виробником послуг водопостачання та водовідведення.

Відповідно до пункту 3 вищезазначеного Порядку споживачі після отримання попередження про обмеження або припинення електропостачання повинні вжити заходів до усунення причин, що викликали необхідність застосування щодо них таких дій.

У разі неможливості усунення зазначених причин споживачі зобов'язані: вжити заходів до запобігання травматизму або загрозі життю працюючих та населення, загибелі тварин, пошкодженню обладнання, виникненню негативних екологічних і техногенних наслідків; протягом доби здійснити з власних електроустановок обмеження електроспоживання до рівня технологічної броні електропостачання; після безпечного завершення технологічного процесу виробництва (з використанням технологічної броні електропостачання) здійснити з власних електроустановок обмеження електроспоживання до рівня екологічної броні електропостачання або за відсутності такої повністю його припинити.

У разі усунення споживачем а установлені строки порушень, що викликали необхідність попередження про можливе обмеження або припинення електропостачання, щодо його електроустановок не застосовуються дії з обмеження або припинення електропостачання.

В силу вимог пункту 5 Порядку письмові вимоги енергопостачальників, електропередавальних організацій та приписи Держенергонагляду щодо обмеження або припинення електропостачання є обов'язковими для виконання.

Відповідно до частини 10 статті 26 Закону України "Про електроенергетику" споживач забезпечує в установленому законом порядку безперешкодний доступ відповідальних представників енергопостачальника, підприємства, яке здійснює передачу енергії, до власних енергетичних установок для здійснення контролю за рівнем споживання енергії, відключення та обмеження споживання відповідно до встановленого порядку, а також уповноважених осіб центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) в галузі електроенергетики для здійснення державного енергетичного нагляду (контролю) за дотриманням вимог нормативно-правових актів, нормативних документів з питань технічної експлуатації електричних станцій і мереж, енергетичного обладнання і мереж суб'єктів електроенергетики та споживачів енергії в порядку, визначеному Законом України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності". У разі перешкоджання доступу зазначених представників та уповноважених осіб до енергетичних установок споживача посадові особи такого споживача несуть відповідальність відповідно до закону.

Згідно підпункту 15 пункту 10.2. ПКЕЕ споживач електричної енергії зобов'язаний забезпечити безперешкодний доступ (за службовим посвідченням) відповідальних представників постачальника електричної енергії та/або відповідальних представників підприємства, що здійснює передачу електричної енергії, до власних електричних установок для проведення технічної перевірки засобів обліку, контролю за рівнем споживання електричної енергії, а також для виконання відключення та обмеження споживання споживачу (субспоживачу) відповідно до встановленого цими Правилами порядку та виконувати їх обґрунтовані письмові вимоги щодо усунення виявлених порушень, якщо це обумовлено умовами договору про постачання електричної енергії

В пункті 2.3.5. Договору №2 сторони обумовили обов'язок споживача щодо забезпечення безперешкодного доступу (за службовим посвідченням) уповноважених представників постачальника та/або відповідальних представників підприємства, що здійснює передачу електричної енергії, до власних електричних установок для проведення технічної перевірки засобів обліку, контролю за рівнем споживання електричної енергії, вимірювання потужності, та контролю показників якості електроенергії, а також для виконання відключення та обмеження споживання споживачу (субспоживачу).

Господарський суд враховує те, що станом на дату вирішення спору у даній справі відповідачем не погашена в повному обсязі заборгованість за спожиту активну електричну енергію, розмір якої вказано позивачем в попередженні про припинення електричної енергії.

Поряд з цим відповідач не виконує вимоги енергопостачальника (позивача) щодо вибіркового відключення своїх електроустановок, окрім тих, що забезпечують водопостачання та водовідведення м. Долинська та Долинського району з подальшим опломбуванням пристроїв їх підключення.

Суд погоджується з доводами позивача про те, що не допускаючи представника ПАТ "Кіровоградобленерго" для здійснення спільного відключення об'єктів відповідача (окрім водопостачання та водовідведення) від електричної мережі з подальшим опломбуванням пристроїв їх підключення та продовжуючи споживання електричної енергії на своїх об'єктах, відповідач порушує права позивача, норми ПКЕЕ, умови Договору №2, та завдає позивачу значних матеріальних збитків.

Доводи відповідача про те, що вибіркове відключення останнього від електроспоживання може призвести до припинення діяльності підприємства, або ж до зупинки водопостачання та водовідведення та екологічної катастрофи в районі не ґрунтуються на належних доказах, а тому не приймаються до уваги господарським судом.

До того ж, аналізуючи матеріали справи та норми чинного законодавства, господарський суд прийшов до висновку, що обмеження чи припинення електропостачання відповідача має здійснюватись спільно представниками постачальника та споживача, тобто саме під час вибіркового відключення струмоприймачів повноважні представники повинні встановити технічну можливість відключення того чи іншого об'єкта від електроспоживання.

З огляду на викладені обставини господарський суд дійшов висновку, що вимоги позивача є обґрунтованими та підлягають задоволенню в повному обсязі.

Відповідно до статті 49 Господарського процесуального кодексу України витрати по сплаті судового збору покладаються на відповідача.

Керуючись статтями 33, 34, 43, 49, 82-15, 116, 117 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

ВИРIШИВ:

Позов задовольнити повністю .

Зобов'язати Державне підприємство "Дирекція Криворізького гірничо - збагачувального комбінату окислених руд" (28500, м. Долинська, проммайданчик, ідентифікаційний код 04853709) в десятиденний строк з моменту набрання рішенням законної сили обмежити власне споживання електричної енергії шляхом відключення усіх розподільчих пристроїв, встановлених у п/ст. "Будіндустрія" (м. Долинська), окрім тих, від яких підключені електроустановки, що забезпечують водопостачання та водовідведення м. Долинська та Долинського району.

Зобов'язати Державне підприємство "Дирекція Криворізького гірничо - збагачувального комбінату окислених руд" (28500, м. Долинська, проммайданчик, ідентифікаційний код 04853709) в десятиденний строк з моменту набрання рішенням законної сили надати доступ уповноваженим представникам Публічного акціонерного товариства "Кіровоградобленерго" (25015, м. Кіровоград, просп. Комуністичний, 15, ідентифікаційний код 23226362) для здійснення опломбування усіх розподільчих пристроїв, що встановлені у п/ст. "Будіндустрія" (м. Долинська), у відключеному стані.

Стягнути з Державного підприємства "Дирекція Криворізького гірничо - збагачувального комбінату окислених руд" (28500, м. Долинська, проммайданчик, ідентифікаційний код 04853709) на користь Публічного акціонерного товариства "Кіровоградобленерго" (25015, м. Кіровоград, просп. Комуністичний, 15, ідентифікаційний код 23226362) витрати по сплаті судового збору у розмірі 2436,00 грн.

Наказ видати після набрання судовим рішенням законної сили.

Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним господарським судом.

Рішення може бути оскаржене протягом десяти днів з дня його підписання до Дніпропетровського апеляційного господарського суду через господарський суд Кіровоградської області.

Повне рішення складено 16.12.2015.

Головуючий суддя О.Б. Шевчук

Суддя О.А Змеул

Суддя С.Б. Колодій