Справа № 296/8901/15-а
2-а/296/310/15
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
23 жовтня 2015 р. м.Житомир
Корольовський районний суд м. Житомира в складі:
головуючого судді Шалоти К.В.,
за участі: секретаря Медведської Т.В.,
позивача ОСОБА_1,
представника позивача ОСОБА_2,
представника відповідача ОСОБА_3,
розглянувши в відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_4 Пенсійного фонду України в м.Житомирі Житомирської області про визнання протиправними дій, зобов'язання здійснити перерахунок та виплату пенсії, -
В С Т А Н О В И В :
У серпні 2015 року ОСОБА_1 звернулася до Корольовського районного суду м. Житомира з адміністративним позовом до УПФУ в м.Житомирі Житомирської області, в якому просила:
- визнати протиправними дії відповідача щодо призначення позивачу з 04.09.2010 р. пенсії державного службовця в меншому розмірі, ніж визначено законодавством, а саме щодо неврахування при її обчисленні винагороди за вислугу років у розмірі 25 відсотків, матеріальної допомоги на оздоровлення в сумі 15646,92 грн, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових потреб в сумі 6766,60 грн., індексації заробітної плати в сумі 4939,01 грн, а всього 27352,53 грн;
- визнати протиправними дії відповідача щодо визначення позивачу з 24.08.2012 р. пенсії державного службовця у розмірі 80% від заробітної плати замість 84 %, неврахування при її обчисленні винагороди за вислугу у розмірі 25%, матеріальної допомоги на оздоровлення в сумі 15646,92 грн, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових потреб в сумі 6766,60 грн, індексації заробітної плати в сумі 4939,01 грн, а всього 27352,53 грн;
- визнати протиправними дії відповідача щодо не приведення позивачу у відповідність до чинного законодавства розміру пенсії як державному службовцю на виконання вимог ст. 37 ОСОБА_5 України «Про державну службу» (в редакції станом на момент звільнення), ст. 66 ОСОБА_5 України «Про пенсійне забезпечення» (в редакції станом на момент звільнення) в розмірі 84 відсотків суми заробітної плати, неврахування при її обчисленні винагороди за вислугу у розмірі 25%, матеріальної допомоги на оздоровлення в сумі 15646,92 грн, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових потреб в сумі 6766,60 грн, індексації заробітної плати в сумі 4939,01 грн, а всього 27352,53 грн;
- зобов'язати відповідача привести розмір пенсії позивача у відповідність до вимог ст. 37 ОСОБА_5 України «Про державну службу» (в редакції станом на дату призначення пенсії з 03.09.2010 р.), ст. 66 ОСОБА_5 України «Про пенсійне забезпечення» (в редакції станом на дату призначення пенсії з 03.09.2010 р.) а саме у розмірі 84 відсотків суми заробітної плати з урахуванням у її складі винагороди за вислугу років у розмірі 25 відсотків, матеріальної допомоги на оздоровлення в сумі 15646,92 грн, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових потреб в сумі 6766,60 грн, індексації заробітної плати в сумі 4939,01 грн, а всього 27352,53 грн (по довідкам від 04.06.2015 року №18802/Л/06-25-05-010, №18803/Л/06-25-05-010);
- стягнути з відповідача різницю між перерахованою та фактично виплаченою пенсією позивачу за період з 24.08.2012 р.;
- судове рішення звернути до негайного виконання та зобов'язати відповідача подати звіт про виконання судового рішення протягом одного місяця з дня набрання ним законної сили.
Позовні вимоги обґрунтовувались тим, що позивачу при нарахуванні пенсії державного службовця відповідно до ОСОБА_5 України "Про державну службу" не було враховано суму матеріальних допомог на оздоровлення, на вирішення соціально-побутових питань та індексації заробітної плати на загальну суму 27003,66 грн. Крім того, відповідачем було змінено розмір пенсії з 84% на 80% та при обрахунку пенсії було враховано надбавку за вислугу років у розмірі 20% від посадового окладу замість 25%.
В подальшому позивач звернулася до відповідача з заявою про проведення перерахунку пенсії та включення до пенсії всіх складових заробітної плати відповідно до ОСОБА_5 України "Про державну службу", згідно якої до складу її заробітної плати входять у тому числі "інші виплати", в які включаються матеріальна допомога на оздоровлення, матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та індексацію доходів громадян, проте при розрахунку пенсії відповідачем такі виплати враховано не було, про що повідомлено листом від 24.06.2015 р. №270/Л-02, що на думку позивача не відповідає вимогам ОСОБА_5 України "Про державну службу", ОСОБА_5 України "Про оплату праці", ОСОБА_5 України "Про пенсійне забезпечення" та Постанові Кабінету Міністрів України від 31.05.2000 р. №865 "Про деякі питання вдосконалення розмірів заробітку для обчислення пенсії".
Позивач та її представник в судовому засіданні позов підтримали в повному обсязі з підстав викладених у позові.
Представник відповідача в судовому засіданні проти позову заперечувала, подала до суду письмові заперечення, в яких посилаючись на положення ст. 33 ОСОБА_5 України "Про державну службу" вказувала, що матеріальна допомога на оздоровлення, матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань, виплата індексації заробітної плати та винагорода за вислугу років не входять до суми заробітної плати державного службовця, а тому не може враховуватись при призначенні пенсії. Окрім того зазначила, що при призначенні позивачу пенсії було враховано довідку №50156/Л/05 від 02.09.2010 року, де розмір надбавки за вислугу років було зазначено 20%, а також відповідно довідки №24057/Л/05 від 23.08.2012 року позивачу було здійснено перерахунок пенсії в розмірі 80% від заробітку відповідно до редакції ОСОБА_5 України "Про державну службу", що діяв на момент перерахунку, а тому просила відмовити позивачу в позові.
Заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, повно та всебічно з"ясувавши всі фактичні обставини справи, оцінивши докази, що мають значення для вирішення справи, суд вважає позов таким, що підлягає до задоволення частково, виходячи з наступного.
Судом встановлено, що з 04.09.2010 року позивачу ОСОБА_1 призначена пенсія за віком відповідно до ст.37 ОСОБА_5 України «Про державну службу» у розмірі 84% від заробітної плати виходячи з даних про заробіток позивача відповідно до довідки №50151/Л/05 від 02.09.2010 року, за період 24 календарних місяців за період з вересня 2008 року по серпень 2010, в якій відсутня графа «інші виплати».
З 23.08.2012 р. позивачу на підставі заяви від 23.08.2012 було здійснено перерахунок пенсії на підставі довідки про складові заробітної плати №24057/Л/05 від 23.08.2012, виданої ДПІ у м. Житомирі за період з вересня 2005 року по серпень 2010 року (60 місяців). Вказана довідка містила в собі графу «інші виплати», що влючала: матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань та матеріальну допомогу на оздоровлення. Перерахунок було здійснено в розмірі 80% від заробітку, без врахування матеріальної допомоги.
10.06.2015 р. позивач звернулася до УПФУ в м.Житомирі з заявою про перерахунок пенсії з врахуванням «інших виплат» згідно довідок №18803/Л/06/25/05/010, №18802/Л/06/25/05/010 (про складові заробітної плати за 60 календарних місяців за період роботи з вересня 2005 року по серпень 2010 року), №18800/Л/05/25/05/010 (про складові заробітної плати за 60 календарних місяців за період роботи з жовтня 2005 року по вересень 2010 року) від 04.06.2015 року, виданих Житомирською ОДПІ.
ОСОБА_4 Пенсійного фонду України в м.Житомирі від 24.06.2015 р. №270/Л-02 ОСОБА_1 відмовлено в здійснені перерахунку її пенсії.
Відповідно до вимог статті 37 ОСОБА_5 України від 16 грудня 1993 року № 3723-ХІІ "Про державну службу" пенсія державним службовцям призначається в розмірі 80 відсотків від сум їх заробітної плати, на які нараховуються страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.
Частиною 5 ст. 37 вказаного ОСОБА_5, передбачено, що за кожний повний рік роботи понад 10 років на державній службі пенсія збільшується на один відсоток заробітку, але не більше 90 відсотків заробітної плати.
Відповідно до статті 33 цього ОСОБА_5 заробітна плата державних службовців складається з посадових окладів, премій, доплати за ранги, надбавки за вислугу років на державній службі та інших надбавок. Умови оплати праці державних службовців, розміри їх посадових окладів, надбавок, доплат і матеріальної допомоги визначаються Кабінетом Міністрів України.
ОСОБА_5 України від 24 березня 1995 року №108/95-ВР "Про оплату праці" встановлено, що заробітна плата - це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому виразі, яку за трудовим договором власник або уповноважений ним орган виплачує працівникові за виконану ним роботу (ч. 1 ст. 1 ОСОБА_5).
Статтею 2 ОСОБА_5 України "Про оплату праці" визначено структуру заробітної плати, до якої входить: основна та додаткова заробітна плата, а також заохочувальні та компенсаційні виплати.
Аналіз наведених положень дає підстави для висновку, що матеріальна допомога на оздоровлення та допомога для вирішення соціально-побутових питань входила до системи оплати праці державного службовця.
Крім того, статтею 66 ОСОБА_5 України від 5 листопада 1991 року № 1788-XII "Про пенсійне забезпечення" врегульовано види оплати праці, що враховуються при обчисленні пенсій.
Відповідно до ч. 1 ст. 66 ОСОБА_5 України "Про пенсійне забезпечення" до заробітку для обчислення пенсії включаються всі види оплати праці (виплат, доходу), на які відповідно до ОСОБА_5 України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" нараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, в межах максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, оподатковуваного доходу (прибутку), сукупного оподатковуваного доходу (граничної суми заробітної плати (доходу), з яких справляються страхові внески (збори) до соціальних фондів, що діяла на день одержання зазначеного заробітку (виплат, доходу).
Стаття 41 ОСОБА_5 України від 9 липня 2003 року № 1058-IV "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (далі - Закон № 1058-IV) визначає виплати (доходи), що враховуються в заробітну плату (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії. Так, зокрема до такого доходу (заробітної плати) враховуються: суми виплат, отримуваних застрахованою особою після набрання чинності цим ОСОБА_5, з яких згідно з цим ОСОБА_5 були фактично нараховані (обчислені) та сплачені страхові внески; суми виплат, отримуваних застрахованою особою до набрання чинності цим ОСОБА_5, у межах сум, на які відповідно до законодавства, що діяло раніше, нараховувалися внески на державне соціальне страхування або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування.
За змістом наведених норм отримувані застрахованою особою суми виплат, з яких були фактично нараховані та сплачені страхові внески або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, враховуються в заробіток (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії, незалежно від того, чи входять вони до структури заробітної плати.
З огляду на викладене суд вважає, що висновки ОСОБА_4 Пенсійного фонду України в м.Житомирі Житомирської області про те, що матеріальна допомога, на яку нараховувався збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, однак яка не включається до складу заробітної плати державного службовця, не враховується при обчисленні розміру його пенсії, є наслідком порушення правил застосування норм права: відповідачем перевагу було надано положенням ОСОБА_5 № 3723-XII та № 108/95-ВР, які щодо спірних відносин є загальними. У той же час перевагу мають спеціальні норми, що визначають виплати (доходи) для обчислення пенсії, за наведених обставин - стаття 41 ОСОБА_5 № 1058-IV та стаття 66 ОСОБА_5 №1788.
Відповідно до ст. 33 ОСОБА_5 України «Про оплату праці» у період між переглядом розміру мінімальної заробітної плати індивідуальна заробітна плата підлягає індексації згідно з чинним законодавством.
Відповідно до ч. 1 ст. 2 ОСОБА_5 України «Про індексацію грошових доходів населення» та п.2 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2003 року №1078 об'єктом індексації грошових доходів населення є оплата праці (грошове забезпечення) як грошовий дохід громадян, одержаний ними в гривнях на території України і який не має разового характеру.
З огляду на викладене суд дійшов висновку, що ОСОБА_4 Пенсійного фонду України в м. Житомирі не врахувавши при призначенні ОСОБА_1 пенсії державного службовця до складу її розрахунку отриманої матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань, матеріальної допомоги на оздоровлення та індексації заробітної плати діяло всупереч вимогам ст.37 ОСОБА_5 України "Про державну службу" та ст. 66 ОСОБА_5 України "Про пенсійне забезпечення".
Згідно до ст.41 ОСОБА_5 України "Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування" до виплат /доходів/, що враховуються у заробітну плату застрахованої особи для обчислення пенсії належать, зокрема: суми виплат, отримуваних застрахованою особою після набрання чинності цим ОСОБА_5, з яких згідно з цим ОСОБА_5 були фактично нараховані /обчислені/ та сплачені страхові внески; суми виплат, отримуваних застрахованою особою до набрання чинності цим ОСОБА_5, у межах сум, на які відповідно до законодавства, що діяло раніше, нараховувались внески на державне соціальне страхування або збір на обовязкове державне пенсійне страхування.
За змістом наведених норм отримувані застрахованою особою суми виплат, з яких були фактично нараховані та сплачені страхові внески або збір на обовязкове державне пенсійне страхування, враховуються в заробіток застрахованої особи для обчислення пенсії незалежно від того, чи входять вони до структури заробітної плати.
Враховуючи наведене, суд прийшов до висновку про те, що позовні вимоги мають бути задоволені частково і позивачу при обчисленні пенсії відповідно до спеціальних норм, встановлених ст.41 ОСОБА_5 України "Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування" та ст.66 ОСОБА_5 України "Про пенсійне забезпечення" у редакції, що діяла на час призначення позивачу пенсії в 2010 році, щодо спірних правовідносин, які визначають виплати для обчислення пенсії за наведених обставин, мають бути зараховані отримані нею індексація заробітної плати та матеріальна допомога на оздоровлення та соціально-побутові потреби, на які нараховані страхові внески на загальнообовязкове державне пенсійне страхування.
Щодо питання про розмір заробітної плати з якої має проводитись обрахунок пенсії позивача, то очевидною на думку суду є та обставина, що усуваючи помилку допущену на стадії перерахунку пенсії відповідач не може застосовувати інші норми законодавства, аніж ті, які діяли на момент призначення пенсії особі.
Тим більше, що після призначення пенсії позивачу ОСОБА_5 України "Про державну службу" та постанова КМУ від 31.05.2000 №865 "Про питання вдосконалення визначення розмірів заробітку для обчислення пенсії" зазнали змін в бік, що погіршує становище позивача (зменшилась відсоткова величина пенсії від суми заробітної плати та збільшився період роботи, за який враховується заробіток).
Відповідно до ст. 58 Конституції України закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи. Конституційний Суд України в своєму рішенні у справі № 1-7/99 за конституційним зверненням Національного банку України щодо офіційного тлумачення положення частини першої статті 58 Конституції України (справа про зворотну дію в часі законів та інших нормативно-правових актів) від 09.02.1999 № 1-рп/99 роз'яснив, що положення частини першої статті 58 Конституції України про те, що закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи, треба розуміти так, що воно стосується людини і громадянина (фізичної особи).
У мотивувальній частині свого рішення Конституційний Суд України зазначив, що за загальновизнаним принципом права закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі. Цей принцип закріплений у частині першій статті 58 Конституції України, за якою дію нормативно-правового акта в часі треба розуміти так, що вона починається з моменту набрання цим актом чинності і припиняється з втратою ним чинності, тобто до події, факту застосовується той закон або інший нормативно-правовий акт, під час дії якого вони настали або мали місце. Конституційний Суд України дійшов висновку, що положення частини першої статті 58 Конституції України про зворотну дію в часі законів та інших нормативно-правових актів у випадках, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи, стосується фізичних осіб і не поширюється на юридичних осіб.
В силу статті 22 Конституції України при прийнятті нових законів або внесення змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.
Статтею 5 ЦК України встановлено, що акт цивільного законодавства не має зворотної дії.
Якщо цивільні відносини виникли раніше і регулювались актом цивільного законодавства, який втратив чинність, новий акт цивільного законодавства застосовується до прав та обов'язків, що виникли з моменту набрання ним чинності.
З огляду на викладене, нові норми законодавства які погіршують становище позивача (зменшилась відсоткова величина пенсії від суми заробітної плати та збільшився період роботи, за який враховується заробіток) не можуть бути застосовані при здійсненні їй перерахунку пенсії в частині зміни відсоткової величини.
Відповідно до ст.37 ОСОБА_5 України "Про державну службу" (у редакції станом на момент призначення позивачу пенсії 04.09.2010 р.) на одержання пенсії державних службовців мають право особи, які досягли встановленого законодавством пенсійного віку, за наявності страхового стажу для чоловіків - не менше 25 років, для жінок - не менше 20 років, у тому числі стажу державної служби - не менше 10 років, та які на час досягнення пенсійного віку працювали на посадах державних службовців, а також особи, які мають не менше 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців, - незалежно від місця роботи на час досягнення пенсійного віку. Пенсія державним службовцям призначається в розмірі 80 відсотків від сум їх заробітної плати, на які нараховуються страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування. За кожний повний рік роботи понад 10 років на державній службі пенсія збільшується на один відсоток заробітку, але не більше 90 відсотків заробітної плати.
Відповідно до наявного в матеріалах справи протоколу ПФУ в Корольовському районі №58724 від 11.10.2010 року, позивач має загальний стаж роботи 37 р. 11м.21дн, в тому числі стаж державної служби 14 роки 6 місяців 2 дні.
Враховуючи, що позивачу пенсія призначена відповідно до норм ст.37 ОСОБА_5 України "Про державну службу" у редакції діючій станом на момент призначення пенсії 04.09.2010 р. в розмірі 84 відсотків її заробітної плати, ця розрахункова величина має залишатися дійсною для визначення розміру її пенсії.
Щодо визначення початку періоду з якого позивачу слід здійснювати перерахунок пенсії, суд вважає за необхідне зазначити наступне.
Відповідно до статей 83, 84, 87 ОСОБА_5 України "Про пенсійне забезпечення", статей 43, 44, 45, 46 ОСОБА_5 України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", призначення чи перерахунок пенсії проводиться виключно на підставі звернення (заяви) особи до відповідного територіального органу Пенсійного фонду або до уповноваженого ним органу чи уповноваженій особі. Пенсія призначається чи перераховується з дня звернення, крім окремих випадків, передбачених згаданими Законами.
Відповідно до статті 45 ОСОБА_5 України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" перерахунок призначеної пенсії, крім випадків, передбачених частиною першою статті 35, частиною другою статті 38, частиною третьою статті 42 і частиною п'ятою статті 48 цього ОСОБА_5, провадиться в такі строки: у разі виникнення права на підвищення пенсії - з першого числа місяця, в якому пенсіонер звернувся за перерахунком пенсії, якщо відповідну заяву з усіма необхідними документами подано ним до 15 числа включно, і з першого числа наступного місяця, якщо заяву з усіма необхідними документами подано ним після 15 числа; у разі настання обставин, які тягнуть за собою зменшення пенсії, - з першого числа місяця, в якому настали ці обставини, якщо вони мали місце до 15 числа включно, і з першого числа наступного місяця, якщо вони мали місце після 15 числа.
Як свідчать матеріали справи, Позивач повторно звернулася до Відповідача з відповідною заявою та довідкою про здійснення перерахунку її пенсії - 10.06.2015 р., про що свідчить штамп вхідної кореспонденції ОСОБА_4 Пенсійного фонду України в м.Житомирі Житомирської області.
З урахуванням норм вказаного вище ОСОБА_5, позивач ОСОБА_1 має право на перерахунок пенсії з 01.06.2015 року, у звязку з чим позовні вимог за період з 04.09.2010 р. по 31.05.2015 р. відповідно до норм чинного законодавства задоволенню не підлягають.
Окрім того, слід зазначити, що статтями 21, 105, 162 КАС України визначено, що адміністративний позов може містити вимоги щодо визнання незаконними рішення, дії чи бездіяльності відповідача, зобов'язання його вчинити певні дії, відшкодувати шкоду, заподіяну незаконним рішенням, дією чи бездіяльністю.
Відповідно до п. 4.1 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до ОСОБА_5 України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 року № 22-1 орган, що призначає пенсію, розглядає питання про призначення пенсії, перерахунок та поновлення виплати раніше призначеної пенсії, а також про переведення з одного виду пенсії на інший при зверненні особи з відповідною заявою.
В той же ж час, до повноважень суду не належить здійснення встановлення (нарахування, перерахування) розміру перерахунку пенсії, тому що державою віднесені ці повноваження до компетенції ОСОБА_4 Пенсійного фонду України в м. Житомирі Житомирської області, а суд не може перебирати на себе функції вищевказаної установи та визначити (призначити) суму при призначенні пенсії.
Таким чином, здійснення перерахунку пенсії у певному розмірі є обов'язком Пенсійного фонду України, а у разі не згоди з таким перерахуванням (нарахуванням) позивач має право звернутися до суду та оскаржити таке нарахування.
З огляду на викладене, суд вважає, що позовні вимоги про зобовязання відповідача здійснити перерахунок пенсії позивача конкретно визначену суму та вимоги про стягнення таких сум, що одноособово визначена та обрахована позивачем, задоволенню не підлягають.
Відповідно до частини першої статті 267 Кодексу адміністративного судочинства України та з урахуванням положень інформаційного листа Вищого адміністративного суду України від 09.01.2013 р. N 28/12/13-13, судовий контроль за виконанням рішення суб'єктом владних повноважень - відповідачем у справі контроль здійснюється судом першої інстанції шляхом зобов'язання надати звіт про виконання судового рішення.
Відповідно до вимог ч. 3 ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України у зв'язку з частковим задоволенням позову, суд присуджує на користь позивача витрати по сплаті судового збору пропорційно до задоволеної частини позову в сумі 36 грн. 54 коп. (73 грн. 08 коп. / 2).
Керуючись ст.ст. 2, 4, 6-12, 70-72, 86, 94, 159-163 Кодексу адміністративного судочинства України, Корольовський районний суд м. Житомира
П О С Т А Н О В И В :
Позов ОСОБА_1 задовольнити частково.
Визнати протиправними дії ОСОБА_4 Пенсійного фонду України в м. Житомирі Житомирської області щодо неврахування ОСОБА_1 при обчисленні пенсії винагороди за вислугу років у розмірі 25 відсотків, матеріальної допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових потреб, індексації заробітної плати, відповідно до ОСОБА_5 України "Про державну службу" з 01.06.2015 року.
Зобовязати ОСОБА_4 Пенсійного фонду України в м. Житомирі провести перерахунок та виплату ОСОБА_1 пенсії державного службовця в розмірі 84 відсотків суми її заробітної плати з урахуванням у її складі винагороди за вислугу років у розмірі 25 відсотків, матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань, матеріальної допомоги на оздоровлення та індексації заробітної плати, що зазначені у довідках ОСОБА_4 Пенсійного фонду України в м.Житомирі від 04.06.2015 №18802/Л/06/25/05/010, №18803/Л/06-25-05-010 відповідно до ст.28 ОСОБА_5 України "Про державну службу", починаючи з 01.06.2015 року, з урахуванням раніше виплачених сум.
В задоволенні решти позову відмовити.
Стягнути з Державного бюджету України на користь ОСОБА_1 грошові кошти в розмірі 36 (тридцять шість) грн. 54 коп. в рахунок відшкодування витрат по сплаті судового збору.
Зобов'язати ОСОБА_4 Пенсійного фонду України в м. Житомирі надати Корольовському районному суду м. Житомира звіт про виконання судового рішення в місячний строк з дня набрання постановою законної сили.
Постанова суду може бути оскаржена в апеляційному порядку до Житомирського апеляційного адміністративного суду через Корольовський районний суд м. Житомира шляхом подання апеляційна скарга протягом десяти днів з дня отримання копії постанови. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає до Житомирського апеляційного адміністративного суду.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Cуддя К. В. Шалота