ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
04 грудня 2015 року м. Київ К/800/51002/15
Суддя Вищого адміністративного суду України Єрьомін А.В., перевіривши відповідність вимогам статей 211-213 КАС України касаційної скарги Колочавської сільської ради Міжгірського району Закарпатської області на ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 29 жовтня 2015 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Колочавської сільської ради Міжгірського району Закарпатської області про зобов'язання вчинити певні дії, -
ВСТАНОВИВ:
Від Колочавської сільської ради Міжгірського району Закарпатської області надійшла касаційна скарга на ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 29 жовтня 2015 року у даній справі.
Відповідно до частини п'ятої статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України, до касаційної скарги додається документ про сплату судового збору.
З 1 вересня поточного року набрав чинності Закон України від 22 травня 2015 року № 484-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сплати судового збору».
Відповідно до Закону України «Про судовий збір» від 8 липня 2011 року №3674-VI із змінами і доповненнями, внесеними Законами України, за подання до суду суб'єктом владних повноважень касаційної скарги на ухвалу суду справляється судовий збір в розмірі 1218 грн..
В порушення вимог частини п'ятої статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України заявником до касаційної скарги не доданий документ про сплату судового збору.
Належними реквізитами для сплати судового збору є: код ЄДРПОУ 38004897, розрахунковий рахунок 31210255700007, банк одержувача ГУДК у м. Києві, МФО 820019, КЕКД 2230005.
В порушення вимог статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України заявником в касаційній скарзі зазначено не всіх сторін, які беруть участь у справі та їх адреси, не додана копія касаційної скарги відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.
Як вбачається з касаційної скарги та доданих до неї матеріалів, заявник оскаржує ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 29 жовтня 2015 року з пропущенням строку касаційного оскарження, проте заявником до касаційної скарги не додано клопотання про поновлення строку на касаційне оскарження та не додано обґрунтованих доказів на підтвердження поважності пропуску строку звернення з касаційною скаргою до суду.
Згідно абз.1 частини четвертої статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України (в редакції Закону України від 20 грудня 2011 року № 4176-VI) касаційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, встановлених статтею 212 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення касаційної скарги без руху особа має право звернутися до суду касаційної інстанції з заявою про поновлення строків.
За таких обставин касаційну скаргу слід залишити без руху, та надати заявнику строк для усунення зазначених вище недоліків касаційної скарги.
Керуючись статтями 108, 214 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -
УХВАЛИВ:
Касаційну скаргу Колочавської сільської ради Міжгірського району Закарпатської області на ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 29 жовтня 2015 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Колочавської сільської ради Міжгірського району Закарпатської області про зобов'язання вчинити певні дії - залишити без руху.
Надати Колочавській сільській раді Міжгірського району Закарпатської області строк тридцять днів, перебіг якого починається з моменту отримання даної ухвали.
Роз'яснити Колочавській сільській раді Міжгірського району Закарпатської області, що не подання заяви про поновлення строку або визнання судом неповажними причин пропуску строку на подання касаційної скарги є підставою для відмови у відкритті касаційного провадження.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя А.В. Єрьомін