Ухвала суду № 54079594, 04.12.2015, Господарський суд Одеської області

Дата ухвалення
04.12.2015
Номер справи
916/4631/15
Номер документу
54079594
Форма судочинства
Господарське
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

______________________________

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про визнання боржника банкрутом

і відкриття ліквідаційної процедури

"04" грудня 2015 р. Справа № 916/4631/15

За заявою боржника ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ОТГМ (65082, АДРЕСА_1; код ЄДРПОУ 35991831) про порушення справи про банкрутство за положеннями ст.95 Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом

Господарський суд Одеської області у складі:

судді Антощук С.І.

при секретарі судового засідання Карагяур Н.М.

Представники сторін:

від заявника (боржника): ОСОБА_2 за довіреністю від 25.11.2015р.

Суть спору: про порушення справи про банкрутство

17.11.2015р. голова ліквідаційної ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ОТГМ звернулась до господарського суду Одеської області із заявою (вх.№4868/15 від 17.11.2015р.) про порушення справи про банкрутство ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ОТГМ, оскільки під час ліквідації боржника не у звязку з процедурою банкрутства встановлено неможливість боржника задовольнити вимоги кредиторів у повному обсязі. Вказана заява подана з урахуванням вимог ст.95 Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом.

Ухвалою господарського суду Одеської області від 19.11.2015р. прийнято до розгляду заяву ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ОТГМ; призначено до розгляду у підготовчому засіданні суду та зобовязано заявника (боржника) надати суду додаткові документи.

Ухвалою підготовчого засідання суду від 27.11.2015р. порушено провадження у справі про банкрутство ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ОТГМ за положеннями ст.95 Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом та введено мораторій на задоволення вимог кредиторів.

27.11.2015р. до господарського суду Одеської області від заявника ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ОТГМ надійшла заява (вх.№3-2017/15 від 27.11.2015р.) про призначення ліквідатором банкрута гр.ОСОБА_3, яка виконувала обовязки голови ліквідаційної комісії у досудовій процедурі ліквідації товариства.

У судовому засіданні 04.12.2015р. представник заявника підтримав раніше подані до господарського суду заяви про визнання ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ОТГМ банкрутом, відкриття відносно нього ліквідаційної процедури та призначення ліквідатором банкрута гр.ОСОБА_3, яка виконувала обовязки голови ліквідаційної комісії у досудовій процедурі ліквідації товариства.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення представника заявника, суд встановив:

ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ОТГМ згідно Свідоцтва про державну реєстрацію серії А01 №505429 зареєстровано Виконавчим комітетом Одеської міської ради 26.06.2008р.

Голова ліквідаційної комісії ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ОТГМ звернулась до господарського суду із заявою про порушення провадження у справі про банкрутство ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ОТГМ за положеннями ст.95 Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, оскільки під час ліквідації боржника не у звязку з процедурою банкрутства встановлено неможливість боржника задовольнити вимоги кредиторів у повному обсязі.

Відповідно до ч.1 ст.95 Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом якщо вартості майна боржника - юридичної особи, щодо якого прийнято рішення про ліквідацію, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, така юридична особа ліквідується в порядку, передбаченому цим Законом. У разі виявлення зазначених обставин ліквідатор (ліквідаційна комісія) зобовязаний звернутися до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство такої юридичної особи. Обовязковою умовою звернення до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство є дотримання боржником порядку ліквідації юридичної особи відповідно до законодавства України.

За результатами розгляду у підготовчому засіданні суду 27.11.2015р. заяви ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ОТГМ про порушення справи про банкрутство та доданих до неї документів, судом було встановлено дотримання заявником порядку добровільної ліквідації юридичної особи, визначеної законодавством України, та неспроможність боржника погасити наявну кредиторську заборгованість через відсутність на балансі товариства майна, у звязку з чим було винесено ухвалу підготовчого засідання суду про порушення провадження у справі.

Відповідно до ч.1 ст.37 Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом у випадках, передбачених цим Законом, господарський суд у судовому засіданні за участю сторін приймає постанову про визнання боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру строком на дванадцять місяців. Банкрут - боржник, неспроможність якого виконати свої грошові зобовязання встановлена господарським судом. Під ліквідацією розуміється припинення субєкта підприємницької діяльності, визнаного господарським судом банкрутом, з метою здійснення заходів щодо задоволення в порядку цього Закону вимог кредиторів шляхом продажу його майна.

Згідно ч. 4 ст. 205 Господарського кодексу України у разі неспроможності суб'єкта господарювання через недостатність його майна задовольнити вимоги кредиторів він може бути оголошений за рішенням суду банкрутом.

За положеннями ч.1 ст. 209 Господарського кодексу України у разі нездатності суб'єкта підприємництва після настання встановленого строку виконати свої грошові зобов'язання перед іншими особами, територіальною громадою або державою інакше як через відновлення його платоспроможності цей суб'єкт (боржник) відповідно до частини четвертої статті 205 цього Кодексу визнається неспроможним.

За даними бухгалтерського обліку за результатами проведеної роботи головою ліквідаційної комісії ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ОТГМ було складено проміжний ліквідаційний баланс станом на 01.10.2015р., затверджений учасником товариства у протоколі №2/15 від 23.10.2015р., з якого вбачається, що боржник не в змозі погасити свої зобовязання у розмірі 3 945 252грн. перед кредитором за відсутності активів боржника.

На підтвердження даних балансу товариства заявником надано:

- письмові пояснення щодо включення до проміжного ліквідаційного балансу заборгованості ДПІ у Приморському районі м.Одеси, яка не подала заяву до ліквідаційної комісії ТОВ УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ОТГМ у досудовій процедурі. Згідно пояснень заявника, в результаті вивчення господарської діяльності ТОВ УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ОТГМ було з'ясовано, що ДПІ в Приморському районі м. Одеси була проведена планова виїзна перевірка ТОВ УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ОТГМ з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 27.06.2008р. по 31.12.2009р. валютного та іншого законодавства на підставі якої було складено акт від 21.05.2010р. №271/23-60/35991831. На підставі вищезазначеного акту ДПІ в Приморському районі м. Одеси прийняті податкові повідомлення-рішення від 26.10.2010р. №0004332310/2, яким ТОВ УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ОТГМ визначено суму грошового зобов'язання по податку на додану вартість у сумі 2 562 224грн., в тому числі 1 708 149грн. основного зобов'язання та 854 075грн. за штрафними санкціями, а також податкове повідомлення рішення від 26.10.2010р. №0007452310/2, яким ТОВ УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ОТГМ визначено суму грошового зобов'язання по податку на прибуток у сумі 3 910 604грн., в тому числі 2 237 103грн. основного зобов'язання та 1 673 501грн. штрафних санкцій. Постановою Одеського окружного адміністративного суду від 04.12.2014р. в рамках скороченого провадження було задоволено позовну заяву ДПІ в Приморському районі м. Одеси до ТОВ УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ОТГМ про стягнення вказаної заборгованості. З урахуванням існування судового рішення ТОВ УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ОТГМ, відобразило заборгованість у розмірі 3 945 252 грн. по сплаті податків і зборів, тобто лише сума основного зобов'язання без врахування штрафних санкцій, у проміжному ліквідаційному балансі. У разі визнання ТОВ УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ОТГМ банкрутом та переходом до ліквідаційної процедури ДПІ в Приморському районі м. Одеси не позбавлено можливості звернутися до господарського суду Одеської області та до ліквідатора із заявою про включено конкурсних вимог до реєстру відповідно до черговості;

- письмові пояснення голови ліквідаційної комісії, в яких вказано, що відповідно до останнього поданого балансу (баланс станом на 30.06.2011р.) до органів статистики, міститься інформація стосовно наявної дебіторської заборгованості у розмірі 7 407 900грн. Відповідно до первинних бухгалтерських документів зазначена дебіторська заборгованість була списана 24.06.2011р. з урахуванням спливу строків давності, що підтверджується актом списання дебіторської заборгованості від 24.06.2011р.;

- довідки Філії Одеське РУ АТ Банк Фінанси та кредит №71 від 12.12.2014р., Дирекції ПАТ Діамантбанк у м.Одеса з питань розвитку бізнесу Персональні фінанси №1145/23-01 від 09.12.2014р. та АТ УкрСиббанк №56-2/17/254 від 08.12.2014р., в яких вказано, що у боржника відкриті рахунки у зазначених банківських установах та залишок коштів на вказаних рахунках відсутній;

- Інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру права власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження обєктів нерухомого майна щодо боржника №46560445 від 29.10.2015р.; ОСОБА_2 з Державного реєстру обтяжень рухомого майна №48188318 від 29.10.2015р. Згідно вказаних довідок за боржником не зареєстровано нерухоме та рухоме майно;

- наказ ТОВ УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ОТГМ від 08.09.2015р. за яким на підприємстві боржника було створено інвентаризаційну комісію та встановлено умови проведення інвентаризації; акт контрольної перевірки інвентаризації цінностей від 11.09.2015р., яким було встановлено відсутність майна, яке можливо було б інвентаризувати.

Приймаючи до уваги дотримання заявником порядку ліквідації юридичної особи у відповідності з вимогами ст. ст. 105, 110, 111 ЦК України, ст.91 ГК України та ст.ст. 6, 17, 33, 34, 35 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, наявність кредиторської заборгованості та відсутність майнових активів для її задоволення, наявність ознак неплатоспроможності (перевищення пасиву над активом), суд визнає ТОВ УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ОТГМ банкрутом, відкриває відносно нього ліквідаційну процедуру строком на дванадцять місяців.

За положеннями частини 2 ст.95 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом ліквідатор банкрута призначається в порядку, встановленому цим Законом для призначення розпорядника майна. Обовязки ліквідатора можуть бути покладені на голову ліквідаційної комісії (ліквідатора) незалежно від наявності у нього статусу арбітражного керуючого.

Альтернатива визначення судом способу призначення ліквідатора у справі повинна містити належне обґрунтування доцільності обрання конкретного способу призначення. Вказана позиція підтримана у постанові Вищого господарського суду України від 08.04.2014р. по справі №920/1802/13.

У судовому засіданні 04.12.2015р. представник заявника підтримав раніше подані до господарського суду заяви про призначення ліквідатором банкрута гр.ОСОБА_3, яка виконувала обовязки голови ліквідаційної комісії у досудовій процедурі ліквідації товариства у порядку ч.2 ст.95 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом. В обґрунтування поданих заяв вказано, що головою ліквідаційної комісії ТОВ УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ОТГМ було проведено інвентаризацію майна, проведено ознайомлення з бухгалтерськими документами боржника, складено та надано на затвердження засновникам проміжний ліквідаційний баланс. Отже, голові ліквідаційної комісії не потрібен буде додатковий час на вивчення діяльності підприємства, що призведе до більш ефективної роботи в якості ліквідатора ТОВ УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ОТГМ.

Так, судом встановлено відсутність відомостей щодо порушення головою ліквідаційної комісії процедури досудової ліквідації ТОВ УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ОТГМ або інших відомостей, що можуть свідчити про існування перешкод для виконання гр.ОСОБА_3 функцій ліквідатора банкрута; відсутність за даними досудової процедури ліквідації у боржника будь-якого майна, для реалізації якого ліквідатору потрібні були б додаткові професійні навички, якими може володіти арбітражний керуючий. Таким чином, призначення ліквідатором у справі голови ліквідаційної комісії не потребуватиме додаткового часу для передачі статутної, бухгалтерської та іншої реєстраційної документації, а також виключить можливість створення безнадійної заборгованості по сплаті грошової винагороди арбітражному керуючому, послуги якого є платними.

З врахуванням вищезазначеного, суд призначає ліквідатором банкрута гр. ОСОБА_3, яка виконувала обов`язки ліквідатора у добровільній досудовій процедурі ліквідації ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ОТГМ.

У разі суттєвих змін обставин справи (виявлення майна банкрута, відсторонення попереднього ліквідатора у добровільному або примусовому порядку, ін.), судом буде вирішено питання щодо призначення ліквідатора банкрута в порядку, встановленому цим Законом для призначення розпорядника майна, як то йдеться в ст.95 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом.

Стаття 38 Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом визначає наслідки визнання боржника банкрутом.

Відповідно до п.2.2. Положення про порядок офіційного оприлюднення відомостей про справу про банкрутство, затвердженого постановою пленуму Вищого господарського суду України №16 від 17.12.2013р., офіційному оприлюдненню підлягає, зокрема, повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

З врахуванням вищезазначеного, господарський суд вважає за необхідне оприлюднити на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України повідомлення про визнання ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ОТГМ банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, текст якого додається.

Відповідно до ч.4 ст.38 Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом повідомлення про визнання боржника банкрутом і про відкриття ліквідаційної процедури мають містити: найменування та інші реквізити боржника, визнаного банкрутом; найменування господарського суду, в провадженні якого знаходиться справа про банкрутство; дату прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури; відомості про ліквідатора (ліквідаційну комісію).

Згідно ч.1 ст.39 Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом власник майна (орган, уповноважений управляти майном) боржника у будь-який час до закінчення ліквідаційної процедури має право одночасно задовольнити усі вимоги конкурсних кредиторів відповідно до реєстру вимог кредиторів або надати боржнику грошові кошти, достатні для задоволення всіх вимог кредиторів, у порядку та на умовах, передбачених статтею 31 цього Закону. Власник майна (орган, уповноважений управляти майном) боржника може брати участь в обговоренні звіту ліквідатора та мирової угоди, а також може заявляти клопотання про погашення заборгованості або перехід до процедури санації.

Частинами 3, 4, 5, 6, 9 ст.41 Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом передбачено, що з дня призначення ліквідатора до нього переходять права керівника (органів управління) юридичної особи - банкрута. Ліквідатор (арбітражний керуючий) має право замовити виготовлення дублікатів печатки та штампів у разі їх втрати. Під час здійснення своїх повноважень ліквідатор має право заявити вимоги до третіх осіб, які відповідно до законодавства несуть субсидіарну відповідальність за зобовязаннями боржника у звязку з доведенням його до банкрутства. Розмір зазначених вимог визначається з різниці між сумою вимог кредиторів і ліквідаційною масою. У разі банкрутства боржника з вини його засновників (учасників, акціонерів) або інших осіб, у тому числі з вини керівника боржника, які мають право давати обовязкові для боржника вказівки чи мають можливість іншим чином визначати його дії, на засновників (учасників, акціонерів) боржника - юридичної особи або інших осіб у разі недостатності майна боржника може бути покладена субсидіарна відповідальність за його зобовязаннями. Стягнені суми включаються до складу ліквідаційної маси і можуть бути використані тільки для задоволення вимог кредиторів у порядку черговості, встановленому цим Законом. Протягом пятнадцяти днів з дня призначення ліквідатора відповідні посадові особи банкрута зобовязані передати бухгалтерську та іншу документацію банкрута, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута ліквідатору. У разі ухилення від виконання зазначених обовязків відповідні посадові особи банкрута несуть відповідальність відповідно до законів України. Ліквідатор не рідше ніж один раз на місяць надає комітету кредиторів звіт про свою діяльність, інформацію про фінансове становище і майно боржника на день відкриття ліквідаційної процедури та при проведенні ліквідаційної процедури, використання коштів боржника, а також іншу інформацію на вимогу комітету кредиторів.

Відповідно до п.3 ст.95 Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом кредитори мають право заявити свої вимоги до боржника, який ліквідується, у місячний строк з дня офіційного оприлюднення повідомлення про визнання боржника, який ліквідується, банкрутом, на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет. Зазначений строк є граничним і поновленню не підлягає. Особи, вимоги яких заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, або не заявлені взагалі, не є конкурсними кредиторами, а їх вимоги погашаються в шосту чергу.

З врахуванням вищезазначених положень, суд припиняє повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном, зобовязує керівництво протягом пятнадцяти днів з дня прийняття цієї постанови забезпечити передачу ліквідатору бухгалтерської та іншої документації боржника, печаток, штампів, матеріальних та інших цінностей.

Керуючись ст.ст. 37, 38, 39, 41, 95, Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, ст.ст. 205, 209 Господарського кодексу України, ст.ст.82,85 Господарського процесуального кодексу України, суд

П О С Т А Н О В И В:

1.Визнати банкрутом ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю „УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ОТГМ (65082, АДРЕСА_1; код ЄДРПОУ 35991831).

2.Відкрити відносно ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ОТГМ (65082, АДРЕСА_1; код ЄДРПОУ 35991831) ліквідаційну процедуру строком на дванадцять місяців до 04.12.2016р. включно.

3.Ліквідатором ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ОТГМ (65082, АДРЕСА_1; код ЄДРПОУ 35991831) призначити гр. ОСОБА_3 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1; адреса для листування: 65082, АДРЕСА_1), яка виконувала обовязки ліквідатора у досудовій процедурі ліквідації товариства.

4.Припинити повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном.

5.Оприлюднити на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України повідомлення про визнання ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ОТГМ (65082, АДРЕСА_1; код ЄДРПОУ 35991831) банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, текст якого додається.

6.Встановити місячний строк з дня офіційного оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет для предявлення кредиторами вимог до банкрута.

7.Зобовязати ліквідатора провести ліквідаційні заходи, передбачені ст.ст.37-45, ст.95 Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, та надати суду звіт.

8.Зобовязати посадових осіб боржника протягом пятнадцяти днів передати бухгалтерську та іншу документацію банкрута, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута ліквідатору.

9.Вважати строк виконання всіх грошових зобовязань банкрута таким, що настав.

10.Скасувати арешт, накладений на майно боржника, визнаного банкрутом, чи інші обмеження щодо розпорядження майном такого боржника. Накладання нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається.

11.Виконання зобовязань боржника, визнаного банкрутом, здійснювати у випадках і порядку, передбаченому Розділом ІІІ - (Ліквідаційна процедура), Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом.

12.Призначити засідання суду на 13.01.2016р. о 14:50 год.

Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Одеської області за адресою: м. Одеса, пр-т Шевченка, 29, зал судових засідань № 9 (4-й поверх), тел.(0482)307-997.

13.Зобовязати надати:

ліквідатора: відомості щодо ліквідаційної процедури ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ОТГМ з підтверджуючими документами; відзиви на заяви кредиторів з вимогами до боржника.

Матеріали, витребувані постановою суду, надати до Відділу документального забезпечення та контролю господарського суду Одеської області (м.Одеса, пр-т Шевченка, 29, каб. 111) за три робочих дні до дня проведення судового засідання.

Явку ліквідатора банкрута визнати обовязковою.

Постанова набирає законної сили з моменту її прийняття. Постанову може бути оскаржено у встановленому порядку згідно ст.ст.91,93 ГПК України та ст.8 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Повну постанову складено 07.12.2015р.

Копію постанови надіслати: ліквідатору ТОВ УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ ОТГМ гр.ОСОБА_3 (65082, АДРЕСА_1;); Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, легалізації громадських формувань ОМУЮ ГТУЮ в Одеській області; Другому Приморському ВДВС ОМУЮ ГТУЮ в Одеській області.

Суддя С.І. Антощук