Ухвала суду № 53820848, 24.11.2015, Господарський суд Житомирської області

Дата ухвалення
24.11.2015
Номер справи
4/44-б
Номер документу
53820848
Форма судочинства
Господарське
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

УКРАЇНА

Господарський суд

Житомирської області

_____________

10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65, тел. (0412) 48-16-20,

E-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, http://zt.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

Від "24" листопада 2015 р. Справа № 4/44-Б

Господарський суд Житомирської області у складі судді Омельяна О.С., за участі секретаря судового засідання Зарудяного А.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи № 4/44-Б

за заявою ОСОБА_1 об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Житомирській області, ідентифікаційний код 38741486, місцезнаходження: 10014, м. Житомир, Богунський район, майдан Перемоги, буд. 2 (далі - ініціюючий кредитор 1, кредитор 1, ОСОБА_1 ОДПІ)

до боржника ОСОБА_2 виробничого житлово-ремонтного експлуатаційного підприємства № 10, ідентифікаційний код 13567330, місцезнаходження: 10009, м. Житомир, Корольовський район, вул. Вітрука, буд. 42/7 (далі - боржник, банкрут, КВЖРЕП № 10)

про банкрутство,

інші учасники провадження у справі про банкрутство:

кредитор 2 - ОСОБА_1 обласне відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, ідентифікаційний код 13548797, місцезнаходження: 10014, м. Житомир, Богунський район, вул. Перемоги, буд. 7;

кредитор 3 - Комунальне підприємство "Житомирводоканал" ОСОБА_1 міської ради, ідентифікаційний код 03344065, місцезнаходження: 10005, м. Житомир, Богунський район, вул. Черняховського, буд. 120;

кредитор 4 - ОСОБА_1 міський центр зайнятості, ідентифікаційний код 13561251, місцезнаходження: 10005, м. Житомир, Богунський район, вул. Черняховського, буд. 110;

кредитор 5 - ОСОБА_1 орендне підприємство теплових мереж "Житомиртеплокомуненерго", ідентифікаційний код 05478806, місцезнаходження: 10014, м. Житомир, Богунський район, вул. Київська, буд. 48;

кредитор 6 - Комунальне підприємство "Житомиртеплокомуненерго" ОСОБА_1 міської ради, ідентифікаційний код 35343771, місцезнаходження: 10014, м. Житомир, Корольовський район, вул. Київська, буд. 48;

кредитор 7 - Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у м. Житомирі, ідентифікаційний код 25924113, місцезнаходження: 10003, м. Житомир, Богунський район, провул. Львівський, буд. 2;

кредитор 8 - Управління Пенсійного фонду України в м. Житомирі, ідентифікаційний код 37927490, місцезнаходження: 10003, м. Житомир, Богунський район, вул. Перемоги, буд. 55;

кредитор 9 - ОСОБА_3, місце проживання: 10012, м. Житомир, вул. Шелушкова, 59 А, кв. 1;

кредитор 10 - ОСОБА_4, місце проживання: 10009, м. Житомир, площа Польова,10, кв. 56;

ліквідатор - арбітражний керуючий ОСОБА_5, свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 839, виданого 19.04.2013 р., 10004, м. Житомир, провул. Пограничний, буд. 14;

за участі представників учасників у справі:

від ініціюючого кредитора - ОСОБА_6 - дов. від 03.08.2015 № 91/9/06-25;

від боржника - ліквідатор банкрута ОСОБА_5;

від кредитора 2 - не з'явився;

від кредитора 3 - не з'явився;

від кредитора 4 - ОСОБА_7, дов. від 27.04.2015 №18;

від кредитора 5 - не з'явився;

від кредитора 6 - не з'явився;

від кредитора 7 - не з'явився;

від кредитора 8 - не з'явилися;

від кредиторів 9, 10 - не з'явилися,-

встановив:

у провадженні господарського суду Житомирської області перебуває справа про банкрутство ОСОБА_2 виробничого житлово-ремонтного експлуатаційного підприємства № 10.

Постановою господарського суду від 03.11.2011, зокрема, визнано банкрутом Комунальне виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство № 10.

Ухвалою господарського суду від 06.10.2015 продовжено термін ліквідаційної процедури ОСОБА_2 виробничого житлово-ремонтного експлуатаційного підприємства № 10 та повноважень ліквідатора банкрута арбітражного керуючого ОСОБА_5 з 07.10.2015 по 24.11.2015; відкладено розгляд заяви ОСОБА_2 підприємства "Житомиртеплокомуненерго" ОСОБА_1 міської ради від 21.05.2015 № 3046/16 з вимогами до боржника на суму 367026,76 грн. заборгованості з оплати послуг централізованого опалення та постачання гарячої води; відкладено розгляд заяви ОСОБА_1 об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області від 01.09.2015 № 3818/9/06-23 про заміну кредитора у справі правонаступником; відкладено розгляд справи; призначено наступне судове засідання; зобов'язано Комунальне підприємство "Житомиртеплокомуненерго" ОСОБА_1 міської ради, ліквідатора банкрута ОСОБА_5, ОСОБА_1 об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області, комітет кредиторів боржника, Реєстраційну службу Житомирського міського управління юстиції вчинити певні дії та надати до суду витребувані документи; викликано у порядку ст. 30 ГПК України в наступне судове засідання представника Агенції з управління комунальним майном ОСОБА_1 міської ради.

Відповідно до абзацу 3 підпункту 3.9.1, абзацу 3 підпункту 3.9.2 постанови Пленуму Вищого господарського суду України "Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції" від 26.12.2011 № 18 доказом повідомлення про час та місце судового засідання в разі неповернення ухвали підприємством зв'язку може бути й долучена до матеріалів справи та засвідчена самим судом копія реєстру поштових відправлень. Неявка учасника судового процесу в судове засідання не є підставою для скасування судового рішення, якщо ухвалу, в якій зазначено час і місце такого засідання, надіслано йому в порядку, зазначеному в підпункті 3.9.1 підпункту 3.9 цього пункту постанови.

Судом встановлено, що особи, які беруть участь у справі, але не з'явилися в судове засідання 24.11.2015, повідомлені про час і місце розгляду справи своєчасно та з дотриманням вимог ГПК України, що підтверджується реєстром на відправку рекомендованої кореспонденції від 09.10.2015.

В судовому засіданні судом було оголошено зміст документів, що надійшли до господарського суду до початку судового засідання (т. 10, а.с.136-158). Судом ухвалено долучити вказані документи до матеріалів справи.

Судом розглядається заява КП "Житомиртеплокомуненерго" від 18.11.2015 № 5124/16 про відкладення розгляду справи.

Ліквідатором банкрута та присутніми у судовому засіданні учасниками провадження у справі про банкрутство зазначено про можливість часткового задоволення заяви ОСОБА_2 підприємства "Житомиртеплокомуненерго" та відкладення розгляду заяви ОСОБА_2 підприємства "Житомиртеплокомуненерго" ОСОБА_1 міської ради від 21.05.2015 № 3046/16 з вимогами до боржника на суму 367026,76 грн заборгованості з оплати послуг централізованого опалення та постачання гарячої води.

З огляду на неявку у судове засідання представника ОСОБА_2 підприємства "Житомиртеплокомуненерго", ненадання витребуваних документів, та зважаючи на думку присутніх у судовому засіданні учасників провадження у справі про банкрутство, господарський суд вважає за необхідне заяву ОСОБА_2 підприємства "Житомиртеплокомуненерго" задовольнити частково, відкласти розгляд заяви ОСОБА_2 підприємства "Житомиртеплокомуненерго" ОСОБА_1 міської ради від 21.05.2015 № 3046/16 з вимогами до боржника на суму 367026,76 грн. заборгованості з оплати послуг централізованого опалення та постачання гарячої води.

Ліквідатором банкрута арбітражним керуючим ОСОБА_5 у судовому засіданні повідомлено, що 05.11.2015 на засіданні міської комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати заслухано ліквідатора банкрута про хід ліквідаційної процедури ОСОБА_2 виробничого житлово-ремонтного експлуатаційного підприємства № 10 та вирішено звернутись до постійної комісії з питань бюджету комунальної власності з пропозицією залучення інвестиції ОСОБА_1 міської ради для погашення загальної суми заборгованості.

Разом з тим, докази в підтвердження здійснення ліквідатором інших дій на виконання вимог ухвали господарського суду від 06.10.2015 відсутні.

З огляду на викладене, суд з'ясовує в представника ініціюючого кредитора чи розглядалось на засіданні комітету кредиторів боржника питання щодо своєчасного і належного виконання обов'язків ліквідатора банкрута арбітражним керуючим ОСОБА_5, необхідності усунення арбітражного керуючого від виконання вказаних обов'язків та призначення нового ліквідатора у справі.

Представник ініціюючого кредитора повідомив, що зазначене питання на засіданні комітету кредиторів 23.11.2015 не розглядалось та буде вирішено на наступному засіданні комітету кредиторів ОСОБА_2 виробничого житлово-ремонтного експлуатаційного підприємства № 10.

Розглянувши клопотання ліквідатора банкрута арбітражного керуючого ОСОБА_5 від 23.11.2015 № 25/439 про продовження строку ліквідаційної процедури ОСОБА_2 виробничого житлово-ремонтного експлуатаційного підприємства № 10 та повноважень ліквідатора банкрута до 23.02.2016, господарський суд встановив наступне.

Присутніми в судовому засіданні представниками кредиторів надано пояснення про необхідність задоволення вказаного клопотання.

Ухвалою господарського суду від 06.10.2015 продовжено термін ліквідаційної процедури ОСОБА_2 виробничого житлово-ремонтного експлуатаційного підприємства № 10 та повноважень ліквідатора банкрута арбітражного керуючого ОСОБА_5 з 07.10.2015 по 24.11.2015.

За змістом ч. 2 ст. 22 Закону про банкрутство, загальний строк ліквідаційної процедури боржника не може перевищувати 18 місяців. Господарський суд може продовжити цей строк на шість місяців, якщо інше не передбачено цим Законом про банкрутство.

У п. 86 Постанови ВСУ № 15 від 18.12.2009 "Про судову практику в справах про банкрутство" (далі - Постанова Пленуму Верховного Суд України № 15) зазначено, що ліквідатор зобов'язаний вчинити ліквідаційні заходи і передати на затвердження господарському суду звіт та ліквідаційний баланс у встановлений строк, проте, невиконання ліквідатором цих дій у граничні строки, визначені Законом про банкрутство, не є підставою для припинення провадження у справі.

Ч. 3 ст. 24 Закону про банкрутство визначено, що ліквідатор виконує свої повноваження до завершення ліквідаційної процедури в порядку, встановленому цим Законом та іншими нормативно-правовими актами.

Як вбачається з протоколу № 11 засідання комітету кредиторів від 23.11.2015, комітетом кредиторів вирішено надати повноваження ліквідатору банкрута клопотатись перед судом щодо продовження ліквідаційної процедури та повноважень ліквідатора банкрута до 23.02.2016.

Беручи до уваги наведене, ураховуючи, що всі необхідні заходи, що є обов'язковими для здійснення в ліквідаційній процедурі банкрута, ліквідатором боржника в межах строку ліквідаційної процедури в повному обсязі у відповідності до ст. 32 зазначеного Закону не виконано, господарський суд визнає за необхідне клопотання ліквідатора банкрута арбітражного керуючого ОСОБА_5 від 23.11.2015 № 25/439 задовольнити, продовжити термін ліквідаційної процедури ОСОБА_2 виробничого житлово-ремонтного експлуатаційного підприємства № 10 та повноважень ліквідатора банкрута арбітражного керуючого ОСОБА_5 з 25.11.2015 по 22.02.2016.

Розглянувши заяву ОСОБА_1 об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області від 01.09.2015 № 3818/9/06-23 про заміну кредитора у справі правонаступником, господарський суд встановив наступне.

Представником ОСОБА_1 об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області у судовому засіданні підтримано заяву у повному обсязі та подано клопотання про долучення до матеріалів справи документів, яке задоволено судом.

Представником Житомирського міського центру та ліквідатором банкрута зазначено про необхідність задоволення заяви ОСОБА_1 об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області та заміни кредитора по справі.

Статтями 13 та 21 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади" виключно Кабінет Міністрів України наділено повноваженнями з утворення, реорганізації та ліквідації територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади як юридичних осіб публічного права.

Частиною першою статті 104 Цивільного кодексу України (далі - ЦК України) передбачено, що юридична особа припиняється в результаті реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації. У разі реорганізації юридичних осіб майно, права та обов'язки переходять до правонаступників.

Частиною другою статті 107 ЦК України визначено, що після закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами та задоволення чи відхилення цих вимог комісія з припинення юридичної особи складає передавальний акт (у разі злиття, приєднання або перетворення), який має містити положення про правонаступництво щодо всіх зобов'язань юридичної особи, що припиняється.

Частиною дев'ятою статті 5 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади" встановлено, що порядок здійснення заходів, пов'язаних з утворенням, реорганізацією чи ліквідацією міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, визначається Кабінетом Міністрів України.

Пунктом 6 Порядку здійснення заходів, пов'язаних з утворенням, реорганізацією або ліквідацією міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.10.2011 №1074, визначено, що права та обов'язки органів виконавчої влади у разі приєднання одного або кількох органів виконавчої влади до іншого органу виконавчої влади переходять до органу виконавчої влади, до якого приєднано один або кілька органів виконавчої влади.

Відповідно до частини четвертої статті 21 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади" територіальні органи центрального органу виконавчої влади набувають статусу юридичної особи з дня внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців запису про державну реєстрацію як юридичної особи.

Частиною тринадцятою статті 37 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" визначено, що зміни до установчих документів юридичної особи, що не припиняється в результаті приєднання, підлягають державній реєстрації після державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті приєднання у порядку, встановленому статтею 29 цього Закону. Приєднання вважається завершеним з моменту державної реєстрації припинення юридичних осіб, що припиняються в результаті приєднання, та державної реєстрації відповідних змін до установчих документів.

Як вбачається з додатку № 1 до постанови Кабінету Міністрів України № 311 від 06.08.2014, утворено ОСОБА_1 об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області. Відповідно до додатку № 2 вказаної постанови реорганізовано шляхом приєднання ОСОБА_1 об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Житомирської області до територіального органу Державної фіскальної служби - ОСОБА_1 об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області.

Наказом Міністерства доходів і зборів України від 21.01.2015 № 4, зокрема, розпочато реорганізацію окремих територіальних органів Міндоходів у Житомирській області; утворено комісії з реорганізації окремих територіальних органів Міндоходів у Житомирській області.

21.07.2015 внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців запис про проведення державної реєстрації ОСОБА_1 об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області.

30.09.2015 було складено передавальний акт ОСОБА_1 об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Житомирській області у зв'язку із припиненням шляхом приєднання до ОСОБА_1 об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області.

Наказом Державної фіскальної служби України від 06.10.2015 № 757 затверджено зміни до положення про ОСОБА_1 об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління ДФС у Житомирській області та викладено пункт 1 положення про ОСОБА_1 об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління ДФС у Житомирській області у наступній редакції: ОСОБА_1 об'єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Житомирській області з центром у м. Житомирі є територіальним органом Державної фіскальної служби України (далі - ДФС), який підпорядковується ДФС та Головному управлінню ДФС у Житомирській області. ОСОБА_1 об'єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Житомирській області є органом доходів і зборів. ОСОБА_1 об'єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Житомирській області забезпечує реалізацію повноважень ДФС на території відповідних адміністративно-територіальних одиниць. ОСОБА_1 об'єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Житомирській області є правонаступником усіх прав та обов'язків ОСОБА_1 об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Житомирській області.

Статтею 4-1 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України) визначено, що господарські суди розглядають справи про банкрутство у порядку провадження, передбаченому цим Кодексом, з урахуванням особливостей, встановлених Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Відповідно до ст. 25 ГПК України у разі припинення діяльності суб'єкта господарювання шляхом реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення), заміни кредитора чи боржника в зобов'язанні, а також в інших випадках заміни особи у відносинах, щодо яких виник спір, господарський суд залучає до участі у справі правонаступника відповідної сторони або третьої особи на будь-якій стадії судового процесу. Усі дії, вчинені в судовому процесі до вступу у справу правонаступника, обов'язкові для нього так само, як вони були обов'язкові для особи, яку правонаступник замінив. Про заміну або про відмову заміни сторони чи третьої особи її правонаступником господарський суд виносить ухвалу.

Враховуючи вищевикладене, господарський суд вбачає клопотання ОСОБА_1 об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області підставним і обґрунтованим у зв'язку із чим вважає за необхідне задовольнити його та замінити кредитора ОСОБА_1 об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Житомирській області (ідентифікаційний код 38741486, місцезнаходження: 10014, м. Житомир, Богунський район, майдан Перемоги, буд. 2) її правонаступником ОСОБА_1 об'єднаною державною податковою інспекцією Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирської області (ідентифікаційний код 39904577, місцезнаходження: 10014, м. Житомир, Богунський район, майдан Перемоги, буд. 2).

24.11.2015 до господарського суду надійшло клопотання ліквідатора банкрута арбітражного керуючого ОСОБА_5 від 23.11.2015 № 25/440 про затвердження оплати послуг арбітражного керуючого ОСОБА_5 за період виконання обов'язків ліквідатора банкрута з 29.11.2012 по 31.10.2015 на суму 83679,06 грн, яке господарський суд вважає за необхідне прийняти та призначити до розгляду в наступному судовому засіданні.

Статтею 77 ГПК України передбачено, що господарський суд відкладає в межах строків, встановлених ст. 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні. Такими обставинами, зокрема, є нез'явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу; неподання витребуваних доказів та/або необхідність витребування нових доказів.

Зважаючи на відсутність доказів виконання в повному обсязі необхідних заходів, що є обов'язковими для здійснення в ліквідаційній процедурі банкрута, господарський суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи в межах ліквідаційної процедури.

Керуючись ст. 77, 86 ГПК України, ст.ст. 22-32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції до 19.01.2013, господарський суд Житомирської області,-

ухвалив:

1. Продовжити термін ліквідаційної процедури ОСОБА_2 виробничого житлово-ремонтного експлуатаційного підприємства № 10 та повноважень ліквідатора банкрута арбітражного керуючого ОСОБА_5 з 25.11.2015 по 22.02.2016.

2. Замінити кредитора ОСОБА_1 об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Житомирській області (ідентифікаційний код 38741486, місцезнаходження: 10014, м. Житомир, Богунський район, майдан Перемоги, буд. 2) її правонаступником ОСОБА_1 об'єднаною державною податковою інспекцією Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирської області (ідентифікаційний код 39904577, місцезнаходження: 10014, м. Житомир, Богунський район, майдан Перемоги, буд. 2).

3. Відкласти розгляд заяви ОСОБА_2 підприємства "Житомиртеплокомуненерго" ОСОБА_1 міської ради від 21.05.2015 № 3046/16 з вимогами до боржника на суму 367026,76 грн. заборгованості з оплати послуг централізованого опалення та постачання гарячої води.

4. Прийняти клопотання ліквідатора банкрута арбітражного керуючого ОСОБА_5 від 23.11.2015 № 25/440 про затвердження оплати послуг арбітражного керуючого ОСОБА_5 за період виконання обов'язків ліквідатора банкрута з 29.11.2012 по 31.10.2015 на суму 83679,06 грн та призначити його розгляд в наступному судовому засіданні.

5. Відкласти розгляд справи.

6. Призначити наступне судове засідання на "16" лютого 2016 р. об 11:00 год., в приміщенні господарського суду Житомирської області, зал судових засідань № 110.

7. Повторно зобов'язати Комунальне підприємство "Житомиртеплокомуненерго" ОСОБА_1 міської ради надати у судове засідання:

- письмові нормативно-обґрунтовані пояснення щодо черговості задоволення вимог кредитора;

- письмові пояснення стосовно підстав заявлення вимог щодо надання послуг з теплопостачання нежитлового приміщення, що розташоване за адресою: м.Житомир, вул. Корольова, 46, і раніше перебувало у віданні боржника;

- розрахунок заборгованості із зазначенням суми боргу від дати укладення договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води №52 від 01.07.2010 до дати порушення провадження у справі про банкрутство, а також за період від порушення провадження у справі до визнання боржника банкрутом по кожному об'єкту окремо із зазначенням які вимоги є конкурсними, а які поточними;

- договори про надання послуг з теплопостачання, укладені з орендарями нежитлових приміщень в м. Житомир вул. Вітрука, 42/7, майдан Польовий, 10, вул. Космонавтів, 32, вул. Корольова, 48, які перебували раніше у віданні банкрута і щодо яких було укладений договір від 01.07.2010 № 52 про надання послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води (оригінали - для огляду, копії - для долучення до матеріалів справи).

8. Зобов'язати ліквідатора банкрута ОСОБА_5 надати до господарського суду в термін до 09.02.2016:

- письмові пояснення щодо рішення органу місцевого самоврядування про передачу іншому комунальному підприємству нежитлових приміщень в м. Житомир вул. Вітрука, 42/7, майдан Польовий, 10, вул. Космонавтів, 32, вул. Корольова, 48, які перебували раніше у віданні банкрута, набувача таких приміщень, порядку оформлення передачі вказаних приміщень та часу їх передачі іншому суб'єкту;

- докази виконання вимог ч. 11 ст. 30 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та копії відповідних проміжних звітів щодо проведення ліквідаційної процедури;

- докази відсутності у банкрута відокремлених підрозділів;

- докази реалізації активів банкрута та погашення вимог кредиторів;

- докази розшуку авто-технічних засобів, зареєстрованих за банкрутом;

- письмові пояснення стосовно вчинених дій в ліквідаційній процедурі за весь період виконання обов'язків ліквідатора банкрута із зазначенням таких дій за кожен календарний місяць;

- в разі завершення здійснення ліквідаційної процедури, здійснення розрахунків з усіма кредиторами надати суду звіт та ліквідаційний баланс банкрута з додатками всіх необхідних документів на його підтвердження в порядку ст. 32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та протокол засідання комітету кредиторів на якому розглянуто звіт та ліквідаційний баланс банкрута.

9. Зобов'язати кредиторів ОСОБА_2 виробничого житлово-ремонтного експлуатаційного підприємства № 10, що не були присутні на засіданні комітету кредиторів 23.11.2015 надати до суду в термін до 15.12.2015 власні письмові пояснення стосовно клопотання ліквідатора банкрута арбітражного керуючого ОСОБА_5 від 23.11.2015 № 25/440 про затвердження оплати послуг арбітражного керуючого ОСОБА_5 за період виконання обов'язків ліквідатора банкрута з 29.11.2012 по 31.10.2015 на суму 83679,06 грн

10 Повторно зобов'язати голову комітету кредиторів боржника - ОСОБА_1 об'єднану державну податкову інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області у термін до 09.02.2016 розглянути питання щодо своєчасного і належного виконання обов'язків ліквідатора банкрута арбітражним керуючим ОСОБА_5, необхідності усунення арбітражного керуючого від виконання вказаних обов'язків та призначення нового ліквідатора у справі.

11. Повторно у порядку ст. 30 ГПК України викликати в наступне судове засідання представника Агенції з управління комунальним майном ОСОБА_1 міської ради та зобов'язати надати (оригінал - для огляду в судовому засіданні, копії - для долучення до матеріалів справи) договори оренди нежитлових приміщень, які належать до комунальної власності, що розташовані у м. Житомир вул. Вітрука, 42/7, майдан Польовий, 10, вул. Космонавтів, 32, вул. Корольова, 48 і раніше перебували у віданні банкрута.

12. У порядку ст. 30 ГПК України викликати в наступне судове засідання керівника ОСОБА_2 виробничого житлово-ремонтного експлуатаційного підприємства № 13 та зобов'язати надати (оригінал - для огляду в судовому засіданні, копії - для долучення до матеріалів справи) акти прийому-передачі нежитлових приміщень, які належать до комунальної власності, що розташовані у м. Житомир вул. Вітрука, 42/7, майдан Польовий, 10, вул. Космонавтів, 32, вул. Корольова, 48 і раніше перебували у віданні банкрута.

13. Викликати в наступне судове засідання представників кредиторів та ліквідатора банкрута ОСОБА_5

14. Копію ухвали надіслати відповідно до розрахунку розсилки.

Суддя Омельян О.С.

Розрахунок розсилки:

1 - ОСОБА_1 обласне відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати непрацездатності (м. Житомир, вул. Перемоги, 7) - рек.;

2 - Комунальне підприємство "Житомирводоканал" ОСОБА_1 міської ради (10005, м. Житомир, вул. Вітрука, 42/7) - рек.;

3 - ОСОБА_1 орендне підприємство теплових мереж "Житомиртеплокомуненерго" (10014, м. Житомир, вул. Жукова, 23-а) - рек.;

4 - Комунальне підприємство "Житомиртеплокомуненерго" ОСОБА_1 міської ради (10014, м. Житомир, вул. Київська, 48) - рек.;

5 - Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Житомирі (10003, м. Житомир, провул. Львівський, 2 ) - рек.;

6 - ОСОБА_3 (10012, м. Житомир, Шелушкова 59 А, кв. 1) - рек.;

7- ОСОБА_4 (10009, м. Житомир, площа Польова,10 кв. 56) - рек.;

8 - УПФУ в м. Житомирі (10003,м.Житомир, вул. Перемоги, 55) - рек.

9 - Агенція з управління комунальним майном ОСОБА_1 міської ради (м. Житомир, вул. Михайлівська, 10А) - рек.

10 - КВЖРЕП №13 (м. Житомир, проїзд Тутківського, 15) рек.