ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01014, м.Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1 П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
м. Київ
12 січня 2011 року № 2а-15470/10/2670
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: Головуючого - судді Дегтярьової О.В., при секретарі судового засідання Безсчасній Я.С., за участю представників: позивача ОСОБА_1 (довіреність від 22.10.2010р. б/н), відповідача ОСОБА_2 (довіреність від 20.05.2010р. № 84), розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ТК Укрпромторг-ХІІ»до Державної податкової інспекції у Соломянському районі міста Києва про визнання протиправною бездіяльність та зобовязання вчинити певні дії, - В С Т А Н О В И В:
ТОВ «ТК Укрпромторг-ХІІ»заявлені позовні вимоги (з урахуванням заяви про уточнення позовних вимог від 14.12.2010р.) до ДПІ у Соломянському районі м. Києва про визнання протиправною бездіяльність щодо неприйняття податкових декларацій з податку на додану вартість за березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень 2010 року, податкових декларацій з податку на прибуток за І квартал 2010 року, півріччя 2010 року, ІІІ квартал 2010 року; зобовязання прийняти та внести до електронної бази даних районного рівня до відповідних форм податкової звітності та періодів які відповідають полям: тип періоду, місяць та рік звітного періоду з податкових декларацій з податку на додану вартість за березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень 2010 року, податкових декларацій з податку на прибуток за І квартал 2010 року, півріччя 2010 року, ІІІ квартал 2010 року; зобовязання приймати податкові декларації з податку на додану вартість та податкові декларації з податку на прибуток у встановленому пунктом 4.1.2 п. 4.1 ст. 4 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами»порядку.
В обґрунтування позовних вимог позивач посилався на те, що дані поданих до відповідача податкових декларацій з податку на додану вартість за березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень 2010 року, податкових декларацій з податку на прибуток за І квартал 2010 року, півріччя 2010 року, ІІІ квартал 2010 року не заносяться до електронної бази податкової звітності, що суперечить вимогам законодавства та порушує його права.
Відповідач проти позову заперечував. В обґрунтування своїх заперечень відповідач послався на те, що податкові декларації з податку на додану вартість за березень, квітень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень 2010 року, податкових декларацій з податку на прибуток за півріччя 2010 року, ІІІ квартал 2010 року на адресу відповідача не надходили та в базі даних «Бест-Звіт» не існує жодних відмітко щодо їх реєстрації. При цьому відповідач посилався на те, що ним були прийняті рішення про невизнання податкових декларацій за травень 2010 року та з податку на прибуток за І квартал 2010 року.
У судових засіданнях представники позивача підтримали позовні вимоги та просили їх задовольнити.
Представник відповідача у судових засіданнях заперечував проти позовних вимог та просив відмовити в задоволенні позовних вимог.
Заслухавши пояснення представників сторін, розглянувши матеріали справи, всебічно і повно зясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, обєктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду і вирішення справи по суті, суд дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають частковому задоволенню з таких підстав.
ТОВ «ТК Укрпромторг-ХІІ»зареєстровану як юридичну особу Соломянською районною у м. Києві державною адміністрацією 12 лютого 2008 року згідно Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи (Серія А00 № 698214).
ТОВ «ТК Укрпромторг-ХІІ»перебуває на обліку як платник податку в ДПІ у Соломянському районі м. Києва згідно Довідки про взяття на облік платника податку від 13 лютого 2008 року № 25484/29-004 (форма № 4-ОПП).
Відповідно до Свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість від 26 лютого 2008 року № 100101039 ТОВ «ТК Укрпромторг-ХІІ»зареєстровано платником податку на додану вартість з 26 лютого 2008 року.
09 червня 2010 року ТОВ «ТК Укрпромторг-ХІІ»направило податкову декларацію з податку на додану вартість за травень 2010 року курєрською поштою, що підтверджується фіскальним чеком, повідомленням про вручення поштового відправлення, бланком курєрської доставки, яка надійшла на адресу відповідача 10 червня 2010 року.
21 червня 2010 року ТОВ «ТК Укрпромторг-ХІІ»направило по пошті податкову декларацію з податку на додану вартість за березень 2010 року та податкову декларацію з податку на додану вартість за квітень 2010 року, які надійшли на адресу відповідача 25 червня 2010 року, що підтверджується описом вкладення у цінний лист, фіскальним чеком, повідомленням про вручення поштового відправлення, копії яких наявні в матеріалах справи.
21 червня 2010 року ТОВ «ТК Укрпромторг-ХІІ»направило по пошті податкову декларацію з податку на прибуток за І квартал 2010 року, яка надійшла на адресу відповідача 25 червня 2010 року, що підтверджується описом вкладення у цінний лист, фіскальним чеком та повідомленням про вручення поштового відправлення, копії яких наявні в матеріалах справи.
28 вересня 2010 року ТОВ «ТК Укрпромторг-ХІІ»направило по пошті податкову декларацію з податку на додану вартість за червень 2010 року з Додатком № 5 (Розшифровка податкових зобовязань та податкового кредиту в розрізі контрагентів) та Реєстром отриманих та виданих податкових накладних, які надійшли на адресу відповідача 29 вересня 2010 року, що підтверджується описом вкладення у цінний лист, фіскальним чеком та повідомленням про вручення поштового відправлення, копії яких наявні в матеріалах справи.
28 вересня 2010 року ТОВ «ТК Укрпромторг-ХІІ»направило по пошті податкову декларацію з податку на додану вартість за липень 2010 року з Реєстром отриманих та виданих податкових накладних, які надійшли на адресу відповідача 29 вересня 2010 року, що підтверджується описом вкладення у цінний лист, фіскальним чеком та повідомленням про вручення поштового відправлення, копії яких наявні в матеріалах справи.
28 вересня 2010 року ТОВ «ТК Укрпромторг-ХІІ»направило по пошті податкову декларацію з податку на додану вартість за серпень 2010 року з Додатком № 5 (Розшифровка податкових зобовязань та податкового кредиту в розрізі контрагентів) та Реєстром отриманих та виданих податкових накладних, які надійшли на адресу відповідача 29 вересня 2010 року, що підтверджується описом вкладення, фіскальним чеком та повідомленням про вручення поштового відправлення, копії яких наявні в матеріалах справи.
28 вересня 2010 року ТОВ «ТК Укрпромторг-ХІІ»направило по пошті декларацію з податку на прибуток підприємства за півріччя 2010 року, які надійшли на адресу відповідача 29 вересня 2010 року, що підтверджується описом вкладення, фіскальним чеком та повідомленням про вручення поштового відправлення, копії яких наявні в матеріалах справи.
18 жовтня 2010 року ТОВ «ТК Укрпромторг-ХІІ»направило податкову декларацію з податку на додану вартість за вересень 2010 року разом із листом від 18 жовтня 2010 року з копією довіреності та заявою від 28 вересня 2010 року б/н курєрською поштою, що підтверджується описом вкладення у цінний лист, повідомленням про вручення поштового відправлення, фіскальним чеком та відповідним бланком курєрської доставки, копії яких наявні в матеріалах справи.
03 листопада 2010 року ТОВ «ТК Укрпромторг-ХІІ»направило по пошті податкову декларацію з податку на прибуток за ІІІ квартал 2010 року з Додатком К1/1 до рядків декларації, які надійшли на адресу відповідача 11 листопада 2010 року, що підтверджується описом вкладення у цінний лист, фіскальним чеком та повідомленням про вручення поштового відправлення, копії яких наявні в матеріалах справи.
Листом від 10 червня 2010 року № 14580/10/28-010 ДПІ у Соломянському районі м. Києва повідомляє ТОВ «ТК Укрпромторг-ХІІ»про те, що декларація з податку на додану вартість за травень 2010 року, подана з порушенням порядку заповнення та подання, встановленим Порядком заповнення та подання податкової декларації з податку на додану вартість, затвердженим наказом Державної податкової адміністрації України 30 травня 1997 року № 166 (у редакції наказу від 15 червня 2005 року № 213), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 30 червня 2005 року за № 702/10982, оскільки податкова звітність з податку на додану вартість має наявні порвані аркуші, підчистки, помарки, текст її неможливо прочитати, а тому не визнається як податкова декларація, та пропонує подати нову декларацію з відповідними виправленнями.
Листом від 07 липня 2010 року № 12095/10/28-010 ДПІ у Соломянському районі м. Києва повідомляє ТОВ «ТК Укрпромторг-ХІІ»про те, що декларація з податку на прибуток за І квартал 2010 року подана з порушенням порядку заповнення та подання, встановленим Порядком заповнення та подання податкової декларації з податку на додану вартість, затвердженим наказом Державної податкової адміністрації України 30 травня 1997 року № 166 (у редакції наказу від 15 червня 2005 року № 213), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 30 червня 2005 року за № 702/10982, оскільки податкова декларація з податку на прибуток, включаючи розшифровки, має наявні порвані аркуші, текст її неможливо прочитати, а тому не визнається як податкова декларація.
Статтею 9 Закону України «Про систему оподаткування»(який діяв на момент спірних правовідносин) передбачені обовязки платників податків і зборів (обовязкових платежів), зокрема подавати до державних податкових органів та інших державних органів відповідно до законів декларації, бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, повязані з обчисленням і сплатою податків і зборів (обовязкових платежів) (п. 2).
Відповідно до п. 1.11 ст. 1 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами»(який діяв на момент спірних правовідносин) (далі Закон) податкова декларація, розрахунок (податкова декларація) - документ, що подається платником податків до контролюючого органу у строки, встановлені законодавством, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податку, збору (обовязкового платежу).
Згідно з п. 1.1 ст. 1 Закону платники податків - юридичні особи, їх філії, відділення, інші відокремлені підрозділи, що не мають статусу юридичної особи, а також фізичні особи, які мають статус субєктів підприємницької діяльності чи не мають такого статусу, на яких згідно з законами покладено обовязок утримувати та/або сплачувати податки і збори (обовязкові платежі), пеню та штрафні санкції.
Підпунктом 4.1.1 п. 4.1 ст. Закону передбачено, що платник податків самостійно обчислює суму податкового зобовязання, яку зазначає у податковій декларації, крім випадків, передбачених підпунктом «г»підпункту 4.2.2 пункту 4.2, а також пунктом 4.3 цієї статті.
В силу підпункту «а», підпункту «б»підпункту 4.1.4 п. 4.1 ст. 4 Закону податкові декларації подаються за базовий податковий (звітний) період, що дорівнює: календарному місяцю (у тому числі при сплаті місячних авансових внесків), - протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця; календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі при сплаті квартальних або піврічних авансових внесків), - протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя).
Відповідно до абзацу першого п. 16.4 ст. 16 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств»(в редакції на момент спірних правовідносин) податковим періодом для податку на прибуток є календарний квартал, а згідно абзацу першого підпункту 7.8.1 п. 7.8 ст. 7 Закону України «Про податок на додану вартість»(який діяв на момент спірних правовідносин) податковим періодом для податку на додану вартість є календарний місяць.
Підпунктом 4.1.7 п. 4.1 ст. 4 Закону передбачено, що платник податків має право не пізніше ніж за десять днів до закінчення граничного строку подання декларації, визначеного згідно з підпунктом 4.1.4 цього пункту, надіслати декларацію (розрахунок) на адресу податкового органу поштою з повідомленням про вручення.
Відповідно до підпункту 4.1.2 п. 4.1 ст. 4 Закону прийняття податкової декларації є обовязком контролюючого органу. Податкова декларація приймається без попередньої перевірки зазначених у ній показників через канцелярію, чий статус визначається відповідним нормативно-правовим актом. Відмова службової (посадової) особи контролюючого органу прийняти податкову декларацію з будь-яких причин або висування нею будь-яких передумов щодо такого прийняття (включаючи зміну показників такої декларації, зменшення або скасування відємного значення обєктів оподаткування, сум бюджетних відшкодувань, незаконного збільшення податкових зобовязань тощо) забороняється та розцінюється як перевищення службових повноважень такою особою, що тягне за собою її дисциплінарну та матеріальну відповідальність у порядку, визначеному законом.
Якщо службова (посадова) особа контролюючого органу порушує норми абзацу першого цього підпункту, платник податків зобовязаний до закінчення граничного строку подання декларації надіслати таку декларацію поштою з описом вкладеного та повідомленням про вручення, до якої долучається заява на імя керівника відповідного контролюючого органу, складена у довільній формі, із зазначенням прізвища службової (посадової) особи, яка відмовилася прийняти декларацію, та/або із зазначенням дати такої відмови. При цьому декларація вважається поданою в момент її вручення пошті, а граничний десятиденний строк, встановлений для поштових відправлень підпунктом 4.1.7, не застосовується.
Податкова звітність, отримана контролюючим органом від платника податків як податкова декларація, що заповнена ним всупереч правилам, зазначеним у затвердженому порядку її заповнення, може бути не визнана таким контролюючим органом як податкова декларація, якщо в ній не зазначено обовязкових реквізитів, її не підписано відповідними посадовими особами, не скріплено печаткою платника податків. У цьому випадку, якщо контролюючий орган звертається до платника податків з письмовою пропозицією надати нову податкову декларацію з виправленими показниками (із зазначенням підстав неприйняття попередньої), то такий платник податків має право: надати таку нову декларацію разом зі сплатою відповідного штрафу; оскаржити рішення податкового органу в порядку апеляційного узгодження.
Суд трактує зазначені положення таким чином, що податковий орган не має право відмовити у прийнятті податкової декларації. Прийняття податкової декларації є обовязком податкового органу.
Утім, законодавством надано податковому органу право не визнати податкову звітність, отриману і заповнену платником податку всупереч правилам, визначеним у затвердженому порядку її заповнення, у випадку, якщо в ній не зазначено обовязкових реквізитів, вона не підписана відповідними посадовими особами, не скріплена печаткою платника податку.
Порядок заповнення та подання податкової декларації з податку на додану вартість, затверджений наказом Державної податкової адміністрації України від 30 травня 2010 року 1997 року № 166.
Згідно з п. 4.3 Порядку заповнення та подання податкової декларації з податку на додану вартість, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 30 травня 2010 року 1997 року № 166. (у редакції наказу від 15 червня 2005 р. № 213) податкова звітність, отримана контролюючим органом від платника податків як податкова декларація, що заповнена ним всупереч правилам, зазначеним у затвердженому порядку її заповнення, може бути не визнана таким контролюючим органом як податкова декларація, якщо в ній не зазначено обовязкових реквізитів, її не підписано відповідними посадовими особами, не скріплено печаткою платника податків. У цьому разі, якщо контролюючий орган звертається до платника податків з письмовою пропозицією (письмове звернення надсилається поштою з повідомленням про його вручення) надати нову податкову декларацію з виправленими показниками (із зазначенням підстав неприйняття попередньої), то такий платник податків має право:
- надати таку нову декларацію разом зі сплатою відповідного штрафу;
- оскаржити рішення податкового органу в порядку апеляційного узгодження.
В такому випадку податковий орган письмово повідомляє платника про таке невизнання із повідомленням підстави для такого невизнання та пропозицією надати нову податкову декларацію з виправленими показниками.
Водночас, відповідачем не було представлено доказів направлення на адресу позивача листів від 10 червня 2010 року № 14580/10/28-010 та від 07 липня 2010 року № 12095/10/28-010 про невизнання податкової декларації з податку на додану вартість за травень 2010 року та податкової декларації з податку на прибуток за І квартал 2010 року.
Крім того, відповідно до п. 2.1 Методичних рекомендацій щодо взаємодії органів державної податкової служби при проведенні перевірок податкових декларацій з податку на додану вартість з урахуванням інформації розшифровок податкових зобовязань та податкового кредиту з податку на додану вартість у розрізі контрагентів (Додаток до Наказу Державної податкової адміністрації України від 18 квітня 2008 року № 266 «Про організацію взаємодії органів державної податкової служби при проведенні перевірок податкових декларацій з податку на додану вартість з урахуванням інформації розшифровок податкових зобовязань та податкового кредиту з податку на додану вартість у розрізі контрагентів») на етапі приймання податкової звітності з ПДВ працівники, що здійснюють її приймання, здійснюють візуальний контроль поданого документа, під час якого перевіряється: реєстрація субєкта господарювання платником ПДВ; чинність форми податкової звітності з ПДВ; заповнення документів податкової звітності, що подаються на паперових носіях засобами, які забезпечують збереження цих записів протягом установленого терміну зберігання звітності (чорнилом, пастою кулькових ручок, за допомогою друкарських машинок, принтерів, засобів механізації тощо); відсутність підчисток, помарок, малопомітних виправлень; повнота заповнення, а саме: наявність обовязкових додатків, обовязкових реквізитів, передбачених формою відміток; значення показників, що не заповнюються через відсутність інформації, мають бути прокреслені; наявність підписів відповідних посадових осіб; скріплення печаткою платника податків.
Згідно з п. 2.2 п. 2.6 вищезазначених Методичних рекомендацій документи, за результатами візуального контролю яких виявлено недоліки в оформленні, не визнаються як податкова декларація з ПДВ. Працівником підрозділу ведення та захисту податкової звітності податкова звітність приймається та пропонується платнику ПДВ доопрацювати подані документи, враховуючи виявлені недоліки.
Документи, не визнані як податкова декларація з ПДВ, реєструються в електронній базі податкової звітності платника ПДВ в триденний термін від дня їх отримання (але не пізніше наступного дня від граничного терміну подання звітності). Працівником підрозділу ведення та захисту податкової звітності надсилається повідомлення про невизнання органом ДПС декларації як податкової із зазначенням підстав та пропозицією надати податкову звітність, оформлену належним чином.
В електронній базі документи, не визнані як податкова звітність, реєструються (без внесення показників до КОР) та отримують статус «До відома», в коментарях проставляється реєстраційний номер повідомлення (про невизнання органом ДПС поданого документа як податкової звітності) та дата його відправки.
У разі якщо за результатами візуального контролю податкової звітності з ПДВ недоліків у її оформленні не встановлено, така звітність реєструється як податкова звітність, яка вважається прийнятою і підлягає подальшій обробці.
Працівник підрозділу ведення та захисту податкової звітності після реєстрації податкової звітності з ПДВ переносить інформацію з первинних звітних документів платника ПДВ на паперових носіях та звітних документів, наданих платниками ПДВ у електронному вигляді, до електронної бази податкової звітності органу ДПС.
Згідно з п. 4.8 Методичних рекомендацій щодо централізованого приймання та компютерної обробки податкової звітності платників податків в ОДПС України (Додаток № 1 до Наказу Державної податкової адміністрації України від 31 грудня 2008 року № 827 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо централізованого приймання та компютерної обробки податкової звітності платників податків в ОДПС України») за відсутності зауважень до оформлення податкової звітності вона реєструється і вважається прийнятою. Цей факт засвідчують відповідні відмітки: штамп, дата реєстрації документа та реєстраційний номер.
Відмітки проставляються на полях, визначених затвердженими формами податкової звітності, як основного документа, так і додатка до нього.
На примірнику, що подається до державної податкової інспекції, проставляється штамп «Конфіденційно»(зразок штампа наведено у додатку 1 до Методичних рекомендацій).
На примірнику, що залишається у платника, проставляється штамп «ОТРИМАНО»(зразок штампа наведено у додатку 1 до Методичних рекомендацій).
Дані податкової звітності вносяться в електронні бази районного рівня до відповідних форм податкової звітності та періодів, які відповідають полям: тип періоду, місяць та рік звітного періоду еталонного довідника «Терміни подання податкових документів» та Тимчасового реєстру форм звітних документів платників податків юридичних та фізичних осіб - підприємців, зі змінами та доповненнями, в тому числі доведеними листами ДПА України.
Реєстраційний номер формується при автоматичній нумерації звітів у системі приймання та компютерної обробки податкової звітності, кожен документ або додаток до нього має власний номер.
Відповідачем не надано доказів належного прийняття рішень про невизнання податкових декларацій з дотриманням процедури їх прийняття та повідомлення про них платника податку.
Враховуючи вище зазначене, суд приходить до висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню, оскільки відповідачем протиправно не було забезпечено перенесення інформації з податкових декларацій позивача до електронної бази податкової звітності з урахуванням встановленого факту їх подання та відсутності належних рішень про їх невизнання.
В частині позовних вимог ТОВ «ТК Укрпромторг-ХІІ»про зобовязання приймати податкові декларації з податку на додану вартість та податкові декларації з податку на прибуток у встановленому пунктом 4.1.2 п. 4.1 ст. 4 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами»порядку, суд відмовляє з огляду на те, що суд не має повноваження зобовязати субєкта владних повноважень вчинити дії на майбутнє.
Згідно з ч. 1 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.
Відповідно до ч. 2 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності субєкта владних повноважень обовязок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
За таких обставин, виходячи з системного аналізу положень законодавства України та наданих сторонами доказів, суд дійшов висновку про часткову обґрунтованість позовних вимог та вважає за необхідне їх частково задовольнити з урахуванням ч. 2 ст. 11 Кодексу адміністративного судочинства України.
Відповідно до ч. 1 та ч. 3 ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України суд присуджує всі здійснені та документально підтверджені позивачем судові витрати у розмірі 2, 26 грн. з Державного бюджету України відповідно до розміру задоволених позовних вимог.
Керуючись ст. 2, ст. 9, ст. ст. 69 - 71, ст. 94, ст. ст. 158-163, ст. 167, ст. 186, ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
П О С Т А Н О В И В:
1. Адміністративний позов задовольнити частково.
2. Визнати протиправною бездіяльність Державної податкової інспекції у Соломянському районі щодо неприйняття податкових декларацій Товариства з обмеженою відповідальністю «ТК Укрпромторг-ХІІ»з податку на додану вартість за березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень 2010 року, податкових декларацій Товариства з обмеженою відповідальністю «ТК Укрпромторг-ХІІ»з податку на прибуток за І квартал 2010 року, півріччя 2010 року, ІІІ квартал 2010 року.
3. Зобовязати Державну податкову інспекцію у Соломянському районі міста Києва зареєструвати, прийняти та перенести дані (інформацію) з податкових декларацій Товариства з обмеженою відповідальністю «ТК Укрпромторг-ХІІ»з податку на додану вартість за березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень 2010 року, податкових декларацій Товариства з обмеженою відповідальністю «ТК Укрпромторг-ХІІ»з податку на прибуток за І квартал 2010 року, півріччя 2010 року, ІІІ квартал 2010 року до електронної бази податкової звітності.
4. В решті позовних вимог відмовити.
5. Стягнути з Державного бюджету України на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «ТК Укрпромторг»(03124, м. Київ, вул. М. Василенка, 7а, ідентифікаційний код 35756987) 2 (дві) грн. 26 коп. судового збору.
Постанова набирає законної сили відповідно до ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України.
Постанова може бути оскаржена за правилами, встановленими в ст. ст. 185 187 Кодексу адміністративного судочинства України відповідно.
Суддя ОСОБА_3Дата виготовлення та підписання повного тексту постанови 17 січня 2011 року.