копія ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 жовтня 2015 р. Справа № 804/9561/15
Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Віхрова В.С., розглянувши у місті Дніпропетровську у порядку письмового провадження адміністративну справу за адміністративним позовом Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області до Приватного акціонерного товариства «Інтермікро дельта, інк» про стягнення заборгованості, -
ВСТАНОВИВ:
31.07.2015 р. Державна податкова інспекція у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області (надалі - позивач) звернувся до Дніпропетровського окружного адміністративного суду з позовом до Приватного акціонерного товариства «Інтермікро дельта, інк» (надалі - відповідач), в якому просить, з урахуванням заяви про зміну позовних вимог: стягнути з банківських рахунків Приватного акціонерного товариства «Інтермікро дельта, інк» (ЄДРПОУ 19133330, зареєстроване за адресою - м. Дніпропетровськ, вул. Бориса Кротова, буд. 24) на користь державного бюджету заборгованість з земельного податку з юридичних осіб в сумі 3842084,19 грн. на р/р № 33216811700004 в ГУДКУ в Дніпропетровській області, МФО 805012, код бюджетної класифікації 18010500 та тягнути з банківських рахунків Приватного акціонерного товариства «Інтермікро дельта, інк» (ЄДРПОУ 19133330, зареєстроване за адресою - м. Дніпропетровськ, вул. Бориса Кротова, буд. 24) на користь державного бюджету заборгованість з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об'єктів нежитлової нерухомості в сумі 46 685,44 грн. на р/р № 33219874700004 в ГУДКУ в Дніпропетровській області, МФО 805012, код бюджетної класифікації 18010401.
Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 31.08.2015 р. провадження у справі зупинено.
Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 26.10.2015 р.. провадження у справі поновлено.
Позовні вимоги ґрунтуються на тому, що відповідач має податковий борг перед бюджетом у вказаному розмірі, який виник внаслідок несплати в установлені законом строки сум грошового зобов'язання з земельного податку з юридичних осіб та з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
Позивач надав заяву про розгляд справи за його відсутності у порядку письмового провадження.
Відповідач надав заяву про розгляд справи за його відсутності у порядку письмового провадження та заперечення проти позову, відповідно до яких зазначив, що заперечує проти позову, з огляду на те, що не є власником та користувачем земельної ділянки, тому не є платником земельного податку.
Відповідно до ч. 4 ст. 122 Кодексу адміністративного судочинства України особа, яка бере участь у справі, має право заявити клопотання про розгляд справи за її відсутності.
Згідно з ч. 4 ст. 128 Кодексу адміністративного судочинства України у разі неприбуття відповідача - суб'єкта владних повноважень, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття розгляд справи не відкладається і справу може бути вирішено на підставі наявних у ній доказів.
Частиною 6 ст. 128 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.
Згідно положень п.1 ст.6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод кожен має право на справедливий і публічний розгляд його справи упродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом, встановленим законом, який вирішить спір щодо його прав та обов'язків цивільного характеру або встановить обґрунтованість будь-якого висунутого проти нього кримінального обвинувачення. Відповідно до рішень Європейського суду з прав людини, що набули статусу остаточного, зокрема «Іззетов проти України», «Пискал проти України», «Майстер проти України», «Крюков проти України», «Крат проти України», «Сокор проти України», «Кобченко проти України», «Шульга проти України», «Лагун проти України», «Буряк проти України», «ТОВ «ФПК «ГРОСС» проти України», «Гержик проти України» суду потрібно дотримуватись розумного строку для судового провадження.
З огляду на викладене, суд дійшов висновку про можливість розгляду справи за відсутності сторін, в письмовому провадженні.
Проаналізувавши матеріали адміністративного позову та додані до нього документи, суд приходить до висновку, що позовна заява підлягає задоволенню, з наступних підстав.
З матеріалів справи вбачається, що Приватне акціонерне товариство «Інтермікро дельта, інк» перебуває на податковому обліку в Державній податковій інспекції у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління ДФС у Дніпропетровській області як платник податків та інших обов'язкових платежів.
Положеннями пп. 14.1.147 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України визначено, що плата за землю - це загальнодержавний податок, який справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.
У відповідності до пп. 9.1.10. п. 9.1 ст. 9 Податкового кодексу України плата за землю належить до загальнодержавних податків і зборів.
Відповідно до ст.269 Податкового кодекс України відповідач є платником земельного податку.
У відповідності до п. 286.2 ст. 286 Податкового кодексу України платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов'язку подання щомісячних декларацій.
Пунктом 287.3 ст. 287 Податкового кодексу України визначено, що податкове зобов'язання щодо плати за землю, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.
Згідно вимог п. 288.7 ст. 287 Податкового кодексу України податковий період, порядок обчислення орендної плати, строк сплати та порядок її зарахування до бюджетів застосовується відповідно до вимог статей 285 - 287 цього розділу.
Платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки
є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості (пп.266.1.1 п.266.1 ст.266 Податкового кодексу України).
Платники податку - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об'єкта/об'єктів оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально (пп.266.7.5 п.266.7 ст. 266 Податкового кодексу України).
Обов'язок платника податку обчислити, задекларувати та/або сплатити суму податку та збору в порядку і строки, визначені цим Кодексом, законами з питань митної справи. Податковий обов'язок виникає у платника за кожним податком та збором.
Статтею 46 Податкового кодексу України визначено, що податкова декларація, розрахунок (далі - податкова декларація) - документ, що подається платником податків (у тому числі відокремленим підрозділом у випадках, визначених цим Кодексом) контролюючому органу у строки, встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податкового зобов'язання, чи документ, що свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, суми утриманого та/або сплаченого податку.
Згідно ст.54 Податкового кодексу України крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом.
Відповідно до п.57.1 ст.57 Податкового кодексу України платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
У разі визначення грошового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1, 54.3.2, 54.3.4-54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму грошового зобов'язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу.
При несплаті зобов'язання у встановлений строк виникає податковий борг, відповідно до 14.1.175. ст. 14 Податкового кодексу України податковий борг - сума грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання.
Відповідно до п.126.1 ст.126 Податкового кодексу України у разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов'язання та/або авансових внесків з податку на прибуток підприємств, рентної плати протягом строків, визначених цим Кодексом, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:
при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, - у розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу;
при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, - у розмірі 20 відсотків погашеної суми податкового боргу.
Державною податковою інспекцією у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська ГУ ДФС у Дніпропетровській області було встановлено порушення в діях Приватного акціонерного товариства «Інтермікро дельта, інк» у частині несплати у встановлені законодавством строки самостійно задекларованого податкового зобов'язання у податкових деклараціях та визначених податковим органом податкових зобов'язань згідно податкових повідомлень-рішень, пені.
Станом на час подання позовної заяви, з урахуванням заяви про зміну позовних вимог, загальний податковий борг Приватного акціонерного товариства «Інтермікро дельта, інк» становить 3888769,63 грн., який утворився внаслідок несплати відповідачем наступних податкових зобов'язань:
- із земельного податку, який утворився у зв'язку із несплатою та несвоєчасною сплатою самостійно визначених податкових зобов'язань із земельного податку, сум, визначених податковим органом у податкових-повідомленнях рішеннях, нарахованої пені у загальній сумі 3842084,19 грн.;
Розрахунок наведений податковим органом: нараховано по податковій декларації № 9003571639 від 31.01.2014 р. у сумі 581507,12 грн. - (переплата) 2409,04 грн. - уточнюючий розрахунок по податковому розрахунку земельного податку № 9079128701 від 26.01.2015 р. у сумі 363,14грн - сплата суми податків і зборів у сумі 224582,55 грн. + пеня з 31.01.2015 р. по 26.02.2015 р. на податковий розрахунок земельного податку № 9003571639 від 31.01.2014 р. у сумі 3887,43 грн. - сплата суми податків і зборів у сумі 81507,05 грн. + пеня з 31.01.2015 по 26.02.2015 р. згідно податкової декларації № 9003571639 від 31.01.2014 р. у сумі 1410,85 грн. + нараховано по податковій декларації № 9009021025 від 04.02.2015 р. у сумі 724582,55 грн. + нараховано по податковій декларації № 9009021025 від 04.02.2015 р. у сумі 724582,55 грн. + нараховано по ППР № 0000521503 від 03.04.2015 р. у сумі 30608,97 грн. - сплата грошового зобов'язання, визначеного за результатами камеральної перевірки у сумі 30608,97 грн. + пеня з 31.01.2015 р. по 23.04.2015 р. згідно податкової декларації № 9003571639 від 31.01.2014 р. у сумі 2505,74 грн. - перерахування коштів з одного бюджетного рахунку на інший у сумі 700000,00 грн. + пеня з 31.01.2015 р. по 27.04.2015 р. згідно податкової декларації № 9003571639 від 31.01.2014 р. у сумі 20768,71 грн. + пеня з 03.03.2015 р. по 27.04.2015 р. згідно податкової декларації № 9009021025 від 04.02.2015 р. у сумі 25002,01 грн. - перерахування коштів з одного бюджетного рахунку на інший у сумі 500000,00 грн. + пеня з 03.03.2015 р. по 27.04.2015 р. на згідно податкової декларації № 9009021025 від 04.02.2015 р. у сумі 15018,77 грн. + пеня з 31.03.2015 р. по 27.04.2015 р. згідно податкової декларації № 9009021025 від 04.02.2015 р. у сумі 6298,83 грн. - перерахування коштів з одного бюджетного рахунку на інший у сумі 500000,00грн. + пеня з 31.03.2015 р. по 27.04.2015 р. згідно податкової декларації № 9009021025 від 04.02.2015 р. у сумі 13711,55 грн. + пеня з 20.04.2015 р. по 27.04.2015 р. згідно податкового повідомлення-рішення (форма Ш) № 0000521503 від 03.04.2015 р. у сумі 27,62 грн. - сплата грошового зобов'язання у сумі 20 441,95 грн. + пеня з 20.04.2015 р. по 29.04.2015 р. згідно податкового повідомлення - рішення (форма Ш) № 0000521503 від 03.04.2015 р. у сумі 201,62 грн + нараховано по податковій декларації № 9009021025 від 04.02.2015 у сумі 724582,55 грн. - сплата за рішенням про розстрочення (відстрочення) податкового боргу у сумі 6666,77 грн. - перераховано пені за рішенням про розстрочення (відстрочення) податкового боргу у сумі 23274,45 грн. - перераховано з пені на КОР у сумі 40020,78 грн. - перераховано з пені на КОР у сумі 229,24 грн. - перераховано з пені на КОР у сумі 20010,38 грн. + нараховано штрафних санкцій за рішенням про розстрочення (відстрочення) податкового боргу у сумі 833,35 грн. + нараховано пені за рішенням про розстрочення (відстрочення) податкового боргу у сумі 10441,86 грн. - сплата у сумі 11276,00 грн. + нараховано пені з 05.05.2015 р. по 21.05.2015 р. згідно податкової декларації № 9009021025 від 04.02.2015 у сумі 189,07 грн. - самостійна сплата у сумі 1780,00 грн. + нараховано пені з 05.05.2015 р. по 21.05.2015 р. згідно податкової декларації № 9009021025 від 04.02.2015 у сумі 29,85 грн. - сплата суми податків і зборів у сумі 24 582,55 грн. + нараховано пені з 05.05.2015 р. по 28.05.2015 р. згідно податкової декларації № 9009021025 від 04.02.2015 р. у сумі 581,90 грн. - сплата суми податків і зборів у сумі 34 582,55 грн. + нараховано пені з 05.05.2015 р. по 28.05.2015 р. згідно податкової декларації № 9009021025 від 04.02.2015 р. у сумі 818,61 грн. + нараховано по податковій декларації № 9009021025 від 04.02.2015 р. у сумі 724582,55 грн. - самостійна сплата у сумі 11 275,21 грн. + нараховано пені з 05.05.2015 р. по 21.06.2015 р. згідно податкової декларації № 9009021025 від 04.02.2015 р. у сумі 533,80 грн. + нараховано штрафних санкцій за рішенням про розстрочення (відстрочення) податкового боргу у сумі 833,35 грн. + нараховано пені за рішенням про розстрочення (відстрочення) податкового боргу у сумі 10 441,86 грн. - сплата грошового зобов'язання, визначеного за результатами документальної/фактичної перевірки підрозділів податкового та митного аудиту у сумі 10000,00 грн. + нараховано пені з 05.05.2015 р. по 23.06.2015 р. згідно податкової декларації № 9009021025 від 04.02.2015 р. у сумі 493,15 грн. + нараховано по податковій декларації N 9009021025 від 04.02.2015 р. у сумі 724582,55 грн. - самостійна сплата у сумі 11275,21 грн. + нараховано пені з 05.05.2015 р. по 30.06.2015 р. згідно податкової декларації № 9009021025 від 04.02.2015 р. у сумі 633,88 грн. + нараховано згідно податкової декларації № 9009021025 від 04.02.2015 р. у сумі 724582,55 грн. - сплата у сумі 11275,21 грн. + пеня з 05.05.2015 р. по 20.08.2015 р. згідно податкової декларації № 9009021025 від 04.02.2015 р. у сумі 1201,04 грн. + нараховано штрафних санкцій за рішенням про розстрочення (відстрочення) податкового боргу у сумі 833,35 грн. + нараховано пені за рішенням про розстрочення (відстрочення) податкового боргу у сумі 10441,86 грн. - донараховано штрафних санкцій за податковими повідомленнями-рішеннями № 0001611504 та № 0001601504 від 12.08.2015 у сумі 285636,03 грн. + нараховано згідно податкової декларації № 9009021025 від 04.02.2015 р. у сумі 724582,55 грн.
- із податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплаченої юридичними особами, які є власниками нежитлової нерухомості відповідно до декларації №9018618048 від 19.02.2015 р. по терміну сплати до 30.07.2015 р. у сумі 46685,44 грн.
Таким чином, заборгованість відповідача (із врахуванням наявної переплати та часткової сплати), заявлена податковим органом до стягнення, становить 3842084,19 грн. по земельному податку з юридичних осіб та 46685,00 грн. з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що підтверджується довідкою про стан розрахунків із бюджетом, зворотнім боком облікової картки платника податків, які міститься у матеріалах справи.
Згідно ст.59 Податкового кодексу України у разі коли платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов'язання в установлені законодавством строки, контролюючий орган надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення. Податкова вимога може не надсилатися, якщо загальна сума податкового боргу платника податків не перевищує одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян. Податкова вимога надсилається не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати суми грошового зобов'язання. Податкова вимога надсилається також платникам податків, які самостійно подали податкові декларації, але не погасили суми податкових зобов'язань у встановлені цим Кодексом строки, без попереднього надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.
У відповідності до п.59.5 ст.59 Податкового кодексу України у разі якщо після направлення (вручення) податкової вимоги сума податкового борту змінилася, але податковий борг не був погашений в повному обсязі, податкова вимога додатково не надсилається (не вручається).
Судом встановлено, що позивачем сформовано податкову вимогу від 11.02.2015 р. №218-25, яка була отримана відповідачем 16.02.2015 р., що підтверджується матеріалами справи.
Доказів оскарження податкової вимоги у судовому порядку до суду не надано.
Суд критично ставиться до твердження відповідача про те, що у нього відсутня у праві власності або у праві користування земельна ділянка, тому нарахування податкового зобов'язання із земельного податку є неправомірним, тому, що як встановлено судом, позивачу на праві власності належить цілісний немайновий комплекс, що розташований за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Бориса Кротова, 24, що підтверджується довідкою із Державного реєстру речових прав на нерухоме майно від 06.10.2015 р., яка міститься у матеріалах справи. Крім того, відповідач самостійно нараховує податкове зобов'язання із земельного податку шляхом подання декларацій із плати за землю, до яких долучено перелік земельних ділянок, що розташовані за адресою м. Дніпропетровськ, вул. Бориса Кротова, 24 і які фактично використовує відповідач.
У відповідності до ч.2, 5 Земельного кодексу України якщо жилий будинок, будівля або споруда розміщені на земельній ділянці, що перебуває у користуванні, то в разі набуття права власності на ці об'єкти до набувача переходить право користування земельною ділянкою, на якій вони розміщені, на тих самих умовах і в тому ж обсязі, що були у попереднього землекористувача.
У разі набуття права власності на жилий будинок, будівлю або споруду фізичними або юридичними особами, які не можуть мати у власності земельних ділянок, до них переходить право користування земельною ділянкою, на якій розташований жилий будинок, будівля або споруда, на умовах оренди.
Відповідно до ч.1. ст. 67 Конституції України, кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.
Згідно п. 87.2 ст. 87 Податкового кодексу України джерелами погашення податкового боргу платника податків є будь-яке майно такого платника податків з урахуванням обмежень, визначених цим Кодексом, а також іншими законодавчими актами.
Стягнення податкового боргу за рішенням суду здійснюється державною виконавчою службою відповідно до закону про виконавче провадження (п. 87.11 зазначеної статті).
Відповідно до положень ст. 95 Податкового кодексу України контролюючий орган здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.
Стягнення коштів та продаж майна платника податків провадяться не раніше ніж через 60 календарних днів з дня надіслання (вручення) такому платнику податкової вимоги.
Стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання контролюючим органам, у розмірі суми податкового боргу або його частини.
Контролюючий орган звертається до суду щодо надання дозволу на погашення усієї суми податкового боргу за рахунок майна платника податків, що перебуває у податковій заставі.
Рішення суду щодо надання вказаного дозволу є підставою для прийняття контролюючим органом рішення про погашення усієї суми податкового боргу. Рішення контролюючого органу підписується його керівником та скріплюється гербовою печаткою контролюючого органу. Перелік відомостей, які зазначаються у такому рішенні, встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.
Контролюючий орган на підставі рішення суду здійснює стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу за рахунок готівки, що належить такому платнику податків. Стягнення готівкових коштів здійснюється у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Враховуючи викладені вище обставини, суд вважає за необхідне задовольнити позов в повному обсязі, оскільки у позивача наявні докази існування боргу у відповідача, натомість відповідачем наявність податкового боргу не спростована.
Суд не конкретизує, з яких саме рахунків кошти підлягають стягненню з метою недопущення звуження прав позивача при виконанні рішення суду.
Контролюючі органи мають лише відомості стосовно тих рахунків, які взяті ними на облік, та не можуть гарантувати повноту та достовірність відомостей про банківські рахунки платників податків, тому що такі дані сформовані на підставі повідомлень про відкриття рахунків в установах банків самих платників податків та/або повідомлень установ банків, що надходили до податкових органів згідно чинного законодавства.
Відповідно до ч. 1 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.
Керуючись статтями 160-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративний позов Державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області до Приватного акціонерного товариства «Інтермікро дельта, інк» про стягнення заборгованості, - задовольнити.
Стягнути з банківських рахунків Приватного акціонерного товариства «Інтермікро дельта, інк» (ЄДРПОУ 19133330, зареєстроване за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Бориса Кротова, буд. 24) на користь Державного бюджету заборгованість із земельного податку з юридичних осіб в сумі 3842084,19 грн. (три мільйони вісімсот сорок дві тисячі вісімдесят чотири грн., 19 коп.) на р/р № 33216811700004 в ГУДКУ в Дніпропетровській області, МФО 805012, код бюджетної класифікації 18010500;
Стягнути з банківських рахунків Приватного акціонерного товариства «Інтермікро дельта, інк» (ЄДРПОУ 19133330, зареєстроване за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Бориса Кротова, буд. 24) на користь державного бюджету заборгованість з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об'єктів нежитлової нерухомості в сумі 46685,44 грн. (сорок шість тисяч шістсот вісімдесят п'ять грн., 44 коп.) на р/р № 33219874700004 в ГУДКУ в Дніпропетровській області, МФО 805012, код бюджетної класифікації 18010401.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку апеляційного оскарження, а у разі її апеляційного оскарження - з моменту проголошення судового рішення суду апеляційної інстанції.
Постанову може бути оскаржено в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд у десятиденний строк з дня отримання копії постанови, виготовленої у повному обсязі.
Суддя (підпис) Постанова не набрала законної сили 26.10.15 Суддя З оригіналом згідно Помічник судді В.С. Віхрова В.С. Віхрова Ю.Ю. Ковтун