ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
01029, м. Київ, вул. Московська, 8
УХВАЛА
18 листопада 2015 р. К/800/48708/15
Суддя Вищого адміністративного суду України Рибченко А.О.,
розглянувши касаційну скаргу Дубівської селищної ради Тячівського району Закарпатської області
на постанову Закарпатського окружного адміністративного суду від 17 липня 2015 року
та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 27 жовтня 2015 року
у справі № 807/903/15
за позовом Державної податкової інспекції у Тячівському районі Головного управління Державної фіскальної служби у Закарпатській області
до Дубівської селищної ради Тячівського району Закарпатської області
про стягнення податкового боргу, -
ВСТАНОВИВ:
Дубівська селищна рада Тячівського району Закарпатської області звернулась до Вищого адміністративного суду України з касаційною скаргою на постанову Закарпатського окружного адміністративного суду від 17 липня 2015 року та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 27 жовтня 2015 року у справі № 807/903/15.
Проте, подана касаційна скарга не відповідає вимогам ст. 213 Кодексу адміністративного судочинства України.
Так, відповідно до ч. 5 ст. 213 Кодексу адміністративного судочинства України до касаційної скарги додається документ про сплату судового збору.
Відповідно до пункту 3 частини 3 статті 4 Закону України від 08 липня 2011 року № 3674-VI "Про судовий збір" (в редакції, чинній на момент звернення скаржника з касаційною скаргою) за подання до адміністративного суду касаційної скарги на рішення суду сплачується 120 % ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви.
На момент звернення податкового органу до суду першої інстанції з адміністративним позовом (майнового характеру) ставка судового збору складала 2 відсотки розміру майнових вимог, але не менше 1,5 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 4 розмірів мінімальної заробітної плати.
Проте, як вбачається з матеріалів касаційної скарги, скаржником додано платіжне доручення від 04 листопада 2015 року № 147 та сплачено судовий збір у розмірі 2 534,41 грн., що не відповідає сумі, обчисленій за правилами пункту 3 частини 3 статті 4 Закону України від 08 липня 2011 року № 3674-VI "Про судовий збір".
Згідно з ч. 3 ст. 214 Кодексу адміністративного судочинства України до касаційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених ст. 213 цього Кодексу, застосовуються правила ст. 108 цього Кодексу - залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви.
За таких обставин, касаційну скаргу слід залишити без руху, надавши скаржнику до 07 грудня 2015 року строк для усунення недоліків касаційної скарги.
В разі невиконання вимог даної ухвали, касаційна скарга буде повернута скаржнику, у відповідності до вимог закону.
Керуючись ст. ст. 108, 165, 213, 214 Кодексу адміністративного судочинства, -
УХВАЛИВ:
1. Касаційну скаргу Дубівської селищної ради Тячівського району Закарпатської області залишити без руху.
2. Встановити Дубівській селищній раді Тячівського району Закарпатської області строк до 07 грудня 2015 року для усунення недоліків касаційної скарги.
Суддя А.О. Рибченко