Постанова № 53495423, 10.11.2015, Черкаський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
10.11.2015
Номер справи
823/5120/15
Номер документу
53495423
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 листопада 2015 року справа № 823/5120/15

м. Черкаси

12 год. 55 хв.

Черкаський окружний адміністративний суд в складі:

головуючого судді Мишенка В.В.,

при секретарі Гордієнку Ю.П.

за участю сторін:

представника позивача - ОСОБА_1 (за договором);

представника відповідача - Зубенка С.М. (за довіреністю),

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом фізичної особи-підприємця ОСОБА_3 до державної податкової інспекції у м. Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області про скасування податкового повідомлення - рішення,

ВСТАНОВИВ:

До Черкаського окружного адміністративного суду звернулася з позовом фізична особа-підприємець ОСОБА_3 в якому просить: 1) скасувати податкове повідомлення-рішення ДПІ у м. Черкасах ГУ ДФС у Черкаській області від 13.08.2015 № 0001631701; 2) скасувати податкове повідомлення-рішення ДПІ у м. Черкасах ГУ ДФС у Черкаській області від 13.08.2015 № 0001651701; 3) скасувати вимогу ДПІ у м. Черкасах ГУ ДФС у Черкаській області від 29.09.2015 № Ф-0002001701; 4) скасувати рішення ДПІ у м. Черкасах ГУ ДФС у Черкаській області від 29.09.2015 № 0002011701 про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату єдиного внеску; 5) скасувати рішення ДПІ у м. Черкасах ГУ ДФС у Черкаській області від 29.09.2015 № 0002021701 про застосування штрафних санкцій.

В судовому засіданні представник позивача позов підтримав та просив суд його задовольнити. В обґрунтування позовних вимог зазначив, що при проведенні перевірки, ДПІ у м. Черкасах перевищила свої повноваження, склала акт перевірки на підставі суб'єктивних припущень та дійшла помилкових і необгрунтованих висновків.

Представник відповідача в судовому засіданні щодо заявлених позовних вимог заперечував, з підстав викладених в письмових запереченнях.

Заслухавши пояснення представника позивача та відповідача, розглянувши подані документи і матеріали, оцінивши належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності, суд встановив, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

У відповідності з Конституцією України кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій, чи бездіяльності органів державної влади, місцевого самоврядування, посадових і службових осіб. Статтею 19 Конституції України встановлено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові та службові особи зобов'язані діяти лише на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та Законами України.

Суд встановив, що фізична особа-підприємець ОСОБА_3 зареєстрована як суб'єкт господарювання 20.02.2004, ідентифікаційний номер НОМЕР_5 за видом діяльності КВЕД: 10.61 «виробництво продуктів борошно - круп'яної промисловості», 46.21 «оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин (основний)», 47.71 «роздрібна торгівля одягом у спеціалізованих магазинах».

Посадовими особами державної податкової інспекції у м. Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області проведено фактичну перевірку дотримання вимог чинного законодавства фізичною особою-підприємцем ОСОБА_3 в зв'язку з отриманням додаткової інформації про ухилення від оподаткування виплаченої найманим особам заробітної плати за період з 01.01.2012 по 31.12.2013, про що складено акт перевірки від 28.07.2015 № 110/23-01-17-0508/НОМЕР_5.

У вказаному акті перевірки відображені наступні порушення, виявлені під час проведення фактичної перевірки, зокрема:

- пп. 164.2.2 п. 164.2 ст. 164, п. 167.1 ст. 167, пп. 168.1.1 п. 168.1 ст. 168, п. 171.1 ст. 171, п. 176.2 «а» ст. 176 Податкового кодексу України, в частині нарахування (утримання) та перерахування до бюджету сум податку на доходи фізичних осіб при виплаті на користь фізичної особи - платника податку сум винагороди, виплаченої позаплатіжними відомостями за виконані роботи, в результаті чого визначено суму грошового зобов'язання по податку на доходи фізичних осіб в розмірі 6767, 28 грн.;

- п.1 ч. 2 ст. 6, ч. 1 та ч. 2 ст. 7 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування» в результаті чого донараховано єдиного внеску 3,6% в сумі - 1684,80 грн., 37, 26% в сумі - 17437,68 грн.;

- п. 51.1 ст. 51 та п. 176.2 «б» ст.176 Податкового кодексу України - не відображення інформації в Податковому розрахунку за формою №1-ДФ.

За наслідками перевірки та на підставі вказаного акту перевірки державною податковою інспекцією у м. Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області винесені податкові повідомлення-рішення:

- № 0001631701 від 13.08.2015, яким збільшено суму грошового зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами із доходів платника податку у вигляді заробітної плати на загальну суму 11430 грн. 63 коп., в тому числі 6767,28 грн. -основного платежу та 4663,35 грн. штрафних (фінансових) санкцій;

- № 0001651701 від 13.08.2015, яким збільшено суму грошового зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами із доходів платника податку у вигляді заробітної плати, а саме штрафна санкція за не подання податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків, і сум утриманого із них податку в сумі 510 грн.

Крім того, відповідачем прийнято рішення про застосування штрафних санкцій за несплату, неповноту або несвоєчасну сплату суми єдиного внеску від 13.08.2015 № 164, згідно якого заступником начальника ДПІ у м. Черкасах ОСОБА_4 застосовано до ФОП ОСОБА_3 штрафні санкції за несплату, неповноту або несвоєчасну сплату суми єдиного внеску одночано з видачею сум виплат, на які нараховується єдиний внесок (авансових платежів, у вигляді стягнення штрафу в розмірі 10 % таких несплачених або несвоєчасно сплачених сум в сумі 1912,26 грн.

У зв'язку з несплатою відповідачем узгодженої суми податкового зобов'язання позивачем сформована вимога про сплату боргу (недоїмки) ДПІ у м. Черкасах від 13.08.2015 № 0001641701, якою ДПІ у м. Черкасах вимагає сплатити суму недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування в сумі 19122 грн. 48 коп. основного платежу.

Актом перевірки виявлено виплату ФОП ОСОБА_3 громадянам ОСОБА_5 та ОСОБА_6 доходу у вигляді заробітної плати позаплатіжними відомостями впродовж 2012 - 2013 року, без утримання та перерахування до бюджету податку на доходи фізичних осіб, та не відображення інформацію про виплачені такі доходи в податковому розрахунку за формою 1-ДФ.

Не погоджуючись з висновками, зазначеними в Акті перевірки і як наслідком вищевказаними податковими повідомленнями-рішеннями, вимогою та рішенням про застосування штрафних санкцій позивач оскаржив їх в адміністративному порядку до Головного управління ДФС у Черкаській області.

Рішенням Головного управління ДФС у Черкаській області від 15.09.2015 №18727/23-00-10-0210 про результати розгляду скарг, податкові повідомлення-рішення ДПІ у м. Черкаси від 13.08.2015 № 0001631701 про збільшення грошового зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами із доходів платника податку у вигляді заробітної плати на загальну суму 11430 грн. 63 коп., та від 13.08.2015 № 0001651701 про застосування штрафних санкцій в сумі 510 грн. залишено без змін, а скарга в цій частині - без задоволення.

В свою чергу вказаним рішенням було скасовано вимогу про сплату боргу (недоїмки) ДПІ у м. Черкасах від 13.08.2015 № 0001641701 та рішення про застосування штрафних санкцій за несплату, неповноту або несвоєчасну сплату суми єдиного внеску від 13.08.2015 № 164, однак зобов'язано ДПІ у м. Черкасах сформувати на направити нову вимогу про сплату боргу (недоїмки) з єдиного внеску та рішення про застосування штрафних санкцій.

Рішенням про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату єдиного внеску від 29.09.2015 № 0002011701, згідно якого заступником начальника ДПІ у м. Черкасах ОСОБА_4 застосовано до ФОП ОСОБА_3 штрафні санкції за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у вигляді стягнення штрафу в розмірі 10 % таких несплачених або несвоєчасно сплачених сум в сумі 1912,26 грн.

Рішенням про застосування штрафних санкцій за донарахування територіальним органом доходів і зборів або платником своєчасно ненарахованого єдиного внеску від 29.09.2015 № 0002021701 згідно якого заступником начальника ДПІ у м. Черкасах ОСОБА_4 застосовано до ФОП ОСОБА_3 штрафні санкції в розмірі 9561,24 грн.

Тому в подальшому, ДПІ у м. Черкасах було сформовано та направлено позивачу вимогу про сплату боргу (недоїмки) від 29.09.2015 № Ф-0002001701, якою ДПІ у м. Черкасах вимагає сплатити суму недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування в сумі 19122 грн. 48 коп. основного платежу.

Оцінюючи юридичну та фактичну обґрунтованість висновків відповідача, викладених в акті перевірки позивача і, відповідно, винесеного на його підставі податкового повідомлення-рішення на відповідність вимогам ч. 3 ст. 2 КАС України, суд виходить з наступного.

Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в України та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства врегульовані Податковим кодексом України від 2 грудня 2010р. №2755-VI (далі- Кодекс № 2755-VI).

Згідно пп. 164.2.2 п. 164.2 ст. 164 Кодексу № 2755-VI до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються зокрема, суми винагород та інших виплат, нарахованих (виплачених) платнику податку відповідно до умов цивільно-правового договору.

Ставка податку становить 15 відсотків бази оподаткування щодо доходів, нарахованих (виплачених, наданих) (крім випадків, визначених у пунктах 167.2 - 167.6 цієї статті) у тому числі, але не виключно у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, якщо база оподаткування для місячного оподатковуваного доходу не перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (далі у цьому пункті мінімальна заробітна плата). Якщо база оподаткування, яка визначена з урахуванням норм пункту 164.6 статті 164 цього розділу щодо доходів, зазначених в абзаці першому цього пункту, в календарному місяці перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, до суми такого перевищення застосовується ставка 20 відсотків. Платники податку, які подають податкові декларації за податковий (звітний) рік згідно із статтями 177 і 178 цього розділу, застосовують ставку 20 відсотків до частини середньомісячного річного оподатковуваного доходу, що перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати. Розмір середньомісячного річного оподатковуваного доходу розраховується як сума загальних місячних оподатковуваних доходів, зазначених в абзаці першому цього пункту, поділена на кількість календарних місяців, протягом яких платником податку було одержано такі доходи у податковому (звітному) році, за який здійснюється декларування. Встановлені в абзацах першому - сьомому цього пункту ставки податків не застосовуються до доходів, визначених у пунктах 167.2 - 167.6 цієї статті. (п. 167.1 ст. 167 Кодексу № 2755-VI).

У відповідності до пп. 14.1.180 п. 14.1 ст. 14 Кодексу № 2755-VI податковий агент щодо податку на доходи фізичних осіб - юридична особа (її філія, відділення, інший відокремлений підрозділ), самозайнята особа, представництво нерезидента - юридичної особи, інвестор (оператор) за угодою про розподіл продукції, які незалежно від організаційно-правового статусу та способу оподаткування іншими податками та/або форми нарахування (виплати, надання) доходу (у грошовій або негрошовій формі) зобов'язані нараховувати, утримувати та сплачувати податок, передбачений розділом IV цього Кодексу, до бюджету від імені та за рахунок фізичної особи з доходів, що виплачуються такій особі, вести податковий облік, подавати податкову звітність контролюючим органам та нести відповідальність за порушення його норм в порядку, передбаченому статтею 18 та розділом IV цього Кодексу.

Пунктами 51.1, 51.2 ст. 51 Кодексу № 2755-VI встановлено, що платники податків, в тому числі податкові агенти, зобов'язані подавати контролюючим органам у строки, встановлені цим Кодексом для податкового кварталу, податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків. У визначених цим Кодексом випадках розрахунки подаються в електронному вигляді.

Податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов'язаний утримувати податок із суми такого доходу за його рахунок, використовуючи ставку податку, визначену в статті 167 цього Кодексу. (пп. 168.1.1 п. 168.1 ст. 168 Кодексу № 2755-VI).

Згідно п. 171.1 , 171.2 ст. 171 Кодексу № 2755-VI, особою, відповідальною за нарахування, утримання та сплату (перерахування) до бюджету податку з доходів у вигляді заробітної плати, є роботодавець, який виплачує такі доходи на користь платника податку. Особою, відповідальною за нарахування, утримання та сплату (перерахування) до бюджету податку з інших доходів, є: а) податковий агент - для оподатковуваних доходів з джерела їх походження в Україні; б) платник податку - для іноземних доходів та доходів, джерело виплати яких належить особам, звільненим від обов'язків нарахування, утримання або сплати (перерахування) податку до бюджету.

Відповідно до п. 176.2 ст. 176 Кодексу № 2755-VI, передбачено, що особи, які відповідно до цього Кодексу мають статус податкових агентів, зобов'язані: а) своєчасно та повністю нараховувати, утримувати та сплачувати (перераховувати) до бюджету податок з доходу, що виплачується на користь платника податку та оподатковується до або під час такої виплати за її рахунок; б) подавати у строки, встановлені цим Кодексом для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого розташування. Такий розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного періоду. Запровадження інших форм звітності з зазначених питань не допускається. У разі якщо відокремлений підрозділ юридичної особи не уповноважений нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати) податок до бюджету, податковий розрахунок у вигляді окремого витягу за такий підрозділ подає юридична особа до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням та надсилає копію такого розрахунку до контролюючого органу за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу в установленому порядку; в) подавати на вимогу платника податку відомості про суму виплаченого на його користь доходу, суму застосованих соціальних податкових пільг та суму утриманого податку; г) подавати контролюючому органу інші відомості про оподаткування доходів окремого платника податку в обсягах та згідно з процедурою, визначеною цим розділом та розділом II цього Кодексу; ґ) нести відповідальність у випадках, визначених цим Кодексом.

Окрім того, п. 1 ч. 1 ст. 4 ЗУ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (далі - Закон № 2464), платниками єдиного внеску є зокрема роботодавці підприємства, установи та організації, інші юридичні особи, утворені відповідно до законодавства України, незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, чи за цивільно-правовими договорами (крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою - підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців), у тому числі філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи зазначених підприємств, установ і організацій, інших юридичних осіб, які мають окремий баланс і самостійно ведуть розрахунки із застрахованими особами. Фізичні особи - підприємці, зокрема ті, які використовують працю інших осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством про працю, чи за цивільно-правовим договором (крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою - підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців). Фізичні особи, які забезпечують себе роботою самостійно, та фізичні особи, які використовують працю інших осіб на умовах трудового договору (контракту).

Пунктом 1 ч. 2 ст. 6 ЗУ (2464) Платник єдиного внеску зобов'язаний своєчасно та в повному обсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати єдиний внесок.

Єдиний внесок нараховується для платників, зазначених у пунктах 1 (крім абзацу сьомого), 2, 3, 6, 7 і 8 частини першої статті 4 цього Закону, - на суму нарахованої кожній застрахованій особі заробітної плати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону України "Про оплату праці", та суму винагороди фізичним особам за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами (п. 1 ч. 1 ст. 7 Закону № 2464).

Згідно з п. 119.2 ст. 119 Кодексу № 2755-VI неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку, а також суми отриманої оплати від фізичних осіб за товари (роботи, послуги), якщо такі недостовірні відомості або помилки призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов'язань платника податку та/або до зміни платника податку - тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.

Отже, головною умовою для нарахування і сплати єдиного внеску податковим агентом є заключення цивільно-правового договору з працівником і виконання останнім роботи та встановлення конкретної (визначеної) заробітної плати за виконану роботу.

Як вбачається з матеріалів справи, вироком Соснівського районного суду м. Черкаси від 16.04.2015, який набрав законної сили 19.05.2015 визнано винним ОСОБА_5 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 190, ч. 4 ст. 358 КК України, зокрема констатовано, що ОСОБА_5 під час отримання кредиту в КС «Кредит Союз» користувався підробленим документом, а саме довідкою про доходи №1 від 10.07.2013р., в якій зазначено неправдиві відомості, що працюючи у ФОП ОСОБА_3 отримував заробітну плату з січня по червень 2013 року в сумі 4000 грн. щомісячно. Також даним вироком зазначено щодо неофіційного перебування в трудових відносинах ОСОБА_5 у позивача протягом даного періоду на посаді комірника, проте розмір заробітної плати значно відрізнявся від заявленого у довідці.

Також до матеріалів справи додано копію довідки про доходи № 1 ОСОБА_7, щодо якої остання правцювала у ФОП ОСОБА_3 на посаді комірника, та отримувала щомісячно дохід в розмірі 3800 грн. протягом шести місяців у 2012 - 2013 роках, яка підписана ОСОБА_3 та скріплена печаткою ФОП ОСОБА_3

Відповідно до ч. 4 ст. 72 КАС України, вирок суду у кримінальному провадженні або постанова суду у справі про адміністративний проступок, які набрали законної сили, є обов'язковими для адміністративного суду, що розглядає справу про правові наслідки дій чи бездіяльності особи, щодо якої ухвалений вирок або постанова суду, лише в питаннях, чи мало місце діяння та чи вчинене воно цією особою.

За таких обставин, суд наголошує представнику відповідача, що державними ревізорами-інспекторами ДПІ м. Черкаси були здійснені розрахунки в акті перевірки ФОП ОСОБА_3 про виплату громадянам ОСОБА_5 та ОСОБА_6 доходу у вигляді заробітної плати позаплатіжними відомостями впродовж 2012 - 2013 року, без утримання та перерахування до бюджету податку на доходи фізичних осіб, та не відображення інформацію про виплачені такі доходи в податковому розрахунку за формою 1-ДФ у відповідності до поданих довідок. Проте, вироком суду встановлено невідповідність сум заробітної плати ОСОБА_5 у ФОП ОСОБА_3 до даної довідки № 1, а встановлено, що неофіційна зарплата останнього є нижчою, а тому оскільки сума податку прямо пропорційно залежить від отриманої зарплати працівника у відсотковому співвідношенні (тобто визначення санкцій) суд вирішив скасувати визначені ППР та податкову вимогу.

Згідно з ст. ст. 60 Податкового кодексу податкове повідомлення-рішення або податкова вимога вважаються відкликаними, якщо: 60.1.1 сума податкового боргу самостійно погашається платником податків або органом стягнення; 60.1.2 контролюючий орган скасовує раніше прийняте податкове повідомлення-рішення про нарахування суми грошового зобов'язання або податкову вимогу; 60.1.3 контролюючий орган зменшує нараховану суму грошового зобов'язання раніше прийнятого податкового повідомлення-рішення або суму податкового боргу, визначену в податковій вимозі; 60.1.4 рішенням суду, що набрало законної сили, скасовується повідомлення-рішення контролюючого органу або сума податкового боргу, визначена в податковій вимозі; 60.1.5 рішенням суду, що набрало законної сили, зменшується сума грошового зобов'язання, визначена у податковому повідомленні-рішенні контролюючого органу, або сума податкового боргу, визначена в податковій вимозі. 60.5. У випадках, визначених підпунктом 60.1.4 пункту 60.1 цієї статті, податкове повідомлення-рішення або податкова вимога вважаються відкликаними у день набрання законної сили відповідним рішенням суду.

Крім того, суд не погоджується з посиланням представника позивача, що ОСОБА_6 та ОСОБА_5 ніколи не працювали у ФОП ОСОБА_3 на будь-яких посадах чи роботах, будь-яких трудових договорів чи цивільно-правових угод на виконання певних робіт між вказаними особами та ФОП ОСОБА_3 ніколи не укладалося, і будь-яких грошових винагород чи заробітних плат вказаним особам ФОП ОСОБА_3 не виплачувалось, та будь-яких довідок про заробітну плату ФОП ОСОБА_3 цим особам не видавалось, оскільки дані обставини перебування в трудових відносинах (чи їх відсутність) даних осіб можливо встановити лише згідно норм КК України.

Відповідно до вимог ч. 1 ст. 11 КАС України, розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюється на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Згідно з статтею 94 Кодексу адміністративного судочинства України якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує усі здійснені нею документально підтверджені судові витрати з Державного бюджету України (або відповідного місцевого бюджету, якщо іншою стороною був орган місцевого самоврядування, його посадова чи службова особа).

Суд прийшов до висновку, що оскаржувані податкові повідомлення-рішення суперечить вимогам чинного законодавства та прийняті з порушенням вимог ст. 19 Конституції України та ч. 3 ст. 2 КАС України, а тому підлягає скасуванню.

Керуючись ст.ст.11,14,70,71,89,94,159 - 163 КАС України, суд,

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов задовольнити повністю.

Скасувати податкове повідомлення-рішення державної податкової інспекції у м. Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області від 13.08.2015 № 0001631701;

Скасувати податкове повідомлення-рішення державної податкової інспекції у м. Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області від 13.08.2015 № 0001651701;

Скасувати вимогу державної податкової інспекції у м. Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області від 29.09.2015 № Ф-0002001701;

Скасувати рішення державної податкової інспекції у м. Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області від 29.09.2015 № 0002011701 про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату єдиного внеску;

Скасувати рішення державної податкової інспекції у м. Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області від 29.09.2015 № 0002021701 про застосування штрафних санкцій.

Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань державної податкової інспекції у м. Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області (ідентифікаційний код - 39497534) на користь ОСОБА_3 (ідентифікаційний номер - НОМЕР_5) - 487,2 (чотириста вісімдесят сім) грн. 20 коп. судового збору.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Київського апеляційного адміністративного суду через Черкаський окружний адміністративний суд в порядку ст. 185-187 КАС України.

Суддя В.В. Мишенко

Повний текст постанови виготовлено 13.11.2015