Ухвала суду № 53438029, 10.11.2015, Харківський апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
10.11.2015
Номер справи
820/2914/15
Номер документу
53438029
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 листопада 2015 р.Справа № 820/2914/15Колегія суддів Харківського апеляційного адміністративного суду у складі

Головуючого судді: Калитки О. М.

Суддів: Бондара В.О. , Кононенко З.О.

за участю секретаря судового засідання Вовченко І.В,

за участю представника відповідача Сунцової Г.С.,

за участю представника позивача Маматова М.О.,

за участю представника позивача Бояринова М.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні Харківського апеляційного адміністративного суду адміністративну справу за апеляційною скаргою Відділу Держгеокадастру у Дергачівському районі Харківської області на постанову Харківського окружного адміністративного суду від 03.09.2015р. по справі № 820/2914/15

за позовом Прокурора Ленінського району м. Харкова в інтересах Державного підприємства "Харківська лісова науково-дослідна станція"

до Відділу Держземагенства в Дергачівському районі Харківської області

про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИЛА:

Позивач, Прокурор Ленінського району м. Харкова в інтересах держави в особі Державного підприємства "Харківська лісова науково-дослідна станція", звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Відділу Держземагенства в Дергачівському районі Харківської області, в якому просив суд визнати протиправною бездіяльність відділу Держземагенства у Дергачівському районі Харківської області щодо невжиття заходів до скасування державної реєстрації земельних ділянок площею 2 га кожна з кадастровими номерами НОМЕР_1, НОМЕР_2, НОМЕР_3, НОМЕР_4, НОМЕР_5; визнати недійсною державну реєстрацію земельних ділянок площею 2 га кожна з кадастровими номерами НОМЕР_1, НОМЕР_2, НОМЕР_3, НОМЕР_4, НОМЕР_5; зобов'язати відділ Держземагенства у Дергачівському районі Харківської області скасувати державну реєстрацію земельних ділянок площею 2 га кожна з кадастровими номерами НОМЕР_1, НОМЕР_2, НОМЕР_3, НОМЕР_4, НОМЕР_5; зобов'язати відділ Держземагенства у Дергачівському районі Харківської області скасувати кадастрові номери НОМЕР_1, НОМЕР_2, НОМЕР_3, НОМЕР_4, НОМЕР_5.

В обґрунтування позову позивач посилався на те, що на підставі ст. 60 КАС України він звернувся до суду для представництва інтересів ДП "Харківська лісова науково - дослідна станція", підставою для цього стало те, що розпорядженням голови Дергачівської РДА від 18.09.2009р. №1061, затверджено матеріали вибору місця розташування 9 земельних ділянок площею 2 га кожна для ведення особистого селянського господарства, а також надані дозволи певним громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. В подальшому розпорядженням голови Дергачівської РДА від 05.02.2010р. №134 також надано дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок певним громадянам площею 2 га кожна для ведення особистого селянського господарства. Відповідачем внесені відомості про земельні ділянки до бази даних державного реєстру земель, визначення кадастрові номери земельних ділянок. Також прокурор зазначив, що згідно чинного законодавства до вересня 2012р. зазначені земельні ділянки входили до складу Малоданилівської селищної ради Дергаівського району Харківської області, при цьому зазначені земельні ділянки знаходяться на території кварталу №378 Дергачівського лісництва та є землями лісогосподарського призначення, що вкритті лісовою рослинністю. Згідно інформації директора Данилівського дослідного держлісгоспу рішень щодо вилучення земель лісогосподарського призначення у кварталі 378 Дергачівського лісництва та зміни їх цільового призначення відповідно до чинного законодавства не приймалися. При цьому розпорядженням голови ХОДА від 28.10.2010р. №592 скасовано розпорядження голови Дергачівської РДА від 18.09.2009 року №1061. Крім того, право власності на оскаржувані земельні ділянки не зареєстровано, проекти землеустрою у відділі не зареєстровано. Враховуючи вищевикладене та фактичну відмову відповідача у скасуванні державної реєстрації земельних ділянок та кадастрових номерів з посиланням на відсутність технічної можливості, прокурор звернувся з даним позовом для захисту права державного лісогосподарського підприємства в оформлення постійного користування лісовими ділянками державної власності на території м.Харкова.

Постановою Харківського окружного адміністративного суду від 03.09.2015 року у справі № 820/2914/15 задоволено адміністративний позов Прокурора Ленінського району м. Харкова в інтересах держави в особі Державного підприємства "Харківська лісова науково-дослідна станція" до Відділу Держземагенства в Дергачівському районі Харківської області про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії.

Відділ Держгеокадастру у Дергачівському районі Харківської області не погодився із рішенням суду та подав апеляційну скаргу, в якій зазначив, що рішення суду першої інстанції прийнято з порушенням норм матеріального та процесуального права, просив суд скасувати постанову суду першої інстанції та прийняти нову постанову, якою відмовити в задоволенні позову.

Представник відповідача в судовому засіданні вимоги апеляційної скарги підтримав, просив суд скасувати постанову суду першої інстанції та прийняти нову постанову, якою відмовити в задоволенні позовних вимог.

Представники позивача в судовому засіданні в судовому засіданні проти вимог апеляційної скарги заперечували, просили суд апеляційну скаргу залишити без задоволення, а рішення суду першої інстанції без змін.

Заслухавши суддю-доповідача, пояснення представника відповідача, представників позивача, перевіривши рішення суду першої інстанції в межах апеляційної скарги відповідно до ст. 195 Кодексу адміністративного судочинства України, дослідивши матеріали справи, доводи апеляційної скарги, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.

Як встановлено судом першої інстанції та знайшло своє підтвердження під час апеляційного розгляду, розпорядженням голови Дергачівської РДА від 18.09.2009 року №1061 громадянам ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12, ОСОБА_13 надано дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтованої площею 18,0000 га в розмірі 2,0000 га), за рахунок земель запасу державної власності (категорія землі сільськогосподарського призначення - ін.ші захисні насадження) на території Малоданилівської селищної ради за межами населеного пункту для ведення особистого сільського господарства з подальшою передачею у власність (а.с.12-13).

Відповідачем було присвоєно кадастрові номери НОМЕР_1, НОМЕР_2, НОМЕР_3, НОМЕР_4, НОМЕР_5, за визначеними у розпорядженні громадянами.

Як вбачається з матеріалів справи, зазначене розпорядження скасовано розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації від 28.10.2010 року №592.

При цьому, як вбачається з пояснень наданих в судовому засіданні прокурором Бояриновим М.В. та підтверджується матеріалами справи, при скасуванні розпорядження відповідачем не скасовано кадастрові номери на вказані земельні ділянки.

Також з матеріалів справи встановлено, що відповідачем вже визначені кадастрові номери безпосередньо передані у власність зазначеним громадянам, що підтверджено листом від 04.11.2014 року №01-44/4813, за підписом першого заступника голови районної державної адміністрації Гаплєвської І.Б. (а.с.11).

При цьому як встановлено з листа від 04.12.2014 року №20.18-10-07-3647/0-14, за підписом начальника Відділу Держземагенства у Дергачівському районі Харківської області Халіна С.В., станом на 29.12.2012 року не зареєстровано право власності або користування на зазначені земельні ділянки, яким присвоєно вказані кадастрові номери (а.с.33).

Також з матеріалів справи встановлено, що зазначені земельні ділянки, яким присвоєно вказані кадастрові номери, знаходяться в межах земель лісового фонду та відносяться до 378 квадрату Дергачівського лісництва, зазначені обставини підтверджуються листом Харківського державно проектно-вишукувального інституту агромеліорації і лісового господарства "Харківдіпроагроліс" від 13.10.2014 року №А-10-194 (а.с.27,28).

Також зазначені обставини визначені ДП "Харківська лісова науково-дослідна станція" (попередня назва підприємства Данилівський дослідний держлісгосп) у листі від 21.11.2014 року №316, в якому також зазначено той факт, що земельні ділянки належать ДП "Харківська лісова науково-дослідна станція", як лісокористувачу (а.с.16,17-19).

Відповідно до ч. 2 ст. 20 Земельного кодексу України, зміна цільового призначення земельних ділянок державної або комунальної власності провадиться Верховною Радою Автономної Республіки Крим, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування, які приймають рішення про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу цих ділянок у власність або надання у користування відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу.

Згідно положень ст. 21 Земельного кодексу України, визначено, що наслідки порушення порядку встановлення та зміни цільового призначення земель є підставою для, зокрема, відмови в державній реєстрації земельних ділянок або визнання реєстрації недійсною.

Частиною 1 ст. 116 Земельного кодексу України, громадяни та юридичні особи набувають права власності та права користування земельними ділянками із земель державної або комунальної власності за рішенням органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування в межах їх повноважень, визначених цим Кодексом або за результатами аукціону.

Відповідно до положень ст. 57 Лісового кодексу України, зміна цільового призначення земельних лісових ділянок з метою їх використання в цілях, не пов'язаних з веденням лісового господарства, провадиться органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування, які приймають рішення про передачу цих земельних ділянок у власність або надання у постійне користування відповідно до Земельного кодексу України.

Як вбачається з інформаційно-аналітичної довідки ТОВ "Терра-Інвест" від 14.11.2014 року №14/1, право власності на земельні ділянки з кадастровими номерами НОМЕР_6,НОМЕР_7,НОМЕР_8, НОМЕР_3, НОМЕР_9 - не оформлено. Також визначено, що рекомендована орієнтовна ринкова вартість 1 сотки земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, на думку оцінювачів, складає 100 доларів США за одну сотку, що за курсом НБ України станом на 02.02.2010 року - 7,9993 за 1 долар США складає 799,93 грн. за одну сотку (а.с.31).

Крім того, з матеріалів справи встановлено, листом від 19.02.2015 року №04-27-1100, за підписом прокурора Ленінського району м. Харкова Білодід І., прокурор звернувся до Відділу Держземагенства у Дергачівському районі Харківської області для вжиття заходів з боку останнього шляхом скасування державної реєстрації земельних ділянок площею 2 га з кадастровими номерами НОМЕР_1, НОМЕР_2, НОМЕР_3, НОМЕР_9 та скасування зазначених кадастрових номерів (а.с.34-36).

Листом Відділу Держземагенства у Дергачівському районі Харківської області від 25.02.2015р. №20.18-10-07-751/0-15, фактично відмовлено прокурору у вжитті заходів щодо скасування державної реєстрації, а також кадастрових номерів вказаних земельних ділянок, у зв'язку з технічною неможливістю (а.с.37).

Відповідно до положень Тимчасового порядку ведення державного реєстру земель, затвердженого наказом Державного комітету України по земельних ресурсах №174 від 02.07.2003, в редакції, що діяла на час спірних правовідносин, поземельна книга відкривається шляхом внесення кадастрового номеру земельної ділянки та дати відкриття Поземельної книги у відповідні поля на титульному аркуші та посвідчується підписом керівника оператора (реєстратора) і печаткою (п.12.8.1.). Номер Поземельної книги збігається з кадастровим номером земельної ділянки (п.12.7.3).

Обмінний файл - файл обміну даними результатів землевпорядних робіт в електронному вигляді реєстратор перевіряє у тому числі порівнює з технічною документацією. У разі відповідності обмінного файлу відомостям, які наведено в технічній документації, та вимогам до структури, змісту та формату обміну даними, за результатами перевірки та приймання реєстратором робиться відмітка на титульному аркуші технічної документації про приймання обмінного файлу, після чого заповнюється реєстраційна картка, (п. 2.2). Якщо технічна документація не підлягає державній землевпорядній експертизі, вона разом з реєстраційною карткою передається виконавцем робіт безпосередньо до територіального органу земельних ресурсів для погодження або підготовки відповідних рішень органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо надання або передання земельної ділянки у власність або користування. Якщо рішення про надання або передання земельної ділянки у власність або користування не було прийнято протягом трьох місяців, відмітка про приймання обмінного файлу анулюється автоматично, що вимагає проходження процедури повторного здавання обмінного файлу (п. 2.3).

Відповідно до п. 4 Порядку ведення Поземельної книги і Книги записів про державну реєстрацію державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди землі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.09.2009 №1021, в редакції що діяла на час спірних правовідносин, номер Поземельної книги відповідає кадастровому номеру земельної ділянки. Кадастровий номер - це індивідуальний цифровий код (номер), що не повторюється на всій території України, присвоюється земельній ділянці при здійсненні її державної реєстрації і зберігається за нею протягом усього часу існування такої ділянки.

Пунктом 6 Порядку ведення Поземельної книги і Книги записів про державну реєстрацію державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди землі, передбачено, що поземельна книга у паперовому вигляді зберігається у територіальному органі Держкомзему за місцем розташування земельної ділянки.

Згідно п. 9 Порядку ведення Поземельної книги і Книги записів про державну реєстрацію державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди землі, поземельна книга вважається відкритою після зазначення кадастрового номера земельної ділянки і дати її відкриття на титулі Поземельної книги, що завіряється підписом посадової особи, скріпленим печаткою територіального органу Держземагентства. Дата відкриття Поземельної книги є датою державної реєстрації земельної ділянки.

Пунктом 10 Порядку ведення Поземельної книги і Книги записів про державну реєстрацію державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди землі, визначено, що відомості із зазначенням дати вносяться до розділів Поземельної книги у паперовому вигляді посадовою особою територіального органу Держкомзему

Згідно п. 11 Порядку ведення Поземельної книги і Книги записів про державну реєстрацію державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди землі, відповідальність за достовірність, повноту та актуальність відомостей поземельних книг у паперовому та електронному вигляді покладається на заступника керівника територіального органу Держкомзему, відповідального за ведення державного реєстру земель.

Відповідно до п. 13-2 Порядку ведення Поземельної книги і Книги записів про державну реєстрацію державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди землі, державна реєстрація земельної ділянки здійснюється шляхом відкриття Поземельної книги.

Відповідно до положень Тимчасового порядку присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 18.08.2010 №749, визначення та присвоєння кадастрового номера земельній ділянці здійснюють територіальні органи Держземагентства протягом десяти робочих днів.

Пунктом 14-2 Тимчасового порядку присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці, у разі неподання доопрацьованої документації із землеустрою та обмінного файлу на повторний розгляд протягом року визначений кадастровий номер анулюється.

Відповідно до п. 14-3 Тимчасового порядку присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці, кадастровий номер присвоюється земельній ділянці після погодження документації із землеустрою та прийняття рішення про надання земельної ділянки у власність (користування) під час здійснення державної реєстрації земельної ділянки в Поземельній книзі в установленому порядку. Датою присвоєння кадастрового номера є дата відкриття Поземельної книги.

Як встановлено судом першої інстанції, територія на якій згідно даних публічної кадастрової карти знаходяться земельні ділянки з кадастровими номерами НОМЕР_10, НОМЕР_1, НОМЕР_8, НОМЕР_3, НОМЕР_4, НОМЕР_5, НОМЕР_11 увійшла до меж Ленінського району м. Харкова відповідно до постанови Верховної ради України від 06.09.2012 №5215- VI «Про зміну і встановлення меж м. Харкова, Дергачівського та Харківського районів Харківської області». До вересня 2012 року зазначені землі входили до складу Малоданиліьської селищної ради Дергачівського району Харківської області.

Також, до вересня 2012 року органами виконавчої влади та місцевого самоврядування погодження документації із землеустрою не проводилося, рішень про надання вищевказаних земельних ділянок у власність не приймалось, що виключає підстави проведення державної реєстрації.

Відповідно до ч. 1 ст. 24 Закону України "Про Державний земельний кадастр", державна реєстрація земельної ділянки здійснюється при її формуванні шляхом відкриття Поземельної книги на таку ділянку.

Згідно ч.2 ст. 24 Закону України "Про Державний земельний кадастр", державна реєстрація земельних ділянок здійснюється за місцем їх розташування відповідним Державним кадастровим реєстратором центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин.

Згідно до п.п. 9, 60 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 №1051, скасування державної реєстрації земельних ділянок відноситься до повноважень Державного кадастрового реєстратора територіального органу Держземагенства, а запис у Поземельній книзі скасовується Державним кадастровим реєстратором на підставі рішення суду.

Як встановлено з відповіді Управління Держземагенства у м. Харкові Харківської області від 28.10.2014 року №4851/08, яка надана на запит прокурора від 17.10.2014 року №04-27-5864 (115-119) та підтверджено наданими до матеріалів справи актом приймання-передачі документації із землеустрою (а.с.120-121), документація на земельні ділянки з кадастровими номерами НОМЕР_1, НОМЕР_2, НОМЕР_3, НОМЕР_4, НОМЕР_5 Управлінню Дерземагенства у м. Харкові Харківської області не передавалася.

Таким чином, колегія суддів погоджується з висновком суду першої інстанції, що відповідно до вимог п. 14-2 Тимчасового порядку присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.08.2010 року №749, за відсутності розробленої та затвердженої у встановленому законом порядку документації із землеустрою анулювати кадастрові номери на вказані земельні ділянки повинно було Управління Дерземагенства у Дергачівському районі Харківської області (в подальшому - Відділ Дерземагенства у Дергачівському районі Харківської області).

Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до ч. 1 ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень, шляхом справедливого, неупередженого та своєчасного розгляду адміністративних справ.

Як вбачається з ч. 3 ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Згідно ст. 11 ч. 1 Кодексу адміністративного судочинства України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюється на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

В силу ч. 1 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених ст. 72 цього Кодексу.

Відповідно до ч. 2 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

З огляду на викладене, колегія суддів погоджується з висновком суду першої інстанції про визнання протиправною бездіяльність відділу Держземагенства у Дергачівському районі Харківської області щодо невжиття заходів до скасування державної реєстрації земельних ділянок площею 2 га кожна з кадастровими номерами НОМЕР_1, НОМЕР_2, НОМЕР_3, НОМЕР_4, НОМЕР_5, а також висновку про скасування державної реєстрації вказаних земельних ділянок та скасування відповідних кадастрових номерів, через що позовні вимоги прокурора є обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню в повному обсязі.

Доводи апеляційної скарги з наведених вище підстав висновків суду не спростовують.

Крім того, колегія суддів вважає за необхідне зазначити щодо оскарження Відділом Держгеокадастру у Дергачівському районі Харківської області рішення суду в частині визнання протиправною бездіяльність відділу Держземагенства у Дергачівському районі Харківської області щодо невжиття заходів до скасування державної реєстрації земельних ділянок площею 2 га кожна з кадастровими номерами НОМЕР_1, НОМЕР_2, НОМЕР_3, НОМЕР_4, НОМЕР_5, що апеляційною скаргу подано Відділом Держгеокадастру у Дергачівському районі Харківської області, код ЄДРПОУ 39879795.

Разом з тим, згідно відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців станом на час розгляду справи Відділ Дерземагенства у Дергачівському районі Харківської області, ідентифікаційний код 38509302, з обліку не знято та з 13.07.2015 року перебуває в стані припинення.

Згідно ст. 55 Кодексу адміністративного судочинства України у разі вибуття або заміни сторони чи третьої особи у відносинах, щодо яких виник спір, суд допускає на будь-якій стадії адміністративного процесу заміну відповідної сторони чи третьої особи її правонаступником. Усі дії, вчинені в адміністративному процесі до вступу правонаступника, обов'язкові для нього в такій самій мірі, у якій вони були б обов'язкові для особи, яку він замінив.

Таким чином, оскаржуючи постанову суду першої інстанції в частині визнання протиправною бездіяльність відділу Держземагенства у Дергачівському районі Харківської області щодо невжиття заходів до скасування державної реєстрації земельних ділянок за їх кадастровими номерами, Відділом Держгеокадастру у Дергачівському районі Харківської області не зазначено яким чином суд вирішив питання про їх права, свободи та інтереси в цій справі.

Доводи апеляційної скарги з наведених вище підстав висновків суду не спростовують.

Відповідно до ч. 1 ст. 200 Кодексу адміністративного судочинства України, суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а постанову чи ухвалу суду - без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.

Керуючись ст.ст. 160, 167, 195, 196, п. 1 ч. 1 ст. 198, ст. 200, п. 1 ч. 1 ст. 205, ст. 206, 209, 254 Кодексу адміністративного судочинства, колегія суддів, -

У Х В А Л И Л А:

Апеляційну скаргу Відділу Держгеокадастру у Дергачівському районі Харківської області залишити без задоволення.

Постанову Харківського окружного адміністративного суду від 03.09.2015р. по справі № 820/2914/15 залишити без змін.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та може бути оскаржена у касаційному порядку протягом двадцяти днів з дня складання ухвали у повному обсязі шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Головуючий суддя (підпис)Калитка О.М.Судді(підпис) (підпис) Бондар В.О. Кононенко З.О. Повний текст ухвали виготовлений 13.11.2015 р.