Постанова № 53363184, 10.11.2015, Окружний адміністративний суд міста Києва

Дата ухвалення
10.11.2015
Номер справи
826/19046/15
Номер документу
53363184
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01601, м. Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

м. Київ

10 листопада 2015 року 08:00 №826/19046/15

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі головуючого судді Кобилянського К.М., розглянувши у порядку письмового провадження адміністративну справу

за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Гранд-Петрол»до1) Державної податкової інспекції в Оболонському районі Головного управління ДФС у місті Києві 2) відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Оболонського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у міста Києвіпро визнання протиправними дій, визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити дії, ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Гранд-Петрол» звернулось до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовною заявою до Державної податкової інспекції в Оболонському районі Головного управління ДФС у місті Києві (далі - відповідач-1), відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Оболонського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у місті Києві (далі - відповідач-2), в якій просить суд:

1) визнати протиправними дії Державної податкової інспекції в Оболонському районі Головного управління ДФС у місті Києві щодо направлення державному реєстратору відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Оболонського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у міста Києві повідомлення про відсутність юридичної особи за місцезнаходженням форми №18-ОПП від 29.05.2015;

2) зобов'язати відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Оболонського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у міста Києві виключити з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запис від 08.06.2015 №10691430003033 про відсутність товариства з обмеженою відповідальністю «Гранд-Петрол» за вказаною адресою: 04210, місто Київ, вулиця Лебединска, 3Б;

3) визнати протиправним та скасувати рішення Державної податкової інспекції в Оболонському районі Головного управління ДФС у місті Києві від 09.06.2015 №252/26-54-11-01-68 про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість товариства з обмеженою відповідальністю «Гранд-Петрол».

В обґрунтування заявлених вимог позивач посилається на те, що у встановленому законом порядку здійснював підтвердження відомостей про юридичну особу, однак відповідач-1 протиправно прийняв рішення про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість позивача на підставі недостовірних відомостей про відсутність позивача за юридичною адресою.

Представник відповідача-1 заперечив по суті заявлених позовних вимог. Зазначив, що посадовими особами відповідача-1 була встановлена відсутність позивача за місцезнаходженням, у зв'язку з чим направлено державному реєстратору повідомлення форми №18-ОПП. До Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців державним реєстратором було внесено запис про відсутність товариства з обмеженою відповідальністю «Гранд-Петрол» за юридичною адресою, що відповідно до підпункту «ж» пункту 184.1 статті 184 Податкового кодексу України є підставою для анулювання реєстрації платника податку на додану вартість. За наведених обставин, на думку відповідача-1, позовні вимоги є необґрунтованими.

Відповідач-2 у судове засідання не з'явився, хоча був належним чином повідомлений про дату, час та місце проведення судового засідання. Письмових заперечень на адміністративний позов не подав.

26.10.2015 суд, керуючись частиною шостою статті 128 Кодексу адміністративного судочинства України, перейшов до розгляду справи у порядку письмового провадження.

Розглянувши подані сторонами документи та матеріали, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи та вирішення спору по суті, Окружний адміністративний суд міста Києва встановив наступне.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Гранд-Петрол» перебуває на податковому обліку у Державній податковій інспекції в Оболонському районі Головного управління ДФС у місті Києві та зареєстроване платником податку на додану вартість з 02.03.2015, індивідуальний податковий номер 396418826543.

08.06.2015 до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців державний реєстратор вніс запис №10691430003033697 щодо відсутності товариства з обмеженою відповідальністю «Гранд-Петрол» за місцезнаходженням.

Отримавши інформацію про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису щодо відсутності юридичної особи за місцезнаходженням стосовно товариства з обмеженою відповідальністю «Гранд-Петрол», відповідач-1 прийняв оскаржуване рішення від 09.06.2015 №252/26-54-11-01-68 про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість товариства з обмеженою відповідальністю «Гранд-Петрол».

Вважаючи вказані дії та рішення протиправними, товариство з обмеженою відповідальністю «Гранд-Петрол» оскаржило їх до суду.

Оцінивши за правилами статті 86 Кодексу адміністративного судочинства України надані сторонами докази та пояснення, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні, та враховуючи всі наведені обставини, Окружний адміністративний суд міста Києва вважає позов таким, що підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

З наявної в матеріалах справи копії витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців видно, що юридичною адресою товариства з обмеженою відповідальністю «Гранд-Петрол» з моменту державної реєстрації є: 04073, місто Київ, Оболонський район, проспект Московський, будинок 22.

На підтвердження фактичного знаходження за юридичною адресою, позивач надав суду копію договору суборенди від 18.02.2015 №01-02-015, згідно якого товариство отримало в тимчасове платне користування (суборенду) приміщення, загальною площею 12,5 кв.м., яке розташоване за адресою: 04210, місто Київ, Оболонський район, вулиця Лебединська, 3-Б. Також позивач надав копії рахунку суборендної плати та квитанцій.

Крім того, позивач надав копію договору про надання послуг зв'язку з доставки пошти об'єктом поштового зв'язку Київ 210 поштовий індекс 04210 від 06.05.2015, в якому зазначена адреса доставки почти: 04210, місто Київ, Оболонський район, вулиця Лебединська, 3-Б.

З витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців станом на 05.08.2015 по товариству з обмеженою відповідальністю «Гранд-Петрол» слідує, що товариство мало статус «відомості підтверджено» у графі «Статус відомостей про юридичну особу», а в графі «Інформація про здійснення зв'язку з юридичною особою» зазначено номер телефону: +380952624131.

Представник позивача зазначив, що директор товариства з обмеженою відповідальністю «Гранд-Петрол» постійно перебуває на зв'язку за зазначеним номером телефону.

Відповідно до статті 1 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців» місцезнаходження юридичної особи - адреса органу або особи, які відповідно до установчих документів юридичної особи чи закону виступають від її імені.

У відповідності до пункту 12.1 Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 №1588 (далі - Порядок №1588), з метою більш повного обліку платників податків - юридичних осіб або фізичних осіб - підприємців, унеможливлення отримання юридичними особами або фізичними особами - підприємцями неконтрольованих доходів підрозділи контролюючих органів, до функцій яких належить ведення обліку платників податків, повинні забезпечувати систематичний контроль за повнотою та своєчасністю взяття на облік юридичних осіб або фізичних осіб - підприємців контролюючими органами після здійснення їх державної реєстрації, реорганізації та внесення змін до Єдиного державного реєстру чи установчих документів.

Згідно з абзацом 4 пункту 12.2 Порядку №1588 у рамках проведення цих заходів, а також при призначенні чи проведенні будь-якого виду перевірки платника податків чи при виконанні інших службових обов'язків працівниками контролюючих органів здійснюється або може здійснюватись перевірка місцезнаходження (місця проживання) платника податків. За наслідками перевірки складається акт перевірки місцезнаходження платника податків. Якщо встановлено відсутність платника податків за його місцезнаходженням (місцем проживання), то проводиться робота із з'ясування фактичного місця розташування (місцезнаходження, місця проживання) платника податків, відповідальних та пов'язаних осіб.

Відповідач-1 не надав суду доказів того, що посадовими особами у відповідності до положень пункту 12.2 Порядку №1588 було виявлено відсутність товариства з обмеженою відповідальністю «Гранд-Петрол» за податковою адресою та не надано копії акта перевірки місцезнаходження позивача.

Пунктом 12.4 Порядку №1588 щодо кожного платника податків, стосовно якого виявлена відсутність його за місцезнаходженням (місцем проживання) та не з'ясоване його фактичне місцезнаходження (місце проживання), підрозділ контролюючого органу, який з'ясував зазначений факт, готує та передає підрозділам податкової міліції запит на встановлення місцезнаходження (місця проживання) платника податків за встановленою формою.

Якщо за результатами заходів щодо встановлення фактичного місцезнаходження юридичної особи підрозділами податкової міліції буде підтверджено відсутність такої особи за місцезнаходженням або встановлено, що фактичне місцезнаходження юридичної особи не відповідає зареєстрованому місцезнаходженню, керівник (заступник керівника) контролюючого органу приймає рішення про надсилання до відповідного державного реєстратора повідомлення про відсутність юридичної особи за місцезнаходженням за формою №18-ОПП для вжиття заходів, передбачених частиною дванадцятою статті 19 Закону (пункт 12.5 Порядку №1588).

У відповідності до пункту 3.1 Положення про організацію взаємодії підрозділів податкової міліції з іншими структурними підрозділами органів державної податкової служби для встановлення місцезнаходження платника податків, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації від 17.05.2010 №336 (далі - Положення №336) щодо кожного платника податків, який відсутній за місцезнаходженням (місцем проживання) та місцезнаходження (місце проживання) якого не з'ясовано, структурні підрозділ органу ДПС проводить такі заходи:

- шляхом спілкування (телефон, пошта, факс, виїзд за місцезнаходженням тощо) із платником податків з'ясовує його фактичне місцезнаходження (місце проживання);

- за допомогою Єдиного банку даних платників податків встановлює місце проживання засновників і керівників платника податків та отримує інформацію стосовно інших платників податків, де зазначені особи є засновниками чи керівниками;

Згідно з пунктом 3.2. Положення №336 у разі підтвердження відсутності платника податків за місцезнаходженням (місцем проживання) структурний підрозділ органу ДПС, який є ініціатором запиту, готує за відповідною формою запит на встановлення місцезнаходження (місця проживання) платника податків та направляє до підрозділу податкової міліції.

Суд встановив, що 25.05.2015 посадовими особами відповідача-1 складено довідку №5565 про встановлення місцезнаходження (місця проживання) платника податків, згідно якої місцезнаходження товариства з обмеженою відповідальністю «Гранд-Петрол» не встановлено.

В якості свідка було викликано начальника оперативного управління Державної податкової інспекції в Оболонському районі Головного управління ДФС у місті Києві Мусієнко В.В., проте представником відповідача-1 не було забезпечено явку свідка у судове засідання.

В судовому засіданні представник відповідача-1 не надав інформацію по перевірці місцезнаходження позивача та не зміг пояснити, чи повідомляли товариство про вихід контролюючого органу за місцезнаходженням товариства з обмеженою відповідальністю «Гранд-Петрол», коли саме був здійснений такий вихід та які саме документи за результатами такого виходу були складені.

В свою чергу, представник позивача наголошував на тому, що товариство знаходилось за адресою орендованого приміщення за адресою: 04210, місто Київ, Оболонський район, вулиця Лебединська, 3-Б, на підтвердження чого додатково надано довідку відділу кадрів про кількість працюючих від 20.10.2015 №255.

Окрім того, позивачем надано роздруківку вхідних та вихідних дзвінків на номер телефону, який зазначений у ЄДРПОУ: +380952624131, що підтверджує відсутність зі сторони відповідача-1 дій, які б підтверджували факт належного встановлення місцезнаходження позивача.

Суд встановив, що на підставі довідки від 25.05.2015 №5565 про встановлення місцезнаходження (місця проживання) платника податків прийнято рішення про доцільність направлення державному реєстратору повідомлення про відсутність юридичної особи за місцезнаходженням за формою 18-ОПП від 28.05.2015 №903.

Того ж дня відповідач-1 склав повідомлення про відсутність юридичної особи за місцезнаходженням 28.05.2015 №2701/9/26-54-11-01-50/905 та направив його державному реєстратору.

Однак, підрозділ податкового органу має надсилати повідомлення про відсутність юридичної особи за місцезнаходженням (форма № 18-ОПП) державному реєстратору для вжиття заходів, передбачених абзацом другим частини чотирнадцятої статті 19 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», лише після здійснення передбачених Порядком №1588 та Положенням №336 заходів для встановлення фактичного місцезнаходження юридичної особи.

Отже, враховуючи те, що відповідач-1 не надав доказів вчинення всіх передбачених Порядком №1588 та Положенням №336 дій щодо встановлення фактичного місцезнаходження товариства з обмеженою відповідальністю «Гранд-Петрол», то він не мав підстав для направлення повідомлення форми №18-ОПП.

Аналогічна правова позиція викладена в постанові Верховного Суду України від 15.04.2014 №21-4а14.

Згідно з абзацом 1 частини 11 статті 19 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» юридична особа зобов'язана подавати (надсилати) щороку протягом місяця, що настає за датою державної реєстрації, починаючи з наступного року, державному реєстратору для підтвердження відомостей про юридичну особу реєстраційну картку про підтвердження відомостей про юридичну особу.

У разі надходження державному реєстратору від органу доходів і зборів повідомлення встановленого зразка про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням державний реєстратор зобов'язаний надіслати поштовим відправленням протягом п'яти робочих днів з дати надходження зазначеного повідомлення юридичній особі повідомлення щодо необхідності подання державному реєстратору реєстраційної картки (абзац 2 частини 12 статті 19 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців»).

У разі неподання юридичною особою протягом місяця з дати надходження їй відповідного повідомлення реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу державний реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру запис про відсутність підтвердження зазначених відомостей датою, яка встановлена для чергового подання реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу (частина 14 статті 19 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців»).

Відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Оболонського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у міста Києві, отримавши від відповідача-1 повідомлення форми №18-ОПП стосовно товариства з обмеженою відповідальністю «Гранд-Петрол» направив на адресу останнього повідомлення від 29.05.2015 щодо необхідності подання державному реєстратору реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Гранд-Петрол» 03.06.2015 здійснило підтвердження відомостей про юридичну особу, шляхом подання реєстраційної картки за формою №6.

Проте, 08.06.2015 відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Оболонського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у міста Києві вніс запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців №10691430003033697 щодо відсутності товариства з обмеженою відповідальністю «Гранд-Петрол» за місцезнаходженням, оскільки повідомлення від 29.05.2015 не було вручене товариству та повернулось відправнику.

Згідно листа Українського державного поштового зв'язку «Укрпошта» від 25.08.2015 №33-5-Г-1231 посадовими особами відділення поштового зв'язку МСП Київ-655 в процесі надсилання поштового відправлення, штрихкодовий індикатор: 0421305619162, були порушені Правила надання послуг поштового зв'язку, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 05.03.2009 №270, а саме недотримані встановлені терміни зберігання рекомендованого листа.

Таким чином, державний реєстратор передчасно вніс запис про відсутність юридичної особи за вказаною адресою щодо товариства з обмеженою відповідальністю «Гранд-Петрол», не дочекавшись закінчення місячного строку, встановленого чинним законодавством.

Аналогічна правова позиція викладена в ухвалі Вищого адміністративного суду України від 03.09.2014 №К/9991/40097/11 (ЄДРСР 40479675).

Зі змісту оскаржуваного рішення від 09.06.2015 №252/26-54-11-01-68 слідує, що свідоцтво платника податку на додану вартість товариства з обмеженою відповідальністю «Гранд-Петрол» анульоване на підставі підпункту «ж» пункту 184.1 статті 184 Податкового кодексу України у зв'язку з наявністю в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу.

Відповідно до підпункту «ж» пункту 184.1 статті 184 Податкового кодексу України реєстрація діє до дати анулювання реєстрації платника податку, яка проводиться шляхом виключення з реєстру платників податку і відбувається у разі якщо в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців наявний запис про відсутність юридичної особи або фізичної особи за її місцезнаходженням (місцем проживання) або запис про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу.

Згідно з пунктом 184.2 статті 184 Податкового кодексу України анулювання реєстрації на підставі, визначеній у підпункті «а» пункту 184.1 цієї статті, здійснюється за заявою платника податку, а на підставах, визначених у підпунктах «б» - «з» пункту 184.1 цієї статті, може здійснюватися за заявою платника податку або за самостійним рішенням відповідного контролюючого органу.

Матеріали справи свідчать про те, що товариство з обмеженою відповідальністю «Гранд-Петрол», у перевіряємий період, фактично знаходилось за юридичною адресою: 04210, місто Київ, вулиця Лебединска, 3Б та відомості про його відсутність за вказаною адресою внесені до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців з порушенням порядку їх внесення, встановленого законодавством.

Суд дійшов висновку, що в межах спірних правовідносин підстави для анулювання реєстрації платника податку на додану вартість, визначені підпунктом «ж» пункту 184.1 статті 184 Податкового кодексу України, були відсутні.

Будь-яких інших доказів на підтвердження обставин, які б свідчили про наявність підстав для анулювання реєстрації платника податку на додану вартість, відповідачем-1 до суду не надано.

Враховуючи викладене, беручи до уваги відсутність підстав для направлення державному реєстратору повідомлення форми 18-ОПП та підстав для анулювання реєстрації платника податку на додану вартість, дії відповідача-1 щодо складання рішення від 09.06.2015 №252/26-54-11-01-68, а також внесення в нього відомостей щодо відсутності товариства з обмеженою відповідальністю «Гранд-Петрол» за місцезнаходженням є протиправними та дане рішення підлягає скасуванню.

У відповідності до пункту 5.10 Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 14.11.2014 №1130 (далі - Положення №1130), рішення про анулювання реєстрації платника ПДВ за ініціативою контролюючого органу може бути оскаржене в адміністративному порядку відповідно до вимог статті 56 Кодексу або до суду.

Рішення про анулювання реєстрації платника ПДВ за ініціативою контролюючого органу може бути скасоване контролюючим органом вищого рівня під час проведення процедури його адміністративного оскарження та в інших випадках у разі встановлення невідповідності такого рішення актам законодавства, а також у разі скасування судових рішень чи записів у Єдиному державному реєстрі, на підставі яких було прийняте рішення про анулювання реєстрації.

Підставою для внесення до Реєстру змін щодо скасування анулювання реєстрації, що відбулось за ініціативою контролюючого органу, є рішення суду, яке набрало законної сили, або рішення контролюючого органу про скасування рішення про анулювання реєстрації платника ПДВ. Рішення із копіями відповідних документів направляється до Державної фіскальної служби України для внесення відповідних змін до Реєстру.

У разі скасування рішення про анулювання реєстрації, якщо інше не визначено судовим рішенням, контролюючий орган вносить до Реєстру запис про реєстрацію платника ПДВ із урахуванням таких особливостей:

1) якщо на дату скасування рішення про анулювання реєстрації в особи відсутня наступна (повторна) реєстрація, дата реєстрації платником ПДВ не змінюється;

2) якщо на дату скасування рішення про анулювання реєстрації особа зареєстрована платником ПДВ повторно, дата реєстрації платником ПДВ відповідає даті попередньої реєстрації платником ПДВ;

3) якщо на дату скасування рішення про анулювання реєстрації особа зареєстрована як платник єдиного податку, умова сплати якого не передбачає сплати податку на додану вартість, дата реєстрації платником ПДВ не змінюється, дата анулювання реєстрації відповідає даті, що передує дню переходу особи до застосування відповідної ставки єдиного податку, а причина анулювання - підпункту «в» пункту 184.1 статті 184 розділу V Кодексу. Анулювання реєстрації проводиться за заявою про анулювання реєстрації платника ПДВ або за рішенням контролюючого органу;

4) якщо на дату скасування рішення про анулювання реєстрації в особи є анульованою наступна (повторна) реєстрація, дата реєстрації платником ПДВ відповідає даті попередньої реєстрації платником ПДВ, а дата та причина анулювання реєстрації - даті та причині анулювання повторної реєстрації.

Таким чином, з урахуванням приписів пункту 2 абзацу 5 пункту 5.10 Положення №1130, дата реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю «Гранд-Петрол» платником податку на додану вартість не змінюється, що свідчить, що такою датою є 02.03.2015.

Частиною другою статті 19 Конституції України встановлено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до частини другої статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Беручи до уваги вищенаведене в сукупності, повно та всебічно проаналізувавши матеріали справи та надані сторонами докази, а також усні та письмові доводи представників сторін стосовно заявлених позовних вимог, суд дійшов до висновку про наявність підстав для задоволення позовних вимог.

Керуючись статтями 22, 7, 69-71, 94, 160-163, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва, -

ПОСТАНОВИВ:

1. Позов товариства з обмеженою відповідальністю «Гранд-Петрол» задовольнити повністю.

2. Визнати протиправними дії Державної податкової інспекції в Оболонському районі Головного управління ДФС у місті Києві щодо направлення державному реєстратору відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Оболонського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у міста Києві повідомлення про відсутність юридичної особи за місцезнаходженням форми №18-ОПП від 29.05.2015.

3. Зобов'язати відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Оболонського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у міста Києві виключити з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запис від 08.06.2015 №10691430003033 про відсутність товариства з обмеженою відповідальністю «Гранд-Петрол» за вказаною адресою: 04210, місто Київ, вулиця Лебединска, 3Б.

4. Визнати протиправним та скасувати рішення Державної податкової інспекції в Оболонському районі Головного управління ДФС у місті Києві від 09.06.2015 №252/26-54-11-01-68 про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість товариства з обмеженою відповідальністю «Гранд-Петрол».

5. Стягнути з Державної податкової інспекції в Оболонському районі Головного управління ДФС у місті Києві за рахунок бюджетних асигнувань на користь товариства з обмеженою відповідальністю «Гранд-Петрол» (код ЄДРПОУ 39641883) судові витрати в сумі 146,16 грн. (сто сорок шість гривень 16 коп.).

6. Стягнути з відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Оболонського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у міста Києві за рахунок бюджетних асигнувань на користь товариства з обмеженою відповідальністю «Гранд-Петрол» (код ЄДРПОУ 39641883) судові витрати в сумі 73,08 грн. (сімдесят три гривні 08 коп.).

Постанова набирає законної сили в порядку, встановленому статтею 254 Кодексу адміністративного судочинства України. Постанова може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції протягом десяти днів за правилами, встановленими статтями 185-187 Кодексу адміністративного судочинства України, шляхом подання через суд першої інстанції апеляційної скарги.

Суддя К.М. Кобилянський