Ухвала суду № 53118072, 21.10.2015, Касаційний адміністративний суд Верховного Суду (до 15.12.2027 - Вищий адміністративний суд України)

Дата ухвалення
21.10.2015
Номер справи
2а/1770/611/11
Номер документу
53118072
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

21 жовтня 2015 року м. Київ К/9991/94797/11

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі:

Головуючого Бившевої Л.І.,

суддів: Лосєва А.М., Приходько І.В.,

секретар судового засідання Кохан О.С.,

за участю:

представників позивача - Осадчого А.В., Стрижеус Н.Ю.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу Кузнецовської об'єднаної державної податкової інспекції

на постанову Рівненського окружного адміністративного суду від 13 вересня 2011 року

та ухвалу Житомирського апеляційного адміністративного суду від 02 листопада 2011 року

у справі № 2а/1770/611/2011

за позовом Кузнецовського міського комунального підприємства

до Кузнецовської об'єднаної державної податкової інспекції

про скасування податкових повідомлень-рішень, -

В С Т А Н О В И Л А :

Кузнецовське міське комунальне підприємство (далі - позивач) звернулось до суду з позовом до Кузнецовської об'єднаної державної податкової інспекції (далі - відповідач) про скасування податкових повідомлень-рішень від 13 серпня 2010 року № 0000292350/0, від 10 вересня 2010 року № 0000292350/1 та рішення від 14 жовтня 2010 року № 5495/23-119 про внесення змін до податкових повідомлень-рішень.

Постановою Рівненського окружного адміністративного суду від 13 вересня 2011 року позов був задоволений повністю. Скасовано податкові повідомлення-рішення Кузнецовської ОДПІ від 13 серпня 2010 року № 0000292350/0, від 10 вересня 2010 року № 0000292350/1 та рішення від 14 жовтня 2010 року № 5495/23-119. Присуджено на користь Кузнецовського МКП судовий збір у розмірі 3,40 грн.

Ухвалою Житомирського апеляційного адміністративного суду від 02 листопада 2011 року Рівненського окружного адміністративного суду від 13 вересня 2011 року було залишено без змін.

В касаційній скарзі Кузнецовська ОДПІ, посилаючись на порушення судами першої та апеляційної інстанцій норм матеріального права, просить скасувати постанову Рівненського окружного адміністративного суду від 13 вересня 2011 року та ухвалу Житомирського апеляційного адміністративного суду від 02 листопада 2011 року і ухвалити нове судове рішення, яким у задоволенні позовних вимог відмовити повністю.

Заслухавши доповідь судді - доповідача, пояснення присутніх у судовому засіданні представників позивача, перевіривши доводи касаційної скарги щодо дотримання правильності застосування судами першої та апеляційної інстанцій норм матеріального права, правової оцінки обставин у справі, колегія суддів дійшла висновку, що касаційна скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.

Судами попередніх інстанцій встановлено наступне.

Кузнецовська ОДПІ провела виїзну планову перевірку Кузнецовського МКП з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 01 січня 2009 року по 31 березня 2010 року, валютного та іншого законодавства за період з 01 січня 2009 року по 31 березня 2010 року, за результатами якої був складений акт № 309/23-30536302 від 04 червня 2010 року.

За висновками акта перевірки, позивачем були порушені, зокрема, вимоги пункту підпункту 4.1.6 пункту 4.1 статті 4, підпунктів 8.1.1, 8.1.2 пункту 8.1 статті 8 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств», в результаті чого занижено податок на прибуток на загальну суму 694122,65,00 грн., у тому числі: за 1 квартал 2009 року - 146345,77 грн., за 2 квартал 2009 року - 126734,01 грн., за 3 квартал 2009 року - 185746,39 грн., за 4 квартал 2009 року - 184834,48 грн., за 1 квартал 2010 року - 50462,00 грн.

Зокрема, у акті перевірки було вказано, що: позивач неправомірно не включив до складу валових доходів за 2009 рік (рядок 01.6 «інші доходи, крім визначених у 01.1-01.5») суми отриманих поточних трансфертів (КЕКВ 1310) зі спеціального фонду місцевого бюджету у загальному розмірі 2574642,58 грн.; позивач неправомірно нарахував у 1 кварталу 2010 року амортизаційні відрахування у загальній сумі 201848,00 грн. на основні засоби загальною вартістю 15904694,00 грн., оскільки вказані основні засоби були безоплатно отримані підприємством згідно рішення Кузнецовської міської ради від 20 вересня 2009 року №240-р «Про передачу об'єктів житлового фонду ВП Рівненська АЕС та об'єктів, призначен7их для його обслуговування».

На акт перевірки позивачем були подані заперечення, за результатами розгляду яких висновки акту перевірки були залишені без змін.

13 серпня 2010 року Кузнецовська ОДПІ на підставі вказаного акта перевірки прийняла податкове повідомлення-рішення № 0000292350/0, яким згідно з підпунктом «б» підпункту 4.2.2 пункту 4.2 статті 4, підпунктом 17.1.3 пункту 17.1 статті 17 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» визначила Кузнецовському МКП суму податкового зобов'язання за платежем: податок на прибуток у розмірі 898913,00 грн., у тому числі: 694123,00 грн. - за основним платежем, 204790,00 грн. - за штрафними (фінансовими) санкціями.

Вказане податкове повідомлення-рішення оскаржувалось позивачем у адміністративному порядку, за наслідками якого його скарги були залишені без задоволення, а податковим органом були прийняте податкову повідомлення-рішення від 10 вересня 2010 року № 0000292350/1 на аналогічну суму податкових зобов'язань.

При цьому, 14 жовтня 2010 року Кузнецовська ОДПІ прийняла рішення № 5495/23-119, яким внесла зміни до податкових повідомлень-рішень від 13 серпня 2010 року №0000292350/0 та від 10 вересня 2010 року № 0000292350/1, виклавши частину рішення, у якій зазначено суму податкового зобов'язання у такій редакції: «за платежем: податок на прибуток у розмірі 897713,00 грн., у тому числі: 694123,00 грн. - за основним платежем, 203590,00 грн. - за штрафними (фінансовими) санкціями.

Суд першої інстанції, задовольняючи позовні вимоги, з висновками якого погодився суд апеляційної інстанції, з посиланням на висновок судово-економічної експертизи Волинського відділення Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України від 26 липня 2011 року № 7240, виходив з того, що: отримання Кузнецовським МКП коштів з місцевого бюджету у вигляді поточних трансфертів у 2009 році на загальну суму 2594642,58 грн. пов'язане з виконанням рішень Кузнецовської міської ради Рівненської області п'ятого скликання «Про внесення змін до міських цільових програм на 2009 рік» від 13 січня 2009 року № 525 та від 26 червня 2009 року № 577 щодо здійснення міської цільової програми з благоустрою, а не з веденням підприємством своєї господарської діяльності, направленої на отримання доходу, та, як наслідок, не підлягають включенню до складу валових доходів і, відповідно, не є об'єктом оподаткування; вартість об'єктів основних засобів, внесених засновником Кузнецовського МКП - Кузнецовською міською радою до статутного фонду Кузнецовського МКП (що прирівнюється до придбання основних фондів та нематеріальних активів) згідно рішення Кузнецовської міської ради Рівненської області п'ятого скликання від 14 вересня 2009 року № 611 «Про внесення змін в статутний фонд Кузнецовського МКП» на загальну суму 22084978,86 грн. підлягає амортизації в податковому обліку позивача відповідно до положень підпункту 8.4.1 пункту 8.4 статті 8 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств», з огляду на що позивач правомірно нарахував у 1 кварталі 2010 року амортизаційні відрахування у розмірі 201848,00 грн. на вартість основних засобів та оборотних активів загальною вартістю 15904694,00 грн.

Колегія суддів погоджується з висновками судів попередніх інстанцій, з огляду на наступне.

Відповідно до свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи серії А00 №235261 Кузнецовське МКП було зареєстроване 13 березня 2000 року виконавчим комітетом Кузнецовської міської ради Рівненської області юридичною особою (т.1 арк. справи 60).

Згідно нової редакції статуту Кузнецовського МКП, затвердженого рішенням Кузнецовської міської ради № 611 від 14 вересня 2009 року, Кузнецовське МКП (далі - підприємство) було створене відповідно до рішення сесії Кузнецовської міської ради від 21 грудня 1999 року №81. Кузнецовська міська рада є засновником і власником підприємства (пункти 1.1, 1.2 статуту). Метою створення підприємства є створення сприятливих умов для суб'єктів господарювання, які утримують об'єкти соціальної інфраструктури, збереження функціонального призначення цих об'єктів (пункт 2.1 статуту) (т.1 арк. справи 41-51).

13 січня 2009 року Кузнецовською міською радою Рівненської області було прийняте рішення № 525 «Про внесення змін до міських цільових програм на 2009 рік», у відповідності до пункту 1.3 якого заходи до Програми благоустрою міста Кузнецовськ на 2006-2010 роки на 2009 рік, затверджені рішенням Кузнецовської міської ради від 27 листопада 2008 року № 480, було викладено в новій редакції, згідно з додатком 3 (т.1 арк. справи 128-129).

Додатком 3 «Заходи до програми благоустрою міста Кузнецовськ на 2006-2010 роки на 2009 рік» до Кузнецовської рішення міської ради від 13 січня 2009 року № 525 передбачено перелік запланованих заходів, виконавцем яких визначено Кузнецовське МКП, джерело фінансування - місцевий бюджет: утримання зелених насаджень, ремонт об'єктів благоустрою з обсягом фінансування на суму 920,00 тис. грн., з врахуванням виправлень - 460,00 тис. грн.; утримання доріг з обсягом фінансування на суму 1340,00 тис. грн., з врахуванням виправлень - 670,00 тис. грн.; утримання кладовища з обсягом фінансування на суму 49,00 тис. грн. (т.1 арк. справи 132).

26 червня 2009 року Кузнецовською міською радою Рівненської області було прийняте рішення № 577, у відповідності до пункту 1.2 якого, заходи Програми благоустрою міста Кузнецовськ на 2006-2010 роки на 2009 рік, затверджені рішенням Кузнецовської міської ради від 27 листопада 2008 року №480 зі змінами від 13 січня 2009 року № 525, було викладено в новій редакції, згідно з додатком 2. (т.1 арк. справи 134).

Додатком 2 «Заходи програми благоустрою міста Кузнецовськ на 2006-2010 роки на 2009 рік» до рішення міської ради від 26 червня 2009 року № 577 було передбачено перелік запланованих заходів, джерелом фінансування яких є місцевий бюджет: утримання зелених насаджень, ремонт об'єктів благоустрою з обсягом фінансування на суму 1115,00 тис. грн.; утримання доріг з обсягом фінансування на суму 1442,00 тис. грн.; утримання кладовища з обсягом фінансування на суму 49,00 тис. грн. (т.1 арк. справи 135).

Відповідно до реєстрів фінансових зобов'язань розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів, затверджених виконавчим комітетом Кузнецовської міської Ради, та розподілів показників зведених кошторисів за 2009 рік, позивачу були виділені кошти, а саме - поточні трансферти (КЕКВ 1310), які перераховувались на рахунок одержувача - Кузнецовського МКП через УДК у м. Кузнецовськ ГУ ДКУ Рівненської області. У 2009 році позивач отримав поточні трансферти на загальну суму 4601318,49 грн.

Відповідно до Планів використання бюджетних коштів Кузнецовським МКП за КВКВ 006, КПКВ (КТКВ) 100203, КЕКВ 1310, загальна сума видатків за загальним фондом була передбачена в розмірі 2626000,00грн., в тому числі: згідно плану від 02 лютого 2009 року - в розмірі 1179000,00 грн.; згідно плану від 14 липня 2009 року - в розмірі 1427000,00 грн.; згідно плану від вересня 2009 року - в розмірі 20000,00 грн. (т.1 арк. справи 145-147).

В бухгалтерському обліку підприємства (Картка рахунку: 48 «Види діяльності: Упр. Благоустрою бюджет 1 за 2009 р.») господарська операція з одержання поточних трансфертів по КФК 100203; КЕКВ 1310 в сумі 2594642,58 грн. була відображена по кредиту рахунка 48 «Цільове фінансування і цільові надходження» (т.1 арк. справи 234-250, т.2 арк. справи 1-15).

Як встановлено судами попередніх інстанцій та будо підтверджено у висновку судової експертизи, внаслідок освоєння позивачем названого цільового трансферту, приросту належних позивачу активів не відбулося.

З огляду на викладене, суди попередніх інстанцій дійшли обьгрунтованого висновку, з яким погоджується суд касаційної інстанції, що отримання Кузнецовським МКП коштів з місцевого бюджету у вигляді поточних трансфертів в 2009 році на загальну суму 2594642,58 грн., пов'язане з виконанням рішень Кузнецовської міської ради Рівненської області «Про внесення змін до міських цільових програм на 2009 рік» від 13 січня 2009 року № 525 та від 26 червня 2009 року № 577 щодо здійснення міської цільової програми з благоустрою, а не з приводу ведення підприємством своєї господарської діяльності, направленої на отримання прибутків або збільшення вартості належних йому активів.

За визначенням, наведеним у пункті 4.1 статті 4 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» (в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин), валовий доход - це загальна сума доходу платника податку від усіх видів діяльності, отриманого (нарахованого) протягом звітного періоду в грошовій, матеріальній або нематеріальній формах як на території України, її континентальному шельфі, виключній (морській) економічній зоні, так і за їх межами.

Відповідно до абзацу 12 підпункту 4.1.6 пункту 4.1 статті 4 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» (в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин) валовий доход включає суми дотацій і субсидій з фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування або бюджетів, отриманих платником податку.

За визначенням, наведеним у частині 4 статті 9 Бюджетного кодексу України (в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин), трансферти - це кошти, одержані від інших органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, інших держав або міжнародних організацій на безоплатній та безповоротній основі.

Відповідно до положень пунктів 5, 6 Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету та Інструкції щодо застосування класифікації кредитування бюджету, затвердженої наказом Державного казначейства України від 25 листопада 2008 року № 495 (в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин), видатки одержувачів бюджетних коштів здійснюються за такими кодами економічної класифікації видатків бюджету: поточні видатки та капітальні видатки. До поточних видатків відносяться, зокрема: 1310 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)». При цьому, у цій Інструкції терміни та поняття вживаються у такому значенні, а саме: видатки - це державні платежі, які не підлягають поверненню. Вони бувають відплатними, тобто здійсненими в обмін на товар чи послугу, або невідплатними (односторонніми). Категорія видатків не включає платежі в рахунок погашення державного боргу, які класифікуються як фінансування. Видатки бюджету за економічною класифікацією групуються в єдині блоки і поділяються на поточні і капітальні; поточні видатки - це видатки бюджетів, що спрямовуються на виконання бюджетних програм та які забезпечують поточне функціонування бюджетних установ, проведення досліджень, розробок, заходів та надання поточних трансфертів населенню і підприємствам (установам, організаціям); трансфертні платежі - це невідплатні і безповоротні платежі, які не є придбанням товарів чи послуг, наданням кредиту або виплатою непогашеного боргу.

Отже, з врахуванням вищенаведеного, поточні трансферти не відповідають ознакам валового доходу платника податку, наведеним у пункті 4.1 статті 4 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» (в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин), і не підлягають оподаткуванню відповідно до підпункту 4.1.6 пункту 4.1 статті 4 цього Закону, оскільки їх одержання з місцевого бюджету було спрямоване на реалізацію міської цільової програми з благоустрою, що за своїм економічним змістом не є дотацією або субсидією.

Вказані обставини знайшли своє підтвердження у висновку судово-економічної експертизи №7240 від 26 липня 2011 року, наданому Волинським відділенням Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України на виконання вимог ухвали Рівненського окружного адміністративного суду від 15 березня 2011 року, в якому, крім іншого, було вказано, що при виконанні позивачем міської цільової програми з благоустрою позивачем не формувалися валові витрати внаслідок виконання таких програм на суму 2594642,58 грн. тоді як у випадку включення трансфертних платежів (на цільову програму з благоустрою) до складу доходу підприємства, який підлягає включенню до складу його валового доходу, то відповідно видатки, здійснені внаслідок освоєння такого трансфертного платежу, підлягали б включенню до складу валових витрат позивача, що в підсумку в будь-якому випадку не призвело б до позитивного значення об'єкта оподаткування, у зв'язку з чим збільшення позивачу валового доходу на суму отриманого трансферту в розмірі 2594642,58 грн. без врахування податковим органом здійснених позивачем видатків за таким трансфертом у складі валових витрат не відповіддає положенню щодо встановлення контролюючим органом в ході перевірки правильного об'єкта оподаткування (врахування всіх занижених та завищених показників) та є одностороннім підходом при визначенні контролюючим органом правильного об'єкта оподаткування (т.3 арк. справи 156-166).

20 вересня 2002 року міським головою міста Кузнецовська було прийняте розпорядження № 240-р «Про передачу об'єктів житлового фонду ВП «Рівненська АЕС» та об'єктів, призначених для його обслуговування», яким передбачено передачу до комунальної власності територіальної громади міста Кузнецовська з балансу ВП «Рівненська АЕС», зокрема, вирішено Кузнецовському МКП прийняти на баланс станом на 01 жовтня 2002 року об'єкти згідно з переліком (т.2 арк. справи 47-48).

Відповідно до пункту 1 рішення Кузнецовської міської ради п'ятого скликання від 14 вересня 2009 року № 611 «Про внесення змін в статутний фонд Кузнецовського МКП» вирішено збільшити статутний фонд Кузнецовського МКП на 23282003,10 грн. протягом 2009 року, а саме: основні та оборотні засоби (перелік додається) - 22084978,86 грн.; вулиця № 5 мікрорайонів Північний 2,3 та Північно-Східний 586791,67грн.; зовнішні теплові мережі від ТК 9/2 до ТК 9/4 по м-ну Будівельників м. Кузнецовськ - реконструкція - 610235,57 грн. (т.2 арк. справи 40).

Перелік основних та оборотних засобів загальною вартістю 22084978,86 грн., на яку збільшується статутний фонд Кузнецовського МКП, наведено в додатку «Перелік основних та оборотних засобів» до рішення Кузнецовської міської ради від 14 вересня 2009 року № 11 (т.2 арк. справи 41-45).

Зокрема, згідно з рішенням Кузнецовської міської ради № 611 від 14 вересня 2009 року було затверджено нову редакції статуту Кузнецовського МКП (зареєстровану 02 жовтня 2009 року за №16061050022000105), якою передбачено, шо: Кузнецовське МКП (далі - підприємство) створене відповідно до рішення сесії Кузнецовської міської ради від 21 грудня 1999 року № 81 (пункт 1.1статуту); Кузнецовська міська рада є засновником і власником Підприємства (пункт 1.2 статуту); для забезпечення діяльності підприємства створюється статутний фонд у розмірі 32717473,62 грн. шляхом передачі до статутного фонду, зокрема: основних та оборотних засобів - 22084978,86 грн.; вулиці № 5 мікрорайонів Північний 2, 3 та Північно-Східний - 586791,67 грн.; зовнішніх теплових мереж від ТК 9/2 до ТК 9/4 по м-ну Будівельників 1 м. Кузнецовськ - реконструкція - 610235,57 грн. (пункт 7.2 статуту) (т.1 арк. справи 41-51).

Як встановлено судами попередніх інстанцій та підтверджено судовим експертом у висновку судово-економічної експертизи №7240 від 26 липня 2011 року, наданому Волинським відділенням Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України на виконання вимог ухвали Рівненського окружного адміністративного суду від 15 березня 2011 року, документально та нормативно підтверджено нарахування позивачем амортизації в 1 кварталі 2010 року в розмірі 20 848,00 грн. на основні засоби загальною вартістю 15904694,00 грн., які були внесені до статутного фонду Кузнецовського МКП згідно рішення Кузнецовської міської ради п'ятого скликання від 14 вересня 2009 року № 611 «Про внесення змін в статутний фонд Кузнецовського міського комунального підприємства» (т.3 арк. справи 156-166).

Відповідно до підпункту 8.1.1 пункту 8.1 статті 8 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» (в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин) під терміном «амортизація» основних фондів і нематеріальних активів слід розуміти поступове віднесення витрат на їх придбання, виготовлення або поліпшення, на зменшення скоригованого прибутку платника податку у межах норм амортизаційних відрахувань, установлених цією статтею.

Згідно з абзацами 1-4 підпункту 8.1.2 пункту 8.1 статті 8 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» (в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин) амортизації підлягають витрати на: придбання основних фондів та нематеріальних активів для власного виробничого використання, включаючи витрати на придбання племінної худоби та придбання, закладення і вирощування багаторічних насаджень до початку плодоношення; самостійне виготовлення основних фондів для власних виробничих потреб, включаючи витрати на виплату заробітної плати працівникам, які були зайняті на виготовленні таких основних фондів; проведення всіх видів ремонту, реконструкції, модернізації та інших видів поліпшення основних фондів.

При цьому, абзацом 2 підпункту 8.4.11 пункту 8.4 статті 8 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» (в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин) встановлено, що для цілей цього пункту до придбання основних фондів та нематеріальних активів прирівнюються операції з включення таких основних фондів та нематеріальних активів до складу статутного фонду такої іншої особи, із подальшим включенням основних фондів до відповідних груп.

З огляду на викладене, суди попередніх інстанцій дійшли обґрунтованого висновку, з яким погоджується суд касаційної інстанції, що вартість об'єктів основних засобів, внесених засновником Кузнецовського МКП - Кузнецовською міською радою до статутного фонду Кузнецовського МКП (що прирівнюється до придбання основних фондів та нематеріальних активів) згідно рішення Кузнецовської міської ради Рівненської області п'ятого скликання від 14 вересня 2009 року № 611 «Про внесення змін в статутний фонд Кузнецовського МКП» на загальну суму 22084978,86 грн. підлягає амортизації в податковому обліку позивача відповідно до положень підпункту 8.4.1 пункту 8.4 статті 8 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств», з огляду на що позивач правомірно нарахував у 1 кварталі 2010 року амортизаційні відрахування у розмірі 201848,00 грн. на вартість основних засобів та оборотних активів загальною вартістю 15904694,00 грн.

За таких обставин, колегія суддів погоджується з висновками судів попередніх інстанцій про неправомірність оспорюваних податкових повідомлень-рішень та рішення про внесення змін до податкових повідомлень-рішень та наявність підстав для їх скасування.

Доводи касаційної скарги викладеного не спростовують.

Згідно частини 1 статті 224 Кодексу адміністративного судочинства України суд касаційної інстанції залишає касаційну скаргу без задоволення, а судові рішення - без змін, якщо визнає, що суди першої та апеляційної інстанцій не допустили порушень норм матеріального і процесуального права при ухваленні судових рішень чи вчиненні процесуальних дій.

Враховуючи вищевикладене, касаційна скарга Кузнецовської ОДПІ підлягає залишенню без задоволення, а постанова Рівненського окружного адміністративного суду від 13 вересня 2011 року та ухвала Житомирського апеляційного адміністративного суду від 02 листопада 2011 року підлягають залишенню без змін.

Керуючись ст. ст. 160, 167, 210, 220, 221, 223, 224, 230, 231, ч. 5 ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів, -

У Х В А Л И Л А :

Касаційну скаргу Кузнецовської об'єднаної державної податкової інспекції залишити без задоволення, а постанову Рівненського окружного адміністративного суду від 13 вересня 2011 року та ухвалу Житомирського апеляційного адміністративного суду від 02 листопада 2011 року залишити без змін.

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення і може бути переглянута Верховним Судом України з підстав, у строк та у порядку, визначеному статтями 237, 238, 2391 Кодексу адміністративного судочинства України.

Головуючий: ______ Л.І. Бившева

Судді: ______ А.М. Лосєв

______ І.В. Приходько