Ухвала суду № 53115145, 28.10.2015, Харківський апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
28.10.2015
Номер справи
820/8181/15
Номер документу
53115145
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

28 жовтня 2015 р.Справа № 820/8181/15Колегія суддів Харківського апеляційного адміністративного суду у складі

Головуючого судді: Спаскіна О.А.

Суддів: Сіренко О.І. , Любчич Л.В.

за участю секретаря судового засідання Медяник А.О.

позивача ОСОБА_1

представника відповідача Момот Є.С. МЕ

розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні Харківського апеляційного адміністративного суду адміністративну справу за апеляційною скаргою Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в АТ " Дельта Банк" Кадирова Владислава Володимировича на постанову Харківського окружного адміністративного суду від 07.09.2015р. по справі № 820/8181/15

за позовом ОСОБА_1

до Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в АТ " Дельта Банк" Кадирова Владислава Володимировича , Фонду гарантування вкладів фізичних осіб третя особа Акціонерне товариство "Укрексімбанк"

про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИЛА:

Постановою Харківського окружного адміністративного суду від 07.09.15 року позов ОСОБА_1 до Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в АТ " Дельта Банк" Кадирова Владислава Володимировича( відповідач 1), Фонду гарантування вкладів фізичних осіб( відповідач 2), третя особа Акціонерне товариство " Акціонерне товариство "Укрексімбанк"" про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії задоволено.

Визнано протиправними дії Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в АТ "Дельта Банк" Кадирова Владислава Володимировича по не включенню інформації про ОСОБА_1 (ідентифікаційний номер: НОМЕР_1) до списку вкладників, які отримують кошти в межах гарантованої суми за рахунок цільової позики Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Зобов'язано Уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в АТ "Дельта Банк" Кадирова Владислава Володимировича включити ОСОБА_1 (ідентифікаційний номер: НОМЕР_1) до списку вкладників, які отримують кошти в межах гарантованої суми за рахунок цільової позики Фонду гарантування вкладів фізичних осіб із зазначенням суми, яка підлягає відшкодуванню.

Зобов'язано Уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в АТ "Дельта Банк" Кадирова Владислава Володимировича передати інформацію про зміни до списку вкладників, які отримують кошти в межах гарантованої суми за рахунок цільової позики Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з метою забезпечення виплати ОСОБА_1 (ідентифікаційний номер: НОМЕР_1) коштів, що знаходяться на поточних рахунках: НОМЕР_2 від 27.08.2013 р.; НОМЕР_3 від 27.08.2013 р. та за депозитним договором: НОМЕР_4 від 11.04.2014 р. у банку.

Відповідач, не погодившись з постановою суду першої інстанції, подав апеляційну скаргу, в якій просив скасувати вказану постанову та прийняти нову, якою відмовити позивачу у задоволенні позовних вимог.

В обґрунтування вимог апеляційної скарги відповідач посилається на порушення судом першої інстанції при прийнятті рішення норм матеріального та процесуального права, що призвело до неправильного, на його думку, вирішення спору судом першої інстанції.

Суд апеляційної інстанції розглянув справу в межах доводів апеляційної скарги відповідно до вимог ст.195 КАС України та керуючись ч.1 ст.41 КАС України.

Колегія суддів, заслухавши суддю-доповідача, позивача, представника відповідача, перевіривши доводи апеляційної скарги, рішення суду першої інстанції, дослідивши матеріали справи, вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.

Судом першої інстанції встановлено та підтверджено у суді апеляційної інстанції, що між Публічним акціонерним товариством «Дельта Банк» та позивачем були укладені такі договори:

1) поточних рахунків:

-НОМЕР_2 від 27.08.2013 р. (у доларах США)( а.с. 13);

- НОМЕР_3 від 27.08.2013 р. (у євро)( а.с. 14);

2) депозитний договір;

НОМЕР_4 від 11.04.2014 р. (у доларах США)( а.с. 15).

Кошти на поточні рахунки, які вказані вище, були зараховані 01.09.2014 р. по закінченню строку залучення цих депозитних вкладів, які укладені позивачем з АТ «Дельта Банк» у 2013 р. Кошти на депозитні рахунки були внесені ним готівкою через касу АТ «Дельта Банк», що підтверджується договорами та квитанціями.

Загальна сума коштів за договорами поточних та депозитного рахунків у еквіваленті в гривні складає 288542,53 гривні. Сума наведена в національній валюті, оскільки кошти в іноземній валюті мають виплачуватися в національній валюті України за офіційним курсом гривні, встановленим Національним банком України на день початку процедури виведення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб Банку з ринку.

Публічне акціонерне товариство «Дельта Банк» припинило свою діяльність 16.04.2015 р. на підставі постанови Правління Національного банку України від 02.03.2015 р. №150 «Про віднесення Публічного акціонерного товариства «Дельта Банк» до категорії неплатоспроможних», виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення від 02.03.2015 р. № 51 «Про запровадження тимчасової адміністрації у Публічному акціонерному товаристві «Дельта Банк», згідно з яким з 03.03.2015 р. запроваджено тимчасову адміністрацію та призначено уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації у Публічному акціонерному товаристві «Дельта Банк» - Кадирова Владислава Володимировича.

Тимчасову адміністрацію запроваджено спочатку строком на 3 місяці: з 03 березня 2015 р. до 02 червня 2015 р. включно, пізніше продовжено ще на 3 місяці - до 02 вересня 2015 р. та згодом ще на місяць - до 02 жовтня 2015 р.

На цей час рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію АТ «Дельта Банк» не приймалось.

Задовольняючи позовні вимоги, суд першої інстанції виходив з того, що Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в АТ " Дельта Банк" Кадировим Владиславом Володимировичем (відповідач 1) не дотримано вимоги закону про захист охоронюваних прав, свобод та інтересів фізичних осіб у сфері публічно-правових відносин, на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Колегія суддів погоджується з даним висновком суду першої інстанції, виходячи з наступного.

Згідно з ч. 17 ст. 2 ЗУ «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», уповноважена особа Фонду - працівник Фонду, який від імені Фонду та в межах повноважень, передбачених цим Законом, виконує дії із забезпечення виведення банку з ринку під час здійснення тимчасової адміністрації неплатоспроможного банку та/або ліквідації банку.

Отже, відповідно до вищезазначеного Закону України Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в АТ «Дельта Банк» - Кадиров Владислав Володимирович - відповідач-1 є суб'єктом владних повноважень.

Під час судового розгляду встановлено, що 10.04.2015 р., 29.05,2015 р. ОСОБА_1 звертався до Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в АТ «Дельта Банк» - Кадирова В.В. із письмовими заявами про відшкодування коштів за названими вкладами.

Відповідно до заяви директора-розпорядника ФГВФО від 05.06.2015 р. виплати гарантованої суми вкладникам АТ «Дельта Банк» за поточними рахунками вкладників повинні були розпочатися 11 червня 2015 р., а з 20 липня 2015 р. по договорам банківського вкладу (депозиту) вони мають здійснюватися в Харківській області через АТ «Укрексімбанк», про що малися повідомлення через мережу Інтернет на офіційних сайтах відповідача-2 та сайті відповідача-1 наступного змісту: «Розрахунки з вкладниками неплатоспроможних банків за рахунок цільової позики Фонду мають розпочатися не пізніше першого місяця з дати запровадження у неплатоспроможному банку тимчасової адміністрації, а для системно важливих банків - не пізніше двох місяців. Виплата коштів здійснюється за списками вкладників, які формує уповноважена особа Фонду на тимчасову адміністрацію.».

У зв'язку з чим, позивач протягом червня-серпня 2015 р. звертався до АТ «Укрексімбанк» (заява від 26.06.2015 р. (вх. № 068), де мав отримати свої кошти. Проте, листом-відповіддю АТ «Укрексімбанк» від 02.07.2015 р. (вих. № 068-09/2839) повідомив його про відсутність переказаних АТ «Дельта Банк» грошових коштів на його ім'я.

12.06.2015 р. (вх. № 3002040) та 20.07.2015 р. (вх. №3043791) позивач звернувся із письмовими заявами до відповідача-1 про те, що він звертався до Банку - партнера для отримання відшкодування грошових коштів за договорами поточних рахунків: НОМЕР_2 від 27.08.2013 р.; НОМЕР_3 від 27.08.2013 р.; а також депозитним договором: НОМЕР_4 від 11.04.2014 р., але йому було відмовлено внаслідок відсутності у реєстрах вкладників для виплат відшкодувань.

12.06.2015 р. позивач звернувся із письмовою заявою до відповідача-2 щодо здійснення функцій контролю у зв'язку із невиплатою йому гарантованого Фондом відшкодування за договорами з АТ «Дельта Банк». Але відповіді по суті звернення на цей лист він не отримав, оскільки лист-відповідь ФГВФО від 31.07.2015 р. (вих. №21-036-25025/15) містив інформацію по загальним питанням щодо збору та передачі його персональних даних для відповіді через УДППЗ «Укрпошту».

З матеріалів справи вбачається, що 15.06.2015 р. (вх. № 3005910), 22.06.2015 р., позивач додатково звертався із письмовими заявами до відповідача-1 про відшкодування коштів за його вкладами з проханням повідомити, на якій підставі він не включений до реєстру осіб для вказаних виплат.

У листі-відповіді від 18.06.2015р. (вих.№3005910) відповідачі повідомили його про те, що «Уповноважена особа Фонду має право продовжувати, обмежувати та припиняти здійснення банком операцій», операції щодо виплат тимчасово обмежені на час дії адміністрації», «Наразі здійснюється перевірка операцій за рахунками, відкритими на Ваше ім'я в Банку.».

10.07.2015 р. (вх. № 3035946) ОСОБА_1 звернувся із заявою до відповідача-1, в якій просив: «Пояснити, причини блокування моїх рахунків та чому мене не включено до реєстру осіб для виплат вкладникам Банку». Але відповіді в установлений Законом строк не отримав.

На підставі викладеного, колегія суддів вважає, що дії відповідача-1 по відношенню до позивача є неправомірними, зокрема: щодо не включення інформації про нього до списку вкладників, які отримують кошти в межах гарантованої суми за рахунок цільової позики Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, враховуючи наступне.

Відповідно до пунктів 3 та 4 частини першої статті 2 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», вклад - кошти в готівковій або безготівковій формі у валюті України або в іноземній валюті, які залучені банком від вкладника (або які надійшли для вкладника) на умовах договору банківського вкладу (депозиту), банківського рахунку або шляхом видачі іменного депозитного сертифіката, включаючи нараховані відсотки на такі кошти; вкладник - фізична особа (крім фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності), яка уклала або на користь якої укладено договір банківського вкладу (депозиту), банківського рахунку або яка є власником іменного депозитного сертифіката.

Частиною першою статті 26 зазначеного Закону встановлено, що Фонд гарантує кожному вкладнику банку відшкодування коштів за його вкладом. Фонд відшкодовує кошти в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше суми граничного розміру відшкодування коштів за вкладами, встановленого на дату прийняття такого рішення, незалежно від кількості вкладів в одному банку. Сума граничного розміру відшкодування коштів за вкладами не може бути меншою 200000 гривень. Адміністративна рада Фонду не має права приймати рішення про зменшення граничної суми відшкодування коштів за вкладами. Виконання зобов'язань Фонду перед вкладниками здійснюється Фондом з дотриманням вимог щодо найменших витрат Фонду та збитків для вкладників у спосіб, визначений цим Законом, у тому числі шляхом передачі активів і зобов'язань банку приймаючому банку, продажу банку, створення перехідного банку протягом дії тимчасової адміністрації або виплати відшкодування вкладникам після ухвалення рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації банку. Виплата відшкодування здійснюється з урахуванням сум, сплачених вкладнику протягом дії тимчасової адміністрації у банку. Гарантії Фонду не поширюються на відшкодування коштів за вкладами у випадках, передбачених цим Законом.

Відповідно до частини четвертої зазначеної статті, Фонд не відшкодовує кошти: передані банку в довірче управління; за вкладом у розмірі менше 10 гривень; за вкладом, підтвердженим ощадним (депозитним) сертифікатом на пред'явника; розміщені на вклад у банку особою, яка була членом спостережної (наглядової) ради, правління (ради директорів), ревізійної комісії банку, якщо з дня її звільнення з посади до дня прийняття Національним банком України рішення про віднесення такого банку до категорії неплатоспроможних не минув один рік; розміщені на вклад у банку особою, яка надавала банку професійні послуги як аудитор, юридичний радник, суб'єкт оціночної діяльності, якщо ці послуги мали безпосередній вплив на виникнення ознак неплатоспроможності банку і якщо з дня припинення надання послуг до дня прийняття Національним банком України рішення про віднесення такого банку до категорії неплатоспроможних не минув один рік; розміщені на вклад власником істотної участі банку; розміщені на вклад особою, яка на індивідуальній основі отримує від банку проценти за вкладом на більш сприятливих договірних умовах, ніж звичайні, або має інші фінансові привілеї від банку; за вкладом у банку, якщо такий вклад використовується вкладником як засіб забезпечення виконання іншого зобов'язання перед цим банком, у повному обсязі вкладу до дня виконання зобов'язань; за вкладами у філіях іноземних банків; за вкладами у банківських металах.

Пунктом 1 частини п'ятої статті 36 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» встановлено, що під час тимчасової адміністрації не здійснюється задоволення вимог вкладників та інших кредиторів банку.

Згідно з пунктом 1 частини шостої зазначеної статті, обмеження, встановлене пунктом 1 частини п'ятої цієї статті, не поширюється на зобов'язання банку щодо виплати коштів за вкладами вкладників за договорами, строк яких закінчився, та за договорами банківського рахунку вкладників. Зазначені виплати здійснюються в межах суми відшкодування, що гарантується Фондом, в національній валюті України. Вклади в іноземній валюті перераховуються в національну валюту України за офіційним курсом гривні, встановленим Національним банком України до іноземних валют на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку та здійснення тимчасової адміністрації відповідно до цієї статті.

Абзацами дев'ятим та десятим частини шостої статті 36 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» передбачено, що зобов'язання банку, передбачені пунктами 1-4 частини шостої цієї статті, виконуються банком у межах його фінансових можливостей у порядку, встановленому нормативно-правовими актами Фонду, 3 метою забезпечення виконання зобов'язань банку, передбачених пунктом 1 частини шостої цієї статті, Фонд має право надати банку цільову позику. Виплати за такими зобов'язаннями за рахунок цільової позики Фонду мають розпочатися не пізніше першого місяця з дати запровадження у неплатоспроможному банку тимчасової адміністрації, а для системно важливих банків - не пізніше двох місяців.

Пунктом 7 розділу II Положення про порядок відшкодування Фондом гарантування вкладів фізичних осіб коштів за вкладами, затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 14 від 09.08.2012 р. встановлено, що з метою забезпечення виконання зобов'язань банку з виплати коштів за вкладами вкладників за договорами, строк яких закінчився, та за договорами банківського рахунку вкладників Фонд має право надати неплатоспроможному банку цільову позику. Зазначені виплати здійснюються в межах суми відшкодування, що гарантується Фондом, у національній валюті України. Вклади в іноземній валюті перераховуються в національну валюту України за офіційним курсом гривні, встановленим Національним банком України до іноземних валют на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку та здійснення тимчасової адміністрації.

Таким чином, обмеження на задоволення вимог вкладників не поширюються на зобов'язання банку щодо виплати коштів за вкладами вкладників за договорами, строк яких закінчився, та за договорами банківського рахунку вкладників, виплати за якими здійснюються в межах в межах суми відшкодування, що гарантується Фондом, в національній валюті України. При цьому з метою забезпечення виконання зазначених зобов'язань банку Фонд гарантування вкладів фізичних осіб має право надати банку цільову позику виплати за якою мають розпочатись не пізніше першого місяця з дати запровадження у неплатоспроможному банку тимчасової адміністрації

Відповідно до пунктів 9 та 10 розділу II Положення про порядок відшкодування Фондом гарантування вкладів фізичних осіб коштів за вкладами, затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 14 від 09.08.2012 р., цільова позика перераховується Фондом неплатоспроможному банку окремими траншами на підставі укладеного між Фондом та банком договору цільової позики. Для отримання чергового траншу цільової позики уповноважена особа Фонду надає до Фонду заявку на отримання траншу. До заявки на отримання траншу додається список вкладників (у межах Списку), які отримують кошти за рахунок цього траншу, а також його розрахунок. Список (списки) формується(ються) відповідно до базової структури Правил у розрізі рахунків вкладника з визначенням належних розрахункових сум, в електронному вигляді - за структурою інформаційного рядка файла «Список», визначеною у додатку 4 до цього Положення. Список складається з інформації, що введена в базу даних про вкладників відповідно до укладених з банком договорів банківського вкладу (депозиту) та банківського рахунку. До Списку не включається інформація про вкладників, кошти яких не підлягають відшкодуванню Фондом відповідно до частини четвертої статті 26 Закону. Список подається до Фонду на паперових та електронних носіях разом із супровідним листом. У супровідному листі зазначаються кількість інформаційних рядків та підсумкові значення сум. Список на паперових носіях (пронумерованих, прошитих) складається в алфавітному порядку за прізвищами вкладників та засвідчується підписами уповноваженої особи Фонду, головного бухгалтера банку та відбитком печатки банку (за наявності), на електронних носіях - на СВ-дисках у сзу-файлі. Дані на паперових та електронних носіях повинні бути ідентичними. Список в електронному вигляді може бути переданий до Фонду засобами електронної пошти Національного банку України.

Пунктом 11 розділу II зазначеного Положення встановлено, що фонд завантажує поданий уповноваженою особою Фонду Список до програмно-апаратного комплексу Фонду та здійснює його перевірку в частині: наявності всіх необхідних для проведення ідентифікації реквізитів вкладника; коректності реквізитів вкладника; значення загального розміру розрахункових сум за всіма рахунками одного вкладника, що не повинно перевищувати суму граничного розміру відшкодування коштів за вкладами, встановленого на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку.

Отже, у разі необхідності отримання цільової позики уповноважена особа Фонду подає Фонду разом із обґрунтуванням заявку на отримання цільової позики для здійснення виплат вкладникам до якої додається, зокрема, список вкладників, які отримують кошти в межах гарантованої суми за рахунок цільової позики Фонду, згідно з додатком 3 до Положення про порядок відшкодування Фондом гарантування вкладів фізичних осіб коштів за вкладами затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 14 від 09.08.2012 р., який формується з інформації, що введена в базу даних банку про вкладників відповідно до укладених з банком договорів банківського вкладу (депозиту) та банківського рахунку, та для отримання чергового траншу цільової позики уповноважена особа Фонду надає до Фонду заявку на отримання траншу до якої утому числі додається список вкладників (у межах Списку), які отримують кошти за рахунок цього траншу. При цьому можливість не включення інформація про вкладника до списку вкладників, які отримують кошти в межах гарантованої суми за рахунок цільової позики Фонду не підлягає включенню інформація про вкладників, кошти яких не підлягають відшкодуванню Фондом передбачена лише щодо інформації про вкладників, кошти яких не підлягають відшкодуванню Фондом відповідно до частини четвертої статті 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Постановою Правління Національного банку України № 150 від 02.03.2015 р. «Про віднесення Публічного акціонерного товариства «Дельта Банк» до категорії неплатоспроможних» та рішенням Виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення №51 від 02.03.2015 р. «Про запровадження тимчасової адміністрації у Публічному акціонерному товаристві «Дельта Банк» в ПАТ «Дельта Банк» віднесено до категорії неплатоспроможних, запроваджено тимчасову адміністрацію та призначено Уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в ПАТ «Дельта банк».

Колегія суддів зазначає, що відповідно до договору цільової позики №32 від 25.06.2015 р. укладеного між відповідачем-1 та відповідачем-2 ПАТ «Дельта Банк» надано цільову позику для виплати коштів вкладникам.

На підставі вищенаведеного, колегія суддів приходить до висновку, що у відповідача-1 не було жодних підстав для не включення позивача до списку вкладників, які отримують кошти в межах гарантованої суми за рахунок цільової позики ФГВФО.

Виходячи з приписів ст. 19 ч. 2 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно ч. 1 статті 9 КАСУ суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого: суд вирішує справи відповідно до Конституції та законів України, а також міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України. Суд застосовує інші нормативно-правові акти, прийняті відповідним органом на підставі, у межах та у спосіб, передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до ст. 2 ч. 1 КАСУ завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень шляхом справедливого, неупередженого та своєчасного розгляду адміністративних справ.

За таких обставин, колегія суддів прийшла до висновку, що в даному випадку відповідач-1, як суб'єкт владних повноважень, не дотримав вимоги закону про захист охоронюваних прав, свобод та інтересів фізичних осіб у сфері публічно-правових відносин, на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, а тому його оскаржувані дії є протиправними, що дає суду підстави для задоволення адміністративного позову..

Інші доводи апеляційної скарги, колегія суддів вважає такими що не спростовують правомірних висновків суду першої інстанції.

Відповідно до ст. 200 КАС України суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а постанову або ухвалу суду без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.

З огляду на вищезазначене, постанова суду першої інстанції ухвалена з дотриманням норм процесуального права, у відповідності до вимог норм матеріального права, тому колегія суддів вважає, що підстав для її скасування немає.

Керуючись ст. 160, 167, 195, 196, 198, 200, 205, 206, 209, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів, -

У Х В А Л И Л А:

Апеляційну скаргу Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в АТ " Дельта Банк" Кадирова Владислава Володимировича залишити без задоволення.

Постанову Харківського окружного адміністративного суду від 07.09.2015р. по справі № 820/8181/15 залишити без змін.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та може бути оскаржена у касаційному порядку протягом двадцяти днів з дня складання ухвали у повному обсязі шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Головуючий суддя (підпис)Спаскін О.А.Судді(підпис) (підпис) Сіренко О.І. Любчич Л.В. Повний текст ухвали виготовлений 02.11.2015 р.