Харківський окружний адміністративний суд 61004, м. Харків, вул. Мар'їнська, 18-Б-3, inbox@adm.hr.court.gov.ua, код за ЄДРПОУ 34390710
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
27 жовтня 2015 р. № 820/9595/15
Харківський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді - Бідонька А.В.,
при секретарі судового засідання - Кульчій А.М.
за участю:
представника позивача - ОСОБА_1,
представника відповідача - ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Харківського окружного адміністративного суду адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Авангард 10" до Основ'янської об'єднаної державної податкової інспекції м. Харкова Головного управління ДФС у Харківській області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії, -
В С Т А Н О В И В:
Позивач, Товариство з обмеженою відповідальністю "Авангард 10", звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Основ'янської об'єднаної державної податкової інспекції м. Харкова Головного управління ДФС у Харківській області, в якому просив суд:
- визнати протиправними дії Основ'янської об'єднаної державної податкової інспекції м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області щодо неприйняття податкової декларації з податку на додану вартість за звітний податковий період червень 2015 року, додатків №№ 1 і 5 до неї, податкової декларації з податку на додану вартість за звітний податковий період липень 2015 року та додатку № 5 до неї, а також податкових накладних ТОВ АВАНГАРД 10: від 30.06.2015 №№ 31001, 31002, 31003, 31004, 31005, 31006, 31007, 31008, від 15.07.2015 №№ 15001, 15002, від 31.07.2015 №№ 31001, 31002, 31003, 31004, 31005;
- зобов'язати Основ'янську об'єднану державну податкову інспекцію м. Харкова Головного управління ДФС у Харківській області прийняти та зареєструвати датою фактичного отримання податковим органом податкову декларацію з податку на додану вартість за звітний податковий період липень 2015 року та додатків №№ 1 і 5 до неї товариства з обмеженою відповідальністю АВАНГАРД 10 (код 37093902);
- зобов'язати Основ'янську об'єднану державну податкову інспекцію м. Харкова Головного управління ДФС у Харківській області прийняти та зареєструвати датою фактичного отримання податковим органом податкові накладні товариства з обмеженою відповідальністю АВАНГАРД 10 (код 37093902) від 30.06.2015 №№ 31001, 31002, 31003, 31004, 31005, 31006, 31007, 31008, від 15.07.2015 №№ 15001, 15002, від 31.07.2015 №№ 31001, 31002, 31003, 31004, 31005.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що 20.08.2015 року ТОВ "Авангард 10" було надано до Основ'янської ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області податкову декларацію з податку на додану вартість за звітний податковий період липень 2015 року, додаток №1 «Розрахунок коригування сум ПДВ» та додаток №5 «Розшифровки податкових зобовязань та податкового кредиту в розрізі контрагентів» для проведення реєстрації. Крім того, 15.08.2015 року ТОВ "Авангард 10" було надіслано в електронному вигляді із застовуванням електронного цифрового підпису засобами телекомунікаційного звязку до Основ'янської ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області наступні податкові накладні від 30.06.2015 №№ 31001, 31002, 31003, 31004, 31005, 31006, 31007, 31008, від 15.07.2015 №№ 15001, 15002, від 31.07.2015 №№ 31001, 31002, 31003, 31004, 31005. Контролюючим органом вказані документи ТОВ "Авангард 10" не прийнято. Причиною неприйняття вказано «не укладено договір про визнання електронної звітності». Вказане твердження контролюючого органу, на думку позивача, не відповідає дійсності, оскільки про укладення такого договору свідчить квитанція №1 та №2 про прийняття зазначеного договору разом з додатковою угодою органом Державної податкової служби. Таким чином, позивач вважає дії контролюючого органу по неприйняттю податкової звітності в електронному вигляді та невнесення відповідних показників до бази даних державної податкової служби призвели до грубого порушення Конституції України, податкового законодавства та законних прав і інтересів суб'єкта підприємництва.
Відповідач письмової правової позиції стосовно заявлених позовних вимог до суду не надав.
Представник позивача в судове засідання прибув, позовні вимоги підтримав у повному обсязі та просив їх задовольнити.
Представник відповідача в судове засідання прибув, проти позову заперечував та просив відмовити у задоволенні позовних вимог.
Суд, заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, оцінивши належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок наявних у справі доказів у їх сукупності, встановив наступне.
Матеріалами справи підтверджено, що Товариство з обмеженою відповідальністю "Авангард 10" зареєстроване як юридична особа, що підтверджується Витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, перебуває на обліку у Основ'янській об'єднаній державній податковій інспекції м. Харкова Головного управління ДФС у Харківській області.
19.06.2015 року між позивачем та Основ'янською об'єднаною державною податковою інспекцією м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області було укладено Договір №190620151 про визнання електронних документів, предметом якого є визнання податкових документів (податкової звітності, реєстрів отриманих та виданих податкових накладних з податку на додану вартість та інших звітних податкових документів), поданих платником податків в електронному вигляді із застосування електронного цифрового підпису (далі - ЕЦП) до органу ДПС засобами телекомунікаційного зв'язку або на електронних носіях як оригіналу (а.с. 80-84).
На підставі умов даного договору позивачем 15.08.2015 року вживалися заходи щодо відправки на адресу Основ'янської ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області в електронному вигляді виданих ТОВ "Авангард 10" на адресу покупців - ТОВ "Компас Х", ТОВ фірма "Маркет-Сервіс" податкових накладних від 30.06.2015 №№ 31001, 31002, 31003, 31004, 31005, 31006, 31007, 31008, від 15.07.2015 №№ 15001, 15002, від 31.07.2015 №№ 31001, 31002, 31003, 31004, 31005, які були доставлені засобами телекомунікаційного зв'язку до адресата в той же день.
У відповідь позивач отримав повідомлення (квитанції №1), якими зазначені документи в електронному вигляді не прийнято у зв'язку з тим, що «не укладено договір про визнання електронної звітності» (а.с. 20-49).
Також, на підставі умов даного договору позивачем 20.08.2015 року вживалися заходи щодо відправки на адресу Основ'янської ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області в електронному вигляді податкової декларації з ПДВ за липень 2015 року та додатку №1 «Розрахунок коригування сум ПДВ», додатку №5 «Розшифровки податкових зобовязань та податкового кредиту в розрізі контрагентів», які були доставлені засобами телекомунікаційного зв'язку до адресата в той же день.
У відповідь позивач отримав повідомлення (квитанції №1), якими зазначені документи в електронному вигляді не прийнято у зв'язку з тим, що «не укладено договір про визнання електронної звітності» (а.с. 13-19).
Оцінюючи дії відповідача щодо відмови прийняти податкову звітність на відповідність вимогам податкового законодавства, суд зазначає наступне.
Відповідно до п.46.1 статті 46 Податкового кодексу України, податкова декларація, розрахунок (далі - податкова декларація) - документ, що подається платником податків (у тому числі відокремленим підрозділом у випадках, визначених цим Кодексом) контролюючому органу у строки, встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податкового зобов'язання, чи документ, що свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, суми утриманого та/або сплаченого податку.
Згідно з п.48.1 статті 48 Податкового кодексу України, податкова декларація складається за формою, затвердженою в порядку, визначеному положеннями пункту 46.5 статті 46 цього Кодексу та чинному на час її подання. Форма податкової декларації повинна містити необхідні обовязкові реквізити і відповідати нормам та змісту відповідних податку та збору.
Порядок подання податкової декларації до контролюючих органів регулюється ст. 49 Податкового кодексу України.
Відповідно до п. 49.8 ст. 49 Податкового кодексу України прийняття податкової декларації є обов'язком контролюючого органу. Під час прийняття податкової декларації уповноважена посадова особа контролюючого органу, в якому перебуває на обліку платник податків, зобов'язана перевірити наявність та достовірність заповнення всіх обов'язкових реквізитів, передбачених пунктами 48.3 та 48.4 статті 48 цього Кодексу. Інші показники, зазначені в податковій декларації платника податків, до її прийняття перевірці не підлягають.
Імперативний характер наведеної норми означає, що податковий орган не має права не прийняти фактично отриману податкову декларацію, подану платником податків в один із способів, передбачених п. 49.3 ст. 49 Податкового кодексу України (особисто або через представника, поштою чи засобами електронного зв'язку).
Абзацом 1 п. 49.9 ст. 49 Податкового кодексу України передбачено, що за умови дотримання платником податків вимог цієї статті посадова особа контролюючого органу, в якому перебуває на обліку платник податків, зобов'язана зареєструвати податкову декларацію платника датою її фактичного отримання контролюючим органом.
Отже, процедура прийняття податкової декларації полягає у вчиненні посадовою особою податкового органу фактичних дій із: 1) перевірки наявності та достовірності заповнення обов'язкових реквізитів, передбачених пунктами 48.3 та 48.4 ПК України; 2) реєстрації податкової декларації у день її отримання органом державної податкової служби.
При цьому, як встановлено п. 49.10 ст. 49 Податкового кодексу України, відмова посадової особи контролюючого органу прийняти податкову декларацію з будь-яких причин, не визначених цією статтею, у тому числі висунення будь-яких не визначених цією статтею передумов щодо такого прийняття (включаючи зміну показників такої податкової декларації, зменшення або скасування від'ємного значення об'єктів оподаткування, сум бюджетних відшкодувань, незаконного збільшення податкових зобов'язань тощо), забороняється.
Водночас Податковим кодексом України передбачені спеціальні наслідки подання платником податків податкової декларації, заповненої з порушенням вимог п. 48.3 та 48.4 ст. 48 цього Кодексу. У такому разі на підставі п. 49.11 ст. 49 Податкового кодексу України контролюючий орган зобов'язаний надати платнику податків письмове повідомлення про відмову у прийнятті його податкової декларації із зазначенням причин такої відмови.
Відповідно до п.49.15 статті 49 Податкового кодексу України, податкова декларація, надіслана платником податків або його представником поштою або засобами електронного зв'язку, вважається неподаною за умови її заповнення з порушенням норм пунктів 48.3 і 48.4 статті 48 цього Кодексу та надсилання контролюючим органом платнику податків письмової відмови у прийнятті його податкової декларації.
Згідно п. 49.12 ст. 49 Податкового кодексу України, у разі отримання відмови контролюючого органу у прийнятті податкової декларації платник податків має право: подати податкову декларацію та сплатити штраф у разі порушення строку її подання; оскаржити рішення контролюючого органу у порядку, передбаченому статтею 56 цього Кодексу.
Виходячи зі змісту наведених норм чинного законодавства України, підставою для відмови у прийнятті податкової декларації, є заповнення її всупереч вимог статті 48 Податкового кодексу України. У цьому випадку, якщо контролюючий орган направляє письмове повідомлення про відмову у прийнятті податкової декларації, то такий платник податків має право: подати податкову декларацію та сплатити штраф у разі порушення строку її подання; оскаржити рішення органу державної податкової служби у порядку, передбаченому статтею 56 цього Кодексу.
Згідно п. 49.13 ст. 49 Податкового кодексу України, у разі якщо в установленому законодавством порядку буде встановлено факт неправомірної відмови контролюючим органом (посадовою особою) у прийнятті податкової декларації, остання вважається прийнятою у день її фактичного отримання контролюючим органом.
Що стосується податкових накладних, то відповідно до п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України платник податку зобов'язаний надати покупцю (отримувачу) податкову накладну, складену в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи, та зареєстровану в Єдиному реєстрі податкових накладних.
У податковій накладній зазначаються в окремих рядках такі обов'язкові реквізити: а) порядковий номер податкової накладної; б) дата виписування податкової накладної; в) повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - продавця товарів/послуг; г) податковий номер платника податку (продавця та покупця); ґ) місцезнаходження юридичної особи - продавця або податкова адреса фізичної особи - продавця, зареєстрованої як платник податку; д) повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - покупця (отримувача) товарів/послуг; е) опис (номенклатура) товарів/послуг та їх кількість, обсяг; є) ціна постачання без урахування податку; ж) ставка податку та відповідна сума податку в цифровому значенні; з) загальна сума коштів, що підлягають сплаті з урахуванням податку; и) вид цивільно-правового договору; і) код товару згідно з УКТ ЗЕД (для підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України).
Згідно п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов'язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою.
Податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.
Підтвердженням продавцю про прийняття його податкової накладної та/або розрахунку коригування до Єдиного реєстру податкових накладних є квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі, яка надсилається протягом операційного дня.
Датою та часом надання податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронному вигляді до центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, є дата та час, зафіксовані у квитанції.
Якщо надіслані податкові накладні та/або розрахунки коригування сформовано з порушенням вимог, передбачених відповідно пунктом 201.1 статті 201 та/або пунктом 192.1 статті 192 цього Кодексу, протягом операційного дня продавцю/покупцю надсилається квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі про неприйняття їх в електронному вигляді із зазначенням причин.
Якщо протягом операційного дня не надіслано квитанції про прийняття або неприйняття, така податкова накладна вважається зареєстрованою в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних здійснюється не пізніше п'ятнадцяти календарних днів, наступних за датою їх складання.
Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних встановлюється Кабінетом Міністрів України. Покупець має право звіряти дані отриманої податкової накладної на відповідність із даними Єдиного реєстру податкових накладних.
Відсутність факту реєстрації платником податку - продавцем товарів/послуг податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних та/або порушення порядку заповнення податкової накладної не дає права покупцю на включення сум податку на додану вартість до податкового кредиту та не звільняє продавця від обов'язку включення суми податку на додану вартість, вказаної в податковій накладній, до суми податкових зобов'язань за відповідний звітний період.
Згідно з п. п. 7, 8 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 № 1246, після надходження податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронній формі до ДФС здійснюється їх розшифрування, перевіряється електронний цифровий підпис, визначається відповідність електронного документа формату (стандарту), затвердженому в установленому порядку, та у разі відсутності причин для відмови проводиться їх реєстрація. Для підтвердження прийняття податкової накладної та/або розрахунку коригування до реєстрації платникові податку, який здійснює реєстрацію, видається квитанція в електронній формі, у якій наводяться реквізити зазначених документів, відповідність електронного документа формату (стандарту), затвердженому в установленому порядку, результати перевірки електронного цифрового підпису, інформація про постачальника (продавця) товарів (послуг), дата і час прийняття, реєстраційний номер, податковий період, за який подається податкова накладна та/або розрахунок коригування. Квитанція, на яку накладається електронний цифровий підпис ДФС, підлягає шифруванню та надсилається платникові податку, який здійснює реєстрацію, засобами телекомунікаційного зв'язку. Примірник квитанції в електронній формі зберігається у ДФС.
Причиною відмови у прийнятті податкової накладної та/або розрахунку коригування до реєстрації є: 1) наявність помилок під час заповнення податкової накладної; 2) відсутність в Реєстрі відомостей, що містяться у податковій накладній, яка коригується; 3) факт реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування з такими ж реквізитами; 4) порушення вимог щодо наявності суми податку, обчисленої відповідно до пункту 200 1.3 статті 200 1 Податкового кодексу України (для податкових накладних та/або розрахунків коригування, що реєструються після 1 липня 2015 р.); 5) порушення вимог, установлених пунктом 201.1 статті 201 та/або пунктом 192.1 статті 192 Податкового кодексу України (п. 9 зазначеного Порядку).
Згідно п. 10 вказаного Порядку датою та часом подання податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронній формі ДПС є дата та час, зазначені у квитанції про їх прийняття (підтвердження реєстрації) або неприйняття.
Судом встановлено, що підставою для неприйняття податкової декларації з податку на додану вартість за звітний податковий період липень 2015 року, додатків №№ 1 і 5 до неї, а також податкових накладних виданих ТОВ "Авангард 10" від 30.06.2015 №№ 31001, 31002, 31003, 31004, 31005, 31006, 31007, 31008, від 15.07.2015 №№ 15001, 15002, від 31.07.2015 №№ 31001, 31002, 31003, 31004, 31005 вказано «не укладено договір про визнання електронної звітності».
Суд зазначає, що 19.06.2015 року між позивачем та Основ'янською об'єднаною державною податковою інспекцією м. Харкова Головного управління Міндоходів у Харківській області було укладено Договір №190620151 про визнання електронних документів, предметом якого є визнання податкових документів (податкової звітності, реєстрів отриманих та виданих податкових накладних з податку на додану вартість та інших звітних податкових документів), поданих платником податків в електронному вигляді із застосування електронного цифрового підпису (далі - ЕЦП) до органу ДПС засобами телекомунікаційного зв'язку або на електронних носіях як оригіналу. Про укладення такого договору свідчить квитанція №1 та №2 про прийняття зазначеного договору разом з додатковою угодою органом Державної податкової служби (а.с. 80-84).
Посилань на інші допущені платником податків порушення при заповненні податкової декларації та складанні податкових накладних, податковим органом не наведено.
Тобто, наведене дає підстави вважати протиправною відмову Основ'янської ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області в прийнятті податкової звітності та іншої податкової документації позивача в електронному вигляді 15.08.2015 року та 20.08.2015 року.
Відповідно до приписів ч. 2 ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Таким чином, враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку, що відмова Основ'янської ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області прийняти 15.08.2015 року, подані ТОВ "Авангард 10" в електронному вигляді податкові накладні від 30.06.2015 №№ 31001, 31002, 31003, 31004, 31005, 31006, 31007, 31008, від 15.07.2015 №№ 15001, 15002, від 31.07.2015 №№ 31001, 31002, 31003, 31004, 31005 та прийняти 20.08.2015 року, подані ТОВ "Авангард 10" в електронному вигляді податкову декларацію з ПДВ за липень 2015 року та додатків №1, №5 до неї, є протиправною, а зазначену податкову документацію слід вважати поданими платником податків у день її фактичного отримання контролюючим органом, а саме: 15.08.2015 року та 20.08.2015 року.
Щодо позовних вимог про зобов'язання Основ'янської ОДПІ м. Харкова Головного управління ДФС у Харківській області прийняти та зареєструвати датою фактичного отримання податковим органом податкову декларацію з податку на додану вартість за звітний податковий період липень 2015 року та додатків №№ 1 і 5 до неї товариства з обмеженою відповідальністю "Авангард 10" (код 37093902) та податкові накладні товариства з обмеженою відповідальністю "Авангард 10" (код 37093902) від 30.06.2015 №№ 31001, 31002, 31003, 31004, 31005, 31006, 31007, 31008, від 15.07.2015 №№ 15001, 15002, від 31.07.2015 №№ 31001, 31002, 31003, 31004, 31005, суд зазначає наступне.
Відповідно до ч. 1 ст. 2 КАС України завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень шляхом справедливого, неупередженого та своєчасного розгляду адміністративних справ.
Як випливає зі змісту п. 49.13 ст. 49 Податкового кодексу України, у разі якщо в установленому законодавством порядку буде встановлено факт неправомірної відмови контролюючим органом (посадовою особою) у прийнятті податкової декларації, остання вважається прийнятою у день її фактичного отримання контролюючим органом.
Зі змісту п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України випливає, що за відсутності квитанції про прийняття або неприйняття податкової накладної, така податкова накладна вважається зареєстрованою в Єдиному реєстрі податкових накладних протягом операційного дня, коли її було надіслано продавцем.
Натомість предметом спору в даному випадку є правомірність поведінки суб'єкта владних повноважень щодо неприйняття податкової звітності та іншої податкової документації.
У такому разі належним способом захисту порушених прав та/або інтересів платника податків у розглядуваній ситуації є визнання неправомірним неприйняття податкової декларації та податкових накладних для реєстрації.
У свою чергу визнання неправомірним неприйняття податкової декларації та податкових накладних для реєстрації тягне настання наслідків, передбачених п. 49.13 ст. 49 та п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України.
Таким чином, суд дійшов висновку, що податкова декларація та податкові накладні вважаються прийнятими протягом того операційного дня, коли вони були надіслані платником податків для реєстрації.
З урахуванням вищевикладених обставин, суд вважає, що вимоги позивача частково обґрунтовані і підлягають частковому задоволенню.
Відповідно до ч. 3 ст. 94 КАС України, якщо адміністративний позов задоволено частково, судові витрати, здійснені позивачем, присуджуються йому відповідно до задоволених вимог, а відповідачу - відповідно до тієї частини вимог, у задоволенні яких позивачеві відмовлено.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 9, 11, 71, 72, 94, 160 - 163, 186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,
П О С Т А Н О В И В:
Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Авангард 10" до Основ'янської об'єднаної державної податкової інспекції м. Харкова Головного управління ДФС у Харківській області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії - задовольнити частково.
Визнати протиправними дії Основ'янської об'єднаної державної податкової інспекції м. Харкова Головного управління ДФС у Харківській області щодо неприйняття поданих Товариством з обмеженою відповідальністю "Авангард 10" податкової декларації з податку на додану вартість за звітний податковий період липень 2015 року та додатків №№1 та 5 до неї, податкових накладних виданих Товариством з обмеженою відповідальністю "Авангард 10" від 30.06.2015 року №№ 31001, 31002, 31003, 31004, 31005, 31006, 31007, 31008, від 15.07.2015 року №№ 15001, 15002, від 31.07.2015 року №№ 31001, 31002, 31003, 31004, 31005.
Вважати податкову декларацію Товариства з обмеженою відповідальністю "Авангард 10" (код 37093902) з податку на додану вартість за звітний податковий період липень 2015 року та додатки №№ 1 та 5 до неї поданими у день їх фактичного отримання Основ'янською об'єднаною державною податковою інспекцією м. Харкова Головного управління ДФС у Харківській області 20.08.2015 року.
Вважати податкові накладні видані Товариством з обмеженою відповідальністю "Авангард 10" (код 37093902) від 30.06.2015 року №№ 31001, 31002, 31003, 31004, 31005, 31006, 31007, 31008, від 15.07.2015 року №№ 15001, 15002, від 31.07.2015 року №№ 31001, 31002, 31003, 31004, 31005 поданими у день їх фактичного отримання Основ'янською об'єднаною державною податковою інспекцією м. Харкова Головного управління ДФС у Харківській області 15.08.2015 року.
У задоволенні адміністративного позову в іншій частині позовних вимог відмовити.
Стягнути з Державного бюджету України (р/р 31217206784011, отримувач: УДКСУ у Червонозаводському районі м. Харкова Харківської області, код 37999628, МФО 851011, банк ГУДКСУ у Харківській області) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Авангард 10" (код ЄДРПОУ 37093902, адреса: 61124, АДРЕСА_1) судовий збір у розмірі 24,36 грн. (двадцять чотири гривні 36 копійок).
Постанова може бути оскаржена до Харківського апеляційного адміністративного суду через Харківський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги на постанову суду протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Постанова суду першої інстанції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого цим Кодексом, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження. Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що постанова чи ухвала суду не набрала законної сили.
СуддяБідонько А.В.
Повний текст постанови виготовлений 02.11.2015 року.