3/441/556/2015 441/1374/15-п
П О С Т А Н О В А
20.10.2015 р. суддя Городоцького районного суду Львівської області Яворська Н.І., розглянувши матеріали, які надійшли від в.о. начальника Городоцької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області на:
ОСОБА_1, ідентиф.№2543100092, ІНФОРМАЦІЯ_1 жителя ІНФОРМАЦІЯ_2 на керівника «Новоушицького консервного заводу»,
за ч. 1 ст. 163-1 КУпАП,
в с т а н о в и л а:
За протоколом про адміністративне правопорушення № 105 серії АА № 068589 від 02.09.2015 р. керівником «Новоущицького консервного заводу», (м.Городок вул. Авіаційна, 111/54 Львівської області) ОСОБА_1 порушено порядок ведення податкового обліку в результаті чого завищено відємне значення по податку на додану вартість за серпень 2014 р. в сумі 5221049 грн. в порушення п. п. 44.1, 44.6, 44, 185.1, ст..185, п.186, ст..186, п.188.1, ст.188, п.187, ст.. 187, п.198.1, п.198.2, п.198.3, п.198.6, ст.. 198 ПК України ст. 57 Податкового кодексу України, завищено доходи та витрати по податку на прибуток за 2014 р. порушено п.44.1, п.44.6, ст..44, п.135.1, п.135.2, п.135.41, п.135.4, ст..135, п.137 ст.197 п.138.1.1. п. 138.1., п.138.2, п.138.4 ст.138, п.139.1.9, п.139.1., ст..139 ПК України від 02.12.2010 р.
Адмінматеріали підлягають поверненню для дооформлення з наступних підстав.
Головним завданням провадження у справах про адміністративні правопорушення є всебічне, повне і обєктивне зясування кожної обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законодавством.
Виконуючи вимоги ст.ст.268, 280, 283 КУпАП, з метою уникнення поверховості та неповноти дослідження фактичних обставин правопорушення, суддя зясовує чи правильно складений протокол про адміністративне правопорушення, чи відповідає він ст.256 КУпАП.
Відповідно до ст. 256 КУпАП у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу порушника; місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення порушника; інші відомості, необхідні для вирішення справи. Якщо правопорушенням заподіяно матеріальну шкоду, про це також зазначається в протоколі.
Відповідно до ст. 276 КУпАП справа про адміністративне правопорушення розглядається за місцем його вчинення.
Так, у порушення ст. 256 КУпАП не зазначено місце вчинення адміністративного правопорушення, із інформаційної довідки наданої з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно не видно інформації про місцезнаходження юридичної особи (а.с.20-26), на
підтвердження протоколу про вчинення адміністративного правопорушення не долучено відомостей про місцезнаходження юридичної особи ПАТ «Новоушицький консервний завод».
Враховуючи, що направлені матеріали справи не відповідають вимогам ст. 256 КУпАП, вважаю, що справу про адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.163-1 КУпАП, на ОСОБА_1 необхідно повернути в.о. начальника Городоцької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області на для належного оформлення.
Керуючись ст. 256 КУпАП, -
п о с т а н о в л я ю:
адмінпротокол серії № 105 серії АА № 068589 від 02.09.2015 р. повернути в.о. начальнику Городоцької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області для належного оформлення.
Постанова не оскаржується.
Суддя ОСОБА_2