ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА
01601, м. Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
15 жовтня 2015 року м. Київ № 826/23401/15
Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Келеберда В.І., ознайомившись з позовною заявою
Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій
в Івано-Франківській області
до
Товариства з обмеженою відповідальністю "Манго-груп"
про
застосування заходів реагування,
В С Т А Н О В И В:
Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у в Івано-Франківській області звернулось до суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Манго Груп" про застосування заходів реагування.
Відповідно до ч. 3 ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, крім випадків подання адміністративного позову суб'єктом владних повноважень. Суб'єкт владних повноважень при поданні адміністративного позову зобов'язаний додати до позовної заяви доказ надіслання рекомендованим листом з повідомленням про вручення відповідачу і третім особам копії позовної заяви та доданих до неї документів. До позовної заяви додається також документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.
Розміри ставок судового збору визначені статтею 4 Закону України “Про судовий збір” від 08.07.2011 № 3674-VІ з урахуванням внесених змін Законом України від 22.05.2015 р. N 484-VIII.
Так, відповідно до ч. 1 ст. 4 Закону України “Про судовий збір” судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
Згідно з п.п.1 п.3 ч.2 ст.4 Закону України “Про судовий збір” за подання до адміністративного суду адміністративного позову немайнового характеру, який подано суб'єктом владних повноважень судовий збір справляється у розмірі 1 мінімальної заробітної плати.
Крім того, відповідно до статті 9 Закону України "Про судовий збір" судовий збір сплачується за місцем розгляду справи та зараховується до спеціального фонду Державного бюджету України. Суд перед відкриттям (порушенням) провадження у справі, прийняттям до розгляду заяв (скарг) перевіряє зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України.
Також, встановлено наступні платіжні реквізити для перерахування для перерахування судового збору: отримувач коштів УДКСУ у Печерському районі м. Києва, банк отримувача: 38004897, банк отримувача ГУ ІКСУ у м. Києві, код МФО 820019, рахунок отримувача 31218206784007, код класифікації доходів бюджету: 22030001, призначення платежу: *;101; ______ (код клієнта за ЄДРПОУ; судовий збір за позовом _____ (назва організації позивача) Окружний адміністративний суд міста Києва.
Як вбачається з матеріалів позовної заяви в додатках до позову позивачем додано платіжне доручення від 17.08.2015 №197 на суму 73,08 грн. із зазначенням призначення платежу іншого ніж визначення для Окружного адміністративного суду міста Києва та без зазначення коду класифікації доходів бюджету.
Враховуючи, що позивачем не надано належного документу про сплату судового збору в розмірі передбаченому Законом України “Про судовий збір”, суд вважає за доцільне залишити адміністративний позов Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області без руху з наданням часу до 30.10.2015 року для усунення недоліків позову шляхом надання суду документу про сплату судового збору з вірно сплаченим розміром судового збору за подання адміністративного позову немайнового характеру та відповідною відміткою про перерахування сплачених коштів до Державного бюджету України.
Керуючись статтями 105, 106, 108 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва,
У Х В А Л И В:
1.Залишити позовну заяву Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області без руху.
2. Встановити позивачу строк до 30 жовтня 2015 року для усунення недоліків позовної заяви.
3. Попередити позивача, що в разі не усунення недоліків позовної заяви, яку залишено без руху у встановлений строк, до позовної заяви будуть застосовані наслідки визначені п. 1 ч. 3 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України.
Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції у строки встановленні ст.ст.185-187 Кодексу адміністративного судочинства України. Ухвала відповідно до ч.1 ст.254 Кодексу адміністративного судочинства України набирає законної сили після закінчення строку на апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо ухвалу н е було оскаржено.
Суддя В.І. Келеберда