Постанова № 52137817, 22.09.2015, Харківський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
22.09.2015
Номер справи
820/7344/15
Номер документу
52137817
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Харківський окружний адміністративний суд 61004, м. Харків, вул. Мар'їнська, 18-Б-3, inbox@adm.hr.court.gov.ua, код 34390710П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

Харків

22 вересня 2015 р. № 820/7344/15

Харківський окружний адміністративний суд у складі

головуючого судді Лук'яненко М.О.,

за участю секретаря судового засідання Звягіна Я.І.,

представників сторін:

позивача - ОСОБА_1, ОСОБА_2,

відповідача - ОСОБА_3,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду адміністративну справу за позовом приватної фірми "ГАЛС" до центрального офісу з обслуговування великих платників податків спеціалізована державна податкова інспекція з обслуговування великих платників податків у м. Харкові Міжрегіонального ГУ ДФС України про визнання недійсними індивідуальних податкових консультацій, -

В С Т А Н О В И В:

Позивач звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з позовною заявою, в якій просить суд: визнати недійсними та скасувати індивідуальні податкові консультації №3534/10/28-09-39 від 15 квітня 2015 року та № 769/10/28-09-39 від 03 липня 2015 видані центральним офісом з обслуговування великих платників - спеціалізованою державною податковою інспекцією з обслуговування великих платників у м. Харкові Міжрегіонального головного управління ДФС, зобов'язати податковий орган надати нову податкову консультацію з урахуванням висновків суду.

В обґрунтування заявлених вимог позивач зазначив, що позивач звернувся до центрального офісу з обслуговування великих платників податків спеціалізована державна податкова інспекція з обслуговування великих платників податків у м. Харкові Міжрегіонального ГУ ДФС України із заявами про надання податкових консультацій. Відповідачем направлено позивачу листи №3534/10/28-09-39 від 15 квітня 2015 року та № 769/10/28-09-39 від 03 липня 2015 року, які у розумінні статті 14 Податкового кодексу України є податковою консультацією. Позивач, не погоджуючись із названими консультаціями з огляду на їх неповноту та відсутність вичерпних відповідей на поставлені питання, звернувся до суду з даним позовом.

У судовому засіданні представники позивача підтримали вимоги і доводи заявленого позову, просили суд прийняти рішення, яким задовольнити позовні вимоги в повному обсязі.

Представник відповідача в судовому засіданні проти позову заперечувала, надала суду письмові заперечення, позиція яких повністю збігається з викладеною в судовому засіданні, де зазначила, що спеціалізована державна податкова інспекція з обслуговування великих платників податків у м. Харкові Міжрегіонального ГУ ДФС України вважає, що ПФ "ГАЛС" не є підприємством питного водопостачання, а є первинним водокористувачем, та використовує одночасно воду для власних питних і санітарно-гігієнічних потреб, також використовує воду для здійснення діяльності у сфері громадського харчування (приготування страв у їдальні) та для ведення господарської діяльності, передбаченої статутом підприємства та повинно сплачувати рентну плату за спеціальне використання води, за весь фактичний обсяг води, який використовують водокористувачі, з урахуванням обсягу втрат води в їх системах водопостачання, за ставкою встановленою п.п. 255.5.2 п. 255.5 ст. 255 ПК України та за воду, що входить виключно до складу напоїв за ставкою встановленою пп.255.5.6 п.255.5 ст.255 Податкового Кодексу України. Вважає, що надані консультації не суперечать нормам та змісту чинного законодавства України, а тому просила у задоволенні позову відмовити з підстав його необґрунтованості.

Вислухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, оцінивши належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок наявних у справі доказів у їх сукупності, суд дійшов наступного висновку.

Позивач як юридична особа зареєстрований виконавчим комітетом Харківської міської ради 07.07.1992 року, про що внесено запис № 1 480 105 001 012796, що підтверджується свідоцтвом серії А00 №501031 (а.с. 13).

Відповідно до довідки АА №596624, приватна фірма "ГАЛС" займається такими видами діяльності за КВЕД-2010: 36.00 Забір, очищення та постачання води, 11.07 Виробництво безалкогольних напоїв; виробництво мінеральних вод та інших вод, розлитих у пляшки, 46.34 Оптова торгівля напоями; 47.25 Роздрібна торгівля напоями в спеціалізованих магазинах; 47.99 Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами, 77.39 Надання в оренду інших машин, устатковання та товарів, н.в.і.у. (а.с. 14).

Судовим розглядом встановлено, що на балансі приватної фірми "ГАЛС" є джерело питного водопостачання - власна артезіанська свердловина "Роганська -1. Ділянка Роганського водосховища".

На користування надрами Міністерством охорони навколишнього природного середовища України видано спеціальний дозвіл, реєстраційний номер 4221 від 22 лютого 2007 року з терміном дії на 20 років (а.с. 71).

Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в Харківській області 28.09.2010 року видано дозвіл №4878 на спеціальне водокористування (а.с. 72-74).

Пунктом 14.1.172 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України, податкова консультація - це допомога контролюючого органу конкретному платнику податків стосовно практичного використання конкретної норми закону або нормативно-правового акта з питань адміністрування податків чи зборів, контроль за справлянням яких покладено на такий контролюючий орган.

Статтею 52 Податкового кодексу України встановлено, що за зверненням платників податків контролюючі органи надають їм безоплатно консультації з питань практичного використання окремих норм податкового законодавства протягом 30 календарних днів, що настають за днем отримання такого звернення даним контролюючим органом.

Пунктом 53.3 статті 53 Податкового кодексу України визначено, що платник податків може оскаржити до суду наказ про затвердження узагальнюючої податкової консультації або надану йому індивідуальну податкову консультацію як правовий акт індивідуальної дії, викладені в письмовій або електронній формі, які, на думку такого платника податків, суперечать нормам або змісту відповідного податку чи збору. Скасування судом наказу про затвердження узагальнюючої податкової консультації або індивідуальної податкової консультації є підставою для надання нової податкової консультації з урахуванням висновків суду.

Зазначеною нормою визначено статус індивідуальної податкової консультації органу державної податкової служби - правовий акт індивідуальної дії; вказує на можливі підстави її оскарження - невідповідність, на думку платника податків, нормам або змісту відповідного податку (збору). При цьому податкова консультація є позицією податкового органу та має виключно рекомендаційний характер. Надаючи податкову консультацію, податковий орган не створює нової правової норми, а лише дає своє тлумачення та роз'яснення відповідних положень податкового законодавства.

Крім того, в силу вимог п. 52.5. ст. 52 Податкового кодексу України контролюючі органи мають право надавати консультації виключно з тих питань, що належать до їх повноважень.

У зв'язку із тим, що розділ XVI "Збір за спеціальне використання води" Податкового кодексу України виключено, проте включено ст.255 "Рентна плата за спеціальне використання води", позивач листом від 16.03.2015 року (вих. 67), в порядку ст.52 Податкового кодексу України звернувся за податковою консультацією до спеціалізованої ДПІ з обслуговування великих платників податків у м. Харкові міжрегіонального головного управління Міндоходів України, в якому просив надати консультацію стосовно того, чи може приватна фірма "ГАЛС" використовувати податкову консультацію надану їй контролюючим органом в 2012 році листом №9321/10/48-0 в частині визначення порядку сплати рентної плати за спеціальне використання води з урахуванням внесених змін, тобто за весь обсяг використаної води-за ставкою п.п. 255.5.2 п.255.5 ст.255 Податкового кодексу України, та за воду, що використовується виключно в складі напоїв - за ставкою, встановленою п.п.255.5.6 п.255.5 ст.255 Податкового кодексу України (а.с.17).

Листом вих. № 3534/10/28-09-39 від 15.04.2015 року відповідачем надано індивідуальну податкову консультацію, в якій контролюючий орган зазначив, що приватна фірма "ГАЛС" не є підприємством питного водопостачання, є первинним водокористувачем, та використовує одночасно воду для власних питних і санітарно-гігієнічних потреб, також використовує воду для здійснення діяльності у сфері громадського харчування (приготування страв у їдальні) та для ведення господарської діяльності, передбаченої статутом підприємства, приходить до висновку про те, що підприємство повинно сплачувати рентну плату за спеціальне використання води, за весь фактичний обсяг води, який використовують водокористувачі, з урахуванням обсягу втрат води в їх системах водопостачання, за ставкою, встановленою п.п. 255.5.2 п. 255.5 ст.255 Податкового кодексу України, та за воду, що входить виключно до складу напоїв - за ставкою, встановленою п.п.255.5.6 п.255.5 ст.255 Податкового кодексу України (а.с. 18-20).

02.06.2015 року листом №96 позивач повторно звернувся до спеціалізованої ДПІ з обслуговування великих платників податків у м. Харкові міжрегіонального головного управління Міндоходів України з проханням надати консультацію стосовно визначення порядку сплати рентної плати за спеціальне використання води. Повторне звернення направлено у зв'язку із необхідністю уточнення та конкретизації обставин, та на які посилався відповідач у попередній консультації.

Листом вих. № 769/10/28-09-39 від 03.07.2015 року спеціалізованою ДПІ з обслуговування великих платників податків у м. Харкові міжрегіонального головного управління ДФС надано індивідуальну податкову консультацію, в якій контролюючий орган, податковий орган, знову посилаючись на те, що приватна фірма "ГАЛС" не є підприємством питного водопостачання, є первинним водокористувачем, та використовує одночасно воду для власних питних і санітарно-гігієнічних потреб, також використовує воду для здійснення діяльності у сфері громадського харчування (приготування страв у їдальні) та для ведення господарської діяльності, передбаченої статутом підприємства, а тому, підприємство повинно сплачувати рентну плату за спеціальне використання води, за весь фактичний обсяг води, який використовують водокористувачі, з урахуванням обсягу втрат води в їх системах водопостачання, за ставкою, встановленою п. п. 255.5.2 п. 255.5 ст.255 Податкового кодексу України, та за воду, що входить виключно до складу напоїв - за ставкою, встановленою п.п.255.5.6 п.255.5 ст.255 Податкового кодексу України. При цьому, контролюючий орган в консультації вказав, що вся вода, яку постачає позивач відноситься до води у складі напоїв (а.с. 16).

Надаючи оцінку оскаржуваним податковим консультаціям з точки зору відповідності їх вимогам Податкового кодексу України, суд бере до уваги, що положеннями п.п.255.5.2 п.255.5 ст. 255 Податкового кодексу України, ставки рентної плати за спеціальне використання води встановлюються у таких розмірах: за спеціальне використання підземних вод: для Харківської області ставка рентної плати за 100 куб. метрів становить 53,47 грн; відповідно до приписів п.п.255.5.6 п.255.5 ст. 255 Податкового кодексу України, ставки рентної плати за воду, що входить виключно до складу напоїв становить: 33,85 гривні за 1 куб. метр поверхневої води; 39,48 гривні за 1 куб. метр підземної води.

Так, згідно консультації податкового органу, приватна фірма "ГАЛС" не є підприємством питного водопостачання, є первинним водокористувачем, та використовує одночасно воду для власних питних і санітарно-гігієнічних потреб, також використовує воду для здійснення діяльності у сфері громадського харчування (приготування страв у їдальні) та для ведення господарської діяльності, передбаченої статутом підприємства, а тому, підприємство повинно сплачувати рентну плату за спеціальне використання води, за весь фактичний обсяг води, який використовують водокористувачі, з урахуванням обсягу втрат води в їх системах водопостачання, за ставкою, встановленою п. п. 255.5.2 п. 255.5 ст.255 Податкового кодексу України, та за воду, що входить виключно до складу напоїв - за ставкою, встановленою п.п.255.5.6 п.255.5 ст.255 Податкового кодексу України. При цьому, контролюючий орган в консультації вказує, що вся вода, яку постачає позивач, відноситься до води у складі напоїв.

На переконання суду така консультація суперечить нормам Податкового кодексу України із наступних мотивів.

Відповідно до ст. 1 Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" від 10.01.2002 року № 2918-III, нецентралізоване питне водопостачання - забезпечення індивідуальних споживачів питною водою з джерел питного водопостачання, за допомогою пунктів розливу води (в тому числі пересувних), застосування установок (пристроїв) підготовки питної води та постачання фасованої питної води.

Так, згідно дозволу №4221, виданого 22.02.2007 року виданого Міністерством охорони навколишнього природного середовища, метою надрокористування (робіт) є видобування питних підземних вод для нецентралізованого водопостачання, промислового розливу.

Приватною фірмою "ГАЛС" розроблено, погоджено і зареєстровано нормативно-технічний документ ТУ У 36.0-14093531-005:2012 Вода питна з артезіанської свердловини "Роганська" з пунктів розливу. Технічні умови (а.с. 22-42).

Вказаний нормативний документ пройшов державну санітарно-епідеміологічну експертизу, в результаті чого отримано висновок №05.03.02-01/79033 від 07.08.2012 року.

12.09.2012 року нормативно-технічний документ зареєстровано в книзі обліку ДП "Харківстандартметрологія" за №04725906/013576.

Розділ 1 нормативно-технічний документ ТУ У 36.0-14093531-005:2012 передбачає, що ці технічні умови поширюються на воду питну з артезіанської свердловини "Роганська" з пунктів розливу, яку видобувають з артезіанської свердловини № 5869 глибиною 687 м, розташованої на ділянці "Роганська-1" Роганського родовища в м. Харків по вул. Роганська, 151, виготовляють шляхом різних видів фільтрації та знезараження ультрафіолетовим випромінюванням, після чого розливають у автоцистерни, поліетиленові ємності об'ємом 470 л і більше, та інші подібні транспортні ємності, у тому числі апаратів та кіосків для розливу питної води.

У залежності від технології підготування воду виробляють двох найменувань: - вода питна з артезіанської свердловини "Роганська"; - вода питна з артезіанської свердловини "Роганська" V 7.

Вода питна призначається для нецентралізованого водопостачання шляхом реалізації через торговельну мережу з стаціонарних (кіоски, апарати для розливу води) та пересувних (автоцистерни, поліетиленові ємності різної місткості) пунктів розливу населенню, в організації, на підприємства громадського харчування, в організовані дитячі (для дітей, старших за 3 роки) та дорослі колективи.

На ТУ У 36.0-14093531-005:2012 зазначено код ДКПП 36.00.11 Код ДКПП 36.00.11 - "вода питна" є підкатегорією Категорії 36.00.1 - вода природна

Класу 36.00 - вода природна; послуги щодо обробляння та постачання води

Групи 36.0 - вода природна; послуги щодо обробляння та постачання води

Розділу 36 - вода природна; послуги щодо обробляння та постачання води

Секції Е - "Водопостачання; каналізація, поводження з відходами та послуги щодо рекультивування" Державного класифікатору продукції та послуг 016:2010.

На використання ТУ У 36.0-14093531-005:2012 позивачем розроблена та запроваджена в дію Технологічна інструкція ТІ 02:2012 "Технологічна інструкція з виготовлення води питної з артезіанської свердловини "Роганська" з пунктів розливу".

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи №05.03.02-04/79044 від 07.08.2012 року також містить зазначення коду ДКПП 36.00.11. Висновок чинний до 01.09.2017 року (а.с. 43).

Також, позивачем розроблено, погоджено та зареєстровано нормативно-технічний документ ТУ У 15.9 - 14093531- 001-2003 Вода питна з артезіанської свердловини "Роганська" фасована. Технічні умови, з урахуванням змін до них, який 12.09.2012 року зареєстровано в книзі обліку ДП "Харківстандартметрологія" за №100/008552/08 (а.с. 44-69). Даний документ також пройшов державну санітарно-епідеміологічну експертизу, після чого позивачем отримано висновок №05.03.02-01/79029 від 07.08.2012 року.

Згідно розділу 1 ТУ У 15.9 - 14093531- 001-2003, ці технічні умови поширюються на воду питну з артезіанської свердловини "Роганська" фасовану, яку видобувають з артезіанської свердловини № 5869 глибиною 687 м, розташованої на ділянці "Роганська-1" Роганського родовища в м. Харків за адресою: вул. Роганська, 151, підготовляють шляхом різних видів фільтрації, знезаражують ультрафіолетовим випромінюванням, після чого фасують у тару з полімерних матеріалів ємністю від 0,5 мдЗ до 20 дмЗ.

На ТУ У 15.90-14093531-001-2003 зазначено код ДКПП 11.07

Код ДКПП 11.07 - "напої безалкогольні; мінеральні води та інші води у пляшках" є класом

Групи 11.0 - напої

Розділу 11 - напої

Секції С - "Продукція переробної промисловості" Державного класифікатору продукції та послуг 016:2010.

На ТУ У 15.9-14093531-001-2003 позивачем розроблена та запроваджена в дію Технологічна інструкція ТІ 01:2012 "Технологічна інструкція з виготовлення води питної з артезіанської свердловини "Роганська" фасованої".

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи №05.03.02-04/79038 від 07.08.2012 року також містить зазначення коду ДКПП 11.07 Висновок чинний до 01.09.2017 року (а.с. 70).

01.02.2015 року набув чинності національний стандарт України ДСТУ 7525:2014 "Вода питна. Вимоги та методи контролювання якості". Стандарт розширює спектр показників, які контролюються. У цьому стандарті реалізовано норми Закону України "Про питну воду та питне водопостачання", ДСанПіН 2.2.4-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною", основні вимоги ОСОБА_4 Європейського Союзу №98/83 ЄС від 03.11.1998 року про якість води, призначеної для споживання людиною, Керівних принципів забезпечення якості питної води ВООЗ від 2011 року і документа Комісії Аліментаріус "Загальний стандарт на розфасовані у пляшки/паковані питні води (відмінні від мінеральних вод)" CODEX STAN 227-2001

Так, відповідно до пунктів 3.3, 3.5, 3.6, 3.7, 3.8, 3.9, 3.10, 3.11, 3.17 національного стандарту України ДСТУ 7525:2014 "Вода питна. Вимоги та методи контролювання якості": виробник питної води - юридичні та фізичні особи, діяльність яких пов'язана з виробництвом і реалізацією нефасованої і фасованої питної води; вода нецентралізованого питного водопостачання доочищена нефасована -вода, призначена для споживання людиною, що її постачають індивідуальним споживачам із підземних джерел питного водопостачання або з систем централізованого питного водопостачання після доочищення за допомогою установок (пристроїв) для підготування питної води в пунктах розливання води (зокрема пересувних) у тару споживача; вода нецентралізованого питного водопостачання доочищена фасована - вода, призначена для споживання людиною, із підземних джерел питного водопостачання або з систем централізованого питного водопостачання, додатково оброблена для поліпшення її якості, фасована в герметичну спожиткову тару і призначена для забезпечення фізіологічних, санітарно-гігієнічних і господарсько-побутових потреб людини; вода питна, призначена для споживання людиною - вода, яка за органолептичними властивостями, хімічними, мікробіологічними, паразитологічними та радіологічними показниками відповідає санітарному законодавству (вода з централізованих систем водопостачання, фасована, з шахтних колодязів, каптажів джерел, бюветів і пунктів розливу); вода для забезпечення господарсько-побутових потреб людини - вода централізованих систем питного водопостачання, призначена для прання білизни, прибирання житла та інших аналогічних цілей; вода для забезпечення санітарно-гігієнічних потреб людини - вода централізованих систем питного водопостачання, призначена для особистої гігієни: вмивання, прийняття душу та ванни, видалення забруднень з продуктів харчування, миття посуду і змивання унітазу; вода питна для забезпечення фізіологічних потреб людини - вода, яку в природному стані чи після оброблення використовують для задоволення питних потреб людини і готування їжі, що її постачають без подання в розподільну мережу з бювету, після доочищення в пункті розливу або розфасовують у пляшки та контейнери; вода систем централізованого питного водопостачання - вода, яка забезпечує потреби споживачів за допомогою комплексу об'єктів, споруд, розподільних мереж, пов'язаних єдиним технологічним процесом виробництва та транспортуванням питної води; постачання питної води - вид нецентралізованого питного водопостачання для забезпечення індивідуальних споживачів питною водою.

Отже, виходячи з аналізу вище вказаних положень нормативно-правових актів, суд доходить висновку, що приватна фірма "ГАЛС" є підприємством питного водопостачання, яке здійснює нецентралізоване постачання питної води для задоволення потреб населення за допомогою пересувних пунктів розливу - автоцистерн (коду ДКПП 36.00), а також виробляє та реалізує фасовану у пляшки питну воду через торгівельні мережі (код ДКПП 11.07).

Положеннями п.п.255.5.2 п.255.5 ст. 255 Податкового кодексу України, ставки рентної плати за спеціальне використання води встановлюються у таких розмірах: за спеціальне використання підземних вод: для Харківської області ставка рентної плати за 100 куб. метрів становить 53,47 грн.

Відповідно до приписів п.п.255.5.6 п.255.5 ст. 255 Податкового кодексу України, ставки рентної плати за воду, що входить виключно до складу напоїв становить: 33,85 гривні за 1 куб. метр поверхневої води; 39,48 гривні за 1 куб. метр підземної води.

Таким чином, приватна фірма "ГАЛС" як підприємство питного водопостачання, у розпорядженні якого є власна артезіанська свердловина "Роганська-1" повинна сплачувати рентну плату в такому порядку: за спеціальне використання підземних вод для виробництва питної води (код ДКПП 36.00.11) за ставкою згідно п.п.255.5.2. ст. 255 Податкового кодексу України; за воду, що входить до складу напоїв (код ДКПП 11.07) за ставкою, встановленою п.п. 255.5.6. ст..255 Податкового кодексу України.

Листом від 01.06.2010 року №781/11/13-10 Вищий адміністративний суд зазначив, що головною рисою індивідуальних правових актів є їхня конкретність, а саме: чітке формулювання конкретних юридичних волевиявлень суб'єктами адміністративного права, які видають такі акти; розв'язання за їх допомогою конкретних, а саме індивідуальних, справ або питань, що виникають у сфері державного управління; чітка визначеність адресата - конкретної особи або осіб; виникнення конкретних адміністративно-правових відносин, обумовлених цими актами.

Більш того, суд вважає, що індивідуальна податкова консультація не може складатись лише з послідовного цитування нормативних актів без конкретних, чітких висновків. Також, індивідуальна податкова консультації не може мати у своєму змісті подвійне тлумачення зазначеного в ній тексту.

З урахуванням викладеного вище, індивідуальна податкова консультація повинна виконувати свої функції щодо допомоги платнику податків стосовно практичного використання конкретної норми закону або нормативно-правового акта з питань адміністрування податків чи зборів, та в жодному разі не може містити довільне тлумачення норм закону.

Підсумовуючи викладене, суд вважає, що оспорювані позивачем індивідуальні податкові консультації №3534/10/28-09-39 від 15 квітня 2015 року та № 769/10/28-09-39 від 03 липня 2015 суперечать нормам Податкового кодексу України, які регулюють порядок сплати рентної плати, оскільки приватна фірма "ГАЛС", як підприємство питного водопостачання, у розпорядженні якого є власна артезіанська свердловина "Роганська-1" повинна сплачувати рентну плату в такому порядку: за спеціальне використання підземних вод для виробництва питної води (код ДКПП 36.00.11) за ставкою згідно п.п.255.5.2. ст. 255 Податкового кодексу України; за воду, що входить до складу напоїв (код ДКПП 11.07) за ставкою, встановленою п.п. 255.5.6. ст..255 Податкового кодексу України.

За правилами ч. 2 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Враховуючи вищевикладене, суд знаходить позов обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню у повному обсязі.

Керуючись ст.ст. 8 і 19 Конституції України, ст.ст. 7-11, ч. 1 ст. 158, ст. 159, ч. ч. 1, 2 ст. 160, ст. 161, ч. 1 ст. 162, ст. 163 КАС України, суд, -

П О С Т А Н О В И В:

Адміністративний позов приватної фірми "ГАЛС" до центрального офісу з обслуговування великих платників податків спеціалізована державна податкова інспекція з обслуговування великих платників податків у м. Харкові Міжрегіонального ГУ ДФС України про визнання недійсними індивідуальних податкових консультацій - задовольнити у повному обсязі.

Визнати недійсними та скасувати індивідуальні податкові консультації № 3534/10/28-09-39 від 15 квітня 2015 року та № 769/10/28-09-39 від 03 липня 2015 видані центральним офісом з гбслуговування великих платників - спеціалізованою державною податковою інспекцією з вслуговування великих платників у м. Харкові Міжрегіонального головного управління ДФС.

Зобов'язати центральний офіс з обслуговування великих платників податків спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників податків у м. Харкові Міжрегіонального ГУ ДФС України надати нову податкову консультацію з урахуванням висновків суду.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Харківський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги у 10-денний строк з дня отримання копії постанови.

Постанова набирає законної сили у порядку, передбаченому ст. 254 КАС України.

Повний текст постанови виготовлено 28 вересня 2015 року.

Суддя М.О. Лук'яненко