Постанова № 52135826, 29.09.2015, Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
29.09.2015
Номер справи
804/13193/15
Номер документу
52135826
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29 вересня 2015 р. Справа № 804/13193/15

Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Кальника В.В. розглянувши у письмовому провадженні у місті Дніпропетровську адміністративну справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до відповідача 1 уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «Всеукраїнський ОСОБА_2» ОСОБА_3, відповідача 2 Фонду гарантування вкладів фізичних осіб про визнання протиправною бездіяльності та зобовязання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

31 серпня 2015 року ОСОБА_1 звернулася до Дніпропетровського окружного адміністративного суду із адміністративним позовом до відповідача 1 уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «Всеукраїнський ОСОБА_2» ОСОБА_3, відповідача 2 Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, в якому просить:

- визнати протиправною бездіяльність уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію Публічного акціонерного товариства «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОСОБА_2» ОСОБА_3 щодо не включення позивача - ОСОБА_1 (паспорт серії АО № 053394 виданий Павлоградським МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області 14.06.2012 р., реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1) до Переліку вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб за договором банківського вкладу № 851925/2014 від 06.10.2014р.

- зобов'язати уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію Публічного акціонерного товариства «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОСОБА_2» ОСОБА_3 включити позивача - ОСОБА_1 (паспорт серії АО № 053394 виданий Павлоградським МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області 14.06.2012 р., реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1) в межах гарантованої суми до Переліку вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами в Публічному акціонерному товаристві «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОСОБА_2» за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб - відповідно до суми депозиту та нарахованих відсотків, що облікуються за договором банківського вкладу (депозиту) № 851925/2014 від 06.10.2014р. та надати до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб додаткову інформацію про позивача для внесення даних Позивача до Загального Реєстру вкладників Публічного акціонерного товариства «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОСОБА_2», які отримують кошти в межах гарантованої суми відшкодування за рахунок коштів Фонду;

- зобовязати Фонд гарантування вкладів фізичних осіб включити позивача - ОСОБА_1 (паспорт серії АО № 053394 виданий Павлоградським МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області 14.06.2012 р., реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1) до Загального реєстру вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами в публічному акціонерному товаристві «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОСОБА_2» за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на те, що є вкладником в банку ПАТ «ВіЕйБі Банк», що підтверджується договором банківського вкладу, отже, згідно з положенням ЗУ «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», повинен бути включений до переліку вкладників. Проте, позивач вважає, що всупереч вимогам чинного законодавства, його безпідставно не включено до переліку вкладників ПАТ «ВіЕйБі Банк», які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду, що, в свою чергу, на думку позивача, порушує його права.

Позивач у судове засідання не зявився.

Відповідач 1 до суду не прибув, надав письмові заперечення, в яких свою позицію обґрунтовував тим, що обставини, зазначені позивачем, не відповідають фактичним обставинам справи, а самі вимоги не можуть бути задоволені внаслідок їх безпідставності та незаконності, з огляду на не, що відповідно до ч. 5 ст. 27 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» протягом шести днів з дня отримання Фондом рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку виконавча дирекція Фонду затверджує реєстр вкладників для здійснення виплат відповідно до наданого уповноваженою особою Фонду переліку вкладників. Фонд публікує оголошення про відшкодування коштів вкладникам у газетах «Урядовий кур'єр» або «Голос України» та на своїй офіційній сторінці в мережі Інтернет не пізніше ніж через сім днів з дня прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку.

Відповідно до пункту 6 Розділу III Положення про порядок відшкодування Фондом гарантування вкладів фізичних осіб коштів за вкладами, затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду від 09.08.2012 року, протягом процедури ліквідації уповноважена особа Фонду може надавати до Фонду додаткову інформацію про вкладників стосовно: зменшення (збільшення) кількості вкладників, яким необхідно здійснити виплати відшкодування; зміни розміру належних їм сум; зміни особи вкладника; змін реквізитів вкладників; змін розміру сум разом із змінами реквізитів вкладників.

Додаткова інформація залежно від її типу надається окремими файлами, що формуються згідно з додатками 9 та 10 до цього Положення.

Відповідач 1 зазначив, що єдиною підставою для включення позивачів до Загального реєстру є: наявність позивача у складеному уповноваженою особою переліку вкладників (ч. 5 ст. 27 Закону № 4452-УІ) або в наданій уповноваженою особою додатковій інформації про вкладників (на підставі п. 6 розділу III Положення про порядок відшкодування Фондом гарантування вкладів фізичних осіб коштів за вкладами), а оскільки у переданому уповноваженою особою переліку вкладників ПАТ «ВіЕйБі Банк» інформація про позивача була відсутня, дані про позивача не могли бути враховані Фондом при складані Загального реєстру.

Отже, на думку відповідача 1, уповноваженою особою не вчинено протиправних дій відносно ОСОБА_1, а тому відсутні підстави для зобовязання субєкта владних повноважень вчиняти дії шляхом зобовязання включити позивача до переліку вкладників.

Представник відповідача 2 до суду не прибув.

У відповідності до вимог ст. 128 КАС України, справу розглянуто без участі сторін, на підставі наявних у ній доказів.

Розглянувши подані документи і матеріали, зясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд дійшов висновку про наступне.

Судом встановлено, матеріалами справи підтверджено, що 06 жовтня 2014 року між ОСОБА_1 та Публічним акціонерним товариством «Всеукраїнський ОСОБА_2» був укладений договір банківського вкладу «НВУ «Піврічний» в національній валюті № 851925/2014, за умовами якого, відповідно до пунктів 1.1 та 1.3 вкладник до Банку передає, а ОСОБА_2 приймає грошові кошти в сумі 200 000 (двісті тисяч) гривень на строк розміщення вкладу - 13 (тринадцять) місяців від дати укладення договору, тобто до 06 листопада 2015р. під 25,15 (двадцять п'ять цілих п'ятнадцять сотих) % річних (п. 1.5 Договору). Для обліку вкладу ОСОБА_2 відкриває на імя Вкладника вкладний рахунок № 26357070003532.

Відповідно до п. 1.2 Договору - Банк відкриває на імя Вкладника поточний рахунок № 2625450010/040000443603 для виплати нарахованих процентів за збереження вкладу та вкладний рахунок за вкладом на вимогу «Для виплат» № 26205070005295, на який ОСОБА_2 перераховує Вклад по закінченні строку його дії.

07.10.2014р. на виконання умов укладеного Договору, з поточного рахунку ОСОБА_4 № 26204070004327 на вкладний рахунок ОСОБА_1 № 26357070003532 було перераховано кошти в розмірі 200 000 (двісті тисяч) гривень

Відповідно до постанови Правління Національного банку України від 19.03.2015 № 188 «Про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ВіЕйБі Банк», виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) прийнято рішення від 20.03.2015 № 63 «Про початок процедури ліквідації ПАТ «ВіЕйБі Банк» та призначення уповноваженої особи Фонду на ліквідацію банку», згідно з яким було розпочато процедуру ліквідації ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ВіЕйБі Банк» (далі ПАТ «ВіЕйБі Банк») та призначено уповноваженою особою Фонду на ліквідацію ПАТ «ВіЕйБі Банк» строком на 1 рік з 20.03.2015 по 19.03.2016 включно ОСОБА_3.

02.06.2015 року уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОСОБА_2» ОСОБА_3 у відповідь на адвокатське звернення від 25.05.2015 року надала письмову відповідь про те, що використання коштів, що знаходяться на рахунках позивача обмежено, бо є підстави вважати, що позивачем були проведені операції, результатом яких стало збільшення гарантованої суми відшкодування за вкладами фізичних осіб Фондом гарантування вкладів фізичних осіб. Та для всебічного, повного і обєктивного дослідження обставин справи ПАТ «ВіЕйБі Банк» звернувся з заявою до правоохоронних органів про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

У провадженні слідчого відділу Шевченківського РУ ГУМВС України в м. Києві перебували матеріали кримінального провадження, внесеного до Єдиноо реєстру досудових розслідувань за № 12015100100005550 від 15.05.2015 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 190 КК України.

26.06.2015 року за результатами досудового розслідування слідчим СВ Шевченківського РУ ГУМВС України в м. Києві ОСОБА_5 було винесено Постанову про закриття кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12015100100005550 від 15.05.2015 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 190 КК України, у звязку з встановленням відсутності складу кримінального правопорушення.

20.07.2015 року уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОСОБА_2» ОСОБА_3 листом № 03/1-20445 додатково повідомила позивача про те, що за результатами аналізу Договору банківського вкладу вбачається, що позивачем була проведена низка операцій, результатом яких стало збільшення гарантованої суми відшкодування за вкладами фізичних осіб Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, а отже уповноважена особа звернулася за заявою до правоохоронних органів про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Позивач, посилаючись на протиправну бездіяльність відповідачів щодо не включення його до переліку вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду та до Загального реєстру вкладників, звернувся до суду за захистом порушеного права.

Відповідно до частин 1 і 2 статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень шляхом справедливого, неупередженого та своєчасного розгляду адміністративних справ.

До адміністративних судів можуть бути оскаржені будь-які рішення, дії чи бездіяльність суб'єктів владних повноважень, крім випадків, коли щодо таких рішень, дій чи бездіяльності Конституцією чи законами України встановлено інший порядок судового провадження.

При цьому, під бездіяльністю розуміється пасивна поведінка субєкта владних повноважень, а під порушенням прав, свобод та інтересів наявність негативних протиправних наслідків для позивача, як наслідок такої бездіяльності.

Вирішуючи вказаний спір, суд вважає за необхідне зясувати, чи було допущено уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів на ліквідацію ПАТ «Всеукраїнський ОСОБА_2» ОСОБА_3А та Фондом гарантування вкладів фізичних осіб пасивну поведінку відносно позивача при формуванні переліку вкладників та Загального реєстру вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду, та чи настали на момент розгляду справи для позивача негативні наслідки.

Правові, фінансові та організаційні засади функціонування системи гарантування вкладів фізичних осіб, повноваження Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд), порядок виплати Фондом відшкодування за вкладами, а також відносини між Фондом, банками, Національним банком України, повноваження та функції Фонду щодо виведення неплатоспроможних банків з ринку і ліквідації банків встановлюються Законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Відповідно до ст. 26 Закону встановлено, що Фонд гарантує кожному вкладнику банку відшкодування коштів за його вкладом, але не більше суми граничного розміру відшкодування коштів за вкладами, встановленого на дату прийняття такого рішення, незалежно від кількості вкладів в одному банку і сума граничного розміру відшкодування коштів за вкладами не може бути меншою 200000 гривень. Вкладник набуває право на одержання гарантованої суми відшкодування коштів за вкладами за рахунок коштів Фонду в межах граничного розміру відшкодування коштів за вкладами після прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку, проте Фонд завершує виплату гарантованих сум відшкодування коштів за вкладами в день внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб запису про ліквідацію банку як юридичної особи.

Згідно статті 27 цього Закону, Уповноважена особа Фонду складає перелік вкладників та визначає розрахункові суми відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду відповідно до вимог цього Закону та нормативно-правових актів Фонду станом на день отримання рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку, протягом трьох днів з дня отримання Фондом рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку формує повний перелік вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду, із визначенням сум, що підлягають відшкодуванню, а виконавча дирекція Фонду протягом шести днів з дня отримання Фондом рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку затверджує реєстр вкладників для здійснення виплат відповідно до наданого уповноваженою особою Фонду переліку вкладників. Також, протягом трьох днів з дня отримання Фондом рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію Уповноважена особа Фонду формує перелік вкладників, кошти яких не підлягають відшкодуванню Фондом відповідно до частини четвертої статті 26 цього Закону.

При цьому, відповідно до ст. 37 Закону, Уповноважена особа Фонду має право, зокрема, продовжувати, обмежувати або припиняти здійснення банком будь-яких операцій; звертатися до правоохоронних органів із заявою про вчинення кримінального правопорушення в разі виявлення фактів шахрайства та інших протиправних дій працівників банку або інших осіб стосовно банку.

Також, Закон визначає повноваження уповноваженої особи Фонду під час дії тимчасової адміністрації. Зокрема, стаття 38 Закону передбачає, що протягом дії тимчасової адміністрації уповноважена особа Фонду зобовязана забезпечити перевірку правочинів (у тому числі договорів), вчинених (укладених) банком протягом одного року до дня запровадження тимчасової адміністрації банку, на предмет виявлення правочинів (у тому числі договорів), що є нікчемними з підстав, визначених частиною третьою цієї статті.

Більш детальний порядок відшкодування Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) коштів за вкладами фізичних осіб визначений Положенням про порядок відшкодування Фондом гарантування вкладів фізичних осіб коштів за вкладами (далі - Положення), яке затверджено Рішенням Виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 09.08.2012 року № 14.

Відповідно до вказаного Положення, вкладник набуває право на одержання гарантованої суми відшкодування коштів за вкладами за рахунок коштів Фонду в межах граничного розміру відшкодування коштів за вкладами після прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку (пункт 8 Розділу І Положення), а Фонд завершує виплату гарантованих сум відшкодування коштів за вкладами в день внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про ліквідацію банку як юридичної особи (пункт 11 Розділу І Положення).

Банк після отримання повідомлення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних станом на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку повинен здійснити, зокрема, формування файлів та архівування бази даних про вкладників відповідно до вимог розділу ІІ Правил; направлення до Фонду файлів бази даних разом із супровідним листом (пункт 4 розділу ІІ Положення).

Банк має право надати до Фонду відповідні зміни до бази даних про вкладників (пункт 6 розділу ІІ Положення).

Уповноважена особа Фонду протягом трьох днів з дня отримання Фондом рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку формує та подає до Фонду повний перелік вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду (додаток 8), із визначенням сум, що підлягають відшкодуванню (далі - Перелік), перелік вкладників, кошти яких не підлягають відшкодуванню Фондом відповідно до пунктів 4 - 6 частини четвертої статті 26 Закону, а також перелік осіб, які на індивідуальній основі отримують від банку проценти за вкладом на більш сприятливих договірних умовах, ніж звичайні, або мають інші фінансові привілеї від банку (пункт 3 розділу ІІІ Положення).

Протягом процедури ліквідації уповноважена особа Фонду може надавати до Фонду додаткову інформацію про вкладників стосовно зменшення (збільшення) кількості вкладників, яким необхідно здійснити виплати відшкодування (пункт 6 розділу ІІІ Положення).

Фонд складає на підставі Переліку загальний Реєстр вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду (пункт 2 розділу ІV Положення).

Виконавча дирекція Фонду приймає рішення про відшкодування коштів за вкладами та затверджує Загальний Реєстр протягом шести днів з дня отримання рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку (пункт 4 розділу ІV Положення).

Отже, з наведених нормативно правових актів встановлено, що відшкодування коштів триває з моменту прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку та завершується в день внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб запису про ліквідацію банку як юридичної особи. При цьому, ще під час дії тимчасової адміністрації та ліквідації банку уповноважена особа Фонду вживає заходів щодо: 1) перевірки правочинів, укладених банком, 2) формування переліку вкладників, яким кошти підлягають відшкодуванню, 3) формування переліку вкладників, кошти яких не підлягають відшкодуванню Фондом; 4) повідомлення правоохоронних органів у випадку виявлення протиправних дій відносно банку тощо, а Фонд на підставі складеного уповноваженою особою Фонд переліку складає і затверджує Загальний реєстр вкладників.

З матеріалів справи, а саме відповіді уповноваженої особи від 20.07.2015 року №03/1-20445, яка була надана на заяву адвоката позивача від 13.07.2015 року № 13/07/2015-1 вбачається, що, з посиланням на ч. 2 ст. 38 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», уповноваженою особою було зазначено про необхідність забезпечення перевірки договорів, укладених між вкладниками та Банком. Додатково повідомлено, що за результатами аналізу Договорів банківських вкладів, укладених з ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11,ОСОБА_12, ОСОБА_13, ОСОБА_14, ОСОБА_15, ОСОБА_1 вбачається, що вкладниками була проведена низка операцій, результатом яких стало збільшення гарантованої суми відшкодування за вкладами фізичних осіб Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, що є неприпустимим. Для всебічного, повного і об'єктивного дослідження обставин справи ПАТ «ВіЕйБі Банк» звернувся з заявою до правоохоронних органів про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань відносно вказаних осіб.

На підтвердження проведення уповноваженою особою відповідних перевірок, відповідачем 1 до суду надано копію наказу №76 від 31.01.2015р. про проведення додаткової перевірки операцій за рахунками фізичних осіб, яким було створено комісію для проведення перевірки операцій по рахункам фізичних осіб та ОСОБА_16 з ОСОБА_15 перевірки рахунків фізичних осіб, операції за якими призупинені, а також надано копії відповідних рішень Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, якими було погоджено обмеження виплат за рахунками вкладників.

У звязку з чим, уповноваженою особою Фонду на підставі п.п. 3 п.2 статті 37 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» було обмежено операції за рахунками з метою зясування наявності чи відсутності порушення зазначених вище обмежень.

Також, з матеріалів справи вбачається, що у переданому уповноваженою особою переліку вкладників ПАТ «ВіЕйБі Банк» інформація про позивача відсутня, як наслідок, дані про позивача не могли бути враховані Фондом при складані Загального реєстру.

Отже, з матеріалів справи вбачається, що у строки, встановлені Законом, уповноваженою особою Фонду було складено перелік вкладників, яким кошти підлягають відшкодуванню, а Фондом на підставі вказаного переліку було складено і затверджено Загальний реєстр вкладників, і позивач ОСОБА_1 не був включений до вказаних переліку та, як наслідок, реєстру.

Таким чином, з матеріалів справи зясовано, що уповноваженою особою Фонду, у межах її компетенції та покладених обовязків вживалися дії щодо перевірки правочинів, укладених банком, формування переліку вкладників, яким кошти підлягають відшкодуванню. Тобто, фактично, відповідачем 1 вчинялися дії, спрямовані на перевірку правочинів банку та виплату відшкодування.

Оскільки судом не встановлено пасивної поведінки відповідачів відносно позивача при складанні переліку вкладників та формуванні і затвердженні реєстру вкладників, суд приходить до висновку про необґрунтованість тверджень позивача про допущення з боку відповідачів протиправної бездіяльності.

Також, судом не було встановлено факт порушення з боку відповідачів його прав під час дії тимчасової адміністрації в ході ліквідації банку, а саме не доведено факту настання негативних наслідків, оскільки відповідно до Положення про порядок відшкодування Фондом гарантування вкладів фізичних осіб коштів за вкладами протягом процедури ліквідації уповноважена особа Фонду може надавати до Фонду додаткову інформацію про вкладників стосовно зменшення (збільшення) кількості вкладників, яким необхідно здійснити виплати відшкодування, тобто фактично доповнювати або змінювати перелік вкладників, яким кошти підлягають відшкодуванню, а Фонд вказані зміни враховує шляхом внесення змін до Реєстру вкладників.

Відповідно до статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, а суд згідно статті 86 КАС України оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.

З огляду на вищевикладене, позивачем не доведено обставин, на яких ґрунтуються його вимоги, а відтак, позов задоволенню не підлягає.

Керуючись статтями 128, 158-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

У задоволенні адміністративного позову ОСОБА_1 до відповідача 1 уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «Всеукраїнський ОСОБА_2» ОСОБА_3, відповідача 2 Фонду гарантування вкладів фізичних осіб про визнання протиправною бездіяльності та зобовязання вчинити певні дії відмовити повністю.

Постанова суду набирає законної сили відповідно до статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена в порядку та у строки, встановлені статтею 186 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя ОСОБА_16