Справа № 367/2262/15-а
У Х В А Л А
28 вересня 2015 року Ірпінський міський суд Київської області в складі:
головуючого судді Мікуліна А.В.,
при секретарі Дегтяр М.В.,
розглянувши в приміщенні Ірпінського міського суду Київської області адміністративну справу за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 до Київської обласної державної адміністрації та Департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації про оскарження бездіяльності структурного підрозділу місцевої державної адміністрації з питань соціального захисту населення,
в с т а н о в и в:
До Ірпінського міського суду Київської області надійшов зазначений вище адміністративний позов.
Позивачі в судове засідання не зявилися, подали до суду заяву в якій просять провести судове засідання за їх відсутності.
Представник Київської обласної державної адміністрації подав до суду клопотання в якому просить передати справу за належною підсудністю до Київського окружного адміністративного суду.
Оскільки сторони в судове засідання не зявилися, на підставі ч. 1 ст. 41 КАС України фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.
Оглянувши письмові матеріали адміністративної справи, суд вважає, що зазначену справу необхідно передати до іншого адміністративного суду так як вона предметно підсудна іншому суду, виходячи із наступних підстав.
Відповідно до п. 2 ч. 1 статті 22 Кодексу адміністративного судочинства України (далі КАС України) суд передає адміністративну справу на розгляд іншого адміністративного суду, зокрема, якщо відкрито провадження у справі, яка предметно підсудна іншому суду.
Згідно із п. 1 ч. 2 статті 18 КАС України окружним адміністративним судам підсудні адміністративні справи однією зі сторін в яких є орган державної влади, інший державний орган, орган влади Автономної Республіки Крим, обласна рада, Київська, Севастопольська міська рада, їх посадова чи службова особа, крім випадків, передбачених цим Кодексом, та крім справ щодо їх рішень, дій чи бездіяльності у справах про адміністративні проступки та справ, які підсудні місцевим загальним судам як адміністративним судам.
Враховуючи викладене, адміністративний позов ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 до Київської обласної державної адміністрації та Департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації про оскарження бездіяльності структурного підрозділу місцевої державної адміністрації з питань соціального захисту населення підлягає передачі до Київського окружного адміністративного суду за предметною підсудністю.
На підставі вищезазначеного, керуючись статтями 18, 22, 158 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,
у х в а л и в :
Передати адміністративну справу за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 до Київської обласної державної адміністрації та Департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації про оскарження бездіяльності структурного підрозділу місцевої державної адміністрації з питань соціального захисту населення на розгляд до Київського окружного адміністративного суду.
Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду через Ірпінський міський суд шляхом подання апеляційної скарги протягом 5 (пяти) днів з дня проголошення ухвали.
Суддя: ОСОБА_4