УКРАЇНА
Господарський суд
Житомирської області
_______________
10002, м. Житомир, майдан Путятинський 3/65
УХВАЛА
від "25" лютого 2011 р. Справа № 3/63-Б
За заявою: Державної податкової інспекції у Житомирській області (м.Житомир)
до боржника: ОСОБА_1 приватного підприємства "Оріон" (с.Кодня Житомирський район Житомирська область)
про визнання банкрутом
Представники:
ініціюючого кредитора: ОСОБА_2 - пред. за дов. від 08.02.11 року №1462/9/10-0 (приймав участь 08.02.11р.), ОСОБА_3 - зав. юрид. сектору ДПІ у Житом. р-ні, дов. №13397/9/10-0и від 23.09.10р.
боржника: ОСОБА_4 - керівник паспорт серії ВМ 431651 виданий Богунським РВ УМВС України в Житомирськвй області (присутній в засіданні суду 08.02.11р., 25.02.11р.).
присутні в засіданні суду: ОСОБА_5 - арбітражний керуючий (присутній в засіданні суду 08.02.11р., 25.02.11р.), ОСОБА_6 - арбітражний керуючий (присутній в засіданні суду 08.02.11).
В засіданні суду 08.02.11р. оголошувалась перерва до 25.02.11р. згідно ст. 77 ГПК України.
Ухвалою від "21" грудня 2010 р. за заявою Державної податкової інспекції у Житомирській області (м.Житомир) господарський суд порушив провадження у справі про банкрутство ОСОБА_1 приватного підприємства "Оріон" (с. Кодня Житомирський район Житомирська область).
Представники ініціюючого кредитора в судових засіданнях 08.02.11р., 25.02.11р. свої вимоги підтримали з мотивів, викладених у заяві про порушення провадження у справі про банкрутство та наполягали на подальшому її провадженню. На виконання вимог ухвали суду надав суду частково витребувані докази.
Крім того, в судовому засіданні 25.02.11р. представник ініціюючого кредитора підтвердив згоду на призначення розпорядника майна боржника СПП "Оріон" арбітражного керуючого ОСОБА_5
Представник боржник у своєму відзиві за №8 від 07.02.11р. визнає заборгованість перед ініціюючим кредитором на суму 546061, 22 грн., а також повідомив господарський суд, що станом на 15.12.10р. заборгованість перед кредиторами становить 525711, 83 грн., заборгованість по сплаті податків та зборів на суму 880660, 76 грн. та про відсутність заборгованості по заробітній платі перед працівниками підприємства (довідка №6 від 07.02.11р.). Також боржником надані відомості про обслуговуючі банківські установи, копію Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи сільськогосподарського приватного підприємства "Оріон" (с. Кодня, Житомирського району) та копію Статуту СПП "Оріон".
Окрім того, Відділ Державної виконавчої служби Житомирського РУЮ до господарського суду направив копію постанови про зупинення виконавчого провадження від 11 січня 2011р., що перебувають на виконанні у відділі державної виконавчої служби.
Розглянувши в підготовчому засіданні господарського суду матеріали справи, заслухавши представників ініціюючого кредитора та боржника, господарський суд, -
ВСТАНОВИВ:
Сільськогосподарське приватне підприємство "Оріон" (с. Кодня, Житомирського району) як юридичну особу було зареєстровано розпорядженням голови Житомирської районної адміністрації від 27.12.00р. за №138 та присвоєно ідентифікаційний код 31106287 за юридичною адресою: с. Кодня, вул. Калініна, Житомирського району, Житомирської області, що підтверджується довідкою з ЄДР (а. с. 30-33).
Відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" боржника отримав Свідоцтво єдиного зразка серії АОО №139741.
У відповідності до п. 1.2 Змін та доповнень до Статуту від 29.05.02р., засновником і власником підприємства є громадянин України ОСОБА_4, що мешкає за адресою: м. Житомир, провулок Другий Курганний, №6, НОМЕР_1, виданий Богунським РВ УМВС України в Житомирській області 24 вересня 1997р.
Згідно 1.7 Доповнень до Статуту від 15.10.2001р., підприємство є правонаступником частки колективного сільськогосподарського підприємства "Україна" с. Кодня, зареєстрованого Житомирською РДА в частині боргових та майнових зобов'язань, згідно актів передачі.
Пунктом 2.2 Статуту визначено предмет діяльності підприємства: сільськогосподарське виробництво (вирощування), переробка та реалізація товарної продукції і сировини; заготівля, зберігання і переробка сільськогосподарської продукції та будь-якої іншої продукції, як власного виробництва так і придбаної, та її реалізація; закупка сільськогосподарської продукції, худоби, товарно-матеріальних цінностей, в тому числі, у населення за готівку або шляхом товарообміну на взаємовигідних умовах та інше.
В п. 3.5 Статуту зазначено, що власник підприємства відповідає за зобов'язаннями підприємства внесеним майном та коштами, на які відповідно до чинного законодавства, може бути звернено стягнення.
Підприємство має: самостійний баланс; поточний, валютний та інші рахунки в банках; фірмовий знак і товарну марку, які затверджуються Власником та реєструються в торговельно-промисловій палаті України; печатку, кутовий та інші штампи зі своєю назвою, банківськими, поштовими та іншими реквізитами (п. 3.7 Статуту).
Припинення діяльності підприємства може відбуватися шляхом ліквідації у випадку визнання його банкрутом ( п. 13.4 Статуту).
Ухвалою від 21.12.10р. за заявою ініціюючого кредитора Державної податкової інспекції у Житомирському районі порушено провадження у справі про банкрутство ОСОБА_1 приватного підприємства "Оріон" (с.Кодня, Житомирського району) за правилами статей 8, 11-13 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі - Закон №2343) та призначено підготовче засідання суду на 13.01.11р, про що належним чином сторони повідомлені.
Ухвалою від 13.01.11р. засідання суду призначено на 08.02.11р., в судовому засіданні 08.02.11р. оголошено перерву до 25.02.11р. із викликом представників сторін.
Відповідно до ч.4 статті 11 Закону № 2343 у підготовчому засіданні суддя оцінює подані документи, заслуховує пояснення сторін, розглядає обгрунтованість заперечень боржника.
Відповідно до п. 70 Постанови Пленуму ВСУ № 15 від 18.12.2009 року "Про судову практику у справах про банкрутство" зазначено, у підготовчому засіданні суд має перевірити наявність ознак неплатоспроможності боржника, розмір вимог кредитора (кредиторів), їх безспірність, а відтак, наявність підстав для застосування подальших судових процедур у справі про банкрутство.
Відповідно до ч.3 статті 6 Закону № 2343 ознаками неплатоспроможності боржника є: наявність грошових вимог до кредитора в сумі не менше 300 мінімальних заробітних плат; безспірність цих вимог; їх незадоволеність боржником протягом трьох місяців після встановленого для їх погашення строку.
Окрім того, як наголошується у п.26 Постанови № 15, для порушення справи про банкрутство боржника не вимагається встановлення даних про перевищення сумарного розміру його заборгованості над вартістю всіх майнових активів боржника за даними бухгалтерського обліку чи фінансової звітності.
Зі змісту статті 1 Закону № 2343 випливає, що вимоги кредиторів, які звернулися із заявою про порушення провадження у справі про банкрутство за своєю суттю мають бути грошовими, в тому числі щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), які боржник неспроможний виконати після настання встановленого строку їх сплати, в даному випадку, податків і зборів (обов'язкових платежів) не інакше як через відновлення платоспроможності.
Закон № 2343 не визначає, які зобов'язання належить вважати податком і збором (обов'язковим платежем) та які саме суми мають враховуватися господарським судом під час порушення провадження у справі про банкрутство за такими вимогами.
В таких випадках, господарський суд зобов'язаний застосовувати ч.1 ст.5 Закону №2343, відповідно до якої провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.
Так, згідно ст.13 Закону України "Про систему оподаткування" в Україні справляються загальнодержавні і місцеві податки і збори (обов'язкові платежі), вичерпний перелік яких міститься у статтях 14 і 15 цього Закону.
У статті 1 Закону № 2343 визначено вичерпне коло зобов'язань, які не включаються до складу грошового зобов'язання, в тому числі, зобов'язання щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), якими, зокрема, є неустойка (пеня та штраф), визначена на дату подання заяви до господарського суду.
З огляду на наведене, Закон № 2343 не відносить суми неустойки ( пені, штрафів), інших фінансових санкцій, що стягуються до бюджетів за порушення податкового законодавства та законодавства про загальноообов'язкове державне пенсійне страхування до категорії податків і зборів (обов'язкових платежів). Такі суми враховуються окремо та не можуть бути підставою для порушення провадження у справі про банкрутство боржника, не зважаючи на їх безспірність ( визнання в судовому порядку).
Таким чином, при визначені розміру безспірних вимог кредиторів враховуються виключно суми податків і зборів (обов'язкових платежів), які сукупно повинні складати не менше трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати (п.17 Постанови № 15.).
Станом на день звернення ініціюючого кредитора із заявою про порушення провадження у справі про банкрутство СПП "Оріон" 16.12.2010 року, сума безспірних вимог кредитора до боржника щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) сукупно повинна складати 276 600, 00 грн. ( згідно Закону України від 27.04.2010р. № 2154-VI визначено мінімальний розмір заробітної плати з 01.12.2010року - 922 грн.).
Обгрунтовуючи дотримання вище зазначених вимог Закону № 2343, ініціюючим кредитором зазначено про те, що постановою Житомирського окружного адміністративного суду від 21.06.2010р. у справі за № 32-а-30755/08 стягнуто з ОСОБА_1 приватного підприємства "Оріон" - 452151, 46 грн. заборгованості зі сплати податку з доходів фізичних осіб за період з 01.07.05р. по 30.06.08р., 341, 68 грн. - донарахованої суми податку, 92884, 72 грн. - пені, 683, 36 грн. - штрафних санкцій, а всього 546061, 22 грн.
З врахуванням вище викладеного, господарський суд прийшов до висновку, що грошовим зобов'язанням боржника перед ініціюючим кредитором зі сплати податків і зборів ( обов'язкових платежів) є сума - 452 493, 14 грн. основного боргу, яка перевищує розмір 300 мінімальних заробітних плат.
Загалом розмір безспірних грошових вимог ініціюючого кредитора, що підлягає визнанню за наслідками підготовчого засідання складає 546061, 22 грн.
Останньою ознакою неплатоспроможності боржника, є невиконання ним безспірних вимог кредитора протягом трьох місяців.
У п. 31 Постанови Пленуму ВСУ № 15 від 18.12.2009 року "Про судову практику у справах про банкрутство" зазначено, що терміном, з якого має обчислюватися мінімальний тримісячний строк прострочення боржником виконання свого зобов'язання, є момент у часі, з настанням якого це зобов'язання мало бути виконано боржником згідно з вказівками закону або договору.
За змістом приписів частин восьмої та десятої статті 7 Закону № 2343 кредитор має у цей тримісячний строк здійснити заходи щодо стягнення боргу шляхом пред'явлення виконавчого документа до виконання відповідно до вимог Закону України "Про виконавче провадження", зокрема з дня винесення постанови державним виконавцем про порушення виконавчого провадження, чи погашення податкового боргу за вимогами Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" і додати докази цього до своєї заяви.
На підтвердження обставин невиконання боржником безспірних вимог кредитора протягом трьох місяців після встановленого для їх погашення строку ініціюючим кредитором зазначено, що на виконання вказаного рішення №2-а-30755/08 від 21.06.2010р. Житомирським окружним адміністративним судом було видано виконавчий лист №2739/10.
Постановою ВДВС Житомирського РУЮ 10.08.2010р. було відкрито виконавче провадження на примусове виконання виконавчого листа №2739 виданого 27.07.2010р. про стягнення з СПП "Оріон" (с. Кодня) на користь ДПІ у Житомирському районі заборгованості на загальну суму 546061, 22 грн., також одночасно повідомлено стягувача, що на виконанні у відділі знаходиться вже зведене виконавче провадження по стягненню з боржника СПП "Оріон" інших заборгованостей (а.с. 22).
Актом державного виконавця від 22.04.2010р. було встановлено, що майна, яке б належало підприємству СПП "Оріон" на праві власності відсутнє, про що свідчить також лист №09.03.10р. ВРЕР УДАІ УМВС України в Житомирській області про відсутність транспортних засобів, довідка КП "Житомирське обласне міжміське бюро технічної інвентаризації" від 10.06.10р., довідка Держтехнагляду №09.03.10р. про відсутність сільськогосподарської техніки за СПП "Оріон" (с. Кодня, Житомирського району) (а.с. 24, 26, 27).
В ході здійснення виконавчого провадження по виконанню виконавчого листа № 2739/10 Житомирського окружного адміністративного суду, заборгованість боржника перед ініціюючим кредитором не погашена протягом трьох місяців після встановленого для їх погашення строку відповідно до ч. 3 ст. 6 Закону №2343.
ВДВС Житомирського МУЮ своїм листом №180 від 13.01.2011р. повідомив про те, що сума заборгованості за виконавчим листом №2739 від 27.07.2010р. становить 546061, 22 грн. (а.с. 40).
Таким чином, як свідчать докази, подані ініціюючим кредитором, боржник СПП "Оріон" взятих на себе зобов'язань не виконав.
11.01.2011р. постановою ВДВС Житомирського МУЮ було зупинено виконавче провадження по зведеному виконавчому провадженню №58 по стягненню з боржника СПП "Оріон" заборгованості (а.с. 39).
У судовому засіданні 25.02.11р. представник боржника на підтвердження обставин майнового та фінансового стану підприємства , а також щодо наявності кредиторської та дебіторської заборгованості, подав відповідні докази, згідно яких судом встановлено наступне :
- сума заборгованості перед кредиторами складає 525711, 83 грн.;
- заборгованість по сплаті податків та зборів складає 880660, 76 грн.;
- згідно довідки ПАТ "Мегабанк" ЖЦ РВ №173 від 21.02.11р. залишок коштів на розрахунковому рахунку складає 2 537, 23 грн.;
- згідно довідки ПАТ "Індустріально-експортний банк" №22/003-149 від 22.02.11р. залишок коштів на розрахункову рахунку складає 0, 05 грн.;
- із довідки боржника вбачається, що за останнім рахується нерухоме майно на суму 311409, 00 грн., с/г техніка на суму 305529, 00 грн., будівлі та споруди на суму 28143, 00 грн., загалом на суму 643081, 00грн.;
Представником боржника в судових засіданнях заперечень проти вимог ініціюючого кредитора, так само як і щодо правомірності порушення справи про банкрутство, не подано.
Господарський суд, на підставі вищевикладених обставин прийшов до висновку, що за наслідками підготовчого засідання встановлені ознаки неплатоспроможності боржника відповідно до вимог ст. 1 та ч. 3 ст. 6 Закону №2343, оскільки підтверджено неплатоспроможність СПП "Оріон" виконати грошові вимоги перед ініціюючим кредитором не інакше, як через застосування судових процедур у справі про банкрутство.
Відповідно до абз. 2 ч. 1 ст. 11 Закону №2343, якщо при прийнятті заяви про порушення справи про банкрутство призначити розпорядника майна неможливо, розпорядник майна призначається на підготовчому засіданні.
Ініціюючим кредитором надано суду письмове клопотання про призначення розпорядником майна арбітражного керуючого ОСОБА_5. До вказаного клопотання ініціюючим кредитором долучено заяву арбітражного керуючого ОСОБА_5 від 13.01.11р. та копію ліцензії серії АВ №521533 від 06.07.2010р. на право здійснення діяльності арбітражного керуючого (а. с. 42-43).
Окрім того, як свідчать матеріали справи, на участь у даній справі в якості розпорядника майна до господарського суду подав свою заяву арбітражний керуючий ОСОБА_6
Ухвалою господарського суду від 13.01.11р. господарський суд зобов'язав арбітражних керуючих ОСОБА_6 та ОСОБА_5 надати господарському суду у підготовче засідання суду у письмовій формі витребувані судом відомості та, серед іншого, викладене у письмовій формі бачення заходів щодо фінансового оздоровлення боржника та відновлення його платоспроможності.
Стосовно призначення розпорядника майна боржника з числа вище зазначених арбітражних керуючих, господарський суд вважає за необхідне зазначити таке.
На виконання вимог ухвали суду від 13.01.11р. арбітражний керуючий ОСОБА_6 зазначив, що на даний час у його провадженні знаходиться шість справ, з яких п'ять знаходяться у процедурі ліквідації, а також вказав, що відновлення платоспроможності боржника неможливе, у зв'язку з чим наступною судовою процедурою слід вважати ліквідацію.
Арбітражний керуючий ОСОБА_5 в інформації про свою діяльність повідомив, що на даний час бере учать в шести справах, які знаходяться на стадії ліквідаційної процедури, три з яких порушені за правилами ст. 52 Закону №2343.
Власне бачення арбітражним керуючим фінансового оздоровлення підприємства-боржника, полягає, насамперед, у детальному вивченню причин доведення підприємства до банкрутства, у пошуку потенційних інвесторів, які мають досвід роботи в сільському господарстві та, у разі відсутності таких, у розробленні спільно з керівником підприємства - боржника плану заходів, спрямованого на відновлення діяльності сільськогосподарського підприємства.
Окрім того, з врахуванням повідомленої арбітражними керуючими інформації, господарським судом за допомогою АС "Діловодство господарських судів" встановлені обставини участі арбітражних керуючих у відновленні платоспроможності підприємств у судових процедурах санації та мировій угоді, копії кінцевих судових актів з відповідних справ долучено до матеріалів цієї справи.
За результатами наданої правової оцінки наявним в матеріалах справи доказам, господарський суд прийшов до висновку, що кандидатури обох арбітражних керуючих є належними, однак приймаючи до уваги той факт, що кандидатуру арбітражного керуючого ОСОБА_5 запропоновано ініціюючим кредитором, господарський суд вважає за необхідне задовольнити клопотання ініціюючого кредитора та призначити розпорядником майна боржника - арбітражного керуючого ОСОБА_5 ( ліцензія серії АВ №521533 від 06.07.2010р.).
Господарський суд, при призначенні кандидатури розпорядника майна враховує також вимоги ст. 3-1 Закону № 2343, положення якої передбачають обов'язок арбітражного керуючого при реалізації своїх прав та обов'язків діяти сумлінно та розумно з урахуванням інтересів боржника та кредиторів.
Додатково до викладеного, господарський суд вважає за необхідне зазначити, що згідно ст. 1 Закону №2343 процедура розпорядження майном боржника являє собою систему заходів щодо нагляду та контролю за управлінням та розпорядженням майном боржника, з метою забезпечення збереження та ефективного використання майнових активів боржника.
Відчуження основних засобів в процедурі розпорядження майном зменшує розмір активу боржника, відповідно, знижує ефективність проведення в майбутньому процедури санації, метою якої є фінансове оздоровлення боржника, а отже, сприяє визнанню боржника банкрутом та його ліквідації.
Більше того, таке відчуження порушує права інших кредиторів боржника на задоволення своїх вимог за рахунок майна боржника в процедурі санації або ліквідації згідно черговості, встановленої ст. 31 Закону №2343.
Відповідно до ст. 12 Закону №2343 господарський суд має право за своєю ініціативою вжити заходів щодо забезпечення вимог кредиторів.
Господарський суд, дослідивши матеріали справи та з врахуванням змісту ст. 13 цього Закону вважає за необхідне вжити додаткові заходи щодо забезпечення вимог кредиторів згідно резолютивної частини ухвали суду.
Відповідно до ч. 5 ст. 11 Закону №2343 з метою виявлення всіх кредиторів та осіб, які виявили бажання взяти участь у санації боржника, заявник зобов'язаний подати до офіційних друкованих органів у десятиденний строк за його рахунок оголошення про порушення справи про банкрутство.
У разі, якщо заявник не виконує вимоги ухвали щодо публікації оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство у визначений строк, господарський суд має право залишити заяву про порушення справи про банкрутство без розгляду.
Відповідно до ч. 9 ст. 11 Закону №2343 кредитор, за заявою якого порушено провадження у справі про банкрутство, має право заявити додаткові майнові вимоги до боржника у межах строку, встановленого у статті 14 цього Закону.
На підставі вище викладеного та керуючись ст.ст. 3-1, 11 Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, ст. 86 ГПК України, господарський суд,-
УХВАЛИВ:
1. Визнати ознаки неплатоспроможності боржника ОСОБА_1 приватного підприємства "Оріон" (вул. Калініна, с. Кодня, Житомирського району, ідентифікаційний код 31106287).
2. Визнати грошові вимоги кредитора Державної податкової інспекції у Житомирському районі (м. Житомир) до боржника на суму 452 493, 14 грн. основного боргу.
Окремо визнати 93568,08 грн. суми штрафних санкцій.
3. Ввести процедуру розпорядження майном боржника ОСОБА_1 приватного підприємства "Оріон" (с. Кодня, Житомирського району) строком на шість місяців по 25.08.2011 року.
4.Призначити розпорядником майна ОСОБА_1 приватного підприємства "Оріон" (с. Кодня, Житомирського району) арбітражного керуючого ОСОБА_5, який має ліцензію арбітражного керуючого серії АВ №521533 від 06.07.2010р., місце проживання ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний номер фізичної особи-платника податків НОМЕР_2.
5. Зобов'язати заявника ОСОБА_7 податкову інспекцію у Житомирському районі подати до офіційного друкованого органу Верховної Ради України чи Кабінету Міністрів України оголошення про порушення справи про банкрутство, в якому повинні міститися: повне найменування боржника, його юридична адреса, банківські реквізити, найменування та адреса господарського суду, номер справи, відомості про розпорядника майна (дату, номер ліцензії та адресу розпорядника майна).
6. Зобов'язати ініціюючого кредитора погодити текст оголошення з розпорядником майна.
7. Ініціюючому кредитору подати в господарський суд в строк до 31.03.2011р. докази публікації оголошення про порушення справи про банкрутство в офіційному друкованому органі газеті "Голос України" або газеті "Урядовий кур'єр".
8. Попередити ініціюючого кредитора, що у разі невиконання вимог ухвали щодо публікації оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство у визначений строк, господарський суд має право залишити заяву про порушення справи про банкрутство без розгляду.
9. Роз'яснити ініціюючому кредитору, що відповідно до статті 53 ГПК України за заявою сторони господарський суд може визнати причину пропуску встановленого законом процесуального строку і відновити пропущений десятиденний строк подання до офіційних друкованих органів оголошення про порушення справи про банкрутство.
10. Зобов'язати розпорядника майна ОСОБА_5 вивчити стан справ на підприємстві боржника, підготувати довідку про заборгованість по заробітній платі з вказівкою фізичних осіб, суми заборгованості та періоду за який утворилася. Подати погоджений з боржником висновок щодо перспектив подальшого розгляду справи. Довідку про майновий стан боржника з вказівкою балансової вартості майна та місце його знаходження.
Крім того, надати суду звіт про вжитті заходи у процедурі розпорядження майном з питань проведення аналізу фінансової, господарської, інвестиційної діяльності боржника, його становища на товарних ринках, виявлення ознак фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства.
11. Розпоряднику майна ОСОБА_5 в строк до "30" квітня 2011 р. подати до суду на затвердження реєстр вимог кредиторів, складений з врахуванням ч. 6 ст. 14 та ст. 15 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та Методичних рекомендацій щодо заповнення реєстру вимог кредиторів, затверджених наказом Міністерства економіки України від 02.07.10р. №788.
Крім того, надіслати конкурсним кредиторам відзиви про результати розгляду їх вимог та про їх визнання в повному обсязі, частково чи про відмову у визнанні у повному обсязі, надати в засіданні суду докази виконання вимог суду.
12. Заборонити посадовим особам ОСОБА_1 приватного підприємства Оріон" (с. Кодня, Житомирського району, ідентифікаційний код 31106287):
- укладати без згоди арбітражного керуючого (розпорядника майна) ОСОБА_5 угоди щодо: передачі нерухомого майна в оренду, заставу, внесення зазначеного майна як внеску до статутного фонду господарського товариства або розпорядження таким майном іншим чином; одержання та видачі позик (кредитів), поручительства і видачі гарантій, уступки вимоги, переведення боргу, а також передачі в довічне управління майна боржника; розпорядження іншим майном боржника, балансова вартість якого складає понад один відсоток активів боржника;
- приймати без згоди розпорядника майна ОСОБА_5 рішення про реорганізацію (злиття, приєднання, поділ, виділення, перетворення) і ліквідацію боржника; створення юридичних осіб або про участь в інших юридичних особах; створення філій та представництв; вихід із складу учасників боржника юридичної особи.
13. Попередити керівника боржника, що за перешкоджання діям розпорядника майна ОСОБА_5, а також за вчинення дій, що порушують права та законні інтереси боржника і кредиторів, господарський суд має право відсторонити керівника боржника від посади та покласти виконання його обов'язків на розпорядника майна.
14. Призначити попереднє засідання господарського суду на "19" травня 2011 року об 11:30 в приміщенні господарського суду Житомирської області, каб. №109.
15. Дати проведення перших зборів кредиторів та засідання суду для вирішення питання про санацію боржника чи визнання його банкрутом визначити за результатами розгляду справи в попередньому засіданні суду.
16. В засідання суду викликати уповноважених представників ініціюючого кредитора, боржника та розпорядника майна ОСОБА_5
Ухвала суду про призначення розпорядника майна може бути оскаржена у встановленому порядку.
Суддя Машевська О.П.
Віддрукувати:
1 - в справу;
2 - ініціюючому кредитору;
3 - боржнику; (рек. з повід)
4 - розп. майна ОСОБА_5 (АДРЕСА_1
5- арб. кер. ОСОБА_6 з відміткою у книзі нарочним.
6- Сектору з пит. банкр. у Житом. обл.