Справа № 760/12633/15-п
3-3966/15
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
09.09.2015 року суддя Солом'янського районного суду м. Києва Москалюк В.М. розглянувши матеріали, які надійшли від Державної фінансової інспекції в м. Києві, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, працюючої заступником директора - начальник управління пільг та державних соціальних допомог (голова комітету з конкурсних торгів), проживаючої за адресою: АДРЕСА_1, ідентифікаційний номер - НОМЕР_1 за ч. 1 ст. 164-14 КУпАП України, -
В С Т А Н О В И В:
26.06.2015 року начальником відділу інспектування у сфері соціального захисту населення державної фінансової інспекції в м. Києві Голінською Т.М. при проведенні з 10.02.2015 р. по 07.05.2015 р. планової ревізії фінансово-господарської діяльності Департаменту соціальної політики Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за період з 01.01.2012 року по 01.01.2015 року, та окремих питань за період з 01.01.2006 по 01.01.2015, який знаходиться за адресою: м. Київ, пр-т Комарова, 7, виявлено порушення законодавства при здійсненні закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти.
Зокрема, при проведенні процедури відкритих торгів на закупівлю матраців протипролежневих - 137 од. (код 31.03.1) (протокол оцінки пропозицій конкурсних торгів від 17.07.2013 р.) не відхилено пропозицію ТОВ «Світ літньої людини та реабілітації» та ФОП ОСОБА_3, як такі, що не відповідають п.п. 2.1. п.2 розділу ІІІ документації конкурсних торгів, а саме: в складі пропозицій учасника ТОВ «Світ літньої людини та реабілітації» відсутній технічний паспорт; в складі пропозиції учасника ФОП ОСОБА_3 міститься довідка про наявність обладнання, необхідного для виготовлення продукції, в якій відсутня інформація, щодо наявності обладнання на необхідної матеріально-технічної бази у тому числі власних виробничих потужностей та/або центрів обслуговування території України для поставки товару.
Відповідно до ст. 11 Закону України «Про здійснення державних закупівель» №1197-VII від 10.04.2014 р., Наказом Департаменту від 14.01.2014 р. №11 затверджено положення про комітет з конкурсних торгів та склад комітету, де головою комітету призначено ОСОБА_1 - заступника начальника Головного управління - начальник управління пільг та державних соціальних допомог.
В судове засідання ОСОБА_1 не з'явилась про причини неявки суд не повідомила, хоча на її адресу неодноразово були направлені судові повістки з датою та часом судового засідання.
Дослідивши матеріали справи, вважаю, що вина ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення від 26.06.2015 р., актом ревізії фінансово-господарської діяльності Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) за період з 01.01.2012 р. по 01.01.2015 р. та окремих питань за період з 01.01.2006 р. по 01.01.2015 р. та іншими матеріалами справи.
Таким чином, ОСОБА_1, як відповідальною особою, допущено порушення законодавства про здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти, чим вчинено правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 164-14 КУпАП.
Відповідно до ст. 33 КУпАП, при накладенні адміністративного стягнення враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.
Враховуючи ставлення характер правопорушення та дослідженні матеріали справи, суд вважає за можливе обмежитися стягненням у виді штрафу.
Відповідно до ст. 40-1 КУпАП, судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення.
На підставі викладеного, керуючись ч.1 ст. 164-14 КУпАП, суддя, -
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст. 164-14 КУпАП, та накласти на неї адміністративне стягнення у виді штрафу в дохід держави у розмірі семиста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 11900,00 гривень, який необхідно сплатити за наступними банківськими реквізитами: найменування банку ГУДК в м. Києві р/р: 311118106700010; одержувач платежу: УДКСУ Солом'янського району м. Києва; МФО 820019; код отримувача (код ЄДРПОУ): 38050812.
Стягнути із ОСОБА_1, 243 (двісті сорок три) гривні 60 коп. судового збору, який необхідно сплатити за наступними реквізитами: отримувач коштів: УДК СУ у Солом'янському районі м. Києва; код отримувача /код ЄДРПОУ/ 38050812; рахунок отримувача: 31212206700010; банк отримувача: ГУ ДК СУ у м. Києві; код банку отримувача /МФО/:820019; код класифікації доходів бюджету: 22030001; призначення платежу: судовий збір; код суду: 050.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення до Апеляційного суду м. Києва через районний суд.
Строк пред'явлення постанови до виконання 3 місяці.
Суддя