Україна
Донецький окружний адміністративний суд
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
17 серпня 2015 р. Справа №805/3016/15-а
приміщення суду за адресою: 84112, м.Слов'янськ, вул. Добровольського, 2
час прийняття постанови:
Суддя Донецького окружного адміністративного суду Олішевська В.В., при секретарі судового засідання Ступар Ю.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні, адміністративну справу за позовом Комунального підприємства “Компанія “Вода Донбасу” м. Маріуполь, Слов’янського регіонального виробничого підрозділу КП “Компанія “Вода Донбасу” м. Слов’янськ
до відповідача: Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державна фіскальна служба у Донецькій області
про: визнання неправомірними дії щодо прийняття рішення № 0007711705 про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску на суму 86563,24 грн. та скасування рішення № 0007711705 про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску на суму 86563,24 грн.
за участю
представників сторін:
від позивача: Дещик В.І. - за довір.
від відповідача: Ламєкін С.М. - за довір.
ВСТАНОВИВ:
Позивач, Комунальне підприємство “Компанія “Вода Донбасу” м. Маріуполь, Слов’янський регіональний виробничий підрозділ КП “Компанія “Вода Донбасу” м. Слов’янськ, звернувся до Донецького окружного адміністративного суду з позовною заявою до Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоход у Донецькій області про визнання неправомірними дії щодо прийняття рішення № 0007711705 про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску на суму 86563,24 грн. та скасування рішення № 0007711705 про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску на суму 86563,24 грн.
В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на те, що відповідачем 21.05.2015 року прийнято рішення № 0007711705 про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску до Слов’янського виробничого управління Комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу». Згідно вказаного рішення нараховано до сплати штраф у розмірі 49620,66 грн., пеню у розмірі 36942,58 грн. за період з 21.11.2014 року до 20.02.2015 року, які підлягають перерахуванню (сплаті) на рахунки Слов’янської ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області в сумі 86563,24 грн. Позивач просив суд скасувати вищезазначене рішення,, оскільки Законом України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» та Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» прямо виключають можливість застосування штрафних та фінансових санкцій до позивача, як платника єдиного внеску, який зареєстрований на території проведення антитерористичної операції.
Представник позивача у судовому засіданні підтримав позовні вимоги та просив суд визнати неправомірними дії щодо прийняття рішення № 0007711705 про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску на суму 86563,24 грн. та скасувати рішення № 0007711705 про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску на суму 86563,24 грн.
Представник надав заперечення відповідно до яких зазначив, що відповідно до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Відповідно до Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до платників застосовуються штрафні санкції за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску накладається штраф у розмірі 10 відсотків своєчасно несплачених сум, При цьому складається рішення про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за формою. Згідно з додатком 9. Згідно з ч. 10 ст. 25 Закону № 2464 на суму недоїмки нараховується пеня у розмірі 0,1 відсотків суми недоплати за кожний день прострочення платежу. В зв’язку з чим за не своєчасне виконання обов’язків, щодо сплати єдиного внеску до позивача було прийнято рішення № 0007711705 від 21.05.2015 року про застосування штрафних санкцій у розмірі 49620,66 грн. та нарахована пеня у розмірі 36942,58 грн. Крім того, відповідач зазначив, що Закон України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» не скасовує обов’язків, визначених ч. 2 ст. 6 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», а надає можливість платникам єдиного внеску на період проведення антитерористичної операції не виконувати їх у встановлені строки (своєчасно) та в повному обсязі. Відповідальність, штрафні та фінансові санкції, передбачені Законом №2464 за невиконання, виконання не в повному обсязі обов’язків платників єдиного внеску, у період з 14.04.2014 року до закінчення антитерористичної операції до платників, які не пізніше тридцяти календарних днів наступних за днем закінчення антитерористичної операції, подали до фіскального органу заяву та сертифікат Торгово – промислової палати України, не застосовуються. Перелік населених пунктів, на території яких здійснювалась антитерористична операція, затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.10.2014 року № 1053-р, а вже 05.1.2014 року Кабінетом Міністрів України було прийнято розпорядження № 1079-р, яким зупинено дію Розпорядження № 1053-р. Відповідач зазначив, що підстав для звільнення від відповідальності за невиконання (неналежне виконання) зобов’язань зі сплати єдиного соціального внеску Слов’янського регіонального виробничого управління КП «Компанія «Вода Донбасу» та вважати рішення про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску від 21.05.2015 року № 0007711705 на загальну суму 86563,247 грн. вважати не чинним на даний час не має підстав. В зв’язку з чим у судовому засіданні відповідач просив суд відмовити у задоволення позовних вимог.
Розглянувши матеріали справи, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають частковому задоволенню, з огляду на наступне.
Слов’янське регіональне виробниче управління Комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» є відокремленим підрозділом, що входить до складу комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу», перебуває на обліку як платник єдиного внеску у Слов’янській об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області.
Комунальне підприємство «Компанія «Вода Донбасу» зареєстровано в якості юридичної особи 03.09.2007 року за № 12661450000026990, включено до ЄДРПОУ № 00191678, та перебуває на обліку як платник податків у Спеціалізованій державній податковій інспекції з обслуговування великих платників у м. Донецьку Межрегіонального Головного управління Міндоходів.
Як вбачається з матеріалів справи, позивачем до контролюючого органу був наданий звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за жовтень 2014 року. Відповідно до якого позивачем самостійно визначено до сплати загальну суму страхових внесків у розмірі 496206,53 грн.
Судом встановлено, що позивачем здійснювалася не своєчасна сплата визначених грошових зобов’язань за жовтень 2014 року, згідно копій платіжних доручень, які маються в матеріалах справи позивачем. (а.с. 69-115)
Слов’янською об’єднаною державною податковою інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області винесені рішення про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску від 21.05.2015 року № 0007711705в сумі 86563,24 грн., з яких штраф у розмірі 49620,66 грн. та пеня у розмірі 36942,58грн.
Не погодившись з прийнятим рішенням позивач подав скаргу № 05/819 від 02.06.2015 року до Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області відповідно до якої просив скасувати рішення № 0007711705 від 21.05.2015 року про застосування штрафних фінансових санкцій та нарахування пені на загальну суму 86563.24 грн.
За результатами розгляду скарги Головним управлінням Державної фіскальної служби було прийнято рішення № 5916/10/05-39-10-03-12-1 відповідно до якого рішення Словянської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Донецькій області № 0007711705 від 21.05.2015 року залишено без змін, а скарга Слов’янського регіонального виробничого управління Комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» - без задоволення.
Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 4 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" платниками єдиного внеску є роботодавці підприємства, установи та організації, інші юридичні особи, утворені відповідно до законодавства України, незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, чи за цивільно-правовими договорами (крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою - підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців), у тому числі філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи зазначених підприємств, установ і організацій, інших юридичних осіб, які мають окремий баланс і самостійно ведуть розрахунки із застрахованими особами.
Частиною 8 статті 9 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" передбачено, що платники єдиного внеску, крім платників, зазначених у пунктах 4 і 5 частини першої статті 4 цього Закону, зобов'язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 20 числа наступного місяця, крім гірничих підприємств, які зобов'язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 28 числа наступного місяця.
Згідно з п. 12 ст. 9 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування"єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. За наявності у платника єдиного внеску одночасно із зобов'язаннями із сплати єдиного внеску зобов'язань із сплати податків, інших обов'язкових платежів, передбачених законом, або зобов'язань перед іншими кредиторами зобов'язання із сплати єдиного внеску виконуються в першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими зобов'язаннями, крім зобов'язань з виплати заробітної плати (доходу).
Відповідно до п. 2 ч. 11 ст. 25 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" орган доходів і зборів застосовує до платника єдиного внеску такі штрафні санкції за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску накладається штраф у розмірі 10 відсотків своєчасно не сплачених сум.
На суму недоїмки нараховується пеня з розрахунку 0,1 відсотка суми недоплати за кожний день прострочення платежу.
Частиною 14 статті 25 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" про нарахування пені та застосування штрафів, передбачених цим Законом, посадова особа органу доходів і зборів у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, за погодженням з Пенсійним фондом, приймає рішення, яке протягом трьох робочих днів надсилається платнику єдиного внеску.
Відповідно до пп. 7.2 розділу VII Інструкції про порядок нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Міндоходів України від 09.09.2013 року № 455, за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску накладається штраф у розмірі 10 відсотків своєчасно не сплачених сум. При цьому складається рішення про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за формою згідно з додатком 9. Розрахунок цієї фінансової санкції здійснюється на підставі даних карток особових рахунків платників.
Судом встановлено, що позивачем порушено строк сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування відповідно до самостійно визначених грошових зобов’язань.
В свою чергу суд зазначає, що Закон України від 02.09.2014 № 1669-VII «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» визначає тимчасові заходи для забезпечення підтримки суб'єктів господарювання, що здійснюють діяльність на території проведення антитерористичної операції, та осіб, які проживають у зоні проведення антитерористичної операції або переселилися з неї під час її проведення.
Статтею 11 Закону України № 1669 внесено зміни до Закону України від 08.07.2010 року № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», а саме розділ VIII "Прикінцеві та перехідні положення" доповнено пунктом 9-3 такого змісту: платники єдиного внеску, визначені статтею 4 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", які перебувають на обліку в органах доходів і зборів, розташованих на території населених пунктів, визначених переліком, зазначеним у статті 2 Закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції", де проводилася антитерористична операція, розпочата відповідно до Указу Президента України "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року "Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України" від 14 квітня 2014 року N 405/2014, звільняються від виконання своїх обов'язків, визначених частиною другою статті 6 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", на період з 14 квітня 2014 року до закінчення антитерористичної операції або військового чи надзвичайного стану.
Підставою для такого звільнення є заява платника єдиного внеску, яка подається ним до органу доходів і зборів за основним місцем обліку або за місцем його тимчасового проживання у довільній формі не пізніше тридцяти календарних днів, наступних за днем закінчення антитерористичної операції.
Відповідальність, штрафні та фінансові санкції, передбачені цим Законом за невиконання обов'язків платника єдиного внеску в період з 14 квітня 2014 року до закінчення антитерористичної операції, до платників єдиного внеску, зазначених у цьому пункті, не застосовуються.
Відповідно до ст. 10 Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» встановлено, що протягом терміну дії цього Закону єдиним належним та достатнім документом, що підтверджує настання обставин непереборної сили (форс-мажору), що мали місце на території проведення антитерористичної операції, як підстави для звільнення від відповідальності за невиконання (неналежного виконання) зобов'язань, є сертифікат Торгово-промислової палати України.
Судом встановлено, що 05.11.2014 року позивачем до Слов’янської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Донецькій області була подана заява № 02/1361 про звільнення виконання своїх обов’язків, визначених ч. 2 ст. 6 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», а саме нарахування, утримання, сплати єдиного внеску та подання звітності.
Також, як вбачається з матеріалів справи позивачем був отриманий сертифікат Торгово – промислової палати № 1201 від 29.10.2014 року, який був наданий Слов’янській ОДПІ Головного управління Міндоходів, що підтверджується матеріалами справи.
Крім того, позивачем був поданий сертифікат Торгово – промислової палати № 5270/05-4 від 25.11.2014 року про настання обставин непереборної сили.
Позивачем у судовому засідання був наданий висновок Торгово – промислової палати від 03.07.2014 року № 2005/12.12-03.
Недоїмка, що виникла у платників єдиного внеску, які перебувають на обліку в органах доходів і зборів, розташованих на території населених пунктів, визначених переліком, зазначеним у статті 2 Закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції", де проводилася антитерористична операція, розпочата відповідно до Указу Президента України "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року "Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України" від 14 квітня 2014 року N 405/2014, визнається безнадійною та підлягає списанню в порядку, передбаченому Податковим кодексом України для списання безнадійного податкового боргу".
На виконання абзацу третього пункту 5 статті 11 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції” Кабінетом Міністрі в Україні затверджено Перелік населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція, у період з 14 квітня 2014 року до її закінчення розпорядженням № 1053-р від 30.10.2014 р.
Такий перелік було затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.10.2014 р. № 1053-р "Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція".
Відповідно до ст. 113 Конституції України Кабінету Міністрів України є вищим органом у системі органів виконавчої влади. Аналогічна норма продубльована в положеннях ст. 1 Закону України “Про Кабінет Міністрів України” №794.
Частиною 1 статті 4 Закону України “Про Кабінет Міністрів України»№794 передбачено, що КМ України у своїй діяльності керується Конституцією України, цим Законом, іншими законами України, а також указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України.
Положеннями ст. 117 Конституції України передбачено, що Кабінету Міністрів України в межах своєї компетенції видає постанови і розпорядження, які є обов'язковими до виконання. Акти КМ України підписує Прем'єр-міністр України.
В ч. 1 та ч. 3 ст. 49 Закону № 794 передбачено, що Кабінету Міністрів України на основі та на виконання Конституції і законів України, актів Президента України, постанов Верховної Ради України, прийнятих відповідно до Конституції та законів України, видає обов'язкові для виконання акти - постанови і розпорядження. Акти КМ України з організаційно-розпорядчих та інших поточних питань видаються у формі розпоряджень КМ України.
Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Отже, суд зазначає, що Кабінет Міністрів України має право приймати акти, вносити до них зміни та скасовувати їх на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією і законами України, керуючись у своїй діяльності ними та актами Президента України, Кабінету Міністрів України.
Натомість, положеннями Закону №794 не передбачено право Кабінету Міністрів України зупиняти дію власних розпоряджень.
Більше того, суд зазначає, що Кабінет Міністрів України не може зупиняти свої попередні рішення, якщо відповідно до приписів цих рішень виникли правовідносини, пов'язані з реалізацією певних суб'єктивних прав та охоронюваних законом інтересів. Це є «гарантією стабільності суспільних відносин» між суб'єктом владних повноважень і громадянами, породжуючи у громадян впевненість у тому, що їхнє існуюче становище не буде погіршене прийняттям більш пізнього рішення.
Аналогічна за змістом правова конструкція висвітлена в абз. 2 п. 5 мотивувальної частини Рішення Конституційного Суду України №1-зм від 13.05.1997 р. (у справі щодо несумісності депутатського мандата) та мотивувальній частині рішення Конституційного Суду України № 7-рп/2009 від 16.04.2009 р. у справі за конституційним поданням Харківської міської ради щодо офіційного тлумачення положень ч. 2 ст. 19, ст. 144 Конституції України, ст. 25, ч. 14 ст. 46, ч. 1, ч. 10 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (справа про скасування актів органів місцевого самоврядування) щодо інших суб'єктів.
Як вбачається з витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців Слов’янський регіональний виробничий підрозділ КП Компанія «Вода Донбасу» зареєстровано за адресою: 84112, м. Слов’янськ, вул. Леніна, буд. 13, відповідно до п. 23, ст. 1 розпорядження Кабінету Міністрів України № 1053-р м. Слов’янськ входить до зазначеного переліку.
В зв’язку з чим суд зазначає, що позивач звільняються від виконання своїх обов'язків зі сплати орендної плати з фізичних осіб, оскільки відповідно до Закону України від 02.09.2014 № 1669-VII «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» суб’єкти господарювання, які знаходяться на території проведення антитерористичної операції з 14 квітня 2014 року звільняються від сплати орендної плати.
На підставі вищевикладеного суд зазначає, що позовні вимоги в частині скасування рішення № 0007711705 від 21.05.2015 року про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску в сумі 86536,24 грн., з яких штраф у розмірі 49620,66 грн., пеня у розмірі 36942,58 грн. підлягають задоволенню.
Щодо позовних вимог позивача про визнання неправомірними дії щодо прийняття рішення № 0007711705 про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску на суму 86563,24 грн., суд зазначає наступне.
Відповідно до ч. 2 ст. 162 КАС України у разі задоволення адміністративного позову, зокрема, суд може прийняти постанову про визнання протиправними рішення суб'єкта владних повноважень чи окремих його положень, дій чи бездіяльності і про скасування або визнання нечинним рішення чи окремих його положень, про поворот виконання цього рішення чи окремих його положень із зазначенням способу його здійснення; зобов'язання відповідача вчинити певні дії; зобов'язання відповідача утриматися від вчинення певних дій.
За таких обставин, з метою судового захисту порушеного права, суд вважає обґрунтованими позовні вимоги про скасування рішення №0007711705 від 21.05.2015 року.
Враховуючи вищевикладене, позовні вимоги в частині оскарження дій щодо прийняття рішення № 0007711705 про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску на суму 86563,24 грн. задоволенню не підлягають.
За приписами ст. 94 КАС України якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати з Державного бюджету України.
Суд зазначає, що при поданні адміністративного позову позивачем був сплачений судовий збір немайнового характеру у сумі 73,08 грн. та майнового характеру у сумі 182,70 грн.
В звязку з тим, що позовні вимоги майнового характеру задоволені в повному обсязі, а саме скасовано рішення № 0007711705 від 21.05.2015 року, тому на користь позивача з Державного бюджету підлягає стягненню сума сплаченого судового збору відповідно до задоволеної частини позовних вимог в сумі 182,70 грн.
Керуючись Конституцією України, Кодексом адміністративного судочинства України, суд
ПОСТАНОВИВ:
Позовні вимоги Комунального підприємства “Компанія “Вода Донбасу” м. Маріуполь, Слов’янського регіонального виробничого підрозділу КП “Компанія “Вода Донбасу” м. Слов’янськ до Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державна фіскальна служба у Донецькій області про визнання неправомірними дії щодо прийняття рішення № 0007711705 про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску на суму 86563,24 грн. та скасування рішення № 0007711705 про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску на суму 86563,24 грн. – задовольнити частково.
Скасувати рішення Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції у Головного управління Міндоходів у Донецькій області від 21.05.2015 року № 0007711705 про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску в сумі 86536,24 грн., з яких штраф у розмірі 49620,66 грн., пеня у розмірі 36942,58 грн.
В іншій частині позовних вимог відмовити.
Постанова постановлена у нарадчій кімнаті та проголошена вступна та резолютивна частини у судовому засіданні 17 серпня 2015 року в присутності представників сторін.
Повний текст постанови складено та підписано 21 серпня 2014 р.
Постанова може бути оскаржена сторонами в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції.
Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Суддя Олішевська B.В.