10.2.4
ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
Іменем України
01 вересня 2015 рокуСєвєродонецькСправа № 812/439/15
Луганський окружний адміністративний суд у складі:
судді: Смішливої Т.В.,
при секретарі судового засідання Лиманюку М.А.,
за участю сторін:
прокурора: Позднякової Л.А., посвідчення № 034016 від 22.06.2015
представників позивача: ОСОБА_1, дов. № 1259/08-07 від 26.02.2015
ОСОБА_2, дов. № 6118/08-07 від 31.08.2015
представника відповідача: ОСОБА_3, дов. б/н від 12.06.2015
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом прокурора Новоайдарського району Луганської області в інтересах управління Пенсійного фонду України в Новоайдарському районі Луганської області до Сільськогосподарського виробничого кооперативу «Батьківщина» про стягнення заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій на пільгових умовах,-
ВСТАНОВИВ:
03 червня 2015 року прокурор Новоайдарського району Луганської області звернувся до суду в інтересах управління Пенсійного фонду України в Новоайдарському районі Луганської області з позовом до Сільськогосподарського виробничого кооперативу «Батьківщина» про стягнення заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій на пільгових умовах у сумі 18336,00 грн., в якому зазначив, що згідно з п.п. «б-з» статті 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» від 05.11.1991 відповідач зобов'язаний був вносити до Управління Пенсійного фонду місячну суму фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначений за віком на пільгових умовах.
У зв'язку з несвоєчасною сплатою суми фактичних витрат на виплату та доставку пенсій за списком № 2, Сільськогосподарський виробничий кооператив «Батьківщина» за період з 01.01.2015 по 30.04.2015 має заборгованість до Пенсійного фонду України по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій у розмірі 18336,00 грн.
Позивач просить стягнути з Сільськогосподарського виробничого кооперативу «Батьківщина» на користь Управління Пенсійного фонду України в Новоайдарському районі Луганської області заборгованість по фактичним витратам на виплату та доставку пільгових пенсій за віком на пільгових умовах за списком № 2 у сумі 18336,00 грн.
У судовому засіданні 23.06.2015 прокурором подано заяву про зменшення позовних вимог у звязку з тим, що попередньо у розрахунку фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій було невірно зазначено стаж роботи ОСОБА_4 на підприємстві відповідача, а саме вказано пільговий стаж 20 років, у той час як фактично в СВК «Батьківщина» ОСОБА_4 працювала дояркою лише 6 років 7 місяців та 21 день. У звязку з чим прокурор просив стягнути з СВК «Батьківщина» на користь Управління Пенсійного фонду України в Новоайдарському районі Луганської області заборгованість по фактичним витратам на виплату та доставку пільгових пенсій за віком на пільгових умовах за списком № 2 у сумі 15086,64 грн. (а.с. 48-49)
Представники позивача уточнені позовні вимоги підтримали, наддали пояснення, аналогічні викладеним у позові та додаткових письмових поясненнях.
Представник відповідача позовні вимоги не визнав, пояснивши, що відповідно до Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" виплата пенсій особам, які були безпосередньо зайняті повний робочий день на підземних роботах (включаючи особовий склад гірничорятувальних частин) з видобутку вугілля, сланцю, руди та інших корисних копалин, на будівництві шахт та рудників, за списком робіт і професій, затвердженим Кабінетом Міністрів України, та особам, пенсії яким призначені відповідно до пунктів «в»-«е» та «ж» статті 13 Закону № 1788-XII, здійснюється до 1 січня 2005 року за рахунок коштів ПФУ, а з 1 січня 2005 року - за рахунок коштів Державного бюджету України до досягнення пенсійного віку, передбаченого статтею 26 цього Закону. У переліку списку № 1 відсутні професії тракторист-машиніст та доярка, які зайняті у виробництві сільськогосподарської продукції, у зв'язку з цим, представник відповідача вважав, що витрати на доставку та виплату пільгових пенсії колишнім працівникам кооперативу повинні покриватись за рахунок Державного бюджету України. Крім того, зазначив, що ОСОБА_4 працювала у СВК Батьківщина дояркою лише 6 років 9 місяців та 15 днів, а не 20 років, як вказано у позові, а тому відповідач повинен відшкодовувати витрати на виплату та доставку пільгової пенсії цій особі пропорційно до стажу роботи на підприємстві. ОСОБА_5 має страховий стаж тракториста-машиніста 19 років 7 місяців та 27 днів, а не 20 років, як передбачено ст.. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення», а тому СВК «Батьківщина» не зобовязано відшкодовувати УПФУ сплачену пенсія вказаній особі. Також вважав, що відповідачем невірно зазначено у розрахунках фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій стаж ОСОБА_6 Так, у розрахунках позивач вказав, що пільговий стаж ОСОБА_6 на СВК «Батьківщина» становить 13 років 7 місяців, натомість за даними відповідача ОСОБА_6 відпрацював трактористом-машиністом у КСП «Батьківщина»,правонаступником якого є СВК «Батьківщина», та у СВК «Батьківщина» 14 років 10 місяців 29 днів, що підтверджено відповідною довідкою. З урахуванням зазначених обставин представник відповідача вважав позов прокурора безпідставним.
Вислухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, розглянувши справу в межах заявлених позовних вимог і наданих сторонами доказів, оцінивши докази відповідно до вимог ст.ст. 69-72 КАС України, суд приходить до такого.
Судом встановлено, що Сільськогосподарський виробничий кооператив «Батьківщина», код ЄДРПОУ 03738947, є юридичною особою, зареєстроване Новоайдарською районною державною адміністрацією Луганської області 21.05.1991, перебуває на обліку в Управлінні Пенсійного фонду України в Новоайдарському районі Луганської області як платник збору на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (а.с. 6, 7-9).
За період з 01 січня 2015 року по 30 квітня 2015 року управлінням Пенсійного фонду України в Новоайдарському районі направлено відповідачу Сільськогосподарському виробничому кооперативу «Батьківщина» розрахунки для відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених колишнім працівникам підприємства за списком № 2 на загальну суму 18336,00 грн. (а.с. 11-13)
Однак, під час розгляду справи встановлено, що УПФУ в Новоайдарському районі Луганської області попередньо невірно визначено розмір витрат, які повинен відшкодовувати саме СВК «Батьківщина» з пенсії, сплаченої пенсіонерці ОСОБА_4.
Так, відповідно до довідки про підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсії ОСОБА_4, виданій СВК «Батьківщина» 15.04.2009, ОСОБА_4 працювала дояркою у СВК «Батьківщина» з 01.05.2002 по 31.05.2003 та з 01.08.2003 до дати видачі довідки. (а.с. 16)
На підставі зазначеної довідки представник відповідача розрахував стаж роботи ОСОБА_4 в СВК «Батьківщина» як 6 років 9 місяців та 15 днів.
Однак, відповідно до статті 24 Закону України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування» страховий стаж це період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.
Тобто, з дня набуття чинності вказаним Законом, а саме з 01.01.2004, страховий стаж обчислюється за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку.
Згідно індивідуальних відомостей про застраховану особу ОСОБА_4, остання працювала в СВК «Батьківщина», однак, у 2004 році нею відпрацьовано не повні місяці у листопаді та грудні, у 2005 році січень, вересень та грудень, у 2006 році січень та вересень. Таким чином страховий пільговий стаж ОСОБА_4 в СВК «Батьківщина» за період з 01.05.2002 по 31.03.2009 склав 6 років 7 місяців 21 день, а тому відсоток відшкодування СВК «Батьківщина» витрат на виплату та доставку пенсії ОСОБА_4 становить 33,21%. (а.с. 21-23, 115-117)
З урахуванням зазначених обстави УПФУ в Новоайдарському районі Луганської області направлено на адресу СВК «Батьківщина» уточнені розрахунки відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за списком № 2 за січень квітень 2015 року на загальну суму 15086,00 грн. (а.с. 52-56)
Станом на час розгляду справи відповідач визначену у вказаних розрахунках суму відшкодування не сплатив.
Правовідносини, пов'язані з виплатою та доставкою пенсій, призначених на пільгових умовах, регулюються Конституцією України, Законами України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", Інструкцією "Про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України", затвердженою постановою правління Пенсійного фонду України від 19.12.2003 № 21-1.
За змістом пункту 2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (далі Закон № 1058-IV) пенсійне забезпечення застрахованих осіб, які працювали або працюють на підземних роботах, роботах з особливо шкідливими й важкими умовами праці за списком № 1 та на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України, та за результатами атестації робочих місць, на посадах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах або за вислугу років, які відповідно до законодавства, що діяло раніше, мали право на пенсію на пільгових умовах або за вислугу років, здійснюється згідно з окремим законодавчим актом через професійні та корпоративні фонди. До запровадження пенсійного забезпечення через зазначені фонди особам, вказаним в абзаці першому цього пункту, пенсії призначаються за нормами Закону № 1058-IV в разі досягнення пенсійного віку та наявності трудового стажу, передбаченого Законом № 1788-XII. У цьому випадку розміри пенсій визначаються відповідно до статті 27 та з урахуванням норм статті 28 Закону № 1058-IV. При цьому зберігається порядок покриття витрат на виплату і доставку цих пенсій, що діяв до набрання чинності цим Законом.
Відповідно до абзацу четвертого підпункту 1 зазначеного пункту підприємства та організації з коштів, призначених на оплату праці, вносять до ПФУ плату, що покриває фактичні витрати на виплату і доставку пенсій особам, які були зайняті повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими й важкими умовами праці за списком № 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України, крім тих, що були безпосередньо зайняті повний робочий день на підземних роботах (включаючи особовий склад гірничорятувальних частин) з видобутку вугілля, сланцю, руди та інших корисних копалин, на будівництві шахт та рудників за списком робіт і професій, затвердженим Кабінетом Міністрів України, починаючи з дня набрання чинності цим Законом, у розмірі 20 відсотків з наступним збільшенням її щороку на 10 відсотків до 100-відсоткового розміру відшкодування фактичних витрат на виплату і доставку цих пенсій до набуття права на пенсію за віком відповідно до цього Закону.
В абзаці п'ятому цього ж підпункту зазначено, що виплата пенсій особам, які були безпосередньо зайняті повний робочий день на підземних роботах (включаючи особовий склад гірничорятувальних частин) з видобутку вугілля, сланцю, руди та інших корисних копалин, на будівництві шахт та рудників, за списком робіт і професій, затвердженим Кабінетом Міністрів України, та особам, пенсії яким призначені відповідно до пунктів «в»-«е» та «ж» статті 13 Закону № 1788-XII, здійснюється до 1 січня 2005 року за рахунок коштів ПФУ, а з 1 січня 2005 року - за рахунок коштів Державного бюджету України до досягнення пенсійного віку, передбаченого статтею 26 цього Закону.
Аналіз наведених положень дає підстави для висновку про те, що витрати на виплату та доставку пенсій особам, які були зайняті на роботах за списком № 1, покриваються підприємствами та організаціями.
Винятком із цього правила є лише порядок покриття витрат на виплату та доставку пенсій особам, що були безпосередньо зайняті повний робочий день на підземних роботах (включаючи особовий склад гірничорятувальних частин) з видобутку вугілля, сланцю, руди та інших корисних копалин, на будівництві шахт та рудників за списком робіт і професій, затвердженим Кабінетом Міністрів України. Оскільки за змістом абзацу п'ятого підпункту 1 пункту 2 Прикінцевих положень Закону № 1058-IV виплата пенсій таким особам здійснюється до 1 січня 2005 року за рахунок коштів ПФУ, а з 1 січня 2005 року - за рахунок коштів Державного бюджету України до досягнення пенсійного віку, передбаченого статтею 26 цього Закону, то і витрати на виплату та доставку пільгових пенсій покриваються за рахунок ПФУ та Державного бюджету України відповідно.
Однак специфіка такого порядку полягає в особливостях пенсійного забезпечення зазначених осіб.
Так, зі змісту статті 14 Закону № 1788-XII убачається, що працівники, безпосередньо зайняті повний робочий день на підземних і відкритих гірничих роботах (включаючи особовий склад гірничорятувальних частин) з видобутку вугілля, сланцю, руди та інших корисних копалин, на будівництві шахт і рудників та в металургії, мають право на пенсію незалежно від віку, якщо вони були зайняті на цих роботах не менше 25 років.
Таким чином, аналіз положень пункту 2 Прикінцевих положень Закону № 1058-IV у контексті положень статті 14 Закону № 1788-XII дає підстави для висновку про те, що порядок, за якого витрати на доставку пільгових пенсій покриваються до 1 січня 2005 року за рахунок коштів ПФУ, а з 1 січня 2005 року - за рахунок коштів Державного бюджету України, стосується лише витрат на виплату та доставку пенсій, призначених особам за умов, передбачених статтею 14 Закону № 1788-XII.
Оскільки спір у цій справі стосується стягнення заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених працівникам сільськогосподарського кооперативу, призначених відповідно до пункту «в, д» статті 13 Закону № 1788-XII (за списком № 2), то посилання представника відповідача про відсутність обов'язку відповідача щодо покриття таких витрат є безпідставним та не узгоджується з наведеними вимогами законодавства.
Особливістю даної справи є те, що пунктом 301.1 ст. 301 Податкового кодексу України (в редакції чинній до 01.01.2015) передбачалось, що платниками фіксованого сільськогосподарського податку з урахуванням обмежень, встановлених пунктом 301.6 цієї статті, можуть бути сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків.
СВК «Батьківщина» до 01.01.2015 перебував на обліку в УПФУ як платник фіксованого сільськогосподарського податку і був звільнений від обов'язку відшкодовувати витрати на виплату і доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.
Проте, з 01 січня 2015 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи" від 28.12.2014 № 71-VІІІ, яким внесено зміни до Податкового кодексу України, а саме з переліку загальнодержавних податків і зборів виключено фіксований сільськогосподарський податок.
Таким чином, з 01.01.2015, відповідно до п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків є платниками єдиного податку четвертої групи.
З набранням чинності вказаного Закону СВК «Батьківщина» стало платником єдиного податку четвертої групи, що підтверджується копією листа Старобільської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Луганській області від 15.05.2015 № 982/12-23-15-06 (а.с. 25).
Аналіз викладеного свідчить, що платники, які раніше перебували на обліку, як платники фіксованого сільськогосподарського податку з 01.01.2015 зобов'язані відшкодовувати Пенсійному фонду суми понесених витрат на виплату і доставку пільгових пенсій, призначених працівникам цих підприємств.
На даний час встановлено єдиний порядок для відшкодування пенсій, призначених відповідно з пунктами "б-з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення".
Порядок відшкодування Пенсійному фонду витрат на виплату та доставку пенсій регулюється пунктом 6 Інструкції про порядок обчислення та сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до пенсійного фонду України, затвердженої постановою Правління Пенсійного фонду України від 19.12.2003 № 21-1(далі -Інструкція).
Розмір сум до відшкодування на поточний рік визначається на підставі відомостей відділів з призначення пенсій відділами доходів органів Пенсійного фонду України щорічно в повідомленнях про розрахунок сум фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, які надсилаються підприємствам до 20 січня поточного року та протягом 10 днів з новопризначених пенсій.
Підприємства щомісяця до 25 числа вносять до Пенсійного фонду зазначену в повідомленні місячну суму фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.
Таким чином витрати по оплаті пільгових пенсій відшкодовуються Пенсійному фонду за рахунок відповідних підприємств.
Підставою для нарахування пільгових пенсій є не тільки запис у трудовій книжці щодо праці на даному підприємстві, а й довідка підприємства, яка уточнює характер роботи з зазначенням періоду роботи, що зараховується до спеціального стажу; професії або посади; характеру виконуваної роботи; розділ, підрозділ, пункт, найменування списків або їх номери, куди включається цей період роботи; первинні документи за час виконання роботи, на підставі яких видана зазначена довідка, яка оцінюється управлінням Пенсійного фонду з урахуванням вимог Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення", який зареєстрований в Міністерстві юстиції України 26.06.2002 за № 536/6824. Відповідальність за представлення таких документів покладається на адміністрацію підприємств, установ, організацій, згідно ст. 101 Закону України "Про пенсійне забезпечення" № 1788- ХІІ.
Так, дослідженням пенсійної справи ОСОБА_5 встановлено, що СВК «Батьківщина» 15.06.2011 видано довідку про підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсії, у якій зазначено періоди коли ОСОБА_5 працював трактористом-машиністом повний робочий день у колгоспі «Родина», КСП «Родина» та СВК «Батьківщина». (а.с. 23)
Згідно довідки від 15.06.2011, виданої правлінням СВК «Батьківщина», КСП «Родина» є правонаступником колгоспу «Родина» на підставі рішення загальних зборів № 2 від 05.05.1995, а СВК «Батьківщина» є правонаступником КСП «Родина» (рішення загальних зборів № 3 від 13.03.2000) (а.с. 23 зворотній бік)
УПФУ в Новоайдарському районі Луганської області на підставі вищевказаних довідок розраховано пільговий стаж ОСОБА_5 як 21 рік 9 днів, що відображено у протоколі № 16 від 21.09.2011 про призначення пенсії. (а.с. 22)
У подальшому, актом від 03.10.2011, встановлено невідповідність даних, відображених у довідці від 15.06.2011, первинним документам про виходи на роботу ОСОБА_5 у якості тракториста, які зберігались в СВК «Батьківщина». (а.с. 107)
СВК «Батьківщина» 05.10.2011 видано довідку № 454 про підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсії ОСОБА_5, відповідно до якої УПФУ в Новоайдарському районі Луганської області розраховано пільговий стаж тракториста 20 років 1 місяць 5 днів. (а.с. 106, 108-110)
Відповідно до п. «в» ст. 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" на пільгових умовах мають право на пенсію за віком, незалежно від місця останньої роботи трактористи-машиністи, безпосередньо зайняті у виробництві сільськогосподарської продукції в колгоспах, радгоспах, інших підприємствах сільського господарства, - чоловіки після досягнення 55 років і при загальному стажі роботи не менше 25 років, з них не менше 20 років на зазначеній роботі.
Враховуючи, що стаж роботи ОСОБА_5 трактористом становить 20 років 1 місяць 5 днів він мав право на призначення пенсії на пільгових умовах.
Відповідно до п. 16 Прикінцевих положень Закону № 1058-IV положення Закону України "Про пенсійне забезпечення" застосовуються в частині визначення права на пенсію за віком на пільгових умовах і за вислугу років.
Разом з цим, розмір пенсії визначається з урахуванням положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" від 09.07.2003 № 1058-ІV, тобто, залежить від страхового стажу, який у ОСОБА_5 склав 19 років 7 місяців 8 днів, що відображено у розрахунках розрахунки для відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій.
Що стосується стажу роботи ОСОБА_6 трактористом в СВК «Батьківщина», то відповідно до довідки № 454 від 05.10.2011, виданої СВК «Батьківщина», він складає 14 років 10 місяців 29 днів. (а.с. 111)
Однак, згідно наявних в матеріалах пенсійної справи документів, ОСОБА_6 у період часу з 10.11.1981 до 15.03.1988 працював трактористом у ТОВ «Плодородіє», стаж роботи склав 6 років 4 місяці 6 днів. (а.с. 111)
Таким чином, для розрахунку відсотку відшкодування витрат на виплату та доставку пенсії ОСОБА_6 з боку СВК «Батьківщина» взято різницю стажу, необхідного для призначення пільгової пенсії (20 років), та стаж, відпрацьованого у ТОВ «Плодородіє», а саме 13 років 7 місяців 24 дні (68,25%). (а.с. 113-114)
Із системного аналізу зазначених положень Закону України "Про пенсійне забезпечення", Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", вбачається, що витрати з оплати пільгових пенсій відшкодовуються Пенсійному фонду за рахунок відповідних підприємств.
Підставою для відшкодування підприємством органам Пенсійного Фонду витрат на виплату та доставку пільгових пенсій є розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за відповідний період.
Відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" від 09.07.2003 № 1058-ІV, відшкодування витрат на виплату та доставку пенсій Пенсійному фонду України здійснюється незалежно від фінансового стану платника страхових внесків, форми власності та джерел фінансування.
З урахуванням викладеного, суд приходить до висновку, що відповідач, отримавши розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" в частині пенсій, призначених відповідно до пунктів "б-з" ст. 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення", не надавши на них заперечень та не оскарживши розрахунки у судовому порядку, фактично узгодив такі розрахунки. Відтак, визначена в розрахунках сума до відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій підлягає сплаті відповідачем.
Враховуючи, що позовні вимоги документально обґрунтовані, підтверджені матеріалами справи, відповідають чинному законодавству, суд вважає, що уточнений позов прокурора підлягає задоволенню в повному обсязі.
Питання щодо розподілу судових витрат не вирішується, оскільки ст. 94 КАС України у даному випадку не передбачено стягнення судового збору.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 158 - 163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Уточнені позовні вимоги прокурора Новоайдарського району Луганської області в інтересах управління Пенсійного фонду України в Новоайдарському районі Луганської області задовольнити повністю.
Стягнути з Сільськогосподарського виробничого кооперативу «Батьківщина» (93513, Луганська область, Новоайдарський район, с. Чабанівка, вул. Миру, буд. 42, код ЄДРПОУ 03738947) на користь Управління Пенсійного фонду України в Новоайдарському районі Луганської області (93500, Луганська область, смт. Новоайдар, вул. Пролетарська, буд. 20, 25606301748 в ЛОУ ВАТ «Державний ощадний банк України» МФО 304665, код 21792577) заборгованість з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за період з 01 січня 2015 року по 30 квітня 2015 року, призначеним за списком № 2, в розмірі 15086,64 грн. (п'ятнадцять тисяч вісімдесят шість грн. 64 коп.).
Постанова суду може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду.
Постанова суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого Кодексом адміністративного судочинства України, якщо таку скаргу не було подано.
Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 КАС України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Апеляційна скарга подається до Донецького апеляційного адміністративного суду через Луганський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає до суду апеляційної інстанції.
Постанову у повному обсязі складено та підписано судом 03 вересня 2015 року.
Суддя ОСОБА_7