Єдиний державний реєстр судових рішень ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ
вул. Київська, 150, м. Сімферополь, Автономна Республіка Крим, Україна, 95493
ПОСТАНОВА
Іменем України
15.09.09Справа №2а-8526/09/2/0170 Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим у складі головуючого судді Яковлєва С.В. при секретарі Слабун О.М., розглянув у відкритому судовому засіданні адміністративну справу
за позовом Державної податкової інспекції у Кіровському районі АРК
до Комунального підприємства «Екосервіс Кіровське»
про стягнення заборгованості в сумі 92962,66 грн.
за участю представників:
від позивача Мартинов Д.А., представник, довіреність № 3906/10/10-0 від 15.07.2009 року;
від відповідача Самойлов М.В., представник, довіреність № 1 від 01.06.2009 року;
Суть спору: Державна податкова інспекція у Кіровському районі АРК (далі позивач) звернулась до Окружного адміністративного суду АР Крим з адміністративним позовом про стягнення з Комунального підприємства «Екосервіс Кіровське» (далі відповідач) заборгованості в сумі 92962,66 грн., мотивуючи свої вимоги тим, що відповідачем несвоєчасно провадиться сплата узгоджених податкових зобовязань.
Представник позивача у судовому засіданні, яке відбулось 15.09.2009 року, наполягав на задоволенні позовних вимог у повному обсязі з підстав, наведених у адміністративному позові.
Представник відповідача проти задоволення позовних не заперечував, однак зауважив, що підприємство не має коштів для погашення заборгованості у повному обсязі.
Розглянувши матеріали справи, дослідивши надані докази, заслухавши пояснення представників позивача та відповідача, суд
ВСТАНОВИВ:
Відповідач 09.12.2004 року зареєстрований Кіровською районною державною адміністрацією в АР Крим як юридична особа, що підтверджується свідоцтвом про державну реєстрацію серії А00 № 443078.
Відповідно до довідки ДПІ в Кіровському районі АР Крим № 44 від 02.08.2007 року відповідач з 16.12.2004 року взятий на облік як платник податків за № 718/29-0.
Згідно зі статтею 4 Закону України «Про систему оподаткування», платниками податків і зборів (обовязкових платежів) є юридичні особи, на яких відповідно до Законів України покладений обовязок сплачувати податки і збори.
Таким чином, відповідач є платником податків та повинен у порядку та строки встановлені чинним законодавством подавати до податкових органів податкову звітність та сплачувати у визначених розмірах та строки узгоджені суми податків та зборів.
Пунктом 4.1 статті 4 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» встановлено, що платник податків самостійно обчислює суму податкового зобовязання, яку вказує у податковій декларації.
Згідно з пунктом 5.3.1 статті 5 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку для подання податкової декларації.
Статтею 9 Закону України «Про систему оподаткування» встановлено, що платники податків зобовязані сплачувати належні суми податків і зборів (обов'язкових платежів) у встановлені законами терміни.
Відповідно до пункту 10.2 статті 10 Закону України «Про податок на додану вартість» платники податку, відповідають за дотримання достовірності та своєчасності визначення сум податку, а також за повноту та своєчасність його внесення до бюджету відповідно до закону.
Судом встановлено, що відповідачем до ДПІ в Кіровському районі АР Крим надані декларації з податку на додану вартість:
-декларація № 1948 від 20.02.2009 року за січень 2009 року на суму 14257,00 грн.;
-декларація № 2717 від 20.03.2009 року за лютий 2009 року на суму 15424,00 грн.;
-декларація № 4492 від 21.04.2009 року за березень 2009 року на суму 16818,00 грн.;
-декларація № 5744 від 19.05.2009 року за квітень 2009 року на суму 16790,00 грн.;
- декларація № 6618 від 22.06.2009 року за травень 2009 року на суму 16587,00 грн.
Таким чином, загальна сума самостійно задекларованих відповідачем податкових зобовязань з податку на додану вартість за період з січня по травень 2009 року складає 79876,00 грн.
Позивачем 10.06.2009 року проведено невиїзну документальну перевірку відповідача з питань своєчасності сплати податку на додану вартість до бюджету.
За результатами перевірки складено акт № 95/15-02/33176356 від 10.06.2009 року, в якому зафіксовано порушення відповідачем абз. 2 п.п. 7.7.1 п.7.1 ст. 7 Закону України «Про податок на додану вартість»; п.п. 5.3.1 п.5.3 ст. 5 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» в частині несвоєчасної сплати самостійно задекларованих зобовязань з податку на додану вартість (декларація № 9253 від 20.08.2008 року та декларація № 10171 від 22.09.2008 року).
Перевірку проведено в присутності представників відповідача керівника Овчаренко Т.Д. та головного бухгалтера підприємства Рожкова І.М., які з актом перевірки вони ознайомлені, акт перевірки ними підписаний, один примірник акту підписаний.
На підставі акту перевірки 15.06.2009 року позивачем прийнято податкове повідомлення рішення № 0001621500/0, в якому визначено суму, штрафних санкцій, застосованих до відповідача у розмірі 13205,38 грн.
Зазначене податкове повідомлення рішення отримане відповідачем 15.06.2009 року, що підтверджується відміткою на корінці цього податкового повідомлення рішення.
Крім того, у звязку з несвоєчасною сплатою суми заборгованості з податку на додану вартість відповідачеві нарахована пеня у розмірі 1367,61 грн.
Відповідно до пункту 1.4 статті 1 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» пеня - плата у вигляді процентів, нарахованих на суму податкового боргу (без урахування пені), що справляється з платника податків у зв'язку з несвоєчасним погашенням податкового зобов'язання.
Пунктом 1.3 статті 1 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» встановлено, що податковий борг (недоїмка) представляє собою податкове зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгоджене платником податків або узгоджене в адміністративному чи судовому порядку, але не сплачене у встановлений строк, а також пеня, нарахована на суму такого податкового зобов'язання.
Згідно з пунктом 16.1 статті 16 зазначеного Закону після закінчення встановлених строків погашення узгодженого податкового зобов'язання на суму податкового боргу нараховується пеня. А відповідно до підпункту 16.1.2 пункту 16.1 статті 16 Закону нарахування пені розпочинається:
а) при самостійному нарахуванні суми податкового зобов'язання платником податків - від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов'язання, визначеного цим Законом;
б) при нарахуванні суми податкового зобов'язання контролюючими органами - від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов'язання, визначеного у податковому повідомленні згідно з нормами цього Закону.
Матеріалами справи підтверджується, що відповідачем вірно зроблений розрахунок пені за кожний день прострочення.
Відповідно до розрахунку суми податкового боргу відповідачем частково сплачено заборгованість з податку на додану вартість у розмірі 19380,42 грн.
Згідно з наданими ДПІ в м. Сімферополь АР Крим відомостей, відповідач є також платником податку на прибуток.
Порядок, підстави та строки сплати податку на прибуток, надання податкової звітності встановлений Законом України «Про оподаткування прибутку підприємств» від 28.12.1994 року N 333/94, п.п. 11.1 якого передбачені такі податкові періоди: календарні квартал, півріччя, три квартали, рік.
Таким чином, відповідач зобовязаний щоквартально протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем податкового кварталу, подавати до ДПІ в м. Сімферополь АР Крим декларації з податку на прибуток.
Відповідачем до ДПІ в м. Сімферополь АР Крим в порядку податкової звітності надано декларації з податку на прибуток:
-декларація № 16878 від 09.02.2009 року за IV квартал 2008 року на суму 527,00 грн.;
-декларація № 5438 від 12.05.2009 року за I квартал 2009 року на суму 7,00 грн.
Позивачем у звязку з несвоєчасною сплатою відповідачем суми самостійно задекларованого податкового зобовязання була нарахована пеня у розмірі 0,36 грн.
Відповідно до розрахунку податкового боргу, відповідачем частково сплачено заборгованість у розмірі 10,00 грн. Крім того, за відповідачем малась переплата за 2008 рік у розмірі 21,50 грн. Таким чином загальна сума заборгованості з податку на прибуток становить 502,86 грн.
Види місцевих податків і зборів, їх граничні розміри та порядок обчислення і спрямований на зміцнення бюджетів місцевого самоврядування визначені Декретом Кабінету Міністрів України «Про місцеві податки і збори» від 20.05.1993 року № 56-93, відповідно до ч. 1 якого комунальний податок належить до місцевих податків.
Згідно зі ст. 15 Декрету комунальний податок справляється з юридичних осіб, крім бюджетних установ, організацій, планово-дотаційних та сільськогосподарських підприємств. Його граничний розмір не повинен перевищувати 10 відсотків річного фонду оплати праці, обчисленого виходячи з розміру неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.
Органи місцевого самоврядування самостійно встановлюють і визначають порядок сплати місцевих податків і зборів відповідно до переліку і в межах установлених граничних розмірів ставок.
Місцеві податки і збори перераховуються до бюджетів місцевого самоврядування в порядку, визначеному Радами народних депутатів, якими вони встановлюються. Стягнення не внесених в установлений термін місцевих податків і зборів здійснюється згідно з чинним законодавством.
Порядок, підстави та строки сплати комунального податку, надання податкової звітності встановлений Положенням «Про комунальний податок», затвердженого рішенням 38 сесії 4 скликання Керченської міської ради АР Крим від 12.01.2006 року
Підпунктом 4.1.4. статті 4 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» встановлено, що податкові декларації подаються за базовий податковий (звітний) період, що дорівнює: б) календарному кварталу або календарному півріччю ( у тому числі при сплаті квартальних або піврічних авансових внесків).
Таким чином, відповідач зобовязаний щоквартально протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем податкового кварталу, подавати до ДПІ в м. Керч декларації з комунального податку.
Відповідачем в порядку податкової звітності до ДПІ в м. Сімферополь надано розрахунки з комунального податку:
-розрахунок № 12551 від 05.11.2008 року за ІІІ квартал 2008 року на суму 236,30 грн.;
-розрахунок № 16692 від 05.02.2009 року за IV квартал 2008 року на суму 234,60 грн.;
-розрахунок № 4959 від 05.05.2009 року за І квартал 2009 року на суму 229,50 грн.
Позивачем за несвоєчасну сплату комунального податку були нараховані штрафні санкції у розмірі 45,61 грн., а також пеня у розмірі 47,00 грн.
Таким чином, загальна сума заборгованості відповідача з комунального податку становить 746,48 грн.
Розміри та порядок плати за використання земельних ресурсів, а також відповідальність платників та контроль за правильністю обчислення і справляння земельного податку передбачені Законом України «Про плату за землю» від 03.07.1992 року № 2535 ХІІ.
Відповідно до ст. 2 Закону використання землі в Україні є платним. Плата за землю здійснюється у вигляді земельного податку чи орендної плати, що визначаються в залежності від грошової оцінки земель. Власники земельних ділянок (паїв) і землекористувачі згідно з ч.2 ст. 2 Закону України «Про плату за землю» сплачують земельний податок. Статтею 15 даного нормативно-правового акту передбачено, що власники землі і землекористувачі платять земельний податок з дня виникнення права власності чи права користування земельною ділянкою.
Відповідно до ст. 13 Закону підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру, а орендної плати за земельну ділянку, яка перебуває у державній або комунальній власності, - договір оренди такої земельної ділянки.
Згідно зі ст. 14 Закону України «Про плату за землю» платники земельного податку, а також орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності (крім громадян) самостійно обчислюють суму земельного податку та орендної плати щороку за станом на 1 січня і до 1 лютого поточного року подають відповідному органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою центральним податковим органом, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов'язку подання щомісячних декларацій Платник податків має право подавати щомісячно нову звітну податкову декларацію, що не звільняє його від обов'язку подання податкової декларації до 1 лютого поточного року, у тому числі і за нововідведені земельні ділянки, що не звільняє від обов'язку подання податкової декларації протягом місяця з дня виникнення права на нововідведену земельну ділянку, протягом 20 календарних днів місяця наступного за звітним.
Нарахування громадянам сум земельного податку, а також орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності проводиться органами державної податкової служби, які видають платникові до 15 липня поточного року платіжне повідомлення про внесення платежу.
Згідно з податковим розрахунком земельного податку № 1221 від 30.01.2009 року, загальна сума податку, що повинна бути сплачена відповідачем у 2009 року становить 24054,99 грн., у тому числі з січня по листопад 2009 року 2004,58 грн. щомісячно, за грудень 2009 року 2004,61 грн.
Судом встановлено, що у період з січня по травень відповідачем не проводилась сплата земельного податку, у звязку з чим за ним утворилась заборгованість у розмірі 10022,90 грн.
Крім того, відповідачеві були нараховані штрафні санкції у розмірі 25,93 грн. Відтак, загальна сума заборгованості відповідача з земельного податку становить 10048,83 грн.
Правові, економічні та соціальні основи організації охорони навколишнього природного середовища в інтересах нинішнього і майбутніх поколінь визначені Законом України «Про охорону навколишнього природного середовища» від 25.06.1991 року № 1264-XII.
Ст. 24 зазначеного Закону передбачено, що об'єкти, які шкідливо впливають або можуть вплинути на стан навколишнього природного середовища, види та кількість шкідливих речовин, що потрапляють у навколишнє природне середовище, види й розміри шкідливих фізичних та біологічних впливів на нього підлягають державному обліку.
Підприємства, установи та організації проводять первинний облік у галузі охорони навколишнього природного середовища і безоплатно подають відповідну інформацію органам, що ведуть державний облік у цій галузі.
Єдині на території України правила встановлення нормативів збору за забруднення навколишнього природного середовища, а також його стягнення передбачені Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку встановлення нормативів збору за забруднення навколишнього природного середовища і стягнення цього збору» від 01.03.1999 року № 303, в пункті 2 якої зазначено, що збір за забруднення навколишнього природного середовища справляється за: викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними та пересувними джерелами забруднення;скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти; розміщення відходів.
Територіальні органи Мінприроди подають до органів державної податкової служби перелік підприємств, установ, організацій, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди, спеціальне водокористування та розміщення відходів.
Невключення підприємств, установ, організацій, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності до зазначеного переліку не звільняє їх від сплати збору.
Безпосередньо порядок обчислення і сплати збору за забруднення навколишнього природного середовища (далі - збір), а також відповідальність платників за достовірність даних про обсяги викидів в атмосферне повітря забруднюючих речовин, скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти, розміщені відходи та за правильність обчислення, повноту і своєчасність сплати збору передбачено Інструкцією про порядок обчислення та сплати збору за забруднення навколишнього природного середовища, затвердженою Наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України, Державною податковою адміністрацією України від 19 липня 1999 року № 162/379.
Згідно з п. 2.1. Інструкції платниками збору є суб'єкти господарювання, незалежно від форм власності, включаючи їх об'єднання, філії, відділення та інші відокремлені підрозділи, що не мають статусу юридичної особи, розташовані на території іншої територіальної громади; бюджетні, громадські та інші підприємства, установи і організації; постійні представництва нерезидентів, які отримують доходи в Україні; громадяни, які здійснюють на території України і в межах її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони викиди і скиди забруднюючих речовин у навколишнє природне середовище та розміщення відходів.
Відповідно до п 7.1. Інструкції платники збору складають податковий розрахунок збору за забруднення навколишнього природного середовища і подають його до органу державної податкової служби за місцем податкової реєстрації (місцеперебуванням на податковому обліку в органах державної податкової служби).
Пунктом 7.2. Інструкції встановлено, що базовий податковий (звітний) період збору за забруднення навколишнього природного середовища дорівнює календарному кварталу.
Податкові розрахунки збору подаються платниками органам державної податкової служби протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу, за місцем податкової реєстрації платника (місцем перебування на податковому обліку в органах державної податкової служби).
Збір сплачується платниками за місцем податкової реєстрації (місцем перебування на податковому обліку в органах державної податкової служби) протягом 10 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку подання податкового розрахунку збору, тобто протягом 50 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.
Згідно з п 8.2. Інструкції контроль за правильністю обчислення, повнотою та своєчасністю сплати збору за забруднення навколишнього природного середовища до бюджету, а також своєчасністю подання податкових розрахунків цього збору здійснюється органами державної податкової служби.
Крім того, в п. 9.2. Інструкції зазначено, що платники несуть відповідальність за правильність обчислення, повноту та своєчасність сплати, а також за правильність складання і своєчасність подання розрахунків органам державної податкової служби та органам Мінприроди України згідно з законодавством.
Відповідачем до ДПІ в м. Сімферополь в порядку податкової звітності були надані розрахунки збору за забруднення навколишнього природного середовища:
-розрахунок № 16879 від 09.02.2009 року за IV квартал 2008 року на суму 2806,79 грн.;
-розрахунок № 5050 від 07.05.2099 року за І квартал 2009 року на суму 3490,04 грн.
Станом на 01.02.2009 року за відповідачем малась переплата у розмірі 83,18 грн., таким чином, загальна сума заборгованості відповідача зі збору забруднення навколишнього природного середовища становить 6213,65 грн.
Єдині правила обчислення і справляння збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту визначені Порядком справляння збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору для користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту, затвердженого Постановою кабінету Міністрів України від 16.08.1999 року № 1494 (далі Порядок № 1494).
Згідно з п. 3 Порядку № 1449 платниками збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту є підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, а також громадяни - суб'єкти підприємницької діяльності, що використовують водні ресурси та користуються водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту.
Відповідно до п. 6.1. Інструкції про порядок обчислення і сплати збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту, затвердженої спільним наказом Міністерства фінансів України, Державної податкової адміністрації України, Міністерства економіки України, Міністерства економічної безпеки від 01.10.1999 року № 231/539/118/219 водокористувачі самостійно обчислюють збір за спеціальне використання водних ресурсів та збір за користування водами для потреб гідроенергетики щоквартально наростаючим підсумком з початку року, а за користування водами для потреб водного транспорту - починаючи з I півріччя.
Розрахунки збору, базовий податковий (звітний) період для якого дорівнює календарному кварталу, подаються платниками органам державної податкової служби протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу, за місцем податкової реєстрації.
Збір сплачується водокористувачами протягом 10 календарних днів, наступних за останнім днем граничного терміну подання розрахунку збору за місцем податкової реєстрації (п.141 Порядку № 1449).
Відповідальність за правильність обчислення, своєчасність подання розрахунків і сплати збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту несуть платники відповідно до законодавства.
Згідно з п. 22 Порядку № 1449 контроль за повнотою обчислення і своєчасністю сплати до бюджетів збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту здійснюється органами державної податкової служби.
Відповідачем до ДПІ в м. Сімферополь АР Крим були надані розрахунки збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами для потреб гідроенергетики:
-розрахунок № 12552 за ІІІ квартал 2008 року на суму 29,41 грн.;
-розрахунок № 16693 за IV квартал 2008 року на суму 39,18 грн.;
-розрахунок № 4958 від 05.05.2009 року за І квартал 2009 року на суму 50,18 грн.
Таким чином, загальна сума заборгованості відповідача зі збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами для потреб гідроенергетики становить 118,77 грн.
Підпунктом 6.2.1. пункту 6.2. ст. 6 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» передбачено, що у разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання в установлені строки, податковий орган надсилає такому платнику податків податкові вимоги. У звязку з чим позивачем на адресу відповідача були направлені перша податкова вимога № 1/58 від 22.05.2008 року та друга податкова вимога № 2/78 від 08.07.2008 року, які були отримані відповідачем 04.06.2008 року та 15.07.2008 року відповідно, що підтверджується відмітками на корінцях цих вимог.
У порядку ст. 71 КАС України відповідачем не надано доказів того, що податкове повідомлення-рішення, а також податкові вимоги прийняті з порушенням вимог діючого законодавства.
Відтак, загальна сума заборгованості відповідача перед бюджетом відповідно розрахунку суми податкового боргу, з урахуванням часткової сплати, складає 92962,66 грн., з них за основним платежем 78317,30 грн., за штрафними санкціями 13276,92 грн., пеня 1368,44 грн.
Згідно статті 2 Закону України «Про державну податкову службу в Україні» однією із задач органів податкової служби є здійснення контролю за дотриманням податкового законодавства, повною і своєчасною сплатою до бюджетів податків і зборів.
Пунктом 11 статті 11 Закону України «Про державну податкову службу в Україні» передбачено, що органи державної податкової служби мають право застосовувати до платників податків фінансові (штрафні) санкції, стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми недоїмки, пені у випадках, порядку і розмірах, встановлених законами України.
Так, 18.08.2008 року начальником Державної податкової інспекції в Кіровському районі АР Крим прийнято рішення № 7/24-0 про стягнення грошових коштів та продаж інших активів платника податків в рахунок погашення його податкового боргу.
Примусове стягнення податкової заборгованості передбачена законодавством України процедура погашення податкової заборгованості платника податків шляхом звернення стягнення на активи відповідного платника податків.
Як вказано у пункті 1.7 статті 1 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» активами платника податків є кошти, матеріальні та нематеріальні цінності, що належать юридичній або фізичній особі за правом власності або повного господарського відання.
Статтею 3 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» визначено, що активи платника податків можуть бути примусово стягнені в рахунок погашення його податкових зобовязань виключно за рішенням суду.
Відповідно до п. 11 ч. 1 ст. 10 Закону України «Про державну податкову службу в Україні» державні податкові інспекції в районах, містах без районного поділу, районах у містах, міжрайонні та об`єднані державні податкові інспекції подають до судів позови до підприємств, установ, організацій та громадян про визнання угод недійсними і стягнення в доход держави коштів, одержаних ними за такими угодами, а в інших випадках коштів, одержаних без установлених законом підстав, а також про стягнення заборгованості перед бюджетом і державними цільовими фондами.
Приймаючи до уваги те, що відповідач у порядку, передбаченому ст. 71 КАС України, не надав доказів сплати заборгованості в сумі 92962,66 грн., суд вважає, що позовні вимоги належить задовольнити.
У судовому засіданні, яке відбулось 15.09.2009 року, оголошено вступну та резолютивну частини постанови.
Постанова оформлена та підписана 21.09.2009 року.
На підставі викладеного, керуючись статтями 160-163,163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
ПОСТАНОВИВ:
1.Позов задовольнити.
2.Звернути стягнення податкової заборгованості на активи Комунального підприємства «Екосервіс Кіровське» (97300, АР Крим, смт. Кіровське, вул. Р. Люксембург,29; ЄДРПОУ 33176356) на користь Державного бюджету Кіровського району з податку на додану вартість у розмірі 75322,07 грн. (код платежу 14010100 на р/р 3118029700116 в ГУ ДКУ в АРК, м. Сімферополь, МФО 824026), з податку на прибуток у розмірі 502,86 грн. (код платежу 11020202 на р/р 33218806700118 в ГУ ДКУ в АРК, м. Сімферополь, МФО 824026), з комунального податку у розмірі 746,48 грн. (код платежу 16010200 на р/р 33218828700118 в ГУ ДКУ в АРК, м. Сімферополь, МФО 824026), з земельного податку у розмірі 10048,83 грн. (код платежу 13050100 на р/р 33214811700118 в ГУ ДКУ в АРК, м. Сімферополь, МФО 824026), зі збору за забруднення навколишнього природного середовища у розмірі 6213,65 грн. (код платежу 50080200 на р/р 33115329700118 в ГУ ДКУ в АРК, м. Сімферополь, МФО 824026), зі збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами для потреб гідроенергетики у розмірі 118,77 грн. (код платежу 13020400 на р/р 31117019700116 в ГУ ДКУ в АРК, м. Сімферополь, МФО 824026).
У разі неподання заяви про апеляційне оскарження, постанова набирає законної сили через 10 днів з дня її проголошення.
Якщо після подачі заяви про апеляційне оскарження, апеляційна скарга не подана, постанова вступає в законну силу через 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Постанова може бути оскаржена в порядку і строки передбачені ст. 186 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя Яковлєв С.В.