ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"27" серпня 2015 р.справа № 808/6563/14(ДО/808/342/14)
Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:
головуючого судді Чередниченко В.Є.,
суддів: Семененка Я.В., Панченко О.М.,
розглянувши у письмовому провадженні в м. Дніпропетровську адміністративну справу за апеляційною скаргою комунальної лікувально-профілактичної установи «Міський наркологічний диспансер м. Краматорська» на постанову Запорізького окружного адміністративного суду від 18 листопада 2014 року у справі № 808/6563/14(ДО/808/342/14) за позовом комунальної лікувально-профілактичної установи «Міський наркологічний диспансер м. Краматорська» до Краматорської виконавчої дирекції Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності про визнання дій протиправними та скасування рішення, -
ВСТАНОВИВ :
Комунальна лікувально-профілактична установа «Міський наркологічний диспансер м. Краматорська» 06 жовтня 2014 року звернулася до суду з адміністративним позовом до Краматорської виконавчої дирекції Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, в якому просить суд:
- визнати протиправними дії посадових осіб відповідача, які виразилися у вимогах застосовувати для розрахунку страхових виплат по вагітності та пологам порядок розрахунку передбачений абзацом 3 п. 14 Порядку №1266, тобто у вимогах проведення розрахунку страхових виплат шляхом ділення нарахувань за розрахунковий період заробітної палати на кількість календарних днів та висновки викладені в акті №119 від 31.03.2014 року за результатами документальної планової перевірки незаконними, оскільки вони суперечать діючому законодавству;
- рішення відповідача №44 від 18.04.2014 року про повернення коштів фонду та застосування фінансових санкцій за порушення законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності винесене щодо позивача скасувати.
Позов обґрунтовано тим, що підставою для прийняття оскаржуваного рішення є результати документальної планової перевірки, відображені у акті №119 від 31.03.2014. На думку позивача, доводи відповідача в частині порушення порядку розрахунку страхових виплат по листку непрацездатності на ім'я ОСОБА_1, викладені у вищевказаному акті за результатами перевірки не відповідають діючому законодавству. Позивач вважає, що вимога посадових осіб Фонду, викладена за результатами документальної перевірки в акті №119 від 31.03.2014, застосовувати для розрахунку страхових виплат по вагітності та пологам порядок розрахунку регламентований абзацом 3 п. 14 Порядку №1266 - суперечить діючому законодавству, є незаконною та тягне за собою порушення законних прав та інтересів осіб, які тимчасово втратили працездатність у зв'язку з народженням дитини. Також позивач зазначає, що рішення відповідача №44 від 18.04.2014 року винесено щодо іншої особи - Комунальної лікувально-профілактичної установи «Міський наркологічний диспансер». Тому вважає, що оскаржуване рішення винесено стосовно неналежної юридичної особи та підлягає скасуванню.
Постановою Запорізького окружного адміністративного суду від 18 листопада 2014 року у задоволенні позову відмовлено.
Не погодившись з постановою суду першої інстанції, позивач подав апеляційну скаргу, в якій посилаючись на порушення судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, просить скасувати оскаржувану постанову та прийняти нову постанову, якою позов задовольнити у повному обсязі.
Апеляційна скарга фактично обґрунтована протиправністю вимоги посадових осіб Фонду, викладена за результатами документальної перевірки в акті №119 від 31.03.2014, застосовувати для розрахунку страхових виплат по вагітності та пологам порядок розрахунку регламентований абзацом 3 п. 14 Порядку №1266 та незаконності рішення відповідача №44 від 18.04.2014 року.
Перевіривши законність та обґрунтованість оскаржуваної постанови суду першої інстанції в межах доводів апеляційної скарги, дослідивши матеріали справи, доводи апеляційної скарги, суд апеляційної інстанції вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.
Судом першої інстанції встановлено та знайшло підтвердження під час розгляду апеляційної скарги, що з 28.03.2014 року по 31.03.2014 року фахівцем Краматорської виконавчої дирекції Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності проведено планову перевірку позивача з питань дотримання порядку використання страхових коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, направлених на виплату допомоги застрахованим особам за період з 01.01.2012 року по 31.12.2013 року.
За результатами перевірки відповідачем складено акт перевірки по коштах Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності №119 від 31.03.2014 року (далі - акт перевірки №119 від 31.03.2014).
Відповідно до зазначеного акта, «…Вибірковою перевіркою листків непрацездатності встановлено: В порушення ч.1 ст.38, ст.39, ч.2 ст.53 Закону №2240-ІІІ та п.10, п.14 Порядку №1266: - за листком непрацездатності №470139 ОСОБА_3 в період з 09.02.2012 року по 13.06.2012 року обчислення середньоденної заробітної плати для розрахунку страхових виплат за період відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами за рахунок коштів Фонду, коли застрахована особа перед настанням страхового випадку не мала заробітку проводилось шляхом ділення місячної тарифної ставки з урахуванням доплати за вислугу років на середньомісячну кількість календарних днів (30,44), внаслідок чого допущена переплата в сумі 1492,72 грн. (допомогу профінансовано 07.03.12 сплачено 14.03.12). - обчислення середньоденної заробітної плати для розрахунку страхових виплат за період відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами за рахунок коштів Фонду проводилось шляхом ділення нарахованої за розрахунковий період заробітної плати на кількість робочих годин, сума до виплати обчислена шляхом множення розміру середньоденної допомоги на 126 календарних днів. Переплата з коштів Фонду за ЛН №473016 ОСОБА_1 в період з 05.03.12 по 08.07.12 складає 2369,30 грн. (допомогу профінансовано 12.04.12, сплачено 18.04.12) (а.с.87)…Сума порушення порядку використання страхових коштів в період після 01.01.2011 року складає 3862,02 грн…(а.с.87)».
Позивачем були подані зауваження за №75 від 10.04.2014 на результати перевірки, викладені в акті перевірки від 31.03.2014 року (а.с.48-49).
Відповідачем позивачу був наданий лист №18-03-509 від 18.04.2014 року «Про розгляд зауважень та прийняття відповідного рішення» (а.с.13-26), відповідно до якого Фондом прийнято Рішення №44 від 18.04.2014 року про повернення коштів Фонду.
Рішенням №44 від 18.04.2014 «Про повернення коштів фонду та застосування фінансових санкцій за порушення законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності» Комунальну лікувально-профілактичну установу "Міський наркологічний диспансер м. Краматорська" (ідентифікаційний номер 02003818) зобов'язано повернути до Фонду соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності суму неправомірно витрачених страхових коштів та/або вартість наданих соціальних послуг за період з 01.01.2011 у сумі 3862,02 грн., та нараховано суму штрафних санкцій у розмірі 1931,01 грн.(а.с.7).
Позивач не погодившись з таким рішенням подав, до Краматорської виконавчої дирекції Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності скаргу (№87 від 30.04.2014) на Рішення №44 від 18.04.2014 «Про повернення коштів фонду та застосування фінансових санкцій за порушення законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності» (а.с.73-74).
Рішенням Краматорської виконавчої дирекції Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності №1 «Про результати розгляду скарги» (вих.№18-03-661 від 20.05.2014) позивачу відмовлено в скасуванні Рішення №44 від 18.04.2014 (а.с.70-72).
Комунальна лікувально-профілактична установа «Міський наркологічний диспансер м. Краматорська» звернулась до Донецького відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності зі Скаргою (№95 від 29.05.2014), в якій просила скасувати Рішення відповідача №44 від 18.04.2014 (а.с.52-53).
Рішенням Донецького відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності №9 «Про результати розгляду скарги» (вих.№05-07-1729 від 02.07.2014) частково задоволено скаргу позивача та скасовано Рішення №44 від 18.04.2014 в частині зменшення неправомірно витрачених страхових коштів у сумі 180,57 грн. та відповідного штрафу 50 відсотків 80,29 грн., на загальну суму 270,86 грн. (а.с.66-68). У Рішенні №9 зазначено «…2. Рішення Краматорської МВД від 18.04.2014 №44 про повернення коштів фонду та застосування фінансових санкцій за порушення законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності залишити в такому вигляді - неправомірні витрати в сумі 3681,45 грн. та відповідний штраф у розмірі 50 відсотків 1840,73 грн., на загальну суму 5522,18 грн.(а.с.68)…».
Позивач звернувся до Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності зі скаргою (№117 від 21.07.2014), в якій просив скасувати Рішення відповідача №44 від 18.04.2014 (а.с.61-62).
Рішенням №351 (від 18.08.2014 вих.№6-33-2147) Виконавча дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності відмовила позивачу у задоволенні скарги (а.с.63-64).
Крім того, з 16.06.2014 по 17.06.2014 фахівцем Краматорської виконавчої дирекції Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності проведено позапланову перевірку позивача.
За результатами перевірки відповідачем складено акт перевірки №218 від 17.06.2014 за дорученням виконавчої дирекції Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 16.06.2014 №05-07-1575 (а.с.89-92).
В Акті перевірки №218 від 17.06.2014 зазначено, що «…Позаплановою перевіркою за результатами розгляду скарги від 29.05.2014 №95 встановлено наступне:…по ЛН №470139 за період з 09.02.2012р. до 13.06.2012р. виданому ОСОБА_3 середньоденна допомога становить -1585,00 грн. : 30,44=52,06964 грн., загальна сума допомоги по вагітності та пологах становить 52,06964 грн. х 126=6560,77 грн. Переплата коштів Фонду становить в сумі 1312,15 грн. (а.с.91)…Страхувальником при розрахунку допомоги по ЛН №473016 загальну суму фактичної заробітної плати в розрахунковому періоді з 01.09.2011 по 29.02.2012 в сумі 6393,90 грн. було поділено на фактично відпрацьовані дні за цей період - 104,88. (а.с.91)…Розрахунок, який проводився шляхом ділення нарахованої за розрахунковий період заробітної плати на кількість робочих днів (годин) застосовується тільки для розрахунку допомоги тимчасової непрацездатності і визначається абз.2 п. 14 Порядку №1266 (а.с.91)…Отже середньоденна заробітна плата по ЛН №473016 за період з 05.03.2012р. по 08.07.2012р. виданому ОСОБА_1 розраховується наступним образом: 6408,90 грн. : 152к/д=42,16 грн., Сума допомоги становить 42,16 грн. х 126 к/д=5312,16 грн. Переплата з коштів Фонду становить в сумі 2369,30 грн. Позаплановою перевіркою встановлено порушення порядку в сумі 3681,45 грн. (а.с.92)…».
Правомірність дій відповідача та законність рішення відповідача №44 від 18.04.2014 року є предметом спору переданого на вирішення суду.
Суд апеляційної інстанції, проаналізувавши на підставі фактичних обставин справи застосування судом першої інстанції норм матеріального і процесуального права при винесенні оскарженої постанови, виходить з наступного.
Відповідно до частини 2 статті 19 Конституції України встановлено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно зі ст.1 Закону Закн України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» №2240-III від 18.01.2001 (далі - Закон України №2240-III) загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, передбачає матеріальне забезпечення громадян у зв'язку з втратою заробітної плати (доходу) внаслідок тимчасової втрати працездатності (включаючи догляд за хворою дитиною, дитиною-інвалідом, хворим членом сім'ї), вагітності та пологів, часткову компенсацію витрат, пов'язаних із смертю застрахованої особи або членів її сім'ї, а також надання соціальних послуг за рахунок бюджету Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, що формується шляхом сплати страхових внесків роботодавцем, громадянами, а також за рахунок інших джерел, передбачених цим Законом.
Відповідно до ч.1 ст. 3 Закону України №2240-IIІ законодавство України, що регулює відносини у сфері загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, базується на Конституції України, складається з Основ законодавства України про загальнообов'язкове державне соціальне страхування, Кодексу законів про працю України, цього Закону та прийнятих відповідно до них інших нормативно-правових актів.
Якщо міжнародним договором України, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України, встановлено інші норми, ніж ті, що передбачені законодавством України про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, застосовуються норми міжнародного договору.
Пунктом 2 ст. 34 Закону України №2240-IIІ встановлено, що одним із видів матеріального забезпечення, що надається за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням є допомога по вагітності та пологах (статті 38, 39 цього Закону).
За правилами ч.1 ст. 38 Закону України №2240-IIІ допомога по вагітності та пологах надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке компенсує втрату заробітної плати (доходу) за період відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами.
Стаття 39 Закону України №2240-IIІ встановлює, що допомога по вагітності та пологах надається застрахованій особі у розмірі 100 відсотків середньої заробітної плати (доходу), обчисленої відповідно до статті 53 цього Закону, і не залежить від страхового стажу.
При обчисленні середньої заробітної плати (доходу) для забезпечення допомогою по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах враховуються всі види заробітної плати (доходу) в межах граничної суми місячної заробітної плати (доходу) за відпрацьований час, на яку нараховуються страхові внески на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, відповідно до статті 21 цього Закону (ч.1 ст. 53 Закону України №2240-IIІ).
Відповідно до ч.2 ст. 53 Закону України №2240-IIІ порядок обчислення середньої заробітної плати для надання допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах визначається Кабінетом Міністрів України.
Правила обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням на випадок безробіття, у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням і від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності (далі - страхові виплати) у разі настання страхового випадку, а також оплати перших п'яти днів тимчасової непрацездатності за рахунок коштів підприємства, установи, організації чи фізичної особи, яка використовує працю найманих працівників визначає Порядок «Про обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням», затверджений Постановою Кабінету Міністрів України №1266 від 26.09.2001 (далі - Порядок №1266).
За правилами абз.3 п.14 Порядку №1266 середньоденна заробітна плата (дохід, грошове забезпечення) обчислюється шляхом ділення нарахованої за розрахунковий період заробітної плати (оподатковуваного доходу, грошового забезпечення), з якої сплачувалися страхові внески на кількість календарних днів за розрахунковий період (без урахування календарних днів, не відпрацьованих з поважних причин, - тимчасова непрацездатність, відпустка у зв'язку з вагітністю та пологами, відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та шестирічного віку за медичним висновком для розрахунку допомоги по вагітності та пологах за страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням) - за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням на випадок безробіття і від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності (крім допомоги по тимчасовій непрацездатності), для осіб, робочий час яких у зв'язку з особливостями умов праці не піддається точному обліку, для осіб, які робочий час розподіляють на свій розсуд (робота вдома, страховий агент тощо), та для добровільно застрахованих осіб та осіб, які сплачують єдиний податок за усіма видами загальнообов'язкового державного соціального страхування" (приклад наведено у додатку 1). Для військовослужбовців та осіб рядового і начальницького складу, календарні дні тимчасової непрацездатності і відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами з розрахункового періоду не виключаються.
Як вбачається з матеріалів справи, ОСОБА_3 видано листок непрацездатності №473016, відповідно до якого зазначена особа не працювала з 03.03.2012 року по 08.07.2012 року, причиною непрацездатності вказаної особи зазначено вагітність та пологи, сума фактичної заробітної плати, з якої нараховуються страхові внески усього склала 6393,90 середньоденна (середньогодинна) заробітна плата - 60,96395, належить до виплати - усього нараховано 7681,46 грн. (а.с.54-55).
Враховуючи те, що ОСОБА_3 за листком непрацездатності №473016 призначено та виплачено допомогу по вагітності та пологах із визначенням розрахунку середньої заробітної плати шляхом ділення нарахованої заробітної плати не на кількість календарних днів, а на кількість відпрацьованих робочих годин, позивач невірно провів розрахунок середньої заробітної плати для розрахунку допомоги по вагітності та пологах, і, таким чином порушив вимоги абз.3 п.14 Порядку №1266.
Згідно з п.10 Порядку №1266 якщо у розрахунковому періоді перед настанням страхового випадку застрахована особа не мала заробітку (грошового забезпечення) з поважних причин, що зазначені у пункті 4 цього Порядку, або якщо страховий випадок настав у перший день роботи, середня заробітна плата (грошове забезпечення) для розрахунку страхових виплат та оплати перших п'яти днів тимчасової непрацездатності за рахунок коштів роботодавця визначається виходячи з місячної тарифної ставки (посадового окладу), встановленої працівникові на момент настання страхового випадку.
У пункті 4 Порядку №1266 зазначено, що місяці розрахункового періоду (з першого до першого числа), в яких застрахована особа не працювала з поважних причин (тимчасова непрацездатність, відпустка у зв'язку з вагітністю та пологами, відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та шестирічного віку за медичним висновком), виключаються з розрахункового періоду (приклад наведено у додатку 1).
В такому випадку середньоденна заробітна плата (за один календарний день) визначається шляхом ділення тарифної ставки на середньомісячну кількість календарних днів (30,44) - для розрахунку допомоги по вагітності та пологах за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням, за страхуванням на випадок безробіття і від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності (крім допомоги по тимчасовій непрацездатності) (абз.7 п.14 Порядку №1266).
Як вбачається з матеріалів справи, ОСОБА_4 видано листок непрацездатності №470139, відповідно до якого зазначена особа не працювала з 09.02.2012 року по 13.06.2012 року, причиною непрацездатності вказаної особи зазначено вагітність та пологи, сума фактичної заробітної плати, з якої нараховуються страхові внески - 1902,00, середньоденна заробітна плата - 62,48, належить до виплати - усього нараховано 7872,93 грн. за 126 днів (а.с.54-55).
Оскільки ОСОБА_4 за листком непрацездатності №470139 призначено та виплачено допомогу по вагітності та пологах із визначенням розрахунку середньої заробітної плати шляхом ділення місячного посадового окладу з урахуванням доплати за вислугу років на середньомісячну кількість календарних днів (30,44), при тому, що вказана особа не мала заробітку перед настанням страхового випадку, оскільки знаходилась у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, ОСОБА_4 у розрахунковому періоді перед настанням страхового випадку не мала заробітку з поважних причин позивач невірно провів розрахунок середньої заробітної плати для розрахунку допомоги по вагітності та пологах, і, таким чином порушив вимоги вищезазначених норм.
При цьому, суд апеляційної інстанції погоджується з висновком суду першої інстанції про те, що посилання позивача на те, що по спірному листку непрацездатності, виданому ОСОБА_3 механізм нарахування середньої заробітної плати для забезпечення допомогою по тимчасовій непрацездатності у зв'язку з вагітністю та пологами регламентований абз.2 п.14 Порядку №1266 є помилковим, оскільки цей абзац регулює розрахунок середньоденної заробітної плати за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням (у частині призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності), і від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності в частині призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності (крім розрахунку страхових виплат добровільно застрахованим особам) та для оплати перших п'яти днів тимчасової непрацездатності за рахунок коштів роботодавця.
Оскільки відповідно до листка непрацездатності №470139 та №473016 виданих ОСОБА_4 та ОСОБА_3 причиною непрацездатності зазначено вагітність та пологи (а.с.54-55,56-57) позивачу необхідно було проводити розрахунок середньої заробітної плати для розрахунку допомоги по вагітності та пологах у відповідності до абз. 3 п.14 Порядку №1266, який прямо регламентує порядок розрахунку середньоденної заробітної плати по тимчасовій непрацездатності, відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами.
З огляду на вищевикладене суд вважає твердження позивача, що вимога посадових осіб Фонду, викладена за результатами документальної перевірки в акті №119 від 31.03.2014 року застосовувати для розрахунку страхових виплат по вагітності та пологам порядок розрахунку, регламентований абз. з п.14 Порядку №1266 є незаконною та тягне за собою порушення законних прав та інтересів осіб, тимчасово втративших працездатність у зв'язку з народженням дитини - є необґрунтованим.
Крім того суд вважає безпідставним твердження позивача в обґрунтування скасування рішення відповідача №44 від 18.04.2014 року про те, що вказане рішення винесено щодо іншої юридичної особи «Комунальної лікувально-профілактичної установи «Міський наркологічний диспансер», оскільки юридична особа ідентифікується не тільки за назвою а й за унікальним ідентифікаційним кодом.
При цьому, в оскаржуваному рішенні вірно зазначений ідентифікаційний код комунальної лікувально-профілактичної установи «Міський наркологічний диспансер м. Краматорська», юридична адреса, а також зазначений реєстраційний номер страхувальника.
Таким чином, суд зробив висновок про те, що рішення №44 від 18.04.2014 року про повернення коштів фонду та застосування фінансових санкцій за порушення законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності винесене на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
На підставі зазначеного, суд апеляційної інстанції вважає, що суд першої інстанції під час розгляду цієї справи об'єктивно, повно та всебічно дослідив обставини, які мають суттєве значення для вирішення справи, дав їм правильну юридичну оцінку і ухвалив законне, обґрунтоване рішення без порушень норм матеріального та процесуального права, доводи апеляційної скарги висновків суду не спростовують, тому постанову суду першої інстанції у цій справі необхідно залишити без змін, а апеляційну скаргу без задоволення.
Керуючись пунктом 1 частини 1 статті 198, статтями 200, 206 КАС України, Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд, -
УХВАЛИВ:
Апеляційну скаргу комунальної лікувально-профілактичної установи «Міський наркологічний диспансер м. Краматорська» - залишити без задоволення, а постанову Запорізького окружного адміністративного суду від 18 листопада 2014 у справі №808/6563/14(ДО/808/342/14) - без змін.
Ухвала суду апеляційної інстанції набирає законної сили через п'ять днів після направлення її копій особам, які беруть участь у справі, але може бути оскаржена в касаційному порядку до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів.
Головуючий: В.Є. Чередниченко
Суддя: Я.В. Семененко
Суддя: О.М. Панченко