Ухвала суду № 48951933, 19.08.2015, Господарський суд Луганської області

Дата ухвалення
19.08.2015
Номер справи
913/502/15
Номер документу
48951933
Форма судочинства
Господарське
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ 61022, м. Харків, проспект Леніна, б.5, inbox@lg.arbitr.gov.ua ___________________________ УХВАЛА

про порушення провадження у справі про банкрутство

19 серпня 2015 року Справа № 913/502/15

Провадження №12б/913/502/15

кредитора Державної податкової інспекції у м. Лисичанську Головного управління Міндоходів у Луганській області, м. Лисичанськ Луганської області

до боржника ОСОБА_1 підприємства "Лисичанський теплосервіс", м. Лисичанськ Луганської області

про порушення справи про банкрутство

Суддя ОСОБА_2Помічник судді секретар судового засідання ОСОБА_3У засіданні брали участь: від кредиторане прибуввід боржникане прибув

Обставини справи: банкрутство за загальною процедурою, встановленою Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" від 14 травня 1992 року № 2343 - ХІІ (в редакції Закону України від 22.12.2011 № 4212-VІ, який набрав чинності з 19.01.2013); розгляд справи у підготовчому судовому засіданні.

Сторони належним чином повідомлені судом про час і місце розгляду справи за ухвалою від 03.08.2015.

Зясувавши фактичні обставини справи, докази на їх підтвердження, надавши правову кваліфікацію відносинам сторін і виходячи з фактів, встановлених у процесі розгляду справи та правової норми, яка підлягає застосуванню, суд

встановив:

Ініціюючий кредитор ОСОБА_4 податкова інспекція у м. Лисичанську Головного управління Міндоходів у Луганській області, м. Лисичанськ Луганської області, звернувся до суду із заявою про порушення провадження у справі про банкрутство боржника - ОСОБА_1 підприємства "Лисичанський теплосервіс", ідентифікаційний код 36901026, 93100, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, буд. 62, у звязку з неспроможністю останнього виконати свої зобовязання в загальній сумі 1210701,08 грн.

За ухвалою від 21.07.2015 судом було прийнято заяву і призначено її до розгляду у підготовчому судовому засіданні на 03.08.2015, зобовязано боржника та інші уповноважені органи надати суду додаткові документи і пояснення.

Розгляд справи у підготовчому судовому засіданні було відкладено на 03.08.2015.

У судове засідання 03.08.2015 представник кредитора не зявився, причини неявки суду не повідомив, витребувані судом документи у повному обсязі не надав.

Боржник у судове засідання 03.08.2015 не зявився, причини неявки суду не повідомив, відзив на заяву про порушення справи про банкрутство та витребувані судом документи не надав.

На підставі ст. 75 ГПК України України суд розглядає справу за наявними в неї матеріалами.

На обґрунтування заявлених вимог кредитор посилається на те, що боржник має податкову заборгованість перед бюджетом на загальну суму 1210701,08 грн., в тому числі сума основного боргу у розмірі 987327,55 грн., та сума пені у розмірі 223373,53 грн.

Суб'єкт підприємницької діяльності юридична особа Комунальне підприємство "Лисичанський теплосервіс" (у подальшому "Боржник") зареєстрований у якості СПД Лисичанською міською радою Луганської області відповідно запису у ЄДР про державну реєстрацію юридичної особи № 1 381 102 0000 001402 від 22.01.2010 та видане свідоцтво про державну реєстрацію СПД і внесено в Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України. ДПІ у м. Лисичанську як платник податків взято на облік 25 січня 2010 року.

Згідно п. 3.3 розділу 3 Статуту "Боржника" Комунальне підприємство "Лисичанський теплосервіс" є юридичною особою. Прав і обов'язків юридичної особи Підприємство набуває з дня його державної реєстрації. Має самостійний баланс, розрахунковий рахунок, інші рахунки в установах банків, круглу печатку, штампи встановлених зразків, бланки зі своїм найменуванням.

Згідно з п.п. 20.1.34 п. 20.1 статтею 20 Податкового кодексу України № 2755-VI від 2 грудня 2010 року (із змінами та доповненнями) (у подальшому - ПК України) контролюючі органи мають право звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, на суму податкового боргу або його частини.

Відповідно п.п. 20.39 п. 20.1 статті 20 ПК України контролюючі органи мають право звертатися до суду із заявами про порушення справи про банкрутство.

Згідно до ч. 2 ст. 11 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" № 4212-VI від 22 грудня 2011 року (у подальшому Закон про банкрутство), до заяви про порушення справи про банкрутство додаються, зокрема рішення суду про задоволення вимог кредитора, що набрало законної сили, відповідна постанова органу державної виконавчої служби про відкриття виконавчого провадження з виконання вимог кредитора.

Постановою Харьківського окружного адміністративного суду від 10 грудня 2014 року у справі № 820/18500/14 за адміністративним позовом ДПІ у м. Лисичанську Головного управління Міндоходів у Луганській області до ОСОБА_1 підприємства "Лисичанський теплосервіс" про стягнення коштів з розрахункових рахунків у банках, що обслуговують КП "Лисичанський теплосяким вимоги ДПІ у м. Лисичанську задоволено у повному обсязі.

Постанова набрала законної сили та на виконання зазначеного рішення від 10 грудня 2014 року, 23.03.2015 виставлено до банків філії АТ "Укрексімбанк" м. Луганськ, АБ "Украгазбанк", м. Київ та Луганської філії ПАТ КБ "Приватбанк", м. Луганськ, обслуговуючих боржника інкасові доручення (розпорядження) за №№ 11, 12, 13, які повернено без виконання відповідно до п.п. 10.9 глави 10 та п. 12.11 глави 12 Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої Постановою Правління НБУ № 22 від 21.01.2004, а саме "на виконанні знаходиться інший виконавчий документ для забезпечення виконання якого накладений арешт.".

Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку щодо наявності законних підстав для порушення провадження у справі про банкрутство ОСОБА_1 підприємства "Лисичанський теплосервіс", ідентифікаційний код 36901026, 93100, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, буд. 62, з огляду на наступне.

Основне завдання підготовчого засідання суду полягає у з'ясуванні ознак неплатоспроможності боржника, наявності чи відсутності підстав для порушення справи про банкрутство.

За приписами ч.1 статті 16 Закону про банкрутство перевірка обґрунтованості вимог заявника, а також з'ясування наявності підстав для порушення провадження у справі про банкрутство здійснюється господарським судом в підготовчому засіданні, яке проводиться в порядку, передбаченому цим Законом

Положеннями ч. 3 ст. 10 Закону про банкрутство передбачено ознаки неплатоспроможності боржника.

Так, згідно з вказаною нормою Закону, справа про банкрутство порушується господарським судом, якщо безспірні вимоги кредитора (кредиторів) до боржника сукупно складають не менше трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати, які не були задоволені боржником протягом 3 місяців після встановленого для їх погашення строку.

Безспірні вимоги кредитора - грошові вимоги кредиторів, підтверджені судовим рішенням, що набрало законної сили, і постановою про відкриття виконавчого провадження, згідно з яким відповідно до законодавства здійснюється списання коштів з рахунків боржника. До складу цих вимог, у тому числі щодо сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), не включаються неустойка (штраф, пеня) та інші фінансові санкції.

Згідно з приписами ч.ч. 2, 6, 7 ст. 11 Закону до заяви кредитора про порушення справи про банкрутство додаються, в тому числі, наступні документи:

- докази того, що сума безспірних вимог кредитора (кредиторів) сукупно становить не менше трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати, якщо інше не передбачено цим Законом;

- рішення суду про задоволення вимог кредитора, що набрало законної сили;

- відповідна постанова органу державної виконавчої служби про відкриття виконавчого провадження з виконання вимог кредитора;

- копія виконавчого документа.

З огляду на наведене в абзаці 2 частини 3 статті 10 Закону про банкрутство визначення терміну "безспірні вимоги кредиторів", безумовним підтвердженням факту безспірності грошових вимог, що дають право кредитору ініціювати порушення справи про банкрутство боржника, є наявність двох складових актів: рішення юрисдикційного органу та постанови державної виконавчої служби, при цьому саме відкриття виконавчого провадження є точкою відліку початку спливу тримісячного строку як необхідної умови неплатоспроможності боржника.

Відповідно до ч. 1 ст. 2 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.

За приписами ч. 3 ст. 10 Закону про банкрутство справа про банкрутство порушується господарським судом, якщо безспірні вимоги кредитора (кредиторів) до боржника сукупно становлять не менше трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати, які не були задоволені боржником протягом трьох місяців після встановленого для їх погашення строку, якщо інше не передбачено цим Законом.

Як зазначено в абзаці другому вказаної статті, безспірні вимоги кредитора (кредиторів) грошові вимоги кредиторів, підтверджені судовим рішенням, що набрало законної сили, і постановою про відкриття виконавчого провадження, згідно з яким відповідно до законодавства здійснюється списання коштів з рахунку боржника.

За змістом ч. 1 ст. 3 Закону України «Про виконавче провадження» у випадках, передбачених законом, рішення судів та інших органів щодо стягнення коштів виконуються органами доходів і зборів, банками та іншими фінансовими установами.

Згідно з п. 41.2 ст. 41 Податкового кодексу України органами стягнення є виключно контролюючі органи, уповноважені здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску у межах повноважень, а також державні виконавці у межах своїх повноважень.

Порядок стягнення податкового боргу платників податків регулюється статтями 95 - 99 Податкового кодексу України.

Відповідно до п. 95.1 ст. 95 Податкового кодексу України контролюючий орган здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.

Згідно з абз. 1 п. 95.3 ст. 95 Податкового кодексу України стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання контролюючим органам, у розмірі суми податкового боргу або його частини.

Механізм виконання судових рішень про стягнення грошових коштів у рахунок погашення податкового боргу передбачено главою 12 Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 21 січня 2004 року № 22, що передбачає оформлення інкасового доручення для примусового стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу.

Відповідно до п. 12.4 зазначеної Інструкції судове рішення, на підставі якого з платника податків стягуються кошти, до банку не подається. Натомість реквізити відповідного судового рішення зазначаються в самому інкасовому дорученні.

Отже, згідно з положеннями ст. 95 Податкового кодексу України, ч. 3 ст. 10 та ч. 7 ст. 11 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» доказами на підтвердження безспірності грошових вимог ініціюючого кредитора - органу доходів і зборів, є рішення суду про стягнення грошових коштів у рахунок погашення податкового боргу, що набрало законної сили, та інкасові доручення для примусового стягнення коштів у дохід бюджету.

На стадії підготовчого судового засідання суд визнає безспірними вимоги ініціюючого кредитора в сумі 823050,76 грн. за постановою Харьківського окружного адміністративного суду від 10 грудня 2014 року у справі № 820/18500/14 за адміністративним позовом ДПІ у м. Лисичанську Головного управління Міндоходів у Луганській області до ОСОБА_1 підприємства "Лисичанський теплосервіс" про стягнення коштів з розрахункових рахунків у банках, що обслуговують КП "Лисичанський теплосервіс" в рахунок погашення податкового боргу у загальному розмірі 1209834,64 грн., в тому числі:

- з податку на додану вартість в розмірі 144754,42 грн. (основний борг 107876,21 грн., сума штрафних (фінансових) санкцій - 36878,21 грн;

- з податку на прибуток підприємств в розмірі 1059111,67 грн. (основний борг 709206,00 грн., сума пені - 349905,67 грн;

- земельний податок з юридичних осіб в розмірі 5968,55 грн. (основний борг 5968,55 грн.

Постанова набрала законної сили та на виконання зазначеного рішення від 23.03.2015 виставлено до банків філії АТ "Укрексімбанк" м. Луганськ, АБ "Украгазбанк", м. Київ та Луганської філії ПАТ КБ "Приватбанк", м. Луганськ, обслуговуючих боржника інкасові доручення (розпорядження) за №№ 11, 12, 13, котрі повернено без виконання відповідно до п.п. 10.9 глави 10 та п. 12.11 глави 12 Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої Постановою Правління НБУ № 22 від 21.01.2004, а саме "на виконанні знаходиться інший виконавчий документ для забезпечення виконання якого накладено арешт.".

Оскільки за приписами ч. 3 ст. 10 Закону про банкрутство до складу безспірних вимог кредитора, що дають підставу ініціювати справі про банкрутство, не включаються неустойка (штраф, пеня), на стадії порушення справи про банкрутство суд визнає безспірними вимоги ДПІ в сумі 823050,76 грн. податкового боргу, в тому числі:

- з податку на додану вартість в розмірі основного боргу 107876,21 грн.;

- з податку на прибуток підприємств в розмірі основного боргу 709206,00 грн.;

- земельний податок з юридичних осіб в розмірі основного боргу 5968,55 грн.

Сума штрафних санкцій може бути дозаявлена кредитором в порядку, передбаченому ч. 2 ст. 23 Закону.

Відповідно до ч. 6 ст. 16 Закону за наслідками розгляду заяви про порушення справи про банкрутство та відзиву боржника господарський суд виносить ухвалу про порушення провадження у справі про банкрутство або відмову у порушенні провадження у справі про банкрутство.

Згідно з ч. 7 ст. 16 Закону суд відмовляє в порушенні провадження у справі про банкрутство, якщо заявником не доведено наявності підстав для порушення провадження у справі про банкрутство; вимоги кредитора є повністю забезпеченими майном боржника; вимоги кредитора свідчать про наявність спору про право, який підлягає вирішенню у порядку позовного провадження; вимоги кредитора (кредиторів) задоволені боржником у повному обсязі до підготовчого засідання суду; відсутня хоча б одна з підстав, передбачених ч. 3 ст. 10 цього Закону; за наявності підстав, передбачених ст. 15 цього Закону.

Суд не знаходить визначених законом підстав для відмови в порушенні провадження у справі про банкрутство.

При визначенні кандидатури арбітражного керуючого суд виходить з наступного.

У зв'язку з тим, що на день слухання справи 03.08.2015 від арбітражного керуючого ОСОБА_5, кандидатура якого була визначена автоматизованою системою з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України, не було подано до суду заяву про участь у справі про банкрутство боржника, судом було повторно направлено запит на автоматичне визначення кандидатури арбітражного керуючого.

Автоматизованою системою з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство не було визначено кандидатуру арбітражного керуючого з осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України. Надані довідки від 03.08.2015, 04.08.2015 та 05.08.2015 щодо неможливості автоматизованого відбору кандидатури арбітражного керуючого - не знайдено жодної кандидатури арбітражного керуючого за умовами, вказаними в запиті на автоматичне визначення кандидатури арбітражного керуючого.

17.08.2015 арбітражним керуючим ОСОБА_5, кандидатура якої була визначена автоматизованою системою з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України, подано до суду заяву від 10.08.2015 № 02-01/582 про неможливість бути призначеною розпорядником майна у справі про банкрутство боржника ОСОБА_1 підприємства "Лисичанський теплосервіс" у зв'язку з тим, що вона може бути заінтересованою особою у цій справі.

Оскільки, на дату судового засідання 19.08.2015 арбітражний керуючий ОСОБА_5, кандидатура якої була визначена автоматизованою системою з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України, не надала письмову згоду на призначення розпорядником майна по справі, суд, за клопотанням ініціюючого кредитора, призначає розпорядником майна арбітражного керуючого ОСОБА_6 (свідоцтво на право здійснення діяльності арбітражного керуючого від 12.07.2013 № 1457, який мешкає за адресою: Луганська область, м. Лисичанськ, м. Новодружеськ, вулиця Миру, буд. 48, кв. 15, ідентифікаційний код НОМЕР_1.

На підставі частини 9 статті 16 Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" від 14 травня 1992 року № 2343 ХІІ (в редакції Закону України від 22.12.2011 № 4212-VІ, який набрав чинності з 19.01.2013) суд оголошує про:

- порушення провадження у справі про банкрутство боржника ОСОБА_1 підприємства "Лисичанський теплосервіс", ідентифікаційний код 36901026, 93100, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, буд. 62;

- введення мораторію на задоволення вимог кредиторів;

- вжиття заходів щодо забезпечення вимог кредиторів шляхом заборони боржнику та власнику майна (органу, уповноваженому управляти майном) боржника приймати рішення щодо ліквідації, реорганізації боржника, а також відчужувати основні засоби та предмети застави;

- введення процедури розпорядження майном боржника та призначення розпорядником майна арбітражного керуючого ОСОБА_6 (свідоцтво на право здійснення діяльності арбітражного керуючого від 12.07.2013 № 1457, який мешкає за адресою: Луганська область, м. Лисичанськ, м. Новодружеськ, вулиця Миру, буд. 48, кв. 15, ідентифікаційний код НОМЕР_1.

Керуючись ч. 10 ст. 16 Закону про банкрутство суд, з метою виявлення усіх кредиторів та осіб, які виявили бажання взяти участь у санації боржника, здійснює офіційне оприлюднення оголошення про порушення справи про банкрутство ОСОБА_1 підприємства "Лисичанський теплосервіс", ідентифікаційний код 36901026, 93100, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, буд. 62, на офійному веб-сайті Вищого госопдарського суду України в мережі Інтернет.

За приписами ч. 9 ст. 16 Закону в ухвалі про порушення провадження у справі про банкрутство зазначається про встановлення розміру оплати послуг розпорядника майна та джерела її сплати.

Згідно ч.ч. 1,2 ст. 115 Закону про банкрутство, арбітражний керуючий (розпорядник майна, керуючий санацією, ліквідатор) виконує повноваження за грошову винагороду.

Грошова винагорода арбітражного керуючого за виконання повноважень розпорядника майна визначається в розмірі двох мінімальних заробітних плат за кожний місяць виконання ним повноважень або в розмірі середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи до порушення провадження у справі про банкрутство, якщо такий розмір перевищує дві мінімальні заробітні плати. Розмір грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання повноважень розпорядника майна не може перевищувати п'яти мінімальних заробітних плат за кожний місяць виконання ним повноважень.

Право вимоги грошової винагороди виникає в арбітражного керуючого в останній день кожного календарного місяця виконання ним повноважень розпорядника майна боржника.

На підставі вищевикладеного, керуючись статтями 2, 9-13, 16, 114, 115 Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом від 22.12.2011 №4212-VI , ст. ст. 41, 86, 87 ГПК України, суд

у х в а л и в :

1. Порушити провадження у справі про банкрутство боржника ОСОБА_1 підприємства "Лисичанський теплосервіс", ідентифікаційний код 36901026, 93100, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, буд. 62.

2. Визнати грошові вимоги кредитора Державної податкової інспекції у м. Лисичанську Головного управління Міндоходів у Луганській області, м. Лисичанськ Луганської області, до боржника ОСОБА_1 підприємства "Лисичанський теплосервіс", м. Лисичанськ, в розмірі 823050,76 грн.

3. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника ОСОБА_1 підприємства "Лисичанський теплосервіс", ідентифікаційний код 36901026, 93100, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, буд. 62.

4. Ввести процедуру розпорядження майном боржника ОСОБА_1 підприємства "Лисичанський теплосервіс", ідентифікаційний код 36901026, 93100, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, буд. 62.

5. Розпорядником майна призначити арбітражного керуючого ОСОБА_6 (свідоцтво на право здійснення діяльності арбітражного керуючого від 12.07.2013 № 1457, який мешкає за адресою: Луганська область, м. Лисичанськ, м. Новодружеськ, вулиця Миру, буд. 48, кв. 15, ідентифікаційний код НОМЕР_1.

6. Грошову винагороду розпоряднику майна ОСОБА_6 визначити в розмірі двох мінімальних заробітних плат за кожний місяць виконання ним повноважень.

7. Оприлюднити на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет повідомлення про порушення справи про банкрутство боржника - ОСОБА_1 підприємства "Лисичанський теплосервіс", Луганська область, м. Лисичанськ, текст якого додається.

8. Зобов'язати розпорядника майна в строк до 14.10.2015 року подати до господарського суду відомості про результати розгляду вимог кредиторів, реєстр вимог кредиторів.

9. Зобов'язати розпорядника майна в строк до 14.10.2015 подати до господарського суду акт інвентаризації майна боржника.

10. Вжити заходів щодо забезпечення вимог кредиторів шляхом заборони боржнику та власнику майна (органу, уповноваженому управляти майном) боржника приймати рішення щодо ліквідації, реорганізації боржника, а також відчужувати основні засоби та предмети застави.

11. Розгляд справи в попередньому судовому засіданні призначити на 14.10.2015 на 10 год. 20 хв. у приміщенні господарського суду Луганської області.

До відома сторін та учасників у справі.

У відповідності до ч. ч. 1, 3, 7 ст. 19 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" від 14 травня 1992 року № 2343 ХІІ (в редакції Закону України від 22.12.2011 № 4212-VІ, який набрав чинності з 19.01.2013), мораторій на задоволення вимог кредиторів - зупинення виконання боржником грошових зобов'язань і зобов'язань щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), термін виконання яких настав до дня введення мораторію, і припинення заходів, спрямованих на забезпечення виконання цих зобов'язань та зобов'язань щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), застосованих до дня введення мораторію.

Протягом дії мораторію на задоволення вимог кредиторів:

- забороняється стягнення на підставі виконавчих та інших документів, що містять майнові вимоги, у тому числі на предмет застави, за якими стягнення здійснюється в судовому або в позасудовому порядку відповідно до законодавства, крім випадків перебування виконавчого провадження на стадії розподілу стягнутих з боржника грошових сум (у тому числі одержаних від продажу майна боржника), перебування майна на стадії продажу з моменту оприлюднення інформації про продаж, а також у разі звернення стягнення на заставлене майно та виконання рішень у немайнових спорах;

- забороняється виконання вимог, на які поширюється мораторій;

- не нараховується неустойка (штраф, пеня), не застосовуються інші фінансові санкції за невиконання чи неналежне виконання зобов'язань із задоволення всіх вимог, на які поширюється мораторій;зупиняється перебіг позовної давності на період дії мораторію;не застосовується індекс інфляції за весь час прострочення виконання грошового зобов'язання, три проценти річних від простроченої суми тощо. Дія мораторію припиняється з дня припинення провадження у справі про банкрутство.

У відповідності до ч. 3 ст. 18 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", заходи щодо забезпечення вимог кредиторів діють відповідно до дня введення процедури санації і призначення керуючого санацією або до прийняття постанови про визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури і призначення ліквідатора, або до припинення провадження у справі.

У відповідності до ч. 15 ст. 16 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", з моменту порушення провадження у справі про банкрутство:

- пред'явлення конкурсними та забезпеченими кредиторами вимог до боржника та їх задоволення може відбуватися лише у порядку, передбаченому цим Законом, та в межах провадження у справі про банкрутство;

- пред'явлення поточними кредиторами вимог до боржника та їх задоволення може відбуватися у випадку та порядку, передбачених цим Законом;

- арешт майна боржника чи інші обмеження боржника щодо розпорядження належним йому майном можуть бути застосовані виключно господарським судом у межах провадження у справі про банкрутство;

- рішення про реорганізацію або ліквідацію юридичної особи - боржника приймається в порядку, визначеному цим Законом.

12. Дану ухвалу надіслати:

- ініціюючому кредитору ОСОБА_4 податковій інспекції у м. Лисичанську Головного управління Міндоходів у Луганській області (93113, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Свердлова, 347) - рекомендованим з повідомленням;

- боржнику ОСОБА_1 підприємству "Лисичанський теплосервіс" (93100, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, буд. 62) - рекомендованим з повідомленням;

- арбітражному керуючому ОСОБА_5 (АДРЕСА_1, Україна, 69076);

- арбітражному керуючому ОСОБА_6 (93100, Луганська область, м. Лисичанськ, м. Новодружеськ, вулиця Миру, буд. 48, кв. 15)- рекомендованим з повідомленням;

- засновнику Лисичанській міській раді (93100, м. Лисичанськ, вул. Комсомольська, буд. 7) - рекомендованим з повідомленням;

- Реєстраційній службі Лисичанського міського управління юстиції Луганської області (93100, Луганська обл., м. Лисичанськ, вул. Леніна, 53);

- відділу з питань банкрутства Головного управління юстиції у Луганській області (93400, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, 22);

- Відділу державної виконавчої служби Лисичанського міського управління юстиції (93100, м. Лисичанськ, вул. Свердлова, 275);

- Лисичанському міському суду (до відома) (м. Лисичанськ, вул. Советская, 38, 93100, Луганська область);

- ПАТ "Укргазбанк" (01004, Київ, вул. Червоноармійська (ОСОБА_7), 39).

Суддя О.С. Палей

Надр. 11 прим.

1 - до справи

2 - ініціюючому кредитору ОСОБА_4 податковій інспекції у м. Лисичанську Головного управління Міндоходів у Луганській області (93113, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Свердлова, 347) - рекомендованим з повідомленням;

3 - боржнику ОСОБА_1 підприємству "Лисичанський теплосервіс" (93100, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, буд. 62) - рекомендованим з повідомленням;

4 - арбітражному керуючому ОСОБА_5 (АДРЕСА_2, Україна, 69076) - рекомендованим з повідомленням;

5 - арбітражному керуючому ОСОБА_6 (93100, Луганська область, м. Лисичанськ, м. Новодружеськ, вулиця Миру, буд. 48, кв. 15) - рекомендованим з повідомленням;

6 - засновнику Лисичанській міській раді (93100, м. Лисичанськ, вул. Комсомольська, буд. 7) - рекомендованим з повідомленням;

7 - Реєстраційній службі Лисичанського міського управління юстиції Луганської області (93100, Луганська обл., м. Лисичанськ, вул. Леніна, 53);

8 - відділу з питань банкрутства Головного управління юстиції у Луганській області (93400, м.Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, 22);

9 - Відділу державної виконавчої служби Лисичанського міського управління юстиції (93100, м. Лисичанськ, вул. Свердлова, 275);

10 - Лисичанському міському суду (до відома)(м. Лисичанськ, вул. Советская, 38, 93100, Луганська область);

11 - ПАТ "Укргазбанк" (01004, Київ, вул. Червоноармійська (ОСОБА_7), 39)