Постанова № 48540328, 10.08.2015, Окружний адміністративний суд міста Києва

Дата ухвалення
10.08.2015
Номер справи
826/13038/15
Номер документу
48540328
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01601, м. Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

м. Київ

10 серпня 2015 року 09:25 № 826/13038/15

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Федорчука А.Б., при секретарі судового засідання Грабовському В.А., розглянувши адміністративну справу

за заявоюТовариства з обмеженою відповідальністю "Трейд Інвест Компані"до Державного реєстратора Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Шевченківського району реєстраційної служби Головного територіального управління юстиції у м. Києві, Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м. Києва ГУ ДФС у м. Києвіпро визнання протиправними дій, зобов'язати вчинити дії

за участю представників сторін:

від позивача: Скорик О.О.

від відповідача 1: Орлов О.О.

від відповідача 2: Бузенко Є.В.

Відповідно до частини третьої статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України в судовому засіданні 10.08.2015 року проголошено вступну та резолютивну частини постанови.

ВСТАНОВИВ:

Позивач, в особі Товариства з обмеженою відповідальністю "Трейд Інвест Компані" (надалі - Позивач), звернувся з адміністративним позовом до Державного реєстратора Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Шевченківського району реєстраційної служби Головного територіального управління юстиції у м. Києві (надалі - Відповідач 1), Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м. Києва ГУ ДФС у м. Києві (надалі - Відповідач 2) про визнання протиправними дії Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Шевченківського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві щодо внесення в Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб підприємців записів від 14.05.2015 та від 28.05.2015 про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу - Товариства з обмеженою відповідальністю «ТРЕЙД ІНВЕСТ КОМПАНІ» (ЄДРПОУ 39378216); визнати протиправним та скасувати рішення Державної податкової інспекції у Шевченківському районі Головного управління ДФС у м. Києві від 15.05.2015 про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість Товариства з обмеженою відповідальністю «ТРЕЙД ІНВЕСТ КОМПАНІ» (ЄДРПОУ 39378216).

В обґрунтування позовних вимог Позивач зазначає, що в супереч вимогам законодавства Відповідачем 1 не надсилався на адресу Позивача запит про підтвердження відомостей про юридичну особу, а отже, в зв'язку з тим, що запит не надсилався, то і підстави для в внесення відомостей в ЄДР про відсутність юридичної особи за місцем знаходження відсутні. Крім того, Позивач зазначає, що підстави для анулювання реєстрації платника податку на додану вартість визначені статтею 184 Податкового кодексу України, проте, Позивачем не було порушено жодної норми, так само як і не подавав Позивач самостійно заяву про анулювання реєстрації. Отже, Позивач вважає, що рішення про анулювання реєстрації платника ПДВ, яке було прийнято 15.05.2015 р. Відповідачем 2, незаконне і підлягає скасуванню.

Відповідач проти позовних вимог заперечує в повному обсязі. В обґрунтування заперечень зазначає, що нарахування у КОР платника та у декларації не відповідають, оскільки декларацію з податку на прибуток підприємством заповнено з порушенням: алгоритму заповнення, визначеному у Листі від 12.11.2014 р., а саме, заповнено р. 13.5.1 Додатка ЗП декларації у розмірі 2 144 304 грн., що перевищує податкове зобов'язання платника (р. ІІ Декларації - 1 940 826 грн.) з урахуванням його зменшення на суму щомісячних авансових внесків (р. 13.7 додатка ЗП до Декларації - 2 222 562 грн.).

Розглянувши подані документи і матеріали, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, судом встановлено наступне.

З витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців від 26.06.2015 р. за №1000176160 вбачається, що Державним реєстратором Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Шевченківського району реєстраційної служби Головного територіального управління юстиції у м. Києві Гладун А.А. 14.05.2015 року внесено запис щодо відсутності юридичної особи (ТОВ «ТРЕЙД ІНВЕСТ КОМПАНІ») за вказаною адресою, запис за номером 10741430009050717.

На підставі вищезазначених відомостей Податковим органом 15.05.2015 року прийнято рішення 23/11 про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість ТОВ «ТРЕЙД ІНВЕСТ КОМПАНІ».

Позивач вважає, що зі сторони Відповідачів були порушенні норми права, що в свою чергу призвело до незаконно прийнятих рішень.

Повно та всебічно дослідивши наявні матеріали справи, а також норми чинного законодавства, Суд прийшов до висновку про не обґрунтування позовних вимог, виходячи з наступного.

В частині позовних вимог щодо визнання протиправними дії Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Шевченківського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві щодо внесення в Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб підприємців записів від 14.05.2015 та від 28.05.2015 про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу - Товариства з обмеженою відповідальністю «ТРЕЙД ІНВЕСТ КОМПАНІ» (ЄДРПОУ 39378216), Суд зазначає наступне.

Як вбачається з матеріалів справи, 17.02.2015 року (вх. 3760/0/11-15) на адресу Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Шевченківського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві надійшов запит про надання повідомлення №18-ОПП від 12.02.2015 р. №2716/9/26-59-18-05-20 від Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м. Києва ГУ ДФС у м. Києві.

Державним реєстратором Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Шевченківського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві Гладун А.А. 24.02.2015 року (вих. №552) направлено на адресу ТОВ «ТРЕЙД ІНВЕСТ КОМПАНІ» Повідомлення щодо необхідності подання державному реєстратору реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу, подання підтвердження до 24.03.2015 року.

У відповідності до інформації про відстеження пересилання поштової кореспонденції 27.02.2015 року Відповідачем 1 за штрихкодом ідентифікатором: 0103032905998 направлено поштовий конверт з вищезазначеним повідомлення (http://services.ukrposhta.ua/bardcodesingle/OperationList.aspx?id=0103032905998).

На адресу Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Шевченківського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві 03.04.2015 року повернувся конверт з відміткою «за закінченням терміну зберігання».

Державним реєстратором Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Шевченківського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві Гладун А.А. 14.05.2015 року в Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців внесено інформацію щодо відсутності підтвердження відомостей про юридичну особу за номером 10741430009050717.

Крім того, 25.03.2015 року (вх. 6886/0/11-15) на адресу Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Шевченківського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві надійшов запит про надання повідомлення №18-ОПП від 02.03.2015 р. №3515/9/26-59-18-05-20 від Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м. Києва ГУ ДФС у м. Києві

Державним реєстратором Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Шевченківського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві Кравчук А.М. 15.04.2015 року (вих. №644) направлено на адресу ТОВ «ТРЕЙД ІНВЕСТ КОМПАНІ» Повідомлення щодо необхідності подання державному реєстратору реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу, подання підтвердження до 15.05.2015 року.

У відповідності до інформації про відстеження пересилання поштової кореспонденції 21.04.2015 року Відповідачем 1 за штрихкодом ідентифікатором: 0103032906889 направлено поштовий конверт з вищезазначеним повідомлення (http://services.ukrposhta.ua/bardcodesingle/OperationList.aspx?id=0103032906889).

На адресу Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Шевченківського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві 22.05.2015 року повернувся конверт з відміткою «за закінченням терміну зберігання».

Державним реєстратором Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Шевченківського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві Кравчук А.М. 28.05.2015 року в Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців внесено інформацію щодо відсутності підтвердження відомостей про юридичну особу за номером 10741430010050717.

У відповідності до ст., ст. 1, 2 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" від 15.05.2003року № 755-IV (надалі - Закон №755-IV), Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (далі - Єдиний державний реєстр) - автоматизована система збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців. Відносини, які виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, регулюються Конституцією України, цим Законом та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону.

Згідно з ч. 1- ч.3 ст. 4 Закону №755-IV, Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців - засвідчення факту створення або припинення юридичної особи, засвідчення факту набуття або позбавлення статусу підприємця фізичною особою, а також вчинення інших реєстраційних дій, які передбачені цим Законом, шляхом внесення відповідних записів до Єдиного державного реєстру. Порядок проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців включає, зокрема: перевірку комплектності документів, які подаються державному реєстратору, та повноти відомостей, що вказані в реєстраційній картці; перевірку документів, які подаються державному реєстратору, на відсутність підстав для відмови у проведенні державної реєстрації; внесення відомостей про юридичну особу або фізичну особу - підприємця до Єдиного державного реєстру; оформлення і видачу виписки з Єдиного державного реєстру. Зміни до установчих документів юридичної особи, а також зміна прізвища та/або імені, та/або по батькові (далі - імені) або місця проживання фізичної особи - підприємця підлягають обов'язковій державній реєстрації шляхом внесення відповідних змін до записів Єдиного державного реєстру в порядку, встановленому цим Законом.

Відповідно до ч. 1 ст. 17 Закону №755-IV, відомості про юридичну особу або фізичну особу - підприємця включаються до Єдиного державного реєстру шляхом внесення записів на підставі відомостей з відповідних реєстраційних карток та відомостей, що надаються юридичними особами державному реєстратору за місцезнаходженням реєстраційної справи згідно із законодавством України.

Абзацом 2 ч. 12 ст. 19 Закону №755-IV, передбачено, що у разі надходження (поштовим відправленням або в електронному вигляді в порядку взаємообміну) державному реєстратору від органу доходів і зборів повідомлення встановленого зразка про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням державний реєстратор зобов'язаний надіслати поштовим відправленням протягом п'яти робочих днів з дати надходження зазначеного повідомлення юридичній особі повідомлення щодо необхідності подання державному реєстратору реєстраційної картки.

Як встановлено Судом, Державними реєстраторами надсилалися на адресу Позивача Повідомлення щодо необхідності подання державному реєстратору реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу від 24.02.2015 року (вих. 552) та від 15.04.2015 року (вих. №644), проте, поштові конверти поверталися з відмітками «за закінченням терміну зберігання».

Судом не беруться до уваги доводи Позивача, що на його адресу не направлялися Повідомлення Державними реєстраторами, оскільки в матеріалах справи містяться переконливі докази того, що на адресу Позивача направлялася кореспонденція, проте, Позивач її не отримував.

У відповідності до ч. 14 ст. 19 Закону №755-IV, у разі неподання юридичною особою протягом місяця з дати надходження їй відповідного повідомлення реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу державний реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру запис про відсутність підтвердження зазначених відомостей датою, яка встановлена для чергового подання реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу. Якщо державному реєстратору повернуто поштового відправлення, державний реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру запис про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням.

З аналізу вищезазначених норм права та матеріалів справи, Суд приходить до висновку, що Державними реєстраторами правомірно були внесенні записи від 14.05.2015 та 28.05.2015 року в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, щодо «Внесення інформації щодо відсутності підтвердження відомостей про юридичну особу», оскільки протягом часу, який надано Позивачу для підтвердження відомостей, Позивач таких відомостей не надав, а на адресу державних реєстраторів повернуто поштове відправлення за закінченням встановленого строку зберігання, копії поштових конвертів та Повідомлень містяться в матеріалах справи.

Враховуючи вищевикладене, Суд приходить до висновку, що позовні вимоги Позивача в частині щодо визнання протиправними дії Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Шевченківського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві щодо внесення в Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб підприємців записів від 14.05.2015 та від 28.05.2015 про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу - Товариство з обмеженою відповідальністю «ТРЕЙД ІНВЕСТ КОМПАНІ» (ЄДРПОУ 39378216) є необґрунтованими та такими, що не підлягають задоволенню.

В частині позовних вимог щодо визнання протиправним та скасувати рішення Державної податкової інспекції у Шевченківському районі Головного управління ДФС у м. Києві від 15.05.2015 про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість Товариства з обмеженою відповідальністю «ТРЕЙД ІНВЕСТ КОМПАНІ» (ЄДРПОУ 39378216), Суд зазначає наступне.

Позивач в обґрунтування позовних вимог зазначає, що Податковим органом незаконно анульовано свідоцтво платника податку на додану вартість ТОВ «Трейд Інвест Компані», так як у відповідності до ст. 184 Податкового кодексу України визначено виключний перелік підстав для анулювання свідоцтва платника податку на додану вартість, однак жодної норми, яка передбачена Кодексом, Позивачем не було порушено. Крім того, позивач вважає, що анулювання свідоцтва платника податку на додану вартість є незаконним, необґрунтованим та вчиненим із порушенням підстав та способу передбаченого законодавством, суд не погоджується з даними доводами Позивача з наступних підстав.

Як вбачається з матеріалів справи, працівниками підрозділу податкової міліції ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві здійснена перевірка місцезнаходження ТОВ «Трейд Інвест Комнані» у відповідності до юридичної адреси зазначеної в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб або фізичних осіб - підприємців, за результатами перевірки було встановлено, що ТОВ Трейд Інвест Компані» не знаходиться за юридичною адресою, про що ГВПМ ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС складено довідку про встановлення фактичного місцезнаходження (місця проживання) платника податків №1007/9/26-59-18-05-20 від 02.04.2015 року, в якій зазначено, що ТОВ «Трейд Інвест Компані» відсутнє за адресою: 1030 м. Київ, вул. Ярославів Вал/Івана Франка, буд. 11/1.

У відповідності до пп. «ж», п. 5.1 розділу V Наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження порядку обліку платників податків» від 14.11.2014 року № 1130 (надалі - Порядок № 1130), реєстрація діє до дати анулювання, яке відбувається у випадках, визначених пунктом 184.1 статті 184 розділу V Кодексу, якщо в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців наявний запис про відсутність юридичної особи або фізичної особи за її місцезнаходженням (місцем проживання) або запис про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу.

Відповідно до п. 3.1 розділу III Положення про організацію взаємодії підрозділів податкової міліції з іншими структурними підрозділами органів державної податкової служби для встановлення місцезнаходження платника податків, затвердженого наказом ДПА України №336 від 17.05.2010 року (надалі Положення №336), Щодо кожного платника податків, який відсутній за місцезнаходженням (місцем проживання) та місцезнаходження (місце проживання) якого не з'ясовано, структурні підрозділ органу ДПС проводить такі заходи: шляхом спілкування (телефон, пошта, факс, виїзд за місцезнаходженням тощо) із платником податків з'ясовує його фактичне місцезнаходження (місце проживання); за допомогою Єдиного банку даних платників податків встановлює місце проживання засновників і керівників платника податків та отримує інформацію стосовно інших платників податків, де зазначені особи є засновниками чи керівниками

Пунктом 3.2 Положення №336 встановлено, що у разі підтвердження відсутності платника податків за місцезнаходженням (місцем проживання) структурний підрозділ органу ДПС, який є ініціатором запиту, готує за відповідною формою запит на встановлення місцезнаходження (місця проживання) платника податків та направляє до підрозділу податкової міліції (додаток 1).

Відповідно до п. 4.2 розділу IV Положення N 336 Підрозділ податкової міліції при прийнятті рішення про організацію заходів із встановлення місцезнаходження платника податків обов'язково здійснює вихід за його адресою. У разі незнаходження за адресою платника податків необхідно: якщо платник податків зареєстрований за адресою жилого приміщення (квартири), опитати власника такого приміщення (квартири) (за згодою) щодо місцезнаходження за вказаною адресою платника податків, а також місцезнаходження посадових осіб платника податків, та оформити відповідно такі заходи (пояснення або рапорт); якщо платник податків зареєстрований за адресою приміщення, в якому розташовано виробництво, офіси тощо, необхідно опитати власника приміщення-орендодавця (за згодою) щодо оренди та місцезнаходження платника податків, вказаного у запиті (пояснення або рапорт). У разі встановлення, що засновники та посадові особи не пов'язані з утворенням та господарською діяльністю платника податків, підрозділ податкової міліції готує та передає керівнику органу ДПС службову записку та матеріали відповідно до вимог п. 2.3.1 Порядку взаємодії структурних підрозділів органів державної податкової служби під час підготовки та супроводження справ у судах і ведення претензійно-позовної роботи, затвердженого наказом ДПА України від 22.02.2008 N 106 "Про організацію роботи юридичних підрозділів в органах державної податкової служби", із змінами.

Як вбачається з матеріалів справи, що на підставі вищезазначеної довідки про встановлення фактичного місцезнаходження (місця проживання) платника податків № 1267 від 31.03.2015 року Податковим органом було винесено «Повідомлення про відсутність юридичної особи за місцезнаходженням» від 02.04.2015 року за №1007 за формою №18-ОПП, якою встановлено: відсутність юридичної особи за місцезнаходженням; фактичне місцезнаходження юридичної особи або адреса, за якою здійснюється в'язок не встановлено, та яке було направлено державному реєстратору.

Відповідно до пп. 11 п. 5.5 Порядку № 1130, рішення про анулювання реєстрації за ініціативою контролюючого органу приймаються за наявності відповідних підтвердних документів (відомостей). Такими документами є повідомлення державного реєстратора, відомості з Єдиного державного реєстру щодо наявності запису про відсутність юридичної особи або фізичної особи - підприємця за місцезнаходженням (місцем проживання) або запису про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу (підстава - підпункт "ж" пункту 184.1 статті 184 розділу V Кодексу).

У відповідності до ч. 14 ст. 19 Закону №755-IV, у разі неподання юридичною особою протягом місяця з дати надходження їй відповідного повідомлення реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу державний реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру запис про відсутність підтвердження зазначених відомостей датою, яка встановлена для чергового подання реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу. Якщо державному реєстратору повернуто поштового відправлення, державний реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру запис про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням.

Як вже встановлено Судом, Державними реєстраторами надсилалися на адресу Позивача Повідомлення щодо необхідності подання державному реєстратору реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу від 24.02.2015 року (вих. 552) та від 15.04.2015 року (вих. №644), проте, поштові конверти поверталися з відмітками «за закінченням терміну зберігання».

Підпунктом "ж" пункту 184.1 статті 184 Податкового кодексу України передбачено, що анулювання реєстрації платника податку відбувається у разі, якщо в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців наявний запис про відсутність юридичної особи або фізичної особи за її місцезнаходженням (місцем проживання) або запис про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу.

Як вбачається з матеріалів справи, Податковим органом було отримано відомість №10741430009050717 від 14.05.2015 року від держаного реєстратора про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням (місцем проживання) ТОВ «Трейд Інвест Компані», а тому, у Відповідача були всі наявні підстави для прийняття рішення від 15.05.2015 про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість Товариства з обмеженою відповідальністю «ТРЕЙД ІНВЕСТ КОМПАНІ» (ЄДРПОУ 39378216).

Враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку, що позовні вимоги Позивача в частині визнання протиправним та скасувати рішення Державної податкової інспекції у Шевченківському районі Головного управління ДФС у м. Києві від 15.05.2015 про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість Товариства з обмеженою відповідальністю «ТРЕЙД ІНВЕСТ КОМПАНІ» (ЄДРПОУ 39378216) є необґрунтованими та такими, що не підлягають задоволенню.

Частиною 1 ст. 9 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їхні посадові і службові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно з ч. 3 ст. 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Враховуючи вищенаведене, суд прийшов до висновку про відмову у задоволені позовних вимог.

Керуючись ст.ст. 69, 70 71, 158-163,167 КАС України, Окружний адміністративний суд м. Києва, -

ПОСТАНОВИВ:

Відмовити в задоволенні позовних вимог.

Відповідно до статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України постанова набирає законної сили після закінчення строку для її апеляційного оскарження. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Постанова може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції протягом десяти днів за правилами, встановленими статтями 185-187 Кодексу адміністративного судочинства України. Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Суддя А.Б. Федорчук