Справа № 274/1777/13-п
Провадження №3/0274/551/13
ПОСТАНОВА
Іменем України
01.04.2013 року. Суддя Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області Дубцов О.В., розглянувши матеріали, які надійшли з Бердичівського МВ УМВС України в Житомирській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, зі слів працюючого неофіційно, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3, за ч. 2 ст. 187 КУпАП, -
встановив:
11.02.2013 року, 18.02.2013 року громадянин ОСОБА_1 повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, не з"явився на реєстрацію в органи внутрішніх справ, чим порушив встановлені відносно нього постановою Миколаївського районного суду від 23.07.2012 року правила адміністративного нагляду, за що передбачена відповідальність згідно ч. 2 ст. 187 КУпАП.
У судовому засіданні ОСОБА_1 вину визнав. Пояснив, що 11.02.2013 року не з"явився на відмітку, бо ходив до стоматолога, 18.02.2013 року - проспав.
Вина особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, доводиться протоколами про адміністративне правопорушення від 18.02.2013 року, копією постанови Миколаївського районного суду Львівської області від 23.07.2012 року із змісту якої вбачається, що відносно ОСОБА_1 встановлено адміністративний нагляд строком на один рік з наступними обмеженнями: заборона виходу з будинку за місцем проживання з 22 год. до 06 год.; заборона перебувати в місцях підприємств торгівлі і громадського харчування, де продаються на розлив спиртні напої; заборона виїзду в особистих справах за межі району без дозволу органів внутрішніх справ; періодична реєстрація в райвідділі міліції, у разі виїзду з дозволу міліції в інший населений пункт та перебування там більше доби, зареєструватися у місцевому органі внутрішніх справ, копією зобов"язання, копією постанови судді Бердичівського міськрайонного суду від 17.12.2012 року із змісту якої вбачається, що ОСОБА_1 визнано винним за ч. 1 ст. 187 КУпАП та призначено стягнення у виді штрафу в сумі 51 грн.
Згідно ч. 2 ст. 36 КУпАП якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи, які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.
При накладенні стягнення суддя враховує характер вчиненого порушення, особу винного, який дії, передбачені ч. 1 ст. 187 КУпАП вчинив повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, ступінь вини, майновий стан - зі слів працює неофіційно, та вважає за доцільне призначити стягнення у виді штрафу.
Керуючись ст. ст. 23, 24, ч. 2 ст. 36, ч. 2 ст. 187, ст. 280, 283, 284 КУпАП, суддя,-
постановив:
Визнати ОСОБА_1 винним за ч. 2 ст. 187 КУпАП та накласти на нього стягнення у виді штрафу у розмірі 170 грн., який сплатити на р/р 31112106700005, код 37752874, банк ГУДКСУ у Житомирській області, МФО 811039, код бюджетної класифікації доходів 21081100.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирської області через Бердичівський міськрайонний суд протягом 10-ти днів з дня винесення постанови.
Суддя:
Судове рішення № 47464524, Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області було прийнято 01.04.2013. Форма судочинства - Про адмінправопорушення, форма рішення - Постанова. На цій сторінці ви зможете знайти важливі відомості про це судове рішення. Ми надаємо зручний та швидкий доступ до поточних судових рішень, щоб ви могли бути в курсі останніх судових прецедентів. Наша база даних включає повний спектр необхідної інформації, дозволяючи вам зручно знаходити важливі відомості.
Це рішення відноситься до справи № 274/1777/13-п. Юридичні особи, які зазначені в тексті цього судового документа: